|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Vanguard
HV kasutaja
liitunud: 14.03.2002
|
03.12.2007 18:17:59
|
|
|
Khm.
1) Keegi siinpool mainis, et Starman lõpetas eelmise aasta kahjumiga. Millegipärast ütleb Starmani koduleheküljel asuv 2006.a. aruanne, et aasta lõpetatai 44 miljonilise kasumiga. http://www.starman.ee/files/doc/starman_2006_eek_est.pdf
2) Keegi mainis, et päevasel ajal töötab torrent normaalselt. Kas veel mõnel on nii? Mina küll oma VIP paketiga saan päevläbi vaid 30-40kb/sec stiilis kiiruseid näha. Hetkel on muidugi Elisale üleminek 99% kindel, niiet väga kauaks seda jama loodetavasti enam ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko-
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.02.2005
|
03.12.2007 19:30:17
|
|
|
| M@x kirjutas: |
Kalev Sport levib nüüd Viljandis, vähemalt midagigi positiivset!  |
Ja seegi pilt mis telekast tuleb on jube, heli vaikne ja vahepeal jookseb kokku, no ei meeldi.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celeron
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.05.2003
|
03.12.2007 20:24:47
|
|
|
1200 seemnega torrent tuli kell 4 öösel alla kiirusega 14.8kb/sek
Pordid avatud ja suunatud
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
excalibur
HV Guru
liitunud: 24.01.2003
|
03.12.2007 20:31:02
|
|
|
mulle starmanist helistati ja öeldi, et kõik peaks ok olema ütlesin, et kuuaega tagasi oli ok siis ku te midagi leiutama hakkasite enam ei ole! ütlesin, et uueks aastaks muutke süsteem ära siis jään starmani!
|
|
| Kommentaarid: 316 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
03.12.2007 20:31:55
|
|
|
| excalibur kirjutas: |
mulle starmanist helistati ja öeldi, et kõik peaks ok olema ütlesin, et kuuaega tagasi oli ok siis ku te midagi leiutama hakkasite enam ei ole! ütlesin, et uueks aastaks muutke süsteem ära siis jään starmani! |
neil on kama kõik, jääd sa või mitte
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
excalibur
HV Guru
liitunud: 24.01.2003
|
03.12.2007 20:34:28
|
|
|
| mul on kah savi mis pakkuja nimi on!
|
|
| Kommentaarid: 316 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asgate
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2006
|
03.12.2007 20:36:29
|
|
|
| Mul u 50 seemnega(sulgudes oli suurem number) torrent tuli peamiselt 50-70k-ga. Ja see oli laupäeva hommikul ja lõuna ajal.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
03.12.2007 20:38:40
|
|
|
| excalibur kirjutas: |
| mul on kah savi mis pakkuja nimi on! |
aga miks sa pakkujat siis ei vaheta, ega haukumine nendele kohale ei jõua, vaja ikka pureda ka
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
excalibur
HV Guru
liitunud: 24.01.2003
|
03.12.2007 20:39:20
|
|
|
| kui 10000 inimest mõtleb nagu mina siis on päris valus hammustus
|
|
| Kommentaarid: 316 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
03.12.2007 20:41:33
|
|
|
| excalibur kirjutas: |
| kui 10000 inimest mõtleb nagu mina siis on päris valus hammustus |
kui 10000 inimest ütlevad, et ärge piirake, muidu lähen ära, siis sellest 10000st on neid niisama lõõpijaid nahatäis
alati on inimesi, kes käratavad, siis kannatavad, siis käratavad ja kannatavad veel
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
03.12.2007 20:42:04
|
|
|
| excalibur kirjutas: |
| kui 10000 inimest mõtleb nagu mina siis on päris valus hammustus |
Elion võiks jälle tasuta seadmeid jagama hakata, siis mõtleks küll.
3k ei taha maksma hakata vahetamise eest.
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spacefly
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
03.12.2007 20:46:30
|
|
|
| K-Pax kirjutas: |
| excalibur kirjutas: |
| kui 10000 inimest mõtleb nagu mina siis on päris valus hammustus |
Elion võiks jälle tasuta seadmeid jagama hakata, siis mõtleks küll.
3k ei taha maksma hakata vahetamise eest. |
http://tv.elion.ee/kl_ala_seadmed.php
ah ja, ilma digiboxi ostmata/võtmata üle 2Mb netti elionilt ei saa ,seega suht jama, kui digiTV-d ei taha.
aint et juba nädal aega ootan ainuüksi seda, et helistataks ja tehniku aeg kokku lepitaks.
