Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows Vista märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 80, 81, 82 ... 188, 189, 190  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2007 21:23:25 vasta tsitaadiga

mks kirjutas:
soulshaker kirjutas:
No pardoon, loll jutt ju. Ise soovitaks samuti kõikidel mängude harrastajatel ja tõsisemalt Office´i kasutajatel XP peale minna, sest Vista kalab ikka asisel.
Mis puutub Office`isse, siis loomulikult Word ei pane pange, kui seal oma referaati kirjutad, aga kui faili maht on mahukam, sisaldab graafikuid, siis on hoopis teine teema. Oma lõputööga sai ikka asiselt jauratud, kui Office kala pani (tegelikult Vista kala, sest XP all pole Word ega Excel kordagi kokku jooksnud). Sama lugu Exceliga, Vista all pidevad panged (kõik Office updated on peal), XP all toimib aga suurepäraselt.

Mängudest niipalju, et XP all on Trackmania Unitedil fps ~100 kandis, siis Vistas kobaga ~30 juures (8800GTS-iga). Counter-Strike: Source`is loadib jõhkralt kaua.

PS! Mis te arvata, miks XP müüki pikendati 6 kuu võrra??? (sest Vista on crap)


BS... Kes rauda ei jaksa osta, kasutab XP-d edasi
Huvitab, kas sa tegid XP pealt upgrade'i või tegid clean installi? Upgrade puhul on jah kalad, ülejäänud puhkudel on viga tihendi oskamatuses... XP müüki pikendati sellepärast, et paljud firmad ei taha _põhimõtte_ pärast Vistale üle minna enne kui Sp1 on valmis ja saadaval...


Teen alati clean installi!
Mis puutub rauda, siis raua taha pole asi jäänud ma tahaks uskuda. Kui parem riistvara oleks, siis Vista ei toetaks nagunii uuemaid asju icon_biggrin.gif
http://www.postimees.ee/161007/esileht/olulised_teemad/tarbija24/tehnika/289685.php?hollandlased-voitlevad-vista-vastu
ma arvan, et me kõik oleme ise süüdi, et Vista meile näkku paneb! Noooot!

PS! kasutan originaal Vistat (ise ei ostnud, sain vana komplektida lihtsalt kaasa)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2007 21:29:50 vasta tsitaadiga

Kahjuks oled küll ise süüdi... see, et seadmete tootjad ei viitsi drivereid treida on Vista viga? See, et rahval on WIN98 aegsed arvutid on Vista viga? Vista ongi ju mõeldud tänapäeva, miks peaks tegema mingitele pannidele sobivat OS-i ja samas uutel arvutitel ei saaks seda ilu nautida? Samuti töötab mul Office, Winamp, Kaspersky, Ad-aware, everest, daemon-tools, MOHA(hea mäng(Y)) jne... ei ole siiamaani midagi, mis mul ei töötaks peale selle hädise WUSB11v4-ja, milles on ka süü Linksysil mitte Vistal.

I have spoken.

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2007 21:36:07 vasta tsitaadiga

maatriks, Well spoken thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2007 21:37:00 vasta tsitaadiga

soulshaker, irw...

peavoolumeedias on otse loomulikult alati mõistlikud teemad.

loe artiklit lähemalt, 59% avastas, et hetke softist midagi ei tööta vista peal ja 49% avastas, et raud ei toeta vistat (vana raud, võin kihla vedada). ei usu, et seal mingit asjalikku probleemi oli.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
physics
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2007




sõnum 16.10.2007 22:12:43 vasta tsitaadiga

sai siis uuesti vista ultimate x64 peale installitud ja ennäe, nüüd töötavad asjad korralikult isegi icon_razz.gif meeldiv, rahul hetkel vistaga icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2007 23:45:39 vasta tsitaadiga

