Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 463, 464, 465  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
sarvik
HV kasutaja
sarvik

liitunud: 13.12.2002




sõnum 07.11.2007 14:18:13 vasta tsitaadiga

intact kirjutas:
kas selline olukord on Starmanis normaalne, et kui on mingi probleem internetiühendusega, siis peab nädal aega ootama, kuni tuleb tehnik ja vaatab asjad üle? Mul on kolmikpakett, digitv töötab, internet mitte. Arvuti ei saa IPd. Modemil kõik tuled põlevad (telefoni oma vilgub - telefon ka ei tööta). Teenindusest öeldi, et signaal olevat nõrk. Kas saab ise asja kuidagi "mõjutada" või peab tehnikut ootama (nädal aega wtf) ?


Üldjuhul on viga ikka korteris vigases kaablis või mõnes jaguris. Vaata need üle ja ehk ei olegi tehniku abi vaja. Muidu sellised ootejärjekorrad on enamus firmade puhul.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatwalker
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2006




sõnum 07.11.2007 16:13:21 vasta tsitaadiga

Starmaniga on endal ka pisikesi jamasid olnud, nimelt kellaaegadest kinnipidamisega. Tellisin siis endale Zuum-TV. Kolmapäeval esitasin tellimuse, nelajap. helistati, et laupäeval tuleb tehnika asja paigaldama. Küsiti veel, et kas kella 16-17 vahel sobib. Ütlesin, et väga hästi sobib, ja et kindlasti mitte enne kella 16 tulla, kuna pidin ise tuttava sünnipäevale minema.
Laupäev.
Kell 12.30 heliseb telefon. Helistajaks starmani tehnik. Tema olevat nüüd mul maja juures, et tulge palun välja. Ütlesin, et oh ebaõnne, ma olen 20 km kaugusel, suurte jääknähtudega, kuna te lubasite alles peale kella 16 tulla.
Midagi hullu polnud, mees läks tegi vähe kaugemal paar tööotsa ära ja siis tuli alles minu juurde. Andsin tehnikulr korterivõtme, ütlesin, et mul vaja linnas käia. Linn asub umbes 7 km kaugusel. Küsisin, kas mind enam vaja pole. Vastas, et pole. Sõitsin siis linna. 15 minuti pärast tuleb kõne: Mul on vaja pikendusjuhet, teil tahab antenn ka voolu icon_biggrin.gif No tra siis viskas üle, kellaaegadest kinni ei pea, asju ajada ei oska, küsisin ju selgelt, kas on mind veel vaja :S
Mökitati midagi vastu ja öeldi, et muidu ei saa paigaldada. Ütlesin, et padavai ise poodi, ostad selle pikenduse ära ja ma annan raha tagasi. Ja nii saigi.
Ja on see zuumtv kohati kinnijooksev pilt siis sellist jama väärt v?

_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
white
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2003




sõnum 07.11.2007 18:45:27 vasta tsitaadiga

chatwalker kirjutas:
Starmaniga on endal ka pisikesi jamasid olnud, nimelt kellaaegadest kinnipidamisega. Tellisin siis endale Zuum-TV. Kolmapäeval esitasin tellimuse, nelajap. helistati, et laupäeval tuleb tehnika asja paigaldama. Küsiti veel, et kas kella 16-17 vahel sobib. Ütlesin, et väga hästi sobib, ja et kindlasti mitte enne kella 16 tulla, kuna pidin ise tuttava sünnipäevale minema.
Laupäev.
Kell 12.30 heliseb telefon. Helistajaks starmani tehnik. Tema olevat nüüd mul maja juures, et tulge palun välja. Ütlesin, et oh ebaõnne, ma olen 20 km kaugusel, suurte jääknähtudega, kuna te lubasite alles peale kella 16 tulla.
Midagi hullu polnud, mees läks tegi vähe kaugemal paar tööotsa ära ja siis tuli alles minu juurde. Andsin tehnikulr korterivõtme, ütlesin, et mul vaja linnas käia. Linn asub umbes 7 km kaugusel. Küsisin, kas mind enam vaja pole. Vastas, et pole. Sõitsin siis linna. 15 minuti pärast tuleb kõne: Mul on vaja pikendusjuhet, teil tahab antenn ka voolu icon_biggrin.gif No tra siis viskas üle, kellaaegadest kinni ei pea, asju ajada ei oska, küsisin ju selgelt, kas on mind veel vaja :S
Mökitati midagi vastu ja öeldi, et muidu ei saa paigaldada. Ütlesin, et padavai ise poodi, ostad selle pikenduse ära ja ma annan raha tagasi. Ja nii saigi.
Ja on see zuumtv kohati kinnijooksev pilt siis sellist jama väärt v?


