|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
15.10.2007 02:46:23
|
|
|
no raibe. tööle panned on paar minutit must pilt ees ja siis teeb arvuti restardi. või siis vahest loobib lihtsalt desktopile. proovisin igasuguseid videodrivereid. teiste mängudega probleeme ei esine.
kaardiks gf 7600go
EDIT: tööle sain bInitializeShadersOnDemand=False muutmine bInitializeShadersOnDemand=True'ks aitas. leidsin ühest foorumist.
noh 800x600 ja detailid "2" peal jookseb nii 30-50fps . aga mäng ise on juba sellise pildi juures super
driveriks on 94.24 nüüd ja töötab samuti. ei ole vaja kõige uuemaid!
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nuub
HV vaatleja
liitunud: 03.01.2003
|
15.10.2007 06:31:41
|
|
|
| angel kirjutas: |
Või on see loogika et pilt on nii sogane ja udune et ei saa aru et graafika on sitt
Igatahes treilerites jms kraamis kus U3 mootorit esitati nägin ma nagu paremat graafikat...  |
ütle mis sul Screen Percentage väärtuseks on Settings>Video>Advanced all ?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A-Circus.
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2002
|
15.10.2007 09:55:17
|
|
|
| Ma pole vist ühtegi demo nii palju mänginud, kui UT3 oma. Ning vastupidiselt mõnele minule väga meeldib, et UT3 kannab traditsioonilise UT vaimu edasi, st liikumine, relvad jms on vana hea.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
capa
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2005
|
15.10.2007 10:10:02
|
|
|
sai ka siis demo ära proovitud ja mulle täitsa meeldis...ja kui fullis graafika veel paremaks läheb siis on täitsa
performance on küll väga hea demos FPS ~60kandis koguaeg....kui 15 boti vastu mängisin ja 5-6 vana samas kohas madistasid siis langes 40 peale aga alla selle pole näinud
mõned pildid ka kui kedagi huvitab: www.capa.planet.ee/UT3
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
15.10.2007 11:20:11
|
|
|
On see normaalne, et igakord kui UT3 demo käima panna siis settingud ( input e. control settings ) on default jälle? Ja see post processing on ka default ? Reso on paigas nagu peab
_________________ Purgatory Judgement |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
15.10.2007 11:41:34
|
|
|
| tundub küll, mul sama asi
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
codemaster
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2005
|
15.10.2007 12:26:32
|
|
|
| Draco kirjutas: |
| On see normaalne, et igakord kui UT3 demo käima panna siis settingud ( input e. control settings ) on default jälle? Ja see post processing on ka default ? Reso on paigas nagu peab |
ega sa juhuslikult Windows Vistat ei kasuta? Mul oli sama asi mängudega, et muudan setinguid aga kui uuesti mängu lähen on kõik jälle deafultis. Avastasin, et visa uus "turvasüsteem" ei lase konfi muuta õigemini ei save'i muudatusi. Seega keerasin selle asja kinni ja siis töötas ilusti.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
15.10.2007 13:03:38
|
|
|
| codemaster kirjutas: |
| Draco kirjutas: |
| On see normaalne, et igakord kui UT3 demo käima panna siis settingud ( input e. control settings ) on default jälle? Ja see post processing on ka default ? Reso on paigas nagu peab |
ega sa juhuslikult Windows Vistat ei kasuta? Mul oli sama asi mängudega, et muudan setinguid aga kui uuesti mängu lähen on kõik jälle deafultis. Avastasin, et visa uus "turvasüsteem" ei lase konfi muuta õigemini ei save'i muudatusi. Seega keerasin selle asja kinni ja siis töötas ilusti. |
Tänud. ( Vista jah )
EDIT: Enne pole nagu märganud sellist asja
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
15.10.2007 13:59:20
|
|
|
| By default keerab Vista mingil imepõhjusel enamik faile read-only formaati. Ise olen pidanud võtma linnukese maha, muutnud ära settungid mängus sees ja siis kohe uuesti file read-only kujule tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MitchriX
HV kasutaja
liitunud: 06.01.2005
|
15.10.2007 14:01:03
|
|
|
Damn, vCTF mode's saab lippu ainult skate'ga vedada..nagu mis mõttes? Niipalju siis scorpioniga rallitamisest
Hüppamine on natuke naljakas neile, kes vaid UT2K4 pelanud - tahaks nii vägisi dodgejumpida ...ja shockcombo effect on ka imo palju kunnim eelnevas seerias (heli eriti).
