|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
04.11.2007 22:39:16
|
|
|
| keegi alla 1 gb rammiga vistaga on proovinud?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
04.11.2007 22:40:24
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| Cb4 kirjutas: |
Hullud olete, ma küll ei suuda nevadas üle 1295 koguda  |
Ma olen alati hull olnud.vahel olen poolhull kah aga siis ei tule skoore . |
seda ma tean jah et sa oled hull (heas mõtte)
Crysis ajast energia jookidest veel laksu alla
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
04.11.2007 22:40:38
|
|
|
| HighEnd kirjutas: |
| keegi alla 1 gb rammiga vistaga on proovinud? |
kas keegi üldse vistat alla 1GB ramiga on proovinud
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
04.11.2007 22:43:43
|
|
|
Ringraja rekord 2.19.18
Hakkab looma. 8)
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
04.11.2007 22:44:18
|
|
|
| libe kirjutas: |
| HighEnd kirjutas: |
| keegi alla 1 gb rammiga vistaga on proovinud? |
kas keegi üldse vistat alla 1GB ramiga on proovinud  |
Olen proovinud 512 MB DDR integreeritud graafikaga läppariga ja oli isegi täitsa norm @ sp1, muidugi viirusetõrjet polnud ja väga pikalt ei trööbanud.
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
04.11.2007 22:55:29
|
|
|
| Mul üks ramm andis otsad ja mul vista peal ja 1gb jäi alles ja töötab täiesti edukalt, kõik põhjas mingit lagi pole... (graafika max)
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
04.11.2007 22:55:59
|
|
|
Väike parandus:
2.16.21
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
04.11.2007 23:04:35
|
|
|
libe, heh vaadake mu profiilis arvutit. Niimoodi juba eelmise aasta septembrist saadik.
E: Pro street on esimene mäng mis näitab pildiraamatut. Ma sõitmiseni ei jõudnuki nägin ainult enne starti paari autut . Järgmine nädal ostan 1gb rammi juurde.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eyelids
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaPTiLE
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2006
|
04.11.2007 23:56:19
|
|
|
| mis asi on nfs prostreet directors edition
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
05.11.2007 00:00:30
|
|
|
Career on päris kõva nagu näha
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
innar11
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2007
|
05.11.2007 00:08:34
|
|
|
| RaPTiLE kirjutas: |
| mis asi on nfs prostreet directors edition |
ma arvan et sama mis carbonis collectors edition..
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margus645
HV veteran
liitunud: 04.01.2007
|
05.11.2007 01:20:19
|
|
|
| Mingi kummaline lag demos,eriti avaldub see siis kui fps all 50 läheb.Meenutab pigem mouselagi.kellelgi veel sarnane asi?
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
127 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
05.11.2007 01:28:33
|
|
|
Kaamera ja liikumise lag on sees jah see krdi piix ajab väga närvi ja sellepärast rohkem ei kavatse hetkel mängida
Kas ei saa siis normaalset graafikamootorit valmis treitud, võrrelda kasvõi Flatout2-ga...
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marco
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2006
|
05.11.2007 09:48:59
|
|
|
Demost ei oska ma küll midagi välja lugeda. Kuna teema on täiesti nullist tehtud, siis võiks seda rohkem näha olla. Uus ja huvitav ta tundub, aga kui mängu nimes ei esineks nfs'i siis kindlasti ma selle poole ei vaataks. Üllatavalt sain oma masinaga täis graafikaga 30 fps'i kätte, kuigi arvestades seda, mis ma seni näinud olen, võin kõik peale masinate välimuse maha keerata ja ei kaotaks ilu mõttes midagi.
Pinballina mööda kaljuseina põrkamine on ka üpris koomiline
_________________ Does "genuine" mean "with the real bugs"? |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dsg
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2007
|
05.11.2007 10:09:54
|
|
|
pelasin oma sülearvutiga siis ära , aga kas see ,et midagi katki ei lähe tuleneb halvast grafikast ja low end videokaardist?
Mängitav oli suhteliselt ei kurda lagi polnud aga kõik low , 200 vastu posti hevy damge auto nagu uus , see vist halva grafika viga?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
capa
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2005
|
05.11.2007 10:19:21
|
|
|
| kui sul kõik low on siis on arvatavasti ka damage eest linuke puudu..st. et optionsis on võimalus see sisse või välja lülitada...
