|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
26.11.2007 08:23:27
|
|
|
Muide, kui key'd vahetada kas see siis umbes resetib mu statsid? :/
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jacuzzy
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006
|
26.11.2007 08:59:00
|
|
|
| Dude . kirjutas: |
| Muide, kui key'd vahetada kas see siis umbes resetib mu statsid? :/ |
Ei reseti (multiplayeris jäävad levelid samaks).
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t6nn_k
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2004
|
26.11.2007 09:11:12
|
|
|
| Dude . kirjutas: |
| Muide, kui key'd vahetada kas see siis umbes resetib mu statsid? :/ |
õige jutt
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marek114
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2006
|
26.11.2007 14:24:24
|
|
|
| jacuzzy kirjutas: |
| Dude . kirjutas: |
| Muide, kui key'd vahetada kas see siis umbes resetib mu statsid? :/ |
Ei reseti (multiplayeris jäävad levelid samaks). |
Siis on sul vedanud, minul resettis ära aga tean ühte tüübi kellel jäi alles.
Muidu keda need levelid ikka huvitavad, mõne päevaga teed 55 tagasi kui viitsimist ja waridel neist nagunii kasu pole.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
26.11.2007 15:19:15
|
|
|
huvitav kas ps3 cd key hakkaks pc-s tööle.
selline jama tupik on, et tahaks sp mängida konsooli peal ja mp pc peal. pean tõesti 2 tükki ostma ? :/
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
26.11.2007 16:44:11
|
|
|
Muidu, et kust ma oma GUID'i saaks välja uurida? :/
Marek114 - Mulle meeldib, kui mul on kõik perk'id ja relvad olemas. Suht suur eelis ikkagi ja kuna ma eriline nolifer ei ole, siis minu jaoks nende levelite tagasi tegemine pole eriti kerge asi ja ma ei ole veel 55.
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
26.11.2007 18:00:05
|
|
|
| Marek114 kirjutas: |
Muidu keda need levelid ikka huvitavad, mõne päevaga teed 55 tagasi kui viitsimist ja waridel neist nagunii kasu pole. |
Mõne päevaga? Siis pead ikka üsna usinasti taguma seda, ise olen nii mõistilikult paar tundi mänginud päevas ja hetkel lvl 23, umbes 200 punkti roundi peale keskmiselt.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
26.11.2007 18:10:08
|
|
|
Ise olen kokku mänginud konsooli peal 18 tundi ja praegu olen level 40.
viimati muutis Sprocket 26.11.2007 18:47:47, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
InZ
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2004
|
26.11.2007 18:42:54
|
|
|
| tsitaat: |
Marek114 kirjutas:
Muidu keda need levelid ikka huvitavad, mõne päevaga teed 55 tagasi kui viitsimist ja waridel neist nagunii kasu pole.
Mõne päevaga? Siis pead ikka üsna usinasti taguma seda, ise olen nii mõistilikult paar tundi mänginud päevas ja hetkel lvl 23, umbes 200 punkti roundi peale keskmiselt.
|
ise teen pidevalt SD-d ja mingi 1000 punni ja rohkem keskmiselt mängu peale, 200 punni siis pead küll iga mäng viimane olemas
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
26.11.2007 18:45:56
|
|
|
| Dude . kirjutas: |
| Muidu, et kust ma oma GUID'i saaks välja uurida? :/ |
Selles mõttes, et kui keegi vähegi teab võib öelda. Kuna pandi valele inimesele bänn, siis pean adminile oma GUID'i andma, et saada oma lemmikservusse tagasi.
Üks ütles, et panen uue key, aga kuna reseti eriti ei taha, siis ehk on mõni teine võimalus ?!
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
26.11.2007 19:05:05
|
|
|
| Dude . kirjutas: |
| Muidu, et kust ma oma GUID'i saaks välja uurida? :/ |
Sry ma tõlkida ei viitsi, vast saad aru:
Fire up CoD4 and join a server, once in the server drop the full screen console by holding down shift and dropping the console (` key).
In the console type;
/logfile 1
/pb_myguid
/logfile 0
Quit the game and goto to the CoD4 main directory, (normally c:\program files\activision\call of duty4\main).
Look for the file console_mp.log and open this in notepad.
