Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  Nokia esitles uut supertelefoni N82 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2007 12:44:59 Nokia esitles uut supertelefoni N82 vasta tsitaadiga

link :: Tarbija24.ee


Nokia esitles uut pildistamiseks loodud mobiiltelefoni N82, millel on kõik eelkäija N95 funktsioonid, kuid erineb disaini poolest.
Nagu N95-lgi on ka N82-l sisseehitatud GPS, Super-3G, WLAN, samas on uus telefon õhem ja sarnaneb disainilt rohkem N73-le, vahendas Forbruker.no.

N82 navigatsiooniseade on siiski mõnevõrra uuenduslikum, nimelt A-GPS, mis võimaldab kiiremat positsioneerimist. Samas saavad ka «vanade» N95 omanikud tarkvara uuendades A-GPSi kasutada.
Pressiteates lubab Nokia N82ga pildistamise uuele tasemele viia – telefonil on 5-megapiksline kaamera, Xenon-välk ja Carl Zeissi optika.
N-seeria telefonide juhi Satu Ehrnroothi sõnul seljatab N82 kõik teised müügilolevad kaameratelefonid ja on usaldusväärne alternatiiv ka mõnele digikaamerale.
Mobiili standardpakis on 2GB microSD-mälukaart, mis võimaldab salvestada kuni 900 kõrge resolutsiooniga pilti.
N82 toetab ka Nokia Ovi internetiteenuseid nagu Nokia Music Store, N-Gage-spill ja Nokia Maps.
Ettevõtte teatel on uus telefon valitud turgudel saadaval juba õige varsti.
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 15.11.2007 14:01:49 vasta tsitaadiga

kena telefon icon_smile.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2007 14:07:58 vasta tsitaadiga

Siin väheke mõistlikku juttu ja pilte kah:
http://www.gsmarena.com/nokia_n82_is_finally_out-news-361.php
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gizmoz
Kreisi kasutaja
Gizmoz

liitunud: 24.09.2005




sõnum 15.11.2007 14:10:20 vasta tsitaadiga

piti vaadates paistavad suht ebamugavad nupud ...
_________________
Iga reede Tallinnast Rakverre , Iga Pühapäev Rakverest Tallinna kui tahad ka saab vb kokkuleppele (tel 53341094)icon_smile.gif

otsin kokku katkiseid kõvakettaid projekti jaoks , kel tasuta jagada on oleks tänulik.

Ostan , Müün ja Vahetan vanavara.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2007 14:13:28 vasta tsitaadiga

Gizmoz kirjutas:
piti vaadates paistavad suht ebamugavad nupud ...



pildi pealt saad katsuda vä?

iga kord kui uus mudel siia välja pannakse, siis on vähemalt üks inimene kes kohe kritiseerib nuppe.
sama oli ka selle uue SE T-seeria mudeliga kus kohe piltide järgi hakati arvustama nuppude üle ning kui mudel poodi ilmus, oli mulje hoopis vastupidine.

icon_rolleyes.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gizmoz
Kreisi kasutaja
Gizmoz

liitunud: 24.09.2005




sõnum 15.11.2007 14:18:19 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Gizmoz kirjutas:
piti vaadates paistavad suht ebamugavad nupud ...



pildi pealt saad katsuda vä?

iga kord kui uus mudel siia välja pannakse, siis on vähemalt üks inimene kes kohe kritiseerib nuppe.
sama oli ka selle uue SE T-seeria mudeliga kus kohe piltide järgi hakati arvustama nuppude üle ning kui mudel poodi ilmus, oli mulje hoopis vastupidine.

icon_rolleyes.gif


Ei saa katsuda tõesti aga paistab siiski ebamugav minujaoks .Milline see SE T - seeria on?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeerik
HV kasutaja
jeerik

liitunud: 25.07.2004




sõnum 15.11.2007 14:18:39 vasta tsitaadiga

Ei tea kas musta värvi ka saab? Kõrini nendest hõbedatest ja roosadest jne. värvi asjadest. Nad ju võivad olla kuid must võiks ka alati valikus olla. Paraku seda ei tehta.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2007 14:21:31 vasta tsitaadiga

Gizmoz, t650
aga selle nokia nupud meenutavad pigem se k550/w880 nuppe
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
edonkey2k
HV kasutaja
edonkey2k

liitunud: 29.01.2007




sõnum 15.11.2007 14:43:38 vasta tsitaadiga

täitsa kobe teine
"valitud turgudel saadaval juba õige varsti" hmm...
ei tea mis selle hind kujuned ka...