see kui tehnik satub lõuna ajal sulle kõrval majja nt ja helistab ega sa kodus pole on kellaajast mittekinnipidamine? Eriti veel siis kui ta saab tulla vabalt ka eelnevalt lepitud ajas. Ja see pikendusjuhtme värk on tihti ettenägematu.

mõnel on lihtsalt vaja ...
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JannoT
HV kasutaja
JannoT

liitunud: 23.12.2005




sõnum 08.11.2007 01:54:19 vasta tsitaadiga

Äge. Kolm päeva jälle netti polnud ja nüüd järsku 0:00 tuli tagasi. :S Nagu eriti strange...
_________________
011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatwalker
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2006




sõnum 08.11.2007 12:42:02 vasta tsitaadiga

white kirjutas:
chatwalker kirjutas:
Starmaniga on endal ka pisikesi jamasid olnud, nimelt kellaaegadest kinnipidamisega. Tellisin siis endale Zuum-TV. Kolmapäeval esitasin tellimuse, nelajap. helistati, et laupäeval tuleb tehnika asja paigaldama. Küsiti veel, et kas kella 16-17 vahel sobib. Ütlesin, et väga hästi sobib, ja et kindlasti mitte enne kella 16 tulla, kuna pidin ise tuttava sünnipäevale minema.
Laupäev.
Kell 12.30 heliseb telefon. Helistajaks starmani tehnik. Tema olevat nüüd mul maja juures, et tulge palun välja. Ütlesin, et oh ebaõnne, ma olen 20 km kaugusel, suurte jääknähtudega, kuna te lubasite alles peale kella 16 tulla.
Midagi hullu polnud, mees läks tegi vähe kaugemal paar tööotsa ära ja siis tuli alles minu juurde. Andsin tehnikulr korterivõtme, ütlesin, et mul vaja linnas käia. Linn asub umbes 7 km kaugusel. Küsisin, kas mind enam vaja pole. Vastas, et pole. Sõitsin siis linna. 15 minuti pärast tuleb kõne: Mul on vaja pikendusjuhet, teil tahab antenn ka voolu icon_biggrin.gif No tra siis viskas üle, kellaaegadest kinni ei pea, asju ajada ei oska, küsisin ju selgelt, kas on mind veel vaja :S
Mökitati midagi vastu ja öeldi, et muidu ei saa paigaldada. Ütlesin, et padavai ise poodi, ostad selle pikenduse ära ja ma annan raha tagasi. Ja nii saigi.
Ja on see zuumtv kohati kinnijooksev pilt siis sellist jama väärt v?


see kui tehnik satub lõuna ajal sulle kõrval majja nt ja helistab ega sa kodus pole on kellaajast mittekinnipidamine? Eriti veel siis kui ta saab tulla vabalt ka eelnevalt lepitud ajas. Ja see pikendusjuhtme värk on tihti ettenägematu.

mõnel on lihtsalt vaja ...


Jah on mittekinnipidamine. Sest ta mitte ei sattunud siia kõrvalmajja, vaid sõitis konkreetselt tallinnast siia. Siis pika vaidlemise peale tegi 20km kaugusel oma teise otsa ära ja siis tuli tagasi.

