|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
20.11.2007 03:04:20
|
|
|
Selline küsimus, mis on hetkel kõige kiirema ühendusega interneti lahendus? (pean silmas ilma DigiTV'ta, ehk siis ADSLi pakett)
Hetkel on mul kodutöö.. kas kiiremat kah pakuvad?
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
20.11.2007 08:24:48
|
|
|
| woozy kirjutas: |
Selline küsimus, mis on hetkel kõige kiirema ühendusega interneti lahendus? (pean silmas ilma DigiTV'ta, ehk siis ADSLi pakett)
Hetkel on mul kodutöö.. kas kiiremat kah pakuvad? |
Võta, mis tahad, ainult raha on piirav tegur. Vkontor(2/640), äriinternet(1/512, 2/640, 4/768, jne).
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
20.11.2007 22:59:20
|
|
|
| woozy kirjutas: |
Selline küsimus, mis on hetkel kõige kiirema ühendusega interneti lahendus? (pean silmas ilma DigiTV'ta, ehk siis ADSLi pakett)
Hetkel on mul kodutöö.. kas kiiremat kah pakuvad? |
iptvga või mitte on sinu valik kuid pakett:
Internet + telefon + digiTV + videolaenutus + LISAVAATAJAKOHT
annavad kokku kuni 16Mbit/s allalaadimiskiiruse hinnaga 455+25kr up on 768Kbit/s
see kas sa esindusest lepinguga digiboxi võtad on sinu asi, pilti vaatama ei pea
kuigi mainiti et lisavaatajakoht kiirust ei tõsta paistab see siiski kuidagi toimivat :S
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noonius
HV kasutaja

liitunud: 20.08.2002
|
20.11.2007 23:01:53
|
|
|
kas keegi teab, kaua elionil tellimuse esitamisest kuni töötava asjapulgani jõudmiseni aega võtab? vaja natuke arvestada
_________________
| tsitaat: |
Mingi paks pihv paugub siin
|
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
20.11.2007 23:03:23
|
|
|
| noonius kirjutas: |
| kas keegi teab, kaua elionil tellimuse esitamisest kuni töötava asjapulgani jõudmiseni aega võtab? vaja natuke arvestada |
oleneb asukohast kuid mina ei lubaks alla nädala...
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noonius
HV kasutaja

liitunud: 20.08.2002
|
20.11.2007 23:10:24
|
|
|
see on umbes, mis ma isegi arvasin... kusagil 1-2 nädalat.
_________________
| tsitaat: |
Mingi paks pihv paugub siin
|
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
21.11.2007 01:57:25
|
|
|
Digitaaljaama telefoni olemasolul, 3 tp alates tarnesse suunamisest. avaldusevormis võib taotlus olla päev.
Siin ei ole nn paindlikke aegu, ala nädal.
Osakondadevahelised kokkulepped eksisteerivad.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxius
HV kasutaja
liitunud: 24.05.2003
|
21.11.2007 10:35:07
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Internet + telefon + digiTV + videolaenutus + LISAVAATAJAKOHT
annavad kokku kuni 16Mbit/s allalaadimiskiiruse hinnaga 455+25kr up on 768Kbit/s
see kas sa esindusest lepinguga digiboxi võtad on sinu asi, pilti vaatama ei pea
kuigi mainiti et lisavaatajakoht kiirust ei tõsta paistab see siiski kuidagi toimivat :S |
Seletage lahti lisavaatajakoht???
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
21.11.2007 11:08:35
|
|
|
| marxius kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
Internet + telefon + digiTV + videolaenutus + LISAVAATAJAKOHT
annavad kokku kuni 16Mbit/s allalaadimiskiiruse hinnaga 455+25kr up on 768Kbit/s
see kas sa esindusest lepinguga digiboxi võtad on sinu asi, pilti vaatama ei pea
kuigi mainiti et lisavaatajakoht kiirust ei tõsta paistab see siiski kuidagi toimivat :S |
Seletage lahti lisavaatajakoht??? |
lisa digibox, millega saad teise telekaga lisaks vaadata telekat
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noonius
HV kasutaja

liitunud: 20.08.2002
|
21.11.2007 21:32:13
|
|
|
küsimus: kaua Kodulahenduse aktiveerimine ega võtab? Läksin tegin täna õhtal kella 6 paiku Mustamäe keskuses Elioni esinduses lepingu ära. Teenindus oli hea. Ruuter ja digibox anti ka kaasa. Lükkisin kodus juhtmed taga, kuid dsl-i oma on pime. Ei tea, kas võib sellest ola, et nii hilja õhtul sai teine vormistatud, et kõik juba Elionist koju läinud ning asi jääb homse peale. Ei tahaks kohe hakata 165 helistama ja lolli mängima. Pealegi peab nagunii helistama, et pordid lahti tehtaks.
