Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 129, 130, 131 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris ja miks hakkad mängima?
PVP, sest ... (täpsustan teemas)
42%
 42%  [ 29 ]
PVE, sest ...
25%
 25%  [ 17 ]
RP, sest ...
2%
 2%  [ 2 ]
RP-PVP, sest ...
10%
 10%  [ 7 ]
Vahet pole, sest ...
19%
 19%  [ 13 ]
hääli kokku : 68

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2007 12:19:17 vasta tsitaadiga

STV on suhtkoht ainus koht, kus mingigi selline debiilsus aset leidab. Selle pärast quittida on küll rumalus.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 20.11.2007 12:20:23 vasta tsitaadiga

Kusjuures olen ise kuulnud, et felwood pidi samasuguseks juba hakkama minema icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2007 12:39:29 vasta tsitaadiga

Djomka kirjutas:
Kusjuures olen ise kuulnud, et felwood pidi samasuguseks juba hakkama minema icon_smile.gif


Ei usu mina. Felwood on ainsast mõttega Alliansi linnast teisel pool maakera ja Hord enamasti ei istu vanas maailmas päkapikke pekstes. Ofkoors on mõlemal pool erandeid, eriti nüüd kus altide mets on alt ülesse tulemas.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2007 12:54:41 vasta tsitaadiga

timberg, peale seda kui gankima hakatakse, logi välja, mine joo kohvi, tee võileivad logi sisse tagasi ja questi edasi ...
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venivillem
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007




sõnum 20.11.2007 12:58:00 vasta tsitaadiga

Scart, endal oli level 70 Orc Warrior ka ...aga see sai maha äritsetud (loe:vahetatud)kuid lõppude lõpuks quitisin ikkagi et inimesed üritavad igal võimalikul moel paska keerata.Näiteks level 65 kanti olin seal ...Nagrandis.Siis oli quest kus pidin mingeid broken väntvõlle tapma.Sai päris kõvasti tapetud , kuid sain parasjagu palju surma ka kuna mingid tegelased kargasid võsadest kaela , lihtsalt et mind tappa siis hiljem /laugh või /rofl panna kui ma surnud olen...Ja mitte see ei juhtunud ainult Nagrandis vaid ...igal kontinendil.STV's on muidugi Gankers Paradise...Tee mis tahad , surma sa saad seal.Eriti närvi ajasid Stunnid ja Daze'd seal...oh neid kuldseid aegu icon_razz.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2007 13:10:17 vasta tsitaadiga

Venivillem kirjutas:
Scart, endal oli level 70 Orc Warrior ka ...aga see sai maha äritsetud (loe:vahetatud)kuid lõppude lõpuks quitisin ikkagi et inimesed üritavad igal võimalikul moel paska keerata.Näiteks level 65 kanti olin seal ...Nagrandis.Siis oli quest kus pidin mingeid broken väntvõlle tapma.Sai päris kõvasti tapetud , kuid sain parasjagu palju surma ka kuna mingid tegelased kargasid võsadest kaela , lihtsalt et mind tappa siis hiljem /laugh või /rofl panna kui ma surnud olen...Ja mitte see ei juhtunud ainult Nagrandis vaid ...igal kontinendil.STV's on muidugi Gankers Paradise...Tee mis tahad , surma sa saad seal.Eriti närvi ajasid Stunnid ja Daze'd seal...oh neid kuldseid aegu icon_razz.gif


PVP realm icon_wink.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2007 13:16:39 vasta tsitaadiga

kui gänkimine närvidele käib, siis tuleb ilmselt pve realmi kolida. Mina ei viitsinud enam selle Outlandiga ke**ida ja läksin Bronze dragonflight´i üle.
Ilmselt viin alti kah sinna mingi aeg kuna guild kuhu kuulun on väga lahke ja sõbralik, ning pvp eelised pve ees ei tõmba enam... Pealegi ei pea endale mingid über skille ja geari kokku ajama enne kui punti võetakse... Guildis alles paarkümmend lvl70 chari.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 20.11.2007 13:32:56 vasta tsitaadiga

