|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
26.11.2007 20:46:28
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| Spacefly kirjutas: |
digiTV jääb Starmani, sest elioni analoog ei kannata kriitikat. |
Mismõttes täpsemalt? |
kui on nii 4 telekat ( mis tänapäeval pole üldse nii eriline ) siis igale telekale vaja digiboksi (standardpaketiga ainult 1 või 2 kaasas) ning teemapaketid maksavad liiga palju. Starmanis samas digiboks JA kaabel millega saad teistesse telekatesse ka pildi aetud.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
26.11.2007 21:18:49
|
|
|
| Aga kuidas sisi kanalit vahetatakse kui on ühe digiboksi taga mitu telekat? Neli pulti on siis ka?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
26.11.2007 21:24:20
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| Aga kuidas sisi kanalit vahetatakse kui on ühe digiboksi taga mitu telekat? Neli pulti on siis ka? |
asi ongi selles et seal pole igale telekale digiboksi vaja. Näiteks mu köögitelekale on digiboks täiesti mõttetu nähtus ( võtaks ainult ruumi). Mis elionil puudu on on tavaline telekakaabel kust tuleks kõik kanalid ilma boksita. Või siis standardpaketis oleks rohkem kui 2 boksi. Hetkel on tavakaabel + 1 boks palju mugavam lahendus kui 2 boksi ja no cable.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
26.11.2007 21:27:07
|
|
|
| Subu kirjutas: |
Mis elionil puudu on on tavaline telekakaabel kust tuleks kõik kanalid ilma boksita. |
Elioni Humaxiga dTV ongi nii, et kaabliga tuleb sisse 14 analoogkanalit ja boksiga saab siis rohkem. Samas see levib jällegi vähemates kohtades.
Aga üldiselt on see Starmani teema niiet mis ma ikka mulisen.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
26.11.2007 21:45:00
|
|
|
Subu,
analoogtelevisioon
digitaaltelevisioon
leia 10 erinevust
nb! digibox vajalik digitv teenuse kasutamiseks, analoogis on teleril analoogtuuner sisse ehitatud. Elion ei saa telefonivõrgus edastada analoogtelevisiooni, samas teeb ta seda PON võrgu baasil uutes elamurajoonides kus on optiline ning coax kaablivõrk. Starmanil on kogu võrk coax baasil + transmissioon optikas.... põhiteenus ongi ju analoogtelevisioon.
Pealegi saab Elioni korrusmajades korrusmajainternetiga vajadusel kuni 5 vaatajakohta koos digiboxidega tellida. Kuigi huvitav mida hunniku teleritega korteris teha :O heal juhul magamistoas ning suures toas + kööki võib vedada digiboxist coax kaabli ning näeb sama pilti mis ühes digiboxidest näitab.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
26.11.2007 22:05:21
|
|
|
Omal sai digikolmik ümber vormistatud: Starmani DigiTV (129+29=158.-) ja 50Mbit/s MajaNet (190.-), kokku 348.- kuus. Pole justkui paha, kuna enne sai 458.- makstud kuus ja telefoni praktiliselt ei kasutanud.
Kuigi ma Starmani netiga olin üldjoontes suht rahul, ajendas muudatust tegema kusine upload. Naise juures siiski endiselt Digikolmik, niiet Starmani netiomadustega jään ka edaspidi kurssi.
