|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
sarvik
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2002
|
07.11.2007 14:18:13
|
|
|
| intact kirjutas: |
| kas selline olukord on Starmanis normaalne, et kui on mingi probleem internetiühendusega, siis peab nädal aega ootama, kuni tuleb tehnik ja vaatab asjad üle? Mul on kolmikpakett, digitv töötab, internet mitte. Arvuti ei saa IPd. Modemil kõik tuled põlevad (telefoni oma vilgub - telefon ka ei tööta). Teenindusest öeldi, et signaal olevat nõrk. Kas saab ise asja kuidagi "mõjutada" või peab tehnikut ootama (nädal aega wtf) ? |
Üldjuhul on viga ikka korteris vigases kaablis või mõnes jaguris. Vaata need üle ja ehk ei olegi tehniku abi vaja. Muidu sellised ootejärjekorrad on enamus firmade puhul.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chatwalker
HV kasutaja
liitunud: 04.04.2006
|
07.11.2007 16:13:21
|
|
|
Starmaniga on endal ka pisikesi jamasid olnud, nimelt kellaaegadest kinnipidamisega. Tellisin siis endale Zuum-TV. Kolmapäeval esitasin tellimuse, nelajap. helistati, et laupäeval tuleb tehnika asja paigaldama. Küsiti veel, et kas kella 16-17 vahel sobib. Ütlesin, et väga hästi sobib, ja et kindlasti mitte enne kella 16 tulla, kuna pidin ise tuttava sünnipäevale minema.
Laupäev.
Kell 12.30 heliseb telefon. Helistajaks starmani tehnik. Tema olevat nüüd mul maja juures, et tulge palun välja. Ütlesin, et oh ebaõnne, ma olen 20 km kaugusel, suurte jääknähtudega, kuna te lubasite alles peale kella 16 tulla.
Midagi hullu polnud, mees läks tegi vähe kaugemal paar tööotsa ära ja siis tuli alles minu juurde. Andsin tehnikulr korterivõtme, ütlesin, et mul vaja linnas käia. Linn asub umbes 7 km kaugusel. Küsisin, kas mind enam vaja pole. Vastas, et pole. Sõitsin siis linna. 15 minuti pärast tuleb kõne: Mul on vaja pikendusjuhet, teil tahab antenn ka voolu No tra siis viskas üle, kellaaegadest kinni ei pea, asju ajada ei oska, küsisin ju selgelt, kas on mind veel vaja :S
Mökitati midagi vastu ja öeldi, et muidu ei saa paigaldada. Ütlesin, et padavai ise poodi, ostad selle pikenduse ära ja ma annan raha tagasi. Ja nii saigi.
Ja on see zuumtv kohati kinnijooksev pilt siis sellist jama väärt v?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
white
HV kasutaja
liitunud: 06.06.2003
|
07.11.2007 18:45:27
|
|
|
| chatwalker kirjutas: |
Starmaniga on endal ka pisikesi jamasid olnud, nimelt kellaaegadest kinnipidamisega. Tellisin siis endale Zuum-TV. Kolmapäeval esitasin tellimuse, nelajap. helistati, et laupäeval tuleb tehnika asja paigaldama. Küsiti veel, et kas kella 16-17 vahel sobib. Ütlesin, et väga hästi sobib, ja et kindlasti mitte enne kella 16 tulla, kuna pidin ise tuttava sünnipäevale minema.
Laupäev.
Kell 12.30 heliseb telefon. Helistajaks starmani tehnik. Tema olevat nüüd mul maja juures, et tulge palun välja. Ütlesin, et oh ebaõnne, ma olen 20 km kaugusel, suurte jääknähtudega, kuna te lubasite alles peale kella 16 tulla.
Midagi hullu polnud, mees läks tegi vähe kaugemal paar tööotsa ära ja siis tuli alles minu juurde. Andsin tehnikulr korterivõtme, ütlesin, et mul vaja linnas käia. Linn asub umbes 7 km kaugusel. Küsisin, kas mind enam vaja pole. Vastas, et pole. Sõitsin siis linna. 15 minuti pärast tuleb kõne: Mul on vaja pikendusjuhet, teil tahab antenn ka voolu No tra siis viskas üle, kellaaegadest kinni ei pea, asju ajada ei oska, küsisin ju selgelt, kas on mind veel vaja :S
Mökitati midagi vastu ja öeldi, et muidu ei saa paigaldada. Ütlesin, et padavai ise poodi, ostad selle pikenduse ära ja ma annan raha tagasi. Ja nii saigi.
