Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3/X360] Skate märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 05.11.2007 03:37:57 vasta tsitaadiga

skate on ikka tore pela. 2 sõpra olid külas ja panime pela tööle õhtul. nüüd on tühjad õllepudelid ja kell on pool 3.
_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venivillem
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007




sõnum 05.11.2007 20:25:49 vasta tsitaadiga

Tellisin siis Andricost ära xbox koos skate'ga icon_razz.gif .Keegi võrgus tahab teha?

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2007 19:24:34 vasta tsitaadiga

Sain tehtud tagaajamised:D
Aga kus oleks seal hea luid murda?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 07.11.2007 19:26:02 vasta tsitaadiga

Ma tegin mega rambil.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2007 20:02:05 vasta tsitaadiga

thaarv kirjutas:
Sain tehtud tagaajamised:D
Aga kus oleks seal hea luid murda?


Vahepeal oli üks challenge kus pidi murdma 4 luud ja seal samas oli väga hea koht, kus vabalt saab murda 7+ luud.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2007 21:28:49 vasta tsitaadiga

Ok ma lähen siis proovima;D
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venivillem
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007




sõnum 17.11.2007 18:01:13 vasta tsitaadiga

Tra küll...ei saa üldse hakkama!Vaadake,see esimene skateboard magazine vms.Ma olen seal esimese "filmimise" juures.Tra , panen session marker, teen 2 grindi (grind + hüpe + grind , maad ei puuduta vahepeal) ja 600 punkti ...ikka ei midagi..teen nii et grind + maas sõidad + hüpe + grind .ikka ei midagi.
Vaja on -
Get 500 Points
Make 2 Grinds 0/2 ...wtf aidake keegi palun,
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2007 18:09:22 vasta tsitaadiga

Tee igast flippe ja asju.Näiteks kickflip to 5-0 to hardflip to boardslide .
Ise mõtles igast asju.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venivillem
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007




sõnum 17.11.2007 18:20:50 vasta tsitaadiga

aga kas mingi kindel koht peab ka olema?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2007 18:33:34 vasta tsitaadiga

mismõttes?
lihtsalt tee vähemalt 2 grindi.Punktide juurde saamiseks flipita flippe.Proovi.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venivillem
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007




sõnum 17.11.2007 18:37:34 vasta tsitaadiga

hmm..siis mul vigane plaat.olen juba 5 päeva sellega oma pead valutanud.Teen nii ,mul oma kindel spot icon_razz.gif :
Lükkan jalaga 2x hoogu sisse.Hüppan Flipiga Grindile , grindin , siis hüpe , kohe järgmisele grindile , grindin , hüppan flipiga välja.Aga ikka.
Get 500 Points (x)
Make 2 Grinds (0/2)...
egas midagi.vigane mis teha.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 17.11.2007 18:45:43 vasta tsitaadiga

Grindi lihtsalt need kaks objekti ära ilma, et teeksid flipe selle peal ja lõpetuseks tee üks 360 flip.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2007 18:50:02 vasta tsitaadiga

Venivillem, sul võib ju oma kindel spot olla, aga mängule see ei loe. Kas sinu kindlal spotil on peal 2 suurt noolt?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 17.11.2007 18:51:25 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Venivillem, sul võib ju oma kindel spot olla, aga mängule see ei loe. Kas sinu kindlal spotil on peal 2 suurt noolt?

Minu mäletamist mööda film challengetel neid nooli ei ole.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venivillem
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007




sõnum 18.11.2007 12:23:33 vasta tsitaadiga

ei saa hakkama..mis teha...noob olen siis vms.
edit: lol sain pihta...filmida hakates peab Y (kollast asja) vajutama icon_razz.gif
Edit2: Sõitsin mööda ilma ringi ja , kukkusin , murdsin 10 konti ja sain lahti tegelase nimega : Dem Bonez .Freeskates saab nüüd luukerena ringi sõita icon_razz.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2007 13:02:54 vasta tsitaadiga