_________________
pakkuge odavalt laserprinterit ...ps
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xcater
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 15.11.2007 16:23:42 vasta tsitaadiga

Kui nüüd mõelda kas ostan 5Mpx kaamera, ilma kaamerata(või siis kaameraga) telefoni ning veel GPS-i, siis arvan et valiks hoopis Nokida N-82-he.Saad juuu tehtud pildid, muusikat kuulata ja veel lisaks helistada jpms.Ja hinna suhtes oleks odavam soetada ma arvan Nokia N82.Pole sulle vaja 3-me eraldi asja, nagunii võtaks need rohkem ruumi kui Nokia N82
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 15.11.2007 16:45:34 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
mis hinnaklassi jääb?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2007 17:14:59 vasta tsitaadiga

kui aus olla,võtaks sellise ligi küll thumbs_up.gif
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2007 17:27:05 vasta tsitaadiga

iPhone vastu ta siiski ei saa icon_razz1.gif Olgugi, et tal on hea kaamera ja gps...ikkagi võtaks millegipärast iPhone...
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 15.11.2007 19:38:23 vasta tsitaadiga

ma küll iphone ei votaks disaini pärast lihtsalt
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2007 19:40:56 vasta tsitaadiga

Ega minagi ei võtaks, aga teda on lihtsalt niii mugav kasutada, tal on niiii suur ja mõnus ekraan ja ta on niiii mõnusalt kiire (menüüd jms), mis on minujaoks tähtis, rääkimaga disainist.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2007 08:31:19 vasta tsitaadiga

Pakun, et hind jääb ~10000 kanti icon_rolleyes.gif

velsa kirjutas:
iPhone vastu ta siiski ei saa icon_razz1.gif Olgugi, et tal on hea kaamera ja gps...ikkagi võtaks millegipärast iPhone...
iPhone icon_lol.gif

Pead arvestama, et ~iga aasta tuleb uus osta, sest akut vahetada ei saa.
No songs as ringtones. icon_lol.gif

http://www.who-sucks.com/tech/15-reasons-why-apples-iphone-sucks
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ttam
HV vaatleja

liitunud: 21.12.2002




sõnum 16.11.2007 09:54:36 N82 vasta tsitaadiga

velsa kirjutas:
iPhone vastu ta siiski ei saa icon_razz1.gif Olgugi, et tal on hea kaamera ja gps...ikkagi võtaks millegipärast iPhone...


iPhone on iluasjake - trendijälgijatele mõeldud vidin, mida on üpris ebaloomulik kasutada päris-mobiiltelefonina.
(tegelt on ka mõned "pisivead": ekraaniklaas mõraneb kui hellalt ei kasuta, servatelt kulub värv liiga kiiresti maha,
normaalset akuvahetuse võimalust pole ette nähtud,jne)

Nseries aparaatide puhul pole nagu telefoni põhilisi funktsioone väga kärbitud, vaid lisafunktsioone juurde topitud

iPhone on ametlikult ka palju kallim kui N82 (mille letihind tuleb 7500-7900eek, saabub meile detsembris)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanarebane
Kreisi kasutaja
vanarebane

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2007 10:29:23 vasta tsitaadiga

SE disain.. päh

Hind on küll 450 Euri, ei tea mingi 7000 eeguga satub ehk poodi

_________________
Tähenärimine on hammastele kahjulik!
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mac86
HV vaatleja

liitunud: 22.12.2005




sõnum 16.11.2007 11:20:28 vasta tsitaadiga

Puutetundliku ekraani tahaks Nokialt saada juba.Aga see on vist ainult UIQ pärusmaa.Räägin siis Symbian telefonidest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RIH0
HV kasutaja
RIH0

liitunud: 02.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2007 11:42:24 vasta tsitaadiga

Lõpuks suutis ka Nokia teha telefoni, mis mulle meeldib.
Mitte, et ma oma K850-ga väga rahulolematu oleks välja arvatud
kaamera, mis seda 5Mpix sensori tähist küll ei tohiks kanda.
Mu eelmine K800i tegi sama häid kui mitte paremaid pilte icon_sad.gif

Video VGA@30fps, ei oska muud öelda kui assa-raks thumbs_up.gif
Ja kui see kaamera on tõesti nii hea kui räägitakse, siis astub
selle telefoniga Nokia päris valusasti SE kaameratelefoni kandadele.
Probleemiks jääb siiski hind, mis on vastuvõetav vähestele kasutajatele.