Loodetavasti saab modidega seda mängu veel "paremaks" muuta ...aga muidu on nagu UT ikka - full of hardcore action 8)
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lepp
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.05.2004
|
15.10.2007 14:28:23
|
|
|
| MitchriX kirjutas: |
Damn, vCTF mode's saab lippu ainult skate'ga vedada..nagu mis mõttes? Niipalju siis scorpioniga rallitamisest
Hüppamine on natuke naljakas neile, kes vaid UT2K4 pelanud - tahaks nii vägisi dodgejumpida ...ja shockcombo effect on ka imo palju kunnim eelnevas seerias (heli eriti).
Loodetavasti saab modidega seda mängu veel "paremaks" muuta ...aga muidu on nagu UT ikka - full of hardcore action 8) |
mängi tf2-te siis saad alles aktsiooni endale.. minu arvates on ut liiga omas "mullis" kinni.. midagi uuenduslikku naq ei olegi.. lihtsalt just for fun vahel plõksida
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
15.10.2007 15:55:36
|
|
|
| capa, sul on blur peal ? Vähemalt tundub.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raynor
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2005
|
15.10.2007 16:23:45
|
|
|
| Lepp kirjutas: |
| MitchriX kirjutas: |
Damn, vCTF mode's saab lippu ainult skate'ga vedada..nagu mis mõttes? Niipalju siis scorpioniga rallitamisest
Hüppamine on natuke naljakas neile, kes vaid UT2K4 pelanud - tahaks nii vägisi dodgejumpida ...ja shockcombo effect on ka imo palju kunnim eelnevas seerias (heli eriti).
Loodetavasti saab modidega seda mängu veel "paremaks" muuta ...aga muidu on nagu UT ikka - full of hardcore action 8) |
mängi tf2-te siis saad alles aktsiooni endale.. minu arvates on ut liiga omas "mullis" kinni.. midagi uuenduslikku naq ei olegi.. lihtsalt just for fun vahel plõksida |
TF2 ja UT on olemuselt liialt erinevad, et neid võrrelda. UT põhi on alati olnud puhtalt DM/TDM ja CTF.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
15.10.2007 16:28:18
|
|
|
Fantastiline pela
'nuff said
_________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lepp
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.05.2004
|
15.10.2007 16:58:18
|
|
|
| eks esal saab näha mis see lanis endast kujutab
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marek114
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2006
|
15.10.2007 17:20:13
|
|
|
| Lepp kirjutas: |
| eks esal saab näha mis see lanis endast kujutab |
Hehe, siis peab endal ka peal hoidma, lööks teiega kampa seal.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
15.10.2007 18:58:25
|
|
|
Hamachis keegi võiks teha mängu ja proovida kui see üldse beta demol serveri tegemise võimalust on
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
15.10.2007 19:09:27
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
Hamachis keegi võiks teha mängu ja proovida kui see üldse beta demol serveri tegemise võimalust on  |
pole hamachit vaja.. yle neti töötab ka ilusti
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
15.10.2007 21:44:49
|
|
|
Medium graafikaga töötab demo suhtkoht mängitavalt... saaks prosele korralikuma jahutuse peale, siis saaks rahulikult mängida (mul jahutus praak, ja seega teeb resasid pidevalt.. läheb liiga kuumaks.. praegugi 68c)... Aga mäng on ise kah mõnus tapmine... ka relvad on head... eriti mõnus on snaipriga lasta...
