Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Need For Speed: ProStreet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 91, 92, 93  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 04.11.2007 22:39:16 vasta tsitaadiga

keegi alla 1 gb rammiga vistaga on proovinud?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2007 22:40:24 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Cb4 kirjutas:
Hullud olete, ma küll ei suuda nevadas üle 1295 koguda icon_lol.gif

Ma olen alati hull olnud.vahel olen poolhull kah aga siis ei tule skoore icon_lol.gif .


seda ma tean jah et sa oled hull icon_lol.gif (heas mõtte)

Crysis ajast energia jookidest veel laksu alla icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.11.2007 22:40:38 vasta tsitaadiga

HighEnd kirjutas:
keegi alla 1 gb rammiga vistaga on proovinud?
kas keegi üldse vistat alla 1GB ramiga on proovinud icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 04.11.2007 22:43:43 vasta tsitaadiga

Ringraja rekord 2.19.18

Hakkab looma. 8)

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2007 22:44:18 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
HighEnd kirjutas:
keegi alla 1 gb rammiga vistaga on proovinud?
kas keegi üldse vistat alla 1GB ramiga on proovinud icon_lol.gif icon_lol.gif


Olen proovinud 512 MB DDR integreeritud graafikaga läppariga ja oli isegi täitsa norm @ sp1, muidugi viirusetõrjet polnud ja väga pikalt ei trööbanud.
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 04.11.2007 22:55:29 vasta tsitaadiga

Mul üks ramm andis otsad ja mul vista peal ja 1gb jäi alles ja töötab täiesti edukalt, kõik põhjas mingit lagi pole... (graafika max)
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 04.11.2007 22:55:59 vasta tsitaadiga

Väike parandus:
2.16.21

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 04.11.2007 23:04:35 vasta tsitaadiga

libe, heh vaadake mu profiilis arvutit. Niimoodi juba eelmise aasta septembrist saadik.


E: Pro street on esimene mäng mis näitab pildiraamatut. Ma sõitmiseni ei jõudnuki nägin ainult enne starti paari autut icon_smile.gif . Järgmine nädal ostan 1gb rammi juurde.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 04.11.2007 23:36:58 vasta tsitaadiga

natuke juttu careerist
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2007 23:56:19 vasta tsitaadiga

mis asi on nfs prostreet directors edition
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2007 00:00:30 vasta tsitaadiga

eyelids kirjutas:
natuke juttu careerist


Career on päris kõva nagu näha
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
innar11
HV kasutaja
innar11

liitunud: 06.10.2007




sõnum 05.11.2007 00:08:34 vasta tsitaadiga

RaPTiLE kirjutas:
mis asi on nfs prostreet directors edition


ma arvan et sama mis carbonis collectors edition..
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus645
HV veteran

liitunud: 04.01.2007




sõnum 05.11.2007 01:20:19 vasta tsitaadiga

Mingi kummaline lag demos,eriti avaldub see siis kui fps all 50 läheb.Meenutab pigem mouselagi.kellelgi veel sarnane asi?
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2007 01:28:33 vasta tsitaadiga

Kaamera ja liikumise lag on sees jah see krdi piix ajab väga närvi ja sellepärast rohkem ei kavatse hetkel mängida icon_evil.gif
Kas ei saa siis normaalset graafikamootorit valmis treitud, võrrelda kasvõi Flatout2-ga...
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marco
Kreisi kasutaja
marco

liitunud: 18.04.2006




sõnum 05.11.2007 09:48:59 vasta tsitaadiga

Demost ei oska ma küll midagi välja lugeda. Kuna teema on täiesti nullist tehtud, siis võiks seda rohkem näha olla. Uus ja huvitav ta tundub, aga kui mängu nimes ei esineks nfs'i siis kindlasti ma selle poole ei vaataks. Üllatavalt sain oma masinaga täis graafikaga 30 fps'i kätte, kuigi arvestades seda, mis ma seni näinud olen, võin kõik peale masinate välimuse maha keerata ja ei kaotaks ilu mõttes midagi.
Pinballina mööda kaljuseina põrkamine on ka üpris koomiline icon_smile.gif

