|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
gansta
HV veteran

liitunud: 20.11.2003
|
20.11.2007 20:40:30
|
|
|
see telefoni on kõva sõna, endal on n95 paks natukene kuigi kuidas tarvis on. aga tuttavatele just meelib kuna ütlevad et hea käes hoida ja ei kao käest ära kuna on suurem ja paksem.
kui see nokia n82 oleks mingi pisike tulnud ja peenike siis oleks ilmselt suht ok olnud sest n95 oleks sellistele praktika ja mugavuselt hea ja n82 siis naqu disaini ja ruumikuselt etem olnud: vastavalt kliendi vajadusele. aga ei tea kuidas see käes istub
oleks ca. 4cm paksune siis
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ny21k
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2007
|
20.11.2007 21:44:51
|
|
|
| Laurikre kirjutas: |
Hind kuidagi karm.
Kuid eks sellist super telefoni oli ju tarvis enne jõuluaegset suur ostu hullust.
Mingi osa on ka teiste pakkujate uutest toodetest "iPhone nt."
Nokia tahaks turule tagasi tulla kuid kuidagi arenguga hätta jäänud.
Ei ole sellist midagi kohanud mille kohta ütleks jah ma tahaks seda endale saada.
Laurikre:. |
iPhone vaevalt siin ametlikult müüki tuleb. Ja kui teda AVADA, siis hüvasti garantii. Kuid Nokial on ka oma analoog varsti olemas. Aadressil ainult video.
http://www.youtube.com/watch?v=td_GDE-RbT8
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elric
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2006
|
21.11.2007 00:44:32
|
|
|
| ot: |
| Ostad endale 6 kuu pärast Prantsusmaalt ametliku võrguvaba iPhone'i, kui nii väga seda vaja on. |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
21.11.2007 00:56:37
|
|
|
| Ei tea...ei teki mitte mingisugust emotsiooni seda telefoni vaadates...kirstunaelaks saab ehk telefoni kõneaeg, mis on 4h 20min ...julmalt staffi täis topitud...üks asi, mis kõlbab kõigeks ei kõlba tegelikult mitte millekski...
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
21.11.2007 00:58:54
|
|
|
| Elric kirjutas: |
| ot: |
| Ostad endale 6 kuu pärast Prantsusmaalt ametliku võrguvaba iPhone'i, kui nii väga seda vaja on. |
|
ja Prantsusmaa garantii on metsikult hea, kiire ja tõhus
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
21.11.2007 01:05:52
|
|
|
| miga kirjutas: |
| Ei tea...ei teki mitte mingisugust emotsiooni seda telefoni vaadates...kirstunaelaks saab ehk telefoni kõneaeg, mis on 4h 20min ...julmalt staffi täis topitud...üks asi, mis kõlbab kõigeks ei kõlba tegelikult mitte millekski... |
mind isiklikult häirib välimuse juures see, et kõik võimalikud küljed telefonil on topitud täis igasugu nuppe, avasid, pesasid ja ma ei tea mida. Näeb välja nagu paariaasta tagune alkateli mingine kontsept telefon, mis otsast oli nagu pardel.
Imo on need ajad möödas, kus nuppude rohkus telefoni mainet ja ägedus-taset tõstis
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
21.11.2007 19:00:50
|
|
|
velsa, hea et veel pardlit sellel telefonil küljes ei ole
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gansta
HV veteran

liitunud: 20.11.2003
|
21.11.2007 21:51:08
|
|
|
i phonele sobib pardli osa palju paremini.
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
21.11.2007 21:53:05
|
|
|
| gansta kirjutas: |
i phonele sobib pardli osa palju paremini.  |
ja mille poolest siis?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gansta
HV veteran

liitunud: 20.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
8
HV Guru
liitunud: 27.04.2005
|
22.11.2007 02:09:00
|
|
|
| Pardel mobiiltelefoni koosseisus oleks igati praktiline idee tõesti. Sageli on vaja näiteks enne õhtust üritust veelkord lõug üle käia ja suhteliselt tülikas selleks siis pardlit lisaks kogu päeva kaasas kanda. Eriti veel kuna mobiiltelefonil akud juba niigi sees olemas (ja 5 minutit pardlitööd ei pruugi akut ka mitte väga palju kulutada).