Tundub, et arvuti ei jäägi sel aastal ilma mängudeta
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lepp
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.05.2004
|
15.10.2007 21:50:38
|
|
|
mängudeta ei jää arvuti kohe kindlasti mitte.. ei jõua kõike valve mänge korralikult mängidagi
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lepp
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.05.2004
|
15.10.2007 23:04:39
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
Mis siin veel Valve mängudest rääkida.Ma pole jõudnud veel isegi GRAW2 ega COD4 proovida kuna nii palju teist on mida mängida . |
räägin valve mängudest kuna tf2 ja cs:s on kaks enam mängitavat mängu minu jaoks.. nüüd vist lisandub sinna ka CoD4
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
16.10.2007 12:57:24
|
|
|
| Kurat ei suuda otsustada, kas osta ut või mitte .P kõik varasemad osad olemas ja ribadeks mängitud, kuid uut ei vea masin välja. Eks millalgi tuleb uuem masin ka, aga.. no.. fafa.. ei jää nagu töö kõrvalt nii palju vaba aega mängimiseks, kui tahaks .)
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MONX33
HV vaatleja
liitunud: 06.10.2007
|
16.10.2007 15:57:03
|
|
|
| Tegu päris hea mänguga mida soovitan mängida mina oma Pentium D 2.8 GHz 2gb ram ja geforce 7900gs saan mängida tätsa lõdvalt max graafikaga huvitav kas fulli ja demo (beta) on ka mingi graafiline vahe?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
16.10.2007 15:59:35
|
|
|
| MONX33 kirjutas: |
| Tegu päris hea mänguga mida soovitan mängida mina oma Pentium D 2.8 GHz 2gb ram ja geforce 7900gs saan mängida tätsa lõdvalt max graafikaga huvitav kas fulli ja demo (beta) on ka mingi graafiline vahe? |
pane oma GSile 1600*1050 reso taha ja vaata siis kui lõdvalt jookseb
Vaevalt et ta 1024* resogagi lõdvalt veaks kui aa AF peale panna.
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jt234
HV veteran

liitunud: 12.04.2005
|
16.10.2007 16:53:17
|
|
|
Kristoferr, reso ei ole kõigile tähtis
1280X1024 vms peaks see video hakkama saama küll (kohe proovin)
_________________ Dima oli siin |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
16.10.2007 16:58:20
|
|
|
| jt234 kirjutas: |
Kristoferr, reso ei ole kõigile tähtis
1280X1024 vms peaks see video hakkama saama küll (kohe proovin) |
HD2600PRO 1050.-
e6300@2GHz
1280x1024
Max Detail
Võimalikult action pack pildid, et fps madal oleks.
  
  
  
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tqz
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2005
|
16.10.2007 17:20:05
|
|
|
| MONX33 kirjutas: |
| Tegu päris hea mänguga mida soovitan mängida mina oma Pentium D 2.8 GHz 2gb ram ja geforce 7900gs saan mängida tätsa lõdvalt max graafikaga huvitav kas fulli ja demo (beta) on ka mingi graafiline vahe? |
Fullis on detailsemad tekstuurid.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MONX33
HV vaatleja
liitunud: 06.10.2007
|
16.10.2007 17:24:03
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
| MONX33 kirjutas: |
| Tegu päris hea mänguga mida soovitan mängida mina oma Pentium D 2.8 GHz 2gb ram ja geforce 7900gs saan mängida tätsa lõdvalt max graafikaga huvitav kas fulli ja demo (beta) on ka mingi graafiline vahe? |
pane oma GSile 1600*1050 reso taha ja vaata siis kui lõdvalt jookseb
Vaevalt et ta 1024* resogagi lõdvalt veaks kui aa AF peale panna. |
Prooviks aga ei saa kuna monitor rohkem välja ei luba (max 1280x1024)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
16.10.2007 17:49:14
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| Võimalikult action pack pildid, et fps madal oleks. |
oleks vähemalt 4-5 vastast korraga ekraanil Link gun'ide või RL'dega siis võiks nii öelda.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
16.10.2007 19:37:21
|
|
|
| Keera blur kinni ja vaata siis, mida su 7900GS tegema hakkab.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
16.10.2007 20:23:26
|
|
|
motion blur on alati performancet maha võtnud miks ta UT's peaks vastupidi olema?
