Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 463, 464, 465  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Vanguard
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2007 18:17:59 vasta tsitaadiga

Khm.

1) Keegi siinpool mainis, et Starman lõpetas eelmise aasta kahjumiga. Millegipärast ütleb Starmani koduleheküljel asuv 2006.a. aruanne, et aasta lõpetatai 44 miljonilise kasumiga. http://www.starman.ee/files/doc/starman_2006_eek_est.pdf

2) Keegi mainis, et päevasel ajal töötab torrent normaalselt. Kas veel mõnel on nii? Mina küll oma VIP paketiga saan päevläbi vaid 30-40kb/sec stiilis kiiruseid näha. Hetkel on muidugi Elisale üleminek 99% kindel, niiet väga kauaks seda jama loodetavasti enam ei ole.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko-
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2007 19:30:17 vasta tsitaadiga

M@x kirjutas:
Kalev Sport levib nüüd Viljandis, vähemalt midagigi positiivset! thumbs_up.gif

Ja seegi pilt mis telekast tuleb on jube, heli vaikne ja vahepeal jookseb kokku, no ei meeldi.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celeron
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003




sõnum 03.12.2007 20:24:47 vasta tsitaadiga

1200 seemnega torrent tuli kell 4 öösel alla kiirusega 14.8kb/sek
Pordid avatud ja suunatud
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 03.12.2007 20:31:02 vasta tsitaadiga

mulle starmanist helistati ja öeldi, et kõik peaks ok olema icon_smile.gif ütlesin, et kuuaega tagasi oli ok siis ku te midagi leiutama hakkasite enam ei ole! ütlesin, et uueks aastaks muutke süsteem ära siis jään starmani!
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.12.2007 20:31:55 vasta tsitaadiga

excalibur kirjutas:
mulle starmanist helistati ja öeldi, et kõik peaks ok olema icon_smile.gif ütlesin, et kuuaega tagasi oli ok siis ku te midagi leiutama hakkasite enam ei ole! ütlesin, et uueks aastaks muutke süsteem ära siis jään starmani!
icon_lol.gif
neil on kama kõik, jääd sa või mitte icon_razz.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 03.12.2007 20:34:28 vasta tsitaadiga

mul on kah savi mis pakkuja nimi on!
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 03.12.2007 20:36:29 vasta tsitaadiga

Mul u 50 seemnega(sulgudes oli suurem number) torrent tuli peamiselt 50-70k-ga. Ja see oli laupäeva hommikul ja lõuna ajal.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.12.2007 20:38:40 vasta tsitaadiga

excalibur kirjutas:
mul on kah savi mis pakkuja nimi on!
aga miks sa pakkujat siis ei vaheta, ega haukumine nendele kohale ei jõua, vaja ikka pureda ka icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 03.12.2007 20:39:20 vasta tsitaadiga

kui 10000 inimest mõtleb nagu mina siis on päris valus hammustus
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.12.2007 20:41:33 vasta tsitaadiga

excalibur kirjutas:
kui 10000 inimest mõtleb nagu mina siis on päris valus hammustus
kui 10000 inimest ütlevad, et ärge piirake, muidu lähen ära, siis sellest 10000st on neid niisama lõõpijaid nahatäis
alati on inimesi, kes käratavad, siis kannatavad, siis käratavad ja kannatavad veel
icon_lol.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2007 20:42:04 vasta tsitaadiga

excalibur kirjutas:
kui 10000 inimest mõtleb nagu mina siis on päris valus hammustus

Elion võiks jälle tasuta seadmeid jagama hakata, siis mõtleks küll.
3k ei taha maksma hakata vahetamise eest.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spacefly
Kreisi kasutaja
Spacefly

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2007 20:46:30 vasta tsitaadiga

K-Pax kirjutas:
excalibur kirjutas:
kui 10000 inimest mõtleb nagu mina siis on päris valus hammustus

Elion võiks jälle tasuta seadmeid jagama hakata, siis mõtleks küll.
3k ei taha maksma hakata vahetamise eest.

http://tv.elion.ee/kl_ala_seadmed.php
ah ja, ilma digiboxi ostmata/võtmata üle 2Mb netti elionilt ei saa ,seega suht jama, kui digiTV-d ei taha.

aint et juba nädal aega ootan ainuüksi seda, et helistataks ja tehniku aeg kokku lepitaks.
Starman on endiselt nagu ta on torrenti ul on piiratud ~10KBs peale ja DL 50-150KBs peale. Välisühendus on tihti aeglane. Kõige hullem selle kiirusepiiramise juures on see ,et mõju http sirvimisele on sama nagu oleks torrent täiskiirusel möllamas. Starman ise ütleb ,et kõik on parimas korras. Tegelikult peamiselt see vassimine ja hämamine on peamine põhjus, mida vihkan ja kuna elioni kiirem upload on ammu juba meelitanud, siis saigi see jama nüüd viimaseks ajendiks.

