|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
_fred_
HV kasutaja
liitunud: 06.06.2003
|
16.11.2007 17:31:35
|
|
|
| oswald kirjutas: |
| no eks vaadata kannatab ikka, kui vähegi nägemist on - aga võimalusel(kodustes tingimustes) paneks ikkagi suure molu taha - mis siis juhtub, kas heli ja pilt on ikka sünkroonis? Huvi pärast - kuidas subtiitrite nägemisega on - kas on bueno v oleks luupi vaja? |
Mina oma -0.5 ja -1.0'ga nägin subtiireid väga hästi
Suure molu taha sai korraks pistetud, tundus normaalne, pilt ei hakkinud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
8
HV Guru
liitunud: 27.04.2005
|
16.11.2007 18:31:47
|
|
|
| _fred_ kirjutas: |
| oswald kirjutas: |
kuidas video vaatamine välise monitoriga on? notebookreview.com-i ülevaate kohaselt hakkas suurema resolutsiooni(1280 x 1024) puhul hakkima - 7" pealt ju ometigi keegi täispikka filmi vaatama ei hakka...
|
Mina vaatasin selle 7" pealt päris mitu filmi juba ära ja ei kurda... |
NTSC DVD resolutsioon on 720×480 ja PAL DVD puhul 720×576, seega selle miniarvuti LCD resolutsioon 800x480 polegi niiväga mööda. Ega neid piksleid siis kusagilt juurde ei teki, kui suurema resoga ekraanil vaadata!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
16.11.2007 18:48:55
|
|
|
Mis seal ohkida selle raha eest on pilli küll ja küll
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
17.11.2007 13:36:32
|
|
|
| nagu ma aru saan, siis on tal seal luugi all 2 mälupesa jah?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
17.11.2007 20:05:57
|
|
|
on keegi proovinud sellele läpakale XP ka peale suruda või ?
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxveix
HV Guru

liitunud: 01.05.2004
|
17.11.2007 20:14:34
|
|
|
| reints kirjutas: |
| on keegi proovinud sellele läpakale XP ka peale suruda või ? |
mis seal suruda, xp driverid asuse lehel ju olemas. Arvatavasti töötab ka w2k-server2003-ga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
17.11.2007 20:59:07
|
|
|
Aga kas keegi testinud ka on ruumi ju ikka suhteliselt vähe
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
17.11.2007 21:26:59
|
|
|
no kui on 1 pesa, siis sobib sinna kuni 1GB moodul. 2GB moodulid sobivad alles alates Inteli 965 chipsetist, aga tol Eee PC-l on igivana 910GML (Wikipedia andmetel)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
17.11.2007 21:36:05
|
|
|
mingi välise kõvaketta võimalus on ju ka
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| tagasi üles |
|
 |
ak.90
HV veteran
liitunud: 01.06.2007
|
17.11.2007 21:38:11
|
|
|
| reints kirjutas: |
| Aga kas keegi testinud ka on ruumi ju ikka suhteliselt vähe |
Minuteada ei ole xp-l min. nõuet, ise ta võtab ca 1GB ruumi koos hädavajalike programmidega....
Kui kettaruumist väheks jääb on alati võimalik ka ju osta mälupulgad
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
17.11.2007 21:42:02
|
|
|
lihtsaim viis oleks sinna mälukaardi pessa osta 4GB MMC kaart
|
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
17.11.2007 21:52:17
|
|
|
Minul igatahes ta 1gb mp3-meka pealt midagi välja ei lugenud.
