|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
kirp79
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2004
|
17.08.2007 01:10:52
|
|
|
Mul on väiksed vennad kaksikud ja neil on kahepeale laptop. Üks istus sellega mingisuguse mänguplatsi redeli peal. Järsku käis PÕMAKI - teine vend pani murutraktoriga täiskiirusel vastu sama redeli posti, vend lendas redeli otsast alla ja lapparil murdus samuti üks pool ekraani hoidjast äracnagu kodanikul iceincube.
_________________ ME |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dianatrix
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.03.2006
|
17.08.2007 01:58:18
|
|
|
| kirp79 kirjutas: |
| vend lendas redeli otsast alla ja lapparil murdus samuti üks pool ekraani hoidjast äracnagu kodanikul iceincube. |
Äkki ta ongi see päga.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RPG16
HV Guru

liitunud: 18.02.2006
|
17.08.2007 14:50:43
|
|
|
Nii, õnnetust õnneks ei tulnud aga õpetlik lugu siiski
---
Oli siis vaja omale vanast prosejahutist (socket AM2 stock) videole (6600GT) uus jahuti meisterdada, kõik sai mõõdetud jne, saabus aeg kinnitamiseks, tuleb välja, termopastat pole, OK, kasutame siis stockis olnud termopasta riismeid uuesti, windoosasse sisse, temp 60 kraadi ringis, hakkan mängima, näitab 90C aga pilli veel kotti ei pannud. No selge, see ei kõlba aga keegi tark kunagi rääkis et hambapasta pidi ka sobima, tõin siis kapist mingi tuubi Sensodyne pastat, panen peale, kole vedel on, aga vedel pidigi hea olema, lähen windoosasse, NFS Most Wanted käima, pilt triibuline ja arvuti koos. Kähku siis video välja ja uurima. Too hambapasta oli seal all sõna otseses mõttes nagu rabedaks muutunud kumm, pühkisin selle sodi pealt minema ja hakkasin mõtlema, kust pastat saada (raha ka polnud, et poodi joosta).
Hakkab siis silma prose jahuti (freezer 64pro) talla alt välja punnitav korralik kogus MX-1 pastat, egas midagi, kruvikas kätte ja kruvikaga surkisin selle üleliigse pasta sealt ära ja määrisin GPU peale, jahuti peale ja windoosasse, temp. mängimisel üle 45C mitte kuidagi ei lähe ja mitte mingit häält ei tee, kuigi vent käib peal 8) lõpp hea aga algus mitte
Loo moraal: Alati enne jahutusega mässamist varuge termopastat ja Sensodyne hambapasta selleks ei kõlba
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iceincube
HV veteran

liitunud: 18.11.2005
|
17.08.2007 14:54:55
|
|
|
senosdyne on ju tundlikele hammastele.. muidugi ei kõlba
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RPG16
HV Guru

liitunud: 18.02.2006
|
17.08.2007 14:57:16
|
|
|
iceincube, arvad, et blendamed oleks paremini mõiganud?
seal mingid terad ka muidu sees, et l33t-soojustjuhtivad-mikrograanulid?
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crypto
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2005
|
23.08.2007 13:51:41
|
|
|
RPG16, colgate herbal sobib, ise kasutasin ühikas nädalavahetusel ükskord ammu kui proset sai vahetatud. pasta oli otsas ja nädalavahetusel õhtul ei leidnud uut kusagilt. töötas kenasti paar päeva, õhuga kokkupuutuv osa kuivas ää, aga pindade vahel oli norm
_________________ 61. Logistikapataljoni võitleja |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cromaclear
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2007
|
07.09.2007 13:52:07
|
|
|
DDR sloti toppinud DDR2 mälu, mis siis ikka mälu ja emaplaat läksid.
Panin arvutit kokku, vendid töötavad, miks pilti ette ei võta, selle lisa p4 pinni olin unustanud panemata. Toiteploki läbi lasknud, midagi kindlasti veel.
