Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia GeForce 9 seeria märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 108, 109, 110  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rkki
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2007 04:24:48 vasta tsitaadiga

kui mu silmad ei peata:
link
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2007 04:45:52 vasta tsitaadiga

Öhöö:
link


Surfdatas ka Gigabyte 8800GT olemas. Hind märgatavalt soodsam kui ASUSe kaardil(500 eeku võrra).

Loodan, et Sparkle tuleb jälle kõige odavam - nii võib isegi 3.5k eest 8800GT kätte saada. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 29.10.2007 08:12:53 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
minake kirjutas:
http://vr-zone.com/articles/Nvidia_Geforce_8800GT_Review/5369.html


Ei avane.

Sealt torkas silma eileõhtul see,et GTS ja GTX olid tabelis 80nm märgitud aga nüüd juba 90nm.
Huvitav mis kelladel uus GTS hakkab jooksma ja kas on GT-st kiirem või aeglasem?

Nagu siit näha, siis annab juurde kõige rohkem mälu klokkimine:

Kui GTS tuleb 320-bitne siis peaks see tulema vast kiirem ja loodetavasti on kellad ka suuremad. icon_wink.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2007 08:21:16 vasta tsitaadiga

ei usu, et GTS 320bit tuleb. pigem 256bit, enamvähem samad klokid ja tiba rohkem shadereid.
muidugi mõttetu on kahe põlvkonna kaarte 88 seeriasse suruda. GT peaks justkui kõige lahjem olema aga tegelikult ei ole
ja GTS nimetatakse lihtsalt ümber. 98 seeria müüks kindlasti paremini icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2007 09:01:16 vasta tsitaadiga

KrikU kirjutas:
Niiet poes eriti alla 4 kilo ei ole loota seda kaarti.

mingilt us saidilt ma vaatasin eelmine nädal, et $252 + $39 saatmine.
kui toll mingit maksu ei küsiks siis saaks 3,2K umbes kätte niimoodi.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 29.10.2007 09:19:23 vasta tsitaadiga

Elite Bastards'i 8800 GT review

Kahjuks võrreldakse ainult 8800 GTS-idega (320MB/640MB), oleks oodanud veidi suuremat kaardivalikut. GTS-ide alistamisega sel kaardil muidugi probleeme pole thumbs_up.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 29.10.2007 10:01:30 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Mkhmm...lugesid mu teksti korralikult läbi?
Vabandust, miskipärast suutsin mõttes asendada DX11 DX10.1'ga. Samas hetkel ei tea veel keegi millal DX11 üldse ilmavalgust näeb seega toe puudumine lähema tuleviku kaartidest ei ole just teab kui hirmus.
tomorrow kirjutas:
enamus nõudeid mis muudavad kaardi DX10.1 standardile vastavaks on juba kasutusolevate asjade nõueteks tegemine.
Umbes nii see on jah ning nii palju kui ma sellest lekkinud docist lugesin pole seal just väga palju asju millest ma siiani veel kuulnud pole, seega toe omamine on üsnagi tõenäoline.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2007 10:05:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:
If we do have to pick out a negative point for this architecture as it stands, one item does stand out on the agenda - The lack of DirectX 10.1 support. In all honesty, given how minor many of the changes within this new iteration of the API are, I don't see this being a big deal between the obvious marketing perspective, and with only Crysis really making what could be called a full use of DirectX 10, we're still some way off DirectX 10.1 being of much more than minor importance. Of course, you could make the argument that NVIDIA not adding support for DirectX 10.1 at this juncture will be part of the reason for slowing the uptake of this API revision, but that's a debate for another day.

vaevalt, et see draiver updatega tuleb.
muidu jõhker kaart, G80 on selle launchist vanaraud.

jõudu nendele kes oma G80-neid foorumis pmst ostuhinnaga müüvad icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ti
HV kasutaja
Ti

liitunud: 07.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2007 10:59:32 vasta tsitaadiga

Väike review Tom's Hardware poolt.

http://www.tomshardware.com/2007/10/29/geforce_8800_gt/index.html

_________________
"You don't know the Power Of the Dark side"
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2007 11:10:38 vasta tsitaadiga

selle järgi ei lärmagi. thumbs_up.gif
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ganja
HV kasutaja
Ganja

liitunud: 27.09.2007




sõnum 29.10.2007 11:26:36 vasta tsitaadiga

Huvitav kas lähipäevadel tuleb võidujooks poodidesse ? icon_biggrin.gif
Peab jooksutossud üles otsima icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2007 11:39:38 vasta tsitaadiga

8800GT paistab, et on täpselt nii võimekas, et kõiki praeguseid mänge saab vähemalt 1600x1200 resol mängida thumbs_up.gif
Mina rohkem ei loodakski selle raha eest.