MEGAIRW icon_lol.gif .Lugesin neid ülalpostitatud postimehe artikli kommentaare
Naersin hea minuti jagu icon_lol.gif doh.gif .Osad kaebavad,et Vista küsib iga asja kohta kinnitust(hmm eusa_think.gif ...mis featuur see küll olla võiks? icon_razz.gif ).Teine jälle kaebas,et miks ta peab twiikima Vistat(a`la UAC välja jne).Tema tahtvat kohe out-of-the box töötavat OS-i icon_rolleyes.gif ...no great...kui selline asi leiutatakse andke mullegi teada thumbs_up.gif .Maksku siis kellelegi IT mehele kes talle selle ära twiigiks icon_rolleyes.gif .Osad muidugi raiusid ,et Vista veel liiga toores...muidugi ega ta neil Pentium 2 ja 256MB RAM-i peal suurt edasi ei küpsegi icon_lol.gif .

Üks isegi julges väita,et enamus probleeme ei tulene OS-i ja tooli vahelisest tihendist icon_eek.gif (mingi koopamees raudselt icon_lol.gif )

Mul Vista 5+ .Kui saaks annaks isegi 6+ 8) thumbs_up.gif .Samas hiljuti ajutiselt XP oli siis käitus see küll suht veidralt mul samal raual icon_confused.gif ....ca 5 minutit läks aega enne kui jõnksutamata tööle läks.2 päeva jooksul 1 BSOD thumbs_down.gif (Vista all 15 kuuga 1 OS põhjustatud BSOD...seegi pole kindel) ja installida ei tahtnud ka hästi(kolmandal katsel sain setupiga ühele poole).Miks?...pole küll mingi superekspert aga pakun kahte asja...Kõvakettad ja/või Mälud.Kettad mul mõlemad SATA ja neid XP teatavasti hästi ei seedi icon_lol.gif (Vista aga lausa armastab icon_smile.gif ).

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inzman
HV vaatleja
Inzman

liitunud: 12.02.2007




sõnum 17.10.2007 08:44:29 vasta tsitaadiga

Endal on Vistaga head kogemused. Installisin esimest korda Vista beta kohe kui see välja lasti. Tollal tundus küll, et Vista võib prügikasti visata, aga eks asi oli selles pigem, et ta siiski BETA oli ning alguses võõristav tundus, rääkimata muidugi sellest et tollane arvuti liiga juust oli icon_lol.gif Aga nüüd, kus mul on soetatud uus ja korralik arvuti, millele Vista Ultimate hindeks 5,8 paneb, siis küll millegi üle kurta ei ole. Viirusetõrjeks kasutan KIS7.0, ei ole enam ka muude programmidega väga probleeme olnud. Kasutajale ma iseenesest VÄGA suurt vahet ei näe, kas kasutada XP või Vistat, aga eks Vista plussidest ja miinustest saab aru alles siis, kui oled pisut kauem seda kasutanud. Minu poolt Vistale head punktid.
Aga küsimus oleks ka minu poolt selline, et kas 32bit või 64bit?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 17.10.2007 09:03:27 vasta tsitaadiga

Inzman kirjutas:
Endal on Vistaga head kogemused. Installisin esimest korda Vista beta kohe kui see välja lasti. Tollal tundus küll, et Vista võib prügikasti visata, aga eks asi oli selles pigem, et ta siiski BETA oli ning alguses võõristav tundus, rääkimata muidugi sellest et tollane arvuti liiga juust oli icon_lol.gif Aga nüüd, kus mul on soetatud uus ja korralik arvuti, millele Vista Ultimate hindeks 5,8 paneb, siis küll millegi üle kurta ei ole. Viirusetõrjeks kasutan KIS7.0, ei ole enam ka muude programmidega väga probleeme olnud. Kasutajale ma iseenesest VÄGA suurt vahet ei näe, kas kasutada XP või Vistat, aga eks Vista plussidest ja miinustest saab aru alles siis, kui oled pisut kauem seda kasutanud. Minu poolt Vistale head punktid.
Aga küsimus oleks ka minu poolt selline, et kas 32bit või 64bit?
Mis mõte on sel küsimisel icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
Sadu kordi nämmutatud, et 64-biti rakendusi jms. alles vähe. Kel siiski neist piisab, mis on juba olemas, visaku kulli-kirja...........
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
runover
HV vaatleja