Mul siuke kahtlane lugu et tegin omastarust 100%
Milestoned on kõik tehtud ja kõik asjad mis saaks, aga näiteks LL Regs shopist ma Mingied skate märgiga asju ma osta ei saa kõike.
..
Muidu kui veel probleeme tekib siis ign.com -s on hea SKATE Guide.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 01.12.2007 22:36:57 vasta tsitaadiga

Mul miskipärast ei tule Nollie välja. kas keegi aitaks? Mismoodi ma seda sticki liigutama pean? Seal näitab keskele ja alla aga mul hüppab olliet koguaeg :/
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2007 22:37:18 vasta tsitaadiga

üles ja alla ._.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 01.12.2007 22:37:37 vasta tsitaadiga

Üles ja alla icon_wink.gif .
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 01.12.2007 22:57:03 vasta tsitaadiga

NM välja tuli. Pidi hoidma seda keskel ja siis ülesse ning alla. x.x.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2007 23:55:49 vasta tsitaadiga

Kas teil kõigil on poodides kõik riided lahti? Mul pole enam midagi mängus teha aga osasid riideid ma ei saa osta:(
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 02.12.2007 10:30:24 vasta tsitaadiga

Mingi kood on, et millega saab veel mingeid riideid lahti.

Code
D-pad up, D-pad down, D-pad left, D-pad right, X button, right bumper, Y button, left bumper. Unlocks the Exclusive Best Buy clothes.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2007 11:34:02 vasta tsitaadiga

Duud... need on 360 koodid ju :)
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 02.12.2007 12:00:54 vasta tsitaadiga

Aga ongi ju. Sest see on ju 360 mäng.

Lol sorry

D-pad Up, D-pad Down, D-pad Left, D-pad Right, Square, R1, Triangle, L1

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2007 13:02:40 vasta tsitaadiga

Ma koode ei kasutaks:D
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 02.12.2007 17:09:12 vasta tsitaadiga

muid koode polegi olemas,sest mina arvan et sed amuudmoodi ei saakski.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SMP
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2008




sõnum 06.01.2008 01:45:32 vasta tsitaadiga

Kas keegi müüks seda mulle PS3-ele tallinnas mingi 400 eegu eest?
EDIT: juba müüa leitud pole vaja
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2008 02:40:03 vasta tsitaadiga

keegi oma Skate-st ei taha loobuda juba? icon_razz.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2008 14:57:50 vasta tsitaadiga

Ma küll ei loobu:D
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2008 15:02:22 vasta tsitaadiga

ma tahan Xbox-i oma üldsegi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
starnike
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2007




sõnum 15.01.2008 15:15:59 vasta tsitaadiga

Proovisin ise ka x360 ära, hetkel sugulane jättis nädalaks ajaks mulle selle mängu ja peab tunnistama, et parim rulakas, kõik pmst meeldib, aga raske on, et saada nö proffiks mängijaks peaks päris palju ja kaua mängima. Aga Lives freedomis sõita oli suht lahe ja oskan endaarust päris head trikki, teen õhus mingi salto ja siis lasen sellili rula peal alla.

Hea mäng muidu, aga nuppudega vajab harjumist, et need selgeks saada ja kiirelt igas olukorras oskaksin ära kasutada
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 31.01.2008 10:55:36 vasta tsitaadiga

http://toru.ee/view/9bc553b522e6

Kahju, et arvutisse importimine teeb mustvalgeks.


üks veel.

http://toru.ee/view/f14a99157c3f

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2008 12:42:30 vasta tsitaadiga

Sarin kirjutas:
http://toru.ee/view/9bc553b522e6

Kahju, et arvutisse importimine teeb mustvalgeks.


üks veel.

http://toru.ee/view/f14a99157c3f

Seda ületee gapi annab ära hüpata , ma ise pole ära hüpanud.
Ma vaatan et sa üritad ka väga reaalselt sõita.
-----
Kuidagi ilma chiitideta saab ka best buy clothe lahti? Ei tahaks väga chiitida.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2008 19:17:39 vasta tsitaadiga

ja Skate 2 tulemas... http://www.mcvuk.com/news/30526/Skate-2-coming-to-360-and-PS3
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 12.05.2008 19:21:46 vasta tsitaadiga