Arvutikeskus võik neid kaarte nüüd reaalselt turustama hakata. Praegu pole veel hinnakirjaski nein.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ccplazza
HV kasutaja
ccplazza

liitunud: 22.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2007 11:59:00 vasta tsitaadiga

Noh, kõik ordisse siis icon_lol.gif http://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?MC=KOMP&IC=1700&PGC=PCIE&Page=2&ItemID=1700-1565
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2007 12:34:31 vasta tsitaadiga

Et siis on mõtet praegune 8800GTS 640MB selle vastu välja vahetada ?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2007 12:39:11 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Et siis on mõtet praegune 8800GTS 640MB selle vastu välja vahetada ?

tahad oma GTS-i odavamalt kui GT maha müüa?
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2007 12:47:19 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Et siis on mõtet praegune 8800GTS 640MB selle vastu välja vahetada ?



Huh, jumal tänatud, et enda GTX´i veel 6Kga maha sain icon_biggrin.gif
Sinul enam normaalset hinda loota pole vist.
Samas lohutuseks võin öelda et väike OC ja su kaart omab jälle 8800GT ära icon_wink.gif. Pealegi mulle tundub, et 8800GT´l pole sellist klokkimise potentsiaali, kui 88GTS/GTX kaartidel.
Igal juhul ei tasu sul vahetada, sest selle kaardi eest saad parimal juhul nüüd 3,5K
icon_neutral.gif . Kui sul on perfoomantsist puudus, siis tee parem talle talutav OC. thumbs_up.gif

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-TaNeL-
HV kasutaja
-TaNeL-

liitunud: 23.04.2004




sõnum 29.10.2007 13:50:52 vasta tsitaadiga

Kuna see 8800GT võiks Tartu Ordisse, Arvutikeskusesse vms müüki jõuda? 31. Okt lubatakse alles müüa? Või peaks Ordi e-poe kaudu ostma?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tartu
Piiratud kasutaja
Tartu

liitunud: 18.11.2006




sõnum 29.10.2007 13:51:56 vasta tsitaadiga

Kumba kaarti te tuleval kuul soovite osta, kas 8800GTS 320mb by MSI või selle 8800GT ?

Kaart läheb mängimiseks. Tahaks parimat icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2007 13:53:16 vasta tsitaadiga

loe ülevaateid icon_idea.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 29.10.2007 13:53:32 vasta tsitaadiga

8800gt loomulikult. odavam ja tunduvalt parem.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2007 13:55:01 vasta tsitaadiga

Plaan endale ka 1 või 2 seda 8800GT-d osta icon_smile.gif Peaks oma AMD üles kellama 3GHz peale icon_biggrin.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2007 14:07:06 vasta tsitaadiga

tomshw review kirjutas:
The G92 thus integrates 754 million transistors; an 11% increase compared to the G80's 681 million.
....
In this case, where does the increase in transistors come from? First and foremost, from the PureVideo 2 integration (more on that very soon). Nvidia hasn't made the same mistake again by denying its mid/high end cards the ability to decode HD videos.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 29.10.2007 14:23:47 vasta tsitaadiga

NVIO kivi peaks vist samuti olema integreeritud erinevalt vanast 8800 seeriast
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-TaNeL-
HV kasutaja
-TaNeL-

liitunud: 23.04.2004




sõnum 29.10.2007 14:53:34 vasta tsitaadiga

Tellisin Ordist ära selle Gigabyte'i. Kas kuskil võib odavamalt ka veel tulla?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2007 14:54:02 vasta tsitaadiga

-TaNeL- kirjutas:
Tellisin Ordist ära selle Gigabyte'i. Kas kuskil võib odavamalt ka veel tulla?


arvutikeskus.ee icon_biggrin.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-TaNeL-
HV kasutaja
-TaNeL-

liitunud: 23.04.2004




sõnum 29.10.2007 15:22:08 vasta tsitaadiga

Nojah, arvasin ise ka, aga 3 695 kr on vist piisavalt odav, et sealt ära osta.

/edit: Ordis tuleb alles 2-3 nädala pärast Club3d oma.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2007 15:28:41 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif eile installisin Crysise demo ja avastasin, et hädasti oleks vaja raua upgrade. Siis vaatasin 640mb 8800gts ja 8800gtx hindasid ja matsin selle mõtte kiirelt maha. Täna avastasin, selle teema ja 8800gt hinnad beer_yum.gif polnud aimugi et G92 juba uksetaga thumbs_up.gif
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2007 15:45:13 vasta tsitaadiga

-TaNeL- kirjutas:
Nojah, arvasin ise ka, aga 3 695 kr on vist piisavalt odav, et sealt ära osta.