Scroll down the file until you see the test /pb_myguid, in one of the lines below this you will see your guid.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
26.11.2007 19:17:38
|
|
|
Tänud. Leidsin, ise kah kus tuli mingi cmd'e taguda, aga ei töötanud ja ei võtnud omaks. :/
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
26.11.2007 20:25:28
|
|
|
| Mis mõttes ei võtnud omaks? Tegid arvatavasti midagi valesti, kuna eelpool kirjeldatud variant peaks minu teada laitmatult toimima.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
26.11.2007 20:29:00
|
|
|
| InZ kirjutas: |
| tsitaat: |
Marek114 kirjutas:
Muidu keda need levelid ikka huvitavad, mõne päevaga teed 55 tagasi kui viitsimist ja waridel neist nagunii kasu pole.
Mõne päevaga? Siis pead ikka üsna usinasti taguma seda, ise olen nii mõistilikult paar tundi mänginud päevas ja hetkel lvl 23, umbes 200 punkti roundi peale keskmiselt.
|
ise teen pidevalt SD-d ja mingi 1000 punni ja rohkem keskmiselt mängu peale, 200 punni siis pead küll iga mäng viimane olemas  |
Võib-olla mängin mingit muud, kuid kuidas 1000 mängu peale (10min) teha jääb mulle mõistatuseks. Oma mänguoskuse kohta leian et olen üsnagi osav selles,
http://www.hot.ee/ivovainonen/ihv.JPG
Kasutaja "IHV"
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tartu
Piiratud kasutaja

liitunud: 18.11.2006
|
26.11.2007 21:10:03
|
|
|
Sai kah COD4 AW hangitud ja esmamulje on
_________________ Pakkuda soodsamalt diislit & bena Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt! |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
26.11.2007 21:20:10
|
|
|
| LightsabeR kirjutas: |
| Mis mõttes ei võtnud omaks? Tegid arvatavasti midagi valesti, kuna eelpool kirjeldatud variant peaks minu teada laitmatult toimima. |
Ei ei ei, mulle öeldi üldse täiesti teised koodid. Et umbes esimsed mõjusid ja siis ütles, et unknown. Kuigi hetkel pole enam vaja, kuna vahetasin key'd ja pole enam vaja tänu sellele.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BTF
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2005
|
26.11.2007 21:31:44
|
|
|
Mis see GUID on mingi hardware ban või ?
Sõbral loopis mp-s ette järsku sellise errori.
Kuidas seda parandada saaks ?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
26.11.2007 22:10:52
|
|
|
Niipalju, kui mina aru olen saanud, siis suht lihtsalt näiteks sinu key bännimine. Kui peale pannakse ostad uue mängu ja korras. Või vahetad lihtsalt key'd suht. Ainult, et tagajälg on reset enamasti. /:
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marek114
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2006
|
26.11.2007 22:42:30
|
|
|
| InZ kirjutas: |
| tsitaat: |
Marek114 kirjutas:
Muidu keda need levelid ikka huvitavad, mõne päevaga teed 55 tagasi kui viitsimist ja waridel neist nagunii kasu pole.
Mõne päevaga? Siis pead ikka üsna usinasti taguma seda, ise olen nii mõistilikult paar tundi mänginud päevas ja hetkel lvl 23, umbes 200 punkti roundi peale keskmiselt.
|
ise teen pidevalt SD-d ja mingi 1000 punni ja rohkem keskmiselt mängu peale, 200 punni siis pead küll iga mäng viimane olemas  |
Viimane? Ei usu, ega ma 24/7 sul SD ei lahmi, TDMis peab ka vahepeal käima aga nagu ma ütlen, et keda huvitab kui kiiresti ja mis rank ma olen? See mingi mõttetu bullshit suht.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
InZ
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2004
|
27.11.2007 00:04:56
|
|
|
| tsitaat: |
Niipalju, kui mina aru olen saanud, siis suht lihtsalt näiteks sinu key bännimine. Kui peale pannakse ostad uue mängu ja korras. Või vahetad lihtsalt key'd suht. Ainult, et tagajälg on reset enamasti. /:
|
mul sai ka key banni vahetasin ära muliplayer optionsist ja kõik asjad ikka alles. see rank ei ole seoutud keyga, see on sul save game seal cod folderis
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
27.11.2007 00:23:34
|
|
|
Ma ei jõua ära kiruda kui raske veteran on. Vaenlasi ainult tuleb juurde ja juurde. Võibki tapma jääda.