_________________
| tsitaat: |
Mingi paks pihv paugub siin
|
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZaHooR
HV vaatleja
liitunud: 06.02.2006
|
22.11.2007 19:49:15
|
|
|
Kus kohas asub Tallinnas Elioni esindus?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZaHooR
HV vaatleja
liitunud: 06.02.2006
|
22.11.2007 19:55:43
|
|
|
Tänud, varem polnud Elioni asja ja seetõttu ei ole linnapeal liikudes tähele pannud kus asub.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
24.11.2007 21:39:17
|
|
|
| noonius kirjutas: |
| küsimus: kaua Kodulahenduse aktiveerimine ega võtab? Läksin tegin täna õhtal kella 6 paiku Mustamäe keskuses Elioni esinduses lepingu ära. Teenindus oli hea. Ruuter ja digibox anti ka kaasa. Lükkisin kodus juhtmed taga, kuid dsl-i oma on pime. Ei tea, kas võib sellest ola, et nii hilja õhtul sai teine vormistatud, et kõik juba Elionist koju läinud ning asi jääb homse peale. Ei tahaks kohe hakata 165 helistama ja lolli mängima. Pealegi peab nagunii helistama, et pordid lahti tehtaks. |
ma usun et sulle mainiti kindlasti, et kuni 3 tööpäeva kui telefoninumber olemas... kui pole siis oleks pindanud teenindaja mingi aja kokku leppima...
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noonius
HV kasutaja

liitunud: 20.08.2002
|
25.11.2007 20:52:19
|
|
|
vist mainiti midagi, jah reede pealelõunal lõi dsl'i tuluke küll põlema ja mingitlaadi nett oli juba olemas (kiirus huvitavalt elioni kiirusetestiga alla kusagil 6 Mbit, mis polegi nii paha, kuid üles kiirus oli vaid hädine 170-210 kbit ). Neti pakett ei ole veel e-teeninduses üleval, nii et peab esmaspäevani ootama. Kuid pole hullu, praegu on veel vana net sees. Selle lõpetab ära, kui elion asjad korralikult reas on.
_________________
| tsitaat: |
Mingi paks pihv paugub siin
|
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yellowboost
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2003
|
26.11.2007 22:58:12
|
|
|
Minul nii DTVga ,et neti kiirus ikka stabiilselt ~200 kb / s , kuigi kui sisse sai asi seatud sai näha kiirusi nii ~1000 kb / s , praegu kas telekas taga või mitte on 200 peal
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
27.11.2007 00:50:09
|
|
|
| kellel iptvga vahepeal kole kiiruselangus tekkinud siis helistage helpi, "baaside korrastamine" lõi osadel ühendustel kiirusepiirangud peale mida niisama näha ei ole...
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
27.11.2007 01:27:20
|
|
|
Sellise probleemi puhul helpdeski ei ole mõtet helistada, nad ainult registreerivad pöördumise, mida saab ka teha tugi@elion.ee peale meili saates.
Parem variant , kui telefonitoru otsas rippuda ja lahendust oodata, mida naguinii ei tule paari minuti jooksul.
Ehk, minu soovitus kasutajatele, kellel Internet reaalselt töötab, meilige oma murest.
Aitab koormust jaotada ja ehk kaovad ka 30 minutilised järjekorrad.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mks
HV veteran
liitunud: 27.09.2004
|
27.11.2007 08:59:50
|
|
|
| hint: kui järjekorrad on 30 minutit, siis ei ole asi selles, et liiga palju kliente helistab - asi on ikkagi kvaliteedis või teenindajate puuduses või teenindajate oskamatuses probleem kiirelt lahendada...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archibald
HV veteran

liitunud: 09.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
27.11.2007 15:53:16
|
|
|
| mks kirjutas: |
| hint: kui järjekorrad on 30 minutit, siis ei ole asi selles, et liiga palju kliente helistab - asi on ikkagi kvaliteedis või teenindajate puuduses või teenindajate oskamatuses probleem kiirelt lahendada... |
mks, ma teen sulle heameelega tuuri töökohal kui soovid edaspidist karjääri kunagi elionis jätkata.
Meil on alati vaja oskuslikke inimesi, kes oskavad probleeme telefoni teel lahendada.
Võrreldes tavalise itimehega, kes käib kohapeal, on see tööklass hulga raskem.
Pead olema sõnaotses mõttes omama selgeltnägija võimeid.
Päevas siseneb circa 3000-5000 kõnet. Keskmine kõne pikkus on ca 3-5 minutit. Lühemalt ei saa, kuna siis kannatab kõne kvaliteet.
Seega minu kaval idee oli suunata osa koormust osakonnale, mis omab hetkeressurssi rohkem.
Sellega väheneb pealetulevate kõnede arv ja kvaliteet tõuseb.
Päikest
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
27.11.2007 16:00:36
|
|
|
Pailaps: HelpDeski kiirust saaks Elion ka niisama tõsta - et kui mul on spetsiifiline küsimus, siis suunatakse mind kohe ühendusse Proffiga, mitte et ma pean HelpDeski Neiuga 5-10 minutit vaidlema, et ka kas ühendab või ei ühenda.
Ja siis otsib pool tundi taga, kellega ühendada..
On ka sellist seika olnud, et - kõigepealt Neiu, kes raudkindlalt väidab, et teab ise vastust. Kuna ag ei tea, siis vastab solvunult, aga kindlast - et tema kellegagi ei ühenda!