_________________ BF3 platoon : http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655240976803519/
BF3 nick : KrisRhazta |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rallitaja
HV veteran
liitunud: 16.09.2006
|
07.09.2007 17:21:20
|
|
|
| Cromaclear kirjutas: |
| DDR sloti toppinud DDR2 mälu, mis siis ikka mälu ja emaplaat läksid. |
See ei ole võimalik. DDR2 ei istu DDR slotti. Nii jaburat asja ei maksa välja mõelda.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
07.09.2007 17:28:17
|
|
|
| Marduuhin kirjutas: |
rallitaja, jõudu pole?
Molex, ide/sata kaablid ei lähe ka tagurpidi pesa.. Mälud, prosed ei lähe ka valet pidi pessa.. |
Molex läheb kindlasti , sitemal toitel ja satal samamoodi kui mingi talumees tuleb karujõuga lükkama
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002

|
07.09.2007 17:31:16
|
|
|
Marduuhin, prose ei lähegi valetpidi pessa Teisel pool pole ju jalgu.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
07.09.2007 18:04:43
|
|
|
Renka, Paned jalgade vahed termopastat täis ja siis radika peale.. Milles probleem?
Seleta mulle kuidas mõned vennad jalad kõveraks väänavad prosel seda paigaldades?
ufo56, tegu oli irooniaga.
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HannesH
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2004
|
07.09.2007 19:08:52
|
|
|
Sila est, uma ne nado...
(lollil loomal jõudu...)
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
07.09.2007 19:13:42
|
|
|
kui loll ja noor sai oldud- siis töpaõpsil sai kunagi ammu flopy lugeja saepuru täis topitud
_________________ http://www.lossirestoran.eu/ |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
07.09.2007 21:02:40
|
|
|
| indu kirjutas: |
| kui loll ja noor sai oldud- siis töpaõpsil sai kunagi ammu flopy lugeja saepuru täis topitud |
Me toppisime ventikasse saepuru jne. Kusjuures õps pani veel 5'si mulle. Mitu tundi midagi tegema ei pidanud, "parandasin" arvutit.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bmwgangste
HV kasutaja
liitunud: 27.09.2005
|
12.09.2007 09:55:51
|
|
|
Just paar päeva tagasi hakkasin vana cd kirjutajaga cd d burnima. Vajutasin Neros "Burn", kõik läks normaalselt algul, cd kogus kiirust, kuni vaatan et kirjutajal põleb roheline lamp juba punaselt ja väikest rohelist tossu tuli cd kirjutaja vahelt, esimest korda nägin sellist jura, et cd kirjutaja üritas aina kiiremini keerelda. Pakun et selle kiirus oli kindlalt palju üle 52*, hääl oli küll selliné nagu ralli autol juba, nagu kohe plahvataks.
Cd muidugi valmis ei saanud võtsin seinast juhtme kohe välja aga nüüd eile kirjutas jälle normaalselt cdsid edasi, nagu poleks midagi juhtunud.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
r32
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2005
|
12.09.2007 19:41:56
|
|
|
| bmwgangste kirjutas: |
| Cd muidugi valmis ei saanud võtsin seinast juhtme kohe välja aga nüüd eile kirjutas jälle normaalselt cdsid edasi, nagu poleks midagi juhtunud. |
Ju läks plaadiga tülli
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
13.09.2007 00:19:22
|
|
|
jooksupealt flopi toide 1 astme võrra valesti ja shutdown.. toitel õnneks bi-metallk aitse selliste asjade vastu ja peale 20 sek seismist asi jälle üleval.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gngstmt
HV vaatleja
liitunud: 19.02.2007
|
14.09.2007 17:14:32
|
|
|
| bmwgangste kirjutas: |
Just paar päeva tagasi hakkasin vana cd kirjutajaga cd d burnima. Vajutasin Neros "Burn", kõik läks normaalselt algul, cd kogus kiirust, kuni vaatan et kirjutajal põleb roheline lamp juba punaselt ja väikest rohelist tossu tuli cd kirjutaja vahelt, esimest korda nägin sellist jura, et cd kirjutaja üritas aina kiiremini keerelda. Pakun et selle kiirus oli kindlalt palju üle 52*, hääl oli küll selliné nagu ralli autol juba, nagu kohe plahvataks.