Samas teistes arvutites fungab ilusti ei tea kas asi linuxis aga jah see 4gb kaart peaks normaalne küll olema hind ka ainult 545.-
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
17.11.2007 21:56:44
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
no kui on 1 pesa, siis sobib sinna kuni 1GB moodul. 2GB moodulid sobivad alles alates Inteli 965 chipsetist, aga tol Eee PC-l on igivana 910GML (Wikipedia andmetel) |
veider, wp lehel on kuni 2GB kirjas
uurin ringi natukene
|
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
17.11.2007 23:53:24
|
|
|
Ohh lõpux ometi sain enda pillile ka püsivalt eesti keele peale.
kuid prt sc ei taha nagu töötada või muutus sellega ka klaveril koht
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| tagasi üles |
|
 |
ago123
HV vaatleja

liitunud: 24.09.2005
|
18.11.2007 08:59:40
|
|
|
| kuidas seda eesti keelt võimalik välja võluda on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Lennart
HV vaatleja
liitunud: 04.12.2006
|
18.11.2007 12:01:03
|
|
|
| Kui keegi tahab seda proovida, siis eile oli Viru keskuses DigiExpo messil seda võimalik proovida, ma arvan, et ka täna.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
18.11.2007 14:33:36
|
|
|
Ma mõtlesin klaverit
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
18.11.2007 22:24:03
|
|
|
Täna sai uuritud seda imeasja. 2 häirivat asjaolu - ekraani värvid on väga halvad ning ekraan on tsipa liialt pisike.
Peab eBay'sse piiluma, 2,5-3 eest oleksin vast ostja küll.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ak.90
HV veteran
liitunud: 01.06.2007
|
18.11.2007 22:46:13
|
|
|
| Ardo kirjutas: |
Täna sai uuritud seda imeasja. 2 häirivat asjaolu - ekraani värvid on väga halvad ning ekraan on tsipa liialt pisike.
Peab eBay'sse piiluma, 2,5-3 eest oleksin vast ostja küll.  |
Vaatasin Ebay-st, ei ole seal midagi soodsam, postitamisega tuleb kallimgi kui 5.5k-d
Mingi kuu/kahe pärast peaks järelturg ka tekkima, ehk vaatab ise ka enale,hea koolis vihiku asemel kasutada
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
19.11.2007 09:20:50
|
|
|
| reints kirjutas: |
| mingi välise kõvaketta võimalus on ju ka |
USB-sse võid ju ühendada mida tahes Lisaks mälukaardid Mälu saab sellel vahetada jah aga see flash ketas on emaplaadi peale "tinutatud" ja seda kahjuks niisama vahetada ei saa. Muidu päris tore ja mõnus asi küll...väga paljudele on meeldima hakanud...isegi mulle istus Kuhugi reisilegi kaasa võtta et korraks emaile vms saata igati tegus asi...ei pea avalikke netipunkte otsima kui wifi olemas
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
19.11.2007 09:29:59
|
|
|
päris mõistlik kontseptsioon on asjal. eriti kui teise arvuti kasutamise võimalus ka on. et selle pisikese asjaga võtad oma konspektid/projektid/joga kaasa ja teed täiendusi, kuulad samal ajal muusikat või miskit ja suurema / rohkem arvutusvõimsust vajava asja teed niikuinii hiljem kodus. ma tassisin vahepeal pool aastat kolmekilost läpakat koos koti ja laadija ja muu sellisega, ei istunud lõpuks. seda kerget ja odavat asjakest isegi tassiks. teine asi on odavus: paned ropu papi mingi ulme läppari alla aga see kas varastatakse ära koos andmetega sest läppari jaoks raha saamiseks tuli ka lauakas maha müüa ja andmeid pole kuskil hoida, või läheb katki ja on koos andmetega poolteist kuud garantiis ja ikkagi ei saa mitte midagi teha. ~5k eest kannatab kriitilisemas olukorras uue osta ja syncimiseprogedega lauakasse, mis niikuinii olema peaks, kenasti päkkapid teha.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
19.11.2007 10:16:04
|
|
|