Siis uuesti helistades - järgmine Neiu - see siis ei vaidle, vaid ühendab...
Ja siis spetsialist annab mulle a 1-2 minutiga vastuse...
-------------------------------------------
Mis aga maili puutub, siis tavaliselt laekub vastusmail alles kusagil järgmisel päeval - minul küll pole aega alati nii kaua oodata.
Ja tihti ei sisalda mail sugugi seda teemavastust - ehk siis tuleb mitme maililist kirjavahetust pidada
Aga edu Elionile - lootes, et järgmises töötajate otsikuulutustes ostitakse HelpDeski Proffe, mitte asjaarmastajaid...
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
27.11.2007 16:06:05
|
|
|
| tsitaat: |
HelpDeski Proffe, mitte asjaarmastajaid...
|
Kust sa need profid mõtled leida?
Ma usun, et üldiselt teeb Elioni 1st line päris normaalset tööd.
Loomulikult ei ole ma kursis kui suur % callidest 2nd line´le edastatakse
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m6mm
HV kasutaja
liitunud: 28.10.2003
|
27.11.2007 16:07:38
|
|
|
indrekp, mul lõi see packetlossi peale.. reporditud reedel, siiamaani keegi ühendust võtnud pole
ndk, hea küsimus. olen kuulnud, et üks tegelane, keda ma kõige suuremaks spetsialistiks arvutite / interneti osas ei tea, töötab nt 2nd line-s. järelikult pole ka 2nd line profid, vaid pigem mingi "tean asjast rohkem kui see mis brozhüüris kirjas oli" teema. õiged profid ilmselt on kuskil 10s line
viimati muutis m6mm 27.11.2007 16:10:33, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
27.11.2007 16:09:54
|
|
|
jah, kahjuks kõik tahanteada-d ühendatakse mulle, selle asemel , et ma saaks oma tööd teha ja inimesi aidata.
Tahanteada, mõtle nüüd, mis juhtuks , kui kõik kliendid hakkaksid nõudma spetsialistiga ühendamist?
Kahjuks sa ei mõista, mis on esimese helpdeski taseme põhimõte.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archibald
HV veteran

liitunud: 09.01.2002
|
27.11.2007 16:18:34
|
|
|
Tahaks kuulata mõnda näidisküsimust härra Tahanteada poolt, millele otsiti vastust 30 minutit ja suunati mega proffile edasi
_________________ http://www.linktr.ee/archik_off |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
27.11.2007 21:36:49
|
|
|
tahanteada,
ona ka üks nendest meestest kes arvab, et tema peaks probleeme Elioniga lausa Valdur Laid'i tasemel rääkima või, et meil otse bosside bossile ning kõik saab lahendatud
Kahjuks on ikkagi nii, et Elion tõesti ei võta tööle a'la 30k palka nõudvat Administraatorit helpdeski kohale, et kliendile seletada kuidas uuesti oma võrgukaart "enable"da. Sellega saavad väga hästi hakkama ka natuke madalama profiiliga spetsialistid.
Kui tahanteada sugustel on pidevalt mingid "spetsiifilised" küsimused ja probleemid siis ei peagi helpdesk jumal olema ja seda kohe laest vastama vaid edastab probleemi vastavatele isikutele, olgu see siis IT tehnik kes kohale lendab või Admin kes pordi vms. konfiguratsioone uurib. Kui nõutakse kedagi targemat siis VÕIBOLLA ka mõnikord kõne suunatakse, kuid arvestage ise, et segate sel juhul teiste klientide probleemide lahendamist mis tähendabki jällegi viivitust. MITTE ÜKSKI probleem ei saa haihtuda, jälg on alati maas, kõnesid salvestatakse, maile loetakse jne... See miks vahel mail hilineb on jällegi vastuvõtja pädevuses, kuna maile on palju edastab vastuvõtja selle vastava osakonna inimestele, sealt võib meil nii mitme inimese käest läbi käia ning kõik see võtabki aega.
Kui nõuate Eurokvaliteeti siis olge ka Eurooplased (st. ärge sõimake kõiki koguaeg maapõhja vaid olge mõistvad)
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dellu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.01.2005
|
27.11.2007 23:25:55
|
|
|
indrekp
Väga õige tekst. Oraganisatsioonis kus ise tööl ka ITIL juurutamise ja tööprotsesside ümberkaardistamine toimunud/toimumas ja väga raske on saada esimest taset tööle, kui kõik on siiani personaalselt harjunud otse helistama. Tihtipeale siis see kes korra aidanud konkreetset inimest, peab nüüd edaspidi kõiges aitama, olgu siis probleem riistvara, võrk või hoopis infosüsteem (eriti spetsiifiline teema).
