|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
18.11.2007 23:41:51
[PS3/X360] Assassins Creed |
|
|
Assassins Creed
- Ametlik leht:
- Publisher: Ubisoft
- Developer: Ubisoft Montreal
- Stiil: Action-Adventure
- Väljalaske kuupäev: November 14, 2007
- Kirjeldus:
| tsitaat: |
Desmond assumes the role of Altaïr (الطائر, Arabic, "The Flying One"), a member of the Hashshashin sect (the original "assassins"), whose objective is to slay the nine historical figures who are propagating the Crusades.
|
Multiplayer: Ei
Uudised:
Eelvaade : IGN,
Ülevaade: Gametrailers,
Screenshotid: IGN
Videod: Gametrailers
Eestisse peaks mäng jõudma kolmapäeval 21. Detsember 2007 Andricosse.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venivillem
HV kasutaja
liitunud: 30.06.2007
|
19.11.2007 00:36:53
|
|
|
| Võib öelda , et tegu on hea mänguga.Tellin kindlalt ära selle.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
19.11.2007 11:28:43
|
|
|
| Revüüd teevad asja päris korralikult maatasa, kommentaarid kaaskasutajatelt, kes mängu omavad?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juurastaja
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003
|
19.11.2007 12:15:35
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Revüüd teevad asja päris korralikult maatasa, kommentaarid kaaskasutajatelt, kes mängu omavad? |
mina olen küll mänguga väga rahul. Vahepeal ikka kohtab väikest bugi või imelikku käitumist.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
19.11.2007 12:17:43
|
|
|
| juurastaja kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| Revüüd teevad asja päris korralikult maatasa, kommentaarid kaaskasutajatelt, kes mängu omavad? |
mina olen küll mänguga väga rahul. Vahepeal ikka kohtab väikest bugi või imelikku käitumist. |
Ja kust sa imemees orika välja võlusid?
Pira mängude omajad võivad vabaga eemale teemast hoida.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
19.11.2007 14:02:34
|
|
|
| Kas selles mängus on kaa võimalik sihtmärgi tapmiseks leida palju erinevaid lahendusi nagu "hitmanis"? Või käibki asi ainult nii nagu youtubes olevates videotes, et tõmbad noaga kõri läbi ja siis jooksed minema nii kiiresti kui jalad võtavad?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juurastaja
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003
|
19.11.2007 15:27:56
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| juurastaja kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| Revüüd teevad asja päris korralikult maatasa, kommentaarid kaaskasutajatelt, kes mängu omavad? |
mina olen küll mänguga väga rahul. Vahepeal ikka kohtab väikest bugi või imelikku käitumist. |
Ja kust sa imemees orika välja võlusid?
Pira mängude omajad võivad vabaga eemale teemast hoida. |
oot, kas pirajad ei tohigi oma kogemusi küsijatega jagada? mis ajast peale siis nii siin on? viimati kui ma vaatasin, olime siiski veel demokraatlik riik ja selle tunnuseks on sõnavabadus
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
19.11.2007 15:42:38
|
|
|
| Ohohh kirjutas: |
| Kas selles mängus on kaa võimalik sihtmärgi tapmiseks leida palju erinevaid lahendusi nagu "hitmanis"? Või käibki asi ainult nii nagu youtubes olevates videotes, et tõmbad noaga kõri läbi ja siis jooksed minema nii kiiresti kui jalad võtavad? |
Sõltub, mis revüüd sa tõsisemalt võtad.
Kas seda või seda
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
19.11.2007 16:12:06
|
|
|
| Eks ma vist pean selle ikka ostma ja ise otsustama...
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
19.11.2007 16:40:33
|
|
|
| Ohohh kirjutas: |
| Eks ma vist pean selle ikka ostma ja ise otsustama... |
Ma peaks täna saama ei tea kas jõudis... õhtu saab teada kas pakk kohal. Siiski kipun arvama, et homme tuleb.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sull
HV vaatleja
liitunud: 07.09.2004
|
19.11.2007 20:40:29
|
|
|
Sama siin.