Kas ma juba ütlesin, et väga kena disain icon_smile.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2007 11:51:49 vasta tsitaadiga

no krt, selle N82 pean saama icon_neutral.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2007 12:20:15 vasta tsitaadiga

Disaini poolest on küll rõve peldik.

7000 kroonine letihind on küll ulme, kujutan ette, et emtist tuleb hind üle kümne kilo ikka.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2007 14:34:52 vasta tsitaadiga

hmm hind on iseenesest vastuvõetav, disaon on jah kuidagi SE-sse liiga ära... Üldiselt reaalselt isegi ostaks sellise aparaadi kuid ma ei tahaks kaotada oma praegust täisklaviatuuri ja suurt 800x352px ekraani icon_biggrin.gif

OS Version: Symbian 9.2, S60 3.1
Processor: ARM 11, 332 MHz
Memory: 256 MB ROM, 128 MB RAM

Täitsa asjalik prose ja mälu siia peale pandud....saab küll lõbutseda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2007 01:42:29 vasta tsitaadiga

Meenutab natuke mingit alkateli, millel igalpool küljepeal ja ma ei tea kus vaiksed nupukesed, luugikesed jne jne icon_neutral.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2007 14:09:46 vasta tsitaadiga

kui hind normaalne tuleb, ostan ka vist endale selle icon_lol.gif nii tubli ja targa telefoni kohta väike ja ilus ka.
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2007 14:15:54 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Gizmoz kirjutas:
piti vaadates paistavad suht ebamugavad nupud ...



pildi pealt saad katsuda vä?

SE k550,w610i ja w880i-l olid ka samad nupud ju,väga ebamugav kasutada ,põhiliselt sellepärast oma mopsi ära vahetasin icon_rolleyes.gif

Üldiselt see nokia tundub väga viis olevat thumbs_up.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 18.11.2007 14:31:51 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Pead arvestama, et ~iga aasta tuleb uus osta, sest akut vahetada ei saa.
Kas akudel tõesti nii vilets kestvus? Mu ~4.5a vana 3510i töötab siiani originaalakuga ning mahutavus pole oluliselt muutunud. Telefon töötab 24/7.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2007 14:38:54 vasta tsitaadiga

DVDRW, tead ma ütlen...sa kõigepealt kasuta iphone, siis räägid teist juttu icon_wink.gif

Ja muideks iphone aku kestvus on kõvasti parem, kui nokia tippmudelite akude kestvus. Kui juba ipodidel on väga vastupidavad ja kauakestvad akud, siis ei ole ka iphone kehvem.

No songs as ringtones? Sellepeale ütleks - mis kellele tähtis on icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 18.11.2007 14:42:05 vasta tsitaadiga

velsa, iphonel on omad miinused, nt akut ei saa vahetada.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2007 14:48:01 vasta tsitaadiga

HighEnd, kui sa seda miinuseks pead...? Minul pole vist elus ühtegi telefoni olnud, millel olen pidanud vajalikuks uue aku soetamist, kuna vana lihtsalt ei kesta. Samamoodi pole ma vist ühegi telefoni ostu kaaludes tõsiselt arvestanud seda, kas tal akut saab vahetada või ei. See on samahea, kui osta poest auto ja kohe hakata nii-igaks-juhuks otsima remontimiseks kohti, kui nii-äkki-võibolla läheb auto katki.


No kui vahetatav aku muudab selle telefoni iphone ees paremaks, siis tore on icon_razz.gif

Samas ütlen endiselt - mida keegi tähtsaks peab. Minule on tähtis suur selge displei, mis suudaks korralikult kuvada veebilehti ja näidata normaalse pildiga videosid. iPhone teeb seda mõlemat vägagi edukalt. Kaamera mind niiväga näiteks ei huvitagi. 2MP on minule maa ja ilm, kuna pilte arvutisse tõmban ma umbes 25-st pildist ühe, samas telefoniekraanil on nad kõik selged ja täiesti vaadatavad.