Cd muidugi valmis ei saanud võtsin seinast juhtme kohe välja aga nüüd eile kirjutas jälle normaalselt cdsid edasi, nagu poleks midagi juhtunud. |
Kusjuures mul juhtus ühele tuttavale muusikat kirjutades sarnane lugu. Tõmbasin Neroga lood plaadile, kirjutas plaadile ära, Nero küsib arvutis juba, et "What do you want to do next?" aga plaat välja ei tulnud, hakkas samuti pöördeid koguma pisitasa. Kui ma arvasin, et kusagil 52* võiks juba sees olla, plaat välja ka ei tule, ei My Computeri alt Eyect, ega ka nupu tagumisest ei piisanud, sai lihtsalt restart teha ja kõik töötas. Isegi plaat oli korralik, kuigi välja tulles kuumas küll korralikult.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
14.09.2007 18:30:22
|
|
|
Ükskord "üritasin" oma odavaid kõlareid kruvikeerajaga parandada, aga lõppes sellega, et kõlari sees oli mingi magnet mis tõmbas nagu naksti minu võtme sinna külge ja toimus plahvatus minu nina ees. Korgid lõi läbi ja kõlareid ei andnud enam parandada.
viimati muutis Sprocket 14.09.2007 18:48:57, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaak82
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.02.2003
|
14.09.2007 18:42:39
|
|
|
| seoses asjade valetpidi külgepanekuga: eks itimehed ole ühed pehmenäpud - ei suutnud mina ära imestada, kuidas üks tugev eesti naine suutis hp printerile juhtme teistpidi sisse suruda - pidi ikka looma jõud olema. /--\ otsiku \--/ sisse.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarantel
HV veteran

liitunud: 08.03.2003
|
14.09.2007 21:15:46
|
|
|
| mõistus ja jõud on tavaliselt pöördvõrdelises seoses.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fredd
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.12.2003
|
15.09.2007 20:35:15
|
|
|
| Sprocket kirjutas: |
| Ükskord "üritasin" oma odavaid kõlareid kruvikeerajaga parandada, aga lõppes sellega, et kõlari sees oli mingi magnet mis tõmbas nagu naksti minu võtme sinna külge ja toimus plahvatus minu nina ees. Korgid lõi läbi ja kõlareid ei andnud enam parandada. |
sa parandaid kõlarid kruvikeerajatega samal ajal, kui nad sees on, või mis?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
15.09.2007 20:45:53
|
|
|
Tuleb nii välja .
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rallitaja
HV veteran
liitunud: 16.09.2006
|
23.09.2007 01:35:46
|
|
|
| Marduuhin kirjutas: |
rallitaja, jõudu pole?
Molex, ide/sata kaablid ei lähe ka tagurpidi pesa.. Mälud, prosed ei lähe ka valet pidi pessa.. |
kõik õnnestub valesti pessa lükata, kui kasutada sama suurt jõudu, kui auto rattamutrite kinnitamisel. Nagu HannesH ütles: lollil loomal jõudu. Kui ikka ise aru ei saa, et DDR2 mälu DDR slotti topid ja tavalisest suuremat jõudu hakkad rakendama, siis...
Minul ei tohiks jõust puudu tulla. Vähemalt praegu. Usun, et siin on palju inimesi, kes ei ole võimelised keldritrepist 160 kg kaaluvat monstrumit üles vedama.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kickija
HV veteran

liitunud: 08.02.2006
|
23.09.2007 09:38:05
|
|
|
| tsitaat: |
...keldritrepist 160 kg kaaluvat monstrumit üles vedama.
|
Kui sa oma mootorratast mõtlesid siis miks ta sul keldris oli? Pidureid polnud?
