Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Millist digifotokat omate? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millise firma digifotokat omate?
Canon
36%
 36%  [ 555 ]
Fuji
3%
 3%  [ 49 ]
HP
4%
 4%  [ 64 ]
Minolta
2%
 2%  [ 41 ]
Nikon
5%
 5%  [ 88 ]
Olympus
15%
 15%  [ 243 ]
Pentax
6%
 6%  [ 100 ]
Sony
5%
 5%  [ 77 ]
Muu
8%
 8%  [ 125 ]
Puudub
12%
 12%  [ 185 ]
hääli kokku : 1527

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2007 16:12:14 vasta tsitaadiga

Mark0, ma ei paku midagi. Ma soovitasin (tuues veel eraldi välja "kui vähegi võimalik on"). Mul polnud teadmisi kodaniku rahalisest seisust hetkel või lähitulevikus. Kas sul oli? Mind lihtsalt hämmastas argumentatsioon - kaamera ostan kitita, sest see on halb kuid siis panen ekstra 1K veel, et osta põhimõtteliselt sama kvaliteediklassiga toru.
Aga mida iganes, kui she-wolf saab pildistada ja piltidega rahul on siis ei ole ju tegelikult probleemi, mille üle vaielda.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dianatrix
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.03.2006




sõnum 15.08.2007 16:51:13 vasta tsitaadiga

erko kirjutas:
Mind lihtsalt hämmastas argumentatsioon - kaamera ostan kitita, sest see on halb kuid siis panen ekstra 1K veel, et osta põhimõtteliselt sama kvaliteediklassiga toru.

Päris nii see ka pole. Sigma sain osta.ee oksjonilt, tegelikult ma arvan et ta hind on midagi 2000-3000 vahel. Kit obje väärtus on tervelt 10 korda väiksem. Järelikult ka kvaliteedi poolest.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 15.08.2007 16:57:06 vasta tsitaadiga

she-wolf kirjutas:
erko kirjutas:
Mind lihtsalt hämmastas argumentatsioon - kaamera ostan kitita, sest see on halb kuid siis panen ekstra 1K veel, et osta põhimõtteliselt sama kvaliteediklassiga toru.

Päris nii see ka pole. Sigma sain osta.ee oksjonilt, tegelikult ma arvan et ta hind on midagi 2000-3000 vahel. Kit obje väärtus on tervelt 10 korda väiksem. Järelikult ka kvaliteedi poolest.


http://photopoint.ee/toode.php?id=579

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rainer99
HV kasutaja
rainer99

liitunud: 23.10.2004




sõnum 15.08.2007 17:51:21 vasta tsitaadiga

Ja see peaks veel uuem mudel olema. icon_razz.gif
_________________
They say a picture's worth a 1000 words, so with these 1000 words
I'll paint a picture in your mind that breaks the rule of thirds.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dianatrix
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.03.2006




sõnum 15.08.2007 18:37:19 vasta tsitaadiga

hmekk, see pole sama (kuigi fakti ta eriti ei muuda, kit obje saabki suht kahe sotiga). Mina pole enda oma Eesti turul näinudki. Sellisel lehel on kõige sarnasem: http://www.deremate.com.ar/accdb/viewitem.asp?idi=17268233
Ei tea mina ta hinda, aga kindel on, et kitist on kordades kallim ja ka parem. Huvitav miks see teile üldse nii väga korda läheb?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M6izduzeta
HV kasutaja


liitunud: 27.06.2004




sõnum 15.08.2007 20:39:32 vasta tsitaadiga

Oman Olympus C-220 ZOOM´i ning värskelt ka Panasonic Lumix DMC-ZF8 omanik.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar2
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2007 21:27:13 vasta tsitaadiga

she-wolf kirjutas:
Ei tea mina ta hinda, aga kindel on, et kitist on kordades kallim ja ka parem.

