|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
28.11.2007 22:32:09
EMT traditsiooniline heategevuskampaania |
|
|
link :: EMT traditsiooniline heategevuskampaania
| tsitaat: |
EMT kliendid saavad 1.-23. detsembrini saata lühisõnumi valitud märksõnaga (ELU, KURT, LAPS või LOOM) numbrile 16200, et anda oma toetus valitud heategevusprojektile. Sõnumi hind oli 10 krooni ja kogu tulu läheb heategevuseks.
Kampaanias 2007. aastal osalevate projektide tutvustus
ELU
Toetussumma kasutatakse Tallinna Lastehaiglale radioloogiaosakonnale radioloogiapiltide edastamise ja diagnostika DICOM süsteemi hankimiseks.
KURT
Pered, kus kasvab kuulmispuudega laps ning kuulmispuuetega laste õppeasutused vajavad väikeste viipekeeles rääkijate jaoks sidevahendeid, et kontakt nendega ei katkeks silmsideme katkemisel.
Saates märksõna KURT numbrile 16200, toetad kuulmispuudega lastele vajalike sidevahendite soetamist.
Raha jaguneb võrdselt Tartu Hiie Kooli, Tallinna Heleni Kooli, Eesti Implantaadilaste Seltsi ja Eesti Kuulmispuuetega Laste Vanemate Liidu vahel.
LAPS
Eesti lastekodudes on ca 1600 kooliealist last, kellel puudub võimalus osaleda trennis või huviringis, lüüa kaasa kooli suusapäeval või klassi väljasõidul maakonna matkaradadele lastekodude eelarvetes puudub niisugusteks kulutusteks raha.
MTÜ Caritas Eesti Lastekodulaste Fond on loodud just selleks, et aidata lastekodulapsel olla aktiivne, laiendada silmaringi ning tunda end võrdväärsena tegevustes koos omaealiste tavalises peres kasvavate lastega.
Saates märksõna LAPS numbrile 16200, toetad lastekodus kasvavate laste täisväärtuslikku elu ning nende väikeste, kuid oluliste unistuste elluviimist.
LOOM
Tänaval ja varjupaikades ootavad hüljatud loomad Kodu, Armastust ja Oma Inimest. Kui aga varjupaigal puuduvad võimalused loomi ettenähtud 14 päevast kauem pidada või kui loomad vajavad põhjalikku ravi või pikemaajalist inimestega harjutamist, ootab neid ees hoopis vikerkaaresild olematusse.
Saates märksõna LOOM numbrile 16200, toetad tänavale või varjupaika jõudnud kiisude ja koerte helgemat homset. Kogutud raha eest toetame loomadele hoiukodude leidmist, ülalpidamist ja ravi päriskodu leidmiseni ning varjupaigaloomadega tegelemist nende varjupaigas olemise ajal.
Partnerid MTÜ Kassiabi, Heateo Sihtasutuse projekt Päike kuuti! ning kodutute loomade hoiu- ja varjupaigad Tallinnas, Võrus ja Pärnus.
Täname annetuse eest! Tee head ja heategu tuleb Sinu juurde tagasi! |
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eints
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2003
|
29.11.2007 10:39:20
|
|
|
Viimased kaks aastat suvaliselt toetatud toda kampaaniat
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
29.11.2007 10:49:32
|
|
|
SMS 10 eeku? väo, mingi kolmekas on koguaeg olnud vist aga kui kõik see 10 eeku jõuab sinna kuhu vaja siis miks mitte
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
29.11.2007 13:31:46
|
|
|
krt just tuli postkasti reklaam ja mõtlesin, et teen teema. aga jah nagu näha, on nad hindu tõstunud. teavad vist, et asjal on lööki.
aga jah, eks peab minema nüüd simpleid ostma.
mingi 2 sõnumit võiks ikka päevas saata.