teeks võrdleva benchi ka motionblur= false/true aga >demoplay "failinimi" ei taha töötada
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tqz
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2005
|
16.10.2007 20:43:38
|
|
|
| Demode playback ei pidanud demoversioonis töötamagi, vähemalt selles beta demos mitte.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
16.10.2007 20:47:19
|
|
|
| Nu, on ka nii ? Kui mul blur oli false pandud, siis ikkam ängu alguses mõnda aega tsipa hakkis, kuna ilmselt RAm sõi isuga endale asju sisse. Blur true korral aga ei toimunud mingeid jõkse ka alguses.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
16.10.2007 21:06:06
|
|
|
motionbluri puhul peab ju gpu rohkem arvutusi tegema.
kui ekraanil oleks üks pöörlev kuubik lihtsalt siis kaadrid kuvatakse üksteise järel aga sellesama kuubiku liikumise blurrituna näitamiseks peab
samplima ja kuvama ka ajutisi vahepositsioone vms.
ei väida, et see on 100% korrektne jutt aga umbes nii saan mina sellest aru.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
16.10.2007 21:07:52
|
|
|
üldiselt kehtib jah reegel et igasugune blurr jms efekt koormab rohkem arvutit... aga ehk on selles betas veel mingid "vead" sees? Ei kujuta ette mis aga igatahes see demo on totaale beta... asi on suht ligadi logadi kohati.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
16.10.2007 21:16:18
|
|
|
Ok, no kui see blur on arvutile ainult kooremiks, siis on küll see veel lollim asi kui Ageia füüsika. Ei tea siis, miks bluri lugu mul nii on, nagu eespool selgitasin .
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
16.10.2007 21:27:57
|
|
|
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
16.10.2007 21:42:08
|
|
|
Enamus juba vist teab, et ma olen Motion Bluri fetišist
Aga jah... selle mängu ostan vist pigem 360le... Epic rääkis, et ikkagi tuleb 360le kah ja siis on kindel, et jookseb hästi, graafika on hea ja kõike veel.. pluss ma oman stickidega
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
16.10.2007 21:43:52
|
|
|
| Nu, no aga kõik on ju nii vastikult udune, blue team tegeöased on kaugel teisel pool silda nagu mingid krdi udukogud, snaipriga eriti tore küll pead sihtida udukogu vastu.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
16.10.2007 22:09:49
|
|
|
Kusjuures mulle täiega meeldib sinna ctf mapi torni otsa hüpata ja siis sealt headshote teha.. jube kergelt tulevad need
Hoverboard on kah vinge lisa
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
16.10.2007 22:23:36
|
|
|
| Xboxi miinus on see, et AA-d pole, arvutil saab aga ise juurde panna....
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
16.10.2007 22:39:15
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| jt234 kirjutas: |
Kristoferr, reso ei ole kõigile tähtis
1280X1024 vms peaks see video hakkama saama küll (kohe proovin) |
HD2600PRO 1050.-
e6300@2GHz
1280x1024
Max Detail
Võimalikult action pack pildid, et fps madal oleks.
