Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  EMT traditsiooniline heategevuskampaania märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2007 22:32:09 EMT traditsiooniline heategevuskampaania vasta tsitaadiga

link :: EMT traditsiooniline heategevuskampaania

tsitaat:
EMT kliendid saavad 1.-23. detsembrini saata lühisõnumi valitud märksõnaga (ELU, KURT, LAPS või LOOM) numbrile 16200, et anda oma toetus valitud heategevusprojektile. Sõnumi hind oli 10 krooni ja kogu tulu läheb heategevuseks.
Kampaanias 2007. aastal osalevate projektide tutvustus

ELU
Toetussumma kasutatakse Tallinna Lastehaiglale radioloogiaosakonnale radioloogiapiltide edastamise ja diagnostika DICOM süsteemi hankimiseks.

KURT
Pered, kus kasvab kuulmispuudega laps ning kuulmispuuetega laste õppeasutused vajavad väikeste viipekeeles rääkijate jaoks sidevahendeid, et kontakt nendega ei katkeks silmsideme katkemisel.

Saates märksõna KURT numbrile 16200, toetad kuulmispuudega lastele vajalike sidevahendite soetamist.

Raha jaguneb võrdselt Tartu Hiie Kooli, Tallinna Heleni Kooli, Eesti Implantaadilaste Seltsi ja Eesti Kuulmispuuetega Laste Vanemate Liidu vahel.

LAPS
Eesti lastekodudes on ca 1600 kooliealist last, kellel puudub võimalus osaleda trennis või huviringis, lüüa kaasa kooli suusapäeval või klassi väljasõidul maakonna matkaradadele – lastekodude eelarvetes puudub niisugusteks kulutusteks raha.

MTÜ Caritas Eesti Lastekodulaste Fond on loodud just selleks, et aidata lastekodulapsel olla aktiivne, laiendada silmaringi ning tunda end võrdväärsena tegevustes koos omaealiste tavalises peres kasvavate lastega.

Saates märksõna LAPS numbrile 16200, toetad lastekodus kasvavate laste täisväärtuslikku elu ning nende väikeste, kuid oluliste unistuste elluviimist.

LOOM
Tänaval ja varjupaikades ootavad hüljatud loomad Kodu, Armastust ja Oma Inimest. Kui aga varjupaigal puuduvad võimalused loomi ettenähtud 14 päevast kauem pidada või kui loomad vajavad põhjalikku ravi või pikemaajalist inimestega harjutamist, ootab neid ees hoopis vikerkaaresild olematusse.

Saates märksõna LOOM numbrile 16200, toetad tänavale või varjupaika jõudnud kiisude ja koerte helgemat homset. Kogutud raha eest toetame loomadele hoiukodude leidmist, ülalpidamist ja ravi päriskodu leidmiseni ning varjupaigaloomadega tegelemist nende varjupaigas olemise ajal.

Partnerid MTÜ Kassiabi, Heateo Sihtasutuse projekt „Päike kuuti!” ning kodutute loomade hoiu- ja varjupaigad Tallinnas, Võrus ja Pärnus.

Täname annetuse eest! Tee head ja heategu tuleb Sinu juurde tagasi!
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 29.11.2007 10:30:45 vasta tsitaadiga

Mnjah, läbi aastate isegi osaletud, aga tühjade kätega jäänud icon_rolleyes.gif See-aasta jääb vist ära, kuna hetkel kasutuses tööandja number... icon_neutral.gif
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Eints
Kreisi kasutaja
Eints

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2007 10:39:20 vasta tsitaadiga

Viimased kaks aastat suvaliselt toetatud toda kampaaniat thumbs_up.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2007 10:49:32 vasta tsitaadiga

SMS 10 eeku? väo, mingi kolmekas on koguaeg olnud vist icon_rolleyes.gif aga kui kõik see 10 eeku jõuab sinna kuhu vaja siis miks mitte
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 29.11.2007 11:55:54 vasta tsitaadiga

Öeldud on kogu tulu, seega võiks justkui minna terve kümnekas. Kui just ei ole mõeldud puhastulusid tulusid millest on "kulud" maha arvtud icon_rolleyes.gif
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2007 13:31:46 vasta tsitaadiga

krt just tuli postkasti reklaam ja mõtlesin, et teen teema. aga jah nagu näha, on nad hindu tõstunud. teavad vist, et asjal on lööki.
aga jah, eks peab minema nüüd simpleid ostma.
mingi 2 sõnumit võiks ikka päevas saata.

