Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 126, 127, 128 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris ja miks hakkad mängima?
PVP, sest ... (täpsustan teemas)
42%
 42%  [ 29 ]
PVE, sest ...
25%
 25%  [ 17 ]
RP, sest ...
2%
 2%  [ 2 ]
RP-PVP, sest ...
10%
 10%  [ 7 ]
Vahet pole, sest ...
19%
 19%  [ 13 ]
hääli kokku : 68

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 22.10.2007 23:38:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:
How long will Blizzard keep my characters if I stop playing?
We will keep your characters for a minimum of 6 months from the day your account was closed.
http://wow-europe.com/en/info/faq/general.html

Juba mitu korda küsitud asi siin.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asdaf
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2003




sõnum 24.10.2007 08:50:25 vasta tsitaadiga

Pole vist kellelgi pärast 6-e kuud charre kustutatud , nii palju kui kuulnud olen . Kustutamise puhul muutuksid ka mõttetuks Scroll of Resurrection-i taolised evendid .

We will keep your characters for a minimum of 6 months from the day your account was closed.
Blizzi jutt ka 6-st kuust kui miinimumist .

_________________
Back to Nvidia .
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
630
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004




sõnum 24.10.2007 10:24:52 vasta tsitaadiga

Asdaf kirjutas:
Pole vist kellelgi pärast 6-e kuud charre kustutatud , nii palju kui kuulnud olen . Kustutamise puhul muutuksid ka mõttetuks Scroll of Resurrection-i taolised evendid .

We will keep your characters for a minimum of 6 months from the day your account was closed.
Blizzi jutt ka 6-st kuust kui miinimumist .


Täpselt. Blizz on endale jätnud õiguse kustutada neid, aga praeguseni sellega veel ei tegeleta. Maybe kui järgmine expansion tuleb on oht, et kustutakakse need, kes Burning Crusade'i ei ostnud. Aga see on lihtsalt minupoolne random oletus:).
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Atren
HV vaatleja

liitunud: 31.07.2002




sõnum 24.10.2007 11:24:52 vasta tsitaadiga

See on selleks tõenäoliselt kui peaks tekkima ruumi puudus või midagi taolist.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2007 12:55:27 vasta tsitaadiga

Blizz on taaskord hakkama saanud. Peale tänast maintenance'i on jälle DCd ja Unknownid teemaks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2007 13:34:19 vasta tsitaadiga

Scart, tundub hoopis, et sinu realmi hardware kelbast hakanud pilduma. kunagi neid jamasid oma realmigagi juhtunud.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2007 14:45:24 vasta tsitaadiga

scart mis realm ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zim01
Kreisi kasutaja
zim01

liitunud: 29.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2007 18:03:19 vasta tsitaadiga

gloom kirjutas:
tsitaat:
How long will Blizzard keep my characters if I stop playing?
We will keep your characters for a minimum of 6 months from the day your account was closed.
http://wow-europe.com/en/info/faq/general.html

Juba mitu korda küsitud asi siin.


from the day your account was closed. icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2007 22:20:42 vasta tsitaadiga

Hmm, kuna sa punaselt välja tõid, sain ise ka targemaks.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
decrakas
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2007 03:20:57 vasta tsitaadiga

DC probleemid on paljudes realmides... aga suuremed probleemid MAC.i kasutajatel... see sound on ikka omadega mustal maal
_________________
anna mu tammetõru tagasi, eksole!
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2007 09:25:44 vasta tsitaadiga

RESPOCT
http://youtube.com/watch?v=foPy-ilJDgg
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2007 20:40:42 vasta tsitaadiga

Omg noh. Ostsin proovi pärast selle 14päevase triali. Installin ära. Tirin esimese ~475mb patchi. Patchib kenasti ära. Tirin uue ~700mb patchi (1.12-2.01) ja poole patchimise pealt asi pangestub ja viskab errori ,et CRC mismatch mingi teatud kindla failiga. Tegin kogu mängule reinstalli ja ikka sama jama ainult mismatch on mingi teise failiga. Asi hakkab juba häirima kuna 14 päevast on 3 juba kadunud. Ideid ?
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2007 20:47:34 vasta tsitaadiga

Totu, ehk http://www.strategyinformer.com/pc/patches/worldofwarcraft/patch-1.html aitab. Samas on mul neid 10 päeva trialeid lademes, kui sul juhuslikult 14 otsa saab, küsi julgelt uut.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2007 21:04:52 vasta tsitaadiga

Praegu pesitseb mul WoW folderis "WoW-1.12.x-to-2.0.1-enGB-patch". Tirin sealt lehelt jälle UK patchi ?
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2007 21:16:54 vasta tsitaadiga

Totu user kirjutas:
Praegu pesitseb mul WoW folderis "WoW-1.12.x-to-2.0.1-enGB-patch". Tirin sealt lehelt jälle UK patchi ?

