|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Millises serveris ja miks hakkad mängima? |
| PVP, sest ... (täpsustan teemas) |
|
42% |
[ 29 ] |
| PVE, sest ... |
|
25% |
[ 17 ] |
| RP, sest ... |
|
2% |
[ 2 ] |
| RP-PVP, sest ... |
|
10% |
[ 7 ] |
| Vahet pole, sest ... |
|
19% |
[ 13 ] |
|
| hääli kokku : 68 |
|
| autor |
|
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
20.11.2007 12:19:17
|
|
|
| STV on suhtkoht ainus koht, kus mingigi selline debiilsus aset leidab. Selle pärast quittida on küll rumalus.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
20.11.2007 12:20:23
|
|
|
Kusjuures olen ise kuulnud, et felwood pidi samasuguseks juba hakkama minema
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
20.11.2007 12:39:29
|
|
|
| Djomka kirjutas: |
Kusjuures olen ise kuulnud, et felwood pidi samasuguseks juba hakkama minema  |
Ei usu mina. Felwood on ainsast mõttega Alliansi linnast teisel pool maakera ja Hord enamasti ei istu vanas maailmas päkapikke pekstes. Ofkoors on mõlemal pool erandeid, eriti nüüd kus altide mets on alt ülesse tulemas.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
20.11.2007 12:54:41
|
|
|
| timberg, peale seda kui gankima hakatakse, logi välja, mine joo kohvi, tee võileivad logi sisse tagasi ja questi edasi ...
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venivillem
HV kasutaja
liitunud: 30.06.2007
|
20.11.2007 12:58:00
|
|
|
Scart, endal oli level 70 Orc Warrior ka ...aga see sai maha äritsetud (loe:vahetatud)kuid lõppude lõpuks quitisin ikkagi et inimesed üritavad igal võimalikul moel paska keerata.Näiteks level 65 kanti olin seal ...Nagrandis.Siis oli quest kus pidin mingeid broken väntvõlle tapma.Sai päris kõvasti tapetud , kuid sain parasjagu palju surma ka kuna mingid tegelased kargasid võsadest kaela , lihtsalt et mind tappa siis hiljem /laugh või /rofl panna kui ma surnud olen...Ja mitte see ei juhtunud ainult Nagrandis vaid ...igal kontinendil.STV's on muidugi Gankers Paradise...Tee mis tahad , surma sa saad seal.Eriti närvi ajasid Stunnid ja Daze'd seal...oh neid kuldseid aegu
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
20.11.2007 13:10:17
|
|
|
| Venivillem kirjutas: |
Scart, endal oli level 70 Orc Warrior ka ...aga see sai maha äritsetud (loe:vahetatud)kuid lõppude lõpuks quitisin ikkagi et inimesed üritavad igal võimalikul moel paska keerata.Näiteks level 65 kanti olin seal ...Nagrandis.Siis oli quest kus pidin mingeid broken väntvõlle tapma.Sai päris kõvasti tapetud , kuid sain parasjagu palju surma ka kuna mingid tegelased kargasid võsadest kaela , lihtsalt et mind tappa siis hiljem /laugh või /rofl panna kui ma surnud olen...Ja mitte see ei juhtunud ainult Nagrandis vaid ...igal kontinendil.STV's on muidugi Gankers Paradise...Tee mis tahad , surma sa saad seal.Eriti närvi ajasid Stunnid ja Daze'd seal...oh neid kuldseid aegu  |
PVP realm
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
20.11.2007 13:16:39
|
|
|
kui gänkimine närvidele käib, siis tuleb ilmselt pve realmi kolida. Mina ei viitsinud enam selle Outlandiga ke**ida ja läksin Bronze dragonflight´i üle.
Ilmselt viin alti kah sinna mingi aeg kuna guild kuhu kuulun on väga lahke ja sõbralik, ning pvp eelised pve ees ei tõmba enam... Pealegi ei pea endale mingid über skille ja geari kokku ajama enne kui punti võetakse... Guildis alles paarkümmend lvl70 chari.
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
20.11.2007 13:32:56
|
|
|
Oleks pakkuda üks WoW account koos plaatidega jne.
Human warrior lvl 70 (Full Kara tanking gear + ZA Boots)
Gorehowl, 2x Kara daggers, mõned S2 armorid jne jne jne (umbes pooled rep. on exalted ülejäänud revered.)
