|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Millise firma digifotokat omate? |
| Canon |
|
36% |
[ 555 ] |
| Fuji |
|
3% |
[ 49 ] |
| HP |
|
4% |
[ 64 ] |
| Minolta |
|
2% |
[ 41 ] |
| Nikon |
|
5% |
[ 88 ] |
| Olympus |
|
15% |
[ 243 ] |
| Pentax |
|
6% |
[ 100 ] |
| Sony |
|
5% |
[ 77 ] |
| Muu |
|
8% |
[ 125 ] |
| Puudub |
|
12% |
[ 185 ] |
|
| hääli kokku : 1527 |
|
| autor |
|
erko
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2004
|
15.08.2007 16:12:14
|
|
|
Mark0, ma ei paku midagi. Ma soovitasin (tuues veel eraldi välja "kui vähegi võimalik on"). Mul polnud teadmisi kodaniku rahalisest seisust hetkel või lähitulevikus. Kas sul oli? Mind lihtsalt hämmastas argumentatsioon - kaamera ostan kitita, sest see on halb kuid siis panen ekstra 1K veel, et osta põhimõtteliselt sama kvaliteediklassiga toru.
Aga mida iganes, kui she-wolf saab pildistada ja piltidega rahul on siis ei ole ju tegelikult probleemi, mille üle vaielda.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dianatrix
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.03.2006
|
15.08.2007 16:51:13
|
|
|
| erko kirjutas: |
| Mind lihtsalt hämmastas argumentatsioon - kaamera ostan kitita, sest see on halb kuid siis panen ekstra 1K veel, et osta põhimõtteliselt sama kvaliteediklassiga toru. |
Päris nii see ka pole. Sigma sain osta.ee oksjonilt, tegelikult ma arvan et ta hind on midagi 2000-3000 vahel. Kit obje väärtus on tervelt 10 korda väiksem. Järelikult ka kvaliteedi poolest.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
15.08.2007 16:57:06
|
|
|
| she-wolf kirjutas: |
| erko kirjutas: |
| Mind lihtsalt hämmastas argumentatsioon - kaamera ostan kitita, sest see on halb kuid siis panen ekstra 1K veel, et osta põhimõtteliselt sama kvaliteediklassiga toru. |
Päris nii see ka pole. Sigma sain osta.ee oksjonilt, tegelikult ma arvan et ta hind on midagi 2000-3000 vahel. Kit obje väärtus on tervelt 10 korda väiksem. Järelikult ka kvaliteedi poolest. |
http://photopoint.ee/toode.php?id=579
_________________ Fotoblogi / Flickr |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rainer99
HV kasutaja

liitunud: 23.10.2004
|
15.08.2007 17:51:21
|
|
|
Ja see peaks veel uuem mudel olema.
_________________ They say a picture's worth a 1000 words, so with these 1000 words
I'll paint a picture in your mind that breaks the rule of thirds. |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dianatrix
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.03.2006
|
15.08.2007 18:37:19
|
|
|
hmekk, see pole sama (kuigi fakti ta eriti ei muuda, kit obje saabki suht kahe sotiga). Mina pole enda oma Eesti turul näinudki. Sellisel lehel on kõige sarnasem: http://www.deremate.com.ar/accdb/viewitem.asp?idi=17268233
Ei tea mina ta hinda, aga kindel on, et kitist on kordades kallim ja ka parem. Huvitav miks see teile üldse nii väga korda läheb?
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M6izduzeta
HV kasutaja

liitunud: 27.06.2004
|
15.08.2007 20:39:32
|
|
|
| Oman Olympus C-220 ZOOM´i ning värskelt ka Panasonic Lumix DMC-ZF8 omanik.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar2
HV kasutaja
liitunud: 15.03.2007
|
15.08.2007 21:27:13
|
|
|
| she-wolf kirjutas: |
| Ei tea mina ta hinda, aga kindel on, et kitist on kordades kallim ja ka parem. |
See oli ka mul esimene objektiiv. Ostsin ta 750.- eest koos 4 filtriga, müüsin peale poolteist aastat kasutamist alles hiljuti 700.- eest ühe filtriga. Eks ta ole selline obje, et tahab palju vaeva ja oskusi, et temaga korralikku pilti teha. Enda üks parimaid ja lemmikuimaid pilte ka sellega tehtud link
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
15.08.2007 21:41:56
|
|
|
lisaks on 28-80 mm üksjagu pikem kui 55 mm. Nii et selles mõttes ühe toruga komplekti jaoks mõistlikum valik, kui lainurk nii väga ei ahvatle.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kickija
HV veteran

