Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  ASUS Eee PC märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 29, 30, 31  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
_fred_
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2003




sõnum 16.11.2007 17:31:35 vasta tsitaadiga

oswald kirjutas:
no eks vaadata kannatab ikka, kui vähegi nägemist on - aga võimalusel(kodustes tingimustes) paneks ikkagi suure molu taha - mis siis juhtub, kas heli ja pilt on ikka sünkroonis? Huvi pärast - kuidas subtiitrite nägemisega on - kas on bueno v oleks luupi vaja?


Mina oma -0.5 ja -1.0'ga nägin subtiireid väga hästi icon_wink.gif

Suure molu taha sai korraks pistetud, tundus normaalne, pilt ei hakkinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
8
HV Guru

liitunud: 27.04.2005




sõnum 16.11.2007 18:31:47 vasta tsitaadiga

_fred_ kirjutas:
oswald kirjutas:
kuidas video vaatamine välise monitoriga on? notebookreview.com-i ülevaate kohaselt hakkas suurema resolutsiooni(1280 x 1024) puhul hakkima - 7" pealt ju ometigi keegi täispikka filmi vaatama ei hakka...


Mina vaatasin selle 7" pealt päris mitu filmi juba ära ja ei kurda...


NTSC DVD resolutsioon on 720×480 ja PAL DVD puhul 720×576, seega selle miniarvuti LCD resolutsioon 800x480 polegi niiväga mööda. Ega neid piksleid siis kusagilt juurde ei teki, kui suurema resoga ekraanil vaadata!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2007 18:48:55 vasta tsitaadiga

Mis seal ohkida selle raha eest on pilli küll ja küll thumbs_up.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2007 13:36:32 vasta tsitaadiga

nagu ma aru saan, siis on tal seal luugi all 2 mälupesa jah?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 17.11.2007 13:57:45 vasta tsitaadiga

wp järgi vaadates tundub et 1 pesa (2GB pulgad ju olemas DDR2'l, miks ei peaks seda supportima)
lisaks siis tuleb jälgida et ei oleks Surf versioon läpust, sellel on joodetud mälu ja pesa üldse puudub

edit: http://www.tweaktown.com/articles/1213/1/page_1_introduction/index.html
http://www.tweaktown.com/popImg.php?img=eeepc6_l.jpg <-- 1 pesa

isegi ketas on integreeritud emaplaadile icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2007 20:05:57 vasta tsitaadiga

on keegi proovinud sellele läpakale XP ka peale suruda või ?
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 17.11.2007 20:14:34 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:
on keegi proovinud sellele läpakale XP ka peale suruda või ?


mis seal suruda, xp driverid asuse lehel ju olemas. Arvatavasti töötab ka w2k-server2003-ga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2007 20:59:07 vasta tsitaadiga

Aga kas keegi testinud ka on ruumi ju ikka suhteliselt vähe
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2007 21:26:59 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
wp järgi vaadates tundub et 1 pesa (2GB pulgad ju olemas DDR2'l, miks ei peaks seda supportima)
lisaks siis tuleb jälgida et ei oleks Surf versioon läpust, sellel on joodetud mälu ja pesa üldse puudub

edit: http://www.tweaktown.com/articles/1213/1/page_1_introduction/index.html
http://www.tweaktown.com/popImg.php?img=eeepc6_l.jpg <-- 1 pesa

isegi ketas on integreeritud emaplaadile icon_biggrin.gif

no kui on 1 pesa, siis sobib sinna kuni 1GB moodul. 2GB moodulid sobivad alles alates Inteli 965 chipsetist, aga tol Eee PC-l on igivana 910GML (Wikipedia andmetel)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2007 21:36:05 vasta tsitaadiga

mingi välise kõvaketta võimalus on ju ka
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2007 21:38:11 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:
Aga kas keegi testinud ka on ruumi ju ikka suhteliselt vähe

Minuteada ei ole xp-l min. nõuet, ise ta võtab ca 1GB ruumi koos hädavajalike programmidega....
Kui kettaruumist väheks jääb on alati võimalik ka ju osta mälupulgad icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2007 21:42:02 vasta tsitaadiga

lihtsaim viis oleks sinna mälukaardi pessa osta 4GB MMC kaart icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2007 21:52:17 vasta tsitaadiga