Oleks pakkuda üks WoW account koos plaatidega jne.
Human warrior lvl 70 (Full Kara tanking gear + ZA Boots)
Gorehowl, 2x Kara daggers, mõned S2 armorid jne jne jne (umbes pooled rep. on exalted ülejäänud revered.)
Human Paladin lvl 51
Nelf hunter lvl 22

Ühesõnaga kel huvi on andke teada ja võin lähemalt rääkida. Mingi aeg teen ehk tarkvara müügi alla teema ka.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2007 13:51:55 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
timberg, peale seda kui gankima hakatakse, logi välja, mine joo kohvi, tee võileivad logi sisse tagasi ja questi edasi ...

Aye.. endale ka see aastatega selgeks saanud, aga samas nagu ei taha neid t***sid premeerida minu tapmise eest. Uhkus on pahe .p Parema meelega lähen tapan neid hambad ristis (kuigi tean, et palju kergem oleks HS, mujal questida või väike paus :).

For the horde :P alliance joob kohvi. HORD JOOB OMA VASTASTE VERDDDDDDDDDDDD
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
porsas
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2004




sõnum 20.11.2007 15:35:55 vasta tsitaadiga

Ise quittisin wowi ka hiljuti. Närvi ajas see et lõid kellegi maha , tuli 1min pärast tagasi koos sõbraga lõid mu maha. ja nii tundide kaupa.. Hetkel lasen Eve-online seal kui kellegi maha lasen voi saan maha lastud siis see ka nii jääb kuna uue laevaga samasse kohta sõita võib tunde võtta icon_razz.gif Ja laeva kaotus on ikka päris valus. Kui blizz teeks nüüd midagi taolist et kui sind ikka maha lüüakse siis ka jääks maha nn stay down bitch. Mitte et 1min pärast kõik otsast pihta icon_confused.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2007 16:16:42 vasta tsitaadiga

wowis ei saaks sellist muutust sisse viia, kuna combat süsteem ei hõlma endas keerulist liigutuste kombinatsiooni millega siis vastane üle kavaldada, vaid eufoorias pea, jalgade, käte või piixu vastu klaviatuuri tagumist mis siis ca minutiga vastasele otsa peale teeb.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 20.11.2007 22:17:06 vasta tsitaadiga

tere

probleem selline ,wow lagib, ja mitte v2he. disconnect, pingi niiöelda tõusmine kuni isegi 5000 jnejne. põhimõttelistlt yks suur lagi hunnik,
net on mul elioni digi-tv 12 megane vist ? võrgukaardis asi pole, proovitud nii integreeritud nvidia nforce kaardi kui ka 3com variandi vahel.probleem pysib.
ruuterist lylitasin v2lja firewalli, winxp alt panin kinni ka firewalli, põhimõtteliselt tehtud ka format peale seda ka mängule reinstall.

mõtted suhtkoht otsas, kellelgi äki sama probleem esinenud , lahenduste pakkumine teretulnud.

ja muude online mängudega pole taolist probleemi täheldanud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Future1234
HV kasutaja
Future1234

liitunud: 10.07.2007




sõnum 20.11.2007 22:24:37 vasta tsitaadiga

kus oleks lvl 46 priestil allide pool hea queste teha?
_________________
"Innovation distinguishes between a leader and a follower" -Steven Jobs
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tondu
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2007 23:48:16 vasta tsitaadiga

KaarelK kirjutas:
tere

probleem selline ,wow lagib, ja mitte v2he. disconnect, pingi niiöelda tõusmine kuni isegi 5000 jnejne. põhimõttelistlt yks suur lagi hunnik,
net on mul elioni digi-tv 12 megane vist ? võrgukaardis asi pole, proovitud nii integreeritud nvidia nforce kaardi kui ka 3com variandi vahel.probleem pysib.
ruuterist lylitasin v2lja firewalli, winxp alt panin kinni ka firewalli, põhimõtteliselt tehtud ka format peale seda ka mängule reinstall.

