|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
15.11.2007 12:44:59
Nokia esitles uut supertelefoni N82 |
|
|
link :: Tarbija24.ee
Nokia esitles uut pildistamiseks loodud mobiiltelefoni N82, millel on kõik eelkäija N95 funktsioonid, kuid erineb disaini poolest.
Nagu N95-lgi on ka N82-l sisseehitatud GPS, Super-3G, WLAN, samas on uus telefon õhem ja sarnaneb disainilt rohkem N73-le, vahendas Forbruker.no.
N82 navigatsiooniseade on siiski mõnevõrra uuenduslikum, nimelt A-GPS, mis võimaldab kiiremat positsioneerimist. Samas saavad ka «vanade» N95 omanikud tarkvara uuendades A-GPSi kasutada.
Pressiteates lubab Nokia N82ga pildistamise uuele tasemele viia telefonil on 5-megapiksline kaamera, Xenon-välk ja Carl Zeissi optika.
N-seeria telefonide juhi Satu Ehrnroothi sõnul seljatab N82 kõik teised müügilolevad kaameratelefonid ja on usaldusväärne alternatiiv ka mõnele digikaamerale.
Mobiili standardpakis on 2GB microSD-mälukaart, mis võimaldab salvestada kuni 900 kõrge resolutsiooniga pilti.
N82 toetab ka Nokia Ovi internetiteenuseid nagu Nokia Music Store, N-Gage-spill ja Nokia Maps.
Ettevõtte teatel on uus telefon valitud turgudel saadaval juba õige varsti.
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tint
HV veteran
liitunud: 26.01.2003
|
15.11.2007 14:01:49
|
|
|
kena telefon
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
its2cold
HV veteran
liitunud: 13.03.2006

|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
174 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gizmoz
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2005
|
15.11.2007 14:10:20
|
|
|
piti vaadates paistavad suht ebamugavad nupud ...
_________________ Iga reede Tallinnast Rakverre , Iga Pühapäev Rakverest Tallinna kui tahad ka saab vb kokkuleppele (tel 53341094)
otsin kokku katkiseid kõvakettaid projekti jaoks , kel tasuta jagada on oleks tänulik.
Ostan , Müün ja Vahetan vanavara. |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
15.11.2007 14:13:28
|
|
|
| Gizmoz kirjutas: |
| piti vaadates paistavad suht ebamugavad nupud ... |
pildi pealt saad katsuda vä?
iga kord kui uus mudel siia välja pannakse, siis on vähemalt üks inimene kes kohe kritiseerib nuppe.
sama oli ka selle uue SE T-seeria mudeliga kus kohe piltide järgi hakati arvustama nuppude üle ning kui mudel poodi ilmus, oli mulje hoopis vastupidine.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gizmoz
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2005
|
15.11.2007 14:18:19
|
|
|
| carlking kirjutas: |
| Gizmoz kirjutas: |
| piti vaadates paistavad suht ebamugavad nupud ... |
pildi pealt saad katsuda vä?
iga kord kui uus mudel siia välja pannakse, siis on vähemalt üks inimene kes kohe kritiseerib nuppe.
sama oli ka selle uue SE T-seeria mudeliga kus kohe piltide järgi hakati arvustama nuppude üle ning kui mudel poodi ilmus, oli mulje hoopis vastupidine.
 |
Ei saa katsuda tõesti aga paistab siiski ebamugav minujaoks .Milline see SE T - seeria on?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeerik
HV kasutaja

liitunud: 25.07.2004
|
15.11.2007 14:18:39
|
|
|
| Ei tea kas musta värvi ka saab? Kõrini nendest hõbedatest ja roosadest jne. värvi asjadest. Nad ju võivad olla kuid must võiks ka alati valikus olla. Paraku seda ei tehta.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
15.11.2007 14:21:31
|
|
|
Gizmoz, t650
aga selle nokia nupud meenutavad pigem se k550/w880 nuppe
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
edonkey2k
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2007
|
15.11.2007 14:43:38
|
|
|
täitsa kobe teine
"valitud turgudel saadaval juba õige varsti" hmm...
ei tea mis selle hind kujuned ka...