Human Paladin lvl 51
Nelf hunter lvl 22
Ühesõnaga kel huvi on andke teada ja võin lähemalt rääkida. Mingi aeg teen ehk tarkvara müügi alla teema ka.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
20.11.2007 13:51:55
|
|
|
| etc_Shelob kirjutas: |
| timberg, peale seda kui gankima hakatakse, logi välja, mine joo kohvi, tee võileivad logi sisse tagasi ja questi edasi ... |
Aye.. endale ka see aastatega selgeks saanud, aga samas nagu ei taha neid t***sid premeerida minu tapmise eest. Uhkus on pahe .p Parema meelega lähen tapan neid hambad ristis (kuigi tean, et palju kergem oleks HS, mujal questida või väike paus :).
For the horde :P alliance joob kohvi. HORD JOOB OMA VASTASTE VERDDDDDDDDDDDD
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
porsas
HV kasutaja
liitunud: 27.09.2004
|
20.11.2007 15:35:55
|
|
|
Ise quittisin wowi ka hiljuti. Närvi ajas see et lõid kellegi maha , tuli 1min pärast tagasi koos sõbraga lõid mu maha. ja nii tundide kaupa.. Hetkel lasen Eve-online seal kui kellegi maha lasen voi saan maha lastud siis see ka nii jääb kuna uue laevaga samasse kohta sõita võib tunde võtta Ja laeva kaotus on ikka päris valus. Kui blizz teeks nüüd midagi taolist et kui sind ikka maha lüüakse siis ka jääks maha nn stay down bitch. Mitte et 1min pärast kõik otsast pihta
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
20.11.2007 16:16:42
|
|
|
wowis ei saaks sellist muutust sisse viia, kuna combat süsteem ei hõlma endas keerulist liigutuste kombinatsiooni millega siis vastane üle kavaldada, vaid eufoorias pea, jalgade, käte või piixu vastu klaviatuuri tagumist mis siis ca minutiga vastasele otsa peale teeb.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KaarelK
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
20.11.2007 22:17:06
|
|
|
tere
probleem selline ,wow lagib, ja mitte v2he. disconnect, pingi niiöelda tõusmine kuni isegi 5000 jnejne. põhimõttelistlt yks suur lagi hunnik,
net on mul elioni digi-tv 12 megane vist ? võrgukaardis asi pole, proovitud nii integreeritud nvidia nforce kaardi kui ka 3com variandi vahel.probleem pysib.
ruuterist lylitasin v2lja firewalli, winxp alt panin kinni ka firewalli, põhimõtteliselt tehtud ka format peale seda ka mängule reinstall.
mõtted suhtkoht otsas, kellelgi äki sama probleem esinenud , lahenduste pakkumine teretulnud.
ja muude online mängudega pole taolist probleemi täheldanud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Future1234
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2007
|
20.11.2007 22:24:37
|
|
|
kus oleks lvl 46 priestil allide pool hea queste teha?
_________________ "Innovation distinguishes between a leader and a follower" -Steven Jobs |
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tondu
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2005
|
20.11.2007 23:48:16
|
|
|
| KaarelK kirjutas: |
tere
probleem selline ,wow lagib, ja mitte v2he. disconnect, pingi niiöelda tõusmine kuni isegi 5000 jnejne. põhimõttelistlt yks suur lagi hunnik,
net on mul elioni digi-tv 12 megane vist ? võrgukaardis asi pole, proovitud nii integreeritud nvidia nforce kaardi kui ka 3com variandi vahel.probleem pysib.
ruuterist lylitasin v2lja firewalli, winxp alt panin kinni ka firewalli, põhimõtteliselt tehtud ka format peale seda ka mängule reinstall.
mõtted suhtkoht otsas, kellelgi äki sama probleem esinenud , lahenduste pakkumine teretulnud.
ja muude online mängudega pole taolist probleemi täheldanud. |
lase porr/viirused oma arvutist välja. 90% kindel.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KaarelK
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
21.11.2007 07:58:39
|
|
|
nagu öeldud sai, pole arvutis pms mitte midagi peal windowsi ja wowi, sai ka format tehtud.
_________________ life is a bitch with 12inch strapon |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
21.11.2007 11:06:10
|
|
|
| Future1234 kirjutas: |
| kus oleks lvl 46 priestil allide pool hea queste teha? |
Gadgetzan questid vast.