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LauriTed
HV Guru
liitunud: 06.04.2005
|
05.11.2007 10:38:52
|
|
|
Täitsa asjalik tundus. Kui millegi kallal vinguda, siis juhitavus on on veidi liiga lihtne. Vastaseid jäid raja peal pikalt maha ning kurvide läbimine tundus lihtne ja seda King raskustasemel. Graafika on hea kuid mitte midagi väga erilist. Kõik full ning AA ja AF peal, 8600GT jooksutas 1024x768 resol keskmiselt üle 30 fps´i.
Jään täisversiooni ootama
|
|
| Kommentaarid: 254 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
05.11.2007 10:49:03
|
|
|
demos oli vägagi palju buge, näiteks see sama et 8800gts peal oli grafa max peal või min peal 1280x1024, fps üle 30 ei läind, ning alla selle kah eriti ei läind, ning osades kohtades olid mingid vead vms sest vahepeal jooksis täiesti kokku.
_________________ Project Wooden Case |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
05.11.2007 12:32:37
|
|
|
Miks sa arvad, et see on bug et FPS püsib 30 peal? Selle peale ei tulnud, et mäng on ehk CPU-bound, nagu eranditult kõik eelnevad NFS-id Undergroundist alates??
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eyelids
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
makaak
HV kasutaja
liitunud: 11.08.2006
|
05.11.2007 16:20:29
|
|
|
tõotab vaffa tulla
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eyelids
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.10.2005
|
05.11.2007 16:23:01
|
|
|
see on lahe et drift toimub ka kahekesi
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
05.11.2007 16:26:56
|
|
|
Loodetavasti on game matching paremini orgunnid kui varem.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
codemaster
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2005
|
05.11.2007 16:49:16
|
|
|
proovisin ka nädalavahetusel demo ära ja ütlen, et minule eriti ei meeldinud. Loodan, et ainult demo oli jura ja et täis mäng tuleb korralik. Uus mootor? on hea aga auto on kuidagi juhtimatu võrreldes näiteks CM DiRT-ga. Kaamera vaated ka ei meeldinud, kas liiga lähedal või liiga kaugel. Sõita oli igav, enne oli vähemalt streetrace tunne aga nüüd proovib NFS olla nagu mõni teine korralik raceing mäng? Ausalt öeldes ei ole mulle NFS kunagi eriti meeldinud, ainult üks NFS oli mängimist väärt ja see oli Most Wanted - ainult sel põhjusel, et seal oli politsei ja see aegluubi võimalus
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
05.11.2007 16:49:41
|
|
|
| Dirtis on üldse pede juhtimine..
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Volum
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.01.2006
|
05.11.2007 16:57:23
|
|
|
Hmm, lan on ka nüüd sees? 8)
_________________ Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus. |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
05.11.2007 16:57:40
|
|
|
| erick kirjutas: |
Miks sa arvad, et see on bug et FPS püsib 30 peal? Selle peale ei tulnud, et mäng on ehk CPU-bound, nagu eranditult kõik eelnevad NFS-id Undergroundist alates??  |
mida see cpu bound tähendab ? bug seepärast, et mul oli pmst sama arvuti ning mul oli fps sitema kaardiga suht sama, või rohkem
_________________ Project Wooden Case |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
05.11.2007 16:59:35
|
|
|
see aegluubi toomine need for speed ei m22ldinud mullle üldse,ega see mingi matrix ple
ja uus nfs on v2ga korralik ja selle m2ngu nimel teen ma kindlasti arvutil v2ikse uuenduse
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
05.11.2007 17:00:37
|
|
|
CPU-bound tähendab seda, et mängu piirab kõige enam protsessor, et videokaardi uuendamisega ei kaasne sellist FPSi kasvu kui sa näiteks prose takti tõstaks või võimsama protsessori ostaks. Samas sinu masina puhul prose nüüd küll ei tohiks jalgu jääda millelegi.
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
05.11.2007 17:06:25
|
|
|
jah, kuid prose oli tal e6400 @ 3.2ghz, vb vista jamas kah tal, ning kaart oli tal 8800gts
_________________ Project Wooden Case |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
codemaster
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2005
|
05.11.2007 17:54:17
|
|
|
| Sakurai kirjutas: |
| Dirtis on üldse pede juhtimine.. |
mis mõttes "pede juhtimine"? Mulle küll meeldis, et auto ka koheselt klahvivajutusele reageerib,mitte nagu ProStreetis kus peab nuppu all hoidma. Njah eks ta ole vist puldile/roolile tehtud mäng - ma mängin ainult klaviatuuriga
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
05.11.2007 18:08:45
|
|
|
No Dirt ja ProStreet on nagu öö ja päev, dirtis juhitavus tugevalt ülejuhitav, ProStreetis tugevalt alajuhitav. Ise eelistan ka pigem ülejuhitavust, klaviatuuriga on lihtsam ülejuhitavusega kohaneda.