liitunud: 22.11.2002




sõnum 17.10.2007 13:10:58 vasta tsitaadiga

Mul on endal vabriku poolt Vistaga varustatud Inspirion 1520. Kuna on mõningaid probleemseid punkte selle Vistaga, olen otsustanud panna paralleelselt teisele partatsioonile XP. Aga siin on väike probleem. XP-d installides ei sa XP aru, et mul on teine op sys peal ja rõõmsalt kirjutab boot ini üle nii, et boodib ainult XP-sse. Kui ma võtan Vista ja ütlen, et repair boot sector, siis saab XP kohe kinga ja boodib ainult Vista. Ja nii see pendel käib. Olen lugenud, et kui mul oleks esimene install XP ja kui ma laseks Vista peale, siis tuvastatakse teatud nippidega ka XP nimeline op sys. Kuid ma ei viitsi nüüd sedasi asjale läheneda, et teen masina täiesti puhtaks, panen XP ja siis Vista.

Minu küsimus ongi, kas keegi teab kuidas ma saan Vistaga varustatud masinale XP peale panna nii, et mul oleks dosis võimalik valida mida boodib? Kõik ideed on teretulnud. Ma ei ole kindel, et kas boot.ini sisu ümberkirjutamisest on kasu, pealegi ma ei mäletagi mis käsuridadega seal opereeritigi.


viimati muutis runover 17.10.2007 13:15:15, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2007 13:15:05 vasta tsitaadiga

runover, Mis ma muud oskan öelda kui teemasiseneotsing icon_idea.gif
Asja arutatud paljukordi beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
runover
HV vaatleja

liitunud: 22.11.2002




sõnum 17.10.2007 13:17:11 vasta tsitaadiga

dreamx kirjutas:
runover, Mis ma muud oskan öelda kui teemasiseneotsing icon_idea.gif
Asja arutatud paljukordi beer_yum.gif


Kui sa pead silmas, et see on siin teemas arutatud siis ma seda siin 162 leheküljega teemas jäängi otsima! icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2007 13:25:18 vasta tsitaadiga

runover, Ei pisadin silmas väikest kasti teemapäises vaskul servas icon_idea.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 17.10.2007 14:01:32 vasta tsitaadiga

runover kirjutas:
Mul on endal vabriku poolt Vistaga varustatud Inspirion 1520. Kuna on mõningaid probleemseid punkte selle Vistaga, olen otsustanud panna paralleelselt teisele partatsioonile XP. Aga siin on väike probleem. XP-d installides ei sa XP aru, et mul on teine op sys peal ja rõõmsalt kirjutab boot ini üle nii, et boodib ainult XP-sse. Kui ma võtan Vista ja ütlen, et repair boot sector, siis saab XP kohe kinga ja boodib ainult Vista. Ja nii see pendel käib. Olen lugenud, et kui mul oleks esimene install XP ja kui ma laseks Vista peale, siis tuvastatakse teatud nippidega ka XP nimeline op sys. Kuid ma ei viitsi nüüd sedasi asjale läheneda, et teen masina täiesti puhtaks, panen XP ja siis Vista.

Minu küsimus ongi, kas keegi teab kuidas ma saan Vistaga varustatud masinale XP peale panna nii, et mul oleks dosis võimalik valida mida boodib? Kõik ideed on teretulnud. Ma ei ole kindel, et kas boot.ini sisu ümberkirjutamisest on kasu, pealegi ma ei mäletagi mis käsuridadega seal opereeritigi.

http://neosmart.net/dl.php?id=1 icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 17.10.2007 18:55:02 vasta tsitaadiga

natuke loll küsimus võibolla aga kas 64bitisel peavad kõik proged (msn, nerod jne jne) olema 64bitisele mõeldud. Või on proge mis töötavad mõlema peal?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2007 19:03:07 vasta tsitaadiga

symmi kirjutas:
natuke loll küsimus võibolla aga kas 64bitisel peavad kõik proged (msn, nerod jne jne) olema 64bitisele mõeldud. Või on proge mis töötavad mõlema peal?