GB/ UK
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2007 21:24:10 vasta tsitaadiga

Ok ma homme panen tirima. 1mbit netiga on eriti p0rn veel neid patche tirida kogu aeg...
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2007 17:02:27 vasta tsitaadiga

Totu user kirjutas:
Ok ma homme panen tirima. 1mbit netiga on eriti p0rn veel neid patche tirida kogu aeg...


sellised suured patchid tõmmatakse tavaliselt nädala-kahe jooksul mängimise ajal, enne patchi välja tulekut ...
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2007 22:13:37 vasta tsitaadiga

http://www.gametrailers.com/player/usermovies/122148.html?playlist=featured

icon_lol.gif beer_yum.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 27.10.2007 20:04:42 vasta tsitaadiga

UI muutmisega jään ikka hätta. Kui ma tirisin endale TitanPanel'i, siis kuhu paigutan ma need kaustad sealt ja kuidas mängus kõik tööle saan?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2007 20:08:08 vasta tsitaadiga

Mikiki kirjutas:
UI muutmisega jään ikka hätta. Kui ma tirisin endale TitanPanel'i, siis kuhu paigutan ma need kaustad sealt ja kuidas mängus kõik tööle saan?

WoW/Interface/Addons
Sinna alla.
Tööle hakkab automaatselt (vist)
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 27.10.2007 20:11:32 vasta tsitaadiga

Njah. Ma enne paningi juba sinna, kuid millegi pärast ei hakanud tööle (midagi tegin siiski valesti siis vist). Aga nagu tavaliselt hakkas asi tööle kohe peale lolli postituse tegemist icon_smile.gif

Aitäh ikkagi icon_smile.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2007 10:09:37 vasta tsitaadiga

Vaata äkki on Out of Date, saad panna load out of date addons ticki peale Character selection screenil klikkides Addoni nupu peale vasakul all nurgas.

Edit:// Vahet pole ena, lugesin nüüd korralikult su postituse uuesti üle icon_biggrin.gif

Ise hetkel rõõmustan tohutult, et leidsin lõpuks endale sobiva guildi icon_biggrin.gif
Godlike nimeks ja hakkame järgmisel nädalal Magtheridoniga ja SSC'ga pihta.

Edit2://
Scart, HEAD UUDISED!

Tsiteeririn MMO-Championist:
tsitaat:
Sound issues
Hardware sound is back, I guess you should really connect on the PTR if you had sound issues before, and report on test realm forums if it's not resolved yet.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2007 11:10:25 vasta tsitaadiga

Sõna üles, raisk!

Superuudis icon_smile.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2007 01:14:58 vasta tsitaadiga

Hei. Sai siis täna Magtheridoni proovitud - hea kogemus, klikkijatega olid väiksed probleemid, nendega hetkel kinni.
Rahvas oli ka tore ja hea.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2007 11:43:25 vasta tsitaadiga

Hahahaha, Blizzardil ja selle töötajatel on ikka mõnus huumorimeel icon_biggrin.gif
Kas tõesti ei või siis mitu kontot korraga sees olla? :O
Vaesed dualboxerid, tripleboxerid, quadrupleboxerid... jne.
Meil guildis on ka üks dualboxer icon_biggrin.gif Ei näe selles midagi halba - Raidi ajal vajas reagenteid, parkis warriori Magtheridoni ukse ette ja tuli oma pallyga välja icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morgoth
HV kasutaja
morgoth

liitunud: 14.01.2004




sõnum 01.11.2007 11:55:16 vasta tsitaadiga

Hehe, isegi accist tänu gliderile ilma jäänud. Aga asi oli seda väärt - enam ei tõmba wow'i tagasi miski icon_biggrin.gif

Muidu oli suht norm asi - panid ööseks tööle ning igal hommikul oli jõulu-tunne (Et mis asjad nüüd inventoris on; mõnikord oli siniseid, kord sai isegi epicu).

Aga üldiselt on glider suht safe, kui seda õigesti kasutada. Muidugi väike bännimise tõenäosus on alati.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2007 12:15:33 vasta tsitaadiga

morgoth kirjutas:
Aga üldiselt on glider suht safe, kui seda õigesti kasutada. Muidugi väike bännimise tõenäosus on alati.

Räägi lähemalt .) Päästame eestlased haigusest, mille nimi on wow.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2007 12:29:45 vasta tsitaadiga

ArchMage kirjutas:

Vaesed dualboxerid, tripleboxerid, quadrupleboxerid... jne.


Võib ikka, bottida ei tohi neid. Ma mängin ise koguaeg leveldades 2 kärriga, drood on üleval stratosfääris ja lendab alla, kui abi on vaja.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2007 12:41:28 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
ArchMage kirjutas:

Vaesed dualboxerid, tripleboxerid, quadrupleboxerid... jne.