/edit: Ordis tuleb alles 2-3 nädala pärast Club3d oma.


Noh, ennem pole vajagi ju... Crysis tuleb enivei Novembri lõpus icon_wink.gif Laohinnad praegu 2800eek juures icon_biggrin.gif liiga sic nagu. Peaaegu nagu, et kas osta X1950PRO või 8800GT icon_lol.gif Okei nii hull ka pole

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2007 16:40:58 vasta tsitaadiga

-TaNeL- kirjutas:
/edit: Ordis tuleb alles 2-3 nädala pärast Club3d oma.

GB kaardi kohta öeldi mulle sama, et 2-3nädalat icon_cry.gif

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss


viimati muutis Nu 29.10.2007 17:04:26, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2007 16:43:09 vasta tsitaadiga

Hinna ja performance suhe on ikka väga hea. Mõned proovivad 8800GTS 320mb maha müüa 3.4k eest müügi foorumis, tahaks näha kes maksab selle kaardi eest 3.4k kui varsti võimalus poest 8800GT ainult 200 kr eest kallimalt osta ? icon_rolleyes.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2007 17:30:18 vasta tsitaadiga

neoman kirjutas:
Hinna ja performance suhe on ikka väga hea. Mõned proovivad 8800GTS 320mb maha müüa 3.4k eest müügi foorumis, tahaks näha kes maksab selle kaardi eest 3.4k kui varsti võimalus poest 8800GT ainult 200 kr eest kallimalt osta ? icon_rolleyes.gif


Need, kes ei tea, mis toimub videokaartide maailmas icon_wink.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2007 17:38:48 vasta tsitaadiga

See uus 8800GT ära bronnitud hinnaga 3300.- icon_lol.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 29.10.2007 18:02:27 vasta tsitaadiga

Ma saaks saksast muidu kolme päevaga kätte ja valik üsnagi suur -> http://www.km-elektronik.de/ (11 erinevat varianti icon_biggrin.gif )
Aga plaanin RV670 ära oodata... ning kes teab.. äkki siis pärast 8800GT hinnad veelgi ilusamad ... või vastupidi RV670 kasuks icon_biggrin.gif


viimati muutis CoiL 29.10.2007 18:06:08, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2007 18:02:52 vasta tsitaadiga

Keegi Sparkle versiooni kohta ei tea midagi öelda? Millal seda poest saada oleks?
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2007 18:22:54 vasta tsitaadiga

its2cold kirjutas:
Keegi Sparkle versiooni kohta ei tea midagi öelda? Millal seda poest saada oleks?

vaevalt, et neid olenemata firmast enne ~2 nädalat üldse saada on.

igatahes masendav on seda HV müügifoorumit vaadata, G80-t müüakse pmst ostuhinnaga ja seda massiliselt.
vaevalt, et ainult nii lolle ostjaid leidub kes neid tahavad.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2007 18:25:08 vasta tsitaadiga

No HV's vaevalt, aga kuskil muus kohas nagu soov või osta.ee võivad nad äkki lahti sellest isegi saada icon_razz.gif
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2007 18:28:37 vasta tsitaadiga

tea, kas nv otsustas nüüd paha olla ja turu selle klassi kaartidega üle ujutada enne kui ati jaole saab? icon_razz.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2007 18:28:42 vasta tsitaadiga

njah ei n2e endal m6tet seda kaarti muretseda, pigem ootax 2ra kui uus high end tuleb turule ja huvitav oleks ka mida ati varsti v2lja toob...
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2007 18:30:27 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
tea, kas nv otsustas nüüd paha olla ja turu selle klassi kaartidega üle ujutada enne kui ati jaole saab? icon_razz.gif

kuulujutud olid ju, et lanchil on kaartide kogus suht tagasihoidlik ning RV670 tuleb ~2 nädala pärast seega ei ujuta siin üle miskit.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2007 18:30:34 vasta tsitaadiga

midrange high-endi perfi ja midrange hinnaga? icon_smile.gif
ootamine on alati mõttetu.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fredd
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2007 18:47:46 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
KrikU, millal need olemas olema hakkavad? või on juba?

http://vr-zone.com/articles/Nvidia_Geforce_8800GT_Review/5369.html kirjutas:
SRP of USD$249
icon_eek.gif

jahutuse osas... maitseasi mida keegi otsib. mind pigem huvitaks kas sinna kasvõi underklokkides accelero s1 vms peale lükata ei annaks icon_wink.gif
199-250 on öeldud hinnaks, niiet isegi veel odavam icon_razz.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 29.10.2007 19:10:12 vasta tsitaadiga

J2lle Gigabite Ja Asuse omal vahet ei ole ? Ainult Hind ?