Ja on see zuumtv kohati kinnijooksev pilt siis sellist jama väärt v? |
see kui tehnik satub lõuna ajal sulle kõrval majja nt ja helistab ega sa kodus pole on kellaajast mittekinnipidamine? Eriti veel siis kui ta saab tulla vabalt ka eelnevalt lepitud ajas. Ja see pikendusjuhtme värk on tihti ettenägematu.
mõnel on lihtsalt vaja ...
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JannoT
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2005
|
08.11.2007 01:54:19
|
|
|
Äge. Kolm päeva jälle netti polnud ja nüüd järsku 0:00 tuli tagasi. :S Nagu eriti strange...
_________________ 011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chatwalker
HV kasutaja
liitunud: 04.04.2006
|
08.11.2007 12:42:02
|
|
|
| white kirjutas: |
| chatwalker kirjutas: |
Starmaniga on endal ka pisikesi jamasid olnud, nimelt kellaaegadest kinnipidamisega. Tellisin siis endale Zuum-TV. Kolmapäeval esitasin tellimuse, nelajap. helistati, et laupäeval tuleb tehnika asja paigaldama. Küsiti veel, et kas kella 16-17 vahel sobib. Ütlesin, et väga hästi sobib, ja et kindlasti mitte enne kella 16 tulla, kuna pidin ise tuttava sünnipäevale minema.
Laupäev.
Kell 12.30 heliseb telefon. Helistajaks starmani tehnik. Tema olevat nüüd mul maja juures, et tulge palun välja. Ütlesin, et oh ebaõnne, ma olen 20 km kaugusel, suurte jääknähtudega, kuna te lubasite alles peale kella 16 tulla.
Midagi hullu polnud, mees läks tegi vähe kaugemal paar tööotsa ära ja siis tuli alles minu juurde. Andsin tehnikulr korterivõtme, ütlesin, et mul vaja linnas käia. Linn asub umbes 7 km kaugusel. Küsisin, kas mind enam vaja pole. Vastas, et pole. Sõitsin siis linna. 15 minuti pärast tuleb kõne: Mul on vaja pikendusjuhet, teil tahab antenn ka voolu No tra siis viskas üle, kellaaegadest kinni ei pea, asju ajada ei oska, küsisin ju selgelt, kas on mind veel vaja :S
Mökitati midagi vastu ja öeldi, et muidu ei saa paigaldada. Ütlesin, et padavai ise poodi, ostad selle pikenduse ära ja ma annan raha tagasi. Ja nii saigi.
Ja on see zuumtv kohati kinnijooksev pilt siis sellist jama väärt v? |
see kui tehnik satub lõuna ajal sulle kõrval majja nt ja helistab ega sa kodus pole on kellaajast mittekinnipidamine? Eriti veel siis kui ta saab tulla vabalt ka eelnevalt lepitud ajas. Ja see pikendusjuhtme värk on tihti ettenägematu.
mõnel on lihtsalt vaja ... |
Jah on mittekinnipidamine. Sest ta mitte ei sattunud siia kõrvalmajja, vaid sõitis konkreetselt tallinnast siia. Siis pika vaidlemise peale tegi 20km kaugusel oma teise otsa ära ja siis tuli tagasi.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
08.11.2007 13:10:17
|
|
|
Praegu oli Laagri piirkonnas mitu minutit seis, kus läbi suure valu pingis välja ainult starman.ee.
Kõikidel muudel kodumaistel ja välismaistel aadressidel oli packet loss 100%
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
08.11.2007 13:11:29
|
|
|
starman sakib juba viimased kuu aega täiega ikka
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
08.11.2007 13:42:29
|
|
|
Klienditeenindus lasi mul 45 sek telefonil numbriklahvidega valida, et mis keeles ja kellega ma mis teemal rääkida tahan.
Lõpuks ütles, et rääkida üldse ei saa, kuna klienditeenindus on üle koormatud ja kästi hiljem uuesti proovida.
Ilmselt siis mingi suurem jama käsil.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
08.11.2007 14:36:28
|
|
|
| Nett tagasi...klienditeenindus andis mõiste, et see oli üldine rike...jube palju neid viimase ajal...MIS TOIMUB ?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
08.11.2007 14:43:17
|
|
|
| miga kirjutas: |
| Nett tagasi...klienditeenindus andis mõiste, et see oli üldine rike...jube palju neid viimase ajal...MIS TOIMUB ? |
no kõik sai ju alguse sellest kui starmani peaamaja äikest sai
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhkel
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
10.11.2007 18:24:57
|
|
|
Kas kellelgi sihukest häda kah esineb, et pärast numbrivalimist ei tule kutsuvaid toone (täitsa vait on), teises otsas aga siiski heliseb?
