Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 101, 102, 103 ... 560, 561, 562  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 08.11.2007 19:59:55 vasta tsitaadiga

Googelda mingi suvaline UK aadress.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venivillem
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007




sõnum 08.11.2007 23:03:59 vasta tsitaadiga

jup,googeldasingi.Võrgus on küll S.K.A.T.E lahe teha :p

Edit: esmamuljed siis.Asi on väga kõva, kohe hulga parem või mõnusam kuidagi kui arvuti.Nüüd siis homme poodi jooskma ja Halo3 / Gears of War ära tooma icon_razz.gif . skate. on ka lahe.reaalne.Et siis pmst...oleks pidanud selle kogu kupatuse varem ostma!.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2007 01:40:23 vasta tsitaadiga

id tule mõistusele, mis krappi sa toodad, quake 4 icon_mad.gif .. mõtlesin siis läbi teha aga jääb vist ära, näeb nii kole välja et quake nime üldse ei väärikski, see käkerdis jookseb stabiilselt 15-25 fps, load save game võtab 35-40 sek aega, ennem jõuan ära tüdineda ootamisest, kuna teen hardiga siis tuleb seda ka tihedamini ette.PC versioon pidi igati thumbs_up.gif välja nägema aga 360le ilmselt mängu ennem ei proovitud kui poeletilt võttes icon_lol.gif
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2007 02:23:41 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
id tule mõistusele, mis krappi sa toodad, quake 4 icon_mad.gif .. mõtlesin siis läbi teha aga jääb vist ära, näeb nii kole välja et quake nime üldse ei väärikski, see käkerdis jookseb stabiilselt 15-25 fps, load save game võtab 35-40 sek aega, ennem jõuan ära tüdineda ootamisest, kuna teen hardiga siis tuleb seda ka tihedamini ette.PC versioon pidi igati thumbs_up.gif välja nägema aga 360le ilmselt mängu ennem ei proovitud kui poeletilt võttes icon_lol.gif


Sa pole vist F.E.A.R-i veel proovinud okse

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 10.11.2007 15:28:32 vasta tsitaadiga

Huuh, tükk aega läks ja täna suutsin end ületada: Geometry Wars : Waves skoor: 1,346,925 Extreme
Geometry Wars Evolved skoor 570,885

Täitsa pekkis mis seal küll toimus lol.

Noooooooo, minu 2 miljoniline skoor ei läinud Leaderboardi. Noooooooooooo!
EDIT: Yeah, uus skoor: 2 360 180 Waves'is
EDIT2: 2,881,880. Shit, 200 000 jäi puudu, et 3 millionit saada.

Loodan, et guitar hero tulerb ka eestisse varsti.

http://www.aegmaha.com/?id=13827

Julm tüüp

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2007 19:18:59 vasta tsitaadiga

DivX võib järgmise update'iga tulla thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 10.11.2007 19:42:46 vasta tsitaadiga

woot, xbox 360 halo edition 8)

ai kui vinge ikka välja näeb
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2007 19:45:48 vasta tsitaadiga

mikk36, ostsid?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2007 19:48:20 vasta tsitaadiga

henri200 kirjutas:
DivX võib järgmise update'iga tulla thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

kust see info icon_eek.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 10.11.2007 19:48:55 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
mikk36, ostsid?
ostsin, 2a olen nüüd hansapangale võlgu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2007 19:51:37 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
henri200 kirjutas:
DivX võib järgmise update'iga tulla thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

kust see info icon_eek.gif


http://www.deeko.com/news/?p=5347

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2007 19:58:03 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
woot, xbox 360 halo edition 8)

ai kui vinge ikka välja näeb


Puldi koos Forza2-ga sai ka icon_biggrin.gif 970eek vist midagi tuli icon_razz1.gif Forza 2 uuena aga 1100.- irw

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 10.11.2007 20:07:08 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
mikk36 kirjutas:
woot, xbox 360 halo edition 8)

ai kui vinge ikka välja näeb


Puldi koos Forza2-ga sai ka icon_biggrin.gif 970eek vist midagi tuli icon_razz1.gif Forza 2 uuena aga 1100.- irw
945 maksin wireless puldi + forza 2 eest, (5% alla), forza 2 eraldi maksis mingi 1050

edit: wth, xboxi toitepistikul maandust polegi ???
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2007 20:15:21 vasta tsitaadiga

