Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty 4: Modern Warfare märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 112, 113, 114  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2007 08:23:27 vasta tsitaadiga

Muide, kui key'd vahetada kas see siis umbes resetib mu statsid? :/
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jacuzzy
HV kasutaja
jacuzzy

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2007 08:59:00 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
Muide, kui key'd vahetada kas see siis umbes resetib mu statsid? :/


Ei reseti (multiplayeris jäävad levelid samaks).
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t6nn_k
HV kasutaja
t6nn_k

liitunud: 16.07.2004




sõnum 26.11.2007 09:11:12 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
Muide, kui key'd vahetada kas see siis umbes resetib mu statsid? :/


õige jutt icon_exclaim.gif icon_neutral.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marek114
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006




sõnum 26.11.2007 14:24:24 vasta tsitaadiga

jacuzzy kirjutas:
Dude . kirjutas:
Muide, kui key'd vahetada kas see siis umbes resetib mu statsid? :/


Ei reseti (multiplayeris jäävad levelid samaks).

Siis on sul vedanud, minul resettis ära aga tean ühte tüübi kellel jäi alles.
Muidu keda need levelid ikka huvitavad, mõne päevaga teed 55 tagasi kui viitsimist ja waridel neist nagunii kasu pole.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 26.11.2007 15:19:15 vasta tsitaadiga

huvitav kas ps3 cd key hakkaks pc-s tööle.

selline jama tupik on, et tahaks sp mängida konsooli peal ja mp pc peal. pean tõesti 2 tükki ostma ? :/

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2007 16:44:11 vasta tsitaadiga

Muidu, et kust ma oma GUID'i saaks välja uurida? :/

Marek114 - Mulle meeldib, kui mul on kõik perk'id ja relvad olemas. Suht suur eelis ikkagi ja kuna ma eriline nolifer ei ole, siis minu jaoks nende levelite tagasi tegemine pole eriti kerge asi ja ma ei ole veel 55. icon_smile.gif

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 26.11.2007 18:00:05 vasta tsitaadiga

Marek114 kirjutas:

Muidu keda need levelid ikka huvitavad, mõne päevaga teed 55 tagasi kui viitsimist ja waridel neist nagunii kasu pole.


Mõne päevaga? Siis pead ikka üsna usinasti taguma seda, ise olen nii mõistilikult paar tundi mänginud päevas ja hetkel lvl 23, umbes 200 punkti roundi peale keskmiselt.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 26.11.2007 18:10:08 vasta tsitaadiga

Ise olen kokku mänginud konsooli peal 18 tundi ja praegu olen level 40.

viimati muutis Sprocket 26.11.2007 18:47:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
InZ
HV kasutaja
InZ

liitunud: 25.01.2004




sõnum 26.11.2007 18:42:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Marek114 kirjutas:

Muidu keda need levelid ikka huvitavad, mõne päevaga teed 55 tagasi kui viitsimist ja waridel neist nagunii kasu pole.


Mõne päevaga? Siis pead ikka üsna usinasti taguma seda, ise olen nii mõistilikult paar tundi mänginud päevas ja hetkel lvl 23, umbes 200 punkti roundi peale keskmiselt.


ise teen pidevalt SD-d ja mingi 1000 punni ja rohkem keskmiselt mängu peale, 200 punni siis pead küll iga mäng viimane olemas icon_confused.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2007 18:45:56 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
Muidu, et kust ma oma GUID'i saaks välja uurida? :/

Selles mõttes, et kui keegi vähegi teab võib öelda. Kuna pandi valele inimesele bänn, siis pean adminile oma GUID'i andma, et saada oma lemmikservusse tagasi. icon_smile.gif

Üks ütles, et panen uue key, aga kuna reseti eriti ei taha, siis ehk on mõni teine võimalus ?!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2007 19:05:05 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
Muidu, et kust ma oma GUID'i saaks välja uurida? :/

Sry ma tõlkida ei viitsi, vast saad aru:

Fire up CoD4 and join a server, once in the server drop the full screen console by holding down shift and dropping the console (` key).
In the console type;

/logfile 1
/pb_myguid
/logfile 0

Quit the game and goto to the CoD4 main directory, (normally c:\program files\activision\call of duty4\main).

Look for the file console_mp.log and open this in notepad.

