|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Millises serveris ja miks hakkad mängima? |
| PVP, sest ... (täpsustan teemas) |
|
42% |
[ 29 ] |
| PVE, sest ... |
|
25% |
[ 17 ] |
| RP, sest ... |
|
2% |
[ 2 ] |
| RP-PVP, sest ... |
|
10% |
[ 7 ] |
| Vahet pole, sest ... |
|
19% |
[ 13 ] |
|
| hääli kokku : 68 |
|
| autor |
|
gloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
22.10.2007 23:38:31
|
|
|
Juba mitu korda küsitud asi siin.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asdaf
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2003
|
24.10.2007 08:50:25
|
|
|
Pole vist kellelgi pärast 6-e kuud charre kustutatud , nii palju kui kuulnud olen . Kustutamise puhul muutuksid ka mõttetuks Scroll of Resurrection-i taolised evendid .
We will keep your characters for a minimum of 6 months from the day your account was closed.
Blizzi jutt ka 6-st kuust kui miinimumist .
_________________ Back to Nvidia . |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
630
HV kasutaja
liitunud: 21.01.2004
|
24.10.2007 10:24:52
|
|
|
| Asdaf kirjutas: |
Pole vist kellelgi pärast 6-e kuud charre kustutatud , nii palju kui kuulnud olen . Kustutamise puhul muutuksid ka mõttetuks Scroll of Resurrection-i taolised evendid .
We will keep your characters for a minimum of 6 months from the day your account was closed.
Blizzi jutt ka 6-st kuust kui miinimumist . |
Täpselt. Blizz on endale jätnud õiguse kustutada neid, aga praeguseni sellega veel ei tegeleta. Maybe kui järgmine expansion tuleb on oht, et kustutakakse need, kes Burning Crusade'i ei ostnud. Aga see on lihtsalt minupoolne random oletus:).
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Atren
HV vaatleja
liitunud: 31.07.2002
|
24.10.2007 11:24:52
|
|
|
| See on selleks tõenäoliselt kui peaks tekkima ruumi puudus või midagi taolist.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
24.10.2007 12:55:27
|
|
|
Blizz on taaskord hakkama saanud. Peale tänast maintenance'i on jälle DCd ja Unknownid teemaks
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
24.10.2007 13:34:19
|
|
|
Scart, tundub hoopis, et sinu realmi hardware kelbast hakanud pilduma. kunagi neid jamasid oma realmigagi juhtunud.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
24.10.2007 14:45:24
|
|
|
| scart mis realm ?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zim01
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.10.2006
|
24.10.2007 18:03:19
|
|
|
| gloom kirjutas: |
Juba mitu korda küsitud asi siin. |
from the day your account was closed.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
24.10.2007 22:20:42
|
|
|
| Hmm, kuna sa punaselt välja tõid, sain ise ka targemaks.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
decrakas
HV kasutaja
liitunud: 21.09.2003
|
25.10.2007 03:20:57
|
|
|
DC probleemid on paljudes realmides... aga suuremed probleemid MAC.i kasutajatel... see sound on ikka omadega mustal maal
_________________ anna mu tammetõru tagasi, eksole! |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
25.10.2007 20:40:42
|
|
|
Omg noh. Ostsin proovi pärast selle 14päevase triali. Installin ära. Tirin esimese ~475mb patchi. Patchib kenasti ära. Tirin uue ~700mb patchi (1.12-2.01) ja poole patchimise pealt asi pangestub ja viskab errori ,et CRC mismatch mingi teatud kindla failiga. Tegin kogu mängule reinstalli ja ikka sama jama ainult mismatch on mingi teise failiga. Asi hakkab juba häirima kuna 14 päevast on 3 juba kadunud. Ideid ?
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
25.10.2007 21:04:52
|
|
|
Praegu pesitseb mul WoW folderis "WoW-1.12.x-to-2.0.1-enGB-patch". Tirin sealt lehelt jälle UK patchi ?
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
25.10.2007 21:16:54
|
|
|
| Totu user kirjutas: |
| Praegu pesitseb mul WoW folderis "WoW-1.12.x-to-2.0.1-enGB-patch". Tirin sealt lehelt jälle UK patchi ? |
GB/ UK
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
25.10.2007 21:24:10
|
|
|
Ok ma homme panen tirima. 1mbit netiga on eriti p0rn veel neid patche tirida kogu aeg...