mõtted suhtkoht otsas, kellelgi äki sama probleem esinenud , lahenduste pakkumine teretulnud.

ja muude online mängudega pole taolist probleemi täheldanud.


lase porr/viirused oma arvutist välja. 90% kindel.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 21.11.2007 07:58:39 vasta tsitaadiga

nagu öeldud sai, pole arvutis pms mitte midagi peal windowsi ja wowi, sai ka format tehtud.
_________________
life is a bitch with 12inch strapon
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2007 10:39:49 vasta tsitaadiga

http://files.filefront.com/Hydrosswmv/;9086416;/fileinfo.html
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 21.11.2007 11:06:10 vasta tsitaadiga

Future1234 kirjutas:
kus oleks lvl 46 priestil allide pool hea queste teha?

Gadgetzan questid vast.
Dustwallow Marshis peaksid ka uued questid olema kuni LVL 50'ni, pole ise käinud, kindel ei ole.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2007 11:17:59 vasta tsitaadiga

Future1234 kirjutas:
kus oleks lvl 46 priestil allide pool hea queste teha?

ise lvldasin: Tanaris, Stranglethorn vale, Searing Gorge,Ferals
http://www.bloodelvesofwow.com/wp-content/uploads/2007/08/azeroth.jpg
siit saad ise lvli järgi vaadata thumbs_up.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asdaf
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2003




sõnum 21.11.2007 11:28:02 vasta tsitaadiga

Keegi modelite muutmisega tegelenud on ?

http://i231.photobucket.com/albums/ee64/Andrige/CatPreviewBothRaces.jpg
http://i231.photobucket.com/albums/ee64/Andrige/DireBearPreviewBothRaces.jpg

Kahju , et Blizz pole neid teinud icon_cry.gif

_________________
Back to Nvidia .
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2007 11:48:09 vasta tsitaadiga

Üht-teist olen uurinud, teinud, aga lõpuks ei tasu see ikkagi ära.

Bliz on teinud muudetud modelite mängu viimise üpris ebamugavaks. Kunagi sai muudetud modeleid rahus kasutada, aga viimane kord, kui sellega ise tegelesin, rikkusid need teatud failide info (wowis ära) ning tuli reinstall teha. Probleem ilmnes loomulikult peale patchi (kui tahtsin ilma muudetud modeliteta mängida) .)

Oleks asi vähe mugavamalt lahendatud.. tegeleks ka ise sellega. Samas.. peale aastaid wowi võin öelda: minimaalselt äddonne + wow = win. See porno, mis peale patche toimub.. ajakulu, ei tasu ennast lihtsalt ära.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2007 12:08:09 vasta tsitaadiga

ei tea, pole peale ace2 peale üleminekut eriti täheldanud mingeid addonite kapriisusi patchide ajal. vanilla to tbc ajal oli kindlasti jama kui palju, kuid nt 2.2 - 2.3 patchi korral tegin paljudele addonidele winaceupdateriga lihtsalt uuenduse ja asi töötab. samas nt bartenderi ja cycircledi jätsin vanaks (mingi premade skinnidega, muidu läheks kaduma) ja töötavad hästi siiamaani.
stock ui on ikka rõve pask küll, ma ei saa aru kuidas inimesed sellega siiani hakkama saavad, unitframesid üles nurka toppida ja actionbarid alla... no andke andeks!

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2007 12:18:41 vasta tsitaadiga

painkillah, räägi inimkeeli ja pane pilte juurde icon_smile.gif
Osad nimed tuntud, then again.. osad.. blbhhh
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2007 12:45:20 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
painkillah, räägi inimkeeli ja pane pilte juurde icon_smile.gif
Osad nimed tuntud, then again.. osad.. blbhhh


gg, sa ei kasutagi ace 2 addone?

