Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  Nokia esitles uut supertelefoni N82 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
gansta
HV veteran
gansta

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2007 20:40:30 vasta tsitaadiga

see telefoni on kõva sõna, endal on n95 paks natukene kuigi kuidas tarvis on. aga tuttavatele just meelib kuna ütlevad et hea käes hoida ja ei kao käest ära kuna on suurem ja paksem.
kui see nokia n82 oleks mingi pisike tulnud ja peenike siis oleks ilmselt suht ok olnud sest n95 oleks sellistele praktika ja mugavuselt hea ja n82 siis naqu disaini ja ruumikuselt etem olnud: vastavalt kliendi vajadusele. aga ei tea kuidas see käes istub

oleks ca. 4cm paksune siis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ny21k
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2007




sõnum 20.11.2007 21:44:51 vasta tsitaadiga

Laurikre kirjutas:
Hind kuidagi karm.
Kuid eks sellist super telefoni oli ju tarvis enne jõuluaegset suur ostu hullust.
Mingi osa on ka teiste pakkujate uutest toodetest "iPhone nt."
Nokia tahaks turule tagasi tulla kuid kuidagi arenguga hätta jäänud.
Ei ole sellist midagi kohanud mille kohta ütleks jah ma tahaks seda endale saada.
Laurikre:.


iPhone vaevalt siin ametlikult müüki tuleb. Ja kui teda AVADA, siis hüvasti garantii. Kuid Nokial on ka oma analoog varsti olemas. Aadressil ainult video.
http://www.youtube.com/watch?v=td_GDE-RbT8
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elric
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2007 00:44:32 vasta tsitaadiga

ot:
Ostad endale 6 kuu pärast Prantsusmaalt ametliku võrguvaba iPhone'i, kui nii väga seda vaja on.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2007 00:56:37 vasta tsitaadiga

Ei tea...ei teki mitte mingisugust emotsiooni seda telefoni vaadates...kirstunaelaks saab ehk telefoni kõneaeg, mis on 4h 20min ...julmalt staffi täis topitud...üks asi, mis kõlbab kõigeks ei kõlba tegelikult mitte millekski...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2007 00:58:54 vasta tsitaadiga

Elric kirjutas:
ot:
Ostad endale 6 kuu pärast Prantsusmaalt ametliku võrguvaba iPhone'i, kui nii väga seda vaja on.

ja Prantsusmaa garantii on metsikult hea, kiire ja tõhus icon_lol.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2007 01:05:52 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Ei tea...ei teki mitte mingisugust emotsiooni seda telefoni vaadates...kirstunaelaks saab ehk telefoni kõneaeg, mis on 4h 20min ...julmalt staffi täis topitud...üks asi, mis kõlbab kõigeks ei kõlba tegelikult mitte millekski...
mind isiklikult häirib välimuse juures see, et kõik võimalikud küljed telefonil on topitud täis igasugu nuppe, avasid, pesasid ja ma ei tea mida. Näeb välja nagu paariaasta tagune alkateli mingine kontsept telefon, mis otsast oli nagu pardel.

Imo on need ajad möödas, kus nuppude rohkus telefoni mainet ja ägedus-taset tõstis icon_smile.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 21.11.2007 19:00:50 vasta tsitaadiga

velsa, hea et veel pardlit sellel telefonil küljes ei ole icon_lol.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 21.11.2007 20:02:46 vasta tsitaadiga

HighEnd kirjutas:
velsa, hea et veel pardlit sellel telefonil küljes ei ole icon_lol.gif
http://blog.wired.com/gadgets/2007/07/x-rays-and-shav.html
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gansta
HV veteran
gansta

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2007 21:51:08 vasta tsitaadiga

i phonele sobib pardli osa palju paremini. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2007 21:53:05 vasta tsitaadiga

gansta kirjutas:
i phonele sobib pardli osa palju paremini. thumbs_up.gif
ja mille poolest siis?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gansta
HV veteran
gansta

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2007 22:07:24 vasta tsitaadiga

videolt näha kui hästi i phone sellega hakkama saab.