Dustwallow Marshis peaksid ka uued questid olema kuni LVL 50'ni, pole ise käinud, kindel ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scarface
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asdaf
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
21.11.2007 11:48:09
|
|
|
Üht-teist olen uurinud, teinud, aga lõpuks ei tasu see ikkagi ära.
Bliz on teinud muudetud modelite mängu viimise üpris ebamugavaks. Kunagi sai muudetud modeleid rahus kasutada, aga viimane kord, kui sellega ise tegelesin, rikkusid need teatud failide info (wowis ära) ning tuli reinstall teha. Probleem ilmnes loomulikult peale patchi (kui tahtsin ilma muudetud modeliteta mängida) .)
Oleks asi vähe mugavamalt lahendatud.. tegeleks ka ise sellega. Samas.. peale aastaid wowi võin öelda: minimaalselt äddonne + wow = win. See porno, mis peale patche toimub.. ajakulu, ei tasu ennast lihtsalt ära.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
21.11.2007 12:08:09
|
|
|
ei tea, pole peale ace2 peale üleminekut eriti täheldanud mingeid addonite kapriisusi patchide ajal. vanilla to tbc ajal oli kindlasti jama kui palju, kuid nt 2.2 - 2.3 patchi korral tegin paljudele addonidele winaceupdateriga lihtsalt uuenduse ja asi töötab. samas nt bartenderi ja cycircledi jätsin vanaks (mingi premade skinnidega, muidu läheks kaduma) ja töötavad hästi siiamaani.
stock ui on ikka rõve pask küll, ma ei saa aru kuidas inimesed sellega siiani hakkama saavad, unitframesid üles nurka toppida ja actionbarid alla... no andke andeks!
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
21.11.2007 12:18:41
|
|
|
painkillah, räägi inimkeeli ja pane pilte juurde
Osad nimed tuntud, then again.. osad.. blbhhh
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
21.11.2007 12:45:20
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
painkillah, räägi inimkeeli ja pane pilte juurde
Osad nimed tuntud, then again.. osad.. blbhhh |
gg, sa ei kasutagi ace 2 addone?
Sikuta selline asi, nagu WowAceUpdater ja anna tuld, mitte mingit käsitsi huibiitamist ei ole, kõik uuendused ühest kohast ja vana aja errorite sadu on unustatud:
unitframed: pitbull
actionbarid: bongos2
map: cartographer
jne jne jne.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
21.11.2007 13:52:46
|
|
|
Osad olid ace :P
Osad mitte :P
Kuule äkki saadad oma interface kataloogi? :D
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venivillem
HV kasutaja
liitunud: 30.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
21.11.2007 17:33:06
|
|
|
| "The Great Kodo" on klassika, teine video..
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
21.11.2007 20:54:28
|
|
|
njah igasugused sellised wow videod .. ei kommenteeri , ma arvan , et enamus saab aru.
see kodo tune isenesest on hea muidu
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
22.11.2007 00:11:40
|
|
|
Olen seda Mr. T reklaami näinud, päris hea, aga kui ma pole juba vääga pikka aega WoWi mänginud ja kui ma nüüd skriine ja videosid vaatan, siis imestan, kui jubedaks see graafika ajapikku muutunud on.
Varem oli veel tahtmist pärast quittimist mängu uuesti proovida, aga jah, see graafika enam ei tekita mus mingit tahtmist seda enam mängida.
Võibolla peaksid nad laskma välja patchi, mis graafikat uuendaks või midagi taolist.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
22.11.2007 08:36:59
|
|
|
graafikat niisama ei uuenda.
siis vaja uuesti mäng teha
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
22.11.2007 09:38:07
|
|
|
| DrZ kirjutas: |
graafikat niisama ei uuenda.
siis vaja uuesti mäng teha :P |
Vale.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
22.11.2007 10:22:04
|
|
|
Kas sellest uuest expansionist ei ole midagi kuulda ,et millal ta tuleb?
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
22.11.2007 10:39:34
|
|
|
| jigsaw813 kirjutas: |
| Kas sellest uuest expansionist ei ole midagi kuulda ,et millal ta tuleb? |
Blizzard: TBA
Spekulatsioonid: 11/03/08; 30/05/08
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asdaf
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2003
|
22.11.2007 11:55:03
|
|
|
Blizzard võiks mingi patchiga uuendada vanade rasside mudeleid/tekstuure TBC Belfide/draenei tasemele . Näiteks human male on oma jänku moka ning kohutavalt ähmase näoga on ikka väga kole .