MelesMeles kirjutas:
Skeptik kirjutas:
henri200 kirjutas:
DivX võib järgmise update'iga tulla thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

kust see info icon_eek.gif


http://www.deeko.com/news/?p=5347

leidsin ka juba
http://seekingalpha.com/article/53570-divx-and-xbox-360-a-potential-win-win-for-everyone

aga no kahtlane... icon_neutral.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 11.11.2007 01:00:05 vasta tsitaadiga

http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=22673



For weasel...

http://www.kujundus.deepcms.ee/merlyn/lastekas/muuvark/waves-cropped-xvid.avi
Minu shitty Waves gameplay.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2007 12:04:45 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda kuidas THP8-s Super Shoudler Standi teha?
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2007 13:00:24 vasta tsitaadiga

Assassins Creed on väljas.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2007 13:09:12 vasta tsitaadiga

Ebaaus, et pirajad saavad ennem, kui eeltellijad
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 11.11.2007 13:10:11 vasta tsitaadiga

Indeed. Nõustun sinuga. Paras neile, nad ei saa special editioni ega kujukest ega muud sellist.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 11.11.2007 13:30:55 vasta tsitaadiga

Siis võime neile paras öelda kui neil konsoolid LIVE-st bännitud. Mingitest editionitest ja kujukestest jumala suva icon_rolleyes.gif .
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2007 13:34:16 vasta tsitaadiga

Flacko, kes keelab neil osta CE'd? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 11.11.2007 14:44:42 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Masendav suht jah, lootsin olla üks esimesi, kes siin mängib aga noh thumbs_down.gif Oi krt kui keegi hakkab enne release date Assassins Creed teemasse kirjutama mängu mängimise kohta icon_mad.gif bänn


miks siis kohe ban? icon_eek.gif
nii depressioonis olete, et ei saa esimesena mängida? icon_neutral.gif

wow....icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2007 14:48:20 vasta tsitaadiga

Meil, kui raha maksnud klientidena on suurem õigus mängida, kui piraatidel.
Miks me ei peaks vihased olema, kui keegi lihtlabaselt, raha maksmata saab mängida mängu ennem meid.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 11.11.2007 14:50:11 vasta tsitaadiga

Yeah, Sain 360 Rooli. ILMA AMDdudeta poleks see olnud võimalik. Happy olen,e t sain oma 360 kogusse ühe uue accessori.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2007 15:19:06 vasta tsitaadiga

see Logitechi oma?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 11.11.2007 15:29:40 vasta tsitaadiga

yep. Havent tried yet, sest pean oma töövalma tegema. Noooooooooo.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2007 15:31:33 vasta tsitaadiga

Sai ka rool ostetud aga see rohkem pühapäeva sõitude jaoks kui tõsiseltvõetav asi.Dirti pole proovinud aga vb mõne need for speedi või gothami jaoks loodud kus ei pea niipalju vaeva nägema auto teepeal hoidmisega (külglibisemised) aga reaalsemaid nagu Forza 2 on lausa võimatu mängida rooliga.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2007 16:38:41 vasta tsitaadiga

reaalsemaid on võimatu mängida rooliga?
külglibisemised on rooliga raskemad?

eelkõige harjumise asi, aga rooliga on vähegi realismi sugemetega automänge parem sõita.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 11.11.2007 17:56:26 vasta tsitaadiga

Earlier reports suggest that the dashboard update will add several new features, including...