--EDIT--
whee, ma sain esmaspäevaks tehniku koju, hetkel silitan uue ruuteri karpi.

_________________
Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda.


viimati muutis Spacefly 04.12.2007 16:14:56, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2007 22:21:05 vasta tsitaadiga

Spacefly, tänud. Endale jäi mulje, et see rong on juba läinud.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2007 00:37:49 vasta tsitaadiga

Paar nipet-näpet ja tõmbab endal jälle maksimum kiirusega icon_smile.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 04.12.2007 00:43:48 vasta tsitaadiga

M@x kirjutas:
Paar nipet-näpet ja tõmbab endal jälle maksimum kiirusega icon_smile.gif
umbes kella üheteistmest tuleb endalgi kodus kõik kiirelt, üllataval kombel, see aga ei peata mind elioni minemast
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2007 00:45:54 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
M@x kirjutas:
Paar nipet-näpet ja tõmbab endal jälle maksimum kiirusega icon_smile.gif
umbes kella üheteistmest tuleb endalgi kodus kõik kiirelt, üllataval kombel, see aga ei peata mind elioni minemast
Ei ei, 24/7 sama kiirus.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 04.12.2007 06:24:29 vasta tsitaadiga

irwe ja omati ära ka


Tuleva aasta esimesest jaanuarist tõstab Starman Kodu, Mini ja Mikro televisioonipakettide hindu kuni 31 protsenti.

Senise 45-kroonise kuutasu asemel hakkab uuest aastast Mikro pakett maksma 59 krooni. Mini pakett tõuseb seniselt 99 kroonilt 119 krooni peale ja Kodu paketi hind kerkib 135 kroonilt 149 kroonini, kirjutab Eesti Päevaleht.

nüüd alles rahvaste liikumine algab Elioni suunas,
pakun et küll nad varsti ka netipaketi hinna vaikselt üles kruvivavd "kuluda katteks" mis nad "maksavad" RIAAle torrentite eest icon_lol.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2007 08:18:14 vasta tsitaadiga

Karm Laks kirjutas:
irwe ja omati ära ka


Tuleva aasta esimesest jaanuarist tõstab Starman Kodu, Mini ja Mikro televisioonipakettide hindu kuni 31 protsenti.

Senise 45-kroonise kuutasu asemel hakkab uuest aastast Mikro pakett maksma 59 krooni. Mini pakett tõuseb seniselt 99 kroonilt 119 krooni peale ja Kodu paketi hind kerkib 135 kroonilt 149 kroonini, kirjutab Eesti Päevaleht.

nüüd alles rahvaste liikumine algab Elioni suunas,
pakun et küll nad varsti ka netipaketi hinna vaikselt üles kruvivavd "kuluda katteks" mis nad "maksavad" RIAAle torrentite eest icon_lol.gif
Ega hind ei muutu ju kolmikpakettide puhul?
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jjk
HV veteran

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2007 09:32:55 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
marko: Loogiline ju kui Riigifirma Levira võtab Eesti DigiTV-ga katmiseks enda aksionäriks Starmani thumbs_up.gif Aksiate jaotust ma praegu peast ei mäleta.


Starman 66%, Levira 34%
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2007 09:42:42 vasta tsitaadiga

M@x, jaga siis teistega ka oma nipet-näpet nippi.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2007 11:37:45 vasta tsitaadiga

Kas peale Starmani on veel mõeldavaid alternatiive kaabeltelevisiooni osas?
STV nagu eriti kõne alla ei tuleks (vihma käest räästa alla), Elion pakub vaid oma mitmikpakette.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2007 12:43:01 vasta tsitaadiga

alternatiiviks vast oma antenn katusele visata ja seda ma vist ka teen sest nagunii ma vaatan ainult kolme eesti kanalit ja pole mõtet nuumata mingit starmani...nett õnneks kohalik pakkuja ja ülirahul sellega pordid lahti, väline stat ip jne...
http://www.up.ee/est/inet.paketi.html