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tteam
Kreisi kasutaja
tteam

liitunud: 20.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2007 18:28:34 vasta tsitaadiga

nad mingi loosivad nende peale teatud päeva auhinna välja kes sellel päeval on saatnud siis on võimalus selle päeva auhind võita? või oli midagi taolist icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2007 14:47:08 vasta tsitaadiga

Võtan osa, nagu iga aasta. Väike heategu ja kes teab äkki tuleb midagi jälle tagasi ka thumbs_up.gif
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2007 19:00:06 vasta tsitaadiga

Assaa, täna ju 1. ja saab sõnumeid saata.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2007 19:14:26 vasta tsitaadiga

Delta kirjutas:
Öeldud on kogu tulu, seega võiks justkui minna terve kümnekas. Kui just ei ole mõeldud puhastulusid tulusid millest on "kulud" maha arvtud icon_rolleyes.gif

Keegi tark mees väitis jah kuskil, et SMS ei maksa (põhimõtteliselt) mitte midagi operaatoritele. Millegipärast on meeles, et see oli mingi rootslane aga ei tule meelde kust lugesin icon_sad.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2007 19:20:22 vasta tsitaadiga

ei maksa jah,aga operaatorile meeldib ikka midagi endale kah jõuluajal tasku toppida.
sai ise kah saadetud täna paar sms-i abivajatele.40tk täpsemalt
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2007 19:22:09 vasta tsitaadiga

wfiles kirjutas:
ei maksa jah,aga operaatorile meeldib ikka midagi endale kah jõuluajal tasku toppida.
sai ise kah saadetud täna paar sms-i abivajatele.40tk täpsemalt

400kr eest?

tahad pradat võita endale? icon_rolleyes.gif

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 01.12.2007 19:32:55 vasta tsitaadiga

osalen ka see aasta. eelmised aastad lihtsalt maha maganud.

täna saatsin 4 sõnumit. lootuses, et 1. päeval kohe väga palju osalejaid ei ole aga noh, nagu teemast näha, on! icon_biggrin.gif

üldiselt, keda ja miks toetate või läheb suvaliselt?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2007 19:37:22 vasta tsitaadiga

Toetan ka.
Ostan Simpli stardika koos DVD´ga.
Ehk võidab midagi.
Klassivend eelmine aasta võitis videokaamera.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2007 19:54:14 vasta tsitaadiga

tteam kirjutas:
nad mingi loosivad nende peale teatud päeva auhinna välja kes sellel päeval on saatnud siis on võimalus selle päeva auhind võita? või oli midagi taolist icon_rolleyes.gif


Ausalt, ma ei saanud mitte midagi aru. icon_lol.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 01.12.2007 19:58:53 vasta tsitaadiga

mis kell need loosimised toimuvad?
ja kuhu võitjate nimed üles pannakse?
one öeldud küll, et www.emt.ee aga seal oli juba selle kampaania enda kohta suht vähe juttu nii, et ...?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2007 20:00:28 vasta tsitaadiga

ega prada vastu pole kah midagi thumbs_up.gif aga vähemalt on ARK tehtud.
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2007 04:27:53 vasta tsitaadiga

Oeh kõvast vaesem nüüd. 100 tükki läks teele umbes
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2007 10:21:20 vasta tsitaadiga

saatsin ka õhtul 5tk. Leidsin lauasahtlist 4 simpli stardikomplekti, 50kr igaühel peal. Eks kolmel päeval järgmise nädala jooksul osalen veel.
Üks emti lepinguline nr on mul ka, ilmselt saadan sealtki, kuid peamine on muidugi mõttetult vedelevatest simplitest lahti saada.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2007 10:45:04 vasta tsitaadiga

Shelby-SV kirjutas:

üldiselt, keda ja miks toetate või läheb suvaliselt?


loomi toetan thumbs_up.gif Aga täpselt ei teagi, mix just neid.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2007 10:48:50 vasta tsitaadiga

toetan kurte, kuna minu mäletamist mööda on see vististi ainuke, mis ka Tartut puudutab...
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2007 12:19:32 vasta tsitaadiga

Shelby-SV kirjutas:
mis kell need loosimised toimuvad?
ja kuhu võitjate nimed üles pannakse?
one öeldud küll, et www.emt.ee aga seal oli juba selle kampaania enda kohta suht vähe juttu nii, et ...?


eelmine aasta oli iga päeva juures ka selle päeva võitjad. info tuli mingi päevase-kahe hilinemisega.

peaks vist ka kunagi panustama icon_wink.gif

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vello.
HV kasutaja
Vello.

liitunud: 13.03.2006




sõnum 02.12.2007 12:58:39 vasta tsitaadiga

Võidulootus jääb üha vähemaks kui mõni homo saadab 100 sõnumit minu 4 vastu.