Minul igatahes ta 1gb mp3-meka pealt midagi välja ei lugenud.
Samas teistes arvutites fungab ilusti ei tea kas asi linuxis aga jah see 4gb kaart peaks normaalne küll olema hind ka ainult 545.-

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 17.11.2007 21:56:44 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
mikk36 kirjutas:
wp järgi vaadates tundub et 1 pesa (2GB pulgad ju olemas DDR2'l, miks ei peaks seda supportima)
lisaks siis tuleb jälgida et ei oleks Surf versioon läpust, sellel on joodetud mälu ja pesa üldse puudub

edit: http://www.tweaktown.com/articles/1213/1/page_1_introduction/index.html
http://www.tweaktown.com/popImg.php?img=eeepc6_l.jpg <-- 1 pesa

isegi ketas on integreeritud emaplaadile icon_biggrin.gif

no kui on 1 pesa, siis sobib sinna kuni 1GB moodul. 2GB moodulid sobivad alles alates Inteli 965 chipsetist, aga tol Eee PC-l on igivana 910GML (Wikipedia andmetel)
veider, wp lehel on kuni 2GB kirjas icon_biggrin.gif
uurin ringi natukene
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2007 23:53:24 vasta tsitaadiga

Ohh lõpux ometi sain enda pillile ka püsivalt eesti keele peale.
kuid prt sc ei taha nagu töötada või muutus sellega ka klaveril koht icon_sad.gif

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ago123
HV vaatleja
ago123

liitunud: 24.09.2005




sõnum 18.11.2007 08:59:40 vasta tsitaadiga

kuidas seda eesti keelt võimalik välja võluda on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lennart
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2006




sõnum 18.11.2007 12:01:03 vasta tsitaadiga

Kui keegi tahab seda proovida, siis eile oli Viru keskuses DigiExpo messil seda võimalik proovida, ma arvan, et ka täna.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2007 14:33:36 vasta tsitaadiga

Ma mõtlesin klaverit
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2007 22:24:03 vasta tsitaadiga

Täna sai uuritud seda imeasja. 2 häirivat asjaolu - ekraani värvid on väga halvad ning ekraan on tsipa liialt pisike.

Peab eBay'sse piiluma, 2,5-3 eest oleksin vast ostja küll. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2007 22:46:13 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
Täna sai uuritud seda imeasja. 2 häirivat asjaolu - ekraani värvid on väga halvad ning ekraan on tsipa liialt pisike.

Peab eBay'sse piiluma, 2,5-3 eest oleksin vast ostja küll. icon_rolleyes.gif

Vaatasin Ebay-st, ei ole seal midagi soodsam, postitamisega tuleb kallimgi kui 5.5k-d
Mingi kuu/kahe pärast peaks järelturg ka tekkima, ehk vaatab ise ka enale,hea koolis vihiku asemel kasutada icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 19.11.2007 09:20:50 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:
mingi välise kõvaketta võimalus on ju ka


USB-sse võid ju ühendada mida tahes icon_wink.gif Lisaks mälukaardid icon_wink.gif Mälu saab sellel vahetada jah aga see flash ketas on emaplaadi peale "tinutatud" ja seda kahjuks niisama vahetada ei saa. Muidu päris tore ja mõnus asi küll...väga paljudele on meeldima hakanud...isegi mulle istus icon_biggrin.gif Kuhugi reisilegi kaasa võtta et korraks emaile vms saata igati tegus asi...ei pea avalikke netipunkte otsima kui wifi olemas icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.11.2007 09:29:59 vasta tsitaadiga

päris mõistlik kontseptsioon on asjal. eriti kui teise arvuti kasutamise võimalus ka on. et selle pisikese asjaga võtad oma konspektid/projektid/joga kaasa ja teed täiendusi, kuulad samal ajal muusikat või miskit ja suurema / rohkem arvutusvõimsust vajava asja teed niikuinii hiljem kodus. ma tassisin vahepeal pool aastat kolmekilost läpakat koos koti ja laadija ja muu sellisega, ei istunud lõpuks. seda kerget ja odavat asjakest isegi tassiks. teine asi on odavus: paned ropu papi mingi ulme läppari alla aga see kas varastatakse ära koos andmetega sest läppari jaoks raha saamiseks tuli ka lauakas maha müüa ja andmeid pole kuskil hoida, või läheb katki ja on koos andmetega poolteist kuud garantiis ja ikkagi ei saa mitte midagi teha. ~5k eest kannatab kriitilisemas olukorras uue osta ja syncimiseprogedega lauakasse, mis niikuinii olema peaks, kenasti päkkapid teha. thumbs_up.gif
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2007 10:16:04 vasta tsitaadiga