_________________
Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 04.12.2007 12:53:58 vasta tsitaadiga

green: Aga kõigil on ju nagunii juba olemas "kasutud" Soome-TV vaatamiseks ostetud detsimeeterantennid icon_biggrin.gif Võiks siis ZUUMtv või Kõu kinnipüüdimiseks ära kasutada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 04.12.2007 13:58:18 vasta tsitaadiga

Starman võiks ka oma paketid ära splittida
hui nahhui ma tahan vaadata mingeid vene kräppkanaleid, mingid NTV mir ja voina jms

samas nt spordikanalid üsna kehvad , Elionil vähemalt Eurosport 2 kust näeb ULEB kossu jms
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drover
HV vaatleja
Drover

liitunud: 03.03.2006




sõnum 04.12.2007 17:57:37 vasta tsitaadiga

Ei tea , ise küll väga ei kurda kasutan siis Starmani kolmik paketti (4MB alla ) ja enamasti on kiirus ikka 460 - 470 kB/sec 24/7 boss.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2007 19:01:19 vasta tsitaadiga

Drover kirjutas:
Ei tea , ise küll väga ei kurda kasutan siis Starmani kolmik paketti (4MB alla ) ja enamasti on kiirus ikka 460 - 470 kB/sec 24/7 boss.gif


torrentist t6mmates ka? Kus kohas kasutad?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dellu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.01.2005




sõnum 04.12.2007 19:25:40 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:
Drover kirjutas:
Ei tea , ise küll väga ei kurda kasutan siis Starmani kolmik paketti (4MB alla ) ja enamasti on kiirus ikka 460 - 470 kB/sec 24/7 boss.gif


torrentist t6mmates ka? Kus kohas kasutad?

Kõik lihtsalt ei kasuta interneti varastamiseks, mida kahjuks torrentid enamuses on, olgu ta juriidiline nimetus heatahtlik jagamine või mida iganes. Nagu inimene ostab bensiini autosse maksab ta ka filmide laenutamise või ostmise eest (või läheb kinno).
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.12.2007 19:32:27 vasta tsitaadiga

dellu kirjutas:
masmre kirjutas:
Drover kirjutas:
Ei tea , ise küll väga ei kurda kasutan siis Starmani kolmik paketti (4MB alla ) ja enamasti on kiirus ikka 460 - 470 kB/sec 24/7 boss.gif


torrentist t6mmates ka? Kus kohas kasutad?

Kõik lihtsalt ei kasuta interneti varastamiseks, mida kahjuks torrentid enamuses on, olgu ta juriidiline nimetus heatahtlik jagamine või mida iganes. Nagu inimene ostab bensiini autosse maksab ta ka filmide laenutamise või ostmise eest (või läheb kinno).
http://www.vuze.com/app
Vuze by Azureus - High Definition Movies and Videos
ja aga see vähemus, kes kasutavad legaalseid allikaid, see vähemus kannatab

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eci
HV vaatleja

liitunud: 21.04.2002




sõnum 06.12.2007 13:39:18 vasta tsitaadiga

Tekkis küsimus, et hetkel kasutan Elioni Kodulahendust: Internet 2 Mbit/s + Telefon ja Starmani: Digi-tv.

On kellelgi kogemust, et kui ma peaksin minema üle Starmani Kolmikpaketti (net + telefon + tv), siis mis muudatusi toob see kaasa seoses lauatelefoniga.

Kas praegune lauatelefoni number jääb samaks, kuigi ma lõpetan Elioniga igasugused lepingud ära?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 14:36:23 vasta tsitaadiga

eci, lase number üle viia. Midagi ei muutu.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhkel
HV kasutaja
Muhkel

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 15:16:31 vasta tsitaadiga

eci kirjutas:
On kellelgi kogemust, et kui ma peaksin minema üle Starmani Kolmikpaketti (net + telefon + tv), siis mis muudatusi toob see kaasa seoses lauatelefoniga.


Kui vool lännu, on ka telefon tumm icon_neutral.gif

_________________
Kurda kõigile oma rasket saatust... ning sa näed enda ümber ainult rõõmsaid inimesi.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 06.12.2007 15:56:45 vasta tsitaadiga

Muhkel kirjutas:
eci kirjutas:
On kellelgi kogemust, et kui ma peaksin minema üle Starmani Kolmikpaketti (net + telefon + tv), siis mis muudatusi toob see kaasa seoses lauatelefoniga.