_________________ pakkuge odavalt laserprinterit ...ps |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xcater
HV kasutaja
liitunud: 11.03.2007
|
15.11.2007 16:23:42
|
|
|
| Kui nüüd mõelda kas ostan 5Mpx kaamera, ilma kaamerata(või siis kaameraga) telefoni ning veel GPS-i, siis arvan et valiks hoopis Nokida N-82-he.Saad juuu tehtud pildid, muusikat kuulata ja veel lisaks helistada jpms.Ja hinna suhtes oleks odavam soetada ma arvan Nokia N82.Pole sulle vaja 3-me eraldi asja, nagunii võtaks need rohkem ruumi kui Nokia N82
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
15.11.2007 16:45:34
|
|
|
mis hinnaklassi jääb?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
15.11.2007 17:14:59
|
|
|
kui aus olla,võtaks sellise ligi küll
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
15.11.2007 17:27:05
|
|
|
iPhone vastu ta siiski ei saa Olgugi, et tal on hea kaamera ja gps...ikkagi võtaks millegipärast iPhone...
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
15.11.2007 19:38:23
|
|
|
| ma küll iphone ei votaks disaini pärast lihtsalt
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
15.11.2007 19:40:56
|
|
|
| Ega minagi ei võtaks, aga teda on lihtsalt niii mugav kasutada, tal on niiii suur ja mõnus ekraan ja ta on niiii mõnusalt kiire (menüüd jms), mis on minujaoks tähtis, rääkimaga disainist.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
16.11.2007 08:31:19
|
|
|
Pakun, et hind jääb ~10000 kanti
| velsa kirjutas: |
iPhone vastu ta siiski ei saa Olgugi, et tal on hea kaamera ja gps...ikkagi võtaks millegipärast iPhone... |
iPhone
Pead arvestama, et ~iga aasta tuleb uus osta, sest akut vahetada ei saa.
No songs as ringtones.
http://www.who-sucks.com/tech/15-reasons-why-apples-iphone-sucks
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ttam
HV vaatleja
liitunud: 21.12.2002
|
16.11.2007 09:54:36
N82 |
|
|
| velsa kirjutas: |
iPhone vastu ta siiski ei saa Olgugi, et tal on hea kaamera ja gps...ikkagi võtaks millegipärast iPhone... |
iPhone on iluasjake - trendijälgijatele mõeldud vidin, mida on üpris ebaloomulik kasutada päris-mobiiltelefonina.
(tegelt on ka mõned "pisivead": ekraaniklaas mõraneb kui hellalt ei kasuta, servatelt kulub värv liiga kiiresti maha,
normaalset akuvahetuse võimalust pole ette nähtud,jne)
Nseries aparaatide puhul pole nagu telefoni põhilisi funktsioone väga kärbitud, vaid lisafunktsioone juurde topitud
iPhone on ametlikult ka palju kallim kui N82 (mille letihind tuleb 7500-7900eek, saabub meile detsembris)
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vanarebane
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
16.11.2007 10:29:23
|
|
|
SE disain.. päh
Hind on küll 450 Euri, ei tea mingi 7000 eeguga satub ehk poodi
_________________ Tähenärimine on hammastele kahjulik! |
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mac86
HV vaatleja
liitunud: 22.12.2005
|
16.11.2007 11:20:28
|
|
|
| Puutetundliku ekraani tahaks Nokialt saada juba.Aga see on vist ainult UIQ pärusmaa.Räägin siis Symbian telefonidest.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RIH0
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2004
|
16.11.2007 11:42:24
|
|
|
Lõpuks suutis ka Nokia teha telefoni, mis mulle meeldib.
Mitte, et ma oma K850-ga väga rahulolematu oleks välja arvatud
kaamera, mis seda 5Mpix sensori tähist küll ei tohiks kanda.
Mu eelmine K800i tegi sama häid kui mitte paremaid pilte
Video VGA@30fps, ei oska muud öelda kui assa-raks
Ja kui see kaamera on tõesti nii hea kui räägitakse, siis astub
selle telefoniga Nokia päris valusasti SE kaameratelefoni kandadele.