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
26.11.2007 23:18:30
|
|
|
endal starmani digi 129.- + 29.-
ja elisa 15 450.- + 50.- pordid lahti
aga kuna elisa ekstra 250 ka
siis net ja mobiil ühe hinnaga
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaiowas
HV kasutaja
liitunud: 02.01.2004
|
27.11.2007 01:57:26
|
|
|
Miks olla nii paranoilised ? miks karta pidevalt petetud saada ? Kas keegi kunagi toimuvat ka teise nurga alt vaadata on püüdnud ? Kõigepealt, hoides silma peal globaalsetel nö interneti uudistel, märkame, et üsnagi mitmed allikad juhivad tähelepanu nii ühe kui teise võimaliku ressursi peatse lõppemise kohta. Kõige esimene selles vallas oli ipv4 lõppemine, nüüd, alles suhteliselt värske uudis on aga see, et tänu vohavale p2p ja streaming meedia levikule hakkab ammenduma ka internetiseadmete/andmesidekanalite endi ressurss. Räägitakse üsna suurtest summadest, mida tuleb rahvusvaheliste tugivõrkude arendusse investeerida, et järjest kasvava mahuga kaasas käia. Mis siis kui ISP soovib näiteks väliskanalit laiendada, kuid see ei ole mingil tehnilisel põhjusel (miks mitte ka tugivõrgu pop'i mittevalmiduse tõttu) sobival ajal võimalik ? Kui see tõesti nii on, siis millised on võimalused ? a) laseme kanali triiki täis b) tegeleme traffic engineeringuga, ehk prioritiseerime erinevaid protokolle niimoodi, et kõikide teenuste toimivus on siiski tagatud. Variant a ei sobi, kõik kannatavad võrdselt, ükskõik millist teenust sa ka ei kasutaks. Webid ei avane, mailid ei liigu, nimelahendused ei toimi ja väga palju muud jama. Võibolla peaks hoopis tänulik olema, et isp on valinud hoopis keerulisema (ja kallima) tee probleemiga toimetulekuks ? Kui meil on valida, kas lasta hukkuda üks lennukitäis inimesi või terve linn, siis otseloomulikult on ka üks inimelu liiga palju, kuid kui meil on valida, kas lasta kokku terve andmeside või ainult üks, kõige ebaolulisem ja võrku koormav protokoll ja seda ka vaid osaliselt, piirates kiirust, siis kumma variandi kasuks otsustaksid sina kui peaksid otsustama ?
Hoopis iseküsimus on see, kas interneti kui järjest enam investeeringuid nõudva kommunikatsiooniharu maksustamismeetodid pole mitte ajale jalgu jäänud ? Seni on tehtud kõik nn torulaiuse põhiseks, ostad nii jämeda otsa kui saad ja kasutad niipalju kui torust tuleb. Kujutage ette sama asja veega ? elektriga ? Äkki ei oleks mahupõhisele maksustamisele üleminek üldse mitte paha idee, osaliselt seda ju rakendatakse. Ribalaiused võiksid olla maksimaalsed, mida tehnoloogia võimaldab, kuid maksad täpselt niipalju kui tarbid. Positiivse, võibolla natukene läbi huumoriprisma öeldud kõrvalnähtusena lahendaks see ilmselgelt ka internetis vohava piraatluse probleemi, kuna automaatselt tekiks igale asjale rahas mõõdetav hind. Küsimus oleks vaid selle tulu jagamises, kellele ja kui palju.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
27.11.2007 06:00:02
|
|
|
| kaiowas kirjutas: |
Miks olla nii paranoilised ? miks karta pidevalt petetud saada ? Kas keegi kunagi toimuvat ka teise nurga alt vaadata on püüdnud ? Kõigepealt, hoides silma peal globaalsetel nö interneti uudistel, märkame, et üsnagi mitmed allikad juhivad tähelepanu nii ühe kui teise võimaliku ressursi peatse lõppemise kohta. Kõige esimene selles vallas oli ipv4 lõppemine, nüüd, alles suhteliselt värske uudis on aga see, et tänu vohavale p2p ja streaming meedia levikule hakkab ammenduma ka internetiseadmete/andmesidekanalite endi ressurss. Räägitakse üsna suurtest summadest, mida tuleb rahvusvaheliste tugivõrkude arendusse investeerida, et järjest kasvava mahuga kaasas käia. Mis siis kui ISP soovib näiteks väliskanalit laiendada, kuid see ei ole mingil tehnilisel põhjusel (miks mitte ka tugivõrgu pop'i mittevalmiduse tõttu) sobival ajal võimalik ? Kui see tõesti nii on, siis millised on võimalused ? a) laseme kanali triiki täis b) tegeleme traffic engineeringuga, ehk prioritiseerime erinevaid protokolle niimoodi, et kõikide teenuste toimivus on siiski tagatud. Variant a ei sobi, kõik kannatavad võrdselt, ükskõik millist teenust sa ka ei kasutaks. Webid ei avane, mailid ei liigu, nimelahendused ei toimi ja väga palju muud jama. Võibolla peaks hoopis tänulik olema, et isp on valinud hoopis keerulisema (ja kallima) tee probleemiga toimetulekuks ? Kui meil on valida, kas lasta hukkuda üks lennukitäis inimesi või terve linn, siis otseloomulikult on ka üks inimelu liiga palju, kuid kui meil on valida, kas lasta kokku terve andmeside või ainult üks, kõige ebaolulisem ja võrku koormav protokoll ja seda ka vaid osaliselt, piirates kiirust, siis kumma variandi kasuks otsustaksid sina kui peaksid otsustama ?