liitunud: 08.02.2006
|
15.08.2007 21:53:46
|
|
|
Kasutan Olympus FE-210, kui vaja saab ikka pildid tehtud.
_________________ Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud? |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tim
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2002
|
16.08.2007 11:19:52
|
|
|
| erko kirjutas: |
| she-wolf, ma ei hakka vaidlema selle sigma headuse üle. Eks aja jooksul mõistad isegi. Aga kui sul vähegi võimalik siis proovi see toru omale saada - fotokala kuulutus |
ok tunnistage üles, kest teist siit selle obje mul ninaeest napsas
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lempsu
HV vaatleja

liitunud: 09.06.2005
|
22.08.2007 16:07:04
|
|
|
Oli Panasonic Lumix DMZ - LZ1
On Panasonic Lumix DMZ - FZ50
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XD
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2006
|
24.08.2007 19:21:39
|
|
|
10D + Sigma 100-300 f4, 50mm f1.8 II
_________________ "Kui inimene ei ole rahul tarkvaraga, siis on probleem tõenäoliselt inimeses" M.J. |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
24.08.2007 22:51:46
|
|
|
Minul lisaks Nokia telefonis olevale juustule lisandus äsja Canon EOS 400D. KIT objega antud juhul. Eks tulevik näita, millal saab miskit uhkemat endale lubada.
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
25.08.2007 11:13:57
|
|
|
| Canon PowerShot S5 IS + Speedlite 580EX II + Wide converter + teleconverter (2 viimast peaksid paari nädala jooksul jõudma).
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yourfriend
HV veteran

liitunud: 10.05.2005
|
07.09.2007 17:52:40
|
|
|
Panasonic Lumix DMC-LS60
Väga korralik digikas oma odava hinna kohta
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
07.09.2007 21:54:04
|
|
|
| Oli IXUS 70 see sai EOS 350D vastu vahetatud.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
09.09.2007 10:32:00
|
|
|
| Üks aasta ja üks nädal tagasi ostsin K100D ning kuigi vahepeal on olnud mõte see välja vahetada, pole seda teinud. Mitte raha pärast aga pigem põhimõtteliselt kuna pole nagu vaja uuemat, vingemat ja paremat pilli. Millalgi hakkasin mõtlema, et võiks ju küll K10D soetada aga samas oleks see üsna väike samm edasi, reaalselt saaks juurde väga vähe(mul pole SDMi kasutavaid objektiive, ma ei kasuta välisel välgul wirelessi, mul pole vaja kiiret sarivõtet, ilmastikuga saab K100D hästi hakkama) ning kaotaks hoopis mitmes punktis - kaotaks kaalus ja kaotaks pildikvaliteedis. Ergonoomikas saaks samas juurde, jah. Kui tõesti tahaksin upgradeda siis pigem natuke teises mõõtmes aga siis peaks parteid vahetama ning kerevalikuks oleks minimaalselt 5D.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
09.09.2007 14:28:10
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| Üks aasta ja üks nädal tagasi ostsin K100D ning kuigi vahepeal on olnud mõte see välja vahetada, pole seda teinud. Mitte raha pärast aga pigem põhimõtteliselt kuna pole nagu vaja uuemat, vingemat ja paremat pilli. Millalgi hakkasin mõtlema, et võiks ju küll K10D soetada aga samas oleks see üsna väike samm edasi, reaalselt saaks juurde väga vähe(mul pole SDMi kasutavaid objektiive, ma ei kasuta välisel välgul wirelessi, mul pole vaja kiiret sarivõtet, ilmastikuga saab K100D hästi hakkama) ning kaotaks hoopis mitmes punktis - kaotaks kaalus ja kaotaks pildikvaliteedis. Ergonoomikas saaks samas juurde, jah. |
pildikvaliteedis küll ei kaota, 6 VS 10 silub selle ka kõrgetel isodel igal juhul ära, tegelikult pole niisamagi väga olulist vahet.
Ja üks asi, milles juurde saad on üldine kaamera kiirus - kui kiiresti suudab pilti kuvada, isegi see, kui kiirest mõni menüü ette tuleb. K10D olen vist liivakella näinud 1 või 2 korda, kui olen pärast sarivõtet RAW-is tahtnud kohe pilte üle vaadata. K100D Superi puhul näeb seda vaat et pärast iga nupuvajutust. Ei usu, et K100D selle poolest kuidagi Superist erineks.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
white
HV kasutaja
liitunud: 06.06.2003
|
13.09.2007 15:34:51
|
|
|
Nikon D80
ise pildistada ei oska ...
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mUll
HV kasutaja
liitunud: 26.09.2006
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Notsu
HV vaatleja