Scroll down the file until you see the test /pb_myguid, in one of the lines below this you will see your guid.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2007 19:17:38 vasta tsitaadiga

Tänud. Leidsin, ise kah kus tuli mingi cmd'e taguda, aga ei töötanud ja ei võtnud omaks. :/
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2007 20:25:28 vasta tsitaadiga

Mis mõttes ei võtnud omaks? Tegid arvatavasti midagi valesti, kuna eelpool kirjeldatud variant peaks minu teada laitmatult toimima.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 26.11.2007 20:29:00 vasta tsitaadiga

InZ kirjutas:
tsitaat:

Marek114 kirjutas:

Muidu keda need levelid ikka huvitavad, mõne päevaga teed 55 tagasi kui viitsimist ja waridel neist nagunii kasu pole.


Mõne päevaga? Siis pead ikka üsna usinasti taguma seda, ise olen nii mõistilikult paar tundi mänginud päevas ja hetkel lvl 23, umbes 200 punkti roundi peale keskmiselt.


ise teen pidevalt SD-d ja mingi 1000 punni ja rohkem keskmiselt mängu peale, 200 punni siis pead küll iga mäng viimane olemas icon_confused.gif


Võib-olla mängin mingit muud, kuid kuidas 1000 mängu peale (10min) teha jääb mulle mõistatuseks. Oma mänguoskuse kohta leian et olen üsnagi osav selles,
http://www.hot.ee/ivovainonen/ihv.JPG

Kasutaja "IHV"
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tartu
Piiratud kasutaja
Tartu

liitunud: 18.11.2006




sõnum 26.11.2007 21:10:03 vasta tsitaadiga

Sai kah COD4 AW hangitud ja esmamulje on icon_wink.gif thumbs_up.gif
_________________
Pakkuda soodsamalt diislit & bena icon_wink.gif Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2007 21:20:10 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
Mis mõttes ei võtnud omaks? Tegid arvatavasti midagi valesti, kuna eelpool kirjeldatud variant peaks minu teada laitmatult toimima.

Ei ei ei, mulle öeldi üldse täiesti teised koodid. Et umbes esimsed mõjusid ja siis ütles, et unknown. Kuigi hetkel pole enam vaja, kuna vahetasin key'd ja pole enam vaja tänu sellele.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BTF
HV kasutaja
BTF

liitunud: 11.12.2005




sõnum 26.11.2007 21:31:44 vasta tsitaadiga

Mis see GUID on mingi hardware ban või ?
Sõbral loopis mp-s ette järsku sellise errori.
Kuidas seda parandada saaks ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2007 22:10:52 vasta tsitaadiga

Niipalju, kui mina aru olen saanud, siis suht lihtsalt näiteks sinu key bännimine. Kui peale pannakse ostad uue mängu ja korras. Või vahetad lihtsalt key'd suht. Ainult, et tagajälg on reset enamasti. /:
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marek114
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006




sõnum 26.11.2007 22:42:30 vasta tsitaadiga

InZ kirjutas:
tsitaat:

Marek114 kirjutas:

Muidu keda need levelid ikka huvitavad, mõne päevaga teed 55 tagasi kui viitsimist ja waridel neist nagunii kasu pole.


Mõne päevaga? Siis pead ikka üsna usinasti taguma seda, ise olen nii mõistilikult paar tundi mänginud päevas ja hetkel lvl 23, umbes 200 punkti roundi peale keskmiselt.


ise teen pidevalt SD-d ja mingi 1000 punni ja rohkem keskmiselt mängu peale, 200 punni siis pead küll iga mäng viimane olemas icon_confused.gif

Viimane? Ei usu, ega ma 24/7 sul SD ei lahmi, TDMis peab ka vahepeal käima aga nagu ma ütlen, et keda huvitab kui kiiresti ja mis rank ma olen? See mingi mõttetu bullshit suht.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
InZ
HV kasutaja
InZ

liitunud: 25.01.2004




sõnum 27.11.2007 00:04:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Niipalju, kui mina aru olen saanud, siis suht lihtsalt näiteks sinu key bännimine. Kui peale pannakse ostad uue mängu ja korras. Või vahetad lihtsalt key'd suht. Ainult, et tagajälg on reset enamasti. /:


mul sai ka key banni vahetasin ära muliplayer optionsist ja kõik asjad ikka alles. see rank ei ole seoutud keyga, see on sul save game seal cod folderis
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 27.11.2007 00:23:34 vasta tsitaadiga

Ma ei jõua ära kiruda kui raske veteran on. Vaenlasi ainult tuleb juurde ja juurde. Võibki tapma jääda.