|
klaviatuuril nupp ü teeb konsooli lahti
ja
stat fps
prindib ilusti fpsi kah piltide peale
natukene kenam, naturaalsem pela suhtes
eniveis, mina pelan seda ca 65fpsiga macbook pro peal (c2d2.16ghz 2gb ja x1600 128mb)
ainult renderdama on pandud ainult 50%
ehk siis 1440*900 reso asemel 720*450
eriti pole jõudnud näppida settinguid, et kus hakkaks fps kukkuma
idee on aga selles et isegi kui ma ei saa full detailis või isegi miinimumis
pela lihtsalt nii nii nii lahe ja kiire ja ilus, isegi koledana
_________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
17.10.2007 15:12:20
|
|
|
| Stabby kirjutas: |
| Xboxi miinus on see, et AA-d pole, arvutil saab aga ise juurde panna.... |
Vale, PC peal ei saa ka AA-d panna. Driverist (nVidia Control Panel) pandud settingud lihtsalt ei mõika. Proovitud.
Teisalt pole lootustki, et XBOX360 toetaks sama detailsuse astet ja reso mida PC-versioon. Hiirest rääkimata. PC ftw.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
17.10.2007 15:13:53
|
|
|
| erick kirjutas: |
Vale, PC peal ei saa ka AA-d panna. Driverist (nVidia Control Panel) pandud settingud lihtsalt ei mõika. Proovitud.
Teisalt pole lootustki, et XBOX360 toetaks sama detailsuse astet ja reso mida PC-versioon. Hiirest rääkimata. PC ftw. :wink: |
Ah et kohe nii jah? Full juba väljas? Sul olemas? Kuidas? Mitmel arvutil testitud? Tootja seda infot kinnitanud on?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marek114
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2006
|
17.10.2007 15:27:08
|
|
|
| Stabby kirjutas: |
| Xboxi miinus on see, et AA-d pole, arvutil saab aga ise juurde panna.... |
Ja AA on see mis loeb.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
17.10.2007 17:34:56
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| erick kirjutas: |
Vale, PC peal ei saa ka AA-d panna. Driverist (nVidia Control Panel) pandud settingud lihtsalt ei mõika. Proovitud.
Teisalt pole lootustki, et XBOX360 toetaks sama detailsuse astet ja reso mida PC-versioon. Hiirest rääkimata. PC ftw.  |
Ah et kohe nii jah? Full juba väljas? Sul olemas? Kuidas? Mitmel arvutil testitud? Tootja seda infot kinnitanud on? |
Kas sul mingeidki baasteadmisi riistvarast on olemas või mitte? Või ehk tead midagi UT3 mängumootorist mida mina, kes ma olen selle arengut läbi publitseeritud artiklite ja intervjuude juba 3 aastat jälginud, ei tea?
Ning jah, Mark Rein ütles ühes hiljutises intervjuus Gears of War'i PC versiooni kohta, et nVidia 8800-seeria videokaardid veavad seda 1920x1200 resol "at super high frame rates", ja mainis sedagi, et PC versioonil saavad olema high-res tekstuurid, mida XBOX360 versioonil pole. Sama mootorit kasutatakse ka UT3-s, niiet selle limitatsioonid XBOX360 peal on samad mis GoW puhul.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
17.10.2007 18:29:58
|
|
|
| Marek114 kirjutas: |
| Stabby kirjutas: |
| Xboxi miinus on see, et AA-d pole, arvutil saab aga ise juurde panna.... |
Ja AA on see mis loeb. |
Suht raske on jah mingit mängu mängida ilma AA-ta, sest nüüd kui mängin kõike mänge Anti-aliasinguga ning äkki tuleb ilma AA-ta mäng, hakkab päris palju ikka silmale. Aga see ei tähenda, et mäng kohe pooleli jääks, lihtsalt kui AA pole, niuke väike miinus minu silmis.
Õnneks siiski on väga vähe neid mänge millele AA-d peale panna ei saaks (ise kasutan nHancerit, super programm ning lihtne )
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
17.10.2007 18:30:42
|
|
|
kui kord silm AA ga ära harjub siis pärast ilma selleta mängimine = ruutude vaatamine. ainult siis kui suur reso kannatab ka mängida ilma AA'ta + mõndades mängudes nagu oleksi juba AA peal ja ei märka mingit sakilist jura.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|