Nii suur soov annnetada on ve?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2007 13:07:27 vasta tsitaadiga

Vello. kirjutas:
Võidulootus jääb üha vähemaks kui mõni homo saadab 100 sõnumit minu 4 vastu.

Nii suur soov annnetada on ve?


Saada siis 101 sõnumit... Sellise asja pärast peab vinguma hakkama w?

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 02.12.2007 13:10:55 vasta tsitaadiga

Vello. kirjutas:
Võidulootus jääb üha vähemaks kui mõni homo saadab 100 sõnumit minu 4 vastu.

Nii suur soov annnetada on ve?

Aga kui mõni heteroseksuaal saadab 25? Mis siis juhtub?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vello.
HV kasutaja
Vello.

liitunud: 13.03.2006




sõnum 02.12.2007 13:19:46 vasta tsitaadiga

Subu kirjutas:
Vello. kirjutas:
Võidulootus jääb üha vähemaks kui mõni homo saadab 100 sõnumit minu 4 vastu.

Nii suur soov annnetada on ve?

Aga kui mõni heteroseksuaal saadab 25? Mis siis juhtub?


Siis on tal rohkem lootust kui mul.

Mõttekam on nii, et iga üks saadab mingi kuni 10 tükki siis on rohekem õnn määrav mitte mitu sa saatsid.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muri666
HV kasutaja

liitunud: 29.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2007 13:24:01 vasta tsitaadiga

Hea üritus, loomi alati nõus toetama.
Ise emti klient ei ole, aga ostsin simpeli stardika ja 50 krooni saatsin kohe loomale ära + täna vaatab ka kariibi mere piraadid telekast hea kvaliteediga icon_smile.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vello.
HV kasutaja
Vello.

liitunud: 13.03.2006




sõnum 02.12.2007 13:35:34 vasta tsitaadiga

Kas seda olete märganud, et kui saadad sõnumi ära siis vastu tuleb selline teade:

Täname annetuse eest!
Loodame, et Teil naeratab loosiÖnn! Peaks nagu Õ olema.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2007 13:46:48 vasta tsitaadiga

Jah nii ta on , et Õ asemel on Ö
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2007 14:17:23 vasta tsitaadiga

huvitav... mulle küll sellist vastust ei tulnud icon_confused.gif
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 02.12.2007 14:19:35 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
huvitav... mulle küll sellist vastust ei tulnud icon_confused.gif

võibolla nad veel ümmardavad su kõne maksumust tunnipõhjaseks icon_razz.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2007 14:48:16 vasta tsitaadiga

Subu, eip, kuna varasemate aastate kogemus on kinnitanud, et nagunii kesmiselt saadetakse 9 sõnumit inimese kohta, siis nad ümardavad ka väiksema sõnumi arvu korral hinna 10 sõnumi maksumuseni. Seega keskmise osaleja puhul lisandub hinnale ainult mõni kroon ja kuna EMT-l on 759 000 klienti, siis suur osa neist tunnetab arveldussammu muudatust tõenäoliselt minimaalselt. thumbs_up.gif
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2007 15:07:05 vasta tsitaadiga

Saatsin ka ühe smsi eile
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 02.12.2007 15:08:00 vasta tsitaadiga

Ise toetan ELU sõnumitega liiga vara sündinud imikuid. Põhjuseks see, et neljast minu isa lapsest on 3 sündinud enneaegselt, üks isegi 2 kuud enne tähtaega.
Paar LAPS sõnumit saadan ka.

LOOMi ei toeta põhimõtteliselt. Minu arust natuke psudoprobleem. Pealegi on piisavalt inimesi kes neid karvikuid toetavad ning kolmandaks on see must karvane peni kole...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2007 15:09:33 vasta tsitaadiga

Shelby-SV kirjutas:
Ise toetan ELU sõnumitega liiga vara sündinud imikuid. Põhjuseks see, et neljast minu isa lapsest on 3 sündinud enneaegselt, üks isegi 2 kuud enne tähtaega.
Paar LAPS sõnumit saadan ka.