Ja mitme firma omi neid tuleb ka ?

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 29.10.2007 19:19:07 vasta tsitaadiga

palju gnt laohind võiks olla nendel asjadel kah ? oleks mõttekam laost otse osta või siis osta poest ning km maha ?
_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.10.2007 19:19:48 vasta tsitaadiga

Huvitav kas paari kuu pärast saab äkki näha ka 1GB 8800GT?.Teoreetiline võimalus selleks on kahtlemata olemas seoses 256bit peale tagasiminekuga icon_smile.gif .Pealegi 8800GT puhul oleks sellel isegi mõtet kuna GPU on piisavalt võimas,et ülisuurtel resodel mitmekordse AA juures mitte ära surra icon_lol.gif .Mingi tootja(Gainward kui ma ei eksi)tegi ju GDDR2 1GB 8600GT mis oli IMO mõttetu icon_rolleyes.gif .

Teie arvamused selles osas? .Oleks 1GB 8800GT mõttekas?

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2007 19:28:57 vasta tsitaadiga

matzz007 kirjutas:
palju gnt laohind võiks olla nendel asjadel kah ? oleks mõttekam laost otse osta või siis osta poest ning km maha ?


Tuleb oodata Club3d toodang ära, neil parim hind tavaliselt gnt-s thumbs_up.gif Praeguse Asuse hind suht soolane 3,9k muid brände veel hinnakirjas pole.

Ja mis oluline rv670 ära oodata 8)
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 29.10.2007 19:30:21 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Huvitav kas paari kuu pärast saab äkki näha ka 1GB 8800GT?.Teoreetiline võimalus selleks on kahtlemata olemas seoses 256bit peale tagasiminekuga icon_smile.gif .Pealegi 8800GT puhul oleks sellel isegi mõtet kuna GPU on piisavalt võimas,et ülisuurtel resodel mitmekordse AA juures mitte ära surra icon_lol.gif .Mingi tootja(Gainward kui ma ei eksi)tegi ju GDDR2 1GB 8600GT mis oli IMO mõttetu icon_rolleyes.gif .

Teie arvamused selles osas? .Oleks 1GB 8800GT mõttekas?


IMO on see võimalik kuna hetkel juba 768mb ver ka olemas https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Videokaardid/65291/

_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 29.10.2007 19:32:00 vasta tsitaadiga

Lotharius kirjutas:
No HV's vaevalt, aga kuskil muus kohas nagu soov või osta.ee võivad nad äkki lahti sellest isegi saada icon_razz.gif


Nu näiteks ise kavatsen tiksuda ää oma Gtxi junniga kuniks tuleb uus tipp välla ja siis viskan sahtlisse seisma hea kui on sahtlist kiirelt asendus võtta(kui peaks uuega midagi juhtuma näit garantii vms) icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
switch
HV veteran

liitunud: 14.01.2003




sõnum 29.10.2007 19:33:38 vasta tsitaadiga

matzz007 kirjutas:
palju gnt laohind võiks olla nendel asjadel kah ? oleks mõttekam laost otse osta või siis osta poest ning km maha ?


kui saladus ei ole siis kuidas saab GNT laost eraisik osta? oleks huvi küll icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fredd
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2007 19:35:10 vasta tsitaadiga

matzz007 kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Huvitav kas paari kuu pärast saab äkki näha ka 1GB 8800GT?.Teoreetiline võimalus selleks on kahtlemata olemas seoses 256bit peale tagasiminekuga icon_smile.gif .Pealegi 8800GT puhul oleks sellel isegi mõtet kuna GPU on piisavalt võimas,et ülisuurtel resodel mitmekordse AA juures mitte ära surra icon_lol.gif .Mingi tootja(Gainward kui ma ei eksi)tegi ju GDDR2 1GB 8600GT mis oli IMO mõttetu icon_rolleyes.gif .

Teie arvamused selles osas? .Oleks 1GB 8800GT mõttekas?


IMO on see võimalik kuna hetkel juba 768mb ver ka olemas https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Videokaardid/65291/
Tootekood peabki 8800ULTRA olema? imelik

edit: See kaart ongi ultra, mitte gt ju?


viimati muutis fredd 29.10.2007 19:37:34, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 29.10.2007 19:35:20 vasta tsitaadiga

mul on seal paar tuttavat icon_razz.gif
_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia GeForce 9 seeria mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 108, 109, 110  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.