Tahanteada, kas sa poes lähed ka kassajärjekorras esimeseks ja ütled, et mul pole küll siin teie ülejäänud jobude järgi aega oodata? Just praegu ju sa nii teed nõudes otse ühendamist. Tal on oma tööd pooleli ja nüüd peab ta sinuga hakkama tegema ja teised kliendid ootavad? Kui sul on konkreetselt defineeritud küsimus, siis esmasel võimalusel sind aidatakse ja kui hakkama ei saa pannakse see kirja. See sama "telefonineiu" näeb ka spetsialistide koormust ja ta (või süsteem) leiab sulle spetsialisti kes on kõige vähem koormatud. Su mure pannakse kirja ja edastatakse talle. Suulisel ühendamisel võib ta sulle lubada, jah ma kontrollin su muret. Siis lõpetab oma pooleliolnud töö ja juba on sinu mure ununenud. Nüüd ei ole seda kirjas ka ja siis oled sa pärast vihane, et vastust ei saanud.
Ja nagu ka eelpool mainiti, siis tõesti üks mure võib rännata ka mitme spetsialisti vahel. Iga suuliselt edasi antud probleem on infokadu inimesele, kes ei pruugi teemat vallata. Seega usun mina, et kõige kindlam variant on alati e-mail, sest see läheb ka 1:1 edasi enamasti kuskile süsteemi. Kui see lõpuks õige inimeseni jõuab, siis ei ole seal ka infokadusid. Samuti võib mõnigi tegevus nõuda kinnitusi kuskilt osakonnajuhatajalt jne. Ka seetõttu võib tegevus venida. Sellises firmas nagu Elion on kindlasti SLA-d (Service Level Agreement - ehk vaata oma lepingust mis aja jooksul Elion su vigadele/muredele peab reageerima ja likvideerima, NB! need on erinevad asjad) paigas ja vastavalt selle ka toimetatakse. Usun, et Tahanteada näol on tegemist erakliendiga ja vast paari tööpäeva ringis on seal minimaalne likvideerimine. Elion on kindlasti nõus sulle ka pakkuma 1h reageerimist ja 2h likvideerimist 24x7, aga ma arvan et sa ei taha seda kuumakset teada. Nii et lepi teenusega mida sa täna selle raha eest saad või sõlmi enda nõudmistele vastav leping .
_________________ Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus
Navigatsiooniseadmete müük ja rent, IT toodete müük |
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mks
HV veteran
liitunud: 27.09.2004
|
28.11.2007 00:45:57
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| mks kirjutas: |
| hint: kui järjekorrad on 30 minutit, siis ei ole asi selles, et liiga palju kliente helistab - asi on ikkagi kvaliteedis või teenindajate puuduses või teenindajate oskamatuses probleem kiirelt lahendada... |
mks, ma teen sulle heameelega tuuri töökohal kui soovid edaspidist karjääri kunagi elionis jätkata.
Meil on alati vaja oskuslikke inimesi, kes oskavad probleeme telefoni teel lahendada.
Võrreldes tavalise itimehega, kes käib kohapeal, on see tööklass hulga raskem.
Pead olema sõnaotses mõttes omama selgeltnägija võimeid.
Päevas siseneb circa 3000-5000 kõnet. Keskmine kõne pikkus on ca 3-5 minutit. Lühemalt ei saa, kuna siis kannatab kõne kvaliteet.
Seega minu kaval idee oli suunata osa koormust osakonnale, mis omab hetkeressurssi rohkem.
Sellega väheneb pealetulevate kõnede arv ja kvaliteet tõuseb.
Päikest  |
Elion ei taha mind, mul haridust liiga vähe ja vene keele oskus enam kui puudulik... samas üks rahvusvaheline firma võttis mind hea meelega oma supporti, tehnilise poole peale tööle...
Üsna mitmed tuttavad kurdavad, et nad üritavad helpdeskineiule korduvalt (loe: vähemalt kolm korda) öelda, et ruuteri restart ja vooluvõrgust väljavõtmine, minut ootamine ja tagasi vooluvõrku panek ei aita... aga neiukene palub ikka sedasama teha... tuleb meelde üks konkreetsem intsident, kus seadistasin oma tuttavale küll tavalist kodulahendust ilma DTVta (oli vist aastake tagasi)... dsl tuluke hakkab modemil vilkuma, korraks jääb põlema ja siis kustub... ja see jääbki korduma... küll see neiuke seal otsas küsis mult vähemalt viis korda üle, kas ikka on restart tehtud ja juhtmed korralikult sees... üks kord kontrollisin üle kõik, edasistele küsimustele vastasin juba automaatselt jah, enne kui ta lõpuks nõustus mure tehnikule edastama... ja selgus, et oligi kuskil jaamas viga...
kuigi ma ise suhtlen elioniga ühe väikese ärikliendi esindajana, olen ka pigem praktiseerinud meilimist (ka üle oma mobiili on üks kord kiri saadetud). samas kui tehnikute tööjärjekord nii või naa pikk on, siis meilisaatmine seda ei kiirenda...
ehk hästi lühidalt eelnev tekst neile, kes lugeda ei viitsi: siiani on muutumatu fakt see, et telefonitoe järjekorrad on liiga pikad, olgu see põhjustatud siis millestiganes siinkohal lingiks ka oma teise tööandja blogis ilmunud postituse Elioni helpdeski suunal: http://vurle.blogspot.com/2007/10/virin-paremat-klienditeenindust-tahaks.html ja ka novembrikuu ajakirjas Digi oli samalt autorit kolumn "Elioni klienditoe välimääraja" mis üsna humoorikalt kitsaskohtadele viitas Ning blogipuult leiab veel ühe huvitava postituse dTV suunal: http://laborihiir.blogspot.com/2007/11/elion-palka-mind-teenindajaks.html
ehk siis helpdeskis on midagi natuke liiga valesti (loodan, et eelneva jutuga kellegi tundeid ei riivanud).