Starman on endiselt nagu ta on torrenti ul on piiratud ~10KBs peale ja DL 50-150KBs peale. Välisühendus on tihti aeglane. Kõige hullem selle kiirusepiiramise juures on see ,et mõju http sirvimisele on sama nagu oleks torrent täiskiirusel möllamas. Starman ise ütleb ,et kõik on parimas korras. Tegelikult peamiselt see vassimine ja hämamine on peamine põhjus, mida vihkan ja kuna elioni kiirem upload on ammu juba meelitanud, siis saigi see jama nüüd viimaseks ajendiks.
--EDIT--
whee, ma sain esmaspäevaks tehniku koju, hetkel silitan uue ruuteri karpi.
_________________ Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda.
viimati muutis Spacefly 04.12.2007 16:14:56, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
03.12.2007 22:21:05
|
|
|
| Spacefly, tänud. Endale jäi mulje, et see rong on juba läinud.
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M@x
HV veteran

liitunud: 13.02.2003
|
04.12.2007 00:37:49
|
|
|
Paar nipet-näpet ja tõmbab endal jälle maksimum kiirusega
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
127 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
04.12.2007 00:43:48
|
|
|
| M@x kirjutas: |
Paar nipet-näpet ja tõmbab endal jälle maksimum kiirusega  |
umbes kella üheteistmest tuleb endalgi kodus kõik kiirelt, üllataval kombel, see aga ei peata mind elioni minemast
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M@x
HV veteran

liitunud: 13.02.2003
|
04.12.2007 00:45:54
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| M@x kirjutas: |
Paar nipet-näpet ja tõmbab endal jälle maksimum kiirusega  |
umbes kella üheteistmest tuleb endalgi kodus kõik kiirelt, üllataval kombel, see aga ei peata mind elioni minemast |
Ei ei, 24/7 sama kiirus.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
127 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
04.12.2007 06:24:29
|
|
|
irwe ja omati ära ka
Tuleva aasta esimesest jaanuarist tõstab Starman Kodu, Mini ja Mikro televisioonipakettide hindu kuni 31 protsenti.
Senise 45-kroonise kuutasu asemel hakkab uuest aastast Mikro pakett maksma 59 krooni. Mini pakett tõuseb seniselt 99 kroonilt 119 krooni peale ja Kodu paketi hind kerkib 135 kroonilt 149 kroonini, kirjutab Eesti Päevaleht.
nüüd alles rahvaste liikumine algab Elioni suunas,
pakun et küll nad varsti ka netipaketi hinna vaikselt üles kruvivavd "kuluda katteks" mis nad "maksavad" RIAAle torrentite eest
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M@x
HV veteran

liitunud: 13.02.2003
|
04.12.2007 08:18:14
|
|
|
| Karm Laks kirjutas: |
irwe ja omati ära ka
Tuleva aasta esimesest jaanuarist tõstab Starman Kodu, Mini ja Mikro televisioonipakettide hindu kuni 31 protsenti.
Senise 45-kroonise kuutasu asemel hakkab uuest aastast Mikro pakett maksma 59 krooni. Mini pakett tõuseb seniselt 99 kroonilt 119 krooni peale ja Kodu paketi hind kerkib 135 kroonilt 149 kroonini, kirjutab Eesti Päevaleht.
nüüd alles rahvaste liikumine algab Elioni suunas,
pakun et küll nad varsti ka netipaketi hinna vaikselt üles kruvivavd "kuluda katteks" mis nad "maksavad" RIAAle torrentite eest  |
Ega hind ei muutu ju kolmikpakettide puhul?
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
127 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jjk
HV veteran
liitunud: 30.10.2003
|
04.12.2007 09:32:55
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
marko: Loogiline ju kui Riigifirma Levira võtab Eesti DigiTV-ga katmiseks enda aksionäriks Starmani Aksiate jaotust ma praegu peast ei mäleta. |
Starman 66%, Levira 34%
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
04.12.2007 09:42:42
|
|
|
| M@x, jaga siis teistega ka oma nipet-näpet nippi.
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
04.12.2007 11:37:45
|
|
|
Kas peale Starmani on veel mõeldavaid alternatiive kaabeltelevisiooni osas?