Kui vool lännu, on ka telefon tumm icon_neutral.gif
traadita telefoni puhul on see niikuinii nõnda
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eci
HV vaatleja

liitunud: 21.04.2002




sõnum 06.12.2007 16:19:56 vasta tsitaadiga

Ok. tänud. Üks küsimus oleks veel, et mida see Starmani VOD endas kujutab. Nagu aru saan, siis selle kasutamisega mingeid lisakulusid ei tekita, loomulikult peale mõne saate vms tellimise.

Et, mis boxi see kasutab? On ta erinev Humax'ist (kasutaja liides jms). Kas teenus on ka asjalik või veel suht kesite oma valikus suhtes?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 06.12.2007 16:20:53 vasta tsitaadiga

kas mitte humax ise seda VOD'i ei toeta ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 16:33:39 vasta tsitaadiga

eci kirjutas:
Ok. tänud. Üks küsimus oleks veel, et mida see Starmani VOD endas kujutab. Nagu aru saan, siis selle kasutamisega mingeid lisakulusid ei tekita, loomulikult peale mõne saate vms tellimise.

Et, mis boxi see kasutab? On ta erinev Humax'ist (kasutaja liides jms). Kas teenus on ka asjalik või veel suht kesite oma valikus suhtes?


jube aeglane kanalivahetus on sellel digiboxil mis vod'i võimaldab. samuti on VODis olematu filmide valik, mõned vanad eesti filmid + hunnikus tähelaeva tv saateid, miski eesti seriaal oli ka ostetav ... ühesõnaga ta on mul olemas, aga vod'i võimaldav eraldi modem vedeleb juba mitu kuud kapis ..
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eci
HV vaatleja

liitunud: 21.04.2002




sõnum 06.12.2007 16:39:43 vasta tsitaadiga

Endal praegu kasutusel Humaxi Fox ja sellel ei ole mingit VOD'i. Lugesin natuke seda teemat ka ja nagu aru saan, pakub Starman Handan'i firma toodet VOD'i kasutamiseks, mis aga on võrreldes Humaxiga aeglasem. Võibolla on praeguseks asi muutunud?
Lihtsalt kui asi on toores, ei hakka ka proovima hetkel.

Tänud info eest etc_Shelob
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 06.12.2007 16:50:06 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 12.03.2012 23:48:14, muudetud 1 kord
tagasi üles
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 06.12.2007 17:30:03 vasta tsitaadiga

dpz: Vanem televiisor suure tõenäosusega - kuna vanad telerid ei kata 100% neid sagedusalasid, mis uuema aja telerid.

Näiteks endal on säisinud Nõuk. aegne teler ja sellega on paljud kanalid "puudu", kuna satuvad sagedusaladesse, mida Vene teleril niisama ei esine.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 17:38:15 vasta tsitaadiga

Endalgi olnud sarnane probleem, et vana Samsungi telekas ei leidnud History kanalit üles, samas kui uuem telekas seda näitas. Polegi muud teha, kui tipa-tapa poodi ja uus telekas endale välja valida. Lõpuks on isegi kahekordselt hea meel: uus telekanal ja telekas:)
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2tu
HV kasutaja
p2tu

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 19:58:27 vasta tsitaadiga

Fakin starman, lasnamäel praegu välisühendus küll peetis, wow latency on 500-2000.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 06.12.2007 21:18:06 vasta tsitaadiga

p2tu kirjutas:
piix starman, lasnamäel praegu välisühendus küll peetis, wow latency on 500-2000.


Ise ka imestan siin. Mul juba kolmandat päeva on jama.
Speedtest.net'i testiga näiteks on Eesti-serveriga kiirus 3600kbps kopikatega ja ping ca 30-40 kogu aeg.
Võttes suvalise välismaa serveri on ping hoobilt 100+ ja kiirus mingi 500-700kbps.

Pohlad on torrentist, ma ei saa isegi youtube'ist videosid vaadata. icon_evil.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 22:11:13 vasta tsitaadiga

p2tu kirjutas:
piix starman, lasnamäel praegu välisühendus küll peetis, wow latency on 500-2000.