P.S. - teema on digiTV teemaga vägagi seotud, sest kahtlustan, et enamik dTV kasutajaid on vähemalt korra helpdeskiga suhelnud
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
28.11.2007 01:36:59
|
|
|
| tsitaat: |
P.S. - teema on digiTV teemaga vägagi seotud, sest kahtlustan, et enamik dTV kasutajaid on vähemalt korra helpdeskiga suhelnud
|
Kusjuures nope
Aga enamik on suhteline arv kasutajatest
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
28.11.2007 01:41:19
|
|
|
kirjutasin pika jutu maha , kuid kustutasin, ei viitsi kommenteerida enam
mks , kui sa mulle õlut teed, siis räägin mõnikord pikemalt eks laua taga
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mks
HV veteran
liitunud: 27.09.2004
|
28.11.2007 10:25:26
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
kirjutasin pika jutu maha , kuid kustutasin, ei viitsi kommenteerida enam
mks , kui sa mulle õlut teed, siis räägin mõnikord pikemalt eks laua taga  |
seda võib kunagi järgmisel aastal vaadata, selle aasta graafik on mul väga sujuvalt täis tiksunud
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
28.11.2007 11:18:59
|
|
|
ma ei saa teile näidata helpdeski kõnede graafikut koormuse suhtes kuid ütleme ausalt, kasutan helpdeski abi iga päev, kõne ooteaeg on 10-20sek, probleemi lahendamine võtab kuni 1minut. Võibolla on see sellepärast, et kasutan seda enamasti päeval, võibolla on aga teie probleem hoopis selles, et helistate siis kui on tekkinud üldine või suuremahuline rike, ehk minutiga võib suur hulk kliente ennast HD järjekorda võtta kui üldise vea tõttu üle eesti pilt ruutu viskab
Fakt jällegi see, et Elion jälgib kõnede koormust üsna täpselt, rakendab inimesi tööle vastavalt vajadusele.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archibald
HV veteran

liitunud: 09.01.2002
|
28.11.2007 12:05:10
|
|
|
Kõik firmad on ebakompetentsed teenuste toe poolt! Jah, STV jama, Elion jama, Starman jama jne. Kui kukub mingi terve Lasnamäe maha, siis parem ära üritagi helistada teh. toe esimest paar tundi
Kui oled piisavalt kompetentne, siis teed selgeks, et viga ei ole sinu arvutis-seadmes ja kui ei saa liinile näiteks 5 minutiga, siis on selge, et miskit üldist. Üldiseid rikke monitooritakse ja sellest, et just Sina helistad ja karjud kõikide peale ei aita sugugi mitte kiiremas korras probleemi lahendada Ükski firma ei venita probleemide lahendusega, lihtsalt kõik sõltub veast ja mis ajaga selle rikke kõrvaldamiseks võib minna.
Oleme kannatlikud, kes ei ole, see võtab SLA lepingu ja Backup ühenduse
P.S. Praegu proovisin just enda autot hooldusele kirja panna. Ja hoho, kolmes kohas öeldi "3 nädala pärast +- 1 nädal". Kui ma küsisin "ehk saaks veits varem?", vastuseks sain "näed, kui ei meeldi, vaata seal on teine hooldusekeskus, mine proovi sealt ". Ja nagu teada on, siis autoremondi töötund ka praeguseks kõige odavamas garaiis alates 300 eeku/tund. Aga jah, mul küll ei tekkinud soovi vinguda, ega sellega ei aita midagi kaasa. Miks siis TV ja interneti kliendid on nii kannatamatu?
_________________ http://www.linktr.ee/archik_off |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m6mm
HV kasutaja
liitunud: 28.10.2003
|
28.11.2007 18:42:56
|
|
|
indrekp, oskad ehk seletada kahte asja: a) miks mulle helistab tehnilisest toest mingi inimene, kelle emakeel on silmnähtavalt MITTE eesti keel, ja kellel on juba raskusi minu elementaarsest jutust aru saamisegagi? b) MIKS läheb mingi elionipoolse pasa likvideerimisega rohkem kui nädal?