_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2007 13:10:17 vasta tsitaadiga

Praegu oli Laagri piirkonnas mitu minutit seis, kus läbi suure valu pingis välja ainult starman.ee.
Kõikidel muudel kodumaistel ja välismaistel aadressidel oli packet loss 100% icon_confused.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2007 13:11:29 vasta tsitaadiga

starman sakib juba viimased kuu aega täiega ikka icon_confused.gif
_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2007 13:42:29 vasta tsitaadiga

Klienditeenindus lasi mul 45 sek telefonil numbriklahvidega valida, et mis keeles ja kellega ma mis teemal rääkida tahan.
Lõpuks ütles, et rääkida üldse ei saa, kuna klienditeenindus on üle koormatud ja kästi hiljem uuesti proovida.
Ilmselt siis mingi suurem jama käsil.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2007 14:36:28 vasta tsitaadiga

Nett tagasi...klienditeenindus andis mõiste, et see oli üldine rike...jube palju neid viimase ajal...MIS TOIMUB ?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 08.11.2007 14:43:17 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Nett tagasi...klienditeenindus andis mõiste, et see oli üldine rike...jube palju neid viimase ajal...MIS TOIMUB ?
no kõik sai ju alguse sellest kui starmani peaamaja äikest sai
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhkel
HV kasutaja
Muhkel

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2007 18:24:57 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi sihukest häda kah esineb, et pärast numbrivalimist ei tule kutsuvaid toone (täitsa vait on), teises otsas aga siiski heliseb? icon_eek.gif
Kui keegi toru ei võta ja teha kordusvalimine, siis võib jälle kosta...
Modemil on mõlemad liinid kasutusel, mõlema numbriga on aeg-ajalt see jama. Proovitud erinevate telefonidega.

_________________
Kurda kõigile oma rasket saatust... ning sa näed enda ümber ainult rõõmsaid inimesi.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 11.11.2007 13:33:03 vasta tsitaadiga

Proovisin saata üle 5MB pilte Smail. ee alt ja läbi läksid. 8)
Paistab et mahupiirangut vist enam ei ole. thumbs_up.gif

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 11.11.2007 19:01:27 vasta tsitaadiga

Muhkel kirjutas:
Kas kellelgi sihukest häda kah esineb, et pärast numbrivalimist ei tule kutsuvaid toone (täitsa vait on), teises otsas aga siiski heliseb? icon_eek.gif
Kui keegi toru ei võta ja teha kordusvalimine, siis võib jälle kosta...
Modemil on mõlemad liinid kasutusel, mõlema numbriga on aeg-ajalt see jama. Proovitud erinevate telefonidega.

Kui klienditeenindus õnnestub kätte saada, siis lase neil vaadata, kuidas asi sealtpoolt paistab ja vajadusel modemi restart teha.
Omal lakkas telefon töötamast.. Liinil oli, modemil ka tuluke näitas, aga tooni ei tulnud, välja ning sisse helistada ei õnnestunud. Modemile voolu eemaldamise teel tehtud restart ei aidanud. Tehti starmani juhtimiskeskuse poolt liigutus ning hakkas tööle.

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 11.11.2007 23:05:46 vasta tsitaadiga

ml praegu küll nett nii koomas et ise ka ei usu icon_sad.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2007 23:27:50 vasta tsitaadiga

eyelids kirjutas:
ml praegu küll nett nii koomas et ise ka ei usu icon_sad.gif


mustamäel töötab icon_smile.gif

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2007 13:42:30 vasta tsitaadiga

Kas mulle tundub või hakkab asi käest minema :S ?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhkel
HV kasutaja
Muhkel

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2007 13:53:19 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Kas mulle tundub või hakkab asi käest minema :S ?

Pigem see esimene...
Mul küll viimasel ajal kõik tibens-tobens!