viimati muutis Sprocket 27.11.2007 00:45:23, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noonius
HV kasutaja

liitunud: 20.08.2002
|
27.11.2007 00:44:21
|
|
|
Sai ka SP lõpuks läbi tehtud. Lõpp oli hää. Natuke häiris vaid see lõputu spawn, mis kulmineerus tihti lihtsalt läbi jooksmisega, et edasi pääseda. Spawn oleks võinud olla väheke tagasihoidlikum ning samas vaenlased karmimad ja parema AI-ga, et oleks saanud ka mingitlaadi taktikat arendada (eks see jääb MP kanda). Mõnus oleks olnud kusagil nurga taga higistades kükitada, teades, et natuke kaugemal on paar uroodi, kes on vaja vaikselt ära koristada, et saaks natuke edasi liikuda. Või siis mingi künka otsast binokliga enne vaenlase liikumist jälgida, et nende liikumisteed ja umbkaudne arv teada saada. Paha, et silenceri (va snaiper) ei olnud. Ainult paaris kohas sai päris hästi vaenlase taha hiilida ja seejärel tuli juba teadagi mis. Võib-olla tahtsin mängult liiga palju, aga üldjoontes jäin täiesti rahule. Paha ainult, et rig on näss, mis ei võimaldanud max graafikat peale surada, aga too juba rohkem minu mure.
ps. kas panite tähele, et nii pikk jutt ja ei ühtegi smilie nägu? Olen saavutanud uue taseme
_________________
| tsitaat: |
Mingi paks pihv paugub siin
|
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
InZ
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2004
|
27.11.2007 01:38:20
|
|
|
| tsitaat: |
Viimane? Ei usu, ega ma 24/7 sul SD ei lahmi, TDMis peab ka vahepeal käima aga nagu ma ütlen, et keda huvitab kui kiiresti ja mis rank ma olen? See mingi mõttetu suht.
|
aga kui sul kõiki relvi ja perke lahti ei ole ja teistel on siis on ka suht mõttetu .....
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
27.11.2007 10:27:18
|
|
|
Niih sain ka eile lõpuks oma mängu kätte, kaks esimest missiooni tegin sp siis sai kannatus otsa ja kolisin mp-sse ümber väga pro mäng on. Proovisin eile FFA aga see oli liiga hull andmine, spawnitakse nii kiiresti et jõuad paar sammu astuda ja siis võib juba keegi olla sulle seljataha tekkinud ning ongi valma Samas TDM rockib küll täiega, kahes erinevas serveris sai eile mängitud, ühes oli team kill lubatud teises mitte, ütleme nii et seal kus oma tiimi kaaslasi võis ka maha nottida on ikka palju keerulisem mängida, eriti siis kui kuulipilduriga mingit kohta tulistad ja üks jobu su tule joonelt läbi jookseb õhtul proovin siis neid SD ja teisi mänge ka
kas assault relvad kõik lasevad ainult 3 kuuli ja siis vahe?
ühesõnaga MP on 10/10
viimati muutis Ravenclaw 27.11.2007 10:28:06, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
27.11.2007 10:28:11
|
|
|
Mängin siis XBoxiga seda Veteran tasemel ja siiamaani kõik norm, vahest ajab ikka siganärvi Nii närvi, et eile karjusin ja ropendasin täiesti kõrist mingi 23 aegas, siis järsku naaber lõi vastu seina rusikaga ja karjus "Möla Maha" omfg.
Täna teeb arvatavasti läbi mängu. Jõudsin sinna tsernobõli ossa.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
InZ
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2004
|
27.11.2007 10:34:35
|
|
|
| tsitaat: |
kas assault relvad kõik lasevad ainult 3 kuuli ja siis vahe?
|
ei, mängi lahti need relvad siis näed
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
27.11.2007 10:36:59
|
|
|
| InZ kirjutas: |
| tsitaat: |
kas assault relvad kõik lasevad ainult 3 kuuli ja siis vahe?