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
22.11.2007 02:55:07
|
|
|
on/olid ju igast lisaklaverid, kaamerad jne mis telefonile sappa lükata, miks mitte ka pardel tavapardlil ju aku ja igast voolukonverterid võtavad kõige rohkem ruumi, telefoni jaoks poleks neid vaja äriidee missugune
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
22.11.2007 17:03:45
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
on/olid ju igast lisaklaverid, kaamerad jne mis telefonile sappa lükata, miks mitte ka pardel tavapardlil ju aku ja igast voolukonverterid võtavad kõige rohkem ruumi, telefoni jaoks poleks neid vaja äriidee missugune  |
ära unusta et siis tulevad naisaktivistid kallale kui tehakse telefon eelkõige meeste huvidele, siis hakkavad naised ka depilaatoreid tahtma
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
22.11.2007 18:30:28
|
|
|
| KillerXP kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
on/olid ju igast lisaklaverid, kaamerad jne mis telefonile sappa lükata, miks mitte ka pardel tavapardlil ju aku ja igast voolukonverterid võtavad kõige rohkem ruumi, telefoni jaoks poleks neid vaja äriidee missugune  |
ära unusta et siis tulevad naisaktivistid kallale kui tehakse telefon eelkõige meeste huvidele, siis hakkavad naised ka depilaatoreid tahtma  |
plug-in süsteemina pole ju raske ka epilaatorit külge panna
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
27.11.2007 16:02:53
|
|
|
EMt'st tuli vastus, et hinnaks hakkab olema umb es 8500.-, nii et Tele2 kliendi hind jääb ilmselt sinna 7500.- kanti
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
27.11.2007 18:20:22
|
|
|
| striker13 kirjutas: |
EMt'st tuli vastus, et hinnaks hakkab olema umb es 8500.-, nii et Tele2 kliendi hind jääb ilmselt sinna 7500.- kanti  |
hea loogika
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
27.11.2007 19:45:20
|
|
|
| HighEnd kirjutas: |
| striker13 kirjutas: |
EMt'st tuli vastus, et hinnaks hakkab olema umb es 8500.-, nii et Tele2 kliendi hind jääb ilmselt sinna 7500.- kanti  |
hea loogika |
no aga on ju nii või noh, ma vähemalt loodan, et tele2's tuleb 7500 kanti, siis ostan endale ka
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
27.11.2007 21:55:05
|
|
|
vägev, GPS, 3G ja WLAN on sisuliselt ainsad asjad mille pärast ta maksab üle 2k rohkem kui G600 funktsioonid, mida igapäevaselt kasutab mõni üksik (kõiki kolme st., mitte ainult üht neist)
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
28.11.2007 10:19:21
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
vägev, GPS, 3G ja WLAN on sisuliselt ainsad asjad mille pärast ta maksab üle 2k rohkem kui G600 funktsioonid, mida igapäevaselt kasutab mõni üksik (kõiki kolme st., mitte ainult üht neist) |
no vähemasit on hea tunne teada, et see on sul olemas kui peaks vajadus tulema, parem karta kui kahetseda (vähemalt võõras linnas ära ei eksi )
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
28.11.2007 16:41:10
|
|
|
ma tükk aega juba ennem mõtlesin, et peaks kas n95 8gb ostma või midgai muud gps'iga (läheks päris palju vaja), aga siis õnneks tuli see telefon mu raha päästma
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
28.11.2007 22:16:57
|
|
|
üks võhiklik küsimus: kas selle GPS-teenus on eluaegne või kuidagi ajaliselt piiratud?
N95 oma tundus igatahes suht ebapädev
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
28.11.2007 23:31:00
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
üks võhiklik küsimus: kas selle GPS-teenus on eluaegne või kuidagi ajaliselt piiratud?
N95 oma tundus igatahes suht ebapädev  |
ajaliselt piiratud on rakendus, gps ise toimib tasuta igavesti
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
29.11.2007 15:57:11
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
üks võhiklik küsimus: kas selle GPS-teenus on eluaegne või kuidagi ajaliselt piiratud?
N95 oma tundus igatahes suht ebapädev  |
ajaliselt piiratud on rakendus, gps ise toimib tasuta igavesti |
ajaliselt peaks piiratud olema rakenduse häälege juhtimse osa... muidu see nokia kaardite programm töötab ikka edasi.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nuub
HV vaatleja
liitunud: 03.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
04.12.2007 16:37:13
|
|
|
ega kellelgi pole infot, kuna tele2 selle müüki laseb?
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
04.12.2007 16:41:41
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
üks võhiklik küsimus: kas selle GPS-teenus on eluaegne või kuidagi ajaliselt piiratud?