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
26.10.2007 17:02:27
|
|
|
| Totu user kirjutas: |
| Ok ma homme panen tirima. 1mbit netiga on eriti p0rn veel neid patche tirida kogu aeg... |
sellised suured patchid tõmmatakse tavaliselt nädala-kahe jooksul mängimise ajal, enne patchi välja tulekut ...
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scarface
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mikiki
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006
|
27.10.2007 20:04:42
|
|
|
| UI muutmisega jään ikka hätta. Kui ma tirisin endale TitanPanel'i, siis kuhu paigutan ma need kaustad sealt ja kuidas mängus kõik tööle saan?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
27.10.2007 20:08:08
|
|
|
| Mikiki kirjutas: |
| UI muutmisega jään ikka hätta. Kui ma tirisin endale TitanPanel'i, siis kuhu paigutan ma need kaustad sealt ja kuidas mängus kõik tööle saan? |
WoW/Interface/Addons
Sinna alla.
Tööle hakkab automaatselt (vist)
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mikiki
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006
|
27.10.2007 20:11:32
|
|
|
Njah. Ma enne paningi juba sinna, kuid millegi pärast ei hakanud tööle (midagi tegin siiski valesti siis vist). Aga nagu tavaliselt hakkas asi tööle kohe peale lolli postituse tegemist
Aitäh ikkagi
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
28.10.2007 10:09:37
|
|
|
Vaata äkki on Out of Date, saad panna load out of date addons ticki peale Character selection screenil klikkides Addoni nupu peale vasakul all nurgas.
Edit:// Vahet pole ena, lugesin nüüd korralikult su postituse uuesti üle
Ise hetkel rõõmustan tohutult, et leidsin lõpuks endale sobiva guildi
Godlike nimeks ja hakkame järgmisel nädalal Magtheridoniga ja SSC'ga pihta.
Edit2://
Scart, HEAD UUDISED!
Tsiteeririn MMO-Championist:
| tsitaat: |
Sound issues
Hardware sound is back, I guess you should really connect on the PTR if you had sound issues before, and report on test realm forums if it's not resolved yet.
|
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
28.10.2007 11:10:25
|
|
|
Sõna üles, raisk!
Superuudis
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
29.10.2007 01:14:58
|
|
|
Hei. Sai siis täna Magtheridoni proovitud - hea kogemus, klikkijatega olid väiksed probleemid, nendega hetkel kinni.
Rahvas oli ka tore ja hea.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
01.11.2007 11:43:25
|
|
|
Hahahaha, Blizzardil ja selle töötajatel on ikka mõnus huumorimeel
Kas tõesti ei või siis mitu kontot korraga sees olla? :O
Vaesed dualboxerid, tripleboxerid, quadrupleboxerid... jne.
Meil guildis on ka üks dualboxer Ei näe selles midagi halba - Raidi ajal vajas reagenteid, parkis warriori Magtheridoni ukse ette ja tuli oma pallyga välja
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
morgoth
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2004
|
01.11.2007 11:55:16
|
|
|
Hehe, isegi accist tänu gliderile ilma jäänud. Aga asi oli seda väärt - enam ei tõmba wow'i tagasi miski
Muidu oli suht norm asi - panid ööseks tööle ning igal hommikul oli jõulu-tunne (Et mis asjad nüüd inventoris on; mõnikord oli siniseid, kord sai isegi epicu).
Aga üldiselt on glider suht safe, kui seda õigesti kasutada. Muidugi väike bännimise tõenäosus on alati.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
01.11.2007 12:15:33
|
|
|
| morgoth kirjutas: |
| Aga üldiselt on glider suht safe, kui seda õigesti kasutada. Muidugi väike bännimise tõenäosus on alati. |
Räägi lähemalt .) Päästame eestlased haigusest, mille nimi on wow.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
01.11.2007 12:29:45
|
|
|
| ArchMage kirjutas: |
Vaesed dualboxerid, tripleboxerid, quadrupleboxerid... jne. |
Võib ikka, bottida ei tohi neid. Ma mängin ise koguaeg leveldades 2 kärriga, drood on üleval stratosfääris ja lendab alla, kui abi on vaja.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
01.11.2007 12:41:28
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| ArchMage kirjutas: |
Vaesed dualboxerid, tripleboxerid, quadrupleboxerid... jne. |
Võib ikka, bottida ei tohi neid. Ma mängin ise koguaeg leveldades 2 kärriga, drood on üleval stratosfääris ja lendab alla, kui abi on vaja. |
hMM.. QUADRPADLPBLOX. Kuidas selline lahendus luua? Mitu akent lihtsalt lahti? Ise olen nii mänginud, et holy palat juhin läpakast ning samal ajal lammutan warrioriga .)