Henrik Roonemaal oli ka Tehnokrati saates see läpp kaasas
|
|
| tagasi üles |
|
 |
8
HV Guru
liitunud: 27.04.2005
|
19.11.2007 15:28:25
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| päris mõistlik kontseptsioon on asjal. eriti kui teise arvuti kasutamise võimalus ka on. et selle pisikese asjaga võtad oma konspektid/projektid/joga kaasa ja teed täiendusi, kuulad samal ajal muusikat või miskit ja suurema / rohkem arvutusvõimsust vajava asja teed niikuinii hiljem kodus. ma tassisin vahepeal pool aastat kolmekilost läpakat koos koti ja laadija ja muu sellisega, ei istunud lõpuks. seda kerget ja odavat asjakest isegi tassiks. teine asi on odavus: paned ropu papi mingi ulme läppari alla aga see kas varastatakse ära koos andmetega sest läppari jaoks raha saamiseks tuli ka lauakas maha müüa ja andmeid pole kuskil hoida, või läheb katki ja on koos andmetega poolteist kuud garantiis ja ikkagi ei saa mitte midagi teha. ~5k eest kannatab kriitilisemas olukorras uue osta ja syncimiseprogedega lauakasse, mis niikuinii olema peaks, kenasti päkkapid teha. (y) |
Just täpselt. Õpilase/tudengi jaoks oleks see just ideaalne praktiline asi... konspektikaustikute asendajaks (ja samal ajal nii palju ei ahvatleks tunni ajal muudele mittevajalikele tegevustele kui tavaline võimas läpakas). Ning vajalikud aktiivkasutuses olevad dokumendid mahuvad vabalt ka sinna sisemise SSD peale ära.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
19.11.2007 19:31:23
|
|
|
Vott seda võiks juba nimetada tõesti läpakaks kui saaks tera suurema reso.
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
19.11.2007 19:36:35
|
|
|
ja terase kõvaketta
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
19.11.2007 20:10:55
|
|
|
Aga öelge, kas sinna mälukaardilugejasse läheb kaart lõpuni sisse või jääb pool välja tilpnema? Praktiline oleks mälukaarti kogu aeg lugejas hoida ja lisakõvakettana kasutada, aga mitte siis, kui pool kaarti väljas on ja igal liigutusel murduda ähvardab.
EDIT:
| Skeptik kirjutas: |
| neisse lähvad kaardid ikka tavaliselt täiesti sisse. paar mm jääb välja millele vajutades kaart välja hüppab. |
Olen näinud mitmesuguseid. Näiteks FS Amilo L1310G läpakal jääb pool kaarti välja ja eemaldamiseks tuleb see lihtsalt välja tõmmata.
_________________ Tere hommikust! 
viimati muutis .Scorps. 19.11.2007 20:34:48, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
19.11.2007 20:15:13
|
|
|
| .Scorps. kirjutas: |
| Aga öelge, kas sinna mälukaardilugejasse läheb kaart lõpuni sisse või jääb pool välja tilpnema? Praktiline oleks mälukaarti kogu aeg lugejas hoida ja lisakõvakettana kasutada, aga mitte siis, kui pool kaarti väljas on ja igal liigutusel murduda ähvardab. |
neisse lähvad kaardid ikka tavaliselt täiesti sisse. paar mm jääb välja millele vajutades kaart välja hüppab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
gj
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
19.11.2007 20:23:06
|
|
|
| SD kaart on kenasti sees ja töötab ka korralikult, usb pulk tuleks selle aparaadi tarvis kll natuke lühematsorti osta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
20.11.2007 12:30:32
|
|
|
link :: Dell 15.4-inch Vostro 1000 Laptop Hits $399
| tsitaat: |
| The all-black laptop features a 1.7GHz AMD Athlon 64 X2 TK-53 processor, Windows XP Home Edition, an XGA panel, 120GB 5,400 rpm hard drive, 1GB of DDR2 RAM, a DVD writer (with dual-layer DVD+R write capability), ATI's Radeon Xpress 1150 integrated graphics set, 802.11g WiFi and a four-cell Li-ion battery for only $399. |
ega see ka oma raha eest kehva ole.. kuigi jah, too ikka selline tavalisem läpakas.