siin mõned pildid n95, n82 , iphone jm.
http://mynokiablog.com/category/3rd-edition/
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
8
HV Guru

liitunud: 27.04.2005




sõnum 22.11.2007 02:09:00 vasta tsitaadiga

Pardel mobiiltelefoni koosseisus oleks igati praktiline idee tõesti. Sageli on vaja näiteks enne õhtust üritust veelkord lõug üle käia ja suhteliselt tülikas selleks siis pardlit lisaks kogu päeva kaasas kanda. Eriti veel kuna mobiiltelefonil akud juba niigi sees olemas (ja 5 minutit pardlitööd ei pruugi akut ka mitte väga palju kulutada).
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2007 02:55:07 vasta tsitaadiga

on/olid ju igast lisaklaverid, kaamerad jne mis telefonile sappa lükata, miks mitte ka pardel icon_razz.gif tavapardlil ju aku ja igast voolukonverterid võtavad kõige rohkem ruumi, telefoni jaoks poleks neid vaja icon_biggrin.gif äriidee missugune icon_lol.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2007 17:03:45 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
on/olid ju igast lisaklaverid, kaamerad jne mis telefonile sappa lükata, miks mitte ka pardel icon_razz.gif tavapardlil ju aku ja igast voolukonverterid võtavad kõige rohkem ruumi, telefoni jaoks poleks neid vaja icon_biggrin.gif äriidee missugune icon_lol.gif

ära unusta et siis tulevad naisaktivistid kallale kui tehakse telefon eelkõige meeste huvidele, siis hakkavad naised ka depilaatoreid tahtma icon_lol.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 22.11.2007 18:30:28 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:
arm2004 kirjutas:
on/olid ju igast lisaklaverid, kaamerad jne mis telefonile sappa lükata, miks mitte ka pardel icon_razz.gif tavapardlil ju aku ja igast voolukonverterid võtavad kõige rohkem ruumi, telefoni jaoks poleks neid vaja icon_biggrin.gif äriidee missugune icon_lol.gif

ära unusta et siis tulevad naisaktivistid kallale kui tehakse telefon eelkõige meeste huvidele, siis hakkavad naised ka depilaatoreid tahtma icon_lol.gif
plug-in süsteemina pole ju raske ka epilaatorit külge panna
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2007 16:02:53 vasta tsitaadiga

EMt'st tuli vastus, et hinnaks hakkab olema umb es 8500.-, nii et Tele2 kliendi hind jääb ilmselt sinna 7500.- kanti icon_biggrin.gif
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 27.11.2007 18:20:22 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
EMt'st tuli vastus, et hinnaks hakkab olema umb es 8500.-, nii et Tele2 kliendi hind jääb ilmselt sinna 7500.- kanti icon_biggrin.gif
icon_lol.gif icon_lol.gif hea loogika
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2007 19:45:20 vasta tsitaadiga

HighEnd kirjutas:
striker13 kirjutas:
EMt'st tuli vastus, et hinnaks hakkab olema umb es 8500.-, nii et Tele2 kliendi hind jääb ilmselt sinna 7500.- kanti icon_biggrin.gif
icon_lol.gif icon_lol.gif hea loogika


no aga on ju nii icon_lol.gif või noh, ma vähemalt loodan, et tele2's tuleb 7500 kanti, siis ostan endale ka icon_biggrin.gif

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2007 21:55:05 vasta tsitaadiga

vägev, GPS, 3G ja WLAN on sisuliselt ainsad asjad mille pärast ta maksab üle 2k rohkem kui G600 icon_lol.gif funktsioonid, mida igapäevaselt kasutab mõni üksik icon_razz.gif (kõiki kolme st., mitte ainult üht neist)
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2007 10:19:21 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
vägev, GPS, 3G ja WLAN on sisuliselt ainsad asjad mille pärast ta maksab üle 2k rohkem kui G600 icon_lol.gif funktsioonid, mida igapäevaselt kasutab mõni üksik icon_razz.gif (kõiki kolme st., mitte ainult üht neist)

no vähemasit on hea tunne teada, et see on sul olemas kui peaks vajadus tulema, parem karta kui kahetseda (vähemalt võõras linnas ära ei eksi icon_biggrin.gif )
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2007 16:41:10 vasta tsitaadiga

ma tükk aega juba ennem mõtlesin, et peaks kas n95 8gb ostma või midgai muud gps'iga (läheks päris palju vaja), aga siis õnneks tuli see telefon mu raha päästma icon_lol.gif
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2007 22:16:57 vasta tsitaadiga