Sama jama Stromkal, helistasin tähemehe tlefoni abisse ja öeldi, et yldine rike, millal korda saab ei tea... Pean ainult kuu aega veel seda "yldist riket" kannatama...
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noonius
HV kasutaja
noonius

liitunud: 20.08.2002




sõnum 06.12.2007 22:21:58 vasta tsitaadiga

kas kellelgi on veel tänasest nädalast Starmani Viasat Sport 3 NFL-ga seotud saadete vaatamisel probleeme.
Imelikul kombel katkestab Starman selle kanali edastamise, kui sealt peab tulema NFL. Näiteks oli teisipäeval kella 22:30-01:00 pikkune katkestus, kus pilt oli tume ja ei midagi. Pärast tuli kell 1:00, kui saade pidanuks lõppema, pilt tagasi. Helistasin nii kella üheteistkümne paiku ja sealt ei öeldud midagi konkreetset. Jahusid midagi nendepoolsest veast. Arvasin, et ikka juhtub, kuigi katkestuse pikkus tundus väga kahtlane.
Täna pidi hakkama 21:00 NFL Gameday, kuid nagu võluväel kadus umbes 5 sekundit pärast saate algust pilt ära ning praegu on kanal lihtsalt pime. 1770 ei võta vastu, väidab, et liin on ülekoormatud. Kui ka nüüd peaks katkestus olema vaid tolle saate pikkune ehk 30 minutit, siis võib suure tõenäosusega väita, et Starman lihtsalt katkestab kanali edastamise selleks ajaks, kui toimub NFL saadete edastamine.
Ma arvan, et kui on ostetud kanali edastamine tarbijani, antud juhul Viasat sport 3, siis ei peaks olema edastajal (Stramanil) õigust lihtsalt teatud saadete ajaks kanalï edastamine katkestada. Ostetakse vist ikka õigus kogu kanali saadete edastamiseks. Igatahes jälgin ma selle nädala, mis toimub, ning kirjutan üles katkestuste pikkused ja ajad. Täna öösel 03:15 peaks tulema NFL mäng otse, kordus homme 22:30 ning veel pühapäevased ja esmaspäevane mäng. Kui katkestused jätkuvad ning Starman mulle konkreetset vastust ei anna, pöördun ma igal juhul tarbijakaitse poole. Kasvõi selleks, et minigsugunegi vastus saada.

LISA: ja oligi katkestus 30 min. Täpselt sama pikk, kui saade. Sain ka 1770-lt ühe armsa neiuga jutule, kes väitis, et nende poolt on kõik korras ning sellist asja ei saa olla, et saateid ei näidata. Kui tahtsin saada selgitust et miks on katkestused seotud vaid NFL'i puudutavate saadetaga ning katkestused on täpselt sama pikad kui saated, ei osatud midagi vastata. Öeldi, et võiksin neile oma probleemi kirjeldava meili saata. Heh. No, kui homme kordusülekande ajal ka katkestus toimub, siis ehk mingi krõbeda kirja ju võiks kirjutada.

_________________
tsitaat:

Mingi paks pihv paugub siin


viimati muutis noonius 06.12.2007 22:58:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celeron
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003




sõnum 06.12.2007 22:49:58 vasta tsitaadiga

Starmani enda(http://help.starman.ee) kiirusetest 1.9mbit, ping googlisse ~250ms, ping wpx.starman.ee ~100ms icon_neutral.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeCoder
HV kasutaja
DeCoder

liitunud: 26.11.2003




sõnum 06.12.2007 23:09:13 vasta tsitaadiga

noonius kirjutas:
kas kellelgi on veel tänasest nädalast Starmani Viasat Sport 3 NFL-ga seotud saadete vaatamisel probleeme.
Imelikul kombel katkestab Starman selle kanali edastamise, kui sealt peab tulema NFL. Näiteks oli teisipäeval kella 22:30-01:00 pikkune katkestus, kus pilt oli tume ja ei midagi. Pärast tuli kell 1:00, kui saade pidanuks lõppema, pilt tagasi. Helistasin nii kella üheteistkümne paiku ja sealt ei öeldud midagi konkreetset. Jahusid midagi nendepoolsest veast. Arvasin, et ikka juhtub, kuigi katkestuse pikkus tundus väga kahtlane.
Täna pidi hakkama 21:00 NFL Gameday, kuid nagu võluväel kadus umbes 5 sekundit pärast saate algust pilt ära ning praegu on kanal lihtsalt pime. 1770 ei võta vastu, väidab, et liin on ülekoormatud. Kui ka nüüd peaks katkestus olema vaid tolle saate pikkune ehk 30 minutit, siis võib suure tõenäosusega väita, et Starman lihtsalt katkestab kanali edastamise selleks ajaks, kui toimub NFL saadete edastamine.
Ma arvan, et kui on ostetud kanali edastamine tarbijani, antud juhul Viasat sport 3, siis ei peaks olema edastajal (Stramanil) õigust lihtsalt teatud saadete ajaks kanalï edastamine katkestada. Ostetakse vist ikka õigus kogu kanali saadete edastamiseks. Igatahes jälgin ma selle nädala, mis toimub, ning kirjutan üles katkestuste pikkused ja ajad. Täna öösel 03:15 peaks tulema NFL mäng otse, kordus homme 22:30 ning veel pühapäevased ja esmaspäevane mäng. Kui katkestused jätkuvad ning Starman mulle konkreetset vastust ei anna, pöördun ma igal juhul tarbijakaitse poole. Kasvõi selleks, et minigsugunegi vastus saada.