Peaksin homme saama, kui kõik hästi läheb.
Pole pikka aega ühtegi mängu nii väga oodand.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venivillem
HV kasutaja
liitunud: 30.06.2007
|
20.11.2007 11:19:38
|
|
|
| Egas midagi , pirajad võiksid jah eemale hoida .
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
20.11.2007 13:41:58
|
|
|
Ise peaks ka selle homme saama ehk kolmap. Cant wait.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
relaxos
HV vaatleja
liitunud: 07.11.2007
|
21.11.2007 18:32:38
|
|
|
| Kaubamajas olemas, nii xb360 kui ka ps3.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
h62k
HV kasutaja
liitunud: 11.06.2004
|
21.11.2007 18:37:14
|
|
|
| krt ma ei saa aru, mida kõik norivad selle mängu kallal ( mitte HV-s, vaid üldiselt). Nendest super graafikaga fps-st on kõigil juba suur tüdimus peal, lõpuks tuli midagi teistsugust kvaliteeti. Väga hea mäng minu arust. Praegu neljanda bossi juures ja pole kübetgi ära tüüdanud veel.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
21.11.2007 20:40:33
|
|
|
Täna läheb vist mängimiseks Sain just oma Limited Collectors Editioni kätte
   
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
21.11.2007 20:42:30
|
|
|
See nuga sobib sinna pildile ideaalselt Päris töö kõrvalt mängida natukene oma tööd?
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
22.11.2007 03:06:45
|
|
|
Nüüd siis paar tunnikest mänginud mängu, meeldib! Mõned väiksed häirivad tegurid on kuid usun, et hiljem läheb paremaks. Mäng tuletab meelde kõige rohkem millegipärast Farenheit mängu
Graafika on uskumatult hea 1080p kenasti supported mängul kah.
Mõni pilt moblaga kah:
   
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
9mm
HV kasutaja
liitunud: 16.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
22.11.2007 19:28:38
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Nüüd siis paar tunnikest mänginud mängu, meeldib! Mõned väiksed häirivad tegurid on kuid usun, et hiljem läheb paremaks. Mäng tuletab meelde kõige rohkem millegipärast Farenheit mängu
Graafika on uskumatult hea 1080p kenasti supported mängul kah.
Mõni pilt moblaga kah:
     |
ootasin ka seda mängu hirmsat moodi aga kuna ei oma konsooli siis jääb see nali ära momendil aga räägite lähemalt ehk oli siis ka ootamist väärt mäng? Kas stoori on hea ja kas põnevust ja tegevust jätkub ? et kas mõõgaga saab vehkida ja kas vibu või ammuga saab ka lasta ? sry kui loll küsimus aga nii oleks parem teada kas oodata arvuti verisooni ja osta uus arvuti või osta siis hoopis ikka konsool selle mängu jaoks selles mõttes et kas selle mängu graafika on parem Xbox360 peal või mingi Pc Quad core, 2gb rammi ja 8800 GT kaardiga ? ja kuidas siis mängus on nagu siin üks küsis et kas midagi Hitmani sarnast või hoopis teistmoodi ?? ma neid treilereid ja revüüsid vaadanud küll muidu aga krt sealt aru saab 8)
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Infinit
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
22.11.2007 19:47:54
|
|
|
kui ma selle mängu sain(7 päeva tagasi, xboxi peale), siis esimesed 2 päeva ei suutnud hoida ennast eemale. mängisin ja mängisin. tundus eriti teistsugune ja tõeliselt pingeline mäng. aga mida aega edasi, seda igavamaks läks. üks ja sama koguaeg, mine linna, roni torni, päästa mõni elu, kuula pealt, peksa tõendid välja, tapa sõdureid, mine büroosse, tapa sihtmärk, vaata cutscene'i ja mine tagasi algusesse. iga kord sama. midagi ei muutu. ma ei saaks öelda, et kahetsen ostu, aga noh, mingid kõrvalquestid või huvitavad lisandid võiks olla, kuidagi liiga üksluine. samas, hoidis mind ikka pikalt teleri ees.