_________________
Kurda kõigile oma rasket saatust... ning sa näed enda ümber ainult rõõmsaid inimesi.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
intact
HV vaatleja

liitunud: 18.12.2003




sõnum 12.11.2007 16:54:34 vasta tsitaadiga

mul on viimase nädala jooksul kaks korda olnud probleeme netiga - kas on 90% packetloss või pole üldse "internetti". Teenindusse pole mõtet helistada. Modemi restart ka ei aita. Mõlemal juhul on aidanud selline variant, et tõmban jagajast kõik kaablid välja ja panen uuesti tagasi (internet, digitv, 2 telekat).
Miks selline olukord tekib, ei tea
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2007 17:18:25 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Kas mulle tundub või hakkab asi käest minema :S ?

aga hakkab küll käest asi minema

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raull
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2002




sõnum 12.11.2007 20:14:46 vasta tsitaadiga

Kas teil on ka mingi probleem hetkel rahvusvahelise neti ühendusega?

Mul on täna täiesti võimatu ligipääseda näiteks www.youtube.com lehele.

Samas proovisin üle EMT 3G töötas sait laitmatult samast arvutist, seega ei saa viga olla arvuti seadetes.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2007 20:24:36 vasta tsitaadiga

jap, mul ja ühel teisel vennal ka ei tööta youtube... icon_smile.gif

tore, starman!!! thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 12.11.2007 20:26:45 vasta tsitaadiga

edit:
YouTube jah tõesti ei funka. Ennist unustasin ära, et VPN töö juurde üleval (selle jooksiski nagu kulda) icon_biggrin.gif
Samas speedtest.net annab ikkagi välismaailma normaalsed kiirused ja pingid.. krt teab mis jama siis.

_________________
Vähem möla, pikem samm!


viimati muutis Lemmy 12.11.2007 20:44:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2007 20:32:26 vasta tsitaadiga

Täna YouTube homme google. Jamaks kisub ikka, välisühendus on kohati ebameeldivalt aeglane.
Ega keegi kuulnud pole, kas Tartusse ka Starman DigiTV ja kiire Interneti toob.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celeron
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003




sõnum 12.11.2007 20:43:13 vasta tsitaadiga

youtube on hiljemalt kella 14.00 minu jaoks maas :<
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UMMI9999
HV kasutaja
UMMI9999

liitunud: 02.11.2004




sõnum 12.11.2007 22:15:35 vasta tsitaadiga

Välisühendus on õhtuti viimasel ajal jah päris kohutav, mitmetel välismaistele lehtedele lausa võimatu ligi pääseda.
Samas mõtlen positiivselt ja loodan, et see on ajutine nähtus, kuna varem on kõik suht probleemivabalt kulgenud.

_________________
Quid est veritas?
Kes teab vastust?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2007 23:15:12 vasta tsitaadiga

UMMI9999 kirjutas:
Välisühendus on õhtuti viimasel ajal jah päris kohutav, mitmetel välismaistele lehtedele lausa võimatu ligi pääseda.
Samas mõtlen positiivselt ja loodan, et see on ajutine nähtus, kuna varem on kõik suht probleemivabalt kulgenud.


see "ajutine" on kuidagi väga pikaks veninud, kui järele mõelda :S
ma juba tõsiselt kaalun vahetada elioni vastu...

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2007 11:56:02 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab millal Zuum TV peale Kalev Sport jõuab. Starmani tavavõrku tuleb aga millal zuumi peale - pole infot leidnud....
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a1
Kreisi kasutaja
a1

liitunud: 26.07.2002




sõnum 13.11.2007 12:05:08 vasta tsitaadiga

Käisin Järvamaa messil ja seal kohal olnud Starman väitis, et Kalev Sport tuleb dvb-t peale 1.dets.