Kui keegi toru ei võta ja teha kordusvalimine, siis võib jälle kosta...
Modemil on mõlemad liinid kasutusel, mõlema numbriga on aeg-ajalt see jama. Proovitud erinevate telefonidega.
_________________ Kurda kõigile oma rasket saatust... ning sa näed enda ümber ainult rõõmsaid inimesi. |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
11.11.2007 13:33:03
|
|
|
Proovisin saata üle 5MB pilte Smail. ee alt ja läbi läksid. 8)
Paistab et mahupiirangut vist enam ei ole.
_________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
11.11.2007 19:01:27
|
|
|
| Muhkel kirjutas: |
Kas kellelgi sihukest häda kah esineb, et pärast numbrivalimist ei tule kutsuvaid toone (täitsa vait on), teises otsas aga siiski heliseb?
Kui keegi toru ei võta ja teha kordusvalimine, siis võib jälle kosta...
Modemil on mõlemad liinid kasutusel, mõlema numbriga on aeg-ajalt see jama. Proovitud erinevate telefonidega. |
Kui klienditeenindus õnnestub kätte saada, siis lase neil vaadata, kuidas asi sealtpoolt paistab ja vajadusel modemi restart teha.
Omal lakkas telefon töötamast.. Liinil oli, modemil ka tuluke näitas, aga tooni ei tulnud, välja ning sisse helistada ei õnnestunud. Modemile voolu eemaldamise teel tehtud restart ei aidanud. Tehti starmani juhtimiskeskuse poolt liigutus ning hakkas tööle.
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eyelids
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.10.2005
|
11.11.2007 23:05:46
|
|
|
ml praegu küll nett nii koomas et ise ka ei usu
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
11.11.2007 23:27:50
|
|
|
| eyelids kirjutas: |
ml praegu küll nett nii koomas et ise ka ei usu  |
mustamäel töötab
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
12.11.2007 13:42:30
|
|
|
| Kas mulle tundub või hakkab asi käest minema :S ?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhkel
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
12.11.2007 13:53:19
|
|
|
| miga kirjutas: |
| Kas mulle tundub või hakkab asi käest minema :S ? |
Pigem see esimene...
Mul küll viimasel ajal kõik tibens-tobens!
_________________ Kurda kõigile oma rasket saatust... ning sa näed enda ümber ainult rõõmsaid inimesi. |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
intact
HV vaatleja
liitunud: 18.12.2003
|
12.11.2007 16:54:34
|
|
|
mul on viimase nädala jooksul kaks korda olnud probleeme netiga - kas on 90% packetloss või pole üldse "internetti". Teenindusse pole mõtet helistada. Modemi restart ka ei aita. Mõlemal juhul on aidanud selline variant, et tõmban jagajast kõik kaablid välja ja panen uuesti tagasi (internet, digitv, 2 telekat).
Miks selline olukord tekib, ei tea
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
12.11.2007 17:18:25
|
|
|
| miga kirjutas: |
| Kas mulle tundub või hakkab asi käest minema :S ? |
aga hakkab küll käest asi minema
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raull
HV kasutaja
liitunud: 13.02.2002
|
12.11.2007 20:14:46
|
|
|
Kas teil on ka mingi probleem hetkel rahvusvahelise neti ühendusega?
Mul on täna täiesti võimatu ligipääseda näiteks www.youtube.com lehele.
Samas proovisin üle EMT 3G töötas sait laitmatult samast arvutist, seega ei saa viga olla arvuti seadetes.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
12.11.2007 20:24:36
|
|
|
jap, mul ja ühel teisel vennal ka ei tööta youtube...
tore, starman!!!
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
12.11.2007 20:26:45
|
|
|
edit:
YouTube jah tõesti ei funka. Ennist unustasin ära, et VPN töö juurde üleval (selle jooksiski nagu kulda)
Samas speedtest.net annab ikkagi välismaailma normaalsed kiirused ja pingid.. krt teab mis jama siis.
_________________ Vähem möla, pikem samm!
viimati muutis Lemmy 12.11.2007 20:44:29, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
12.11.2007 20:32:26
|
|
|
Täna YouTube homme google. Jamaks kisub ikka, välisühendus on kohati ebameeldivalt aeglane.
Ega keegi kuulnud pole, kas Tartusse ka Starman DigiTV ja kiire Interneti toob.
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celeron
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.05.2003
|
12.11.2007 20:43:13
|
|
|
| youtube on hiljemalt kella 14.00 minu jaoks maas :<
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UMMI9999
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2004
|
12.11.2007 22:15:35
|
|
|
Välisühendus on õhtuti viimasel ajal jah päris kohutav, mitmetel välismaistele lehtedele lausa võimatu ligi pääseda.