üks võhiklik küsimus: kas selle GPS-teenus on eluaegne või kuidagi ajaliselt piiratud? icon_redface.gif
N95 oma tundus igatahes suht ebapädev icon_rolleyes.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 28.11.2007 23:31:00 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
üks võhiklik küsimus: kas selle GPS-teenus on eluaegne või kuidagi ajaliselt piiratud? icon_redface.gif
N95 oma tundus igatahes suht ebapädev icon_rolleyes.gif
ajaliselt piiratud on rakendus, gps ise toimib tasuta igavesti
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2007 15:57:11 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
arm2004 kirjutas:
üks võhiklik küsimus: kas selle GPS-teenus on eluaegne või kuidagi ajaliselt piiratud? icon_redface.gif
N95 oma tundus igatahes suht ebapädev icon_rolleyes.gif
ajaliselt piiratud on rakendus, gps ise toimib tasuta igavesti


ajaliselt peaks piiratud olema rakenduse häälege juhtimse osa... muidu see nokia kaardite programm töötab ikka edasi.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuub
HV vaatleja

liitunud: 03.01.2003




sõnum 03.12.2007 05:51:47 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
EMt'st tuli vastus, et hinnaks hakkab olema umb es 8500.-, nii et Tele2 kliendi hind jääb ilmselt sinna 7500.- kanti icon_biggrin.gif

N82 on ilmunud EMT äriklientide pakkumisse hinnaga 6890.-
Sealtsamast paistab, et tavahind on 8990.-
http://www.emt.ee/wwwmain?screenId=content.business&componentId=ContentProviderComponent&pageId=2751&menuId=1760&language=EST
-
BTW, keegi võiks teema pealkirja lõppu lisada 'N82' thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2007 16:37:13 vasta tsitaadiga

ega kellelgi pole infot, kuna tele2 selle müüki laseb?
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2007 16:41:41 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
arm2004 kirjutas:
üks võhiklik küsimus: kas selle GPS-teenus on eluaegne või kuidagi ajaliselt piiratud? icon_redface.gif
N95 oma tundus igatahes suht ebapädev icon_rolleyes.gif
ajaliselt piiratud on rakendus, gps ise toimib tasuta igavesti


Ma ostsin endale 7 päevase litsentsi 2 nädalat tagasi ja see igastahes kestab täna ka, st hääljuhised töötavad

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2007 17:16:13 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
mikk36 kirjutas:
arm2004 kirjutas:
üks võhiklik küsimus: kas selle GPS-teenus on eluaegne või kuidagi ajaliselt piiratud? icon_redface.gif
N95 oma tundus igatahes suht ebapädev icon_rolleyes.gif
ajaliselt piiratud on rakendus, gps ise toimib tasuta igavesti


Ma ostsin endale 7 päevase litsentsi 2 nädalat tagasi ja see igastahes kestab täna ka, st hääljuhised töötavad


icon_lol.gif thumbs_up.gif

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 04.12.2007 19:02:14 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
mikk36 kirjutas:
arm2004 kirjutas:
üks võhiklik küsimus: kas selle GPS-teenus on eluaegne või kuidagi ajaliselt piiratud? icon_redface.gif
N95 oma tundus igatahes suht ebapädev icon_rolleyes.gif
ajaliselt piiratud on rakendus, gps ise toimib tasuta igavesti


Ma ostsin endale 7 päevase litsentsi 2 nädalat tagasi ja see igastahes kestab täna ka, st hääljuhised töötavad
cheater
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rassike
HV vaatleja

liitunud: 10.02.2006




sõnum 06.12.2007 00:16:27 vasta tsitaadiga

EMT-s ja Elionis müügis N82 juba icon_smile.gif

Kliendile 8490eek
ja tavahind 8990eek

_________________
Yeh xD
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 00:19:39 vasta tsitaadiga

Rassike kirjutas:
EMT-s ja Elionis müügis N82 juba icon_smile.gif

Kliendile 8490eek
ja tavahind 8990eek


Kui keegi kunagi TELE 2s seda müügil näeb siis palun karjuda!
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inferno
Kreisi kasutaja
Inferno

liitunud: 07.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 09:39:24 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Pakun, et hind jääb ~10000 kanti icon_rolleyes.gif

velsa kirjutas:
iPhone vastu ta siiski ei saa icon_razz1.gif Olgugi, et tal on hea kaamera ja gps...ikkagi võtaks millegipärast iPhone...
iPhone icon_lol.gif