Henrik Roonemaal oli ka Tehnokrati saates see läpp kaasas icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
8
HV Guru

liitunud: 27.04.2005




sõnum 19.11.2007 15:28:25 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
päris mõistlik kontseptsioon on asjal. eriti kui teise arvuti kasutamise võimalus ka on. et selle pisikese asjaga võtad oma konspektid/projektid/joga kaasa ja teed täiendusi, kuulad samal ajal muusikat või miskit ja suurema / rohkem arvutusvõimsust vajava asja teed niikuinii hiljem kodus. ma tassisin vahepeal pool aastat kolmekilost läpakat koos koti ja laadija ja muu sellisega, ei istunud lõpuks. seda kerget ja odavat asjakest isegi tassiks. teine asi on odavus: paned ropu papi mingi ulme läppari alla aga see kas varastatakse ära koos andmetega sest läppari jaoks raha saamiseks tuli ka lauakas maha müüa ja andmeid pole kuskil hoida, või läheb katki ja on koos andmetega poolteist kuud garantiis ja ikkagi ei saa mitte midagi teha. ~5k eest kannatab kriitilisemas olukorras uue osta ja syncimiseprogedega lauakasse, mis niikuinii olema peaks, kenasti päkkapid teha. (y)

Just täpselt. Õpilase/tudengi jaoks oleks see just ideaalne praktiline asi... konspektikaustikute asendajaks (ja samal ajal nii palju ei ahvatleks tunni ajal muudele mittevajalikele tegevustele kui tavaline võimas läpakas). Ning vajalikud aktiivkasutuses olevad dokumendid mahuvad vabalt ka sinna sisemise SSD peale ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 19.11.2007 19:31:23 vasta tsitaadiga

Vott seda võiks juba nimetada tõesti läpakaks kui saaks tera suurema reso.
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2007 19:36:35 vasta tsitaadiga

ja terase kõvaketta icon_wink.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2007 20:10:55 vasta tsitaadiga

Aga öelge, kas sinna mälukaardilugejasse läheb kaart lõpuni sisse või jääb pool välja tilpnema? Praktiline oleks mälukaarti kogu aeg lugejas hoida ja lisakõvakettana kasutada, aga mitte siis, kui pool kaarti väljas on ja igal liigutusel murduda ähvardab.

EDIT:
Skeptik kirjutas:
neisse lähvad kaardid ikka tavaliselt täiesti sisse. paar mm jääb välja millele vajutades kaart välja hüppab.

Olen näinud mitmesuguseid. Näiteks FS Amilo L1310G läpakal jääb pool kaarti välja ja eemaldamiseks tuleb see lihtsalt välja tõmmata.

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif


viimati muutis .Scorps. 19.11.2007 20:34:48, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2007 20:15:13 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
Aga öelge, kas sinna mälukaardilugejasse läheb kaart lõpuni sisse või jääb pool välja tilpnema? Praktiline oleks mälukaarti kogu aeg lugejas hoida ja lisakõvakettana kasutada, aga mitte siis, kui pool kaarti väljas on ja igal liigutusel murduda ähvardab.

neisse lähvad kaardid ikka tavaliselt täiesti sisse. paar mm jääb välja millele vajutades kaart välja hüppab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2007 20:23:06 vasta tsitaadiga

SD kaart on kenasti sees ja töötab ka korralikult, usb pulk tuleks selle aparaadi tarvis kll natuke lühematsorti osta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2007 12:30:32 vasta tsitaadiga

link :: Dell 15.4-inch Vostro 1000 Laptop Hits $399

tsitaat:
The all-black laptop features a 1.7GHz AMD Athlon 64 X2 TK-53 processor, Windows XP Home Edition, an XGA panel, 120GB 5,400 rpm hard drive, 1GB of DDR2 RAM, a DVD writer (with dual-layer DVD+R write capability), ATI's Radeon Xpress 1150 integrated graphics set, 802.11g WiFi and a four-cell Li-ion battery for only $399.

ega see ka oma raha eest kehva ole.. kuigi jah, too ikka selline tavalisem läpakas.