Sikuta selline asi, nagu WowAceUpdater ja anna tuld, mitte mingit käsitsi huibiitamist ei ole, kõik uuendused ühest kohast ja vana aja errorite sadu on unustatud:

unitframed: pitbull
actionbarid: bongos2
map: cartographer

jne jne jne.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2007 13:52:46 vasta tsitaadiga

Osad olid ace :P
Osad mitte :P

Kuule äkki saadad oma interface kataloogi? :D
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venivillem
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007




sõnum 21.11.2007 15:14:24 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=koSq-KecPm4&feature=related ...Ei tea , mulle meeldis.Vaadake teisi oxhorn videosi ka ! Eriti seda...
http://www.youtube.com/watch?v=YVwYKtgFYCc
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2007 17:33:06 vasta tsitaadiga

"The Great Kodo" on klassika, teine video..
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2007 20:54:28 vasta tsitaadiga

njah igasugused sellised wow videod .. ei kommenteeri , ma arvan , et enamus saab aru.
see kodo tune isenesest on hea muidu icon_razz.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 21.11.2007 23:37:01 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=bqJE5TH5jhc Mr T icon_eek.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 22.11.2007 00:11:40 vasta tsitaadiga

Olen seda Mr. T reklaami näinud, päris hea, aga kui ma pole juba vääga pikka aega WoWi mänginud ja kui ma nüüd skriine ja videosid vaatan, siis imestan, kui jubedaks see graafika ajapikku muutunud on.
Varem oli veel tahtmist pärast quittimist mängu uuesti proovida, aga jah, see graafika enam ei tekita mus mingit tahtmist seda enam mängida.

Võibolla peaksid nad laskma välja patchi, mis graafikat uuendaks või midagi taolist.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2007 08:36:59 vasta tsitaadiga

graafikat niisama ei uuenda.
siis vaja uuesti mäng teha icon_razz.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2007 09:38:07 vasta tsitaadiga

DrZ kirjutas:
graafikat niisama ei uuenda.
siis vaja uuesti mäng teha :P

Vale.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 22.11.2007 10:22:04 vasta tsitaadiga

Kas sellest uuest expansionist ei ole midagi kuulda ,et millal ta tuleb?
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2007 10:39:34 vasta tsitaadiga

jigsaw813 kirjutas:
Kas sellest uuest expansionist ei ole midagi kuulda ,et millal ta tuleb?

Blizzard: TBA
Spekulatsioonid: 11/03/08; 30/05/08
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asdaf
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2003




sõnum 22.11.2007 11:55:03 vasta tsitaadiga

Blizzard võiks mingi patchiga uuendada vanade rasside mudeleid/tekstuure TBC Belfide/draenei tasemele . Näiteks human male on oma jänku moka ning kohutavalt ähmase näoga on ikka väga kole thumbs_down.gif .
Mäletan kui mingi paar nädalat tagasi sattusin juhuslikult 10-ks mindiks Lineage 2-te , siis jäin tükiks ajaks jõllitama oma necromancerit kuna nägi nii ilus ja "selge" välja , and thats just SAD icon_confused.gif

_________________
Back to Nvidia .
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2007 12:24:39 vasta tsitaadiga

Word.. kahjuks on lineage 2 nii jõhkralt hijong warriorit, et parimagi tahtmise juures, ma ei suudaks seda mängida.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2007 12:27:56 vasta tsitaadiga

mnjah, mäletamist mööda kui l2 sai mängitud, siis tõesti olidki sunnitud karakterit vahtima kuna maailm ise oli sigaigav. see eest on aga WoW i maailm väga hästi kujundatud, ja selline tiba vanem multikalik graafika sobib väga ilusti igalepoole. mõni skin võiks tõesti tiba detailsem olla, aga ausalt - mina naudin WoWi kui terviklikku maailma ja actionit, mitte seda kuskohast pikslid paigast ära on.
pealegi wow jookseb ka üpris rontide masinatega, nii et mängurõõmu saab pakkuda rohkematele.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2007 12:31:24 vasta tsitaadiga