See oli ka mul esimene objektiiv. Ostsin ta 750.- eest koos 4 filtriga, müüsin peale poolteist aastat kasutamist alles hiljuti 700.- eest ühe filtriga. Eks ta ole selline obje, et tahab palju vaeva ja oskusi, et temaga korralikku pilti teha. Enda üks parimaid ja lemmikuimaid pilte ka sellega tehtud link
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2007 21:41:56 vasta tsitaadiga

lisaks on 28-80 mm üksjagu pikem kui 55 mm. Nii et selles mõttes ühe toruga komplekti jaoks mõistlikum valik, kui lainurk nii väga ei ahvatle.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 15.08.2007 21:53:46 vasta tsitaadiga

Kasutan Olympus FE-210, kui vaja saab ikka pildid tehtud.
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tim
HV kasutaja
tim

liitunud: 06.10.2002




sõnum 16.08.2007 11:19:52 vasta tsitaadiga

erko kirjutas:
she-wolf, ma ei hakka vaidlema selle sigma headuse üle. Eks aja jooksul mõistad isegi. Aga kui sul vähegi võimalik siis proovi see toru omale saada - fotokala kuulutus

ok tunnistage üles, kest teist siit selle obje mul ninaeest napsas icon_biggrin.gif

_________________
---
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lempsu
HV vaatleja
Lempsu

liitunud: 09.06.2005




sõnum 22.08.2007 16:07:04 vasta tsitaadiga

Oli Panasonic Lumix DMZ - LZ1
On Panasonic Lumix DMZ - FZ50
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XD
HV kasutaja
XD

liitunud: 12.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2007 19:21:39 vasta tsitaadiga

10D + Sigma 100-300 f4, 50mm f1.8 II
_________________
"Kui inimene ei ole rahul tarkvaraga, siis on probleem tõenäoliselt inimeses" M.J.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2007 22:51:46 vasta tsitaadiga

Minul lisaks Nokia telefonis olevale juustule lisandus äsja Canon EOS 400D. KIT objega antud juhul. Eks tulevik näita, millal saab miskit uhkemat endale lubada.
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2007 11:13:57 vasta tsitaadiga

Canon PowerShot S5 IS + Speedlite 580EX II + Wide converter + teleconverter (2 viimast peaksid paari nädala jooksul jõudma).
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yourfriend
HV veteran
yourfriend

liitunud: 10.05.2005




sõnum 07.09.2007 17:52:40 vasta tsitaadiga

Panasonic Lumix DMC-LS60
Väga korralik digikas oma odava hinna kohta icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2007 21:54:04 vasta tsitaadiga

Oli IXUS 70 see sai EOS 350D vastu vahetatud.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2007 10:32:00 vasta tsitaadiga

Üks aasta ja üks nädal tagasi ostsin K100D ning kuigi vahepeal on olnud mõte see välja vahetada, pole seda teinud. Mitte raha pärast aga pigem põhimõtteliselt kuna pole nagu vaja uuemat, vingemat ja paremat pilli. Millalgi hakkasin mõtlema, et võiks ju küll K10D soetada aga samas oleks see üsna väike samm edasi, reaalselt saaks juurde väga vähe(mul pole SDMi kasutavaid objektiive, ma ei kasuta välisel välgul wirelessi, mul pole vaja kiiret sarivõtet, ilmastikuga saab K100D hästi hakkama) ning kaotaks hoopis mitmes punktis - kaotaks kaalus ja kaotaks pildikvaliteedis. Ergonoomikas saaks samas juurde, jah. Kui tõesti tahaksin upgradeda siis pigem natuke teises mõõtmes aga siis peaks parteid vahetama ning kerevalikuks oleks minimaalselt 5D.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2007 14:28:10 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Üks aasta ja üks nädal tagasi ostsin K100D ning kuigi vahepeal on olnud mõte see välja vahetada, pole seda teinud. Mitte raha pärast aga pigem põhimõtteliselt kuna pole nagu vaja uuemat, vingemat ja paremat pilli. Millalgi hakkasin mõtlema, et võiks ju küll K10D soetada aga samas oleks see üsna väike samm edasi, reaalselt saaks juurde väga vähe(mul pole SDMi kasutavaid objektiive, ma ei kasuta välisel välgul wirelessi, mul pole vaja kiiret sarivõtet, ilmastikuga saab K100D hästi hakkama) ning kaotaks hoopis mitmes punktis - kaotaks kaalus ja kaotaks pildikvaliteedis. Ergonoomikas saaks samas juurde, jah.