Võib ikka, bottida ei tohi neid. Ma mängin ise koguaeg leveldades 2 kärriga, drood on üleval stratosfääris ja lendab alla, kui abi on vaja.

hMM.. QUADRPADLPBLOX. Kuidas selline lahendus luua? Mitu akent lihtsalt lahti? Ise olen nii mänginud, et holy palat juhin läpakast ning samal ajal lammutan warrioriga .)
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morgoth
HV kasutaja
morgoth

liitunud: 14.01.2004




sõnum 01.11.2007 12:50:07 vasta tsitaadiga

Glideri foorum on abiks. Sealt leiab häid nõuandeid ja nippe õigete settingute jaoks. Ise sain bänni tänu sellele, et toimus suurem ban wave (ca. mitusada tuhat acci sai bänni). Arvatavasti oli glider siis detectable. See oli 2005a. nov, kui ma ei eksi.

Peale seda pole ban wave olnud ning bänni saavad need, keda on reportitud/kelle on GM leidnud glidimast. Detectimise vastu aitavad aga õiged settingud (shadow mode, automaatne väljalogimine, kui keegi on läheduses jne).

Eriti hardcore gliderid glidivad terve gangiga - mitu tüüpi + healer. Olen isegi kuulnud, et intanceid gliditakse, battlegroundidest rääkimata icon_rolleyes.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Aga mängu mõte kaob glidides ära
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2007 12:51:46 vasta tsitaadiga

Samas.. osta teine konto.. teisest arvutist jooksutad,a raha teenimiseks lihtslat. Miks mitte.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morgoth
HV kasutaja
morgoth

liitunud: 14.01.2004




sõnum 01.11.2007 12:57:55 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Samas.. osta teine konto.. teisest arvutist jooksutad,a raha teenimiseks lihtslat. Miks mitte.

Ostisn ka teise konto (kui TBC välja tuli). Glidisin kuni lvl 45ni, siis tegin uninstalli. Konto siiamaani alles :p
Ega sellega vist eriti palju ei teeni. Selleks, et reaalset pappi teenida, on vaja kontod enne üles töötada, mis võtab aega. Samuti on oht, et saad sellel ajal bänni ning investeering läheb tuulde. (siis pännitakse ju kõik sinuga seotud kontod, mitte ainult 1 account).

Et asi midagi sisse tooks, oleks vaja 5 erineva ühenduse taga olevat arvutit, mis glidivad 12 tundi ööpäevas, soovitavalt erinevatel aegadel ja erinevates realmides.

Muide: EU serverites nii lihtsalt ei bännita, kuan EU-s on väheke teised seadused.
85% glideri bänne on olnud US serverites.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2007 13:09:19 vasta tsitaadiga

tegelt võiks ka gliderit proovida, samas on mul üks tuttav kes jõudis 27 ja oligi banned:D
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morgoth
HV kasutaja
morgoth

liitunud: 14.01.2004




sõnum 01.11.2007 13:46:56 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
tegelt võiks ka gliderit proovida, samas on mul üks tuttav kes jõudis 27 ja oligi banned:D


Soovitused:

1. Kasuta legaalset gliderit (s.o. ilma keyloggerita icon_razz.gif)
2. Loe läbi glideri foorumi teemad.
3. Tea, millega riskid.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2007 13:49:24 vasta tsitaadiga

Kuna mul on masinal 2 kuvarit, jookseb mõlemas lihtsalt WoW ja vso. Mõnikord, kui vaja 4 mängijaga korraga mõnda grupiquesti teha, on mõlemas kuvaris 2 WoWi ja vajadusel shuffeldan siis aktiivseid aknaid.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2007 14:01:54 vasta tsitaadiga

blizzard pole kunagi keelanud mitme chariga korraga mängimist. miski tüüp oli endale isegi 5x maagid korraga leveldanud ja nendega pvp'd teind. kujutage ette kui 5 maagi synkroonis sulle 5 fireballi näkku virutavad. kui õieti mäletan, siis oli tal 5 arvutit ühe klaveri ja hiire külge mapitud
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 01.11.2007 15:47:07 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Kuna mul on masinal 2 kuvarit, jookseb mõlemas lihtsalt WoW ja vso. Mõnikord, kui vaja 4 mängijaga korraga mõnda grupiquesti teha, on mõlemas kuvaris 2 WoWi ja vajadusel shuffeldan siis aktiivseid aknaid.


On sul siis 4 accounti?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2007 15:50:50 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
Scart kirjutas:
Kuna mul on masinal 2 kuvarit, jookseb mõlemas lihtsalt WoW ja vso. Mõnikord, kui vaja 4 mängijaga korraga mõnda grupiquesti teha, on mõlemas kuvaris 2 WoWi ja vajadusel shuffeldan siis aktiivseid aknaid.