digi-tv.ee foorumis on avaldatud lootust, et jõuab veidi varem.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lnxab
HV kasutaja
lnxab

liitunud: 26.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2007 15:55:15 vasta tsitaadiga

mängida on viimasel ajal võimatu, ping laes iga 5 sekundi tagant thumbs_down.gif icon_evil.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2007 16:12:11 vasta tsitaadiga

eile kuulsin 3 erinevat vabandust miks mu ping mängudes 6000+ oli terve õhtu. esiteks oli minu modem süüdi, teiseks maja üldprobleem ja kolmandaks starmani üldprobleem ... mingil hetkel oli klienditeenindus nii umbes, et kõnesid enam vastu ei võetud. igaljuhul sai elioni dtv eile ära tellitud, enam ei jaksa nende vabandusi kuulata.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
O
Kreisi kasutaja
O

liitunud: 22.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2007 17:41:27 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif nüüd olen küll õnnelik, et tähemehe juurest ära tulin, elisa on ikka superstabiilne nendega võrreldes + 300eek hinnavõitu kuus ja kiirem ühendus thumbs_up.gif
_________________
PS, kui teemades ei vasta
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2007 20:50:55 vasta tsitaadiga

niih, täna ei saa isegi eesti siseselt enam midagi teha ... starmani enda leht ka ei avane ... ja telefonis kästakse starmani iseteeninduses leping lõpetada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZaHooR
HV vaatleja

liitunud: 06.02.2006




sõnum 14.11.2007 23:20:41 vasta tsitaadiga

Kui juba starman ise käseb lepingu lõpetada, mis sa siis ootad. icon_lol.gif
Endal oli ka paar nädalat tagasi selline jama, nüüd on tagasi normaalne.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Csass
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2002




sõnum 15.11.2007 00:12:42 vasta tsitaadiga

well, tehnilise poole pealt, mul eelmises elukohas ilmselt vedas, üksikuid pisiasju oli, üldiselt ok. Aga klienditeenindus!!!!! Seoses kolimisega oli vaja Starmani klienditeenindusega suhelda ja no ei ole vist oodatud kliendid. Kusjuures probleem ei paista olevat teenindajate isikutes, vaid kõrgemalt poolt määratud protokollides. Aetakse jama, ning jooksutatakse isegi omi tehnikuid niisama. Anyways, ma poleks iial uskunud, et STV pakub paremat teenindust, kui Starman, aga hetkel siis STV kiirelt ja probleemivabalt sees. Ootan ja vaatan siis, kunas tehnilised kalad hakkavad;) Klienditeeniduse ja protsessi poole pealt tegi küll vene aktsendiga neiu, kui ka vene aktsendiga tehnik tähemele pika puuga ära igatahes.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 15.11.2007 13:46:39 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
niih, täna ei saa isegi eesti siseselt enam midagi teha ... starmani enda leht ka ei avane ... ja telefonis kästakse starmani iseteeninduses leping lõpetada icon_biggrin.gif
ühegi firma lepingut ei saa lõpetada telefoni teel, alati tuleb esindusse minna
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2007 18:54:09 vasta tsitaadiga

mikk36, iseteeninduses, mitte telefonis.
_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
portman
HV kasutaja
portman

liitunud: 02.12.2006




sõnum 15.11.2007 19:34:03 vasta tsitaadiga

nah,see starmani välisühendus ei kannata tõesti viimasel ajal enam absoluutselt mingisugust kriitikat icon_evil.gif ,ülepäeviti on mingid jamad,eesti sisene liiklus oleks nagu korras,aga kõik mis riigi piiri taha jääb sureb regulaarselt just eriti õhtuti lihtsalt välja,täpselt samal põhjusel(ebasta(di)biilne välisühendus) sai ka stveee-le näppu näidatud.
tundub,et nagu eesti vabariigis ei leidugi ühtegi normaalset teenusepakkujat,nojah mis siis ikka,elion traat on veel proovimata icon_lol.gif

_________________
..................
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t1m0
HV vaatleja
t1m0

liitunud: 29.01.2006




sõnum 15.11.2007 20:06:02 vasta tsitaadiga

Hei.

Kas oskab keegi abi/nõu anda.