STV nagu eriti kõne alla ei tuleks (vihma käest räästa alla), Elion pakub vaid oma mitmikpakette.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
green
HV veteran
liitunud: 20.06.2003
|
04.12.2007 12:43:01
|
|
|
alternatiiviks vast oma antenn katusele visata ja seda ma vist ka teen sest nagunii ma vaatan ainult kolme eesti kanalit ja pole mõtet nuumata mingit starmani...nett õnneks kohalik pakkuja ja ülirahul sellega pordid lahti, väline stat ip jne...
http://www.up.ee/est/inet.paketi.html
_________________ Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!? |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
144 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
04.12.2007 12:53:58
|
|
|
green: Aga kõigil on ju nagunii juba olemas "kasutud" Soome-TV vaatamiseks ostetud detsimeeterantennid Võiks siis ZUUMtv või Kõu kinnipüüdimiseks ära kasutada
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
04.12.2007 13:58:18
|
|
|
Starman võiks ka oma paketid ära splittida
hui nahhui ma tahan vaadata mingeid vene kräppkanaleid, mingid NTV mir ja voina jms
samas nt spordikanalid üsna kehvad , Elionil vähemalt Eurosport 2 kust näeb ULEB kossu jms
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Drover
HV vaatleja

liitunud: 03.03.2006
|
04.12.2007 17:57:37
|
|
|
Ei tea , ise küll väga ei kurda kasutan siis Starmani kolmik paketti (4MB alla ) ja enamasti on kiirus ikka 460 - 470 kB/sec 24/7
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
04.12.2007 19:01:19
|
|
|
| Drover kirjutas: |
Ei tea , ise küll väga ei kurda kasutan siis Starmani kolmik paketti (4MB alla ) ja enamasti on kiirus ikka 460 - 470 kB/sec 24/7  |
torrentist t6mmates ka? Kus kohas kasutad?
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dellu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.01.2005
|
04.12.2007 19:25:40
|
|
|
| masmre kirjutas: |
| Drover kirjutas: |
Ei tea , ise küll väga ei kurda kasutan siis Starmani kolmik paketti (4MB alla ) ja enamasti on kiirus ikka 460 - 470 kB/sec 24/7  |
torrentist t6mmates ka? Kus kohas kasutad? |
Kõik lihtsalt ei kasuta interneti varastamiseks, mida kahjuks torrentid enamuses on, olgu ta juriidiline nimetus heatahtlik jagamine või mida iganes. Nagu inimene ostab bensiini autosse maksab ta ka filmide laenutamise või ostmise eest (või läheb kinno).
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
04.12.2007 19:32:27
|
|
|
| dellu kirjutas: |
| masmre kirjutas: |
| Drover kirjutas: |
Ei tea , ise küll väga ei kurda kasutan siis Starmani kolmik paketti (4MB alla ) ja enamasti on kiirus ikka 460 - 470 kB/sec 24/7  |
torrentist t6mmates ka? Kus kohas kasutad? |
Kõik lihtsalt ei kasuta interneti varastamiseks, mida kahjuks torrentid enamuses on, olgu ta juriidiline nimetus heatahtlik jagamine või mida iganes. Nagu inimene ostab bensiini autosse maksab ta ka filmide laenutamise või ostmise eest (või läheb kinno). |
http://www.vuze.com/app
Vuze by Azureus - High Definition Movies and Videos
ja aga see vähemus, kes kasutavad legaalseid allikaid, see vähemus kannatab
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eci
HV vaatleja
liitunud: 21.04.2002
|
06.12.2007 13:39:18
|
|
|
Tekkis küsimus, et hetkel kasutan Elioni Kodulahendust: Internet 2 Mbit/s + Telefon ja Starmani: Digi-tv.
On kellelgi kogemust, et kui ma peaksin minema üle Starmani Kolmikpaketti (net + telefon + tv), siis mis muudatusi toob see kaasa seoses lauatelefoniga.
Kas praegune lauatelefoni number jääb samaks, kuigi ma lõpetan Elioniga igasugused lepingud ära?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
06.12.2007 14:36:23
|
|
|
| eci, lase number üle viia. Midagi ei muutu.