Mäletan kui mingi paar nädalat tagasi sattusin juhuslikult 10-ks mindiks Lineage 2-te , siis jäin tükiks ajaks jõllitama oma necromancerit kuna nägi nii ilus ja "selge" välja , and thats just SAD
_________________ Back to Nvidia . |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
22.11.2007 12:24:39
|
|
|
| Word.. kahjuks on lineage 2 nii jõhkralt hijong warriorit, et parimagi tahtmise juures, ma ei suudaks seda mängida.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
22.11.2007 12:27:56
|
|
|
mnjah, mäletamist mööda kui l2 sai mängitud, siis tõesti olidki sunnitud karakterit vahtima kuna maailm ise oli sigaigav. see eest on aga WoW i maailm väga hästi kujundatud, ja selline tiba vanem multikalik graafika sobib väga ilusti igalepoole. mõni skin võiks tõesti tiba detailsem olla, aga ausalt - mina naudin WoWi kui terviklikku maailma ja actionit, mitte seda kuskohast pikslid paigast ära on.
pealegi wow jookseb ka üpris rontide masinatega, nii et mängurõõmu saab pakkuda rohkematele.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
22.11.2007 12:31:24
|
|
|
| .. ja .. ja wow ei jälgi anime schoolgirl panty manga kultust (mitte nagu lineage :P)!
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
22.11.2007 13:00:17
|
|
|
armor on tõesti praktiline, mitte nagu mõnes MMO s kus female karakteritel selga pannes jääb asjast veerand alles
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scarface
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
22.11.2007 13:17:21
|
|
|
Get with the program :P Athene pole enam populaarne.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xenomorph
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.07.2005
|
22.11.2007 13:24:57
|
|
|
| Mulle öeldi , et selle uue patchiga toetab mäng ainult inteli 2 tuumalise seltskonda :7 on see tõsi ?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
22.11.2007 14:05:24
|
|
|
| StaticX kirjutas: |
| Mulle öeldi , et selle uue patchiga toetab mäng ainult inteli 2 tuumalise seltskonda :7 on see tõsi ? |
jah ja kõik vanemate arvutite omanikud võivad oma rondid aknast alla visata. blizzard teeb aktiivselt koostööd inteliga ... et nende müüki suurendada...
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
22.11.2007 14:22:22
|
|
|
| Tegelikult ei ole mitte mingit kiirusevahet sellest patchist tulnud ei dual ega quadcorede jaoks. WoWi mootor on by default katki.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
22.11.2007 14:59:54
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Tegelikult ei ole mitte mingit kiirusevahet sellest patchist tulnud ei dual ega quadcorede jaoks. WoWi mootor on by default katki. |
mul läpakas jookseb küll tiba paremini mäng ..
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
22.11.2007 15:13:42
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
Mis võimalused on retri paladinil või üldse paladinil locki ja shadow priesti vastu 1 vs 1? Zero võimalused võita?
Mida võiks kasutada, mida mitte kasutada, millal kasutada? On keegi pallyga, kes oskaks veidike nõu anda? |
Kõik sõltub gearist. Kui ikka paladinil on seljas korralik hunnik rauda, millega ta lööb 3200 valgeid... well
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
22.11.2007 16:25:47
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
Get with the program Athene pole enam populaarne. |
Aga kas ta oli/on ka tegelikult parim pally maailmas?
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asdaf
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2003
|
22.11.2007 16:52:59
|
|
|
See on see õudne video sellets pe¤%st pallyst ja tema nahk soniga boyfriendist ? Praegugi käivad külmavärinad üle kui seda videot meenutan .
Mingid kähekäeliste kirvestega pallied suht kuirjaks läinud BG-des , need ongi need retrid ? 0 resilenciga charri vastu on nad vastikud tüübid
_________________ Back to Nvidia . |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
22.11.2007 17:06:14
|
|
|
Muidu, mis hero klassid peaksid tulema peale Death Knighti? Ise suuremat infot küll ei leidnud, aga tahaks teada.
Mõtlen umbes sel ajal uuesti mängima hakata kui neid on juba rohkem
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
22.11.2007 17:48:39
|
|
|
| Selle expansioniga tulebki Death Knight, ülejärgmise expansioniga, mille nimi on "Warcraft: Male Bloodelves suck", tuleb uus hero klass "Boylover" (kahjuks/ õnneks on see hero klass saadaval ainult isastele bloodelfidele).
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|