On kaks program files kausta: 1: Program Files<---64bit 2:Program files(x86)<<--32bit. Siiamaani isegi WIN XP 32bit mängud töötavad 64bit Vista all thumbs_up.gif

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2007 19:12:38 vasta tsitaadiga

symmi, draiverid peavad olema ja ka antiviirusprogrammid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 17.10.2007 19:25:56 vasta tsitaadiga

Suured tänud... Üks küsimus veel CoreTemp ei tööta 64biti all? Mina igastahes seda tööle ei saa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2007 19:29:08 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
antiviirusprogrammid.

Erilist tähelepanu pöörake sellele sõnale. 64bitisele töötavat tasuta antiviirust naljata ei leia, ainuke reaalselt töötav, mille suutsin leida oli Kapersky Internet Security 6.0 aga seegi on 30 päeva proovikas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2007 20:19:56 vasta tsitaadiga

NOD32 24/7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2007 22:46:05 vasta tsitaadiga

Kas ma olen ainuke kellel vistaga ei näita break.com videosid?
Ei Maxthoniga ega IE-ga. XP-ga aga näitab mõlema brauseriga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 17.10.2007 23:35:31 vasta tsitaadiga

artur- kirjutas:
Kas ma olen ainuke kellel vistaga ei näita break.com videosid?
Ei Maxthoniga ega IE-ga. XP-ga aga näitab mõlema brauseriga.


flash on installitud?

btw, maxthon = ie (põhimõtteliselt, maxthon on lihtsalt ilusam kasutajaliides ja mõned lisafunktsioonid sellelesamale IE mootorile)...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2007 08:32:18 vasta tsitaadiga

Jah ma tean küll mis see maxthon on. Flash installitud loomulikult aga sinna kuhu video peaks tulema jääb lihtsalt tühi koht ja lehe laadimise kohta ütleb DONE. thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anonymic
Kreisi kasutaja
anonymic

liitunud: 04.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2007 21:13:51 vasta tsitaadiga

Ma ei tea nüüd kui õigesse kohta see läks aga abi vaja. Sülearvutil peal siis Vista. Sai kaust piltidega desktopile tiritud ja nüüd teeb explorer restardi. Kaustu kustutada ka ei saa. Mida teha?

Problem signature
Problem Event Name: APPCRASH
Application Name: explorer.exe
Application Version: 6.0.6000.16386
Application Timestamp: 4549b091
Fault Module Name: StackHash_d6aa
Fault Module Version: 0.0.0.0
Fault Module Timestamp: 00000000
Exception Code: c0000005
Exception Offset: 0000b7a4
OS Version: 6.0.6000.2.0.0.768.3
Locale ID: 1061
Additional Information 1: d6aa
Additional Information 2:


ehk annab see mingit infot icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 18.10.2007 22:30:56 vasta tsitaadiga

selline küsimus, et kuidas muuta windows exploreri menu bari. tahaks sinna delete ja properties ikoonid juurde tekitada. xp all oli lihtne- menu baril parem klõps ja customize ja saigi ikoone juurde panna ja ära võtta aga kuidas see vistal mõeldud on? jube tüütu on faile ära kustutada nii, et teed failil parema klõpsu ja siis valid delete. eelistaks ikkagi kui konkreetne ikoon oleks kusagil.