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhkel
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
06.12.2007 15:16:31
|
|
|
| eci kirjutas: |
On kellelgi kogemust, et kui ma peaksin minema üle Starmani Kolmikpaketti (net + telefon + tv), siis mis muudatusi toob see kaasa seoses lauatelefoniga.
|
Kui vool lännu, on ka telefon tumm
_________________ Kurda kõigile oma rasket saatust... ning sa näed enda ümber ainult rõõmsaid inimesi. |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
06.12.2007 15:56:45
|
|
|
| Muhkel kirjutas: |
| eci kirjutas: |
On kellelgi kogemust, et kui ma peaksin minema üle Starmani Kolmikpaketti (net + telefon + tv), siis mis muudatusi toob see kaasa seoses lauatelefoniga.
|
Kui vool lännu, on ka telefon tumm  |
traadita telefoni puhul on see niikuinii nõnda
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eci
HV vaatleja
liitunud: 21.04.2002
|
06.12.2007 16:19:56
|
|
|
Ok. tänud. Üks küsimus oleks veel, et mida see Starmani VOD endas kujutab. Nagu aru saan, siis selle kasutamisega mingeid lisakulusid ei tekita, loomulikult peale mõne saate vms tellimise.
Et, mis boxi see kasutab? On ta erinev Humax'ist (kasutaja liides jms). Kas teenus on ka asjalik või veel suht kesite oma valikus suhtes?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
06.12.2007 16:20:53
|
|
|
| kas mitte humax ise seda VOD'i ei toeta ?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
06.12.2007 16:33:39
|
|
|
| eci kirjutas: |
Ok. tänud. Üks küsimus oleks veel, et mida see Starmani VOD endas kujutab. Nagu aru saan, siis selle kasutamisega mingeid lisakulusid ei tekita, loomulikult peale mõne saate vms tellimise.
Et, mis boxi see kasutab? On ta erinev Humax'ist (kasutaja liides jms). Kas teenus on ka asjalik või veel suht kesite oma valikus suhtes? |
jube aeglane kanalivahetus on sellel digiboxil mis vod'i võimaldab. samuti on VODis olematu filmide valik, mõned vanad eesti filmid + hunnikus tähelaeva tv saateid, miski eesti seriaal oli ka ostetav ... ühesõnaga ta on mul olemas, aga vod'i võimaldav eraldi modem vedeleb juba mitu kuud kapis ..
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eci
HV vaatleja
liitunud: 21.04.2002
|
06.12.2007 16:39:43
|
|
|
Endal praegu kasutusel Humaxi Fox ja sellel ei ole mingit VOD'i. Lugesin natuke seda teemat ka ja nagu aru saan, pakub Starman Handan'i firma toodet VOD'i kasutamiseks, mis aga on võrreldes Humaxiga aeglasem. Võibolla on praeguseks asi muutunud?
Lihtsalt kui asi on toores, ei hakka ka proovima hetkel.
Tänud info eest etc_Shelob
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
number
külaline
|
06.12.2007 16:50:06
|
|
|
...
viimati muutis number 12.03.2012 23:48:14, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
06.12.2007 17:30:03
|
|
|
dpz: Vanem televiisor suure tõenäosusega - kuna vanad telerid ei kata 100% neid sagedusalasid, mis uuema aja telerid.
Näiteks endal on säisinud Nõuk. aegne teler ja sellega on paljud kanalid "puudu", kuna satuvad sagedusaladesse, mida Vene teleril niisama ei esine.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
06.12.2007 17:38:15
|
|
|
| Endalgi olnud sarnane probleem, et vana Samsungi telekas ei leidnud History kanalit üles, samas kui uuem telekas seda näitas. Polegi muud teha, kui tipa-tapa poodi ja uus telekas endale välja valida. Lõpuks on isegi kahekordselt hea meel: uus telekanal ja telekas:)
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2tu
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001
|
06.12.2007 19:58:27
|
|
|
| Fakin starman, lasnamäel praegu välisühendus küll peetis, wow latency on 500-2000.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
06.12.2007 21:18:06
|
|
|
| p2tu kirjutas: |
| piix starman, lasnamäel praegu välisühendus küll peetis, wow latency on 500-2000. |
Ise ka imestan siin. Mul juba kolmandat päeva on jama.
Speedtest.net'i testiga näiteks on Eesti-serveriga kiirus 3600kbps kopikatega ja ping ca 30-40 kogu aeg.
Võttes suvalise välismaa serveri on ping hoobilt 100+ ja kiirus mingi 500-700kbps.