# Compatibility with 3rd party wireless controllers
# Compatibility with messenger pad
# Xbox Live Vision firmware upgrade, sharper image filtering
# Many more Vision Cam settings
# New screensaver settings - when away from Xbox 360, screensaver will play for optional time, before screen goes dark
# New Xbox Live Arcade blade - where you can download, play and learn about Xbox Live Arcade
# Brand new web based adver-games flash games which aren’t downloaded, but are playable bite sized games, accessed via new Xbox Live Arcade Blade
# New Screensaver option in Themes and Gamer Pics option in Marketplace blade
# New functionality with Messenger, works with chatpad
# New XNA Game Launcher for those that have the program, new options
# New language, time and date settings
# New advertising opportunities in gameplay
# Xvid support
# New favourites option via Xbox Live Arcade, can rate according to preference
# IPTV Functionality - support for TiVo like PVR options. Will be able to record TV direct. Options include source by channel, director, actor and distributor
# Filter friends list, will be able to filter friends via games
# New clan support - will be able to launch clan games direct from dashboard, can “fold” friends into new clan category in friends list
# Better translations in settings and other options for Japanese, German and Spanish languages
# New quick option to delete via X Button in memory viewer.
# Option for having downloadable In-game content not inform when completed download
# Option for having video content not inform when completed download
# Faster settings for viewing unfinished video content downloads
# New option in Games tab - beta and others, will be launcher for MMO and multiplayer betas
# New option in Marketplace Games tab, search by letter, can be inputted via text pad or console
# Smarter game settings - you can be messaged via publishers about new in-game content for your games
# Picture in picture functionality for DVD Drive and some other updated settings
# Improved USB Keyboard settings
# Improved voice chat settings in game and from dashboard
# Faster response times to Redeem Code settings
# Option to play a Redeemed Code game straight after redeeming code
# Console will now recognise low Hard Drive space, will inform you immediately if can’t download current item, will automatically download next available that is able.
# Increased space size for gamerpics and dashboard themes
# Themes can now be animated
# Themes may now have sound effects
# Better slideshow capabilities, new options added. New sound effects and integration with Hard Drive/ PC music capable.
# New estimated timer for downloads, informing how long download will expect to take.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2007 18:05:50 vasta tsitaadiga

Sprocket kirjutas:
Parimad Palad
# New Xbox Live Arcade blade - where you can download, play and learn about Xbox Live Arcade
# Brand new web based adver-games flash games which aren’t downloaded, but are playable bite sized games, accessed via new Xbox Live Arcade Blade
# New quick option to delete via X Button in memory viewer.
# New option in Games tab - beta and others, will be launcher for MMO and multiplayer betas
# New option in Marketplace Games tab, search by letter, can be inputted via text pad or console
# Smarter game settings - you can be messaged via publishers about new in-game content for your games
# Picture in picture functionality for DVD Drive and some other updated settings
# Improved voice chat settings in game and from dashboard
# Themes can now be animated
# Themes may now have sound effects
# Better slideshow capabilities, new options added. New sound effects and integration with Hard Drive/ PC music capable.
# New estimated timer for downloads, informing how long download will expect to take.
...
...
...
...
...

omg
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 11.11.2007 18:14:39 vasta tsitaadiga

+

# ALL MODDED CONSOLES WILL BE BANNED FROM XBOX LIVE
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2007 18:21:14 vasta tsitaadiga

kuna see update tulema peaks?
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juurastaja
HV kasutaja
juurastaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 11.11.2007 18:38:37 vasta tsitaadiga

kas see list on ametlik? juba pikemat aega käib ringi "oletatav" list uutest featuuridest
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 11.11.2007 19:00:35 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Meil, kui raha maksnud klientidena on suurem õigus mängida, kui piraatidel.
Miks me ei peaks vihased olema, kui keegi lihtlabaselt, raha maksmata saab mängida mängu ennem meid.

njh..see viha minu arvates rohkem inimeses kinni
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 11.11.2007 19:14:53 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Meil, kui raha maksnud klientidena on suurem õigus mängida, kui piraatidel.
Miks me ei peaks vihased olema, kui keegi lihtlabaselt, raha maksmata saab mängida mängu ennem meid.

PlatoonSgtElias kirjutas:
Masendav suht jah, lootsin olla üks esimesi, kes siin mängib aga noh (n) Oi krt kui keegi hakkab enne release date Assassins Creed teemasse kirjutama mängu mängimise kohta :mad: bänn

teil düüdidel on kerge probleem, nagu tegelt ka :P otsige abi omale kusagilt.
kõik mängud võiks piraatidele välja lekkida enne reliissi, saaks teemad veidi puhtamaks. jääksid ära mingid postitused ala "jess sain halo3 kätte ja seda kirjutades praegu mängin seda teise käega woot mul on suur e-peen"
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 11.11.2007 19:19:43 vasta tsitaadiga

mingit linki on pakkuda, kus need sprocketi poolt copitud featured pärit on? beer_yum.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2007 19:22:01 vasta tsitaadiga

sellest bännimisest jahutakse koguaeg. ms pole sellest sõnagi rääkinud, samamoodi pole seda teinud ka ükski suurem ametlik sait.
too update list ei ole ametlik, vähemalt mitte täielikult seega katsuge olla.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2007 22:18:45 vasta tsitaadiga

Krt no mängu tegijad on kah ikka lahedad vennad icon_lol.gif
http://img114.imageshack.us/img114/1563/dsc00170te1.jpg
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.11.2007 01:19:01 vasta tsitaadiga

Olaf kirjutas:
Must on nii stock kuidagi, valge on uhkem! thumbs_up.gif
roheline on vingem 8)
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
digivend
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2003




sõnum 12.11.2007 03:13:50 vasta tsitaadiga

Labukana kirjutas:
teil düüdidel on kerge probleem, nagu tegelt ka icon_razz.gif otsige abi omale kusagilt.