Probleemiks jääb siiski hind, mis on vastuvõetav vähestele kasutajatele.
Kas ma juba ütlesin, et väga kena disain
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
16.11.2007 11:51:49
|
|
|
no krt, selle N82 pean saama
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
16.11.2007 12:20:15
|
|
|
Disaini poolest on küll rõve peldik.
7000 kroonine letihind on küll ulme, kujutan ette, et emtist tuleb hind üle kümne kilo ikka.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
16.11.2007 14:34:52
|
|
|
hmm hind on iseenesest vastuvõetav, disaon on jah kuidagi SE-sse liiga ära... Üldiselt reaalselt isegi ostaks sellise aparaadi kuid ma ei tahaks kaotada oma praegust täisklaviatuuri ja suurt 800x352px ekraani
OS Version: Symbian 9.2, S60 3.1
Processor: ARM 11, 332 MHz
Memory: 256 MB ROM, 128 MB RAM
Täitsa asjalik prose ja mälu siia peale pandud....saab küll lõbutseda
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
18.11.2007 01:42:29
|
|
|
Meenutab natuke mingit alkateli, millel igalpool küljepeal ja ma ei tea kus vaiksed nupukesed, luugikesed jne jne
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
18.11.2007 14:09:46
|
|
|
kui hind normaalne tuleb, ostan ka vist endale selle nii tubli ja targa telefoni kohta väike ja ilus ka.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masterx
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
18.11.2007 14:15:54
|
|
|
| carlking kirjutas: |
| Gizmoz kirjutas: |
| piti vaadates paistavad suht ebamugavad nupud ... |
pildi pealt saad katsuda vä?
|
SE k550,w610i ja w880i-l olid ka samad nupud ju,väga ebamugav kasutada ,põhiliselt sellepärast oma mopsi ära vahetasin
Üldiselt see nokia tundub väga viis olevat
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
18.11.2007 14:31:51
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
| Pead arvestama, et ~iga aasta tuleb uus osta, sest akut vahetada ei saa. |
Kas akudel tõesti nii vilets kestvus? Mu ~4.5a vana 3510i töötab siiani originaalakuga ning mahutavus pole oluliselt muutunud. Telefon töötab 24/7.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
18.11.2007 14:38:54
|
|
|
DVDRW, tead ma ütlen...sa kõigepealt kasuta iphone, siis räägid teist juttu
Ja muideks iphone aku kestvus on kõvasti parem, kui nokia tippmudelite akude kestvus. Kui juba ipodidel on väga vastupidavad ja kauakestvad akud, siis ei ole ka iphone kehvem.
No songs as ringtones? Sellepeale ütleks - mis kellele tähtis on
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
18.11.2007 14:42:05
|
|
|
| velsa, iphonel on omad miinused, nt akut ei saa vahetada.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
18.11.2007 14:48:01
|
|
|
HighEnd, kui sa seda miinuseks pead...? Minul pole vist elus ühtegi telefoni olnud, millel olen pidanud vajalikuks uue aku soetamist, kuna vana lihtsalt ei kesta. Samamoodi pole ma vist ühegi telefoni ostu kaaludes tõsiselt arvestanud seda, kas tal akut saab vahetada või ei. See on samahea, kui osta poest auto ja kohe hakata nii-igaks-juhuks otsima remontimiseks kohti, kui nii-äkki-võibolla läheb auto katki.
No kui vahetatav aku muudab selle telefoni iphone ees paremaks, siis tore on
Samas ütlen endiselt - mida keegi tähtsaks peab. Minule on tähtis suur selge displei, mis suudaks korralikult kuvada veebilehti ja näidata normaalse pildiga videosid. iPhone teeb seda mõlemat vägagi edukalt. Kaamera mind niiväga näiteks ei huvitagi. 2MP on minule maa ja ilm, kuna pilte arvutisse tõmban ma umbes 25-st pildist ühe, samas telefoniekraanil on nad kõik selged ja täiesti vaadatavad.