ma paneks 7,5/10
graafika ja mängitavus on väga head.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juurastaja
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003
|
22.11.2007 20:46:21
|
|
|
| Infinit kirjutas: |
kui ma selle mängu sain(7 päeva tagasi, xboxi peale), siis esimesed 2 päeva ei suutnud hoida ennast eemale. mängisin ja mängisin. tundus eriti teistsugune ja tõeliselt pingeline mäng. aga mida aega edasi, seda igavamaks läks. üks ja sama koguaeg, mine linna, roni torni, päästa mõni elu, kuula pealt, peksa tõendid välja, tapa sõdureid, mine büroosse, tapa sihtmärk, vaata cutscene'i ja mine tagasi algusesse. iga kord sama. midagi ei muutu. ma ei saaks öelda, et kahetsen ostu, aga noh, mingid kõrvalquestid või huvitavad lisandid võiks olla, kuidagi liiga üksluine. samas, hoidis mind ikka pikalt teleri ees.
ma paneks 7,5/10
graafika ja mängitavus on väga head. |
minul oli täpselt sama moodi. Ja siis kui see mõrtsuka stoori hakkas üksluiseks kiskuma, siis aina rohkem hakkas mind huvitama see sci-fi kõrval-stoori.
ps. mul on kuidagi jäänud meelde vist esimestest traileritest, et Altair'l oli amb ka. Mängus seda ei olnud. Kas keegi mäletab veel või mäletan ma valesti?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sull
HV vaatleja
liitunud: 07.09.2004
|
22.11.2007 22:38:10
|
|
|
Sain ise kah mängu eile kätte.
enneolematult hea mäng, ootasin seda pikkamisi ja vägagi tasus see ära. Olen mängind igal vabal hetkel ja ei saa küllalt.
PlatoonSgtElias: Sa oleks pidand ikkagi pilti tegema sellest korrast, kui näed esimest korda, mäe pealt taamalt, Damascus't (esimest linna), mul jäi suu ammuli. Vaatasin lihtsalt paar minutit.
Uskumatu, kui elavaks linnad on tehtud.
Igatahes mäng meeldib väga ja ise kujutan ette, et replay value't on mängus küllaga, et asju lihtsalt natukene teistmoodi teha...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
h62k
HV kasutaja
liitunud: 11.06.2004
|
22.11.2007 23:21:23
|
|
|
| juurastaja kirjutas: |
| Infinit kirjutas: |
kui ma selle mängu sain(7 päeva tagasi, xboxi peale), siis esimesed 2 päeva ei suutnud hoida ennast eemale. mängisin ja mängisin. tundus eriti teistsugune ja tõeliselt pingeline mäng. aga mida aega edasi, seda igavamaks läks. üks ja sama koguaeg, mine linna, roni torni, päästa mõni elu, kuula pealt, peksa tõendid välja, tapa sõdureid, mine büroosse, tapa sihtmärk, vaata cutscene'i ja mine tagasi algusesse. iga kord sama. midagi ei muutu. ma ei saaks öelda, et kahetsen ostu, aga noh, mingid kõrvalquestid või huvitavad lisandid võiks olla, kuidagi liiga üksluine. samas, hoidis mind ikka pikalt teleri ees.
ma paneks 7,5/10
graafika ja mängitavus on väga head. |
minul oli täpselt sama moodi. Ja siis kui see mõrtsuka stoori hakkas üksluiseks kiskuma, siis aina rohkem hakkas mind huvitama see sci-fi kõrval-stoori.