pildikvaliteedis küll ei kaota, 6 VS 10 silub selle ka kõrgetel isodel igal juhul ära, tegelikult pole niisamagi väga olulist vahet.

Ja üks asi, milles juurde saad on üldine kaamera kiirus - kui kiiresti suudab pilti kuvada, isegi see, kui kiirest mõni menüü ette tuleb. K10D olen vist liivakella näinud 1 või 2 korda, kui olen pärast sarivõtet RAW-is tahtnud kohe pilte üle vaadata. K100D Superi puhul näeb seda vaat et pärast iga nupuvajutust. Ei usu, et K100D selle poolest kuidagi Superist erineks.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
white
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2003




sõnum 13.09.2007 15:34:51 vasta tsitaadiga

Nikon D80

ise pildistada ei oska ...
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mUll
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2006




sõnum 13.09.2007 18:05:40 vasta tsitaadiga

to white: äkki vahetaks pana 50 algajale nr.100
pildid http://pilt.delfi.ee/user/ruhavo/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Notsu
HV vaatleja
Notsu

liitunud: 01.01.2003




sõnum 15.09.2007 08:10:21 vasta tsitaadiga

Mknul on Canon PS2 IS. Juba pea 2 aastat. Üldiselt väga viga pole. Kompakti kohta. Olen kasutanud aeg-ajalt ka PS G6. Aga ühe asja eest annaksin Canoni loojatele küll peksa. Nimelt puuduva aku indikaatori pärast. Aku indikaator ilmub alles siis välja (punane vilkuv patarei kujutis), kui jõudu on veel vaid paariks-kolmeks pildiks - seda pole ju enam vaja, hilja on. G6 on täpselt sama loll, kuigi on ju kallim. Ja mina mõtlesin algul, et Canon piinab selle rumalusega AA akude kasutajaid.
Kas uuematel Canoni väljalasetel on see paremaks muutunud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fic
HV kasutaja
fic

liitunud: 16.08.2004




sõnum 07.10.2007 22:54:38 vasta tsitaadiga

Nikon D50
icon_wink.gif

_________________
PhotograFICal
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rax.
HV kasutaja
Rax.

liitunud: 09.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2007 12:21:37 vasta tsitaadiga

Olympus Camedia C-310 ZOOM thumbs_down.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
imthedevil
HV kasutaja

liitunud: 07.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2007 16:45:02 vasta tsitaadiga

Nikon D80 + 18-135mm kit
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Haanz
HV kasutaja
Haanz

liitunud: 15.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2007 19:54:58 vasta tsitaadiga

Canon eos 400D kit..
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
que
Kreisi kasutaja
que

liitunud: 27.06.2003




sõnum 14.10.2007 11:38:22 vasta tsitaadiga

350D 8) 8)
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2007 14:34:48 vasta tsitaadiga

Vahepeal asju juurde tekkinud (fotokotte ja mälukaarte ja lisaakusid eraldi ei loetle):
Canon EOS 400D + BG-E3 tald
Tamron 17-50mm f/2.8 XR Di II
Canon EF 100mm f/2.8 USM Macro
CANON EF 50 mm f/1.8 II
Hoya Protector pro filtrid
Cokingi filtrihoidja + adapter + esialgu üks filter
Manfrotto 055xprob statiiv + 808RC4 pea
tulemas mõned hoya ringpolad icon_smile.gif
Ühtegi tele peale 100mm ei ole raatsinud veel osta, nn "mustad" teled ei kannata mingit kriitikat...
Korraks mõtlesin et võtaks hoopis 40d aga leidsin, et igasugu kellad viled ei kaalu üles seda raha, mis kohe juurde peaks maksma.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2007 10:51:47 vasta tsitaadiga