_________________
Does "genuine" mean "with the real bugs"?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 05.11.2007 10:09:54 vasta tsitaadiga

pelasin oma sülearvutiga siis ära , aga kas see ,et midagi katki ei lähe tuleneb halvast grafikast ja low end videokaardist?
Mängitav oli suhteliselt ei kurda lagi polnud aga kõik low , 200 vastu posti hevy damge auto nagu uus , see vist halva grafika viga?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capa
HV vaatleja
capa

liitunud: 23.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2007 10:19:21 vasta tsitaadiga

kui sul kõik low on siis on arvatavasti ka damage eest linuke puudu..st. et optionsis on võimalus see sisse või välja lülitada...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2007 10:38:52 vasta tsitaadiga

Täitsa asjalik tundus. Kui millegi kallal vinguda, siis juhitavus on on veidi liiga lihtne. Vastaseid jäid raja peal pikalt maha ning kurvide läbimine tundus lihtne ja seda King raskustasemel. Graafika on hea kuid mitte midagi väga erilist. Kõik full ning AA ja AF peal, 8600GT jooksutas 1024x768 resol keskmiselt üle 30 fps´i.
Jään täisversiooni ootama thumbs_up.gif
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 05.11.2007 10:49:03 vasta tsitaadiga

demos oli vägagi palju buge, näiteks see sama et 8800gts peal oli grafa max peal või min peal 1280x1024, fps üle 30 ei läind, ning alla selle kah eriti ei läind, ning osades kohtades olid mingid vead vms sest vahepeal jooksis täiesti kokku.
_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 05.11.2007 12:32:37 vasta tsitaadiga

Miks sa arvad, et see on bug et FPS püsib 30 peal? Selle peale ei tulnud, et mäng on ehk CPU-bound, nagu eranditult kõik eelnevad NFS-id Undergroundist alates?? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 05.11.2007 16:12:03 vasta tsitaadiga

natuke juttu multiplayerist
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
makaak
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2007 16:20:29 vasta tsitaadiga

eyelids kirjutas:
natuke juttu multiplayerist


tõotab vaffa tulla icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 05.11.2007 16:23:01 vasta tsitaadiga

see on lahe et drift toimub ka kahekesi icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 05.11.2007 16:26:56 vasta tsitaadiga

Loodetavasti on game matching paremini orgunnid kui varem.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
codemaster
HV kasutaja
codemaster

liitunud: 15.01.2005




sõnum 05.11.2007 16:49:16 vasta tsitaadiga

proovisin ka nädalavahetusel demo ära ja ütlen, et minule eriti ei meeldinud. Loodan, et ainult demo oli jura ja et täis mäng tuleb korralik. Uus mootor? on hea aga auto on kuidagi juhtimatu võrreldes näiteks CM DiRT-ga. Kaamera vaated ka ei meeldinud, kas liiga lähedal või liiga kaugel. Sõita oli igav, enne oli vähemalt streetrace tunne aga nüüd proovib NFS olla nagu mõni teine korralik raceing mäng? Ausalt öeldes ei ole mulle NFS kunagi eriti meeldinud, ainult üks NFS oli mängimist väärt ja see oli Most Wanted - ainult sel põhjusel, et seal oli politsei ja see aegluubi võimalus icon_razz.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2007 16:49:41 vasta tsitaadiga

Dirtis on üldse pede juhtimine..
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 05.11.2007 16:57:23 vasta tsitaadiga