Väga hea thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JohnT
Kreisi kasutaja
JohnT

liitunud: 06.07.2004




sõnum 12.05.2008 19:53:24 vasta tsitaadiga

aga siis müüge keegi kiirelt mulle oma vana skate ära. mis tast enam ikka hoida icon_wink.gif
_________________
Kasutajad, kellel on minust vähem positiivseid/rohkem negatiivseid, kannavad mulle raha/kauba ette. Ilma eranditeta!
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 21.05.2008 00:29:47 vasta tsitaadiga

http://www.gametrailers.com/game/6784.html
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2008 12:42:10 vasta tsitaadiga

http://www.chipchick.com/2008/07/q-motions_wireless_skateboard_for_xbox_360_ps3_on_its_way.html
nüüd saab kodus toas parektti hakata lõhkuma icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wantedman1
HV vaatleja
wantedman1

liitunud: 29.03.2008




sõnum 22.07.2008 13:46:55 vasta tsitaadiga

Kõvv mäng on aga üks asi ei meeldi, see et kui tahad teha näiteks hardflipi tule inward heelflip. Need analoogi liigutused on kuradima sarnased ju.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2008 20:28:21 vasta tsitaadiga

wantedman1 kirjutas:
Kõvv mäng on aga üks asi ei meeldi, see et kui tahad teha näiteks hardflipi tule inward heelflip. Need analoogi liigutused on kuradima sarnased ju.


skill icon_wink.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 01.08.2008 21:25:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Below are scans from this month's issue of PSM3, within the magazine is an extensive preview of Skate 2, along with new screens. Click the links below to check out the article. Thanks to Jediacad for uploading the screens.

http://i35.tinypic.com/2qss4eh.jpg
http://i35.tinypic.com/2mhctg6.jpg
http://i35.tinypic.com/x27w2r.jpg
http://i37.tinypic.com/2s0dddu.jpg
http://i35.tinypic.com/2112u0y.jpg
http://i34.tinypic.com/2zg6kb8.jpg
http://i38.tinypic.com/30mwnr7.jpg
http://i34.tinypic.com/j0h0jo.jpg

http://www.psbeyond.com/news/New-Skate-2-scans.782.html

Ülikõva.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BTF
HV kasutaja
BTF

liitunud: 11.12.2005




sõnum 02.08.2008 12:49:45 vasta tsitaadiga

Skate 2-e trailer on ka nüüd väljas siis lõpuks.
Peaks mainima , et uusi trikke ja move on ikka ohtralt juurde tulnud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Softman
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2006




sõnum 02.08.2008 13:26:04 vasta tsitaadiga

hea trailer(y)
Loodan et Skate 2-s läheb laud ka katki:P

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 02.08.2008 14:06:28 vasta tsitaadiga

Skate 2 teema:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4543337#4543337
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 09.12.2008 13:09:19 vasta tsitaadiga

kuulge, kuidas powerslide teha? või mis asi see on üldse. Vaatasin oma statsist et ma olen 9 meetrit teinud icon_eek.gif
Omal mäng lõpusirgel ainulr paar seda r1 nupu asja teha veel. Ühes on vaja 5 meetrit teha, Kuda bla? :I


--------------

vastan ise

http://www.youtube.com/watch?v=Fl42nKK5IeI icon_rolleyes.gif

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 09.12.2008 13:13:27 vasta tsitaadiga

Hoiad lihtsalt vasakut kangi all.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2009 16:04:08 vasta tsitaadiga

Keegi saaks hinnata mu videot. Achievementi jaoks siis.

http://skate.share.ea.com/profiles/82682/posts/1649058.aspx
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jossniiger
HV kasutaja
jossniiger

liitunud: 08.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2009 20:10:44 vasta tsitaadiga

oleks müüa vaga heqa hinnaga skate ja skate 2 andke teada kui huvitatud ja on ka müüa star wars force unleashed
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 10 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nikson
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2008




sõnum 19.12.2009 20:12:50 vasta tsitaadiga

jossniiger kirjutas:
oleks müüa vaga heqa hinnaga skate ja skate 2 andke teada kui huvitatud ja on ka müüa star wars force unleashed

See siin pole ostu/müügi teema.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3/X360] Skate mine lehele eelmine  1, 2, 3
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.