ps. mul on kuidagi jäänud meelde vist esimestest traileritest, et Altair'l oli amb ka. Mängus seda ei olnud. Kas keegi mäletab veel või mäletan ma valesti? |
Ei, sul ei ole valesti meeles. Tal oli jah ühes traileris amb seljas, aga ju see siis hiljem otsustati ikka mängust välja jätta.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piimaPAKK
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2005
|
23.11.2007 00:02:51
|
|
|
| Gap kirjutas: |
ootasin ka seda mängu hirmsat moodi aga kuna ei oma konsooli siis jääb see nali ära momendil aga räägite lähemalt ehk oli siis ka ootamist väärt mäng? Kas stoori on hea ja kas põnevust ja tegevust jätkub ? et kas mõõgaga saab vehkida ja kas vibu või ammuga saab ka lasta ? sry kui loll küsimus aga nii oleks parem teada kas oodata arvuti verisooni ja osta uus arvuti või osta siis hoopis ikka konsool selle mängu jaoks selles mõttes et kas selle mängu graafika on parem Xbox360 peal või mingi Pc Quad core, 2gb rammi ja 8800 GT kaardiga ? ja kuidas siis mängus on nagu siin üks küsis et kas midagi Hitmani sarnast või hoopis teistmoodi ?? ma neid treilereid ja revüüsid vaadanud küll muidu aga krt sealt aru saab 8) |
Kui tahad arvutiga seda mängida, siis pead puldi ostma, sest ma kahtlen, et see control-scheme klaveri/hiirega eriti kasutaja sõbralik on...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
23.11.2007 01:40:15
|
|
|
| Sull kirjutas: |
Igatahes mäng meeldib väga ja ise kujutan ette, et replay value't on mängus küllaga, et asju lihtsalt natukene teistmoodi teha... |
See lootus läheb õige pea üle
---
PCle siis oodata kusagil kevade paiku, uue juhtimissüsteemi ja muude lisanditega - eks siis näis, kuda tolleks ajaks AC vananenud on.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
23.11.2007 02:01:51
|
|
|
Huh, sai ka esimene target ära likvideeritud Väga põnev ja mõnus mängida Võitlused on head aga vahest läheb ülepea raskeks igaltpoolt jookseb juurde sõdureid 15minti otsisin kuda plokib kuna see plokk on selline automaatne siis kohe ei jaganud välja, ei tulnud meelde tutorialist. Ei aga muidu väga põnev ja ilusa graafikaga mäng, midagi halba pole öelda veel. Achivmentid on kah hästi ära paigutatud ikka.
Mõned pildid tänasest sessioonist
  
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rxx
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2007
|
23.11.2007 12:46:59
|
|
|
Haanjasse kõrgmäestikku jõudis ka eile AC
Hea mäng siiamaani, aga kardan, et varsti tüdimus peal. Leap of faith on mõnus.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eyelids
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.10.2005
|
23.11.2007 21:21:07
|
|
|
| blokk ei ole ju automaatne.... RT peab all hoidma...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
23.11.2007 21:36:31
|
|
|
| eyelids kirjutas: |
| blokk ei ole ju automaatne.... RT peab all hoidma... |
Seda mõtlen, et peab hoidma mitte vajutama, et kui hoop tuleb vajutad korra ja siis vajutad taas attacki aga peab all hoidma nuppu
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
23.11.2007 22:47:20
|
|
|
Ei teagi kohe kas osta või mitte .
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
23.11.2007 23:40:36
|
|
|
Noo ma tellisin nii Mass Effecti kui Assassins Creedi. Peaks mainima, et ME tuleb tohutult parem imo. Assassins Creedis on selline valikuline teema, tee selliseid mõttetuid missioone igas osas 6tk või siis päästa tohutu hulk inimesi linnas mis on täiesti pointless Aga noh, tahan stoori läbi teha. Midagi vapustavat pole jah. Segane on ka krt.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lexo
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2004
|
24.11.2007 13:29:01
|
|
|
Ostsin ka eile selle mängu ja esmamulje on üsna hea. Mängisin täpselt nii kaua kuni sain esimese targeti tapetud. Kuna olen Prince or Persia fanboy ja kuulsin et samad tegijad teevad uue mängu, mis tol ajal ei pidanud PC-le üldse tulema, otsustasin ruttu XBoxi muretseda, seega oligi see tegelikult minu jaoks kõige oodatum mäng.
Igatahes, räägin natuke muljeid.