Hoopis iseküsimus on see, kas interneti kui järjest enam investeeringuid nõudva kommunikatsiooniharu maksustamismeetodid pole mitte ajale jalgu jäänud ? Seni on tehtud kõik nn torulaiuse põhiseks, ostad nii jämeda otsa kui saad ja kasutad niipalju kui torust tuleb. Kujutage ette sama asja veega ? elektriga ? Äkki ei oleks mahupõhisele maksustamisele üleminek üldse mitte paha idee, osaliselt seda ju rakendatakse. Ribalaiused võiksid olla maksimaalsed, mida tehnoloogia võimaldab, kuid maksad täpselt niipalju kui tarbid. Positiivse, võibolla natukene läbi huumoriprisma öeldud kõrvalnähtusena lahendaks see ilmselgelt ka internetis vohava piraatluse probleemi, kuna automaatselt tekiks igale asjale rahas mõõdetav hind. Küsimus oleks vaid selle tulu jagamises, kellele ja kui palju. |
Soovitav oleks sõna paranoia tähendus üle vaadata. Samuti, ega te juhuslikult ei soovi mulle paar tuhat krooni anda, nimelt aafrikas on neegrid hetkel nälga suremas, tuleb globaalsemalt mõelda
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
27.11.2007 08:52:01
|
|
|
| kaiowas kirjutas: |
Miks olla nii paranoilised ? miks karta pidevalt petetud saada ? Kas keegi kunagi toimuvat ka teise nurga alt vaadata on püüdnud ? Kõigepealt, hoides silma peal globaalsetel nö interneti uudistel, märkame, et üsnagi mitmed allikad juhivad tähelepanu nii ühe kui teise võimaliku ressursi peatse lõppemise kohta. Kõige esimene selles vallas oli ipv4 lõppemine, nüüd, alles suhteliselt värske uudis on aga see, et tänu vohavale p2p ja streaming meedia levikule hakkab ammenduma ka internetiseadmete/andmesidekanalite endi ressurss. Räägitakse üsna suurtest summadest, mida tuleb rahvusvaheliste tugivõrkude arendusse investeerida, et järjest kasvava mahuga kaasas käia. Mis siis kui ISP soovib näiteks väliskanalit laiendada, kuid see ei ole mingil tehnilisel põhjusel (miks mitte ka tugivõrgu pop'i mittevalmiduse tõttu) sobival ajal võimalik ? Kui see tõesti nii on, siis millised on võimalused ? a) laseme kanali triiki täis b) tegeleme traffic engineeringuga, ehk prioritiseerime erinevaid protokolle niimoodi, et kõikide teenuste toimivus on siiski tagatud. Variant a ei sobi, kõik kannatavad võrdselt, ükskõik millist teenust sa ka ei kasutaks. Webid ei avane, mailid ei liigu, nimelahendused ei toimi ja väga palju muud jama. Võibolla peaks hoopis tänulik olema, et isp on valinud hoopis keerulisema (ja kallima) tee probleemiga toimetulekuks ? Kui meil on valida, kas lasta hukkuda üks lennukitäis inimesi või terve linn, siis otseloomulikult on ka üks inimelu liiga palju, kuid kui meil on valida, kas lasta kokku terve andmeside või ainult üks, kõige ebaolulisem ja võrku koormav protokoll ja seda ka vaid osaliselt, piirates kiirust, siis kumma variandi kasuks otsustaksid sina kui peaksid otsustama ?
