Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Teie õnnetused arvutiga märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 44, 45, 46  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kirp79
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2007 01:10:52 vasta tsitaadiga

Mul on väiksed vennad kaksikud ja neil on kahepeale laptop. Üks istus sellega mingisuguse mänguplatsi redeli peal. Järsku käis PÕMAKI - teine vend pani murutraktoriga täiskiirusel vastu sama redeli posti, vend lendas redeli otsast alla ja lapparil murdus samuti üks pool ekraani hoidjast äracnagu kodanikul iceincube.
_________________
ME
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dianatrix
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.03.2006




sõnum 17.08.2007 01:58:18 vasta tsitaadiga

kirp79 kirjutas:
vend lendas redeli otsast alla ja lapparil murdus samuti üks pool ekraani hoidjast äracnagu kodanikul iceincube.

Äkki ta ongi see päga. icon_lol.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 17.08.2007 14:50:43 vasta tsitaadiga

Nii, õnnetust õnneks ei tulnud aga õpetlik lugu siiski icon_biggrin.gif
---
Oli siis vaja omale vanast prosejahutist (socket AM2 stock) videole (6600GT) uus jahuti meisterdada, kõik sai mõõdetud jne, saabus aeg kinnitamiseks, tuleb välja, termopastat pole, OK, kasutame siis stockis olnud termopasta riismeid uuesti, windoosasse sisse, temp 60 kraadi ringis, hakkan mängima, näitab 90C aga pilli veel kotti ei pannud. No selge, see ei kõlba aga keegi tark kunagi rääkis et hambapasta pidi ka sobima, tõin siis kapist mingi tuubi Sensodyne pastat, panen peale, kole vedel on, aga vedel pidigi hea olema, lähen windoosasse, NFS Most Wanted käima, pilt triibuline ja arvuti koos. Kähku siis video välja ja uurima. Too hambapasta oli seal all sõna otseses mõttes nagu rabedaks muutunud kumm, pühkisin selle sodi pealt minema ja hakkasin mõtlema, kust pastat saada (raha ka polnud, et poodi joosta).
Hakkab siis silma prose jahuti (freezer 64pro) talla alt välja punnitav korralik kogus MX-1 pastat, egas midagi, kruvikas kätte ja kruvikaga surkisin selle üleliigse pasta sealt ära ja määrisin GPU peale, jahuti peale ja windoosasse, temp. mängimisel üle 45C mitte kuidagi ei lähe ja mitte mingit häält ei tee, kuigi vent käib peal 8) lõpp hea aga algus mitte icon_biggrin.gif

Loo moraal: Alati enne jahutusega mässamist varuge termopastat ja Sensodyne hambapasta selleks ei kõlba icon_lol.gif
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 17.08.2007 14:54:55 vasta tsitaadiga

senosdyne on ju tundlikele hammastele.. muidugi ei kõlba icon_eek.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 17.08.2007 14:57:16 vasta tsitaadiga

iceincube, arvad, et blendamed oleks paremini mõiganud?
seal mingid terad ka muidu sees, et l33t-soojustjuhtivad-mikrograanulid?
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 23.08.2007 13:51:41 vasta tsitaadiga

RPG16, colgate herbal sobib, ise kasutasin ühikas nädalavahetusel ükskord ammu kui proset sai vahetatud. pasta oli otsas ja nädalavahetusel õhtul ei leidnud uut kusagilt. töötas kenasti paar päeva, õhuga kokkupuutuv osa kuivas ää, aga pindade vahel oli norm thumbs_up.gif icon_razz.gif
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cromaclear
HV kasutaja
Cromaclear

liitunud: 02.04.2007




sõnum 07.09.2007 13:52:07 vasta tsitaadiga

DDR sloti toppinud DDR2 mälu, mis siis ikka mälu ja emaplaat läksid.
Panin arvutit kokku, vendid töötavad, miks pilti ette ei võta, selle lisa p4 pinni olin unustanud panemata. Toiteploki läbi lasknud, midagi kindlasti veel. thumbs_up.gif

_________________
BF3 platoon : http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655240976803519/
BF3 nick : KrisRhazta
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 07.09.2007 17:21:20 vasta tsitaadiga

Cromaclear kirjutas:
DDR sloti toppinud DDR2 mälu, mis siis ikka mälu ja emaplaat läksid.