On sul siis 4 accounti?

Laenab gildikaaslastelt, naabri tambetilt, kõrvalmaja maielt. RIKUB LEPINGUT BLIZZARDIGA! BAAAAAN!
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2007 16:34:57 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:

Laenab gildikaaslastelt, naabri tambetilt, kõrvalmaja maielt. RIKUB LEPINGUT BLIZZARDIGA! BAAAAAN!


Anna kohtusse siis! icon_lol.gif

Ma leveldan tuttavate alte, kui neil endal aega pole 8)
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2007 16:37:39 vasta tsitaadiga

palju õnne kui sa tuttavate alte leveldad , viid tuttavate prügi ka välja kui nad ise ei viitsi ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2007 16:38:30 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
palju õnne kui sa tuttavate alte leveldad , viid tuttavate prügi ka välja kui nad ise ei viitsi ?


Kui sa arvad, et ma seda heast tahtest teen, eksid rängalt.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2007 17:39:05 vasta tsitaadiga

Palju raha maksavad siis?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2007 19:08:07 vasta tsitaadiga

----- Original Message -----
From: World of Warcraft
To: bearxxx@gmail.com
Sent: Thursday, November 01, 2007 1:58 AM
Subject: World of Warcraft account update



Dear valued Warcraft account member

Due to concerns, for the safety and integrity of Warcraft account
account we have issued this warning message.

It has come to our attention that your Warcraft account account information needs to be
updated as part of our continuing commitment to protect your account and to
reduce the instance of fraud on our website. If you could please take 5-10 minutes
out of your online experience and update your personal records you will not run into
any future problems with the online service.

However, failure to update your records will result in account suspension.
Please update your records on or before November 01, 2007.

Once you have updated your account records your Warcraft account account
service will not be interrupted and will continue as normal.

To update your Warcraft accountrecords Click Here

Regards,

The World of Warcraft Support Team
Blizzard Entertainment


.. ja kui te sellise kirja saate, siis ärge vajutage lingile, sest see on saatanast.

Scart kirjutas:
Kui sa arvad, et ma seda heast tahtest teen, eksid rängalt.

omg pots get a life. kuidas sa ei tea, et scart teeb seda nende female guildmasteri heaks? ammu teada tõde, et kui piisavalt kaua gm'le poed, siis saad midagi. scarti puhul on see promote (saab endale novice rängi vms). KUIDAS SA SELLISEID ASJU EI TEA EI SAA MA ARUÄ
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2007 19:11:58 vasta tsitaadiga

virtuaalne seks on parem kui ona... või siiski?
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venivillem
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007




sõnum 01.11.2007 19:54:07 vasta tsitaadiga

keegi palun õpetage kuidas glider tööle saada / andke mingi proofil või mis need olid seal.endal oli level 70 kasutaja,millel oli sitaks alt'e, (level51,40 jne...)kuid see võeti ära,salaküsimust ei mäletanud ja kuna blizzil raha palju siis neid see üks väike kasutaja neile ei tee vist midagi.tagasi nad ei andnud.siis tegin uuesti uue wow kasutaja.sai level 25 druid tehtud.rohkem ei viitsinud....nüüd on tal kuu aega mänguaega alles ja kohe üldse ei viitsi 25-60 teha.keegi saatku PS , annan kasutaja andmed äkki viitsite powerleveldada/glideda vms...saaks hinna või midagi kah kokkuleputud...
niikaua kui minu kasutajat leveldate/glideta siis võin teie omaga BG's surfata icon_razz.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 01.11.2007 20:16:21 vasta tsitaadiga

Venivillem, PMi scartile, tal paistab raha ( või siis cyberdamise? ) eest selle korda ajavat.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2007 20:44:58 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif

Timberg ajab irooniaga pooleks hülgemöla ja kõik teevad kohe põhjapanevaid järeldusi icon_razz1.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venivillem
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007




sõnum 02.11.2007 08:59:06 vasta tsitaadiga

Scart, icon_lol.gif .Ega siin pole siis enam midagi.Hiinlastele kah ei hakka maksma icon_razz.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 02.11.2007 13:33:32 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
virtuaalne seks on parem kui ona... või siiski?

WoW'i sõltlastel on need kaks asja ühendatud ja toimivad üheaegselt. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2007 13:43:16 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
painkillah kirjutas:
virtuaalne seks on parem kui ona... või siiski?

WoW'i sõltlastel on need kaks asja ühendatud ja toimivad üheaegselt. thumbs_up.gif


räägi enda eest icon_razz.gif kõvematel sõltlastel on treenitud naine kõrval, kes need mured jooksvalt lahendab icon_razz.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 126, 127, 128 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.