3 tööpäeva ainuüksi, et ühendust võtta ja mulle telefonis öelda, et "meie poolt on kõik ok" (kusjuures ma saan aru, et kogu tegevus mis selle 3 päevaga tehti oli minu koduruuteri / -jaama pingimine?), kuigi on sama silmnähtav, et tegelikult POLE. ja siis alles tehnikuni asi forwardida, see tehnik helistab kunagi homme õhtul nagunii v ülehomme hommikul ja asi venib sujuvalt 2 nädala peale. kusjuures mis ei garanteeri samuti lahendust.
gg @ elion & odav tööjõud
mul peaks ju olema õigus nõuda osa rahast tagasi, sest elion ei suuda pakkuda seda, mille eest ma maksan pikema kui nädalapikkuse perioodi vältel.
ps. kui kedagi huvitab, siis PL + 1/8 normaalkiirusest (ALATES eelmisest teisipäevast kui elioni midagi (kuuldavasti sisevõrk) katki oli) korras liiniparameetritega on ikka parajalt perses, et see minu toimetamisi häiriks
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
28.11.2007 22:24:06
|
|
|
| tsitaat: |
mul peaks ju olema õigus nõuda osa rahast tagasi, sest elion ei suuda pakkuda seda, mille eest ma maksan pikema kui nädalapikkuse perioodi vältel.
ps. kui kedagi huvitab, siis PL + 1/8 normaalkiirusest (ALATES eelmisest teisipäevast kui elioni midagi (kuuldavasti sisevõrk) katki oli) korras liiniparameetritega on ikka parajalt piixus, et see minu toimetamisi häiriks
|
raha saad sa tagasi alates rikkesse teatamisest kuni lahenduse leidmiseni aja eest, ja seda, usu või mitte, lausa ilma nõudmata. kui riket ei eksisteeri, nagu näiteks kuni 12Mbit/s paketis saad kätte vastavalt, 1 või 2Mbit/s siis ei saa sa mingit raha. samas on probleem siiski olemas, vastavalt lepingule ei pea sul küll üle 2Mbit/s kiirust tulema kuid teoreetiliselt peaks rohkem tulema, saada mulle PS. kliendi nimi ja lahendan asja homme hommikul ära
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
28.11.2007 22:40:45
|
|
|
indrekp: Sulle väike küsimus siitpoolt lisaks:
Et kas Raplas, Lõuna tänava kandis töötab Elioni moodne 2-teleri toega Digi-TV.
Tuttav küsis ja ma pole Elionist mailidele veel senini vastust saanud, et kas töötab või mitte. Olgugi et juba ammu-ammu lubati mailile vastata.
Thänks.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZaHooR
HV vaatleja
liitunud: 06.02.2006
|
29.11.2007 00:17:29
|
|
|
| Kuidas täpselt käib see portide avamine e-teeninduse kaudu? Ma sain just uue neti ja pordid on kinni ning ei leia sealt e-teenindusest küll võimalus nende avamiseks.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
29.11.2007 00:29:43
|
|
|
tahanteada, lõuna tänava kandis elab minu vanaema ämm, aga mis aastal kojamees ära suri?
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noonius
HV kasutaja

liitunud: 20.08.2002
|
29.11.2007 00:34:28
|
|
|
| ZaHooR kirjutas: |
| Kuidas täpselt käib see portide avamine e-teeninduse kaudu? Ma sain just uue neti ja pordid on kinni ning ei leia sealt e-teenindusest küll võimalus nende avamiseks. |
mina tegin seda "Sinu tooted" alt. Seal peaks olema tooteks "kodulahendus". Paar päeva võttis aega, kui too sinna ilmus.
_________________
| tsitaat: |
Mingi paks pihv paugub siin
|
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
29.11.2007 00:35:27
|
|
|
| m6mm kirjutas: |
indrekp, oskad ehk seletada kahte asja: a) miks mulle helistab tehnilisest toest mingi inimene, kelle emakeel on silmnähtavalt MITTE eesti keel, ja kellel on juba raskusi minu elementaarsest jutust aru saamisegagi? b) MIKS läheb mingi elionipoolse pasa likvideerimisega rohkem kui nädal?
3 tööpäeva ainuüksi, et ühendust võtta ja mulle telefonis öelda, et "meie poolt on kõik ok" (kusjuures ma saan aru, et kogu tegevus mis selle 3 päevaga tehti oli minu koduruuteri / -jaama pingimine?), kuigi on sama silmnähtav, et tegelikult POLE. ja siis alles tehnikuni asi forwardida, see tehnik helistab kunagi homme õhtul nagunii v ülehomme hommikul ja asi venib sujuvalt 2 nädala peale. kusjuures mis ei garanteeri samuti lahendust.
gg @ elion & odav tööjõud
mul peaks ju olema õigus nõuda osa rahast tagasi, sest elion ei suuda pakkuda seda, mille eest ma maksan pikema kui nädalapikkuse perioodi vältel.
ps. kui kedagi huvitab, siis PL + 1/8 normaalkiirusest (ALATES eelmisest teisipäevast kui elioni midagi (kuuldavasti sisevõrk) katki oli) korras liiniparameetritega on ikka parajalt <b>piixus</b>, et see minu toimetamisi häiriks |
m6mm, olen eesti nimega eestivenelane ja ma luban pühalikult, et ma ei helista sulle
loodan, et see aitab natukene...