Sorry ot pärast aga Delli teemat ei paistnud olevat
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 20.11.2007 12:32:49 vasta tsitaadiga

vostro peaks ju odav äriklass olema ? miks tal xp home on ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilverR
HV vaatleja

liitunud: 20.01.2007




sõnum 20.11.2007 16:01:23 vasta tsitaadiga

Huvitav kuidas selle ühendamisega fotokaga oleks? Ja kas USB seadmed üldiselt tunneb ilma suurema jamata ära? Kuidas on lood selle ja XP masinaga läbi ruuteri WIFI võrgu loomine, või üldse ühendus XP'd kasutava arvutiga? Ja palju vaba ruumi seal 4GB on kui arvestada OPsys maha? Kuidas GPS külge pookimisega lood on?

Pole Linuxit kasutanud, selle pärast sellised küsimused.

Ja kuidas hinnaga lood on? Kas on oodata selle langemist lähima paari kuu jooksul?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2007 16:03:28 vasta tsitaadiga

Ise arvan, et ei lange lähikuudel see hind midagi icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 20.11.2007 16:08:20 vasta tsitaadiga

Sellega seoses võiks keegi pealkirjas hinna ära parandada, 3k lootust siinmail nüüd küll ei ole..
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ago123
HV vaatleja
ago123

liitunud: 24.09.2005




sõnum 20.11.2007 16:17:56 vasta tsitaadiga

SilverR kirjutas:
Huvitav kuidas selle ühendamisega fotokaga oleks? Ja kas USB seadmed üldiselt tunneb ilma suurema jamata ära? Kuidas on lood selle ja XP masinaga läbi ruuteri WIFI võrgu loomine, või üldse ühendus XP'd kasutava arvutiga? Ja palju vaba ruumi seal 4GB on kui arvestada OPsys maha? Kuidas GPS külge pookimisega lood on?

Pole Linuxit kasutanud, selle pärast sellised küsimused.

Ja kuidas hinnaga lood on? Kas on oodata selle langemist lähima paari kuu jooksul?


Minu Nikoni fotoka tundis ära aga kuna sellel on SD mälukaardi lugeja siis kasutan rohekm seda. Minu USB seadmed on kõik ära tundnud. XP peaks väga hästi töötama, kaasas on ka ju DVD kõikide driveritega xp jaoks. Linuxist jääb vaba ruumi üle 1,3 GB. GPSi pole proovinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004




sõnum 20.11.2007 16:29:02 vasta tsitaadiga

SilverR mõtles kuidas oleks võimalik luua ühendus Windows XP-ga ja selle linuxiga raali vahel ning siis faile liigutada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilverR
HV vaatleja

liitunud: 20.01.2007




sõnum 20.11.2007 17:43:09 vasta tsitaadiga

Raid0 kirjutas:
SilverR mõtles kuidas oleks võimalik luua ühendus Windows XP-ga ja selle linuxiga raali vahel ning siis faile liigutada.


Just nii.

E:Ja selline küsimus kah, et kas see on võimeline töötama ilma akuta lihtsalt vooluvõrgust?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stepzter
HV veteran
stepzter

liitunud: 11.11.2001




sõnum 20.11.2007 18:33:10 vasta tsitaadiga

Windows sharede kasutamine on Linuxi all üldiselt käkitegu, Eee easy mode oleva xandrosi faili halduri kohta ei tea, aga konqueroris kirjutad smb://masina_aadress/ aadressi ribale ja muudkui kasutad. KDE all on olemas tööriistad enda kataloogide samba protokolliga välja jagamiseks, aga need ei pruugi Eee peal vaikimisi installitud olla.
_________________
Toetan õige kirja
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2007 18:47:33 vasta tsitaadiga

mul on ka kõik usb ja paar katsetatud sd kaarti kenasti tööle läinud, 3000kr on jah vist vara loota aga minu masina saaks üle kilo peahinnast odavamalt küll.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seltsimees
HV vaatleja
seltsimees