Hoopis iseküsimus on see, kas interneti kui järjest enam investeeringuid nõudva kommunikatsiooniharu maksustamismeetodid pole mitte ajale jalgu jäänud ? Seni on tehtud kõik nn torulaiuse põhiseks, ostad nii jämeda otsa kui saad ja kasutad niipalju kui torust tuleb. Kujutage ette sama asja veega ? elektriga ? Äkki ei oleks mahupõhisele maksustamisele üleminek üldse mitte paha idee, osaliselt seda ju rakendatakse. Ribalaiused võiksid olla maksimaalsed, mida tehnoloogia võimaldab, kuid maksad täpselt niipalju kui tarbid. Positiivse, võibolla natukene läbi huumoriprisma öeldud kõrvalnähtusena lahendaks see ilmselgelt ka internetis vohava piraatluse probleemi, kuna automaatselt tekiks igale asjale rahas mõõdetav hind. Küsimus oleks vaid selle tulu jagamises, kellele ja kui palju. |
et siis peaksime tänulikud olema selle eest, et ISP võtab uusi kliente juurde, aga piirab kõigi trafficut, lihtsalt oma suva järgi - selline piiramine, peab olema ka algselt liitumislepingus sees
ega ISP ju ei reklaami oma toodet teistmoodi, kui ülikiire jne, mitte 40GB andmemahupiirang, piirame p2p lahenduste ühenduskiirusi
kui ISP ei tule oma teenuse pakkumisega toime, siis ei tohiks ta endale kampaaniakorras uusi kliente petmiseks võtta
mis puudutab mahupiirangute seadmisse ja igaüks maksab selle eest mis ta kasutab
need kuradi kapitalistid panevad ju GB hinnaks mingi ulme hinna
ja mitte alati ei ole internetikasutajad piraadid, rohkem ribalaiust kasutavad kasutajad, kes suudavad oskavad informatsiooni otsida
teksti trükkides oli selline tunne et sa oled starmanist ja oleks napilt isiklikuma suuna võtnudrsk
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Floppy
HV vaatleja

liitunud: 31.01.2003
|
27.11.2007 10:22:01
|
|
|
Paranoiast on asi kaugel.
üks ja sama torrent. Starman 30KB/s Elion 300KB/s
välis veeb venib samuti Starmanil ette nagu tatt.
Õnnelik ISP vahetaja \o/
Tahaks ainult Starmani mingil asjapulgal näo täis sõimata selle standarvastuse, "Meil on kõik korras", eest.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
blacku
HV vaatleja
liitunud: 27.11.2007
|
27.11.2007 10:28:25
|
|
|
| Floppy kirjutas: |
Paranoiast on asi kaugel.
üks ja sama torrent. Starman 30KB/s Elion 300KB/s
välis veeb venib samuti Starmanil ette nagu tatt.
Õnnelik ISP vahetaja \o/
Tahaks ainult Starmani mingil asjapulgal näo täis sõimata selle standarvastuse, "Meil on kõik korras", eest. |
Kas tõesti andis sulle vastuse "Meil on kõik korras" keegi asjapulk, kes on asjadega kursis, või mõni klienditeenindaja, kes ei tea asjast midagi?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Floppy
HV vaatleja

liitunud: 31.01.2003
|
27.11.2007 10:41:42
|
|
|
Minu kui kliendi jaoks pole vahet ju. Starmani enda asi klienditeenindajad asjaga kurssi viia. Viimane kord lubati, et "interneti osakond" võtab ühendust. Kui olin nädal aega oodanud siis otsutasin, et niimoodi pähe kus*a ma endale ikka ei lase ja seadsin sammud Elioni.
PS. mingi hetk varem on Starmani onu mulle helistanud küll ja lasknud eesti sisest kiirusetesti teha. "Meil on korras" on sealt tulnud ära küll kuigi ma toonitasin, et mul on halb välisühendus mitte siseühendus. Kokkuvõtvalt võivad olla jah igal pool KUNId ja muu kahtlane jura aga mina tahan oma raha eest ikkagi korralikku asja. Seda pakub hetkel siis teine ISP.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kaiowas
HV kasutaja
liitunud: 02.01.2004
|
27.11.2007 11:18:05
|
|
|
Jah, paranoia, sest keegi täpselt ei tea mis toimub, äkki jääbki nii jne. Tehes väikest uurimustööd lepingu üldtingimustes, juhiksin nii muuseas tähelepanu lepingu üldtingimuste punktile 6 "Starmani õigused ja kohustused", ning omakorda alapunktile 6.16 mis ütleb järgmist:
| tsitaat: |
Piirata Kliendi poolt edastatavate või vastu võetavate andmete koguselist mahtu, kui see on vajalik Võrgu toimimise tagamiseks, kolmandate
isikute õiguste kaitsemiseks, seadusega kehtestatud eeskirjade täitmise võimaldamiseks või muul olulisel põhjusel.