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
29.11.2007 01:37:27
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
indrekp: Sulle väike küsimus siitpoolt lisaks:
Et kas Raplas, Lõuna tänava kandis töötab Elioni moodne 2-teleri toega Digi-TV.
Tuttav küsis ja ma pole Elionist mailidele veel senini vastust saanud, et kas töötab või mitte. Olgugi et juba ammu-ammu lubati mailile vastata.
Thänks. |
misajast meiliga selgitust tehakse, kui tuttav tahab siis tellib, siis tehnik selgitab kas saab või mitte, vastus tuleb siis paari päevaga ning samas läheb see kohe käiku ka.
linnas tädi saadab su meili kohalikule juhile uurimiseks kuid sellist spämmi on ju terve postkast täis, nii läheb väääga kaua...
kui minu arvamust küsid siis kindel ei ole, liinid on seal nii ja naa, oleneb konkreetse kliendi liiniparameetritest.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archibald
HV veteran

liitunud: 09.01.2002
|
29.11.2007 10:18:13
|
|
|
m6mm,
Kui rikke on Elioni poolne ja pole suudetud likvideerida järgmise tööpäeva lõpuks, siis saad automaatselt tagasiarvestust.
Ja õigus esitada pretensiooni on alati, omaette kas ta on põhjendatud või mitte
_________________ http://www.linktr.ee/archik_off |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
29.11.2007 10:25:19
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| tahanteada kirjutas: |
indrekp: Sulle väike küsimus siitpoolt lisaks:
Et kas Raplas, Lõuna tänava kandis töötab Elioni moodne 2-teleri toega Digi-TV.
Tuttav küsis ja ma pole Elionist mailidele veel senini vastust saanud, et kas töötab või mitte. Olgugi et juba ammu-ammu lubati mailile vastata.
Thänks. |
misajast meiliga selgitust tehakse, kui tuttav tahab siis tellib, siis tehnik selgitab kas saab või mitte, vastus tuleb siis paari päevaga ning samas läheb see kohe käiku ka.
linnas tädi saadab su meili kohalikule juhile uurimiseks kuid sellist spämmi on ju terve postkast täis, nii läheb väääga kaua...
kui minu arvamust küsid siis kindel ei ole, liinid on seal nii ja naa, oleneb konkreetse kliendi liiniparameetritest. |
lõuna tänaval peaks korrusmaja ka olema
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
29.11.2007 10:40:11
|
|
|
darkside: Mu tuttav on tava-ADSL-i 2 megase kodupaketi kasutaja 8)
indrekp: Mul pole vaja teada, kas DigiTV-d saab Vaid mind huvitab, kas Raplas on juba tööle pandud DigiTV uudne laiendus, mis võimaldab korraga kasutusele võtta 2 digibiksi koos 2-e teleriga
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
29.11.2007 11:34:04
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
darkside: Mu tuttav on tava-ADSL-i 2 megase kodupaketi kasutaja 8)
indrekp: Mul pole vaja teada, kas DigiTV-d saab Vaid mind huvitab, kas Raplas on juba tööle pandud DigiTV uudne laiendus, mis võimaldab korraga kasutusele võtta 2 digibiksi koos 2-e teleriga  |
las uurib korrusmaja võimalust soodsam ja võimalusel ka kiirem
kui sa veel ei tea siis jaamad on kõik uuendatud, lihtsalt liinivõimsusest oleneb...
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
29.11.2007 12:20:34
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
tahanteada,
ona ka üks nendest meestest kes arvab, et tema peaks probleeme Elioniga lausa Valdur Laid'i tasemel rääkima või, et meil otse bosside bossile ning kõik saab lahendatud
Kahjuks on ikkagi nii, et Elion tõesti ei võta tööle a'la 30k palka nõudvat Administraatorit helpdeski kohale, et kliendile seletada kuidas uuesti oma võrgukaart "enable"da. Sellega saavad väga hästi hakkama ka natuke madalama profiiliga spetsialistid.
Kui tahanteada sugustel on pidevalt mingid "spetsiifilised" küsimused ja probleemid siis ei peagi helpdesk jumal olema ja seda kohe laest vastama vaid edastab probleemi vastavatele isikutele, olgu see siis IT tehnik kes kohale lendab või Admin kes pordi vms. konfiguratsioone uurib. Kui nõutakse kedagi targemat siis VÕIBOLLA ka mõnikord kõne suunatakse, kuid arvestage ise, et segate sel juhul teiste klientide probleemide lahendamist mis tähendabki jällegi viivitust. MITTE ÜKSKI probleem ei saa haihtuda, jälg on alati maas, kõnesid salvestatakse, maile loetakse jne... See miks vahel mail hilineb on jällegi vastuvõtja pädevuses, kuna maile on palju edastab vastuvõtja selle vastava osakonna inimestele, sealt võib meil nii mitme inimese käest läbi käia ning kõik see võtabki aega.