Panasonic DMC-FZ30 - olen rahul, hea optiline, teravustab lähedalt hästi ja vajaduselt ka kaugelt mõistlikkuse piiris thumbs_up.gif

Lisavarustus:
2 GB Apacher memory @ 150x
2 GB Kingston @ 150x
1 GB Silicon Power Ultima @ 45x
1 GB Kingston @ 66x
512 MB Kingston @ 66x
Lowepro Rezo 120 AW must
Tamrac 5546 Adventure 6
Velbon Sherpa 250
Velbon UP-4000
Unomat SVA900
Filtrid: UV, Skylight, Yellow, Orange jne.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arthurio
HV vaatleja

liitunud: 26.12.2003




sõnum 29.10.2007 17:21:27 vasta tsitaadiga

Canon EOS 400D + kit - oleks pidanud lihtsalt body ostma.
Mingi 40mb/s 4gb kaart - pole probleeme olnud.
Tagavara aku - ilma selleta ju ei saa.
Canon 50m f/1.8 - ma ei oska sellega midagi teha.
Canon 70-200 f/4L IS - super.
Tamron 17-50 f/2.8 - ausaltöeldes ei oska väga kiita. Suht saast võrreldes canon 70-200 f/4L kvaliteediga.
Mingi juust ala 300.- statiiv ... kui pildistamise ajal liigutama ei pea siis saab sellega kõik tehtud. See sai kunagi seebikale (Canon A520 vms) ostetud. Hea kerge, igasugused vidinad on küljes ja lisa raskuseks saab kasvõi fotoka koti riputada.
Sigma extension tube set - sinna veel canon 70-200 otsa ning saab tip top macro pilte teha mingi poole meetri pealt.
Filtrid: 2x UV ja 1x pola. Kuna kaks põhilist objet on sama keermega (68mm) siis piisab ühest polast.
Selline kott, mis neäb seljakoti moodi välja ja käib risti üle ühe õla. - Asjad saab sealt lihtsamini kätte kui tavalisest seljakotist kuna selle saab kerge liigutusega seljatagant ette tõmmata. Samas natuke ebamugav on kanda.
Ehituspoest 3 halogeenprožektorit - 150.-/tk ja saab improviseerida küll nt kodustes tingimustes macro võtteid jms teha.

pildid: www.kaarellumi.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Death
HV Guru
Death

liitunud: 06.09.2003




sõnum 29.10.2007 17:56:04 vasta tsitaadiga

Tamron 17-50 f/2.8 <- suht saast? Nii valge lainurk ei tohiks ometi saast olla. milles kaebus seisneb?
Canon 50m f/1.8 <- küll õppid seda hidama. Keera korra ette ja tee toavalguses ilma väguta pilti, näed milleks hea on.

Piip, mitte "mustad" vaid "pimedad" icon_wink.gif Ja ka neil pimedatel teledel on oma otstarve.

_________________
"To be or not to be?" is a question of when, not if.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2007 18:28:25 vasta tsitaadiga

Death kirjutas:
Piip, mitte "mustad" vaid "pimedad" icon_wink.gif Ja ka neil pimedatel teledel on oma otstarve.


ma arvan, et ta mõtles musta alternatiivina valget värvi kännoni L torudele...tõsi, mustad torud kipuvad reeglina ka pimedamad olema... icon_lol.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaspar2
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2007 18:34:45 vasta tsitaadiga

eix666 kirjutas:
Death kirjutas:
Piip, mitte "mustad" vaid "pimedad" icon_wink.gif Ja ka neil pimedatel teledel on oma otstarve.


ma arvan, et ta mõtles musta alternatiivina valget värvi kännoni L torudele...tõsi, mustad torud kipuvad reeglina ka pimedamad olema... icon_lol.gif