Pohlad on torrentist, ma ei saa isegi youtube'ist videosid vaadata.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
06.12.2007 22:11:13
|
|
|
| p2tu kirjutas: |
| piix starman, lasnamäel praegu välisühendus küll peetis, wow latency on 500-2000. |
Sama jama Stromkal, helistasin tähemehe tlefoni abisse ja öeldi, et yldine rike, millal korda saab ei tea... Pean ainult kuu aega veel seda "yldist riket" kannatama...
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noonius
HV kasutaja

liitunud: 20.08.2002
|
06.12.2007 22:21:58
|
|
|
kas kellelgi on veel tänasest nädalast Starmani Viasat Sport 3 NFL-ga seotud saadete vaatamisel probleeme.
Imelikul kombel katkestab Starman selle kanali edastamise, kui sealt peab tulema NFL. Näiteks oli teisipäeval kella 22:30-01:00 pikkune katkestus, kus pilt oli tume ja ei midagi. Pärast tuli kell 1:00, kui saade pidanuks lõppema, pilt tagasi. Helistasin nii kella üheteistkümne paiku ja sealt ei öeldud midagi konkreetset. Jahusid midagi nendepoolsest veast. Arvasin, et ikka juhtub, kuigi katkestuse pikkus tundus väga kahtlane.
Täna pidi hakkama 21:00 NFL Gameday, kuid nagu võluväel kadus umbes 5 sekundit pärast saate algust pilt ära ning praegu on kanal lihtsalt pime. 1770 ei võta vastu, väidab, et liin on ülekoormatud. Kui ka nüüd peaks katkestus olema vaid tolle saate pikkune ehk 30 minutit, siis võib suure tõenäosusega väita, et Starman lihtsalt katkestab kanali edastamise selleks ajaks, kui toimub NFL saadete edastamine.
Ma arvan, et kui on ostetud kanali edastamine tarbijani, antud juhul Viasat sport 3, siis ei peaks olema edastajal (Stramanil) õigust lihtsalt teatud saadete ajaks kanalï edastamine katkestada. Ostetakse vist ikka õigus kogu kanali saadete edastamiseks. Igatahes jälgin ma selle nädala, mis toimub, ning kirjutan üles katkestuste pikkused ja ajad. Täna öösel 03:15 peaks tulema NFL mäng otse, kordus homme 22:30 ning veel pühapäevased ja esmaspäevane mäng. Kui katkestused jätkuvad ning Starman mulle konkreetset vastust ei anna, pöördun ma igal juhul tarbijakaitse poole. Kasvõi selleks, et minigsugunegi vastus saada.
LISA: ja oligi katkestus 30 min. Täpselt sama pikk, kui saade. Sain ka 1770-lt ühe armsa neiuga jutule, kes väitis, et nende poolt on kõik korras ning sellist asja ei saa olla, et saateid ei näidata. Kui tahtsin saada selgitust et miks on katkestused seotud vaid NFL'i puudutavate saadetaga ning katkestused on täpselt sama pikad kui saated, ei osatud midagi vastata. Öeldi, et võiksin neile oma probleemi kirjeldava meili saata. Heh. No, kui homme kordusülekande ajal ka katkestus toimub, siis ehk mingi krõbeda kirja ju võiks kirjutada.
_________________
| tsitaat: |
Mingi paks pihv paugub siin
|
viimati muutis noonius 06.12.2007 22:58:57, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celeron
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.05.2003
|
06.12.2007 22:49:58
|
|
|
Starmani enda(http://help.starman.ee) kiirusetest 1.9mbit, ping googlisse ~250ms, ping wpx.starman.ee ~100ms
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeCoder
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2003
|
06.12.2007 23:09:13
|
|
|
| noonius kirjutas: |
kas kellelgi on veel tänasest nädalast Starmani Viasat Sport 3 NFL-ga seotud saadete vaatamisel probleeme.
Imelikul kombel katkestab Starman selle kanali edastamise, kui sealt peab tulema NFL. Näiteks oli teisipäeval kella 22:30-01:00 pikkune katkestus, kus pilt oli tume ja ei midagi. Pärast tuli kell 1:00, kui saade pidanuks lõppema, pilt tagasi. Helistasin nii kella üheteistkümne paiku ja sealt ei öeldud midagi konkreetset. Jahusid midagi nendepoolsest veast. Arvasin, et ikka juhtub, kuigi katkestuse pikkus tundus väga kahtlane.