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tteam
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2007
|
29.11.2007 18:28:34
|
|
|
nad mingi loosivad nende peale teatud päeva auhinna välja kes sellel päeval on saatnud siis on võimalus selle päeva auhind võita? või oli midagi taolist
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
01.12.2007 14:47:08
|
|
|
Võtan osa, nagu iga aasta. Väike heategu ja kes teab äkki tuleb midagi jälle tagasi ka
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vermon
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2003
|
01.12.2007 19:14:26
|
|
|
| Delta kirjutas: |
Öeldud on kogu tulu, seega võiks justkui minna terve kümnekas. Kui just ei ole mõeldud puhastulusid tulusid millest on "kulud" maha arvtud  |
Keegi tark mees väitis jah kuskil, et SMS ei maksa (põhimõtteliselt) mitte midagi operaatoritele. Millegipärast on meeles, et see oli mingi rootslane aga ei tule meelde kust lugesin
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
01.12.2007 19:20:22
|
|
|
ei maksa jah,aga operaatorile meeldib ikka midagi endale kah jõuluajal tasku toppida.
sai ise kah saadetud täna paar sms-i abivajatele.40tk täpsemalt
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
01.12.2007 19:22:09
|
|
|
| wfiles kirjutas: |
ei maksa jah,aga operaatorile meeldib ikka midagi endale kah jõuluajal tasku toppida.
sai ise kah saadetud täna paar sms-i abivajatele.40tk täpsemalt |
400kr eest?
tahad pradat võita endale?
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!

liitunud: 27.08.2004
|
01.12.2007 19:32:55
|
|
|
osalen ka see aasta. eelmised aastad lihtsalt maha maganud.
täna saatsin 4 sõnumit. lootuses, et 1. päeval kohe väga palju osalejaid ei ole aga noh, nagu teemast näha, on!
üldiselt, keda ja miks toetate või läheb suvaliselt?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaPTiLE
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2006
|
01.12.2007 19:37:22
|
|
|
Toetan ka.
Ostan Simpli stardika koos DVD´ga.
Ehk võidab midagi.
Klassivend eelmine aasta võitis videokaamera.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
01.12.2007 19:54:14
|
|
|
| tteam kirjutas: |
nad mingi loosivad nende peale teatud päeva auhinna välja kes sellel päeval on saatnud siis on võimalus selle päeva auhind võita? või oli midagi taolist  |
Ausalt, ma ei saanud mitte midagi aru.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!

liitunud: 27.08.2004
|
01.12.2007 19:58:53
|
|
|
mis kell need loosimised toimuvad?
ja kuhu võitjate nimed üles pannakse?
one öeldud küll, et www.emt.ee aga seal oli juba selle kampaania enda kohta suht vähe juttu nii, et ...?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
01.12.2007 20:00:28
|
|
|
ega prada vastu pole kah midagi aga vähemalt on ARK tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
02.12.2007 04:27:53
|
|
|
Oeh kõvast vaesem nüüd. 100 tükki läks teele umbes
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
02.12.2007 10:21:20
|
|
|
saatsin ka õhtul 5tk. Leidsin lauasahtlist 4 simpli stardikomplekti, 50kr igaühel peal. Eks kolmel päeval järgmise nädala jooksul osalen veel.
Üks emti lepinguline nr on mul ka, ilmselt saadan sealtki, kuid peamine on muidugi mõttetult vedelevatest simplitest lahti saada.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
02.12.2007 10:45:04
|
|
|
| Shelby-SV kirjutas: |
üldiselt, keda ja miks toetate või läheb suvaliselt? |
loomi toetan Aga täpselt ei teagi, mix just neid.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
02.12.2007 10:48:50
|
|
|
| toetan kurte, kuna minu mäletamist mööda on see vististi ainuke, mis ka Tartut puudutab...
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
02.12.2007 12:19:32
|
|
|
| Shelby-SV kirjutas: |
mis kell need loosimised toimuvad?
ja kuhu võitjate nimed üles pannakse?
one öeldud küll, et www.emt.ee aga seal oli juba selle kampaania enda kohta suht vähe juttu nii, et ...? |
eelmine aasta oli iga päeva juures ka selle päeva võitjad. info tuli mingi päevase-kahe hilinemisega.
peaks vist ka kunagi panustama
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vello.
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2006
|
02.12.2007 12:58:39
|
|
|
Võidulootus jääb üha vähemaks kui mõni homo saadab 100 sõnumit minu 4 vastu.
Nii suur soov annnetada on ve?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
02.12.2007 13:07:27
|
|
|
| Vello. kirjutas: |
Võidulootus jääb üha vähemaks kui mõni homo saadab 100 sõnumit minu 4 vastu.