Kui nõuate Eurokvaliteeti siis olge ka Eurooplased (st. ärge sõimake kõiki koguaeg maapõhja vaid olge mõistvad) |
| Archibald kirjutas: |
Kõik firmad on ebakompetentsed teenuste toe poolt! Jah, STV jama, Elion jama, Starman jama jne. Kui kukub mingi terve Lasnamäe maha, siis parem ära üritagi helistada teh. toe esimest paar tundi
Kui oled piisavalt kompetentne, siis teed selgeks, et viga ei ole sinu arvutis-seadmes ja kui ei saa liinile näiteks 5 minutiga, siis on selge, et miskit üldist. Üldiseid rikke monitooritakse ja sellest, et just Sina helistad ja karjud kõikide peale ei aita sugugi mitte kiiremas korras probleemi lahendada Ükski firma ei venita probleemide lahendusega, lihtsalt kõik sõltub veast ja mis ajaga selle rikke kõrvaldamiseks võib minna.
Oleme kannatlikud, kes ei ole, see võtab SLA lepingu ja Backup ühenduse
P.S. Praegu proovisin just enda autot hooldusele kirja panna. Ja hoho, kolmes kohas öeldi "3 nädala pärast +- 1 nädal". Kui ma küsisin "ehk saaks veits varem?", vastuseks sain "näed, kui ei meeldi, vaata seal on teine hooldusekeskus, mine proovi sealt ". Ja nagu teada on, siis autoremondi töötund ka praeguseks kõige odavamas garažiis alates 300 eeku/tund. Aga jah, mul küll ei tekkinud soovi vinguda, ega sellega ei aita midagi kaasa. Miks siis TV ja interneti kliendid on nii kannatamatu? |
Word. Tihti arvatakse, et klienditeenindaja on jumal ja mõistab probleemi poolelt sõnalt, kui mitte lausa mõtteid lugeda. Lisaks arvatakse, et klienditeenindaja sõimamine lahendab probleemi. Olen ise kokku puutunud inimestega, kes selle asemel, et rahulikult asja võtta ja normaalselt selgitada/rääkida, arvavad, et kõige targem lahendus on "No nüüd ma helistan neile ja sõiman neid, et nad liigutama hakkaksid." Nagu see asja muudaks.
Eile oli probleem ühes korrusmaja netti kasutavas korteris. Alguses arvasin, et arvuti viga, kuna selgitati, et arvuti on aeglane, aga arvuti oli korras (internetiühenduse aeglus kvalifitseerub paljudel ka arvuti aegluse alla). Siis helistasingi Elioni klienditeenindusele. Ootasin küll kuskil 4-5 minutit, aga lõpuks sain ikkagi kellegi toru otsa. Vahet pole - selle ajal sain televiisorit vaadata. Igatahes, erinevate lehekülgede ping oli normis ja packet loss oli samuti 0%, aga lehekülgi avas üliaeglaselt. Paluti teha ruuter.ee'ga test, mis klienditeenindaja sõnul viitas probleemile, kuna tulemus oli liiga nõrk. Teave edastati tehnikule ja tänase päeva jooksul helistatakse kliendile ja loodetavasti saab asi korda. Miks mind sinna oli üldse vaja lõppkokkuvõttes? Kuna klient ei suutnud probleemi selgelt sõnastada esimesel helistamisel, mistõttu klienditeenindaja arvas, et asi võib olla arvutis - ega nemad ju kliendi arvutit ei näe ja kui neile helistatakse, et "Kuulge, mul nett on aeglane või ei tööta - tehke korda", siis pole ka ime, kui soovitud lahendus probleemile jääb leidmata.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archibald
HV veteran

liitunud: 09.01.2002
|
29.11.2007 13:16:54
|
|
|
ndk,
Sõnastus ongi kõige suurem probleem.
Mulle meeldib väga autode peal näiteid tuua. Tuleb klient autosalongi: "ma maksan teile poolmiljoni eesti krooni, mille eest ma maksan!?!??! Kähku rsk õpetage mind sõitma või ma kirjutan pretensiooni!".
Keegi vist ei tee niiviisi? Aga mis vahet siin on, kas Teie saate ruuteri näiteks endale või autot? Kas Autosalong või Elioni/STV/Starman on kohustatud teid õpetama kasutada seadmed, kui kasutusjuhendis on info etteantud? Miks keegi ei virise, kui makstakse auto tehnilisehoolduse/remondi eest küsitakse kümnendaid tuhandeid, makstakse ja kui arvuti "väike asi", siis keegi ei raatsi tehnikule midagi maksta. Aga kui see on nii "väike ja lihtne" asi, siis tehke korda ise
_________________ http://www.linktr.ee/archik_off |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m6mm
HV kasutaja
liitunud: 28.10.2003
|
29.11.2007 14:35:37
|
|
|
indrekp, aitäh pakkumise eest, probleem lahendati täna keskpäevaks ära
Archibald, nojah, aga kas see kui probleemi "tuvastatakse" 4 päeva ja siis lõpuks 5 minutiga ära parandatakse ka selle alla kuulub?
millega ma tahtsin jõuda järgmise asjani, et praktikas kulus 3 tööpäeva (5 reaalselt päeva), et rike edastada tehnikuni, kes elioni poolselt asja u 10 minutilise tööga ära fixis. lahedad suhted ajakulule...
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|