|
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Floppy
HV vaatleja

liitunud: 31.01.2003
|
27.11.2007 11:42:54
|
|
|
vaata,
Ma saaksin neist aru kui nad ütleksid mulle, et neil on probleem ja nad on piiranud selle ja selle sellel ja teisel põhjusel ja umbes selle ajaga saame normaalseks asja tagasi. Aitähh.
Kaaluksin oma võimalusi ja elaksin edasi. Häirib see näkku valetamine või varjamine või kutsu kuidas ise tahad seda suurfirma jama, et kusagil midagi ei räägita enne kui suure kella külge pannakse lugu... kui siiski.
Sa võid misiganes lepingu punktidega vehkida aga lõpuks loeb ikkagi see, et klient läheb sinna kust ta saab mida ta tahab. Muidugi on firma ennast lepinguga igatepidi ära kaitsnud aga loeb ikkagi see, et enne oli ja nüüd enam ei ole aga rahvas tahab, et oleks. Mõistad ?
Nii, et siiski on paranoiast asi kaugel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
27.11.2007 11:53:34
|
|
|
| kaiowas kirjutas: |
Jah, paranoia, sest keegi täpselt ei tea mis toimub, äkki jääbki nii jne. Tehes väikest uurimustööd lepingu üldtingimustes, juhiksin nii muuseas tähelepanu lepingu üldtingimuste punktile 6 "Starmani õigused ja kohustused", ning omakorda alapunktile 6.16 mis ütleb järgmist:
| tsitaat: |
Piirata Kliendi poolt edastatavate või vastu võetavate andmete koguselist mahtu, kui see on vajalik Võrgu toimimise tagamiseks, kolmandate
isikute õiguste kaitsemiseks, seadusega kehtestatud eeskirjade täitmise võimaldamiseks või muul olulisel põhjusel.
|
|
Mis mõttes ei tea, väga hästi teab nüüd et Starmanile ei valmista mingit probleemi näkku valetamine ja ekstra piirangute panemine. Sellistest parem kaugemale hoida
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
27.11.2007 12:03:34
|
|
|
kas kunagi mitte polnud Starmani lehel paketi reklaamis kirjas et Film alla kuni tunniga !
mäletan et see tekitas siis poleemikat
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
merku
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2004
|
27.11.2007 13:25:40
|
|
|
| Floppy kirjutas: |
Paranoiast on asi kaugel.
üks ja sama torrent. Starman 30KB/s Elion 300KB/s
välis veeb venib samuti Starmanil ette nagu tatt.
Õnnelik ISP vahetaja \o/
Tahaks ainult Starmani mingil asjapulgal näo täis sõimata selle standarvastuse, "Meil on kõik korras", eest. |
Ja mis sa arvad, et elioni kaabel on kummist? Kui kõik starmani endised nn "heavy userid" või torrenti hullud 8) elioni üle jooksevad, siis on elionil ka varem või hiljem jamad kaelas...
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
27.11.2007 13:27:26
|
|
|
| merku kirjutas: |
Ja mis sa arvad, et elioni kaabel on kummist? Kui kõik starmani endised nn "heavy userid" või torrenti hullud 8) elioni üle jooksevad, siis on elionil ka varem või hiljem jamad kaelas... |
Eks koormuse kasvades on mitmeid viise probleemi lahendamiseks. Saab ka teha nii, et klientide nurin võimalikult väike on.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
27.11.2007 14:09:06
|
|
|
merku: Uuri järgi kui palju on Elionil enda välisühenduste arv ja siis võrdle kui suur see Starmanil on 8)
Ja alati on võimalik kasutada teste, mis analüüsivad nii Eesti-sisest kui välisühenduse (ühenduste) kiirust.
Näiteks: http://www.numion.com/YourSpeed3/
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
27.11.2007 14:26:52
|
|
|
| merku kirjutas: |
| Floppy kirjutas: |
Paranoiast on asi kaugel.