PRO's:
1. Graafika - kui just spetsiaalselt vigu ei otsi siis võib mängides jääda isegi mulje nagu vaataksid päris näitlejatega filmi.
2. Mängu füüsika - NPC'dega kokku põrkamine tundub reaalne, hüpped, kukkumised, ronimised jne.
3. Linnad - väga elavad ja suhteliselt tõetruud
4. Stoori - kuigi selle mängu "twist" tuleb juba esimese kahe minutiga ilmsiks, on see huvitav mõte imo.
5. Freeroaming, ronimine jms. - nagu aimata võib, peab hea mõrtsukas olema osav, et vajadusel võimalikult efektiivselt ära põgeneda, kui ta on paljastatud, või oma sihtmärkidele võimalikult headest kohtadest ligi pääseda. Nagu PoP'iski, on selle mängu "platvorming" külg väga hästi teostatud, pea iga mügariku ja praoga kuskil seina peal saab interactida, ning Altairi (mängija) ronimine ja katuste hüppamine on väga nauditav, lisaks tunduvad liigutused koguaeg erinevad, seega tõepoolest 5+!
CON's
1. Võitlused - jällegi võrreldes seda just näiteks PoP'iga, on võitlused väga igavad imo ja mina väldin neid igal juhul, kui võimalik. Pole isegi mitte selline "hack'n'slice, nagu enamustes mängudes, mis pole küll pingelised, aga (vahest) visuaalselt enam-vähem nauditavad. Pole combosid, mõõgavõitlused on lihtsalt "parry-parry-counter-parry-parry-parry". Samas tegelikult olengi ju pigem nö "stealthy assassin", aga mina olen siiamaani leidnud ainult ühe viisi kuidas vastast profi palgamõrtsuka kombel tappa.
2. Üldiselt tapmine - siin mängus puudub hiilimine, mis mind tõsiselt hämmastab, või olen ma midagi väga tähele panemata jätnud? Igatahes, tunnen puudust just sellisest "originaalsest palgamõrtsuka ohvri tapmisest", nagu a-la "speed killidest" kasutades ümbrust igat pidi ära, varjudesse peitmist, kuskil laes rippumist ja vastase kägistamist, grupi vastase kiiresti ja vaikselt (HUVITAVAST!) neutraliseerimisest. Ainuke "assassinlik" liigutus mille mina olen siiamaani avastanud on põhimõtteliselt sirge seljaga otse ohvri juurde kõndida ja temast varrukast välja tulev tera läbi lüüa. Aga ma usun ja väga loodan, et neid tuleb mängu jooksul juurde, mis tundub igati loogiline.
Liiga palju on nö "swashbuckling swordfighte", ja isegi need ei ole väga hästi teostatud imo, nagu eelmises punktis mainitud.
3. Vastaste AI - Tapad ühe guardi ära, vajutad "blend" (mis on põhimõtteliselt nagu social stealth, aga see on igas situatsioonis samasugune, ehk siis väheusutav imo. Asendab siin mängus "sneakimist"), jookseb teine guard juurde, karjub süüdlasel välja tulla, kuigi sina oled ainuke kes ligidal seisab, laseb sul rahulikult tema selja taha kõndida ja ära tappa.
Kokkuvõtteks ütleks, et potentsiaali oli oi-kui-palju, on toodud sisse uusi lahendusi ja need väga hästi teostatud, aga kisub pisut üksluiseks ja jääb mulje, et kogu mäng (mis afaik peaks umbes 15h mängimist olema) ongi ainult nende samade ajade peale üles ehitatud, samas mõnede nüansidega mis on juba aastaid sellistes mängudes sees olnud ja töötanud oleksid võinud tegijad pisut rohkem vaeva näha. Aga igal juhul väga hea mäng ja mina soovitan osta, kasvõi stoori pärast!