iPhone puhul pean ise vb miinuseks iTunesi kasutamist. Kuid see on pigem paratamatus, kui miinus.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ak.90
HV veteran
liitunud: 01.06.2007
|
18.11.2007 20:00:11
|
|
|
Päris ilus disain
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
18.11.2007 20:32:42
|
|
|
Disainist vast niipalju et on ju olemas täpselt samas korpuses telefon juba
Nupud on rotitud SE disaineritelt
Samas funktsionaalsus on isuäratav ja 7K-8K hinnalipik pole nagu väga järsk arvestades võimekust erinevate külgedepealt
Tuleb,näpib,mõtleb,otsustab ütleks selle kohta aga mingit AHV-i vaimustust nagu hetkel ei tekkinud
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elric
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2006
|
18.11.2007 20:52:04
|
|
|
Tulevik on kõik-ühes seadmete päralt?
Lihtsalt vastik on vaadata hetkel selliseid värdsigitisi, mis üritavad teha kõike, aga ei saa millegagi rahuldavalt hakkama. Energiat annab efektiivsemalt ka ära kasutada.
_____________________________
Sapine post mobiilitööstuse suunas.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
18.11.2007 20:58:10
|
|
|
ei saa pihta miks ta supertelefon on? sellise moega võiks pea kõiki 6+k maksvat telefoni ülimaks nimetada
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
18.11.2007 21:03:00
|
|
|
| Elric kirjutas: |
Tulevik on kõik-ühes seadmete päralt?
Lihtsalt vastik on vaadata hetkel selliseid värdsigitisi, mis üritavad teha kõike, aga ei saa millegagi rahuldavalt hakkama. Energiat annab efektiivsemalt ka ära kasutada.
_____________________________
Sapine post mobiilitööstuse suunas. |
mis seal halba on. minu arust on hea kui ma ei pea eraldi lisavidinat kaasas kandma, et mp3-esid ja raadiot kuulata - see on mul telefonis. sama asi kaameraga, paremad telefonid teevad korralikes oludes juba sama head pilti kui need odavad seebikarbid.
neile, kes ei vaja selliseid funktsioone on ju õnneks olemas veel ka lihtsad telefonid, millega saab ainult helistada...
arm2004, vaadates spetsifikatsioone, siis "eriti palju" vastaseid nagu ei leidu ju?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
18.11.2007 21:30:18
|
|
|
Skeptik, igaüks vaatab oma mätta otsast mina isiklikult ei näe mõtet telefoni wifi'l või ka 3G'l. ning vähemasti sõbra N95'l oli GPS piiratud (ajaliselt või rahaliselt, ei mäleta), vaevalt seegi erineb. "Carl Zeiss" on ka mõttetu fraas nimes, mis ainult lisab hinda.
helistamiseks, pildistamiseks ja mp3-pleieriks pole mu samsa g600 mitte kehvem, aga suht kindlasti odavam (ja pikema garantiiga!)
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
18.11.2007 21:51:31
|
|
|
wanawoll, ma ei ütleks et see sama korpus on. Üldsegi mitte.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
18.11.2007 22:00:25
|
|
|
HighEnd, Ma pidasin rohkem raami silmas,esipaneel ja tagapaneel on vahetatavad tõenäoliselt 25 sekunndiga
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elric
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2006
|
18.11.2007 23:06:47
|
|
|
Tegelikult kui aku kestvus oleks sama mis vanematel telefonidel(6310i?) koos nende lisafunktsioonide kasutamisega, siis ma ei teeks piuksu ka. Igapäevane laadimine...pole lihtsalt minu maitse.