See ei ole võimalik. DDR2 ei istu DDR slotti. Nii jaburat asja ei maksa välja mõelda.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 07.09.2007 17:24:04 vasta tsitaadiga

rallitaja, jõudu pole? icon_rolleyes.gif

Molex, ide/sata kaablid ei lähe ka tagurpidi pesa.. Mälud, prosed ei lähe ka valet pidi pessa..

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2007 17:28:17 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
rallitaja, jõudu pole? icon_rolleyes.gif

Molex, ide/sata kaablid ei lähe ka tagurpidi pesa.. Mälud, prosed ei lähe ka valet pidi pessa..

Molex läheb kindlasti , sitemal toitel icon_biggrin.gif ja satal samamoodi kui mingi talumees tuleb karujõuga lükkama icon_biggrin.gif

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.09.2007 17:31:16 vasta tsitaadiga

Marduuhin, prose ei lähegi valetpidi pessa doh.gif Teisel pool pole ju jalgu.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 07.09.2007 18:04:43 vasta tsitaadiga

Renka, Paned jalgade vahed termopastat täis ja siis radika peale.. Milles probleem?

Seleta mulle kuidas mõned vennad jalad kõveraks väänavad prosel seda paigaldades?

ufo56, tegu oli irooniaga.

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HannesH
HV kasutaja
HannesH

liitunud: 01.03.2004




sõnum 07.09.2007 19:08:52 vasta tsitaadiga

Sila est, uma ne nado... icon_razz1.gif

(lollil loomal jõudu...)
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2007 19:13:42 vasta tsitaadiga

kui loll ja noor sai oldud- siis töpaõpsil sai kunagi ammu flopy lugeja saepuru täis topitud
_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2007 21:02:40 vasta tsitaadiga

indu kirjutas:
kui loll ja noor sai oldud- siis töpaõpsil sai kunagi ammu flopy lugeja saepuru täis topitud


Me toppisime ventikasse saepuru jne. Kusjuures õps pani veel 5'si mulle. Mitu tundi midagi tegema ei pidanud, "parandasin" arvutit. icon_lol.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bmwgangste
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2005




sõnum 12.09.2007 09:55:51 vasta tsitaadiga

Just paar päeva tagasi hakkasin vana cd kirjutajaga cd d burnima. Vajutasin Neros "Burn", kõik läks normaalselt algul, cd kogus kiirust, kuni vaatan et kirjutajal põleb roheline lamp juba punaselt icon_eek.gif ja väikest rohelist tossu tuli cd kirjutaja vahelt, esimest korda nägin sellist jura, et cd kirjutaja üritas aina kiiremini keerelda. Pakun et selle kiirus oli kindlalt palju üle 52*, hääl oli küll selliné nagu ralli autol juba, nagu kohe plahvataks.

Cd muidugi valmis ei saanud võtsin seinast juhtme kohe välja aga nüüd eile kirjutas jälle normaalselt cdsid edasi, nagu poleks midagi juhtunud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r32
Kreisi kasutaja
r32

liitunud: 15.01.2005




sõnum 12.09.2007 19:41:56 vasta tsitaadiga

bmwgangste kirjutas:
Cd muidugi valmis ei saanud võtsin seinast juhtme kohe välja aga nüüd eile kirjutas jälle normaalselt cdsid edasi, nagu poleks midagi juhtunud.