7/10 (kus 1 on nii halb mäng, et seda ei saagi mänguks nimetada ja 10-t pole kunagi tehtud ja tõenäoliselt ei tehtagi, kuna see oleks "ideaalne mäng". Enamus mänge jäävadki 3-6 vahele)
Ma olen väga pessimistlik inimene, seega võib seda hinnangut tõenäoliselt julgelt üles ümardada. Pealegi nagu enne mainutud, olen ma seda mängu ainult mõned tunnid mänginud ja see on ainult esmamulje!
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
24.11.2007 15:41:02
|
|
|
Lexo sa oled kahtlane vend, mängid ühe osa ära ja siis kirjutad ülevaate? ffs. Mängi edasi, combosi sa ei saa teha kuna sult võeti kõik asjad ära, hiljem saad neid teha ja palju muudki.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ny21k
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
25.11.2007 12:59:26
|
|
|
irw, ma olen seda sitaks mänginud praegu ja olen waid ühte clitchi märganud, mingi sepp jäi kohapeal nagu trenasööril jooksma kui katuselt alla kukkus. Üldiselt on tegu ikkagi väga hea mänguga ja clitche küll nüüd peale ühe pole märganud.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ny21k
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2007
|
25.11.2007 19:38:09
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
irw, ma olen seda sitaks mänginud praegu ja olen waid ühte clitchi märganud, mingi sepp jäi kohapeal nagu trenasööril jooksma kui katuselt alla kukkus. Üldiselt on tegu ikkagi väga hea mänguga ja clitche küll nüüd peale ühe pole märganud. |
Mängude Top 10, millele tehti kõvasti reklaami, kuid ei ole nii head kui loodeti. Kahjuks tekst INGLISS, loodan, et saad aru
http://www.1up.com/do/feature?cId=3164530
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
25.11.2007 19:53:07
|
|
|
| ny21k kirjutas: |
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
irw, ma olen seda sitaks mänginud praegu ja olen waid ühte clitchi märganud, mingi sepp jäi kohapeal nagu trenasööril jooksma kui katuselt alla kukkus. Üldiselt on tegu ikkagi väga hea mänguga ja clitche küll nüüd peale ühe pole märganud. |
Mängude Top 10, millele tehti kõvasti reklaami, kuid ei ole nii head kui loodeti. Kahjuks tekst INGLISS, loodan, et saad aru
http://www.1up.com/do/feature?cId=3164530 |
oi, teine koht lausa
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
25.11.2007 19:53:22
|
|
|
| ny21k kirjutas: |
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
irw, ma olen seda sitaks mänginud praegu ja olen waid ühte clitchi märganud, mingi sepp jäi kohapeal nagu trenasööril jooksma kui katuselt alla kukkus. Üldiselt on tegu ikkagi väga hea mänguga ja clitche küll nüüd peale ühe pole märganud. |
Mängude Top 10, millele tehti kõvasti reklaami, kuid ei ole nii head kui loodeti. Kahjuks tekst INGLISS, loodan, et saad aru
http://www.1up.com/do/feature?cId=3164530 |
ffs, mängi mängu siis tule selliseid linke jagama. Mäng on vägahea. Ok missioonid võiksid paremad olla aga muidu on väga kõva mäng Kohe on läbi kah mul..
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
25.11.2007 20:08:04
|
|
|
platoon, lugesid ikka teksti, mis seal kirjas oli selle mängu kohta ?
kiruti just seda, et mäng näeb ilus ja vinge välja, aga nö mänguasju on vähe suure liivakasti jaoks ning et missioonid on kõik korduvad
kuna tegu on rpg/adventure mänguga, siis just põhiosa on missioonidel
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
25.11.2007 20:42:07
|
|
|
Mul tekkisid mängides endal samad mõtted. Nad on kogu oma auru suunanud suurte ja ilusate linnade tegemisele, kus saab vabalt ringi turnida, aga unustasid ära, et peale turnimise võiks muud kah teha olla.
Peale esimest kümmet torni ronimist muutub see juba tüütuks kohustuseks....