-Tuletab vanu häid aegu meelde-
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
19.11.2007 00:23:24
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
Skeptik, igaüks vaatab oma mätta otsast mina isiklikult ei näe mõtet telefoni wifi'l või ka 3G'l. ning vähemasti sõbra N95'l oli GPS piiratud (ajaliselt või rahaliselt, ei mäleta), vaevalt seegi erineb. "Carl Zeiss" on ka mõttetu fraas nimes, mis ainult lisab hinda.
helistamiseks, pildistamiseks ja mp3-pleieriks pole mu samsa g600 mitte kehvem, aga suht kindlasti odavam (ja pikema garantiiga!)  |
siis sa pole tutvunud täielikult symbianiga, GPSi tuge pakkuvaid programme symbianile on kümneid, too mis nokia kaasa annab, nokia maps siis, on piiratud rahaliselt, et sa näed kus sa oled, liikumist, saad otsida asukohti, planeerida marsruute aga sa lihtsalt ei saa minna navigeerimisrežiimi, kus telefon sulle ütleb, et 100m pärast pööra vasakule ja siis sõida 4km otse ning peale seda mine pööra paremale tänavavahele...sa saad ainult marsruuti vaadelda kui tervikut. Samas erinevaid programme mis on võimalik panna on väga palju...
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
19.11.2007 00:32:08
|
|
|
Oh suht kena isegi.
Nupud taolised nagu minu W610i'l mis on täitsa mugavad, kuid paistavad nagu riisiterad.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Seven7h
HV kasutaja

liitunud: 05.04.2003
|
19.11.2007 00:54:58
|
|
|
kena? ilmetu karp ju
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
19.11.2007 01:00:14
|
|
|
Need pildid mis siin paistavad on kenad selline klaasist pind vms... mujalt pole nii kena
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
19.11.2007 02:12:51
|
|
|
KillerXP, ei vaidle absoluutselt vastu, et Symbian minu jaoks tundmatu maa
aga on ka mõni selline programmijupp, mis on adekvaatne ja tasuta?
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nuub
HV vaatleja
liitunud: 03.01.2003
|
19.11.2007 04:06:00
|
|
|
Kas mõni GPS-iga Nokia kaameramobla oskab koordinaadid ka EXIF-i lisada ?
Nagist otsitud piltidel igatahes ei täheldanud ühelgi.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
19.11.2007 09:24:28
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
KillerXP, ei vaidle absoluutselt vastu, et Symbian minu jaoks tundmatu maa
aga on ka mõni selline programmijupp, mis on adekvaatne ja tasuta?  |
Navigeerimisega programme ma otseselt kohanud pole, samas pole ma ka otsinud veel, ootan kuni TomTom nokia E90 kõlblikuks tehakse ja ehk ostan selle endale... Samas sinu positsiooni kaardil suudavad sulle ju kõik näidata, lihtsalt nad ei navigeeri sind heliga, et kuhu nüüd pöörata tuleks...
| nuub kirjutas: |
Kas mõni GPS-iga Nokia kaameramobla oskab koordinaadid ka EXIF-i lisada ?
Nagist otsitud piltidel igatahes ei täheldanud ühelgi. |
Olen kohanud päris mitut erinevat programmi, mis võtavad pildi tegemise kordinaadid gps'ilt lisaks
esimese näitena oskan pakkuda ainult ühte tasulist http://shop.psiloc.com/en/Application,262282,Psiloc+Photo+Tagger aga neid on ka teisi, lihtsalt ei meenu mida näinud olen...ise ei kasuta
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ny21k
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2007
|
19.11.2007 19:44:42
|
|
|
Sain Kaubamajas näppida. Korpus jättis odava plastiku mulje. N73 peaaegu identsed, ainult uued lisad teevad tast Uue mudeli. Jääme ootama midagi UUT ja HEAD NOKIA toodet. Nagu mulle öeldi, et muud värvilahendust ei tule. Väga kahju. Müüma hakatakse 10 000.- ringis. Röögatult kallis.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
19.11.2007 20:01:39
|
|
|
Ja kõik nad on sellised kolakad:/
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurikre
HV Guru

liitunud: 20.09.2003
|
19.11.2007 20:13:39
|
|
|
Hind kuidagi karm.
Kuid eks sellist super telefoni oli ju tarvis enne jõuluaegset suur ostu hullust.
Mingi osa on ka teiste pakkujate uutest toodetest "iPhone nt."
Nokia tahaks turule tagasi tulla kuid kuidagi arenguga hätta jäänud.
Ei ole sellist midagi kohanud mille kohta ütleks jah ma tahaks seda endale saada.
Laurikre:.
_________________ Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|