|
ei, mängi lahti need relvad siis näed |
selge eks õhtul siis proovin, eile esimene valik oli assault klass ja väga ebameeldiv oli kui tahtsin vastasele ühe valangu näkku lasta tegi relv 3 pauku ja siis olin mina surnud
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
InZ
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2004
|
27.11.2007 11:34:08
|
|
|
| tsitaat: |
selge eks õhtul siis proovin, eile esimene valik oli assault klass ja väga ebameeldiv oli kui tahtsin vastasele ühe valangu näkku lasta tegi relv 3 pauku ja siis olin mina surnud
|
võta siis mp5, see ka kohe alguses olemas ja saab normaalselt valanguga lasta
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
27.11.2007 11:59:45
|
|
|
| InZ kirjutas: |
| tsitaat: |
selge eks õhtul siis proovin, eile esimene valik oli assault klass ja väga ebameeldiv oli kui tahtsin vastasele ühe valangu näkku lasta tegi relv 3 pauku ja siis olin mina surnud
|
võta siis mp5, see ka kohe alguses olemas ja saab normaalselt valanguga lasta  |
hetkel jäin light maschinegunnide juurde meeletu kogus kuule ja deep impact oli mõni kord täitsa abiks
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
27.11.2007 14:41:25
|
|
|
| InZ kirjutas: |
| tsitaat: |
Viimane? Ei usu, ega ma 24/7 sul SD ei lahmi, TDMis peab ka vahepeal käima aga nagu ma ütlen, et keda huvitab kui kiiresti ja mis rank ma olen? See mingi mõttetu suht.
|
aga kui sul kõiki relvi ja perke lahti ei ole ja teistel on siis on ka suht mõttetu .....  |
Erilist vahet ei ole, skill loeb. Tegin hiljuti just reseti ja ikka pwnin vendi oma ma ei tea, mis relvadega ja ma ei hakka perk'idest rääkimagi.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
27.11.2007 14:45:52
|
|
|
| Dude . kirjutas: |
| Erilist vahet ei ole, skill loeb. Tegin hiljuti just reseti ja ikka pwnin vendi oma ma ei tea, mis relvadega ja ma ei hakka perk'idest rääkimagi. |
Täiesti nõus. Erilist vahet ei ole, kas oled level ~20 või level 55. Mõned väikesed eelised tulevad hilisemate levelitega kuid suures plaanis loeb ikkagi mängija oskus.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
27.11.2007 15:20:51
|
|
|
| kas keegi teab mõnda norm TDM serverit? või kus näiteks eesti rahvas mängimas käib?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reimo005
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redenergy
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
27.11.2007 19:10:05
|
|
|
Üleeile sain korralikult multiplayerit pelada aga eilsest hakkas peale serveriga ühendamis Server Disconnected errorit loopima.
kellelgi veel sama jama?
PB olen updeitind
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
27.11.2007 19:27:57
|
|
|
Oled mitmes serveris proovinud? Vahel kui saad ühest bäni, siis ütleb selle serveri peale. Kui kõigi peale, siis on su key ära blokitud näiteks vms.
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
28.11.2007 03:47:39
|
|
|
TÄIESTI piixus, see tsernoboli osa on VÕIMATU, ja nüüd kui vaatasin seda videot, panen konsooli tööle, MIDA KULLI, ALGUSEST PEALE kus snipriga laskma peab, WTF nagu... omfg, pool ööd olin üleval ffs. Aasta siteim mäng...... stoori on väga putsis üldse. Jõle kahtlane teema... saad surma, ärkad ellu, saad surma, ärkad ellu.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
28.11.2007 08:18:51
|
|
|
PlatoonSgtElias, sa oled viimasel ajal ikka vabsee ära kamminud
Ternobõl oli koos lennukimissioonidega parim.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
28.11.2007 10:22:44
|
|
|
Jajah kindlasti..
Noo okei pelan Veterani puldiga... noo ikka siganärvi ajab see koht seal. Save süsteem on ikka väga piiksus omadega. Mis poindiga on checkpointide süsteem parem tavalisest F6 savemisest?