liitunud: 01.01.2003
|
15.09.2007 08:10:21
|
|
|
Mknul on Canon PS2 IS. Juba pea 2 aastat. Üldiselt väga viga pole. Kompakti kohta. Olen kasutanud aeg-ajalt ka PS G6. Aga ühe asja eest annaksin Canoni loojatele küll peksa. Nimelt puuduva aku indikaatori pärast. Aku indikaator ilmub alles siis välja (punane vilkuv patarei kujutis), kui jõudu on veel vaid paariks-kolmeks pildiks - seda pole ju enam vaja, hilja on. G6 on täpselt sama loll, kuigi on ju kallim. Ja mina mõtlesin algul, et Canon piinab selle rumalusega AA akude kasutajaid.
Kas uuematel Canoni väljalasetel on see paremaks muutunud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
fic
HV kasutaja

liitunud: 16.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rax.
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2007
|
08.10.2007 12:21:37
|
|
|
Olympus Camedia C-310 ZOOM
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
imthedevil
HV kasutaja
liitunud: 07.03.2007
|
08.10.2007 16:45:02
|
|
|
| Nikon D80 + 18-135mm kit
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Haanz
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2007
|
13.10.2007 19:54:58
|
|
|
| Canon eos 400D kit..
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
que
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.06.2003
|
14.10.2007 11:38:22
|
|
|
| 350D 8) 8)
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Piipz
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
14.10.2007 14:34:48
|
|
|
Vahepeal asju juurde tekkinud (fotokotte ja mälukaarte ja lisaakusid eraldi ei loetle):
Canon EOS 400D + BG-E3 tald
Tamron 17-50mm f/2.8 XR Di II
Canon EF 100mm f/2.8 USM Macro
CANON EF 50 mm f/1.8 II
Hoya Protector pro filtrid
Cokingi filtrihoidja + adapter + esialgu üks filter
Manfrotto 055xprob statiiv + 808RC4 pea
tulemas mõned hoya ringpolad
Ühtegi tele peale 100mm ei ole raatsinud veel osta, nn "mustad" teled ei kannata mingit kriitikat...
Korraks mõtlesin et võtaks hoopis 40d aga leidsin, et igasugu kellad viled ei kaalu üles seda raha, mis kohe juurde peaks maksma.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ak.90
HV veteran
liitunud: 01.06.2007
|
16.10.2007 10:51:47
|
|
|
Panasonic DMC-FZ30 - olen rahul, hea optiline, teravustab lähedalt hästi ja vajaduselt ka kaugelt mõistlikkuse piiris
Lisavarustus:
2 GB Apacher memory @ 150x
2 GB Kingston @ 150x
1 GB Silicon Power Ultima @ 45x
1 GB Kingston @ 66x
512 MB Kingston @ 66x
Lowepro Rezo 120 AW must
Tamrac 5546 Adventure 6
Velbon Sherpa 250
Velbon UP-4000
Unomat SVA900
Filtrid: UV, Skylight, Yellow, Orange jne.
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arthurio
HV vaatleja
liitunud: 26.12.2003
|
29.10.2007 17:21:27
|
|
|
Canon EOS 400D + kit - oleks pidanud lihtsalt body ostma.
Mingi 40mb/s 4gb kaart - pole probleeme olnud.
Tagavara aku - ilma selleta ju ei saa.
Canon 50m f/1.8 - ma ei oska sellega midagi teha.
Canon 70-200 f/4L IS - super.
Tamron 17-50 f/2.8 - ausaltöeldes ei oska väga kiita. Suht saast võrreldes canon 70-200 f/4L kvaliteediga.
Mingi juust ala 300.- statiiv ... kui pildistamise ajal liigutama ei pea siis saab sellega kõik tehtud. See sai kunagi seebikale (Canon A520 vms) ostetud. Hea kerge, igasugused vidinad on küljes ja lisa raskuseks saab kasvõi fotoka koti riputada.
Sigma extension tube set - sinna veel canon 70-200 otsa ning saab tip top macro pilte teha mingi poole meetri pealt.
Filtrid: 2x UV ja 1x pola. Kuna kaks põhilist objet on sama keermega (68mm) siis piisab ühest polast.
Selline kott, mis neäb seljakoti moodi välja ja käib risti üle ühe õla. - Asjad saab sealt lihtsamini kätte kui tavalisest seljakotist kuna selle saab kerge liigutusega seljatagant ette tõmmata. Samas natuke ebamugav on kanda.
Ehituspoest 3 halogeenproektorit - 150.-/tk ja saab improviseerida küll nt kodustes tingimustes macro võtteid jms teha.
pildid: www.kaarellumi.com
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Death
HV Guru