Ju läks plaadiga tülli icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.09.2007 00:19:22 vasta tsitaadiga

jooksupealt flopi toide 1 astme võrra valesti ja shutdown.. toitel õnneks bi-metallk aitse selliste asjade vastu ja peale 20 sek seismist asi jälle üleval.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gngstmt
HV vaatleja

liitunud: 19.02.2007




sõnum 14.09.2007 17:14:32 vasta tsitaadiga

bmwgangste kirjutas:
Just paar päeva tagasi hakkasin vana cd kirjutajaga cd d burnima. Vajutasin Neros "Burn", kõik läks normaalselt algul, cd kogus kiirust, kuni vaatan et kirjutajal põleb roheline lamp juba punaselt icon_eek.gif ja väikest rohelist tossu tuli cd kirjutaja vahelt, esimest korda nägin sellist jura, et cd kirjutaja üritas aina kiiremini keerelda. Pakun et selle kiirus oli kindlalt palju üle 52*, hääl oli küll selliné nagu ralli autol juba, nagu kohe plahvataks.

Cd muidugi valmis ei saanud võtsin seinast juhtme kohe välja aga nüüd eile kirjutas jälle normaalselt cdsid edasi, nagu poleks midagi juhtunud.

Kusjuures mul juhtus ühele tuttavale muusikat kirjutades sarnane lugu. Tõmbasin Neroga lood plaadile, kirjutas plaadile ära, Nero küsib arvutis juba, et "What do you want to do next?" aga plaat välja ei tulnud, hakkas samuti pöördeid koguma pisitasa. Kui ma arvasin, et kusagil 52* võiks juba sees olla, plaat välja ka ei tule, ei My Computeri alt Eyect, ega ka nupu tagumisest ei piisanud, sai lihtsalt restart teha ja kõik töötas. Isegi plaat oli korralik, kuigi välja tulles kuumas küll korralikult.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 14.09.2007 18:30:22 vasta tsitaadiga

Ükskord "üritasin" oma odavaid kõlareid kruvikeerajaga parandada, aga lõppes sellega, et kõlari sees oli mingi magnet mis tõmbas nagu naksti minu võtme sinna külge ja toimus plahvatus minu nina ees. Korgid lõi läbi ja kõlareid ei andnud enam parandada.

viimati muutis Sprocket 14.09.2007 18:48:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaak82
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2007 18:42:39 vasta tsitaadiga

seoses asjade valetpidi külgepanekuga: eks itimehed ole ühed pehmenäpud - ei suutnud mina ära imestada, kuidas üks tugev eesti naine suutis hp printerile juhtme teistpidi sisse suruda - pidi ikka looma jõud olema. /--\ otsiku \--/ sisse.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarantel
HV veteran
tarantel

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2007 21:15:46 vasta tsitaadiga

mõistus ja jõud on tavaliselt pöördvõrdelises seoses.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fredd
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2007 20:35:15 vasta tsitaadiga

Sprocket kirjutas:
Ükskord "üritasin" oma odavaid kõlareid kruvikeerajaga parandada, aga lõppes sellega, et kõlari sees oli mingi magnet mis tõmbas nagu naksti minu võtme sinna külge ja toimus plahvatus minu nina ees. Korgid lõi läbi ja kõlareid ei andnud enam parandada.
sa parandaid kõlarid kruvikeerajatega samal ajal, kui nad sees on, või mis?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 15.09.2007 20:45:53 vasta tsitaadiga

Tuleb nii välja icon_smile.gif .
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 23.09.2007 01:35:46 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
rallitaja, jõudu pole? icon_rolleyes.gif

Molex, ide/sata kaablid ei lähe ka tagurpidi pesa.. Mälud, prosed ei lähe ka valet pidi pessa..

kõik õnnestub valesti pessa lükata, kui kasutada sama suurt jõudu, kui auto rattamutrite kinnitamisel. Nagu HannesH ütles: lollil loomal jõudu. Kui ikka ise aru ei saa, et DDR2 mälu DDR slotti topid ja tavalisest suuremat jõudu hakkad rakendama, siis...

Minul ei tohiks jõust puudu tulla. Vähemalt praegu. Usun, et siin on palju inimesi, kes ei ole võimelised keldritrepist 160 kg kaaluvat monstrumit üles vedama.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 23.09.2007 09:38:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:

...keldritrepist 160 kg kaaluvat monstrumit üles vedama.