Sorry ot pärast aga Delli teemat ei paistnud olevat
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
20.11.2007 12:32:49
|
|
|
| vostro peaks ju odav äriklass olema ? miks tal xp home on ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SilverR
HV vaatleja
liitunud: 20.01.2007
|
20.11.2007 16:01:23
|
|
|
Huvitav kuidas selle ühendamisega fotokaga oleks? Ja kas USB seadmed üldiselt tunneb ilma suurema jamata ära? Kuidas on lood selle ja XP masinaga läbi ruuteri WIFI võrgu loomine, või üldse ühendus XP'd kasutava arvutiga? Ja palju vaba ruumi seal 4GB on kui arvestada OPsys maha? Kuidas GPS külge pookimisega lood on?
Pole Linuxit kasutanud, selle pärast sellised küsimused.
Ja kuidas hinnaga lood on? Kas on oodata selle langemist lähima paari kuu jooksul?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ak.90
HV veteran
liitunud: 01.06.2007
|
20.11.2007 16:03:28
|
|
|
Ise arvan, et ei lange lähikuudel see hind midagi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ago123
HV vaatleja

liitunud: 24.09.2005
|
20.11.2007 16:17:56
|
|
|
| SilverR kirjutas: |
Huvitav kuidas selle ühendamisega fotokaga oleks? Ja kas USB seadmed üldiselt tunneb ilma suurema jamata ära? Kuidas on lood selle ja XP masinaga läbi ruuteri WIFI võrgu loomine, või üldse ühendus XP'd kasutava arvutiga? Ja palju vaba ruumi seal 4GB on kui arvestada OPsys maha? Kuidas GPS külge pookimisega lood on?
Pole Linuxit kasutanud, selle pärast sellised küsimused.
Ja kuidas hinnaga lood on? Kas on oodata selle langemist lähima paari kuu jooksul? |
Minu Nikoni fotoka tundis ära aga kuna sellel on SD mälukaardi lugeja siis kasutan rohekm seda. Minu USB seadmed on kõik ära tundnud. XP peaks väga hästi töötama, kaasas on ka ju DVD kõikide driveritega xp jaoks. Linuxist jääb vaba ruumi üle 1,3 GB. GPSi pole proovinud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Raid0
HV veteran

liitunud: 01.02.2004
|
20.11.2007 16:29:02
|
|
|
| SilverR mõtles kuidas oleks võimalik luua ühendus Windows XP-ga ja selle linuxiga raali vahel ning siis faile liigutada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SilverR
HV vaatleja
liitunud: 20.01.2007
|
20.11.2007 17:43:09
|
|
|
| Raid0 kirjutas: |
| SilverR mõtles kuidas oleks võimalik luua ühendus Windows XP-ga ja selle linuxiga raali vahel ning siis faile liigutada. |
Just nii.
E:Ja selline küsimus kah, et kas see on võimeline töötama ilma akuta lihtsalt vooluvõrgust?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
stepzter
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
20.11.2007 18:33:10
|
|
|
Windows sharede kasutamine on Linuxi all üldiselt käkitegu, Eee easy mode oleva xandrosi faili halduri kohta ei tea, aga konqueroris kirjutad smb://masina_aadress/ aadressi ribale ja muudkui kasutad. KDE all on olemas tööriistad enda kataloogide samba protokolliga välja jagamiseks, aga need ei pruugi Eee peal vaikimisi installitud olla.
_________________ Toetan õige kirja |
|
| tagasi üles |
|
 |
gj
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
20.11.2007 18:47:33
|
|
|
| mul on ka kõik usb ja paar katsetatud sd kaarti kenasti tööle läinud, 3000kr on jah vist vara loota aga minu masina saaks üle kilo peahinnast odavamalt küll.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
seltsimees
HV vaatleja

liitunud: 15.09.2006
|
20.11.2007 20:46:54
|
|
|
tere
ma soovitaks ka teistele kes pole linuxi fännid just, installida sellele Eee -le peale netist vabalt tõmmatav TinyXP ja eriti hästi sobis siia TinyXP_Vista_Edition.
Kõik legaliseerimised saab hiljem teha, installimine on muidugi küllaltki aeglane aga tulemus on seda väärt. Sellist püssi annab otsida. Ma ei vaadanud pärast puhta installi lõppu vaba ruumi aga nüüd kui on juba mõned rakendused ka peal on veel 2,37 GB vaba kettamaht ja pluss 4 GB sd kaart. Draiverid netist või kaasasolevalt plaadilt ja kõik toimib nagu kulda.