Valgjärve levialas elan. Sain täna zoomboxi kätte, aga kurask - ei leia kanal2'te ja tv3'e. Abi?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2007 20:12:37 vasta tsitaadiga

Neid polegi seal veel 8)
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a1
Kreisi kasutaja
a1

liitunud: 26.07.2002




sõnum 15.11.2007 21:50:15 vasta tsitaadiga

t1m0 kirjutas:
Sain täna zoomboxi kätte, aga kurask - ei leia kanal2'te ja tv3'e. Abi?


Tarbijakaitse ehk?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 16.11.2007 09:41:37 vasta tsitaadiga

kotmarjak kirjutas:
mikk36, iseteeninduses, mitte telefonis.
vahet pole, lepingut saab lõpetada ainult allkirja andes
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2007 10:13:52 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
kotmarjak kirjutas:
mikk36, iseteeninduses, mitte telefonis.
vahet pole, lepingut saab lõpetada ainult allkirja andes

sa iseteeninduses digiallkirja ei saa anda?
mina vähemalt saan, aga sinu kohta küll ei tea

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2007 20:05:39 vasta tsitaadiga

Mis see kalev sport hüppab sinna kuumaksulisse zoomi või näeb niisama toda kanalit (1 kanali eest Starmehele küll maksma ei taha hakata)
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cromaclear
HV kasutaja
Cromaclear

liitunud: 02.04.2007




sõnum 17.11.2007 22:11:37 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Mis see kalev sport hüppab sinna kuumaksulisse zoomi või näeb niisama toda kanalit (1 kanali eest Starmehele küll maksma ei taha hakata)

Minul on olemas zoomboxil, aga ütleb et puudub AV toetus vms ja näitab ainult Kalev Sport tausta thumbs_down.gif

_________________
BF3 platoon : http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655240976803519/
BF3 nick : KrisRhazta
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a1
Kreisi kasutaja
a1

liitunud: 26.07.2002




sõnum 17.11.2007 23:04:46 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Mis see kalev sport hüppab sinna kuumaksulisse zoomi või näeb niisama toda kanalit (1 kanali eest Starmehele küll maksma ei taha hakata)


Ringhäälingulubade alusel edastatavad kanalid, ehk siis:

Kalev Sport väidetavalt enne 01.12.2007
TV6 ja KII hiljemalt 31.03.2008
nagu aru olen saanud, siis ka tänased analooglevi kanalid K2 ja TV3 (millalgi!??)
ja loomulikult ETV (ja ETV2 vms)

hakkavad levima (levivad) tasuta, ehk väljaspool Zuumi.
Odavaim võimalus nende vastuvõtuks on DVB-T kaart arvutisse.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 18.11.2007 00:51:27 vasta tsitaadiga

Kas selle zuumiga saab arvutist vaadata tv tuneri abil? Täpsemalt siis oleks plaan saada see värk mythtv'ga tööle, mitte mingi lambi vivoga jamada vms..
Ühesõnaga, kas ma saan vaadata/kontrollida kanaleid arvutiga. Kas sellel zuumboksil on mingi täpsem nimetus ka?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2007 11:50:49 vasta tsitaadiga

Tervist.
Mul just kodus tuli teemaks, et võtta starmani kolmikpaket "Digi", aga kas net tõepoolest siis nii sitt?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 18.11.2007 12:05:11 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
Tervist.
Mul just kodus tuli teemaks, et võtta starmani kolmikpaket "Digi", aga kas net tõepoolest siis nii sitt?
mina olen vist see õnnelik, kellel nett viimased nädalad nüüd jälle korras on olnud icon_smile.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2007 12:34:57 vasta tsitaadiga

Stromkal on nüüd 2 päeva justkui korras olnud. Enne oli mingi kuu aega täielik jama...
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2007 12:40:37 vasta tsitaadiga

nüüd on ka jüris taastunud õhtune internet, aga nende klienditeenindus rikke perioodil ei vääri isegi mitte kriitikat, seega elioni minek on igaljuhul kindel...
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 463, 464, 465  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.