Ega ainult kännoni torud valget värvi pole.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2007 19:35:28 vasta tsitaadiga

kaspar2 kirjutas:
Ega ainult kännoni torud valget värvi pole.


ja siis? arvestades, et kasutaja Piip tehnikanimekiri koosnes valdavalt kännonist, oleks pidanud hakkama näiteks KM/sony torudest pajatama või?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lukksepp
HV veteran
Lukksepp

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2007 19:40:50 vasta tsitaadiga

Canon PowerShot A700
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar2
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2007 20:00:34 vasta tsitaadiga

eix666 kirjutas:
kaspar2 kirjutas:
Ega ainult kännoni torud valget värvi pole.


ja siis? arvestades, et kasutaja Piip tehnikanimekiri koosnes valdavalt kännonist, oleks pidanud hakkama näiteks KM/sony torudest pajatama või?

Jutt oli ju mustast ja valgest, aga te hakkate kohe canonist rääkima. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2007 20:13:38 vasta tsitaadiga

kaspar2 kirjutas:
Jutt oli ju mustast ja valgest, aga te hakkate kohe canonist rääkima. icon_biggrin.gif


Death vastas postile mis on minu kõnealusest postist lugema hakates täpselt neljas ülessepoole, äkki viskaks pilgu peale, et millest jutt käib, enne kui tähte närima hakkad. Aitäh.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaspar2
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2007 20:31:59 vasta tsitaadiga

Ega ma nii loll ka ei ole, et lugeda ei oska. Äkki näitaksid kus seal siis canoni L seeriast juttu on. Sina ei tea ju, mis tema tegelikult mõtles...
eix666 kirjutas:
ma arvan, et ta mõtles

... võibolla ta kasutab nikoni, sony või misiganes firma valget värvi torusid, adapteriga oma canoni ees.
Miskipärast mulle lihtsalt käib närvidele kui inimeste arvates on maailmas ainult üks bränd. Ei tasu sellepärast kohe vaidlema hakata.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2007 22:49:59 vasta tsitaadiga

OT:
tsitaat:

... võibolla ta kasutab nikoni, sony või misiganes firma valget värvi torusid, adapteriga oma canoni ees.

Võibolla ajaks vähem "möla" icon_idea.gif
P.S Canon on Eestis paljude jaoks ainuke bränd, mis kaameraid ja fototarvikuid toodab - erinevates (foto-)foorumites olevates ostu/müügi kuulutustes ei mainita mis kerele nt. objektiiv on, sest see on ju "siililegi selge" - Canonile icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2007 22:54:21 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
OT:
tsitaat:

... võibolla ta kasutab nikoni, sony või misiganes firma valget värvi torusid, adapteriga oma canoni ees.

Võibolla ajaks vähem "möla" icon_idea.gif
P.S Canon on Eestis paljude jaoks ainuke bränd, mis kaameraid ja fototarvikuid toodab - erinevates (foto-)foorumites olevates ostu/müügi kuulutustes ei mainita mis kerele nt. objektiiv on, sest see on ju "siililegi selge" - Canonile icon_wink.gif


Tappev loogika... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2007 23:28:59 vasta tsitaadiga

kaspar2, mida loogika... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
muideks, teemasse niipalju, et mina näiteks pildistan Olympus E-510 kaameraga...ning ei oma valget värvi torusid, ka sony omasid mitte, isegi sony adapterit pole... icon_rolleyes.gif
icon_lol.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2007 01:26:53 vasta tsitaadiga

Pentax K100D Super + Kit + 2GB SD Sandisk
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2007 21:07:16 vasta tsitaadiga

Vahepeal igasuguseid vahetusi, ostu ja müüki üle elanud, aga komplekt järgmine:
Canon EOS350d
Canon EF 50mm f/1.8 II
Canon EF 85mm f/1.8 USM (Piibu vana icon_biggrin.gif )
Sigma AF 70-300 f/4-5.6 DG Macro
Sigma AF 18-125 f/3.5-5.6 DC
Sigma EF-500 DG E-TTL-II välk
No muidugi on hajutid n' filtrid n' stuff.