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
26.11.2007 00:27:53
|
|
|
Nonii, sai mäng läbi tehtud! Kokku sain 795p achivmente. Ütleme, et jäin rahule mänguga! Lõpp jättis mind kukalt sügama ainult, eks ise näete kui mängite. Mäng ise stoori poolepealt oli kahtlane natuke... vahepeal ei saanud enam mitte midagi aru mis toimub Aga mida mäng edasi läks ja mida rohkem kuulama õppisin seda rohkem teada sain. Mängus päästsin kõik inimesed ära ja külastasin igat torni, Cathedrali torn oli julm kolm korda lendasin alla Muidu graafika oli väga kena, fps oli koguaeg hea. Võitlus on super, väga meeldib, ronimine ja jooksmine on väga hästi tehtud ja sujuvalt nii, et iga liigutus on täiesti reaalne ja ei ole kudagi imelik vms ala võtab õhust kinni ja ronib üles. Võitlused olid üldiselt head, vahest liiga rasked aga siiski mitte midagi väga rasket kui asja käppa said Linnade detailsus on viimasepeal, sellise detailsusega võiks uus GTA tulla. Replay value on aga ainult suht null, ei ole mingit soovi tagasi minna, kõik on tehtud ja mingi 100 lippu kah ei viitsi üles otsida mingi 10p achivmenti eest. Achivmentid ise on suht hästi paigutatud.
8\10

_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
26.11.2007 00:49:06
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| Replay value on aga ainult suht null, ei ole mingit soovi tagasi minna |
see ütleb nii mõndagi mängu kohta
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M3rcury
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2007
|
27.11.2007 11:55:25
|
|
|
| Endal ka varsti mäng läbi, vaja ainult üks tüüp ära killida kes lõpus Jerusalemmis on, tean et lõpuboss on ka peale seda aga vahet pole. Enda kogemuste kohaselt oleks ka et mängul on arenemisruumi kõvasti aga ega esimese korra kohta ka halb pole. Suht mängu alguses märkasin bugi mis mul 2 korda tuli, igatahes oli nii et tulin seal animuse pealt ära, ja läksin kohe voodisse, ärkasin hommiku üles ja lucyt polnud, läksin tooli juurde kus lucy istub ja sain nagu nähtamatu temaga rääkida ja samal ajal rääkisin proffessoriga ka, kui sai ära räägitud siis ei tulnud lucyt üldse tagasi enam ja ei saanud animusse ka minna, läksin oma tuppa ja uks läks ka kinni ja oligi kõik, mängu edasi teha ei saanud, algul ei mõistnud mis jama on aga pärast sain aru et enne magamaminekut tuli lucyga rääkida.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
27.11.2007 12:09:18
|
|
|
M3rcury, kasuta SPOILERI käsku ffs
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M3rcury
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2007
|
27.11.2007 13:20:44
|
|
|
Ah sry ma unustasin, tahtsin ära trükkida et üks rõve bug mängus aga unustasin et räägin juba mängust detailides juba aga kas ma kuidagi ära ei saa muuta?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
27.11.2007 16:23:03
|
|
|
| Vajuta Edit nuppu, se asub su tekstist nagu natukene ülevalpool, nupu "tsiteeri" kõrval.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
27.11.2007 16:45:19
|
|
|
PS3 versioon on kah veidi bugine. Mul on siiamaani mäng neli korda crashinud (mäng on peaaegu läbi tehtud).
Kaks korda on olnud "White screen of death" (enne seda kui tuleb ette kaartide vaheline loading, kus saad tühjuses ringi tuiata, läheb pilt valgeks ja siis terve ps3 hangub), millest saab üle ainult ps3 resetiga.
Ühe korra hangus lambist keset võitlust. Aitas samuti ainult reset.
Ühe korra on olnud nn. "Matrix" effeks. Mängu tegevus hagub, aga kaamerat saad ikka vabalt keerata. Huvitav, et need udemed, mis õhus ringi hõljuvad jäävad sujuvalt edasi liikuma. Siis saab mängust lihtsalt väljuda ja ei pea jõuga süsteemile resetti tegema.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
27.11.2007 17:22:08
|
|
|
Vii oma PS3 remonti ja osta XBox360
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|