ja selline asi ka veel, et kui tahaks arvuti kinni panna siis shut down valikus on default pakkumine sleep. aga ma tahaks, et ta kas jätaks viimase valiku meelde (shut down, hibernate, sleep, restart jne...) või oleks default valik shut down ja alati pakuks seda. sest sleep on asi mida ma lihtsalt ei kasuta ja pehmelt öeldes on tüütu iga kord kui tahaks arvutit kinni panna hakata seda valikut taga otsima.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2007 23:11:27 vasta tsitaadiga

bbbb kirjutas:
selline küsimus, et kuidas muuta windows exploreri menu bari. tahaks sinna delete ja properties ikoonid juurde tekitada. xp all oli lihtne- menu baril parem klõps ja customize ja saigi ikoone juurde panna ja ära võtta aga kuidas see vistal mõeldud on? jube tüütu on faile ära kustutada nii, et teed failil parema klõpsu ja siis valid delete. eelistaks ikkagi kui konkreetne ikoon oleks kusagil.

ja selline asi ka veel, et kui tahaks arvuti kinni panna siis shut down valikus on default pakkumine sleep. aga ma tahaks, et ta kas jätaks viimase valiku meelde (shut down, hibernate, sleep, restart jne...) või oleks default valik shut down ja alati pakuks seda. sest sleep on asi mida ma lihtsalt ei kasuta ja pehmelt öeldes on tüütu iga kord kui tahaks arvutit kinni panna hakata seda valikut taga otsima.

Control Panel\Appearance and Personalization\Folder Options\View\"use check boxes to select items" ...konkreetselt sinu küsimusele ei vasta aga check boxidega saad välja sorteerida vajalikud failid ja siis anda vastava korralduse kas kustutada,muuta nime vms thumbs_up.gif .


Control Panel\System and Maintenance\Power Options\Change Plan Settings\Change Advanced Power Settings\Power Buttons and lid\Start Menu Power Button\Setting: ...Saad muuta start menüü power buttoni funktsiooni Shut Down peale ja säästad sellega veidi aega thumbs_up.gif

Ühtlasi keda huvitab siis leidsin lihtsama lahenduse kui tahad mingi faili ownership-i võtta aga ei viitsi menüüs tuhlata(ega ise ka ei viitsi icon_neutral.gif ).Installid lihtsalt ühe registrivõtme ja saad paremklikiga faili omanikuks...paljude failide puhul check boxidesse linnukesed ja paremklikk "take ownership" veel eriti pro 8) thumbs_up.gif .
Link: http://www.howtogeek.com/howto/windows-vista/add-take-ownership-to-explorer-right-click-menu-in-vista/

NB icon_exclaim.gif Ise pole veel jõudnud testida aga kommentaaridest järeldub,et toimib thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2007 23:19:20 vasta tsitaadiga

Enable 4GB of memory on Vista
ei tea, pole 4gb masinat käepärast icon_razz.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2007 23:25:51 vasta tsitaadiga

Kuulujutud räägivad, et PAE töötab ainult serveriversioonides. Samamoodi /3GB võti. Ei oska kinnitada.
PAE ei vaja 64bit CPU'd, näiteks Athlon XP toetab samuti PAE. PAE ei sõltu NUMA-st ega DEP'ist minu mälu järgi.
Teisel lehel olev pilt näitab ikka 3GB RAM.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 19.10.2007 06:15:53 vasta tsitaadiga

siis veel selline küsimus, et kuidas ma saan tühistada cd või dvd plaatide kirjutamise lubamise. dvd seadme properties all on küll burn valik aga sealt ei saa seda tühistada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2007 15:38:53 vasta tsitaadiga