N95 oma tundus igatahes suht ebapädev  |
ajaliselt piiratud on rakendus, gps ise toimib tasuta igavesti |
Ma ostsin endale 7 päevase litsentsi 2 nädalat tagasi ja see igastahes kestab täna ka, st hääljuhised töötavad
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
04.12.2007 17:16:13
|
|
|
| carlking kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
üks võhiklik küsimus: kas selle GPS-teenus on eluaegne või kuidagi ajaliselt piiratud?
N95 oma tundus igatahes suht ebapädev  |
ajaliselt piiratud on rakendus, gps ise toimib tasuta igavesti |
Ma ostsin endale 7 päevase litsentsi 2 nädalat tagasi ja see igastahes kestab täna ka, st hääljuhised töötavad |
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
04.12.2007 19:02:14
|
|
|
| carlking kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
üks võhiklik küsimus: kas selle GPS-teenus on eluaegne või kuidagi ajaliselt piiratud?
N95 oma tundus igatahes suht ebapädev  |
ajaliselt piiratud on rakendus, gps ise toimib tasuta igavesti |
Ma ostsin endale 7 päevase litsentsi 2 nädalat tagasi ja see igastahes kestab täna ka, st hääljuhised töötavad |
cheater
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rassike
HV vaatleja
liitunud: 10.02.2006
|
06.12.2007 00:16:27
|
|
|
EMT-s ja Elionis müügis N82 juba
Kliendile 8490eek
ja tavahind 8990eek
_________________ Yeh xD |
|
| tagasi üles |
|
 |
its2cold
HV veteran
liitunud: 13.03.2006
|
06.12.2007 00:19:39
|
|
|
| Rassike kirjutas: |
EMT-s ja Elionis müügis N82 juba
Kliendile 8490eek
ja tavahind 8990eek |
Kui keegi kunagi TELE 2s seda müügil näeb siis palun karjuda!
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
174 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inferno
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2001
|
06.12.2007 09:39:24
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Pakun, et hind jääb ~10000 kanti
| velsa kirjutas: |
iPhone vastu ta siiski ei saa Olgugi, et tal on hea kaamera ja gps...ikkagi võtaks millegipärast iPhone... |
iPhone
Pead arvestama, et ~iga aasta tuleb uus osta, sest akut vahetada ei saa.
No songs as ringtones.
http://www.who-sucks.com/tech/15-reasons-why-apples-iphone-sucks |
esiteks on see info vale,sest mp3 saab täitsa vabalt ringtoneks panna...
mugavusest ja käsitlusest rääkida... siis mitmeid aastaid kui olen pidanud nokiat näppima,on nad alati mulle nõmedad tundunud kasutades (ericssoni inimene noh..) , ka pregu on mul olnud iphone ca 2 kuuud IGAPÄEVASES kasutuses, ja minuarust on väga hea. Samas on mul faking töötelefon nokia kõige labasem ja väheste funktsioonidega ja see juba on nõmedam kasutada... ? Millest me üldse räägime siin krt...
Apple toodetega pole never kokkupuuteid olnud.
teli sain hinnaga alla 5k otse usast.
3g haipimisest ei saa absull aru,edge on ju olemas ja vägagi üleeestiline enamvähem...samas wifi võrke on samuti jalaga segada nii,et täitsa suva nagu..
Eluaegse aku probleemid? Eee... mitu aastat sina ühte telefoni kavatsed kasutada.. :p Ma arvan,et paar aastat peab suht probleemivabalt...
endal miski 3a akugarantiiga mx1000, teine aasta jookseb ja probleeme pole..
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maksim81
HV vaatleja

liitunud: 04.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
06.12.2007 15:56:40
|
|
|
see ei lähe ju kohe kuidagi teemasse...