LISA: ja oligi katkestus 30 min. Täpselt sama pikk, kui saade. Sain ka 1770-lt ühe armsa neiuga jutule, kes väitis, et nende poolt on kõik korras ning sellist asja ei saa olla, et saateid ei näidata. Kui tahtsin saada selgitust et miks on katkestused seotud vaid NFL'i puudutavate saadetaga ning katkestused on täpselt sama pikad kui saated, ei osatud midagi vastata. Öeldi, et võiksin neile oma probleemi kirjeldava meili saata. Heh. No, kui homme kordusülekande ajal ka katkestus toimub, siis ehk mingi krõbeda kirja ju võiks kirjutada.

Samas võib ka Viasat mitte omada seda otseüleknde litsentsi ja kraani kinni keerata icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noonius
HV kasutaja
noonius

liitunud: 20.08.2002




sõnum 06.12.2007 23:37:14 vasta tsitaadiga

siiamaani on kõik korras olnud, mingeid probleeme pole olnud, pealegi on Viasatil ülekandeõigused ostetud kuni 2012 aastani.
Ei saa ka elion digitv-ga kontrollida, kuna pole seda paketti, kus viasati sport kanalid on.

_________________
tsitaat:

Mingi paks pihv paugub siin
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2007 00:40:39 vasta tsitaadiga

aga täna on jah starman terve päeva uimanud. jube. välisühendus on eriti koomas
_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 07.12.2007 01:50:08 vasta tsitaadiga

noonius kirjutas:

Täna pidi hakkama 21:00 NFL Gameday, kuid nagu võluväel kadus umbes 5 sekundit pärast saate algust pilt ära ning praegu on kanal lihtsalt pime. 1770 ei võta vastu, väidab, et liin on ülekoormatud. Kui ka nüüd peaks katkestus olema vaid tolle saate pikkune ehk 30 minutit, siis võib suure tõenäosusega väita, et Starman lihtsalt katkestab kanali edastamise selleks ajaks, kui toimub NFL saadete edastamine.
.


variandiks on n t livestream
http://forum.myp2p.eu/viewforum.php?id=1346

ise vaatan NBAd öösiti NBA league pass mänge mille eest pennigi ei maksa ja
pildikvaliteet ün hea ja tavaliselt näeb kõiki mänge

on mänge ka p2p streamidel aga noil tavaliselt sitem pilt a la Sopcast, TVants jms
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noonius
HV kasutaja
noonius

liitunud: 20.08.2002




sõnum 07.12.2007 04:29:47 vasta tsitaadiga

hea nõuanne, Karm Laks,

LISA: järjekordselt lülitas starman viasat sport 3 välja. Seekord 03:16, nii et sai lausa ühe minuti vaadata. 1770 ei vastanud eriti midagi arukat, kuid vähemalt kõne on tehtud. Panin ka igaks juhuks kanali ka lindistama, et vaadata, kui kaua on ees seekordne pime ekraan. Igatahes läheb asi väga huvitavaks. Tekib aina suurem soov elionist lisapakett tellida, et teada saada, kas neil pilt on.
Igatahes, head ööd nüüd.

_________________
tsitaat:

Mingi paks pihv paugub siin
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2007 10:29:32 vasta tsitaadiga

tundub, et starman on jälle torrentid lahti teinud või ma ei tea ... igatahes wow'i pingi probleem oli eile tagasi....
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 463, 464, 465  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.