Kusjuures, Labukana, nende tüüpide nauding neid mänge ASAP pelada on suurem, kui see mõnu mis sina saad nende kuttide mahategemisest.

Niiet kaasa tuleb tunda sinule hoopis icon_smile.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 12.11.2007 04:19:59 vasta tsitaadiga

Labukana kirjutas:
kõik mängud võiks piraatidele välja lekkida enne reliissi, saaks teemad veidi puhtamaks. jääksid ära mingid postitused ala "jess sain halo3 kätte ja seda kirjutades praegu mängin seda teise käega woot mul on suur e-peen"

Jah, head jobud ikka küll, jagavad oma positiivseid kogemusi teistega.

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 12.11.2007 10:37:28 vasta tsitaadiga

DODONPACHI kirjutas:
Labukana kirjutas:
kõik mängud võiks piraatidele välja lekkida enne reliissi, saaks teemad veidi puhtamaks. jääksid ära mingid postitused ala "jess sain halo3 kätte ja seda kirjutades praegu mängin seda teise käega woot mul on suur e-peen"

Jah, head jobud ikka küll, jagavad oma positiivseid kogemusi teistega.

eino 90% postitustest on ju siin sellised et, jee tõin poest/sain postist omale selle mängu/rooli/xboxi küll ma olen õnnelik/eliit/awesome, ma kuulun ka nüüd teie klubisse. tulen siia loodan midagi huvitavat aga eimiskit :( aga no kui nii olema peabki siis jätkake samas vaimus, nevermind...
ega ma siis paha pärast :)
+ veel veidi kurb, et mõnel mehel jääb oma elu elamise ja mängimise ja HV foorumi lugemise kõrvalt aega veel higistada selle üle, et kes mingit mängu esimesena mängida saab ja et miks mingi mäng juba väljas pole jne, sadface :(
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 12.11.2007 12:25:36 vasta tsitaadiga

Ja sul jääb aega üle, et selle üle higistada, et keegi higistab. Saddest face.
_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2007 12:41:29 vasta tsitaadiga

Labukana kirjutas:
tulen siia loodan midagi huvitavat aga eimiskit icon_sad.gif

See ei ole jah kunagi hea mõte. Pigem oota halvimat ja üllatu positiivselt, kui sinu ootusi petetakse. icon_wink.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eib
HV kasutaja
eib

liitunud: 04.02.2007




sõnum 12.11.2007 16:50:49 vasta tsitaadiga

Jätkates seda piraatide teemat: Mass Effect ka juba väljas!

piraadilipp kõrgele lehvima!
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2007 17:20:59 vasta tsitaadiga

eib kirjutas:
Jätkates seda piraatide teemat: Mass Effect ka juba väljas!

piraadilipp kõrgele lehvima!


Vana uudis, enne reliisi ple mõtet midagi mängu kohta kirjutada.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2007 17:29:09 vasta tsitaadiga

Ettepanek:
Kõigile kuuks ajaks AM 1p, kes räägivad midagi mängu storyst või millestki muust lähemalt ennem ametlikku release.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eib
HV kasutaja
eib

liitunud: 04.02.2007




sõnum 12.11.2007 17:30:17 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Ettepanek:
Kõigile kuuks ajaks AM 1p, kes räägivad midagi mängu storyst või millestki muust lähemalt ennem ametlikku release.

Igasugune mängusisene jutt pannakse igal juhul ju spoiler täägide alla.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2007 17:32:13 vasta tsitaadiga

ei tea millest tulenevalt am-e jagama peab? see, et asi euroopas ametlikult väljas ei ole ei tähenda seda, et
teda kuskil väljas ei ole. ning tihtipeale müüvad poed asju ka enne launch date-t.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 12.11.2007 19:11:55 vasta tsitaadiga

mõttetu lahmida ja mingeid über karistusi välja mõelda ju

tõesti, miks ei võiks jutt piirduda spoiler tagidega. on vaja kohe keerama hakata? icon_sad.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 101, 102, 103 ... 560, 561, 562  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.