viimati muutis Sprocket 27.11.2007 00:45:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noonius
HV kasutaja
noonius

liitunud: 20.08.2002




sõnum 27.11.2007 00:44:21 vasta tsitaadiga

Sai ka SP lõpuks läbi tehtud. Lõpp oli hää. Natuke häiris vaid see lõputu spawn, mis kulmineerus tihti lihtsalt läbi jooksmisega, et edasi pääseda. Spawn oleks võinud olla väheke tagasihoidlikum ning samas vaenlased karmimad ja parema AI-ga, et oleks saanud ka mingitlaadi taktikat arendada (eks see jääb MP kanda). Mõnus oleks olnud kusagil nurga taga higistades kükitada, teades, et natuke kaugemal on paar uroodi, kes on vaja vaikselt ära koristada, et saaks natuke edasi liikuda. Või siis mingi künka otsast binokliga enne vaenlase liikumist jälgida, et nende liikumisteed ja umbkaudne arv teada saada. Paha, et silenceri (va snaiper) ei olnud. Ainult paaris kohas sai päris hästi vaenlase taha hiilida ja seejärel tuli juba teadagi mis. Võib-olla tahtsin mängult liiga palju, aga üldjoontes jäin täiesti rahule. Paha ainult, et rig on näss, mis ei võimaldanud max graafikat peale surada, aga too juba rohkem minu mure.

ps. kas panite tähele, et nii pikk jutt ja ei ühtegi smilie nägu? Olen saavutanud uue taseme

_________________
tsitaat:

Mingi paks pihv paugub siin
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
InZ
HV kasutaja
InZ

liitunud: 25.01.2004




sõnum 27.11.2007 01:38:20 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Viimane? Ei usu, ega ma 24/7 sul SD ei lahmi, TDMis peab ka vahepeal käima aga nagu ma ütlen, et keda huvitab kui kiiresti ja mis rank ma olen? See mingi mõttetu suht.


aga kui sul kõiki relvi ja perke lahti ei ole ja teistel on siis on ka suht mõttetu ..... icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2007 10:27:18 vasta tsitaadiga

Niih sain ka eile lõpuks oma mängu kätte, kaks esimest missiooni tegin sp siis sai kannatus otsa ja kolisin mp-sse ümber thumbs_up.gif väga pro mäng on. Proovisin eile FFA aga see oli liiga hull andmine, spawnitakse nii kiiresti et jõuad paar sammu astuda ja siis võib juba keegi olla sulle seljataha tekkinud ning ongi valma icon_smile.gif Samas TDM rockib küll täiega, kahes erinevas serveris sai eile mängitud, ühes oli team kill lubatud teises mitte, ütleme nii et seal kus oma tiimi kaaslasi võis ka maha nottida on ikka palju keerulisem mängida, eriti siis kui kuulipilduriga mingit kohta tulistad ja üks jobu su tule joonelt läbi jookseb icon_smile.gif õhtul proovin siis neid SD ja teisi mänge ka
kas assault relvad kõik lasevad ainult 3 kuuli ja siis vahe?
ühesõnaga MP on 10/10


viimati muutis Ravenclaw 27.11.2007 10:28:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2007 10:28:11 vasta tsitaadiga

Mängin siis XBoxiga seda Veteran tasemel ja siiamaani kõik norm, vahest ajab ikka siganärvi icon_lol.gif Nii närvi, et eile karjusin ja ropendasin täiesti kõrist icon_biggrin.gif mingi 23 aegas, siis järsku naaber lõi vastu seina rusikaga ja karjus "Möla Maha" icon_lol.gif omfg.
Täna teeb arvatavasti läbi mängu. Jõudsin sinna tsernobõli ossa.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
InZ
HV kasutaja
InZ

liitunud: 25.01.2004




sõnum 27.11.2007 10:34:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kas assault relvad kõik lasevad ainult 3 kuuli ja siis vahe?


ei, mängi lahti need relvad siis näed
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2007 10:36:59 vasta tsitaadiga

InZ kirjutas:
tsitaat:

kas assault relvad kõik lasevad ainult 3 kuuli ja siis vahe?


ei, mängi lahti need relvad siis näed

selge eks õhtul siis proovin, eile esimene valik oli assault klass ja väga ebameeldiv oli kui tahtsin vastasele ühe valangu näkku lasta tegi relv 3 pauku ja siis olin mina surnud icon_lol.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
InZ
HV kasutaja
InZ

liitunud: 25.01.2004




sõnum 27.11.2007 11:34:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:

selge eks õhtul siis proovin, eile esimene valik oli assault klass ja väga ebameeldiv oli kui tahtsin vastasele ühe valangu näkku lasta tegi relv 3 pauku ja siis olin mina surnud


võta siis mp5, see ka kohe alguses olemas ja saab normaalselt valanguga lasta icon_wink.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2007 11:59:45 vasta tsitaadiga