Hmm, lan on ka nüüd sees? 8)
_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 05.11.2007 16:57:40 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Miks sa arvad, et see on bug et FPS püsib 30 peal? Selle peale ei tulnud, et mäng on ehk CPU-bound, nagu eranditult kõik eelnevad NFS-id Undergroundist alates?? icon_rolleyes.gif


mida see cpu bound tähendab ? bug seepärast, et mul oli pmst sama arvuti ning mul oli fps sitema kaardiga suht sama, või rohkem

_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 05.11.2007 16:59:35 vasta tsitaadiga

see aegluubi toomine need for speed ei m22ldinud mullle üldse,ega see mingi matrix ple
ja uus nfs on v2ga korralik ja selle m2ngu nimel teen ma kindlasti arvutil v2ikse uuenduse thumbs_up.gif

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2007 17:00:37 vasta tsitaadiga

CPU-bound tähendab seda, et mängu piirab kõige enam protsessor, et videokaardi uuendamisega ei kaasne sellist FPSi kasvu kui sa näiteks prose takti tõstaks või võimsama protsessori ostaks. Samas sinu masina puhul prose nüüd küll ei tohiks jalgu jääda millelegi.
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 05.11.2007 17:06:25 vasta tsitaadiga

jah, kuid prose oli tal e6400 @ 3.2ghz, vb vista jamas kah tal, ning kaart oli tal 8800gts
_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2007 17:51:18 vasta tsitaadiga

Ei tea mis jama algul oli aga nüüd jookseb Demo suht hästi ja on 100% mängitav minu GTS-i peal icon_rolleyes.gif :
Nevada Speed Challenge/1280x1024/High Settings/8xAA(AA õieti peale pandud thumbs_up.gif ...aa peale ja mängu restart)
Frames, Time (ms), Min, Max, Avg
  3911,    117576,  20,  50, 33.264

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
codemaster
HV kasutaja
codemaster

liitunud: 15.01.2005




sõnum 05.11.2007 17:54:17 vasta tsitaadiga

Sakurai kirjutas:
Dirtis on üldse pede juhtimine..


mis mõttes "pede juhtimine"? Mulle küll meeldis, et auto ka koheselt klahvivajutusele reageerib,mitte nagu ProStreetis kus peab nuppu all hoidma. Njah eks ta ole vist puldile/roolile tehtud mäng - ma mängin ainult klaviatuuriga icon_razz.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2007 17:59:40 vasta tsitaadiga

A54 Interloop Grip Challenge/1280x1024/High Settings/8xAA(AA õieti peale pandud...aa peale ja mängu restart)
Frames, Time (ms), Min, Max, Avg
  5521,    162083,  18,  74, 34.063

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2007 18:08:45 vasta tsitaadiga

No Dirt ja ProStreet on nagu öö ja päev, dirtis juhitavus tugevalt ülejuhitav, ProStreetis tugevalt alajuhitav. Ise eelistan ka pigem ülejuhitavust, klaviatuuriga on lihtsam ülejuhitavusega kohaneda.

Ma väga tugevalt kahtlen selles, et see mäng CPU bound oleks... pigem on lihtsalt shit mootor tehtud icon_evil.gif Tahaks kohe angeli stiilis maha teha seda mootorit icon_lol.gif Einoh, pilt on korralik (eriti autode detailid), aga see kuidas asi jookseb on lihtsalt õudukas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 05.11.2007 18:23:24 vasta tsitaadiga

ei ole see asi midagi nii hull, ise mängin rooliga, ning suht hea imo
_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 05.11.2007 18:35:13 vasta tsitaadiga

Hmm, miks fraps hääli ei võta kui lindistada icon_neutral.gif
_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2007 18:36:37 vasta tsitaadiga

yoos kirjutas:
Hmm, miks fraps hääli ei võta kui lindistada icon_neutral.gif

Vista või XP?
Frapsist oled määranud ikka Record Sound?

