|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
08.11.2007 19:59:55
|
|
|
| Googelda mingi suvaline UK aadress.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venivillem
HV kasutaja
liitunud: 30.06.2007
|
08.11.2007 23:03:59
|
|
|
jup,googeldasingi.Võrgus on küll S.K.A.T.E lahe teha :p
Edit: esmamuljed siis.Asi on väga kõva, kohe hulga parem või mõnusam kuidagi kui arvuti.Nüüd siis homme poodi jooskma ja Halo3 / Gears of War ära tooma . skate. on ka lahe.reaalne.Et siis pmst...oleks pidanud selle kogu kupatuse varem ostma!.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
09.11.2007 01:40:23
|
|
|
id tule mõistusele, mis krappi sa toodad, quake 4 .. mõtlesin siis läbi teha aga jääb vist ära, näeb nii kole välja et quake nime üldse ei väärikski, see käkerdis jookseb stabiilselt 15-25 fps, load save game võtab 35-40 sek aega, ennem jõuan ära tüdineda ootamisest, kuna teen hardiga siis tuleb seda ka tihedamini ette.PC versioon pidi igati välja nägema aga 360le ilmselt mängu ennem ei proovitud kui poeletilt võttes
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
09.11.2007 02:23:41
|
|
|
| virx kirjutas: |
id tule mõistusele, mis krappi sa toodad, quake 4 .. mõtlesin siis läbi teha aga jääb vist ära, näeb nii kole välja et quake nime üldse ei väärikski, see käkerdis jookseb stabiilselt 15-25 fps, load save game võtab 35-40 sek aega, ennem jõuan ära tüdineda ootamisest, kuna teen hardiga siis tuleb seda ka tihedamini ette.PC versioon pidi igati välja nägema aga 360le ilmselt mängu ennem ei proovitud kui poeletilt võttes  |
Sa pole vist F.E.A.R-i veel proovinud okse
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
10.11.2007 15:28:32
|
|
|
Huuh, tükk aega läks ja täna suutsin end ületada: Geometry Wars : Waves skoor: 1,346,925 Extreme
Geometry Wars Evolved skoor 570,885
Täitsa pekkis mis seal küll toimus lol.
Noooooooo, minu 2 miljoniline skoor ei läinud Leaderboardi. Noooooooooooo!
EDIT: Yeah, uus skoor: 2 360 180 Waves'is
EDIT2: 2,881,880. Shit, 200 000 jäi puudu, et 3 millionit saada.
Loodan, et guitar hero tulerb ka eestisse varsti.
http://www.aegmaha.com/?id=13827
Julm tüüp
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
10.11.2007 19:18:59
|
|
|
DivX võib järgmise update'iga tulla
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
10.11.2007 19:42:46
|
|
|
woot, xbox 360 halo edition 8)
ai kui vinge ikka välja näeb
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
10.11.2007 19:45:48
|
|
|
| mikk36, ostsid?
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
10.11.2007 19:48:20
|
|
|
| henri200 kirjutas: |
DivX võib järgmise update'iga tulla  |
kust see info
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
10.11.2007 19:48:55
|
|
|
| amddude kirjutas: |
| mikk36, ostsid? |
ostsin, 2a olen nüüd hansapangale võlgu
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
10.11.2007 19:51:37
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| henri200 kirjutas: |
DivX võib järgmise update'iga tulla  |
kust see info  |
http://www.deeko.com/news/?p=5347
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
10.11.2007 19:58:03
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
woot, xbox 360 halo edition 8)
ai kui vinge ikka välja näeb |
Puldi koos Forza2-ga sai ka 970eek vist midagi tuli Forza 2 uuena aga 1100.- irw
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
10.11.2007 20:07:08
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
woot, xbox 360 halo edition 8)
ai kui vinge ikka välja näeb |
Puldi koos Forza2-ga sai ka 970eek vist midagi tuli Forza 2 uuena aga 1100.- irw |
945 maksin wireless puldi + forza 2 eest, (5% alla), forza 2 eraldi maksis mingi 1050
edit: wth, xboxi toitepistikul maandust polegi ???