üks ja sama torrent. Starman 30KB/s Elion 300KB/s
välis veeb venib samuti Starmanil ette nagu tatt.
Õnnelik ISP vahetaja \o/
Tahaks ainult Starmani mingil asjapulgal näo täis sõimata selle standarvastuse, "Meil on kõik korras", eest. |
Ja mis sa arvad, et elioni kaabel on kummist? Kui kõik starmani endised nn "heavy userid" või torrenti hullud 8) elioni üle jooksevad, siis on elionil ka varem või hiljem jamad kaelas... |
kui kiired tõmbajad starmanist üle tulevad, siis väheneb selle võrra starmani poolt tekitatav koormus torule
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
27.11.2007 16:39:02
|
|
|
Ja uus soft ongi töökorras ja kättesaadav 8)
Muxide piires tõstetu kanaleid ümber ja 1 mux jääb siis ainult FTA kanalite jaoks kus juba praegu on ETV ning Kalev Sport (jah - pilt on ees ja kanal ka nüüd DVB-T peal seega kättesaadav).
Keegi targem võiks rääkida mis tehnoloogia abil Zoomboxid oma softi alla laadivad DVB-T "televõrgust" kuhu nagu uploadida ei tohiks saada mitte ühtegi bitti. Mingi faili allalaadimine eeldaks kontrollitud ühendust nagu Et kui viga tuleb sisse andmete ülekande ajal, mis siis juhtub? Mingi broadcastmise teema tundub olema, aga kuidas :=>
Varsti saab Kalev Spordi stuudiosaate ajal võrrelda Elioni IPTV ja Levira DVB-T pildikvaliteedi erinevust. ETV on mõlemis väga korralik, suti korralikum Elioni peal.
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
traks
HV Guru
liitunud: 07.03.2002
|
27.11.2007 19:12:43
|
|
|
absurdne situatsioon. sooviks ka mingit ETA-t starmanilt, millal nad selle ära lahendavad... kui lahendavad. suur tükk ajab suu lõhki, ära joo kui pea ei kannata jne, ärge ajage udu ühesõnaga. tunnistage, et you cant handle it, you just cant. vastasel juhul oleks kliente informeeritud, et kulla sõber, meil on hetkel probleem ja ehk pead vastu natuke aega, kuniks me selle lahendame. aga ilmselt on tegu väga pikaajalise projektiga või siis väga ebatulusa ettevõtmisega. either way, valetamine ja vassimine on üks väga kehv äristrateegia...
_________________ The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go. |
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
304 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
27.11.2007 19:41:03
|
|
|
aga tahaks teada, mis siis nüüd tõmbamata torrentist jääb, et selline piirang peal on?
ei saa sellest halamisest üldse aru.
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
27.11.2007 20:33:49
|
|
|
| kotmarjak kirjutas: |
aga tahaks teada, mis siis nüüd tõmbamata torrentist jääb, et selline piirang peal on?
ei saa sellest halamisest üldse aru. |
asi on põhimõttes, ka see loeb
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
27.11.2007 21:27:30
|
|
|
Starman hakkab uuel aastal enda pölva vörku renoveerima. siis jöub ka nett ja digi tv ka sinna.
Ja tundub et mida rohkem starman renoveerib seda hullemaks välisühendus läheb.
Hea et ise seda ''säästunetti'' kasutama ei pea.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a1
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.07.2002
|
27.11.2007 21:29:39
|
|
|
| KrikU kirjutas: |
Keegi targem võiks rääkida mis tehnoloogia abil Zoomboxid oma softi alla laadivad DVB-T "televõrgust" kuhu nagu uploadida ei tohiks saada mitte ühtegi bitti. Mingi faili allalaadimine eeldaks kontrollitud ühendust nagu Et kui viga tuleb sisse andmete ülekande ajal, mis siis juhtub? Mingi broadcastmise teema tundub olema, aga kuidas :=>
|
Eks see soft jookseb seal igavese kordusega datakanali peal. Kui uuem versioon olemas ja allatirimine lubatud, siis tõmmatakse alla. Ilmselt mingi kontrollsummaga kontrolltakse üle ja kirjutatakse siis püsimällu.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
27.11.2007 21:32:08
|
|
|
starmani jätsin omal ajal tarbijakaitse poole laiskusest pöördumata, samuti nende juhtkonna poole
aga vähemalt elisa neti kohta pole halba öelda, kuid algul ühenduse sisse saamisega oli paras piix, lisaks nad mulle ei meeldi, sest olen siiani iga elisa nurga pealt korralikult sitta keppi saanud
paraku pakuvad nad mulle internetipaketi omamise eest 250.- mobiili
seega soodsaim turul
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2tu
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001
|
27.11.2007 21:36:47
|
|
|
Mis puutub starmani p2p progede kiiruse nerfimisse, siis selle vastu aitab näiteks azureusis connectioni krüptimine, seadistuse täitsa võimalik ja ilma krüptimata ühenduste keelamine.