iPhone puhul pean ise vb miinuseks iTunesi kasutamist. Kuid see on pigem paratamatus, kui miinus.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2007 20:00:11 vasta tsitaadiga

Päris ilus disain thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2007 20:32:42 vasta tsitaadiga

Disainist vast niipalju et on ju olemas täpselt samas korpuses telefon juba icon_idea.gif


Nupud on rotitud SE disaineritelt icon_lol.gif
Samas funktsionaalsus on isuäratav ja 7K-8K hinnalipik pole nagu väga järsk arvestades võimekust erinevate külgedepealt thumbs_up.gif
Tuleb,näpib,mõtleb,otsustab ütleks selle kohta aga mingit AHV-i vaimustust nagu hetkel ei tekkinud icon_lol.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elric
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2007 20:52:04 vasta tsitaadiga

Tulevik on kõik-ühes seadmete päralt?
Lihtsalt vastik on vaadata hetkel selliseid värdsigitisi, mis üritavad teha kõike, aga ei saa millegagi rahuldavalt hakkama. Energiat annab efektiivsemalt ka ära kasutada.

_____________________________
Sapine post mobiilitööstuse suunas.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2007 20:58:10 vasta tsitaadiga

ei saa pihta miks ta supertelefon on? sellise moega võiks pea kõiki 6+k maksvat telefoni ülimaks nimetada icon_razz.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2007 21:03:00 vasta tsitaadiga

Elric kirjutas:
Tulevik on kõik-ühes seadmete päralt?
Lihtsalt vastik on vaadata hetkel selliseid värdsigitisi, mis üritavad teha kõike, aga ei saa millegagi rahuldavalt hakkama. Energiat annab efektiivsemalt ka ära kasutada.

_____________________________
Sapine post mobiilitööstuse suunas.

mis seal halba on. minu arust on hea kui ma ei pea eraldi lisavidinat kaasas kandma, et mp3-esid ja raadiot kuulata - see on mul telefonis. sama asi kaameraga, paremad telefonid teevad korralikes oludes juba sama head pilti kui need odavad seebikarbid. icon_rolleyes.gif
neile, kes ei vaja selliseid funktsioone on ju õnneks olemas veel ka lihtsad telefonid, millega saab ainult helistada... icon_wink.gif

arm2004, vaadates spetsifikatsioone, siis "eriti palju" vastaseid nagu ei leidu ju?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2007 21:30:18 vasta tsitaadiga

Skeptik, igaüks vaatab oma mätta otsast icon_smile.gif mina isiklikult ei näe mõtet telefoni wifi'l või ka 3G'l. ning vähemasti sõbra N95'l oli GPS piiratud (ajaliselt või rahaliselt, ei mäleta), vaevalt seegi erineb. "Carl Zeiss" on ka mõttetu fraas nimes, mis ainult lisab hinda.
helistamiseks, pildistamiseks ja mp3-pleieriks pole mu samsa g600 mitte kehvem, aga suht kindlasti odavam (ja pikema garantiiga!) icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 18.11.2007 21:51:31 vasta tsitaadiga

wanawoll, ma ei ütleks et see sama korpus on. Üldsegi mitte. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2007 22:00:25 vasta tsitaadiga

HighEnd, Ma pidasin rohkem raami silmas,esipaneel ja tagapaneel on vahetatavad tõenäoliselt 25 sekunndiga icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elric
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2007 23:06:47 vasta tsitaadiga

Tegelikult kui aku kestvus oleks sama mis vanematel telefonidel(6310i?) koos nende lisafunktsioonide kasutamisega, siis ma ei teeks piuksu ka. Igapäevane laadimine...pole lihtsalt minu maitse.
-Tuletab vanu häid aegu meelde-
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2007 00:23:24 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
Skeptik, igaüks vaatab oma mätta otsast icon_smile.gif mina isiklikult ei näe mõtet telefoni wifi'l või ka 3G'l. ning vähemasti sõbra N95'l oli GPS piiratud (ajaliselt või rahaliselt, ei mäleta), vaevalt seegi erineb. "Carl Zeiss" on ka mõttetu fraas nimes, mis ainult lisab hinda.
helistamiseks, pildistamiseks ja mp3-pleieriks pole mu samsa g600 mitte kehvem, aga suht kindlasti odavam (ja pikema garantiiga!) icon_rolleyes.gif