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
morgoth
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2004
|
01.11.2007 12:50:07
|
|
|
Glideri foorum on abiks. Sealt leiab häid nõuandeid ja nippe õigete settingute jaoks. Ise sain bänni tänu sellele, et toimus suurem ban wave (ca. mitusada tuhat acci sai bänni). Arvatavasti oli glider siis detectable. See oli 2005a. nov, kui ma ei eksi.
Peale seda pole ban wave olnud ning bänni saavad need, keda on reportitud/kelle on GM leidnud glidimast. Detectimise vastu aitavad aga õiged settingud (shadow mode, automaatne väljalogimine, kui keegi on läheduses jne).
Eriti hardcore gliderid glidivad terve gangiga - mitu tüüpi + healer. Olen isegi kuulnud, et intanceid gliditakse, battlegroundidest rääkimata icon_rolleyes.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Aga mängu mõte kaob glidides ära
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
01.11.2007 12:51:46
|
|
|
| Samas.. osta teine konto.. teisest arvutist jooksutad,a raha teenimiseks lihtslat. Miks mitte.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
morgoth
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2004
|
01.11.2007 12:57:55
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Samas.. osta teine konto.. teisest arvutist jooksutad,a raha teenimiseks lihtslat. Miks mitte. |
Ostisn ka teise konto (kui TBC välja tuli). Glidisin kuni lvl 45ni, siis tegin uninstalli. Konto siiamaani alles :p
Ega sellega vist eriti palju ei teeni. Selleks, et reaalset pappi teenida, on vaja kontod enne üles töötada, mis võtab aega. Samuti on oht, et saad sellel ajal bänni ning investeering läheb tuulde. (siis pännitakse ju kõik sinuga seotud kontod, mitte ainult 1 account).
Et asi midagi sisse tooks, oleks vaja 5 erineva ühenduse taga olevat arvutit, mis glidivad 12 tundi ööpäevas, soovitavalt erinevatel aegadel ja erinevates realmides.
Muide: EU serverites nii lihtsalt ei bännita, kuan EU-s on väheke teised seadused.
85% glideri bänne on olnud US serverites.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
01.11.2007 13:09:19
|
|
|
| tegelt võiks ka gliderit proovida, samas on mul üks tuttav kes jõudis 27 ja oligi banned:D
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
morgoth
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2004
|
01.11.2007 13:46:56
|
|
|
| etc_Shelob kirjutas: |
| tegelt võiks ka gliderit proovida, samas on mul üks tuttav kes jõudis 27 ja oligi banned:D |
Soovitused:
1. Kasuta legaalset gliderit (s.o. ilma keyloggerita )
2. Loe läbi glideri foorumi teemad.
3. Tea, millega riskid.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
01.11.2007 13:49:24
|
|
|
| Kuna mul on masinal 2 kuvarit, jookseb mõlemas lihtsalt WoW ja vso. Mõnikord, kui vaja 4 mängijaga korraga mõnda grupiquesti teha, on mõlemas kuvaris 2 WoWi ja vajadusel shuffeldan siis aktiivseid aknaid.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
01.11.2007 14:01:54
|
|
|
| blizzard pole kunagi keelanud mitme chariga korraga mängimist. miski tüüp oli endale isegi 5x maagid korraga leveldanud ja nendega pvp'd teind. kujutage ette kui 5 maagi synkroonis sulle 5 fireballi näkku virutavad. kui õieti mäletan, siis oli tal 5 arvutit ühe klaveri ja hiire külge mapitud
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
01.11.2007 15:47:07
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Kuna mul on masinal 2 kuvarit, jookseb mõlemas lihtsalt WoW ja vso. Mõnikord, kui vaja 4 mängijaga korraga mõnda grupiquesti teha, on mõlemas kuvaris 2 WoWi ja vajadusel shuffeldan siis aktiivseid aknaid. |
On sul siis 4 accounti?
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
01.11.2007 15:50:50
|
|
|
| Pihv kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| Kuna mul on masinal 2 kuvarit, jookseb mõlemas lihtsalt WoW ja vso. Mõnikord, kui vaja 4 mängijaga korraga mõnda grupiquesti teha, on mõlemas kuvaris 2 WoWi ja vajadusel shuffeldan siis aktiivseid aknaid. |
On sul siis 4 accounti? |
Laenab gildikaaslastelt, naabri tambetilt, kõrvalmaja maielt. RIKUB LEPINGUT BLIZZARDIGA! BAAAAAN!