LOOMi ei toeta põhimõtteliselt. Minu arust natuke psudoprobleem. Pealegi on piisavalt inimesi kes neid karvikuid toetavad ning kolmandaks on see must karvane peni kole...


ise toetasin eelmine aasta AINULT loomi
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 02.12.2007 15:11:11 vasta tsitaadiga

Ise toetasin eelmine aasta loomi, see aasta aga ei toeta läbi EMT kedagi (99 aastast EMT klient ja nüüd siis plaanis vahetada).
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2007 15:13:07 vasta tsitaadiga

Subu kirjutas:
Ise toetasin eelmine aasta loomi, see aasta aga ei toeta läbi EMT kedagi (99 aastast EMT klient ja nüüd siis plaanis vahetada).


võid ju simpeli ka soetada
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2007 15:26:00 vasta tsitaadiga

me@homeq kirjutas:
Shelby-SV kirjutas:
Ise toetan ELU sõnumitega liiga vara sündinud imikuid. Põhjuseks see, et neljast minu isa lapsest on 3 sündinud enneaegselt, üks isegi 2 kuud enne tähtaega.
Paar LAPS sõnumit saadan ka.

LOOMi ei toeta põhimõtteliselt. Minu arust natuke psudoprobleem. Pealegi on piisavalt inimesi kes neid karvikuid toetavad ning kolmandaks on see must karvane peni kole...


ise toetasin eelmine aasta AINULT loomi


miks AINULT loomi? icon_razz.gif
aga jah, maitsed on erinevad icon_biggrin.gif

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deepmaan
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2003




sõnum 02.12.2007 17:08:53 vasta tsitaadiga

kui igapäev saata 100 sõnumit siis see teeb ju 23 päevapeale päris hea summa, kui 1 sõnum 10 krooksu ka veel on,eks abistada on ka vaja, aga lihtsam oleks ju minna poodi ja osta asi mis huvitab. võiduvõimalust ma arvan et see 100 smsi ei suurenda eriti.
ise saadan iga päev 2-3 loomade heaoluks.

_________________
pildid
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2007 17:48:52 vasta tsitaadiga

deepmaan kirjutas:
kui igapäev saata 100 sõnumit siis see teeb ju 23 päevapeale päris hea summa, kui 1 sõnum 10 krooksu ka veel on,eks abistada on ka vaja, aga lihtsam oleks ju minna poodi ja osta asi mis huvitab. võiduvõimalust ma arvan et see 100 smsi ei suurenda eriti.
ise saadan iga päev 2-3 loomade heaoluks.


äkki tal lihtsalt soov SUURT heategu teha icon_biggrin.gif

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2007 00:15:57 vasta tsitaadiga

Ühe toetuse ikka iga päev teeb thumbs_up.gif

Kas märksõna, näit koer taha tuleb oma ees ja perekonna nimi ka panna kui loosist osa tahad võtta? icon_razz1.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 03.12.2007 00:34:17 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 12.03.2012 23:46:53, muudetud 1 kord
tagasi üles
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2007 01:22:40 vasta tsitaadiga

Diili kliendi osaleda ei saa, nagu tingimustes kirjas. Tuleb kuskilt oma Simpel välja otsida.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2007 01:28:47 vasta tsitaadiga

Saadan kordamööda ja kõigile võrdselt,ei eelista kedagi kuna antud sihtgrupid vajavad raha ühtemoodi thumbs_up.gif
2 ja 3 aastat tagasi võitsn ka nänni aga eelmine aasta olin ainult andja rollis icon_wink.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2007 10:44:09 vasta tsitaadiga

Auhinna laud on mage. SMS ka kolm korda kallim icon_rolleyes.gif Ei võta osa.
Saaremaad ei puuduta miski. Loomade varjupaigad tuleks ka ära kaotada!

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunstore
HV kasutaja


liitunud: 26.02.2003




sõnum 03.12.2007 11:18:31 vasta tsitaadiga

Äitia... paranoiline nagu ma olen, tundub minu jaoks see ikkagi pelgalt äriplaanina icon_razz.gif Kui tahad kooli või haiglat toetada, tee ülekanne otse selle asutuse kontole. Praeguse seisuga on see heategevus kõige rohkem ikkagi EMT' le .
_________________
Alla 2,4 GHz masinaid kõlbab kah kasutada icon_evil.gif
SS:/O: PCMCIA pessa USB kaardi.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2007 11:28:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Loomade varjupaigad tuleks ka ära kaotada!


Taavi_R, miks sa varjupaigad ära tahad kaotada?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2007 13:10:23 vasta tsitaadiga

1300kr läks icon_sad.gif ei võitnud midagi
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 03.12.2007 13:23:45 vasta tsitaadiga

Ei suutnud nagu kuskilt välja lugeda, kas saadetud sõnumid osalevad ainult saatmispäeva loosimises või kuni kampaania kestab?
_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2007 13:23:58 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
1300kr läks icon_sad.gif ei võitnud midagi

Aga toetus oli olemas.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  EMT traditsiooniline heategevuskampaania mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.