Kui sa oma mootorratast mõtlesid siis miks ta sul keldris oli? Pidureid polnud? icon_lol.gif

_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 23.09.2007 10:45:23 vasta tsitaadiga

Keldris sellepärast, et seal sai teda remonditud, kui garaazis veel auto ees oli. Kui auto kadus, viisin garaazi, tegin veel nipet-näpet ja sõitsin.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 23.09.2007 15:56:01 vasta tsitaadiga

rallitaja kirjutas:


Minul ei tohiks jõust puudu tulla. Vähemalt praegu. Usun, et siin on palju inimesi, kes ei ole võimelised keldritrepist 160 kg kaaluvat monstrumit üles vedama.


fitness.ee

Seal mine uhkusta oma ilu- ja jõunumbritega.


icon_razz.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 23.09.2007 18:07:33 vasta tsitaadiga

softis, irw... kui sa mind näeks, siis sa seda ei soovitaks icon_biggrin.gif

Agajah... Et OT ei oleks, panen siia ühe jugtunud loo:

Arvuti ei funksinud peale väljalülitamist. Tõstsin asjad korpusest välja ja kõik nagu kellavärk icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 20.10.2007 03:49:12 vasta tsitaadiga

tegelt see pole küll arvutiga seotud. kunagi oli mul üks sõber, tehnikas ikka suht tuim. mängisime kaarte kambas, sõber näpib midagi s90 kõllidega, korraga käib võimas litakas, no ikka tõsine litakas. sõber oli kõlari juhtmetpidi stepslisse pannud...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.10.2007 12:15:46 vasta tsitaadiga

mul on 1 tuttav, kes suudab kõik tehnilised seadmed lihtsalt katki teha.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loivar
HV kasutaja
loivar

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2007 10:40:51 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
tegelt see pole küll arvutiga seotud ..... .... sõber oli kõlari juhtmetpidi stepslisse pannud...
icon_redface.gif Aasta oli 85. Oskasin sugulase kassettmaki "teise ilma saata". Lihtsalt lasin audiosisestusse 220V. Miks nii juhtus on pikk ja igav teema. Makk oli uhiuus ja maksis ~kuupalga. Kuna just olin ise üht raadiot remontinud, mis samuti 220V valesse kohta saanud oli ja seal praktiliselt mingeid silmnähtavaid jälgi polnud, siis soovitasin maki omanikul riist garantiiremonti viia. icon_lol.gif Paari päeva pärast sai mees uue maki.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2007 12:57:33 vasta tsitaadiga

sai siis tuttaval arvutit kokku pandud ja puhastatud ja lõpuks siis hakkasin videot sisse lükkama ja ossa krt kondegas pani jehhat (video kaar maksis üle 4k.) mis siis ikka algul oli paanika pärast, kui nats mõeldud siis liimisin kondeka tagasi icon_lol.gif juhe seina ja vauhh asi töötas icon_eek.gif õnnelik õnnetus icon_biggrin.gif
tuttav ei tea seda siiani icon_lol.gif

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 21.10.2007 13:12:40 vasta tsitaadiga

noorena võtsin vana arvuti juppideks ja arvaaasin olen nii tark et panen kokku tagasi
asi lõpuotsal lykkasin arvuti sisse ja muud ei n2inud kuid sinist suitsu icon_smile.gif

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
8
HV Guru

liitunud: 27.04.2005




sõnum 21.10.2007 13:43:43 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
sai siis tuttaval arvutit kokku pandud ja puhastatud ja lõpuks siis hakkasin videot sisse lükkama ja ossa krt kondegas pani jehhat (video kaar maksis üle 4k.) mis siis ikka algul oli paanika pärast, kui nats mõeldud siis liimisin kondeka tagasi :lol: juhe seina ja vauhh asi töötas :o õnnelik õnnetus :D
tuttav ei tea seda siiani :lol:

Tõenäoliselt oli tegemist lihtsalt ühega paljudest toiteahela filterkondensaatoritest näiteks. Põhimõtteliselt mõne üksiku sellise ärakukkumine tavaliselt midagi ei mõjuta, vähemalt esmapilgul töötab samahästi. Kahtlen, kas just tagasiliimimine seda kondekat kontaktivõimeliseks enam tegi...