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
11.11.2007 12:04:45
|
|
|
| Keegi oskab öelda kuidas THP8-s Super Shoudler Standi teha?
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
11.11.2007 13:00:24
|
|
|
| Assassins Creed on väljas.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
11.11.2007 13:09:12
|
|
|
| Ebaaus, et pirajad saavad ennem, kui eeltellijad
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
11.11.2007 13:10:11
|
|
|
Indeed. Nõustun sinuga. Paras neile, nad ei saa special editioni ega kujukest ega muud sellist.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
11.11.2007 13:30:55
|
|
|
Siis võime neile paras öelda kui neil konsoolid LIVE-st bännitud. Mingitest editionitest ja kujukestest jumala suva .
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
11.11.2007 13:34:16
|
|
|
Flacko, kes keelab neil osta CE'd?
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eyelids
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.10.2005
|
11.11.2007 14:44:42
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Masendav suht jah, lootsin olla üks esimesi, kes siin mängib aga noh Oi krt kui keegi hakkab enne release date Assassins Creed teemasse kirjutama mängu mängimise kohta bänn |
miks siis kohe ban?
nii depressioonis olete, et ei saa esimesena mängida?
wow....
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
11.11.2007 14:48:20
|
|
|
Meil, kui raha maksnud klientidena on suurem õigus mängida, kui piraatidel.
Miks me ei peaks vihased olema, kui keegi lihtlabaselt, raha maksmata saab mängida mängu ennem meid.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
11.11.2007 14:50:11
|
|
|
Yeah, Sain 360 Rooli. ILMA AMDdudeta poleks see olnud võimalik. Happy olen,e t sain oma 360 kogusse ühe uue accessori.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
11.11.2007 15:19:06
|
|
|
| see Logitechi oma?
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
11.11.2007 15:29:40
|
|
|
yep. Havent tried yet, sest pean oma töövalma tegema. Noooooooooo.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
11.11.2007 15:31:33
|
|
|
| Sai ka rool ostetud aga see rohkem pühapäeva sõitude jaoks kui tõsiseltvõetav asi.Dirti pole proovinud aga vb mõne need for speedi või gothami jaoks loodud kus ei pea niipalju vaeva nägema auto teepeal hoidmisega (külglibisemised) aga reaalsemaid nagu Forza 2 on lausa võimatu mängida rooliga.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
11.11.2007 16:38:41
|
|
|
reaalsemaid on võimatu mängida rooliga?
külglibisemised on rooliga raskemad?
eelkõige harjumise asi, aga rooliga on vähegi realismi sugemetega automänge parem sõita.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
11.11.2007 17:56:26
|
|
|
Earlier reports suggest that the dashboard update will add several new features, including...
# Compatibility with 3rd party wireless controllers
# Compatibility with messenger pad
# Xbox Live Vision firmware upgrade, sharper image filtering
# Many more Vision Cam settings
# New screensaver settings - when away from Xbox 360, screensaver will play for optional time, before screen goes dark
# New Xbox Live Arcade blade - where you can download, play and learn about Xbox Live Arcade
# Brand new web based adver-games flash games which arent downloaded, but are playable bite sized games, accessed via new Xbox Live Arcade Blade
# New Screensaver option in Themes and Gamer Pics option in Marketplace blade
# New functionality with Messenger, works with chatpad
# New XNA Game Launcher for those that have the program, new options
# New language, time and date settings
# New advertising opportunities in gameplay
# Xvid support
# New favourites option via Xbox Live Arcade, can rate according to preference
# IPTV Functionality - support for TiVo like PVR options. Will be able to record TV direct. Options include source by channel, director, actor and distributor
# Filter friends list, will be able to filter friends via games
# New clan support - will be able to launch clan games direct from dashboard, can fold friends into new clan category in friends list
# Better translations in settings and other options for Japanese, German and Spanish languages
# New quick option to delete via X Button in memory viewer.
# Option for having downloadable In-game content not inform when completed download
# Option for having video content not inform when completed download
# Faster settings for viewing unfinished video content downloads
# New option in Games tab - beta and others, will be launcher for MMO and multiplayer betas
# New option in Marketplace Games tab, search by letter, can be inputted via text pad or console
# Smarter game settings - you can be messaged via publishers about new in-game content for your games
# Picture in picture functionality for DVD Drive and some other updated settings
# Improved USB Keyboard settings
# Improved voice chat settings in game and from dashboard
# Faster response times to Redeem Code settings
# Option to play a Redeemed Code game straight after redeeming code
# Console will now recognise low Hard Drive space, will inform you immediately if cant download current item, will automatically download next available that is able.