Miks mul Vistaga videote vaatamine ei õnnestu? - kui hakkan vaatama Media Player'iga, siis videol pilt tõksub ja CPU on 100% icon_rolleyes.gif
XPga teises arvutis on kõik normaalne...
XviD on installitud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2007 15:42:07 vasta tsitaadiga

lu1de, Kasutad ikka Vista jaoks tehtud Kooodekite pac-i või lihtsalt lambist tõmbasid midagi igaksjuhuks selga icon_idea.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2007 15:53:55 vasta tsitaadiga

seda viimast varianti icon_redface.gif

edit:
proovin siis seda:
http://www.free-codecs.com/download/Vista_Codec_Package.htm
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2007 16:08:46 vasta tsitaadiga

lu1de, Lase rahulikult kõik käsn maha ja tipi googlesse Vista codecpac ja saad õiged endale thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 19.10.2007 16:10:40 vasta tsitaadiga

http://www.cole2k.net/?display=Codec-Pack-Advanced
väga hea codec pack minuarust, kasutan seda koguaeg ja kõik töötab väga hästi thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2007 18:15:54 vasta tsitaadiga

lu1de kirjutas:
seda viimast varianti icon_redface.gif

edit:
proovin siis seda:
http://www.free-codecs.com/download/Vista_Codec_Package.htm

ennem lisaks sellele installisin ka uusima Divx'i ja nüüd video jookseb normaalselt ja CPU ka ei ole enam 100% peal aga full screeni minnes (nagu ka enne) on nii et must pilt on ainult. kui aimata et kus nupud asuvad ja neid vajutada, siis need töötavad aga muidu on jah must pilt ainult ees ja video hääled taustaks...

aga ok proovin siis ka neid teisi asju thumbs_up.gif

edit2:
symmi kirjutas:
http://www.cole2k.net/?display=Codec-Pack-Advanced
väga hea codec pack minuarust, kasutan seda koguaeg ja kõik töötab väga hästi thumbs_up.gif

see ka full screeni töötama ei pannud icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2007 18:26:11 vasta tsitaadiga

lu1de, Ju siis esimesest lollusest on miskine asi Vista hinge jäänud kriipima.
Nüüd teed juba teadlikult kenasti format C: ja paned õiged asjad peale thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2007 18:30:36 vasta tsitaadiga

dreamx kirjutas:
lu1de, Ju siis esimesest lollusest on miskine asi Vista hinge jäänud kriipima.
Nüüd teed juba teadlikult kenasti format C: ja paned õiged asjad peale thumbs_up.gif

mingi parem lahendus peab ju ka olema icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2007 18:35:52 vasta tsitaadiga

Kõik vanad koodekid maha ja K-Lite koodek pakk peale.

See eemaldab automaatselt installi käigus kõik vanad ja poolikult installeerunud koodekid. Minul on töötanud juba alates varastest Vista buildidest peale(5344 jne)

http://www.free-codecs.com/K_Lite_Codec_Pack_download.htm Sealt vali STANDARD
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2007 18:47:29 vasta tsitaadiga

lu1de, On küll lihtsam variant thumbs_up.gif
Lihtsalt rahulikult rapsimata teha kohe õieti icon_idea.gif
Aga see rohkem selline iroonia hõnguline OT icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2007 18:54:22 vasta tsitaadiga

K-Lite - sellega sama jama icon_neutral.gif

aga VLCga muidugi töötab kõik normaalselt icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 19.10.2007 18:57:56 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda kuidas ma saaks mingi nupu alla panna seda, et siis ekraanil lähek nii ja siis pärast tagasi ka icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2007 19:05:57 vasta tsitaadiga

mcaff kirjutas:
Oskab keegi öelda kuidas ma saaks mingi nupu alla panna seda, et siis ekraanil lähek nii ja siis pärast tagasi ka icon_rolleyes.gif

quick launchil 4s nupp sellel pildil IMHO

oops icon_redface.gif


viimati muutis M00t 19.10.2007 19:23:18, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2007 19:09:50 vasta tsitaadiga

mcaff kirjutas:
Oskab keegi öelda kuidas ma saaks mingi nupu alla panna seda, et siis ekraanil lähek nii ja siis pärast tagasi ka icon_rolleyes.gif