liitunud: 06.09.2003
|
29.10.2007 17:56:04
|
|
|
Tamron 17-50 f/2.8 <- suht saast? Nii valge lainurk ei tohiks ometi saast olla. milles kaebus seisneb?
Canon 50m f/1.8 <- küll õppid seda hidama. Keera korra ette ja tee toavalguses ilma väguta pilti, näed milleks hea on.
Piip, mitte "mustad" vaid "pimedad" Ja ka neil pimedatel teledel on oma otstarve.
_________________ "To be or not to be?" is a question of when, not if. |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
29.10.2007 18:28:25
|
|
|
| Death kirjutas: |
Piip, mitte "mustad" vaid "pimedad" Ja ka neil pimedatel teledel on oma otstarve. |
ma arvan, et ta mõtles musta alternatiivina valget värvi kännoni L torudele...tõsi, mustad torud kipuvad reeglina ka pimedamad olema...
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar2
HV kasutaja
liitunud: 15.03.2007
|
29.10.2007 18:34:45
|
|
|
| eix666 kirjutas: |
| Death kirjutas: |
Piip, mitte "mustad" vaid "pimedad" Ja ka neil pimedatel teledel on oma otstarve. |
ma arvan, et ta mõtles musta alternatiivina valget värvi kännoni L torudele...tõsi, mustad torud kipuvad reeglina ka pimedamad olema...  |
Ega ainult kännoni torud valget värvi pole.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
29.10.2007 19:35:28
|
|
|
| kaspar2 kirjutas: |
| Ega ainult kännoni torud valget värvi pole. |
ja siis? arvestades, et kasutaja Piip tehnikanimekiri koosnes valdavalt kännonist, oleks pidanud hakkama näiteks KM/sony torudest pajatama või?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lukksepp
HV veteran

liitunud: 12.03.2006
|
29.10.2007 19:40:50
|
|
|
| Canon PowerShot A700
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar2
HV kasutaja
liitunud: 15.03.2007
|
29.10.2007 20:00:34
|
|
|
| eix666 kirjutas: |
| kaspar2 kirjutas: |
| Ega ainult kännoni torud valget värvi pole. |
ja siis? arvestades, et kasutaja Piip tehnikanimekiri koosnes valdavalt kännonist, oleks pidanud hakkama näiteks KM/sony torudest pajatama või? |
Jutt oli ju mustast ja valgest, aga te hakkate kohe canonist rääkima.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
29.10.2007 20:13:38
|
|
|
| kaspar2 kirjutas: |
Jutt oli ju mustast ja valgest, aga te hakkate kohe canonist rääkima.  |
Death vastas postile mis on minu kõnealusest postist lugema hakates täpselt neljas ülessepoole, äkki viskaks pilgu peale, et millest jutt käib, enne kui tähte närima hakkad. Aitäh.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar2
HV kasutaja
liitunud: 15.03.2007
|
29.10.2007 20:31:59
|
|
|
Ega ma nii loll ka ei ole, et lugeda ei oska. Äkki näitaksid kus seal siis canoni L seeriast juttu on. Sina ei tea ju, mis tema tegelikult mõtles...
| eix666 kirjutas: |
| ma arvan, et ta mõtles |
... võibolla ta kasutab nikoni, sony või misiganes firma valget värvi torusid, adapteriga oma canoni ees.
Miskipärast mulle lihtsalt käib närvidele kui inimeste arvates on maailmas ainult üks bränd. Ei tasu sellepärast kohe vaidlema hakata.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
29.10.2007 22:49:59
|
|
|
OT:
| tsitaat: |
... võibolla ta kasutab nikoni, sony või misiganes firma valget värvi torusid, adapteriga oma canoni ees.
|
Võibolla ajaks vähem "möla"
P.S Canon on Eestis paljude jaoks ainuke bränd, mis kaameraid ja fototarvikuid toodab - erinevates (foto-)foorumites olevates ostu/müügi kuulutustes ei mainita mis kerele nt. objektiiv on, sest see on ju "siililegi selge" - Canonile
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
29.10.2007 22:54:21
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
OT:
| tsitaat: |
... võibolla ta kasutab nikoni, sony või misiganes firma valget värvi torusid, adapteriga oma canoni ees.
|
Võibolla ajaks vähem "möla"
P.S Canon on Eestis paljude jaoks ainuke bränd, mis kaameraid ja fototarvikuid toodab - erinevates (foto-)foorumites olevates ostu/müügi kuulutustes ei mainita mis kerele nt. objektiiv on, sest see on ju "siililegi selge" - Canonile  |
Tappev loogika...
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
29.10.2007 23:28:59
|
|
|
kaspar2, mida loogika...
muideks, teemasse niipalju, et mina näiteks pildistan Olympus E-510 kaameraga...ning ei oma valget värvi torusid, ka sony omasid mitte, isegi sony adapterit pole...
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clemm
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.12.2004
|
01.11.2007 01:26:53
|
|
|
| Pentax K100D Super + Kit + 2GB SD Sandisk
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
01.11.2007 21:07:16
|
|
|
Vahepeal igasuguseid vahetusi, ostu ja müüki üle elanud, aga komplekt järgmine:
Canon EOS350d
Canon EF 50mm f/1.8 II
Canon EF 85mm f/1.8 USM (Piibu vana )
Sigma AF 70-300 f/4-5.6 DG Macro
Sigma AF 18-125 f/3.5-5.6 DC
Sigma EF-500 DG E-TTL-II välk
No muidugi on hajutid n' filtrid n' stuff.
Fixid on nagu nad on - must be, kui tahad kvaliteetset tulemust, vaielge vastu.
Telezoom on kõige parem ava 8 juures, netti panekuks kõlbavad ka täisavaga tehtud pildid vähendatud kujul
Lainurk on oma hinna kohta üllatavalt terav ja kvaliteetne, kõige rohkem kasutan teda ka vist.
Lähitulevik on Canoni L lainurk, üks eraldi makrotoru ja L telezoom.
Kogu see kunst on vaid raha taga kinni
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
07.11.2007 20:22:48
|
|
|
Canon PowerShot A430, mis ajab asja ära küll
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Piipz
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
07.11.2007 20:34:18
|
|
|
| Death kirjutas: |
Tamron 17-50 f/2.8 <- suht saast? Nii valge lainurk ei tohiks ometi saast olla. milles kaebus seisneb?
Canon 50m f/1.8 <- küll õppid seda hidama. Keera korra ette ja tee toavalguses ilma väguta pilti, näed milleks hea on.
Piip, mitte "mustad" vaid "pimedad" Ja ka neil pimedatel teledel on oma otstarve. |
jajah, ma ikka seda värvi mõtlesin, mitte ava
viimati muutis Piipz 07.11.2007 20:35:02, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
robert!
HV kasutaja
liitunud: 01.10.2007
|
07.11.2007 20:34:30
|
|
|
| Pentax k10d+kit obje ja statiiv hama star 61(2) [ei mäleta kumb, aga odav juust igaljuhul]
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
20.11.2007 23:53:36
|
|
|
kollektsiooni lisandus Pentax Optio S10.
mõnus pisike junn mida taskus hea kanda
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lammas
HV veteran