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2007 18:51:26 vasta tsitaadiga

Amm.. tegelikult on juhitavus suht reaalseks tehtud, selles suhtes, et tehke proovi, sõitke nii kuskil 100'ga ja kui võtta reaalsuses see 100, siis on ta ka umbes nii, nagu tunnetuse suhtes just ma mõtlen.
Mida kiiremini, seda raskem - ainuke vahe on selles, et reaalselt sa keerad rooli, kuid kui üle kuudi käid, siis sa ei naerata enam nii.. : D

Mina olen demoga üliüli rahul, fullist ootan head! : )
Story ma loodan, et ei jää lühikeseks. : )

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
end889
HV kasutaja
end889

liitunud: 22.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2007 18:53:43 vasta tsitaadiga

matzz007 kirjutas:
demos oli vägagi palju buge, näiteks see sama et 8800gts peal oli grafa max peal või min peal 1280x1024, fps üle 30 ei läind, ning alla selle kah eriti ei läind, ning osades kohtades olid mingid vead vms sest vahepeal jooksis täiesti kokku.



Sa peaksid ikka vapsee õnnelik olema....see on minu PC saavutus 1024x768 resol ja kõik off või low mis vähegi võimalik

Frames, Time (ms), Min, Max, Avg
2358, 120000, 10, 32, 19.650

_________________
Tiktok pole elu.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 05.11.2007 18:53:56 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
Amm.. tegelikult on juhitavus suht reaalseks tehtud, selles suhtes, et tehke proovi, sõitke nii kuskil 100'ga ja kui võtta reaalsuses see 100, siis on ta ka umbes nii, nagu tunnetuse suhtes just ma mõtlen.
Mida kiiremini, seda raskem - ainuke vahe on selles, et reaalselt sa keerad rooli, kuid kui üle kuudi käid, siis sa ei naerata enam nii.. : D

Mina olen demoga üliüli rahul, fullist ootan head! : )
Story ma loodan, et ei jää lühikeseks. : )


erilist storyt ei tohiks enam olla.. icon_razz.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis eyelids 05.11.2007 18:54:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2007 18:54:29 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:

Story ma loodan, et ei jää lühikeseks. : )


Lubatakse u 25 tundi kestvat karjääri ja seda juhul kui läbid ainult vajaliku arvu sõite. thumbs_up.gif

Kui nüüd mõelda siis tundub ikka über pikk, Carboni läbimiseks kulus vist 3(4) tundi.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 05.11.2007 19:10:44 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
yoos kirjutas:
Hmm, miks fraps hääli ei võta kui lindistada icon_neutral.gif

Vista või XP?
Frapsist oled määranud ikka Record Sound?


XP, jah. mitte midagi pole icon_cry.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2007 19:11:54 vasta tsitaadiga

yoos kirjutas:
tomorrow kirjutas:
yoos kirjutas:
Hmm, miks fraps hääli ei võta kui lindistada icon_neutral.gif

Vista või XP?
Frapsist oled määranud ikka Record Sound?


XP, jah. mitte midagi pole icon_cry.gif

Fraps reinstall thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2007 19:19:36 vasta tsitaadiga

its2cold kirjutas:
mteachx kirjutas:

Story ma loodan, et ei jää lühikeseks. : )


Lubatakse u 25 tundi kestvat karjääri ja seda juhul kui läbid ainult vajaliku arvu sõite. thumbs_up.gif

Kui nüüd mõelda siis tundub ikka über pikk, Carboni läbimiseks kulus vist 3(4) tundi.


25 tundi icon_eek.gif. See on ikka mängude kohta väga palju. Loodan, et tuleb hea full thumbs_up.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CS-Hunter
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2007




sõnum 05.11.2007 19:22:57 vasta tsitaadiga

henri200 kirjutas:
its2cold kirjutas:
mteachx kirjutas:

Story ma loodan, et ei jää lühikeseks. : )


Lubatakse u 25 tundi kestvat karjääri ja seda juhul kui läbid ainult vajaliku arvu sõite. thumbs_up.gif

Kui nüüd mõelda siis tundub ikka über pikk, Carboni läbimiseks kulus vist 3(4) tundi.