Pead arvestama, et ~iga aasta tuleb uus osta, sest akut vahetada ei saa.
No songs as ringtones. icon_lol.gif

http://www.who-sucks.com/tech/15-reasons-why-apples-iphone-sucks


esiteks on see info vale,sest mp3 saab täitsa vabalt ringtoneks panna...
mugavusest ja käsitlusest rääkida... siis mitmeid aastaid kui olen pidanud nokiat näppima,on nad alati mulle nõmedad tundunud kasutades (ericssoni inimene noh..) , ka pregu on mul olnud iphone ca 2 kuuud IGAPÄEVASES kasutuses, ja minuarust on väga hea. Samas on mul faking töötelefon nokia kõige labasem ja väheste funktsioonidega ja see juba on nõmedam kasutada... ? Millest me üldse räägime siin krt...
Apple toodetega pole never kokkupuuteid olnud.

teli sain hinnaga alla 5k otse usast.
3g haipimisest ei saa absull aru,edge on ju olemas ja vägagi üleeestiline enamvähem...samas wifi võrke on samuti jalaga segada nii,et täitsa suva nagu..

Eluaegse aku probleemid? Eee... mitu aastat sina ühte telefoni kavatsed kasutada.. :p Ma arvan,et paar aastat peab suht probleemivabalt...
endal miski 3a akugarantiiga mx1000, teine aasta jookseb ja probleeme pole..
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Maksim81
HV vaatleja
Maksim81

liitunud: 04.09.2007




sõnum 06.12.2007 13:32:32 vasta tsitaadiga

Võib olla kedagi huvitab. NOKIA N95 1 - krooniga (oksjon) http://www.sbe.ee/auctiondetails.php?&id=13529
_________________
Soodsad elektroonika ja mehaanika komponendid http://c y b e r w o r l d. s b e. e e
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 15:56:40 vasta tsitaadiga

Maksim81 kirjutas:
Võib olla kedagi huvitab. NOKIA N95 1 - krooniga (oksjon) http://www.sbe.ee/auctiondetails.php?&id=13529


see ei lähe ju kohe kuidagi teemasse...



Aga ise tahaks ka, et keegi kohe hästi kõvasti karjuks, kui tele2 otsustab seda müüma hakata icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brabus
HV vaatleja

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2007 16:22:06 vasta tsitaadiga

Kas see telefon on ka valgena saadaval? Siis läheks vast kohe poodi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2007 16:25:53 vasta tsitaadiga

Colors Silver
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmasL
HV kasutaja
UrmasL

liitunud: 18.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 11:50:11 vasta tsitaadiga

Kas siit oskab keegi kommenteerida võrdlust N82 vs. SE w960i ? Eriti just huvitab aku reaalne vastupidavus. Kirjade järgi on SE poole säästlikum. Ma olin peaaegu kindel, et mu järgmine telefon on w960i, aga nüüd juba tundub N82 üsna ahvatlev. Kasutan telefoni fotokat päris palju ja see oleks argument Nokia kasuks. Musa jälle eriti ei kuula ja sa seega oleks SE Walkmani osa liigne "bling". GPS' oleks tore mänguasi Nokia kasuks, samas touchscreen on edev lisa mis kallutab jälle SE poole icon_smile.gif Hinnaklass on neil sama, ärikliendina saaks Nokia vist soodsamalt. Pole uurinud kas w960'le ka "ärikliendi" hind tuleb.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2007 22:43:27 vasta tsitaadiga

its2cold kirjutas:
Kui keegi kunagi TELE 2s seda müügil näeb siis palun karjuda!


Karjun siis juba ise!

http://www.tele2.ee/166_ETI_HTML.html?manuf=2&model=508
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2007 22:48:50 vasta tsitaadiga

its2cold kirjutas:
its2cold kirjutas:
Kui keegi kunagi TELE 2s seda müügil näeb siis palun karjuda!