_________________ Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud? |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rallitaja
HV veteran
liitunud: 16.09.2006
|
23.09.2007 10:45:23
|
|
|
| Keldris sellepärast, et seal sai teda remonditud, kui garaazis veel auto ees oli. Kui auto kadus, viisin garaazi, tegin veel nipet-näpet ja sõitsin.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
23.09.2007 15:56:01
|
|
|
| rallitaja kirjutas: |
Minul ei tohiks jõust puudu tulla. Vähemalt praegu. Usun, et siin on palju inimesi, kes ei ole võimelised keldritrepist 160 kg kaaluvat monstrumit üles vedama. |
fitness.ee
Seal mine uhkusta oma ilu- ja jõunumbritega.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rallitaja
HV veteran
liitunud: 16.09.2006
|
23.09.2007 18:07:33
|
|
|
softis, irw... kui sa mind näeks, siis sa seda ei soovitaks
Agajah... Et OT ei oleks, panen siia ühe jugtunud loo:
Arvuti ei funksinud peale väljalülitamist. Tõstsin asjad korpusest välja ja kõik nagu kellavärk
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
20.10.2007 03:49:12
|
|
|
| tegelt see pole küll arvutiga seotud. kunagi oli mul üks sõber, tehnikas ikka suht tuim. mängisime kaarte kambas, sõber näpib midagi s90 kõllidega, korraga käib võimas litakas, no ikka tõsine litakas. sõber oli kõlari juhtmetpidi stepslisse pannud...
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
20.10.2007 12:15:46
|
|
|
mul on 1 tuttav, kes suudab kõik tehnilised seadmed lihtsalt katki teha.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
loivar
HV kasutaja

liitunud: 31.08.2004
|
21.10.2007 10:40:51
|
|
|
| vipu kirjutas: |
| tegelt see pole küll arvutiga seotud ..... .... sõber oli kõlari juhtmetpidi stepslisse pannud... |
Aasta oli 85. Oskasin sugulase kassettmaki "teise ilma saata". Lihtsalt lasin audiosisestusse 220V. Miks nii juhtus on pikk ja igav teema. Makk oli uhiuus ja maksis ~kuupalga. Kuna just olin ise üht raadiot remontinud, mis samuti 220V valesse kohta saanud oli ja seal praktiliselt mingeid silmnähtavaid jälgi polnud, siis soovitasin maki omanikul riist garantiiremonti viia. Paari päeva pärast sai mees uue maki.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
21.10.2007 12:57:33
|
|
|
sai siis tuttaval arvutit kokku pandud ja puhastatud ja lõpuks siis hakkasin videot sisse lükkama ja ossa krt kondegas pani jehhat (video kaar maksis üle 4k.) mis siis ikka algul oli paanika pärast, kui nats mõeldud siis liimisin kondeka tagasi juhe seina ja vauhh asi töötas õnnelik õnnetus
tuttav ei tea seda siiani
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
21.10.2007 13:12:40
|
|
|
noorena võtsin vana arvuti juppideks ja arvaaasin olen nii tark et panen kokku tagasi
asi lõpuotsal lykkasin arvuti sisse ja muud ei n2inud kuid sinist suitsu
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
8
HV Guru
liitunud: 27.04.2005
|
21.10.2007 13:43:43
|
|
|
| ärihai kirjutas: |
sai siis tuttaval arvutit kokku pandud ja puhastatud ja lõpuks siis hakkasin videot sisse lükkama ja ossa krt kondegas pani jehhat (video kaar maksis üle 4k.) mis siis ikka algul oli paanika pärast, kui nats mõeldud siis liimisin kondeka tagasi :lol: juhe seina ja vauhh asi töötas :o õnnelik õnnetus :D
tuttav ei tea seda siiani :lol: |
Tõenäoliselt oli tegemist lihtsalt ühega paljudest toiteahela filterkondensaatoritest näiteks. Põhimõtteliselt mõne üksiku sellise ärakukkumine tavaliselt midagi ei mõjuta, vähemalt esmapilgul töötab samahästi. Kahtlen, kas just tagasiliimimine seda kondekat kontaktivõimeliseks enam tegi...