Siiski on jamamist eesti klaviatuuriga kuna sellel tinyXP -l on see maha roogitud ja peab nipitama. 4 GB kaarti loeb minul ka xp all ja ega rohkemat autosse vajagi pole. Kui keegi oskaks suunata et kust otsida
sellele tühjale siinile (kaane all) gps moodulit siis oleks tänulik. See juhtmega variant on ka muidugi lahendus aga mugavam oleks kui miskit ei ripuks eriti küljes.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ago123
HV vaatleja

liitunud: 24.09.2005
|
20.11.2007 22:04:37
|
|
|
| ilma akuta töötab ilusti, mina kasutangi akut ainult siis kui on vaja juhtmevabalt töötada või kui olen bussis näiteks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
21.11.2007 13:52:46
|
|
|
mul hiir miskipärast jebib vaja eriti kõvalt vajutamist enne kui fungab ja vahel hakib ka siis
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| tagasi üles |
|
 |
ramses007
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2007
|
21.11.2007 16:17:28
|
|
|
| tsitaat: |
Sellega seoses võiks keegi pealkirjas hinna ära parandada, 3k lootust siinmail nüüd küll ei ole..
|
Miks ei ole. http://eeepc.asus.com/en/product.htm .2G surf mudel arvate et tuleb ka 5000kr ? Mina ei usu. Ma arvan et 3000-4000kr tuleb 2G mudel.
_________________ MBP 13"
EOS 5Dm2 / EOS 600D + 50mm F1.8 + 14mm F2.8 + 17-40mm F4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
21.11.2007 18:57:01
|
|
|
ramses007, sa mine ja vaata mis hinnaga need eesti müüjate hinnakirjas on. ~5k
statamet tahtis 2009/2011 aasta põllu- ja rahvaloenduse läbiviimiseks riistvara katsetamiseks paar tükki hankida aga kuna 5k eest suudetakse juba terviklikumaid läppareid shippida eestis, jäi see vist hetkeseisuga katki. kes siiski suudaks 3k ga neid shippida, võib märku anda.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ramses007
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2007
|
21.11.2007 21:04:57
|
|
|
| tsitaat: |
ramses007, sa mine ja vaata mis hinnaga need eesti müüjate hinnakirjas on. ~5k
|
Aga ma ei räägi tänasest. Vaevalt et 2G mudel ka 5000 tuleb.
_________________ MBP 13"
EOS 5Dm2 / EOS 600D + 50mm F1.8 + 14mm F2.8 + 17-40mm F4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
21.11.2007 22:13:41
|
|
|
millest siis, sellest, et järelturult masina selle raha eest saab?
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
8
HV Guru
liitunud: 27.04.2005
|
22.11.2007 02:27:24
|
|
|
Räägitakse jah, et 2GB"surf" mudel võib tulla tõesti veerandi võrra (või veidi enamgi) odavam. Aga kindel veel pole.
Sedasi ta jah sinna 3500 krooni lähedale kipub minema küll...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
gj
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
22.11.2007 09:31:36
|
|
|
| siis oleks juba see 500 lisaks targem järelturumasinapeale raisata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ago123
HV vaatleja

liitunud: 24.09.2005
|
22.11.2007 13:58:23
|
|
|
| videote, piltide ja dokumentide hoidmiseks aksutan mina veebipühiseid rakendusi nagu näiteks piltide jaoks;nagi.ee, albu.ee, videod:youtube.com, toru.ee ja dokumentide jaoks docs.google.com, mille link on ka eee operatsioonisüsteemis, seega on seda ette nähtud, et arvutis hoiad minimaalselt asju
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
22.11.2007 14:06:31
|
|
|
no portable aparaadid polegi storage jaoks. eluks vajalikke asju ei hoita ühe ketta peal. vahet pole, kas on tegu läpaka või lauakaga.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|