Täna pidi hakkama 21:00 NFL Gameday, kuid nagu võluväel kadus umbes 5 sekundit pärast saate algust pilt ära ning praegu on kanal lihtsalt pime. 1770 ei võta vastu, väidab, et liin on ülekoormatud. Kui ka nüüd peaks katkestus olema vaid tolle saate pikkune ehk 30 minutit, siis võib suure tõenäosusega väita, et Starman lihtsalt katkestab kanali edastamise selleks ajaks, kui toimub NFL saadete edastamine.
Ma arvan, et kui on ostetud kanali edastamine tarbijani, antud juhul Viasat sport 3, siis ei peaks olema edastajal (Stramanil) õigust lihtsalt teatud saadete ajaks kanalï edastamine katkestada. Ostetakse vist ikka õigus kogu kanali saadete edastamiseks. Igatahes jälgin ma selle nädala, mis toimub, ning kirjutan üles katkestuste pikkused ja ajad. Täna öösel 03:15 peaks tulema NFL mäng otse, kordus homme 22:30 ning veel pühapäevased ja esmaspäevane mäng. Kui katkestused jätkuvad ning Starman mulle konkreetset vastust ei anna, pöördun ma igal juhul tarbijakaitse poole. Kasvõi selleks, et minigsugunegi vastus saada.
LISA: ja oligi katkestus 30 min. Täpselt sama pikk, kui saade. Sain ka 1770-lt ühe armsa neiuga jutule, kes väitis, et nende poolt on kõik korras ning sellist asja ei saa olla, et saateid ei näidata. Kui tahtsin saada selgitust et miks on katkestused seotud vaid NFL'i puudutavate saadetaga ning katkestused on täpselt sama pikad kui saated, ei osatud midagi vastata. Öeldi, et võiksin neile oma probleemi kirjeldava meili saata. Heh. No, kui homme kordusülekande ajal ka katkestus toimub, siis ehk mingi krõbeda kirja ju võiks kirjutada. |
Samas võib ka Viasat mitte omada seda otseüleknde litsentsi ja kraani kinni keerata
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noonius
HV kasutaja

liitunud: 20.08.2002
|
06.12.2007 23:37:14
|
|
|
siiamaani on kõik korras olnud, mingeid probleeme pole olnud, pealegi on Viasatil ülekandeõigused ostetud kuni 2012 aastani.
Ei saa ka elion digitv-ga kontrollida, kuna pole seda paketti, kus viasati sport kanalid on.
_________________
| tsitaat: |
Mingi paks pihv paugub siin
|
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
07.12.2007 00:40:39
|
|
|
aga täna on jah starman terve päeva uimanud. jube. välisühendus on eriti koomas
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
07.12.2007 01:50:08
|
|
|
| noonius kirjutas: |
Täna pidi hakkama 21:00 NFL Gameday, kuid nagu võluväel kadus umbes 5 sekundit pärast saate algust pilt ära ning praegu on kanal lihtsalt pime. 1770 ei võta vastu, väidab, et liin on ülekoormatud. Kui ka nüüd peaks katkestus olema vaid tolle saate pikkune ehk 30 minutit, siis võib suure tõenäosusega väita, et Starman lihtsalt katkestab kanali edastamise selleks ajaks, kui toimub NFL saadete edastamine.
. |
variandiks on n t livestream
http://forum.myp2p.eu/viewforum.php?id=1346
ise vaatan NBAd öösiti NBA league pass mänge mille eest pennigi ei maksa ja
pildikvaliteet ün hea ja tavaliselt näeb kõiki mänge
on mänge ka p2p streamidel aga noil tavaliselt sitem pilt a la Sopcast, TVants jms
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noonius
HV kasutaja

liitunud: 20.08.2002
|
07.12.2007 04:29:47
|
|
|
hea nõuanne, Karm Laks,
LISA: järjekordselt lülitas starman viasat sport 3 välja. Seekord 03:16, nii et sai lausa ühe minuti vaadata. 1770 ei vastanud eriti midagi arukat, kuid vähemalt kõne on tehtud. Panin ka igaks juhuks kanali ka lindistama, et vaadata, kui kaua on ees seekordne pime ekraan. Igatahes läheb asi väga huvitavaks. Tekib aina suurem soov elionist lisapakett tellida, et teada saada, kas neil pilt on.
Igatahes, head ööd nüüd.
_________________
| tsitaat: |
Mingi paks pihv paugub siin
|
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
07.12.2007 10:29:32
|
|
|
| tundub, et starman on jälle torrentid lahti teinud või ma ei tea ... igatahes wow'i pingi probleem oli eile tagasi....
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|