Endalgi on näiteks mälude pessalükkamisel mõnikord küüneserv äärmiste SMD-takistite/kondekate vastu surunud. Pärast esimest ehmatust kontrollides pole siiski õnneks miski irdunud.
Ei meeldi ka need kõvakettad, millel alloleval plaadil elektroonikapudinad väljaspidiselt paigutatud on. Rasket ketast normaalasendis lapiti kuhugi lauale pannes tuleb alati ülihoolikalt jälgida, et kogemata mingit prahti või konarust alla ei jää. Sest kaugus nende detailide pinna ja lauapinna vahel on ülinapp. Lisaks muidugi ka ketta kättehaaramine, kui siis need pudinad pihku jäävad (mis ka staatilise mõttes eriti kasulik pole). Õnneks nüüd viimasel ajal on rohkem kettaid hakanud ilmuma, kus elektroonikaplaat on asjadega sissepoole - nt. uued Seagate kettad on ka nüüd sedapidi. WD on muidugi juba aastaid nii olnud...
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spongerdan
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2007
|
21.10.2007 13:52:13
|
|
|
eelmise aasta suvel yritasin oma arvutile 2 USB-d juurde panna. aga kuna pistik ei sobinud emaplaadiga (rohkem pinne oli pistikul), siis yhendasin lihtsalt selle pistiku pesaga ära usus, et ehk... .Arvutit käima pannes käis pisike pauk ja tuli suitsu, aga arvuti läks tööle . Töötab siiani
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kapitan
Kaevur

liitunud: 21.10.2007
|
22.10.2007 12:12:40
|
|
|
võtsin kunagi ps1 lahti ja hakkasin emaplaati näppima. ainuke asi mis ma unustasin teha, et ps ennem vooluvõrgust välja võtta. nii ma siis enda elu esimese 220 saingi.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
al_z
HV vaatleja
liitunud: 20.02.2007
|
22.10.2007 13:00:18
|
|
|
| Kapitan kirjutas: |
võtsin kunagi ps1 lahti ja hakkasin emaplaati näppima. ainuke asi mis ma unustasin teha, et ps ennem vooluvõrgust välja võtta. nii ma siis enda elu esimese 220 saingi.  |
ps1 polnud alaldi mitte adapteriga masinast eraldi?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mälukaart
HV vaatleja
liitunud: 17.10.2007
|
22.10.2007 13:19:26
|
|
|
| suuremal on see sees aga väiksemal on eraldi
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
26.10.2007 21:04:00
|
|
|
ma sain oma esimesed 220 viie aastaselt. toppisin kaks juhet seina ja sain mõned sekundid rämedat valu tunda. a õnneks ei juhtunudki midagi... isegi p a s k ei läind lahti
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
26.10.2007 21:08:05
|
|
|
väike ot: umbes samavanuselt sai pistikusse topitud mingi suva juhe/traat niimoodi, et üks ots ühes, teine teises augus. Mina põnevusega jälgin - traat hakkas võbisema, kuni lõpuks lõi seinast leegi välja. Õnneks midagi põlema ei läinud, aga pärast sain vanaisa käest kõvasti nuhelda.
Olid ajad..
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
26.10.2007 21:12:52
|
|
|
| 2III7 kirjutas: |
ma sain oma esimesed 220 viie aastaselt. toppisin kaks juhet seina ja sain mõned sekundid rämedat valu tunda. a õnneks ei juhtunudki midagi... isegi p a s k ei läind lahti  |
SAma vanalt oli mul loogikat traat väänata u kujuliseks ja paberiga mätsida kinni kust ma käega hoian ja seine lükata Särtsu ei saanudki, sõimata küll.