Ma väga tugevalt kahtlen selles, et see mäng CPU bound oleks... pigem on lihtsalt shit mootor tehtud Tahaks kohe angeli stiilis maha teha seda mootorit Einoh, pilt on korralik (eriti autode detailid), aga see kuidas asi jookseb on lihtsalt õudukas
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
05.11.2007 18:23:24
|
|
|
ei ole see asi midagi nii hull, ise mängin rooliga, ning suht hea imo
_________________ Project Wooden Case |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Volum
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.01.2006
|
05.11.2007 18:35:13
|
|
|
Hmm, miks fraps hääli ei võta kui lindistada
_________________ Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus. |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
05.11.2007 18:51:26
|
|
|
Amm.. tegelikult on juhitavus suht reaalseks tehtud, selles suhtes, et tehke proovi, sõitke nii kuskil 100'ga ja kui võtta reaalsuses see 100, siis on ta ka umbes nii, nagu tunnetuse suhtes just ma mõtlen.
Mida kiiremini, seda raskem - ainuke vahe on selles, et reaalselt sa keerad rooli, kuid kui üle kuudi käid, siis sa ei naerata enam nii.. : D
Mina olen demoga üliüli rahul, fullist ootan head! : )
Story ma loodan, et ei jää lühikeseks. : )
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
end889
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2005
|
05.11.2007 18:53:43
|
|
|
| matzz007 kirjutas: |
| demos oli vägagi palju buge, näiteks see sama et 8800gts peal oli grafa max peal või min peal 1280x1024, fps üle 30 ei läind, ning alla selle kah eriti ei läind, ning osades kohtades olid mingid vead vms sest vahepeal jooksis täiesti kokku. |
Sa peaksid ikka vapsee õnnelik olema....see on minu PC saavutus 1024x768 resol ja kõik off või low mis vähegi võimalik
Frames, Time (ms), Min, Max, Avg
2358, 120000, 10, 32, 19.650
_________________ Tiktok pole elu. |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eyelids
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.10.2005
|
05.11.2007 18:53:56
|
|
|
| mteachx kirjutas: |
Amm.. tegelikult on juhitavus suht reaalseks tehtud, selles suhtes, et tehke proovi, sõitke nii kuskil 100'ga ja kui võtta reaalsuses see 100, siis on ta ka umbes nii, nagu tunnetuse suhtes just ma mõtlen.
Mida kiiremini, seda raskem - ainuke vahe on selles, et reaalselt sa keerad rooli, kuid kui üle kuudi käid, siis sa ei naerata enam nii.. : D
Mina olen demoga üliüli rahul, fullist ootan head! : )
Story ma loodan, et ei jää lühikeseks. : ) |
erilist storyt ei tohiks enam olla..
Spoiler 
| tsitaat: |
| Unlike in previous NFS games, there is no "you're the hero who needs to save the racing scene by beating the evil guy on the top" type story. Instead it's just a few short videos representing kings and racing orgs and scenes made with game engine showing race days and kings showing off. |
viimati muutis eyelids 05.11.2007 18:54:34, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
its2cold
HV veteran
liitunud: 13.03.2006
|
05.11.2007 18:54:29
|
|
|
| mteachx kirjutas: |
Story ma loodan, et ei jää lühikeseks. : ) |
Lubatakse u 25 tundi kestvat karjääri ja seda juhul kui läbid ainult vajaliku arvu sõite.
Kui nüüd mõelda siis tundub ikka über pikk, Carboni läbimiseks kulus vist 3(4) tundi.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
174 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Volum
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.01.2006
|
05.11.2007 19:10:44
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| yoos kirjutas: |
Hmm, miks fraps hääli ei võta kui lindistada  |
Vista või XP?
Frapsist oled määranud ikka Record Sound? |
XP, jah. mitte midagi pole
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
05.11.2007 19:19:36
|
|
|
| its2cold kirjutas: |
| mteachx kirjutas: |
Story ma loodan, et ei jää lühikeseks. : ) |
Lubatakse u 25 tundi kestvat karjääri ja seda juhul kui läbid ainult vajaliku arvu sõite.