Karjun siis juba ise!

http://www.tele2.ee/166_ETI_HTML.html?manuf=2&model=508


Tahtsin just seda sama teha icon_lol.gif

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2007 22:56:50 vasta tsitaadiga

aru ma ei taipa! mu Samsa G600'st on parem ainult 3G võimekus, samas samsal 2 aastat pikem garantii ja mõõtudelt väiksem, ning ikka on nokkija (isegi Tele2's) 2k kallim icon_lol.gif tekib küsimus, et WHAAAAAT!?!? icon_razz.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2007 23:00:59 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
aru ma ei taipa! mu Samsa G600'st on parem ainult 3G võimekus, samas samsal 2 aastat pikem garantii ja mõõtudelt väiksem, ning ikka on Nokia (isegi Tele2's) 2k kallim icon_lol.gif tekib küsimus, et WHAAAAAT!?!? icon_razz.gif


Soovitan sul lähemalt kahe telefoni erinevustega tutvuda:
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone2=2177&idPhone1=2039
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2007 01:12:21 vasta tsitaadiga

its2cold kirjutas:
arm2004 kirjutas:
aru ma ei taipa! mu Samsa G600'st on parem ainult 3G võimekus, samas samsal 2 aastat pikem garantii ja mõõtudelt väiksem, ning ikka on Nokia (isegi Tele2's) 2k kallim icon_lol.gif tekib küsimus, et WHAAAAAT!?!? icon_razz.gif


Soovitan sul lähemalt kahe telefoni erinevustega tutvuda:
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone2=2177&idPhone1=2039

nimeta siis sealt võrdlusest (mida olen ka enne vaatanud) omadused, mis õigustavad 2k kõrgemat hinda ja 2a. lühemat garantiid! icon_rolleyes.gif "telefonilibude" jaoks pikem garantii vbl ei maksa midagi, aga miks see risu on kolmandiku jagu kallim?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2007 01:14:07 vasta tsitaadiga

Ee, samsung on kahtlane ju icon_confused.gif



Ja mahategemisega alustasid sina, kutsudes Nokiat risuks icon_wink.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2007 02:17:16 vasta tsitaadiga

carlking, defineeri "kahtlane", ei saa päris pihta mida selle all mõtled.
ja risuks sõimamine oli pigem kõnekäänd, kui antud mudeli või tootja vastu suunatud viha icon_smile.gif kellele ema, kellele tütar, aga ainult sõna "Nokia" pärast ma seda ostmata ei jätaks. pigem tekkis küsimus miks sina seda nii agaralt kaitsed? icon_wink.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2007 14:59:54 vasta tsitaadiga

ei tea, mina olen lihtsalt nokiat koguaeg omanud ja ei vaata ühegi teise tootja poole icon_lol.gif

saan enda n82'e homme kätte, siis varsti proovin äkki mingisuguse ülevaate ka teha.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viiner
HV vaatleja
viiner

liitunud: 19.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2007 17:26:41 vasta tsitaadiga

Eks hind oleneb ka firmast: http://www.greenpeace.org/raw/content/international/press/reports/guide-to-greener-electronics-2.pdf
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brabus
HV vaatleja

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2008 08:38:39 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab öelda, kuidas telefoni taustapildid (background) saab üle ekraani panna?
Hetkel lõigatakse alumisest ja ülemisest äärest riba ära ning nendel kohtadel on taust sama,
mis valitud teemal.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2008 17:24:19 vasta tsitaadiga

Brabus kirjutas:
Kas keegi oskab öelda, kuidas telefoni taustapildid (background) saab üle ekraani panna?
Hetkel lõigatakse alumisest ja ülemisest äärest riba ära ning nendel kohtadel on taust sama,
mis valitud teemal.

Ei saagi
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuletegija
HV kasutaja
Tuletegija

liitunud: 26.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2008 13:41:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ei saagi


Saab küll, võta carbide.UI võta stock theme, vaheta tagapõhi ära ja voila icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Rolling Thunder
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2008 18:41:04 vasta tsitaadiga

Siis muudad kogu asja juba samamoodi võid juba uue teema panna.
Samamoodi võid kogu teemad ringi teha.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  Nokia esitles uut supertelefoni N82 mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.