Samas mõtlen positiivselt ja loodan, et see on ajutine nähtus, kuna varem on kõik suht probleemivabalt kulgenud.
_________________ Quid est veritas?
Kes teab vastust? |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
12.11.2007 23:15:12
|
|
|
| UMMI9999 kirjutas: |
Välisühendus on õhtuti viimasel ajal jah päris kohutav, mitmetel välismaistele lehtedele lausa võimatu ligi pääseda.
Samas mõtlen positiivselt ja loodan, et see on ajutine nähtus, kuna varem on kõik suht probleemivabalt kulgenud. |
see "ajutine" on kuidagi väga pikaks veninud, kui järele mõelda :S
ma juba tõsiselt kaalun vahetada elioni vastu...
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
13.11.2007 11:56:02
|
|
|
| Kas keegi teab millal Zuum TV peale Kalev Sport jõuab. Starmani tavavõrku tuleb aga millal zuumi peale - pole infot leidnud....
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a1
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.07.2002
|
13.11.2007 12:05:08
|
|
|
Käisin Järvamaa messil ja seal kohal olnud Starman väitis, et Kalev Sport tuleb dvb-t peale 1.dets.
digi-tv.ee foorumis on avaldatud lootust, et jõuab veidi varem.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lnxab
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2006
|
14.11.2007 15:55:15
|
|
|
mängida on viimasel ajal võimatu, ping laes iga 5 sekundi tagant
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
14.11.2007 16:12:11
|
|
|
| eile kuulsin 3 erinevat vabandust miks mu ping mängudes 6000+ oli terve õhtu. esiteks oli minu modem süüdi, teiseks maja üldprobleem ja kolmandaks starmani üldprobleem ... mingil hetkel oli klienditeenindus nii umbes, et kõnesid enam vastu ei võetud. igaljuhul sai elioni dtv eile ära tellitud, enam ei jaksa nende vabandusi kuulata.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
O
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2005
|
14.11.2007 17:41:27
|
|
|
nüüd olen küll õnnelik, et tähemehe juurest ära tulin, elisa on ikka superstabiilne nendega võrreldes + 300eek hinnavõitu kuus ja kiirem ühendus
_________________ PS, kui teemades ei vasta |
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
14.11.2007 20:50:55
|
|
|
niih, täna ei saa isegi eesti siseselt enam midagi teha ... starmani enda leht ka ei avane ... ja telefonis kästakse starmani iseteeninduses leping lõpetada
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZaHooR
HV vaatleja
liitunud: 06.02.2006
|
14.11.2007 23:20:41
|
|
|
Kui juba starman ise käseb lepingu lõpetada, mis sa siis ootad.
Endal oli ka paar nädalat tagasi selline jama, nüüd on tagasi normaalne.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Csass
HV kasutaja
liitunud: 13.06.2002
|
15.11.2007 00:12:42
|
|
|
| well, tehnilise poole pealt, mul eelmises elukohas ilmselt vedas, üksikuid pisiasju oli, üldiselt ok. Aga klienditeenindus!!!!! Seoses kolimisega oli vaja Starmani klienditeenindusega suhelda ja no ei ole vist oodatud kliendid. Kusjuures probleem ei paista olevat teenindajate isikutes, vaid kõrgemalt poolt määratud protokollides. Aetakse jama, ning jooksutatakse isegi omi tehnikuid niisama. Anyways, ma poleks iial uskunud, et STV pakub paremat teenindust, kui Starman, aga hetkel siis STV kiirelt ja probleemivabalt sees. Ootan ja vaatan siis, kunas tehnilised kalad hakkavad;) Klienditeeniduse ja protsessi poole pealt tegi küll vene aktsendiga neiu, kui ka vene aktsendiga tehnik tähemele pika puuga ära igatahes.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
15.11.2007 13:46:39
|
|
|
| etc_Shelob kirjutas: |
niih, täna ei saa isegi eesti siseselt enam midagi teha ... starmani enda leht ka ei avane ... ja telefonis kästakse starmani iseteeninduses leping lõpetada  |
ühegi firma lepingut ei saa lõpetada telefoni teel, alati tuleb esindusse minna
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
15.11.2007 18:54:09
|
|
|
mikk36, iseteeninduses, mitte telefonis.