25 tundi icon_eek.gif. See on ikka mängude kohta väga palju. Loodan, et tuleb hea full thumbs_up.gif


Aasta rallimäng kindlalt,alati on meeldinud mängud kus autod purunevad,Dirt oongi sellepärast hea mäng,aga usun et Pro street ületab Dirti kõvasti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 05.11.2007 19:36:38 vasta tsitaadiga

MW'l oli mänguaega vähem?
_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2007 19:45:21 vasta tsitaadiga

KrikU kirjutas:
No Dirt ja ProStreet on nagu öö ja päev, dirtis juhitavus tugevalt ülejuhitav, ProStreetis tugevalt alajuhitav. Ise eelistan ka pigem ülejuhitavust, klaviatuuriga on lihtsam ülejuhitavusega kohaneda.

Ma väga tugevalt kahtlen selles, et see mäng CPU bound oleks... pigem on lihtsalt shit mootor tehtud icon_evil.gif Tahaks kohe angeli stiilis maha teha seda mootorit icon_lol.gif Einoh, pilt on korralik (eriti autode detailid), aga see kuidas asi jookseb on lihtsalt õudukas thumbs_up.gif



Saa crysist oled proovinud icon_wink.gif Vat see nõuab ressurssi

Kui su profiili jutt vasab tõele et sa saad 9800 punni 06 es siis peaks sul vapsee icon_rolleyes.gif (või see lihtsalt mula?)

Üldiselt prostreet jookseb hästi, vähemalt minul! icon_lol.gif , mis riistvara sul on?

Ning see et fps ei lähe üle 30 icon_lol.gif ..hehe 40-50 on...või näen ma luulusi!

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2007 20:20:12 vasta tsitaadiga

hoiatus x1800xt meestele, originaalidega tõmbab kohe resa, laske parem kohe heaga uued peale.
1gb mälu tundub vist vähe olevat icon_rolleyes.gif .

Kuigi kogu selle kõmu najal oleks oodanud rohkemat, aga samas ma pole ka ju täit näinud. 8)
Purunemine tundub rohkem reklaamitrikk. 270km/h vastu posti peaks auto koos juhiga ära tapma, aga ei ma sõidan edasi icon_lol.gif .


viimati muutis ranel 05.11.2007 21:28:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 05.11.2007 20:48:16 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
KrikU kirjutas:
No Dirt ja ProStreet on nagu öö ja päev, dirtis juhitavus tugevalt ülejuhitav, ProStreetis tugevalt alajuhitav. Ise eelistan ka pigem ülejuhitavust, klaviatuuriga on lihtsam ülejuhitavusega kohaneda.

Ma väga tugevalt kahtlen selles, et see mäng CPU bound oleks... pigem on lihtsalt shit mootor tehtud icon_evil.gif Tahaks kohe angeli stiilis maha teha seda mootorit icon_lol.gif Einoh, pilt on korralik (eriti autode detailid), aga see kuidas asi jookseb on lihtsalt õudukas thumbs_up.gif



Saa crysist oled proovinud icon_wink.gif Vat see nõuab ressurssi

Kui su profiili jutt vasab tõele et sa saad 9800 punni 06 es siis peaks sul vapsee icon_rolleyes.gif (või see lihtsalt mula?)

Üldiselt prostreet jookseb hästi, vähemalt minul! icon_lol.gif , mis riistvara sul on?

Ning see et fps ei lähe üle 30 icon_lol.gif ..hehe 40-50 on...või näen ma luulusi!

ma rääkisin nagu konkreetsest inimesest kellel ei lähe fps üle 30, samas minu arvutil(pea sama conf) läks isegi 7600gs iga paremini asi tuli fps i rohkem. ei ole mõtet kohe laimama hakata kui ei tea mis toimub

_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Need For Speed: ProStreet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 91, 92, 93  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.