Paarsada kbs saab ikka kätte, ega see kiirus ka parematel päevadel välismaale üle poole mega polnud...
Üldiselt ma loobusin VIP paketist, see 15mbs oli täielik tarbija mõnitamine, DIGI paketi 4 mbs pole kunagi kätte saanud, siis 15 ei tule sealt eluilmaski.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
27.11.2007 21:37:59
|
|
|
krüptimine ei aita, testitud
parematel päevadel (ehk siis igal päeval enne sead nüüdset jama) toimis asi ideaalselt maksimaalse välja reklaamitud kiirusega
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
27.11.2007 21:40:25
|
|
|
| p2tu kirjutas: |
Mis puutub starmani p2p progede kiiruse nerfimisse, siis selle vastu aitab näiteks azureusis connectioni krüptimine, seadistuse täitsa võimalik ja ilma krüptimata ühenduste keelamine.
Paarsada kbs saab ikka kätte, ega see kiirus ka parematel päevadel välismaale üle poole mega polnud...
Üldiselt ma loobusin VIP paketist, see 15mbs oli täielik tarbija mõnitamine, DIGI paketi 4 mbs pole kunagi kätte saanud, siis 15 ei tule sealt eluilmaski. |
mul tuli omal ajal veel 1,7MB/s starmani VIP paketiga 1800kB/s kopikatega
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
27.11.2007 22:01:12
|
|
|
Kusjuures smail.ee imeb irmsasti. Osa meile ei lähe kohale, osa läheb.
_________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nardae
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2004
|
27.11.2007 23:01:36
|
|
|
oma mailile, mis sai starmani saadetud, ootan nädal aega vastust...
varasematel kordadel kui on miski probleem olnud on vastatud järgmine päev või helistatud...
seekord aga ei taha keegi nagu asjast rääkida.... hea suhtumine ;(
_________________ Anar kaluva tielyanna! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
27.11.2007 23:58:03
|
|
|
Neil on postkast umbes , palju tigedaid kliente...
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
excalibur
HV Guru
liitunud: 24.01.2003
|
28.11.2007 00:00:09
|
|
|
| egas muud kui pakkujat vahetama. endal kah hingtäis.
|
|
| Kommentaarid: 316 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
28.11.2007 00:06:56
|
|
|
starman jälle koomas :
Pinging wpx.starman.ee [62.65.192.24] with 32 bytes of dat
Request timed out.
Reply from 62.65.192.24: bytes=32 time=315ms TTL=60
Request timed out.
Request timed out.
Ping statistics for 62.65.192.24:
Packets: Sent = 4, Received = 1, Lost = 3 (75% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 315ms, Maximum = 315ms, Average = 315ms
Homme lähen Elisa'sse lepingut tegema, juba üle viskab Ma olen nõus ka rohkem maksma, aga ma tahan ka kvaliteeti!
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
excalibur
HV Guru
liitunud: 24.01.2003
|
28.11.2007 00:08:51
|
|
|
ma algul tahtsin elisat teha kuid nad ei olnud suutelised juhte ülesse leidma majast
kas keegi 1770 on küsinud mis nad ütlevad selle peale.
krt ega ma 15mb ühendust maili vaatamiseks ei tellinud
|
|
| Kommentaarid: 316 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
28.11.2007 00:10:19
|
|
|
| excalibur kirjutas: |
ma algul tahtsin elisat teha kuid nad ei olnud suutelised juhte ülesse leidma majast  |
Juhtmeid mõtled?