Kui nüüd mõelda siis tundub ikka über pikk, Carboni läbimiseks kulus vist 3(4) tundi. |
25 tundi . See on ikka mängude kohta väga palju. Loodan, et tuleb hea full
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CS-Hunter
HV kasutaja
liitunud: 02.09.2007
|
05.11.2007 19:22:57
|
|
|
| henri200 kirjutas: |
| its2cold kirjutas: |
| mteachx kirjutas: |
Story ma loodan, et ei jää lühikeseks. : ) |
Lubatakse u 25 tundi kestvat karjääri ja seda juhul kui läbid ainult vajaliku arvu sõite.
Kui nüüd mõelda siis tundub ikka über pikk, Carboni läbimiseks kulus vist 3(4) tundi. |
25 tundi . See on ikka mängude kohta väga palju. Loodan, et tuleb hea full  |
Aasta rallimäng kindlalt,alati on meeldinud mängud kus autod purunevad,Dirt oongi sellepärast hea mäng,aga usun et Pro street ületab Dirti kõvasti
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Volum
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.01.2006
|
05.11.2007 19:36:38
|
|
|
MW'l oli mänguaega vähem?
_________________ Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus. |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
05.11.2007 19:45:21
|
|
|
| KrikU kirjutas: |
No Dirt ja ProStreet on nagu öö ja päev, dirtis juhitavus tugevalt ülejuhitav, ProStreetis tugevalt alajuhitav. Ise eelistan ka pigem ülejuhitavust, klaviatuuriga on lihtsam ülejuhitavusega kohaneda.
Ma väga tugevalt kahtlen selles, et see mäng CPU bound oleks... pigem on lihtsalt shit mootor tehtud Tahaks kohe angeli stiilis maha teha seda mootorit Einoh, pilt on korralik (eriti autode detailid), aga see kuidas asi jookseb on lihtsalt õudukas  |
Saa crysist oled proovinud Vat see nõuab ressurssi
Kui su profiili jutt vasab tõele et sa saad 9800 punni 06 es siis peaks sul vapsee (või see lihtsalt mula?)
Üldiselt prostreet jookseb hästi, vähemalt minul! , mis riistvara sul on?
Ning see et fps ei lähe üle 30 ..hehe 40-50 on...või näen ma luulusi!
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
05.11.2007 20:20:12
|
|
|
hoiatus x1800xt meestele, originaalidega tõmbab kohe resa, laske parem kohe heaga uued peale.
1gb mälu tundub vist vähe olevat .
Kuigi kogu selle kõmu najal oleks oodanud rohkemat, aga samas ma pole ka ju täit näinud. 8)
Purunemine tundub rohkem reklaamitrikk. 270km/h vastu posti peaks auto koos juhiga ära tapma, aga ei ma sõidan edasi .
viimati muutis ranel 05.11.2007 21:28:06, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
05.11.2007 20:48:16
|
|
|
| Cb4 kirjutas: |
| KrikU kirjutas: |
No Dirt ja ProStreet on nagu öö ja päev, dirtis juhitavus tugevalt ülejuhitav, ProStreetis tugevalt alajuhitav. Ise eelistan ka pigem ülejuhitavust, klaviatuuriga on lihtsam ülejuhitavusega kohaneda.
Ma väga tugevalt kahtlen selles, et see mäng CPU bound oleks... pigem on lihtsalt shit mootor tehtud Tahaks kohe angeli stiilis maha teha seda mootorit Einoh, pilt on korralik (eriti autode detailid), aga see kuidas asi jookseb on lihtsalt õudukas  |
Saa crysist oled proovinud Vat see nõuab ressurssi
Kui su profiili jutt vasab tõele et sa saad 9800 punni 06 es siis peaks sul vapsee (või see lihtsalt mula?)
Üldiselt prostreet jookseb hästi, vähemalt minul! , mis riistvara sul on?
Ning see et fps ei lähe üle 30 ..hehe 40-50 on...või näen ma luulusi! |
ma rääkisin nagu konkreetsest inimesest kellel ei lähe fps üle 30, samas minu arvutil(pea sama conf) läks isegi 7600gs iga paremini asi tuli fps i rohkem. ei ole mõtet kohe laimama hakata kui ei tea mis toimub
_________________ Project Wooden Case |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|