# Increased space size for gamerpics and dashboard themes
# Themes can now be animated
# Themes may now have sound effects
# Better slideshow capabilities, new options added. New sound effects and integration with Hard Drive/ PC music capable.
# New estimated timer for downloads, informing how long download will expect to take.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
11.11.2007 18:05:50
|
|
|
| Sprocket kirjutas: |
Parimad Palad
# New Xbox Live Arcade blade - where you can download, play and learn about Xbox Live Arcade
# Brand new web based adver-games flash games which aren’t downloaded, but are playable bite sized games, accessed via new Xbox Live Arcade Blade
# New quick option to delete via X Button in memory viewer.
# New option in Games tab - beta and others, will be launcher for MMO and multiplayer betas
# New option in Marketplace Games tab, search by letter, can be inputted via text pad or console
# Smarter game settings - you can be messaged via publishers about new in-game content for your games
# Picture in picture functionality for DVD Drive and some other updated settings
# Improved voice chat settings in game and from dashboard
# Themes can now be animated
# Themes may now have sound effects
# Better slideshow capabilities, new options added. New sound effects and integration with Hard Drive/ PC music capable.
# New estimated timer for downloads, informing how long download will expect to take. |
...
...
...
...
...
omg
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
11.11.2007 18:14:39
|
|
|
+
# ALL MODDED CONSOLES WILL BE BANNED FROM XBOX LIVE
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
11.11.2007 18:21:14
|
|
|
| kuna see update tulema peaks?
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juurastaja
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003
|
11.11.2007 18:38:37
|
|
|
| kas see list on ametlik? juba pikemat aega käib ringi "oletatav" list uutest featuuridest
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eyelids
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.10.2005
|
11.11.2007 19:00:35
|
|
|
| amddude kirjutas: |
Meil, kui raha maksnud klientidena on suurem õigus mängida, kui piraatidel.
Miks me ei peaks vihased olema, kui keegi lihtlabaselt, raha maksmata saab mängida mängu ennem meid. |
njh..see viha minu arvates rohkem inimeses kinni
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
11.11.2007 19:14:53
|
|
|
| amddude kirjutas: |
Meil, kui raha maksnud klientidena on suurem õigus mängida, kui piraatidel.
Miks me ei peaks vihased olema, kui keegi lihtlabaselt, raha maksmata saab mängida mängu ennem meid. |
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| Masendav suht jah, lootsin olla üks esimesi, kes siin mängib aga noh (n) Oi krt kui keegi hakkab enne release date Assassins Creed teemasse kirjutama mängu mängimise kohta :mad: bänn |
teil düüdidel on kerge probleem, nagu tegelt ka :P otsige abi omale kusagilt.
kõik mängud võiks piraatidele välja lekkida enne reliissi, saaks teemad veidi puhtamaks. jääksid ära mingid postitused ala "jess sain halo3 kätte ja seda kirjutades praegu mängin seda teise käega woot mul on suur e-peen"
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eyelids
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.10.2005
|
11.11.2007 19:19:43
|
|
|
mingit linki on pakkuda, kus need sprocketi poolt copitud featured pärit on?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
11.11.2007 19:22:01
|
|
|
sellest bännimisest jahutakse koguaeg. ms pole sellest sõnagi rääkinud, samamoodi pole seda teinud ka ükski suurem ametlik sait.
too update list ei ole ametlik, vähemalt mitte täielikult seega katsuge olla.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
12.11.2007 01:19:01
|
|
|
| Olaf kirjutas: |
Must on nii stock kuidagi, valge on uhkem!  |
roheline on vingem 8)
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
digivend
HV kasutaja
liitunud: 16.02.2003
|
12.11.2007 03:13:50
|
|
|
| Labukana kirjutas: |
teil düüdidel on kerge probleem, nagu tegelt ka otsige abi omale kusagilt. |
Kusjuures, Labukana, nende tüüpide nauding neid mänge ASAP pelada on suurem, kui see mõnu mis sina saad nende kuttide mahategemisest.