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
01.11.2007 16:34:57
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
Laenab gildikaaslastelt, naabri tambetilt, kõrvalmaja maielt. RIKUB LEPINGUT BLIZZARDIGA! BAAAAAN! |
Anna kohtusse siis!
Ma leveldan tuttavate alte, kui neil endal aega pole 8)
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
01.11.2007 16:37:39
|
|
|
| palju õnne kui sa tuttavate alte leveldad , viid tuttavate prügi ka välja kui nad ise ei viitsi ?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
01.11.2007 16:38:30
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| palju õnne kui sa tuttavate alte leveldad , viid tuttavate prügi ka välja kui nad ise ei viitsi ? |
Kui sa arvad, et ma seda heast tahtest teen, eksid rängalt.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lexo
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2004
|
01.11.2007 17:39:05
|
|
|
| Palju raha maksavad siis?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
01.11.2007 19:08:07
|
|
|
----- Original Message -----
From: World of Warcraft
To: bearxxx@gmail.com
Sent: Thursday, November 01, 2007 1:58 AM
Subject: World of Warcraft account update
Dear valued Warcraft account member
Due to concerns, for the safety and integrity of Warcraft account
account we have issued this warning message.
It has come to our attention that your Warcraft account account information needs to be
updated as part of our continuing commitment to protect your account and to
reduce the instance of fraud on our website. If you could please take 5-10 minutes
out of your online experience and update your personal records you will not run into
any future problems with the online service.
However, failure to update your records will result in account suspension.
Please update your records on or before November 01, 2007.
Once you have updated your account records your Warcraft account account
service will not be interrupted and will continue as normal.
To update your Warcraft accountrecords Click Here
Regards,
The World of Warcraft Support Team
Blizzard Entertainment
.. ja kui te sellise kirja saate, siis ärge vajutage lingile, sest see on saatanast.
| Scart kirjutas: |
| Kui sa arvad, et ma seda heast tahtest teen, eksid rängalt. |
omg pots get a life. kuidas sa ei tea, et scart teeb seda nende female guildmasteri heaks? ammu teada tõde, et kui piisavalt kaua gm'le poed, siis saad midagi. scarti puhul on see promote (saab endale novice rängi vms). KUIDAS SA SELLISEID ASJU EI TEA EI SAA MA ARUÄ
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
01.11.2007 19:11:58
|
|
|
virtuaalne seks on parem kui ona... või siiski?
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venivillem
HV kasutaja
liitunud: 30.06.2007
|
01.11.2007 19:54:07
|
|
|
keegi palun õpetage kuidas glider tööle saada / andke mingi proofil või mis need olid seal.endal oli level 70 kasutaja,millel oli sitaks alt'e, (level51,40 jne...)kuid see võeti ära,salaküsimust ei mäletanud ja kuna blizzil raha palju siis neid see üks väike kasutaja neile ei tee vist midagi.tagasi nad ei andnud.siis tegin uuesti uue wow kasutaja.sai level 25 druid tehtud.rohkem ei viitsinud....nüüd on tal kuu aega mänguaega alles ja kohe üldse ei viitsi 25-60 teha.keegi saatku PS , annan kasutaja andmed äkki viitsite powerleveldada/glideda vms...saaks hinna või midagi kah kokkuleputud...
niikaua kui minu kasutajat leveldate/glideta siis võin teie omaga BG's surfata
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
01.11.2007 20:16:21
|
|
|
| Venivillem, PMi scartile, tal paistab raha ( või siis cyberdamise? ) eest selle korda ajavat.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
01.11.2007 20:44:58
|
|
|
Timberg ajab irooniaga pooleks hülgemöla ja kõik teevad kohe põhjapanevaid järeldusi
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venivillem
HV kasutaja
liitunud: 30.06.2007
|
02.11.2007 08:59:06
|
|
|
Scart, .Ega siin pole siis enam midagi.Hiinlastele kah ei hakka maksma
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
02.11.2007 13:33:32
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
| virtuaalne seks on parem kui ona... või siiski? |
WoW'i sõltlastel on need kaks asja ühendatud ja toimivad üheaegselt.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
02.11.2007 13:43:16
|
|
|
| Pihv kirjutas: |
| painkillah kirjutas: |
| virtuaalne seks on parem kui ona... või siiski? |
WoW'i sõltlastel on need kaks asja ühendatud ja toimivad üheaegselt.  |
räägi enda eest kõvematel sõltlastel on treenitud naine kõrval, kes need mured jooksvalt lahendab
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|