Oh jah idiootne.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
28.11.2007 10:24:47
|
|
|
| Marduuhin kirjutas: |
| Platoon on üks neist, kellele sobib 99% uutest mängudest, mis on tehtud piisavalt kergeks, et ka 3 aastane hakkama saaks. ;) |
Tal pole hinge, mis sa jaurad.. ammu teada ju.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
28.11.2007 12:55:41
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| TÄIESTI <b>piixus</b>, see tsernoboli osa on VÕIMATU, ja nüüd kui vaatasin seda videot, panen konsooli tööle, MIDA KULLI, ALGUSEST PEALE kus snipriga laskma peab, WTF nagu... omfg, pool ööd olin üleval ffs. Aasta siteim mäng...... stoori on väga <b>piixus></b> üldse. Jõle kahtlane teema... saad surma, ärkad ellu, saad surma, ärkad ellu. |
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
28.11.2007 13:03:18
|
|
|
| Keegi Mile High Club veterani peal on ära teinud?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
28.11.2007 15:12:57
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| TÄIESTI <b>piixus</b>, see tsernoboli osa on VÕIMATU, ja nüüd kui vaatasin seda videot, panen konsooli tööle, MIDA KULLI, ALGUSEST PEALE kus snipriga laskma peab, WTF nagu... omfg, pool ööd olin üleval ffs. Aasta siteim mäng...... stoori on väga <b>piixus></b> üldse. Jõle kahtlane teema... saad surma, ärkad ellu, saad surma, ärkad ellu. |
No kui sa ei saa ühest kohast edasi, see ei tee stoorit sitaks ju?
Pealegi ise mängid veteraniga, mida sa ootad sellest siis? Läbi pargi kõndida ning muuseas mõnele tangole tina anda?
Alanda raskusastet, kui üle jõu käib.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
28.11.2007 20:18:36
|
|
|
Muide, paar asja.
1. Enne kui mäng välja tuli rääkisid tegijad sellest, et umbes kui 55 levelit saad täis, võid vajutada ühte nuppu ja see resetib kõik. Selle eest saad nime ette, aga ühe spetsiaalse medali, mis seda näitab. Ja nii või teha 10 korda.. Küll, aga ei ole siiamaani mitte mingit medalit, mitte kellegi ees.. Kas see võimalus ei eksisteeri või umbes MITTE KEEGI ei ole raatsinud teha? :/
2. On kolm Light Machine Gun'i vms. Esimene oli mingi SAW, teist ja ei mäleta ja kolmas oli kah mingi numbritega. Igatahes, ma arvan et inimesed kes on mänginud saavad aru. Et umbes milline on kõige mõttekam, tean et keskmine on mingi jama. Aga see viimane näib päris korralik, natukene aeglane - aga see eest loodetavasti tugevam. Selles mõttes, et miks enamus inimesi (ka need, kes on selle viimase unlockinud) mängivad selle esimese ehk SAW'iga? :/
3. Sama asi ka secwep'ide kohta ehk käsirelvad. Ma pole veel saanud DEagled, aga paljud seda kah ei kasuta. Esimese kolma hulgast tundub kauguse / salve mahukuse ja võimsuse poolest küll esimene kõige mõttekam. Või on see ainult minu arvamus?
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
28.11.2007 20:19:42
|
|
|
| 1. Prestige mode on ainult konsoolidel.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
28.11.2007 20:21:53
|
|
|
| Endal oli hardened raskustase ja probleeme ei olnud enne kui see tunnelis jamamise missioon oli, tiksuv aeg ajas ka närvi. Seal tsernobõlis ma kohe panin suundmiinid välja ja rabasin ak, läksin paremat kätt asuva platvormi taha ja hakkasin lähenevaid venkusid nottima, polnud väga hull.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
28.11.2007 21:02:09
|
|
|
See tunnelis tiksumise missioon sai mul vist nii tehtud, et 28 seci jäi lõpuks üle, seega suht napikalt läks. Ise läbisin ka hardened raskusega mängu.
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
28.11.2007 21:34:39
|
|
|
Tegin nüüd selle osa läbi! Oh jah, masendav, tegin sinna pick up poindini ära, siis nagu mingi 6000m peal tavaliselt tuli mul checkpointi save... aga seekord ei tulnud irw... hakkasin siis rämedalt killima kõiki kes liikus ja siis õnneks saves ära kudagi kui need helikopterid hakkasid tulema, viskasin oma C4-d maha kuhu vaja ja bueno, ei midagi rasket. Masendav ikkagi, aga okei, edasi mängima.
Stoori kohta võin öelda, et COD1-3 oli palju parema sisuga. Ei tõmba see stiil mind niiväga.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
28.11.2007 22:04:28
|
|
|
PlatoonSgtElias, Aga miks mängid siis
Mingi põhimõtteline laks vä
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|