Nii suur soov annnetada on ve? |
Saada siis 101 sõnumit... Sellise asja pärast peab vinguma hakkama w?
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
02.12.2007 13:10:55
|
|
|
| Vello. kirjutas: |
Võidulootus jääb üha vähemaks kui mõni homo saadab 100 sõnumit minu 4 vastu.
Nii suur soov annnetada on ve? |
Aga kui mõni heteroseksuaal saadab 25? Mis siis juhtub?
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vello.
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2006
|
02.12.2007 13:19:46
|
|
|
| Subu kirjutas: |
| Vello. kirjutas: |
Võidulootus jääb üha vähemaks kui mõni homo saadab 100 sõnumit minu 4 vastu.
Nii suur soov annnetada on ve? |
Aga kui mõni heteroseksuaal saadab 25? Mis siis juhtub? |
Siis on tal rohkem lootust kui mul.
Mõttekam on nii, et iga üks saadab mingi kuni 10 tükki siis on rohekem õnn määrav mitte mitu sa saatsid.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muri666
HV kasutaja
liitunud: 29.04.2004
|
02.12.2007 13:24:01
|
|
|
Hea üritus, loomi alati nõus toetama.
Ise emti klient ei ole, aga ostsin simpeli stardika ja 50 krooni saatsin kohe loomale ära + täna vaatab ka kariibi mere piraadid telekast hea kvaliteediga
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vello.
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2006
|
02.12.2007 13:35:34
|
|
|
Kas seda olete märganud, et kui saadad sõnumi ära siis vastu tuleb selline teade:
Täname annetuse eest!
Loodame, et Teil naeratab loosiÖnn! Peaks nagu Õ olema.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
02.12.2007 14:17:23
|
|
|
huvitav... mulle küll sellist vastust ei tulnud
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
02.12.2007 14:19:35
|
|
|
| striker13 kirjutas: |
huvitav... mulle küll sellist vastust ei tulnud  |
võibolla nad veel ümmardavad su kõne maksumust tunnipõhjaseks
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
02.12.2007 14:48:16
|
|
|
Subu, eip, kuna varasemate aastate kogemus on kinnitanud, et nagunii kesmiselt saadetakse 9 sõnumit inimese kohta, siis nad ümardavad ka väiksema sõnumi arvu korral hinna 10 sõnumi maksumuseni. Seega keskmise osaleja puhul lisandub hinnale ainult mõni kroon ja kuna EMT-l on 759 000 klienti, siis suur osa neist tunnetab arveldussammu muudatust tõenäoliselt minimaalselt.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
02.12.2007 15:07:05
|
|
|
| Saatsin ka ühe smsi eile
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!

liitunud: 27.08.2004
|
02.12.2007 15:08:00
|
|
|
Ise toetan ELU sõnumitega liiga vara sündinud imikuid. Põhjuseks see, et neljast minu isa lapsest on 3 sündinud enneaegselt, üks isegi 2 kuud enne tähtaega.
Paar LAPS sõnumit saadan ka.
LOOMi ei toeta põhimõtteliselt. Minu arust natuke psudoprobleem. Pealegi on piisavalt inimesi kes neid karvikuid toetavad ning kolmandaks on see must karvane peni kole...
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
02.12.2007 15:09:33
|
|
|
| Shelby-SV kirjutas: |
Ise toetan ELU sõnumitega liiga vara sündinud imikuid. Põhjuseks see, et neljast minu isa lapsest on 3 sündinud enneaegselt, üks isegi 2 kuud enne tähtaega.
Paar LAPS sõnumit saadan ka.
LOOMi ei toeta põhimõtteliselt. Minu arust natuke psudoprobleem. Pealegi on piisavalt inimesi kes neid karvikuid toetavad ning kolmandaks on see must karvane peni kole... |
ise toetasin eelmine aasta AINULT loomi
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
02.12.2007 15:11:11
|
|
|
| Ise toetasin eelmine aasta loomi, see aasta aga ei toeta läbi EMT kedagi (99 aastast EMT klient ja nüüd siis plaanis vahetada).