Endalgi on näiteks mälude pessalükkamisel mõnikord küüneserv äärmiste SMD-takistite/kondekate vastu surunud. Pärast esimest ehmatust kontrollides pole siiski õnneks miski irdunud.

Ei meeldi ka need kõvakettad, millel alloleval plaadil elektroonikapudinad väljaspidiselt paigutatud on. Rasket ketast normaalasendis lapiti kuhugi lauale pannes tuleb alati ülihoolikalt jälgida, et kogemata mingit prahti või konarust alla ei jää. Sest kaugus nende detailide pinna ja lauapinna vahel on ülinapp. Lisaks muidugi ka ketta kättehaaramine, kui siis need pudinad pihku jäävad (mis ka staatilise mõttes eriti kasulik pole). Õnneks nüüd viimasel ajal on rohkem kettaid hakanud ilmuma, kus elektroonikaplaat on asjadega sissepoole - nt. uued Seagate kettad on ka nüüd sedapidi. WD on muidugi juba aastaid nii olnud...
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spongerdan
HV kasutaja
spongerdan

liitunud: 27.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2007 13:52:13 vasta tsitaadiga

eelmise aasta suvel yritasin oma arvutile 2 USB-d juurde panna. aga kuna pistik ei sobinud emaplaadiga (rohkem pinne oli pistikul), siis yhendasin lihtsalt selle pistiku pesaga ära usus, et ehk... .Arvutit käima pannes käis pisike pauk ja tuli suitsu, aga arvuti läks tööle thumbs_up.gif . Töötab siiani
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2007 12:12:40 vasta tsitaadiga

võtsin kunagi ps1 lahti ja hakkasin emaplaati näppima. ainuke asi mis ma unustasin teha, et ps ennem vooluvõrgust välja võtta. nii ma siis enda elu esimese 220 saingi. beer_yum.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
al_z
HV vaatleja

liitunud: 20.02.2007




sõnum 22.10.2007 13:00:18 vasta tsitaadiga

Kapitan kirjutas:
võtsin kunagi ps1 lahti ja hakkasin emaplaati näppima. ainuke asi mis ma unustasin teha, et ps ennem vooluvõrgust välja võtta. nii ma siis enda elu esimese 220 saingi. beer_yum.gif


ps1 polnud alaldi mitte adapteriga masinast eraldi?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mälukaart
HV vaatleja

liitunud: 17.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2007 13:19:26 vasta tsitaadiga

suuremal on see sees aga väiksemal on eraldi
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2007 21:04:00 vasta tsitaadiga

ma sain oma esimesed 220 viie aastaselt. toppisin kaks juhet seina ja sain mõned sekundid rämedat valu tunda. a õnneks ei juhtunudki midagi... isegi p a s k ei läind lahti icon_lol.gif
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2007 21:08:05 vasta tsitaadiga

väike ot: umbes samavanuselt sai pistikusse topitud mingi suva juhe/traat niimoodi, et üks ots ühes, teine teises augus. Mina põnevusega jälgin - traat hakkas võbisema, kuni lõpuks lõi seinast leegi välja. Õnneks midagi põlema ei läinud, aga pärast sain vanaisa käest kõvasti nuhelda.
Olid ajad..
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2007 21:12:52 vasta tsitaadiga

2III7 kirjutas:
ma sain oma esimesed 220 viie aastaselt. toppisin kaks juhet seina ja sain mõned sekundid rämedat valu tunda. a õnneks ei juhtunudki midagi... isegi p a s k ei läind lahti icon_lol.gif
SAma vanalt oli mul loogikat traat väänata u kujuliseks ja paberiga mätsida kinni kust ma käega hoian ja seine lükata icon_lol.gif Särtsu ei saanudki, sõimata küll.