Fixid on nagu nad on - must be, kui tahad kvaliteetset tulemust, vaielge vastu.
Telezoom on kõige parem ava 8 juures, netti panekuks kõlbavad ka täisavaga tehtud pildid vähendatud kujul
Lainurk on oma hinna kohta üllatavalt terav ja kvaliteetne, kõige rohkem kasutan teda ka vist.

Lähitulevik on Canoni L lainurk, üks eraldi makrotoru ja L telezoom.
Kogu see kunst on vaid raha taga kinni

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2007 20:22:48 vasta tsitaadiga

Canon PowerShot A430, mis ajab asja ära küll icon_smile.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2007 20:34:18 vasta tsitaadiga

Death kirjutas:
Tamron 17-50 f/2.8 <- suht saast? Nii valge lainurk ei tohiks ometi saast olla. milles kaebus seisneb?
Canon 50m f/1.8 <- küll õppid seda hidama. Keera korra ette ja tee toavalguses ilma väguta pilti, näed milleks hea on.

Piip, mitte "mustad" vaid "pimedad" icon_wink.gif Ja ka neil pimedatel teledel on oma otstarve.

jajah, ma ikka seda värvi mõtlesin, mitte ava icon_smile.gif


viimati muutis Piipz 07.11.2007 20:35:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robert!
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2007




sõnum 07.11.2007 20:34:30 vasta tsitaadiga

Pentax k10d+kit obje ja statiiv hama star 61(2) [ei mäleta kumb, aga odav juust igaljuhul]
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2007 23:53:36 vasta tsitaadiga

kollektsiooni lisandus Pentax Optio S10.

mõnus pisike junn mida taskus hea kanda

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lammas
HV veteran
lammas

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2007 12:45:07 vasta tsitaadiga

Canon A75 - Hea läbukaamera thumbs_up.gif
Canon A520 - Pisike, hea taskusse pista, teeb kehvemat pilti kui A75 icon_sad.gif
Canon EOS 300V - vahepeal tuleb isu plõksida ka filmi peale

Ja nüüd siis ka Olympus SP-550 Ultra Zoom ,vast oli hea ost icon_biggrin.gif
Hea vareseid pildistada.
http://www.digizone.ee/kaamerad/olympus/sp550.htm#3
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärimehike
HV kasutaja
ärimehike

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2007 16:24:22 vasta tsitaadiga

Canon PS A640 - minu arust annab paremat otsida selles hinnaklassis. Olen täitsa rahul.
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matikl
HV vaatleja

liitunud: 31.10.2007




sõnum 25.11.2007 19:46:19 vasta tsitaadiga

Kaks Canonit:
A 620- mõnus vöö pealt võtta ja plõksata.
350D- alles avastan, esialgu kitobje ja 50 mm f1,8 II. Hoian silmad lahti, millist toru silmavaate selgituseks keha külge juurde otsida.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Huck
HV vaatleja

liitunud: 10.03.2006




sõnum 05.12.2007 10:30:16 vasta tsitaadiga

digist on ainult seep Canoni PowerShot 560 igapäevaste tööasjade jaoks


filmikama on suts rohkem:
Canon FT + Canoni 50mm 1:1.8 ja 24mm 1:2.8

Minolta Maxxum 9000 AF
Minolta 50mm 1:1.7
Minolta 35-105mm 1:3.5-1:4.5
Quantaray 100-300mm
välk Sunpak auto 444D
+manuaalid, varjukid, filtrid

_________________
Suurem osa vigasid saab debugida ekraani ja tooli vahel olevas interfeisis....
(Märkus: Ja kui ei saa, ei aita ei tooli ega ka laua vahetamine)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Millist digifotokat omate? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.