Siin pole vist kostud aga paarid aastad tagasi mõtlesin igavusest kompoti lahti lammutada, mõtlemata kust mida ära kiskusin. Nuputamiseks mis juhe kuhu läheb läks omajagu 6tundi
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
26.10.2007 21:19:15
|
|
|
Võin ennast kah "5-e aastaste Elektrilöögigruppi" lisada Sukavarras näppu ja vooluvõrku - faasi - ja siiani on meeles
Ja siiani meeldib, kui elekter vähe ergutab - tugevaim litakas on olnud tõenäoliselt Veneaegsest lampvärvitelerist, kui käsi kõrgepingeplokis 5kV detailile sattus...
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iceincube
HV veteran

liitunud: 18.11.2005
|
27.10.2007 01:47:46
|
|
|
Ma trumpan teid kohe üle.. Ma oleks arvatava enesetapu 3 aastaselt saavutanud.
Õnneks panin suust mõõda juhtme ja läks põske. Sellest ka arm põsepeal.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
27.10.2007 04:22:31
|
|
|
Suutsin 3 tundi tagasi KÜÜNEGA ????!!!!
geforce 2 mx 400-lt 2 takistit või mis asjad need on, 1 mm pikkused seal PCB peal ..
maha niita ja just lõpetasin tagasi jootmise, minu imestuseks, asi töötab ikka edasi, need asjad niidsin maha nii, et mu jalg takerdus monitori juhtme taha kui mässasin samal ajal telefoni ülese korjamisega, pöörasin teise poole, hakkasin edasi sammuma uuesti laua taha ja võta näpust .. (ps: arvutil pole korpust ümber) väike komistus ja küüs on siiamaani valus..
igatahes, pildi viskas säbruliseks ära, panin masina kinni, joodsin tagasi ja töötab, hetkel veel vähemalt (thui thui thui)
päris õnnestunud varahommik.
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
al_z
HV vaatleja
liitunud: 20.02.2007
|
27.10.2007 12:25:19
|
|
|
| kutsa99 kirjutas: |
Suutsin 3 tundi tagasi KÜÜNEGA ????!!!!
geforce 2 mx 400-lt 2 takistit või mis asjad need on, 1 mm pikkused seal PCB peal ..
maha niita ja just lõpetasin tagasi jootmise, minu imestuseks, asi töötab ikka edasi, need asjad niidsin maha nii, et mu jalg takerdus monitori juhtme taha kui mässasin samal ajal telefoni ülese korjamisega, pöörasin teise poole, hakkasin edasi sammuma uuesti laua taha ja võta näpust .. (ps: arvutil pole korpust ümber) väike komistus ja küüs on siiamaani valus..
igatahes, pildi viskas säbruliseks ära, panin masina kinni, joodsin tagasi ja töötab, hetkel veel vähemalt (thui thui thui)
päris õnnestunud varahommik. |
huvitav tuba sul. Eriti hea kooslus on Kass ja lahtine arvuti:D (staatika ja käpaga ventikas:D)
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
27.10.2007 12:55:07
|
|
|
kutsa99, küünega?? Ma ei suutnud isegi kruvikeerajaga neid sealt maha saada.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kickija
HV veteran

liitunud: 08.02.2006
|
27.10.2007 12:55:45
|
|
|
MiXeR, eks ta mingi kehva firma toode
_________________ Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud? |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
al_z
HV vaatleja
liitunud: 20.02.2007
|
27.10.2007 21:51:48
|
|
|
| kickija kirjutas: |
MiXeR, eks ta mingi kehva firma toode  |
hea oli et "lahjem tina" muidu oleks koos rajaga lahti rebind.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
27.10.2007 22:03:15
|
|
|
| MiXeR kirjutas: |
kutsa99, küünega?? Ma ei suutnud isegi kruvikeerajaga neid sealt maha saada.  |
Sul vast kehv kruvikas siis tal aga hea küüs
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|