Niiet kaasa tuleb tunda sinule hoopis
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
12.11.2007 04:19:59
|
|
|
| Labukana kirjutas: |
| kõik mängud võiks piraatidele välja lekkida enne reliissi, saaks teemad veidi puhtamaks. jääksid ära mingid postitused ala "jess sain halo3 kätte ja seda kirjutades praegu mängin seda teise käega woot mul on suur e-peen" |
Jah, head jobud ikka küll, jagavad oma positiivseid kogemusi teistega.
_________________ It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
12.11.2007 10:37:28
|
|
|
| DODONPACHI kirjutas: |
| Labukana kirjutas: |
| kõik mängud võiks piraatidele välja lekkida enne reliissi, saaks teemad veidi puhtamaks. jääksid ära mingid postitused ala "jess sain halo3 kätte ja seda kirjutades praegu mängin seda teise käega woot mul on suur e-peen" |
Jah, head jobud ikka küll, jagavad oma positiivseid kogemusi teistega. |
eino 90% postitustest on ju siin sellised et, jee tõin poest/sain postist omale selle mängu/rooli/xboxi küll ma olen õnnelik/eliit/awesome, ma kuulun ka nüüd teie klubisse. tulen siia loodan midagi huvitavat aga eimiskit :( aga no kui nii olema peabki siis jätkake samas vaimus, nevermind...
ega ma siis paha pärast :)
+ veel veidi kurb, et mõnel mehel jääb oma elu elamise ja mängimise ja HV foorumi lugemise kõrvalt aega veel higistada selle üle, et kes mingit mängu esimesena mängida saab ja et miks mingi mäng juba väljas pole jne, sadface :(
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vabarna
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2004
|
12.11.2007 12:41:29
|
|
|
| Labukana kirjutas: |
tulen siia loodan midagi huvitavat aga eimiskit  |
See ei ole jah kunagi hea mõte. Pigem oota halvimat ja üllatu positiivselt, kui sinu ootusi petetakse.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eib
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2007
|
12.11.2007 16:50:49
|
|
|
Jätkates seda piraatide teemat: Mass Effect ka juba väljas!
piraadilipp kõrgele lehvima!
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
12.11.2007 17:20:59
|
|
|
| eib kirjutas: |
Jätkates seda piraatide teemat: Mass Effect ka juba väljas!
piraadilipp kõrgele lehvima! |
Vana uudis, enne reliisi ple mõtet midagi mängu kohta kirjutada.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
12.11.2007 17:29:09
|
|
|
Ettepanek:
Kõigile kuuks ajaks AM 1p, kes räägivad midagi mängu storyst või millestki muust lähemalt ennem ametlikku release.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eib
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2007
|
12.11.2007 17:30:17
|
|
|
| amddude kirjutas: |
Ettepanek:
Kõigile kuuks ajaks AM 1p, kes räägivad midagi mängu storyst või millestki muust lähemalt ennem ametlikku release. |
Igasugune mängusisene jutt pannakse igal juhul ju spoiler täägide alla.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
12.11.2007 17:32:13
|
|
|
ei tea millest tulenevalt am-e jagama peab? see, et asi euroopas ametlikult väljas ei ole ei tähenda seda, et
teda kuskil väljas ei ole. ning tihtipeale müüvad poed asju ka enne launch date-t.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eyelids
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.10.2005
|
12.11.2007 19:11:55
|
|
|
mõttetu lahmida ja mingeid über karistusi välja mõelda ju
tõesti, miks ei võiks jutt piirduda spoiler tagidega. on vaja kohe keerama hakata?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|