Aga ise tahaks ka, et keegi kohe hästi kõvasti karjuks, kui tele2 otsustab seda müüma hakata
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Brabus
HV vaatleja
liitunud: 18.11.2004
|
09.12.2007 16:22:06
|
|
|
Kas see telefon on ka valgena saadaval? Siis läheks vast kohe poodi
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
09.12.2007 16:25:53
|
|
|
| Colors Silver
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmasL
HV kasutaja

liitunud: 18.06.2003
|
11.12.2007 11:50:11
|
|
|
Kas siit oskab keegi kommenteerida võrdlust N82 vs. SE w960i ? Eriti just huvitab aku reaalne vastupidavus. Kirjade järgi on SE poole säästlikum. Ma olin peaaegu kindel, et mu järgmine telefon on w960i, aga nüüd juba tundub N82 üsna ahvatlev. Kasutan telefoni fotokat päris palju ja see oleks argument Nokia kasuks. Musa jälle eriti ei kuula ja sa seega oleks SE Walkmani osa liigne "bling". GPS' oleks tore mänguasi Nokia kasuks, samas touchscreen on edev lisa mis kallutab jälle SE poole Hinnaklass on neil sama, ärikliendina saaks Nokia vist soodsamalt. Pole uurinud kas w960'le ka "ärikliendi" hind tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
its2cold
HV veteran
liitunud: 13.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
174 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
17.12.2007 22:48:50
|
|
|
Tahtsin just seda sama teha
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
17.12.2007 22:56:50
|
|
|
aru ma ei taipa! mu Samsa G600'st on parem ainult 3G võimekus, samas samsal 2 aastat pikem garantii ja mõõtudelt väiksem, ning ikka on nokkija (isegi Tele2's) 2k kallim tekib küsimus, et WHAAAAAT!?!?
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
its2cold
HV veteran
liitunud: 13.03.2006
|
17.12.2007 23:00:59
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
aru ma ei taipa! mu Samsa G600'st on parem ainult 3G võimekus, samas samsal 2 aastat pikem garantii ja mõõtudelt väiksem, ning ikka on Nokia (isegi Tele2's) 2k kallim tekib küsimus, et WHAAAAAT!?!?  |
Soovitan sul lähemalt kahe telefoni erinevustega tutvuda:
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone2=2177&idPhone1=2039
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
174 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
18.12.2007 01:12:21
|
|
|
| its2cold kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
aru ma ei taipa! mu Samsa G600'st on parem ainult 3G võimekus, samas samsal 2 aastat pikem garantii ja mõõtudelt väiksem, ning ikka on Nokia (isegi Tele2's) 2k kallim tekib küsimus, et WHAAAAAT!?!?  |
Soovitan sul lähemalt kahe telefoni erinevustega tutvuda:
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone2=2177&idPhone1=2039 |
nimeta siis sealt võrdlusest (mida olen ka enne vaatanud) omadused, mis õigustavad 2k kõrgemat hinda ja 2a. lühemat garantiid! "telefonilibude" jaoks pikem garantii vbl ei maksa midagi, aga miks see risu on kolmandiku jagu kallim?
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
18.12.2007 01:14:07
|
|
|
Ee, samsung on kahtlane ju
Ja mahategemisega alustasid sina, kutsudes Nokiat risuks
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
18.12.2007 02:17:16
|
|
|
carlking, defineeri "kahtlane", ei saa päris pihta mida selle all mõtled.
ja risuks sõimamine oli pigem kõnekäänd, kui antud mudeli või tootja vastu suunatud viha kellele ema, kellele tütar, aga ainult sõna "Nokia" pärast ma seda ostmata ei jätaks. pigem tekkis küsimus miks sina seda nii agaralt kaitsed?
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
18.12.2007 14:59:54
|
|
|
ei tea, mina olen lihtsalt nokiat koguaeg omanud ja ei vaata ühegi teise tootja poole
saan enda n82'e homme kätte, siis varsti proovin äkki mingisuguse ülevaate ka teha.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
viiner
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Brabus
HV vaatleja
liitunud: 18.11.2004
|
21.02.2008 08:38:39
|
|
|
Kas keegi oskab öelda, kuidas telefoni taustapildid (background) saab üle ekraani panna?
Hetkel lõigatakse alumisest ja ülemisest äärest riba ära ning nendel kohtadel on taust sama,
mis valitud teemal.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
01.03.2008 17:24:19
|
|
|
| Brabus kirjutas: |
Kas keegi oskab öelda, kuidas telefoni taustapildid (background) saab üle ekraani panna?
Hetkel lõigatakse alumisest ja ülemisest äärest riba ära ning nendel kohtadel on taust sama,
mis valitud teemal. |
Ei saagi
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuletegija
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003
|
02.03.2008 13:41:42
|
|
|
Saab küll, võta carbide.UI võta stock theme, vaheta tagapõhi ära ja voila
Spoiler 
_________________ Rolling Thunder |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
02.03.2008 18:41:04
|
|
|
Siis muudad kogu asja juba samamoodi võid juba uue teema panna.
Samamoodi võid kogu teemad ringi teha.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|