.. ja .. ja wow ei jälgi anime schoolgirl panty manga kultust (mitte nagu lineage :P)!
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2007 13:00:17 vasta tsitaadiga

armor on tõesti praktiline, mitte nagu mõnes MMO s kus female karakteritel selga pannes jääb asjast veerand alles icon_biggrin.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2007 13:03:10 vasta tsitaadiga

http://athene.movielol.org/ omg
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2007 13:17:21 vasta tsitaadiga

scarface kirjutas:
http://athene.movielol.org/ omg

Get with the program :P Athene pole enam populaarne.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xenomorph
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2005




sõnum 22.11.2007 13:24:57 vasta tsitaadiga

Mulle öeldi , et selle uue patchiga toetab mäng ainult inteli 2 tuumalise seltskonda :7 on see tõsi ?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2007 14:05:24 vasta tsitaadiga

StaticX kirjutas:
Mulle öeldi , et selle uue patchiga toetab mäng ainult inteli 2 tuumalise seltskonda :7 on see tõsi ?


jah ja kõik vanemate arvutite omanikud võivad oma rondid aknast alla visata. blizzard teeb aktiivselt koostööd inteliga ... et nende müüki suurendada...
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2007 14:22:22 vasta tsitaadiga

Tegelikult ei ole mitte mingit kiirusevahet sellest patchist tulnud ei dual ega quadcorede jaoks. WoWi mootor on by default katki.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2007 14:59:54 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Tegelikult ei ole mitte mingit kiirusevahet sellest patchist tulnud ei dual ega quadcorede jaoks. WoWi mootor on by default katki.


mul läpakas jookseb küll tiba paremini mäng ..
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2007 15:06:06 vasta tsitaadiga

Mis võimalused on retri paladinil või üldse paladinil locki ja shadow priesti vastu 1 vs 1? Zero võimalused võita?
Mida võiks kasutada, mida mitte kasutada, millal kasutada? On keegi pallyga, kes oskaks veidike nõu anda?

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2007 15:13:42 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Mis võimalused on retri paladinil või üldse paladinil locki ja shadow priesti vastu 1 vs 1? Zero võimalused võita?
Mida võiks kasutada, mida mitte kasutada, millal kasutada? On keegi pallyga, kes oskaks veidike nõu anda?


Kõik sõltub gearist. Kui ikka paladinil on seljas korralik hunnik rauda, millega ta lööb 3200 valgeid... well icon_lol.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2007 16:25:47 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
scarface kirjutas:
http://athene.movielol.org/ omg

Get with the program icon_razz.gif Athene pole enam populaarne.

Aga kas ta oli/on ka tegelikult parim pally maailmas?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asdaf
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2003




sõnum 22.11.2007 16:52:59 vasta tsitaadiga

See on see õudne video sellets pe¤%st pallyst ja tema nahk soniga boyfriendist ? Praegugi käivad külmavärinad üle kui seda videot meenutan .

Mingid kähekäeliste kirvestega pallied suht kuirjaks läinud BG-des , need ongi need retrid ? 0 resilenciga charri vastu on nad vastikud tüübid icon_biggrin.gif

_________________
Back to Nvidia .
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2007 17:06:14 vasta tsitaadiga

Muidu, mis hero klassid peaksid tulema peale Death Knighti? Ise suuremat infot küll ei leidnud, aga tahaks teada.
Mõtlen umbes sel ajal uuesti mängima hakata kui neid on juba rohkem icon_smile.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2007 17:48:39 vasta tsitaadiga

Selle expansioniga tulebki Death Knight, ülejärgmise expansioniga, mille nimi on "Warcraft: Male Bloodelves suck", tuleb uus hero klass "Boylover" (kahjuks/ õnneks on see hero klass saadaval ainult isastele bloodelfidele).
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 129, 130, 131 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.