siis sa pole tutvunud täielikult symbianiga, GPSi tuge pakkuvaid programme symbianile on kümneid, too mis nokia kaasa annab, nokia maps siis, on piiratud rahaliselt, et sa näed kus sa oled, liikumist, saad otsida asukohti, planeerida marsruute aga sa lihtsalt ei saa minna navigeerimisrežiimi, kus telefon sulle ütleb, et 100m pärast pööra vasakule ja siis sõida 4km otse ning peale seda mine pööra paremale tänavavahele...sa saad ainult marsruuti vaadelda kui tervikut. Samas erinevaid programme mis on võimalik panna on väga palju...
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2007 00:32:08 vasta tsitaadiga

Oh suht kena isegi.
Nupud taolised nagu minu W610i'l mis on täitsa mugavad, kuid paistavad nagu riisiterad.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Seven7h
HV kasutaja
Seven7h

liitunud: 05.04.2003




sõnum 19.11.2007 00:54:58 vasta tsitaadiga

kena? ilmetu karp ju icon_sad.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2007 01:00:14 vasta tsitaadiga

Need pildid mis siin paistavad on kenad selline klaasist pind vms... mujalt pole nii kena icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2007 02:12:51 vasta tsitaadiga

KillerXP, ei vaidle absoluutselt vastu, et Symbian minu jaoks tundmatu maa icon_smile.gif
aga on ka mõni selline programmijupp, mis on adekvaatne ja tasuta? icon_wink.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuub
HV vaatleja

liitunud: 03.01.2003




sõnum 19.11.2007 04:06:00 vasta tsitaadiga

Kas mõni GPS-iga Nokia kaameramobla oskab koordinaadid ka EXIF-i lisada ?
Nagist otsitud piltidel igatahes ei täheldanud ühelgi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2007 08:13:43 vasta tsitaadiga

Pildid http://www.gsmarena.com/nokia_n82_press_pics_leak_earlier-news-359.php
Spec: http://www.gsmarena.com/nokia_n82-2177.php
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2007 09:24:28 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
KillerXP, ei vaidle absoluutselt vastu, et Symbian minu jaoks tundmatu maa icon_smile.gif
aga on ka mõni selline programmijupp, mis on adekvaatne ja tasuta? icon_wink.gif

Navigeerimisega programme ma otseselt kohanud pole, samas pole ma ka otsinud veel, ootan kuni TomTom nokia E90 kõlblikuks tehakse ja ehk ostan selle endale... Samas sinu positsiooni kaardil suudavad sulle ju kõik näidata, lihtsalt nad ei navigeeri sind heliga, et kuhu nüüd pöörata tuleks...

nuub kirjutas:
Kas mõni GPS-iga Nokia kaameramobla oskab koordinaadid ka EXIF-i lisada ?
Nagist otsitud piltidel igatahes ei täheldanud ühelgi.

Olen kohanud päris mitut erinevat programmi, mis võtavad pildi tegemise kordinaadid gps'ilt lisaks
esimese näitena oskan pakkuda ainult ühte tasulist http://shop.psiloc.com/en/Application,262282,Psiloc+Photo+Tagger aga neid on ka teisi, lihtsalt ei meenu mida näinud olen...ise ei kasuta
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ny21k
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2007




sõnum 19.11.2007 19:44:42 vasta tsitaadiga

Sain Kaubamajas näppida. Korpus jättis odava plastiku mulje. N73 peaaegu identsed, ainult uued lisad teevad tast Uue mudeli. Jääme ootama midagi UUT ja HEAD NOKIA toodet. Nagu mulle öeldi, et muud värvilahendust ei tule. Väga kahju. Müüma hakatakse 10 000.- ringis. Röögatult kallis. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2007 20:01:39 vasta tsitaadiga

Ja kõik nad on sellised kolakad:/
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 19.11.2007 20:13:39 vasta tsitaadiga

Hind kuidagi karm.
Kuid eks sellist super telefoni oli ju tarvis enne jõuluaegset suur ostu hullust.
Mingi osa on ka teiste pakkujate uutest toodetest "iPhone nt."
Nokia tahaks turule tagasi tulla kuid kuidagi arenguga hätta jäänud.
Ei ole sellist midagi kohanud mille kohta ütleks jah ma tahaks seda endale saada.
Laurikre:.

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  Nokia esitles uut supertelefoni N82 mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.