InZ kirjutas:
tsitaat:

selge eks õhtul siis proovin, eile esimene valik oli assault klass ja väga ebameeldiv oli kui tahtsin vastasele ühe valangu näkku lasta tegi relv 3 pauku ja siis olin mina surnud


võta siis mp5, see ka kohe alguses olemas ja saab normaalselt valanguga lasta icon_wink.gif

hetkel jäin light maschinegunnide juurde icon_biggrin.gif meeletu kogus kuule ja deep impact oli mõni kord täitsa abiks icon_smile.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2007 14:41:25 vasta tsitaadiga

InZ kirjutas:
tsitaat:

Viimane? Ei usu, ega ma 24/7 sul SD ei lahmi, TDMis peab ka vahepeal käima aga nagu ma ütlen, et keda huvitab kui kiiresti ja mis rank ma olen? See mingi mõttetu suht.


aga kui sul kõiki relvi ja perke lahti ei ole ja teistel on siis on ka suht mõttetu ..... icon_exclaim.gif

Erilist vahet ei ole, skill loeb. Tegin hiljuti just reseti ja ikka pwnin vendi oma ma ei tea, mis relvadega ja ma ei hakka perk'idest rääkimagi.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2007 14:45:52 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
Erilist vahet ei ole, skill loeb. Tegin hiljuti just reseti ja ikka pwnin vendi oma ma ei tea, mis relvadega ja ma ei hakka perk'idest rääkimagi.

Täiesti nõus. Erilist vahet ei ole, kas oled level ~20 või level 55. Mõned väikesed eelised tulevad hilisemate levelitega kuid suures plaanis loeb ikkagi mängija oskus.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2007 15:20:51 vasta tsitaadiga

kas keegi teab mõnda norm TDM serverit? või kus näiteks eesti rahvas mängimas käib?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reimo005
HV kasutaja
Reimo005

liitunud: 04.02.2003




sõnum 27.11.2007 16:50:45 vasta tsitaadiga

Tere. Jäin toppama ühte kohta.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 27.11.2007 16:56:57 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Sellist taktikat oled proovinud icon_smile.gif ?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redenergy
HV veteran
redenergy

liitunud: 22.03.2004




sõnum 27.11.2007 19:10:05 vasta tsitaadiga

Üleeile sain korralikult multiplayerit pelada aga eilsest hakkas peale serveriga ühendamis Server Disconnected errorit loopima.
kellelgi veel sama jama?

PB olen updeitind
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2007 19:27:57 vasta tsitaadiga

Oled mitmes serveris proovinud? Vahel kui saad ühest bäni, siis ütleb selle serveri peale. Kui kõigi peale, siis on su key ära blokitud näiteks vms.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2007 03:47:39 vasta tsitaadiga

TÄIESTI piixus, see tsernoboli osa on VÕIMATU, ja nüüd kui vaatasin seda videot, panen konsooli tööle, MIDA KULLI, ALGUSEST PEALE kus snipriga laskma peab, WTF nagu... omfg, pool ööd olin üleval ffs. Aasta siteim mäng...... stoori on väga putsis üldse. Jõle kahtlane teema... saad surma, ärkad ellu, saad surma, ärkad ellu.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 28.11.2007 08:18:51 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, sa oled viimasel ajal ikka vabsee ära kamminud icon_lol.gif

Tšernobõl oli koos lennukimissioonidega parim.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 28.11.2007 08:22:24 vasta tsitaadiga

softis, Platoon on üks neist, kellele sobib 99% uutest mängudest, mis on tehtud piisavalt kergeks, et ka 3 aastane hakkama saaks. icon_wink.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2007 10:22:44 vasta tsitaadiga

Jajah kindlasti..
Noo okei pelan Veterani puldiga... noo ikka siganärvi ajab see koht seal. Save süsteem on ikka väga piiksus omadega. Mis poindiga on checkpointide süsteem parem tavalisest F6 savemisest?
Oh jah idiootne.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2007 10:24:47 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
Platoon on üks neist, kellele sobib 99% uutest mängudest, mis on tehtud piisavalt kergeks, et ka 3 aastane hakkama saaks. ;)