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
02.12.2007 15:13:07
|
|
|
| Subu kirjutas: |
| Ise toetasin eelmine aasta loomi, see aasta aga ei toeta läbi EMT kedagi (99 aastast EMT klient ja nüüd siis plaanis vahetada). |
võid ju simpeli ka soetada
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
02.12.2007 15:26:00
|
|
|
| me@homeq kirjutas: |
| Shelby-SV kirjutas: |
Ise toetan ELU sõnumitega liiga vara sündinud imikuid. Põhjuseks see, et neljast minu isa lapsest on 3 sündinud enneaegselt, üks isegi 2 kuud enne tähtaega.
Paar LAPS sõnumit saadan ka.
LOOMi ei toeta põhimõtteliselt. Minu arust natuke psudoprobleem. Pealegi on piisavalt inimesi kes neid karvikuid toetavad ning kolmandaks on see must karvane peni kole... |
ise toetasin eelmine aasta AINULT loomi |
miks AINULT loomi?
aga jah, maitsed on erinevad
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deepmaan
HV kasutaja
liitunud: 11.04.2003
|
02.12.2007 17:08:53
|
|
|
kui igapäev saata 100 sõnumit siis see teeb ju 23 päevapeale päris hea summa, kui 1 sõnum 10 krooksu ka veel on,eks abistada on ka vaja, aga lihtsam oleks ju minna poodi ja osta asi mis huvitab. võiduvõimalust ma arvan et see 100 smsi ei suurenda eriti.
ise saadan iga päev 2-3 loomade heaoluks.
_________________ pildid |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
02.12.2007 17:48:52
|
|
|
| deepmaan kirjutas: |
kui igapäev saata 100 sõnumit siis see teeb ju 23 päevapeale päris hea summa, kui 1 sõnum 10 krooksu ka veel on,eks abistada on ka vaja, aga lihtsam oleks ju minna poodi ja osta asi mis huvitab. võiduvõimalust ma arvan et see 100 smsi ei suurenda eriti.
ise saadan iga päev 2-3 loomade heaoluks. |
äkki tal lihtsalt soov SUURT heategu teha
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masterx
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
03.12.2007 00:15:57
|
|
|
Ühe toetuse ikka iga päev teeb
Kas märksõna, näit koer taha tuleb oma ees ja perekonna nimi ka panna kui loosist osa tahad võtta?
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
number
külaline
|
03.12.2007 00:34:17
|
|
|
...
viimati muutis number 12.03.2012 23:46:53, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
03.12.2007 01:22:40
|
|
|
| Diili kliendi osaleda ei saa, nagu tingimustes kirjas. Tuleb kuskilt oma Simpel välja otsida.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
03.12.2007 01:28:47
|
|
|
Saadan kordamööda ja kõigile võrdselt,ei eelista kedagi kuna antud sihtgrupid vajavad raha ühtemoodi
2 ja 3 aastat tagasi võitsn ka nänni aga eelmine aasta olin ainult andja rollis
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
03.12.2007 10:44:09
|
|
|
Auhinna laud on mage. SMS ka kolm korda kallim Ei võta osa.
Saaremaad ei puuduta miski. Loomade varjupaigad tuleks ka ära kaotada!
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gunstore
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2003
|
03.12.2007 11:18:31
|
|
|
Äitia... paranoiline nagu ma olen, tundub minu jaoks see ikkagi pelgalt äriplaanina Kui tahad kooli või haiglat toetada, tee ülekanne otse selle asutuse kontole. Praeguse seisuga on see heategevus kõige rohkem ikkagi EMT' le .
_________________ Alla 2,4 GHz masinaid kõlbab kah kasutada
SS:/O: PCMCIA pessa USB kaardi. |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
03.12.2007 11:28:45
|
|
|
| tsitaat: |
Loomade varjupaigad tuleks ka ära kaotada!
|
Taavi_R, miks sa varjupaigad ära tahad kaotada?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bigmarx
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
03.12.2007 13:23:45
|
|
|
Ei suutnud nagu kuskilt välja lugeda, kas saadetud sõnumid osalevad ainult saatmispäeva loosimises või kuni kampaania kestab?
_________________ "Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!" |
|
| Kommentaarid: 485 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
03.12.2007 13:23:58
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
1300kr läks ei võitnud midagi |
Aga toetus oli olemas.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|