Siin pole vist kostud aga paarid aastad tagasi mõtlesin igavusest kompoti lahti lammutada, mõtlemata kust mida ära kiskusin. Nuputamiseks mis juhe kuhu läheb läks omajagu 6tundi icon_neutral.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 26.10.2007 21:19:15 vasta tsitaadiga

Võin ennast kah "5-e aastaste Elektrilöögigruppi" lisada icon_biggrin.gif Sukavarras näppu ja vooluvõrku - faasi - ja siiani on meeles thumbs_up.gif

Ja siiani meeldib, kui elekter vähe ergutab - tugevaim litakas on olnud tõenäoliselt Veneaegsest lampvärvitelerist, kui käsi kõrgepingeplokis 5kV detailile sattus...
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 27.10.2007 01:47:46 vasta tsitaadiga

Ma trumpan teid kohe üle.. Ma oleks arvatava enesetapu 3 aastaselt saavutanud.
Õnneks panin suust mõõda juhtme ja läks põske. Sellest ka arm põsepeal.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2007 04:22:31 vasta tsitaadiga

Suutsin 3 tundi tagasi KÜÜNEGA ????!!!!
geforce 2 mx 400-lt 2 takistit või mis asjad need on, 1 mm pikkused seal PCB peal ..
maha niita ja just lõpetasin tagasi jootmise, minu imestuseks, asi töötab ikka edasi, need asjad niidsin maha nii, et mu jalg takerdus monitori juhtme taha kui mässasin samal ajal telefoni ülese korjamisega, pöörasin teise poole, hakkasin edasi sammuma uuesti laua taha ja võta näpust .. (ps: arvutil pole korpust ümber) väike komistus ja küüs on siiamaani valus..

igatahes, pildi viskas säbruliseks ära, panin masina kinni, joodsin tagasi ja töötab, hetkel veel vähemalt (thui thui thui)

päris õnnestunud varahommik.
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
al_z
HV vaatleja

liitunud: 20.02.2007




sõnum 27.10.2007 12:25:19 vasta tsitaadiga

kutsa99 kirjutas:
Suutsin 3 tundi tagasi KÜÜNEGA ????!!!!
geforce 2 mx 400-lt 2 takistit või mis asjad need on, 1 mm pikkused seal PCB peal ..
maha niita ja just lõpetasin tagasi jootmise, minu imestuseks, asi töötab ikka edasi, need asjad niidsin maha nii, et mu jalg takerdus monitori juhtme taha kui mässasin samal ajal telefoni ülese korjamisega, pöörasin teise poole, hakkasin edasi sammuma uuesti laua taha ja võta näpust .. (ps: arvutil pole korpust ümber) väike komistus ja küüs on siiamaani valus..

igatahes, pildi viskas säbruliseks ära, panin masina kinni, joodsin tagasi ja töötab, hetkel veel vähemalt (thui thui thui)

päris õnnestunud varahommik.


huvitav tuba sul. Eriti hea kooslus on Kass ja lahtine arvuti:D (staatika ja käpaga ventikas:D)
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2007 12:55:07 vasta tsitaadiga

kutsa99, küünega?? icon_biggrin.gif Ma ei suutnud isegi kruvikeerajaga neid sealt maha saada. icon_razz.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 27.10.2007 12:55:45 vasta tsitaadiga

MiXeR, eks ta mingi kehva firma toode icon_lol.gif
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
al_z
HV vaatleja

liitunud: 20.02.2007




sõnum 27.10.2007 21:51:48 vasta tsitaadiga

kickija kirjutas:
MiXeR, eks ta mingi kehva firma toode icon_lol.gif


hea oli et "lahjem tina" muidu oleks koos rajaga lahti rebind.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2007 22:03:15 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:
kutsa99, küünega?? icon_biggrin.gif Ma ei suutnud isegi kruvikeerajaga neid sealt maha saada. icon_razz.gif

Sul vast kehv kruvikas siis icon_biggrin.gif tal aga hea küüs icon_biggrin.gif

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Teie õnnetused arvutiga mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 44, 45, 46  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.