Tal pole hinge, mis sa jaurad.. ammu teada ju.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2007 12:55:41 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
TÄIESTI <b>piixus</b>, see tsernoboli osa on VÕIMATU, ja nüüd kui vaatasin seda videot, panen konsooli tööle, MIDA KULLI, ALGUSEST PEALE kus snipriga laskma peab, WTF nagu... omfg, pool ööd olin üleval ffs. Aasta siteim mäng...... stoori on väga <b>piixus></b> üldse. Jõle kahtlane teema... saad surma, ärkad ellu, saad surma, ärkad ellu.
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 28.11.2007 13:03:18 vasta tsitaadiga

Keegi Mile High Club veterani peal on ära teinud?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 28.11.2007 15:12:57 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
TÄIESTI <b>piixus</b>, see tsernoboli osa on VÕIMATU, ja nüüd kui vaatasin seda videot, panen konsooli tööle, MIDA KULLI, ALGUSEST PEALE kus snipriga laskma peab, WTF nagu... omfg, pool ööd olin üleval ffs. Aasta siteim mäng...... stoori on väga <b>piixus></b> üldse. Jõle kahtlane teema... saad surma, ärkad ellu, saad surma, ärkad ellu.


No kui sa ei saa ühest kohast edasi, see ei tee stoorit sitaks ju?
Pealegi ise mängid veteraniga, mida sa ootad sellest siis? Läbi pargi kõndida ning muuseas mõnele tangole tina anda?

Alanda raskusastet, kui üle jõu käib.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2007 20:18:36 vasta tsitaadiga

Muide, paar asja.

1. Enne kui mäng välja tuli rääkisid tegijad sellest, et umbes kui 55 levelit saad täis, võid vajutada ühte nuppu ja see resetib kõik. Selle eest saad nime ette, aga ühe spetsiaalse medali, mis seda näitab. Ja nii või teha 10 korda.. Küll, aga ei ole siiamaani mitte mingit medalit, mitte kellegi ees.. Kas see võimalus ei eksisteeri või umbes MITTE KEEGI ei ole raatsinud teha? :/

2. On kolm Light Machine Gun'i vms. Esimene oli mingi SAW, teist ja ei mäleta ja kolmas oli kah mingi numbritega. Igatahes, ma arvan et inimesed kes on mänginud saavad aru. Et umbes milline on kõige mõttekam, tean et keskmine on mingi jama. Aga see viimane näib päris korralik, natukene aeglane - aga see eest loodetavasti tugevam. Selles mõttes, et miks enamus inimesi (ka need, kes on selle viimase unlockinud) mängivad selle esimese ehk SAW'iga? :/

3. Sama asi ka secwep'ide kohta ehk käsirelvad. Ma pole veel saanud DEagled, aga paljud seda kah ei kasuta. Esimese kolma hulgast tundub kauguse / salve mahukuse ja võimsuse poolest küll esimene kõige mõttekam. Või on see ainult minu arvamus?

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 28.11.2007 20:19:42 vasta tsitaadiga

1. Prestige mode on ainult konsoolidel.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 28.11.2007 20:21:53 vasta tsitaadiga

Endal oli hardened raskustase ja probleeme ei olnud enne kui see tunnelis jamamise missioon oli, tiksuv aeg ajas ka närvi. Seal tsernobõlis ma kohe panin suundmiinid välja ja rabasin ak, läksin paremat kätt asuva platvormi taha ja hakkasin lähenevaid venkusid nottima, polnud väga hull.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2007 21:02:09 vasta tsitaadiga

See tunnelis tiksumise missioon sai mul vist nii tehtud, et 28 seci jäi lõpuks üle, seega suht napikalt läks. Ise läbisin ka hardened raskusega mängu.
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2007 21:34:39 vasta tsitaadiga

Tegin nüüd selle osa läbi! Oh jah, masendav, tegin sinna pick up poindini ära, siis nagu mingi 6000m peal tavaliselt tuli mul checkpointi save... aga seekord ei tulnud irw... hakkasin siis rämedalt killima kõiki kes liikus ja siis õnneks saves ära kudagi kui need helikopterid hakkasid tulema, viskasin oma C4-d maha kuhu vaja ja thumbs_up.gif bueno, ei midagi rasket. Masendav ikkagi, aga okei, edasi mängima.
Stoori kohta võin öelda, et COD1-3 oli palju parema sisuga. Ei tõmba see stiil mind niiväga.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2007 22:04:28 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, Aga miks mängid siis icon_question.gif
Mingi põhimõtteline laks vä icon_razz.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty 4: Modern Warfare mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 112, 113, 114  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.