liitunud: 15.09.2006




sõnum 20.11.2007 20:46:54 vasta tsitaadiga

tere
ma soovitaks ka teistele kes pole linuxi fännid just, installida sellele Eee -le peale netist vabalt tõmmatav TinyXP ja eriti hästi sobis siia TinyXP_Vista_Edition.
Kõik legaliseerimised saab hiljem teha, installimine on muidugi küllaltki aeglane aga tulemus on seda väärt. Sellist püssi annab otsida. Ma ei vaadanud pärast puhta installi lõppu vaba ruumi aga nüüd kui on juba mõned rakendused ka peal on veel 2,37 GB vaba kettamaht ja pluss 4 GB sd kaart. Draiverid netist või kaasasolevalt plaadilt ja kõik toimib nagu kulda.
Siiski on jamamist eesti klaviatuuriga kuna sellel tinyXP -l on see maha roogitud ja peab nipitama. 4 GB kaarti loeb minul ka xp all ja ega rohkemat autosse vajagi pole. Kui keegi oskaks suunata et kust otsida
sellele tühjale siinile (kaane all) gps moodulit siis oleks tänulik. See juhtmega variant on ka muidugi lahendus aga mugavam oleks kui miskit ei ripuks eriti küljes.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ago123
HV vaatleja
ago123

liitunud: 24.09.2005




sõnum 20.11.2007 22:04:37 vasta tsitaadiga

ilma akuta töötab ilusti, mina kasutangi akut ainult siis kui on vaja juhtmevabalt töötada või kui olen bussis näiteks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2007 13:52:46 vasta tsitaadiga

mul hiir miskipärast jebib vaja eriti kõvalt vajutamist enne kui fungab ja vahel hakib ka siis
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ramses007
HV kasutaja
ramses007

liitunud: 07.05.2007




sõnum 21.11.2007 16:17:28 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Sellega seoses võiks keegi pealkirjas hinna ära parandada, 3k lootust siinmail nüüd küll ei ole..

Miks ei ole. icon_neutral.gif http://eeepc.asus.com/en/product.htm .2G surf mudel arvate et tuleb ka 5000kr ? Mina ei usu. Ma arvan et 3000-4000kr tuleb 2G mudel. icon_rolleyes.gif

_________________
MBP 13"
EOS 5Dm2 / EOS 600D + 50mm F1.8 + 14mm F2.8 + 17-40mm F4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.11.2007 18:57:01 vasta tsitaadiga

ramses007, sa mine ja vaata mis hinnaga need eesti müüjate hinnakirjas on. ~5k

statamet tahtis 2009/2011 aasta põllu- ja rahvaloenduse läbiviimiseks riistvara katsetamiseks paar tükki hankida aga kuna 5k eest suudetakse juba terviklikumaid läppareid shippida eestis, jäi see vist hetkeseisuga katki. kes siiski suudaks 3k ga neid shippida, võib märku anda.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ramses007
HV kasutaja
ramses007

liitunud: 07.05.2007




sõnum 21.11.2007 21:04:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ramses007, sa mine ja vaata mis hinnaga need eesti müüjate hinnakirjas on. ~5k

Aga ma ei räägi tänasest. Vaevalt et 2G mudel ka 5000 tuleb.

_________________
MBP 13"
EOS 5Dm2 / EOS 600D + 50mm F1.8 + 14mm F2.8 + 17-40mm F4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.11.2007 22:13:41 vasta tsitaadiga

millest siis, sellest, et järelturult masina selle raha eest saab?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
8
HV Guru

liitunud: 27.04.2005




sõnum 22.11.2007 02:27:24 vasta tsitaadiga

Räägitakse jah, et 2GB"surf" mudel võib tulla tõesti veerandi võrra (või veidi enamgi) odavam. Aga kindel veel pole.
Sedasi ta jah sinna 3500 krooni lähedale kipub minema küll...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2007 09:31:36 vasta tsitaadiga

siis oleks juba see 500 lisaks targem järelturumasinapeale raisata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ago123
HV vaatleja
ago123

liitunud: 24.09.2005




sõnum 22.11.2007 13:58:23 vasta tsitaadiga

videote, piltide ja dokumentide hoidmiseks aksutan mina veebipühiseid rakendusi nagu näiteks piltide jaoks;nagi.ee, albu.ee, videod:youtube.com, toru.ee ja dokumentide jaoks docs.google.com, mille link on ka eee operatsioonisüsteemis, seega on seda ette nähtud, et arvutis hoiad minimaalselt asju
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.11.2007 14:06:31 vasta tsitaadiga

no portable aparaadid polegi storage jaoks. eluks vajalikke asju ei hoita ühe ketta peal. vahet pole, kas on tegu läpaka või lauakaga.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  ASUS Eee PC mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 29, 30, 31  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.