Mul lihtsam, vanad elioni traadid ripuvad korteris... Loodan, et kuidagi ikka saab. Peaasi, et tähemehest saab lahti.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
excalibur
HV Guru
liitunud: 24.01.2003
|
28.11.2007 00:11:05
|
|
|
| juhtmeid jah. 3x käisid siin ja ei midagi saand asjast!
|
|
| Kommentaarid: 316 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nardae
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2004
|
28.11.2007 14:50:33
|
|
|
natuke nalja siis ka.
sain starist vastuse.
"Failivahetuse reguleerimine toimub ainult tipptundidel ning kiirust piirame üldiselt kuni 10%, mitte kunagi aga üle 30%. Faile laaditakse alla ööpäevaringselt ning näiteks öösiti kiirust ei piirata -- seega, kui klient tõmbab midagi suuremat, siis kokkuvõttes võib kiirus langeda vaid mõned protsendid. Sarnast liikluse reguleerimist kasutab maailmas enamus suuremaid internetiteenuse pakkujaid.
Suuremahulise failivahetuse kiiruse reguleerimise eesmärgiks on üldise internetiliikluse kiiruse tagamine, sest üks suures mahus failide vahetaja võib võtta sama palju ressurssi, kui kümned ja sajad tavalised internetikasutajad. Veeblilehtede vaatamist, muusika kuulamist, videote vaatamist (näiteks Toutube) ega mingil muul viisil interneti kasutamist see piirang kuidagi ei puuduta."
10%.... head naljatilgad... ;(
_________________ Anar kaluva tielyanna! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aX
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.09.2003
|
28.11.2007 15:00:29
|
|
|
Oman 400-kroonist kolmikpaketti :
4 Mbit/s alla,
350 kbit/s üles
+ mõned telekanalid ja telefon, mida ma ei kasuta
Pordid on lahti, ja kiirus vägagi stabiilne.
Kasutanud olen teenust kuskil 15 kuud. Eelmises korteris oli mingil ajahetkel probleeme stabiilsusega, aga peale telefonikõnet saadeti jorss kohale ja asi sai korda. viimase ~10 kuuga pole ühtegi probleemi täheldanud.
Julgen soovitada
EDIT: Samuti pole juhet tagant tõmmatud kui arve enam kui kuu aega maksmata on.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramm
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nuub
HV vaatleja
liitunud: 03.01.2003
|
28.11.2007 18:30:01
|
|
|
Paistab et keegi liigagar tegelane on mu eelneva teemakohase postituse siit põhjendamatult eemaldanud:
Suunates torrentiliikluse näiteks Putty abil läbi krüpteeritud SSH tunneli (n.ö. SOCKS4 proxy),
toimib side häirimata täiskiirusel edasi.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003

|
28.11.2007 19:37:59
|
|
|
| Emule`ga on sama lugu, Vanasti sain oma megase ühendusega 100Kb kätte aga nüüd üle 35Kb pole saanud. Kas emulas pole mingit lahendust, et kiirust tõsta mingi proxyga
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peacemaki
HV kasutaja
liitunud: 10.05.2005
|
28.11.2007 19:46:31
|
|
|
ircust saab tõmmata ikka täis kiirusega
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aX
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.09.2003
|
28.11.2007 19:52:00
|
|
|
Nojah, enne oma eelmist postitust polnud ma veel teadlik kiiruse piiramisest.
Tahan seda asja oma silmaga näha - kui esineb taoline probleem, siis tellin endale automaatselt digitv.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M@x
HV veteran

liitunud: 13.02.2003
|
28.11.2007 19:53:28
|
|
|
| nuub kirjutas: |
Paistab et keegi liigagar tegelane on mu eelneva teemakohase postituse siit põhjendamatult eemaldanud:
Suunates torrentiliikluse näiteks Putty abil läbi krüpteeritud SSH tunneli (n.ö. SOCKS4 proxy),
toimib side häirimata täiskiirusel edasi. |
Oskad paar õpetussõna jagada selle kohta?
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
127 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
28.11.2007 20:42:27
|
|
|
kas on pakkuda mingi norm SSH shell ?
enamusel piirangud jms kräpp
silenceisdefeat oli hea aga see vist maas nüüd
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
28.11.2007 21:15:09
|
|
|
| Tanel: Tundub, et uus Starmani omanik on uued mängureeglid ja muu taolise kehtestanud 8)
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|