tsitaat:
Windows Key + Spacebar: Show Windows Sidebar
Windows Key + D: Show Desktop
Windows Key + Tab: Flip 3D Windows
Ctrl + Windows Key + Tab: Flip 3D which stays on desktop, you can then scroll with up, down, left and right keys
Windows Key + E: Opens Explorer window
Windows Key + R: Opens the Run dialogue box
Windows Key + T: Tabs between running applications on the taskbar
Windows Key + F: Opens the search window
Windows Key + G: Gives the sidebar the focus and when you press this key combination again it tabs between the gadgets on the sidebar
Windows Key + L: Locks the computer
Windows Key + U: Opens the Ease of Access Center
Windows Key + M: Minimizes all windows
Shift + Windows Key + M: Undo minimize windows
Windows Key + X: Opens the Windows Mobility center
Windows Key + Number: Press the Win key and then choose a number of the applications that are in the quick launch task bar. An example would be if second icon on the taskbar (starting from left) is IE, you would press Windows Key + 2 and it will launch IE.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2007 00:00:23 vasta tsitaadiga

kite codecid töötavad mul megahästi thumbs_up.gif ei töötanud hoopis ffdshow hakkas loopima päris hulle erorreid
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 20.10.2007 18:44:41 vasta tsitaadiga

Suutsi prügikasti ära kustutada icon_lol.gif keegi teab kuidas tagasi saaks icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2007 19:22:20 vasta tsitaadiga

mcaff kirjutas:
Suutsi prügikasti ära kustutada icon_lol.gif keegi teab kuidas tagasi saaks icon_biggrin.gif


Desktopil parem klikk - Personalize - Change desktop icons(vasakul üleval)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2007 14:25:14 vasta tsitaadiga

Vista ütles et see videojama on sellest et heliga on probleemid - et kas helikaart pole installitud või on driverid vanad icon_eek.gif
tõmbasin siis tootja kodulehelt uusimad Vista driverid ja ikka sama jama icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2007 14:38:00 vasta tsitaadiga

lu1de kirjutas:
Vista ütles et see videojama on sellest et heliga on probleemid - et kas helikaart pole installitud või on driverid vanad icon_eek.gif
tõmbasin siis tootja kodulehelt uusimad Vista driverid ja ikka sama jama icon_neutral.gif

Mis helikaardist jutt käib?
Vanad helikaardi driverid lasid maha Device Manageriga enne uute pealepanekut?
Kirjelda seda "videojama" lähemalt...pilt must aga heli on...pole pilti pole heli...ühtegi videot ei mängi vms???

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2007 15:47:26 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
lu1de kirjutas:
Vista ütles et see videojama on sellest et heliga on probleemid - et kas helikaart pole installitud või on driverid vanad icon_eek.gif
tõmbasin siis tootja kodulehelt uusimad Vista driverid ja ikka sama jama icon_neutral.gif

Mis helikaardist jutt käib?
Vanad helikaardi driverid lasid maha Device Manageriga enne uute pealepanekut?
Kirjelda seda "videojama" lähemalt...pilt must aga heli on...pole pilti pole heli...ühtegi videot ei mängi vms???

vanu ei lasknud maha...
helikaart on mingisugune Realtek AC97
probleem on see, et Windows Media Playeriga ei saa full screenis videoid vaadata - must pilt on ainult ees (ääred on natuke teist värvi tumedad alt ja ülevalt) ja heli on. Kui full screenist välja minna, siis tavaliselt tuleb kas error või hakkab video pilt virvendama.
Vahest ka musta pildi asemel jääb see kaader mis parajasti mängis ekraanile jne...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2007 15:49:01 vasta tsitaadiga

pigem on see video ja/või -draiverite jama
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2007 16:53:12 vasta tsitaadiga

nüüd uninstallisin vanad driverid ja siis alles installisin uued aga ikka jah on see jama icon_neutral.gif
aga nagu juba öeldud, siis VLCga on kõik normaalne icon_eek.gif icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows Vista mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 80, 81, 82 ... 188, 189, 190  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.