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
portman
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2006
|
15.11.2007 19:34:03
|
|
|
nah,see starmani välisühendus ei kannata tõesti viimasel ajal enam absoluutselt mingisugust kriitikat ,ülepäeviti on mingid jamad,eesti sisene liiklus oleks nagu korras,aga kõik mis riigi piiri taha jääb sureb regulaarselt just eriti õhtuti lihtsalt välja,täpselt samal põhjusel(ebasta(di)biilne välisühendus) sai ka stveee-le näppu näidatud.
tundub,et nagu eesti vabariigis ei leidugi ühtegi normaalset teenusepakkujat,nojah mis siis ikka,elion traat on veel proovimata
_________________ ..................  |
|
| tagasi üles |
|
 |
t1m0
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2006
|
15.11.2007 20:06:02
|
|
|
Hei.
Kas oskab keegi abi/nõu anda.
Valgjärve levialas elan. Sain täna zoomboxi kätte, aga kurask - ei leia kanal2'te ja tv3'e. Abi?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margus
HV pensionär

liitunud: 06.04.2002
|
15.11.2007 20:12:37
|
|
|
| Neid polegi seal veel 8)
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a1
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.07.2002
|
15.11.2007 21:50:15
|
|
|
| t1m0 kirjutas: |
| Sain täna zoomboxi kätte, aga kurask - ei leia kanal2'te ja tv3'e. Abi? |
Tarbijakaitse ehk?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
16.11.2007 09:41:37
|
|
|
| kotmarjak kirjutas: |
| mikk36, iseteeninduses, mitte telefonis. |
vahet pole, lepingut saab lõpetada ainult allkirja andes
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
16.11.2007 10:13:52
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| kotmarjak kirjutas: |
| mikk36, iseteeninduses, mitte telefonis. |
vahet pole, lepingut saab lõpetada ainult allkirja andes |
sa iseteeninduses digiallkirja ei saa anda?
mina vähemalt saan, aga sinu kohta küll ei tea
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
16.11.2007 20:05:39
|
|
|
Mis see kalev sport hüppab sinna kuumaksulisse zoomi või näeb niisama toda kanalit (1 kanali eest Starmehele küll maksma ei taha hakata)
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cromaclear
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2007
|
17.11.2007 22:11:37
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Mis see kalev sport hüppab sinna kuumaksulisse zoomi või näeb niisama toda kanalit (1 kanali eest Starmehele küll maksma ei taha hakata) |
Minul on olemas zoomboxil, aga ütleb et puudub AV toetus vms ja näitab ainult Kalev Sport tausta
_________________ BF3 platoon : http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655240976803519/
BF3 nick : KrisRhazta |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a1
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.07.2002
|
17.11.2007 23:04:46
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Mis see kalev sport hüppab sinna kuumaksulisse zoomi või näeb niisama toda kanalit (1 kanali eest Starmehele küll maksma ei taha hakata) |
Ringhäälingulubade alusel edastatavad kanalid, ehk siis:
Kalev Sport väidetavalt enne 01.12.2007
TV6 ja KII hiljemalt 31.03.2008
nagu aru olen saanud, siis ka tänased analooglevi kanalid K2 ja TV3 (millalgi!??)
ja loomulikult ETV (ja ETV2 vms)
hakkavad levima (levivad) tasuta, ehk väljaspool Zuumi.
Odavaim võimalus nende vastuvõtuks on DVB-T kaart arvutisse.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
18.11.2007 00:51:27
|
|
|
Kas selle zuumiga saab arvutist vaadata tv tuneri abil? Täpsemalt siis oleks plaan saada see värk mythtv'ga tööle, mitte mingi lambi vivoga jamada vms..
Ühesõnaga, kas ma saan vaadata/kontrollida kanaleid arvutiga. Kas sellel zuumboksil on mingi täpsem nimetus ka?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003

|
18.11.2007 11:50:49
|
|
|
Tervist.
Mul just kodus tuli teemaks, et võtta starmani kolmikpaket "Digi", aga kas net tõepoolest siis nii sitt?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
18.11.2007 12:05:11
|
|
|
| Arx07 kirjutas: |
Tervist.
Mul just kodus tuli teemaks, et võtta starmani kolmikpaket "Digi", aga kas net tõepoolest siis nii sitt? |
mina olen vist see õnnelik, kellel nett viimased nädalad nüüd jälle korras on olnud
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
18.11.2007 12:34:57
|
|
|
| Stromkal on nüüd 2 päeva justkui korras olnud. Enne oli mingi kuu aega täielik jama...
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
18.11.2007 12:40:37
|
|
|
| nüüd on ka jüris taastunud õhtune internet, aga nende klienditeenindus rikke perioodil ei vääri isegi mitte kriitikat, seega elioni minek on igaljuhul kindel...
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|