liitunud: 05.01.2002
|
21.11.2007 12:45:07
|
|
|
Canon A75 - Hea läbukaamera
Canon A520 - Pisike, hea taskusse pista, teeb kehvemat pilti kui A75
Canon EOS 300V - vahepeal tuleb isu plõksida ka filmi peale
Ja nüüd siis ka Olympus SP-550 Ultra Zoom ,vast oli hea ost
Hea vareseid pildistada.
http://www.digizone.ee/kaamerad/olympus/sp550.htm#3
|
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärimehike
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2004
|
22.11.2007 16:24:22
|
|
|
| Canon PS A640 - minu arust annab paremat otsida selles hinnaklassis. Olen täitsa rahul.
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matikl
HV vaatleja
liitunud: 31.10.2007
|
25.11.2007 19:46:19
|
|
|
Kaks Canonit:
A 620- mõnus vöö pealt võtta ja plõksata.
350D- alles avastan, esialgu kitobje ja 50 mm f1,8 II. Hoian silmad lahti, millist toru silmavaate selgituseks keha külge juurde otsida.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Huck
HV vaatleja
liitunud: 10.03.2006
|
05.12.2007 10:30:16
|
|
|
digist on ainult seep Canoni PowerShot 560 igapäevaste tööasjade jaoks
filmikama on suts rohkem:
Canon FT + Canoni 50mm 1:1.8 ja 24mm 1:2.8
Minolta Maxxum 9000 AF
Minolta 50mm 1:1.7
Minolta 35-105mm 1:3.5-1:4.5
Quantaray 100-300mm
välk Sunpak auto 444D
+manuaalid, varjukid, filtrid
_________________ Suurem osa vigasid saab debugida ekraani ja tooli vahel olevas interfeisis....
(Märkus: Ja kui ei saa, ei aita ei tooli ega ka laua vahetamine) |
|
| tagasi üles |
|
 |
|