Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Unreal Tournament 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 18, 19, 20  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 15.10.2007 02:46:23 vasta tsitaadiga

no raibe. tööle panned on paar minutit must pilt ees ja siis teeb arvuti restardi. või siis vahest loobib lihtsalt desktopile. proovisin igasuguseid videodrivereid. teiste mängudega probleeme ei esine.

kaardiks gf 7600go

EDIT: tööle sain icon_smile.gif bInitializeShadersOnDemand=False muutmine bInitializeShadersOnDemand=True'ks aitas. leidsin ühest foorumist.
noh 800x600 ja detailid "2" peal jookseb nii 30-50fps . aga mäng ise on juba sellise pildi juures super icon_smile.gif
driveriks on 94.24 nüüd ja töötab samuti. ei ole vaja kõige uuemaid!
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuub
HV vaatleja

liitunud: 03.01.2003




sõnum 15.10.2007 06:31:41 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Või on see loogika et pilt on nii sogane ja udune et ei saa aru et graafika on sitt
Igatahes treilerites jms kraamis kus U3 mootorit esitati nägin ma nagu paremat graafikat... icon_neutral.gif

ütle mis sul Screen Percentage väärtuseks on Settings>Video>Advanced all ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2007 09:55:17 vasta tsitaadiga

Ma pole vist ühtegi demo nii palju mänginud, kui UT3 oma. Ning vastupidiselt mõnele minule väga meeldib, et UT3 kannab traditsioonilise UT vaimu edasi, st liikumine, relvad jms on vana hea.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capa
HV vaatleja
capa

liitunud: 23.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2007 10:10:02 vasta tsitaadiga

sai ka siis demo ära proovitud ja mulle täitsa meeldis...ja kui fullis graafika veel paremaks läheb siis on täitsa thumbs_up.gif
performance on küll väga hea demos FPS ~60kandis koguaeg....kui 15 boti vastu mängisin ja 5-6 vana samas kohas madistasid siis langes 40 peale aga alla selle pole näinud
mõned pildid ka kui kedagi huvitab: www.capa.planet.ee/UT3
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 15.10.2007 11:20:11 vasta tsitaadiga

On see normaalne, et igakord kui UT3 demo käima panna siis settingud ( input e. control settings ) on default jälle? Ja see post processing on ka default ? Reso on paigas nagu peab
_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2007 11:41:34 vasta tsitaadiga

tundub küll, mul sama asi
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
codemaster
HV kasutaja
codemaster

liitunud: 15.01.2005




sõnum 15.10.2007 12:26:32 vasta tsitaadiga

Draco kirjutas:
On see normaalne, et igakord kui UT3 demo käima panna siis settingud ( input e. control settings ) on default jälle? Ja see post processing on ka default ? Reso on paigas nagu peab


ega sa juhuslikult Windows Vistat ei kasuta? Mul oli sama asi mängudega, et muudan setinguid aga kui uuesti mängu lähen on kõik jälle deafultis. Avastasin, et visa uus "turvasüsteem" ei lase konfi muuta õigemini ei save'i muudatusi. Seega keerasin selle asja kinni ja siis töötas ilusti.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 15.10.2007 13:03:38 vasta tsitaadiga

codemaster kirjutas:
Draco kirjutas:
On see normaalne, et igakord kui UT3 demo käima panna siis settingud ( input e. control settings ) on default jälle? Ja see post processing on ka default ? Reso on paigas nagu peab


ega sa juhuslikult Windows Vistat ei kasuta? Mul oli sama asi mängudega, et muudan setinguid aga kui uuesti mängu lähen on kõik jälle deafultis. Avastasin, et visa uus "turvasüsteem" ei lase konfi muuta õigemini ei save'i muudatusi. Seega keerasin selle asja kinni ja siis töötas ilusti.


Tänud. ( Vista jah )
EDIT: Enne pole nagu märganud sellist asja icon_confused.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2007 13:59:20 vasta tsitaadiga

By default keerab Vista mingil imepõhjusel enamik faile read-only formaati. Ise olen pidanud võtma linnukese maha, muutnud ära settungid mängus sees ja siis kohe uuesti file read-only kujule tagasi.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MitchriX
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 15.10.2007 14:01:03 vasta tsitaadiga

Damn, vCTF mode's saab lippu ainult skate'ga vedada..nagu mis mõttes? icon_mad.gif Niipalju siis scorpioniga rallitamisest icon_neutral.gif
Hüppamine on natuke naljakas neile, kes vaid UT2K4 pelanud - tahaks nii vägisi dodgejumpida icon_razz.gif...ja shockcombo effect on ka imo palju kunnim eelnevas seerias (heli eriti).
Loodetavasti saab modidega seda mängu veel "paremaks" muuta thumbs_up.gif...aga muidu on nagu UT ikka - full of hardcore action 8)
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lepp
Kreisi kasutaja
Lepp

liitunud: 20.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2007 14:28:23 vasta tsitaadiga

MitchriX kirjutas:
Damn, vCTF mode's saab lippu ainult skate'ga vedada..nagu mis mõttes? icon_mad.gif Niipalju siis scorpioniga rallitamisest icon_neutral.gif
Hüppamine on natuke naljakas neile, kes vaid UT2K4 pelanud - tahaks nii vägisi dodgejumpida icon_razz.gif...ja shockcombo effect on ka imo palju kunnim eelnevas seerias (heli eriti).
Loodetavasti saab modidega seda mängu veel "paremaks" muuta thumbs_up.gif...aga muidu on nagu UT ikka - full of hardcore action 8)

mängi tf2-te siis saad alles aktsiooni endale.. minu arvates on ut liiga omas "mullis" kinni.. midagi uuenduslikku naq ei olegi.. lihtsalt just for fun vahel plõksida
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2007 15:55:36 vasta tsitaadiga

capa, sul on blur peal ? Vähemalt tundub.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raynor
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 15.10.2007 16:23:45 vasta tsitaadiga

Lepp kirjutas:
MitchriX kirjutas:
Damn, vCTF mode's saab lippu ainult skate'ga vedada..nagu mis mõttes? icon_mad.gif Niipalju siis scorpioniga rallitamisest icon_neutral.gif
Hüppamine on natuke naljakas neile, kes vaid UT2K4 pelanud - tahaks nii vägisi dodgejumpida icon_razz.gif...ja shockcombo effect on ka imo palju kunnim eelnevas seerias (heli eriti).
Loodetavasti saab modidega seda mängu veel "paremaks" muuta thumbs_up.gif...aga muidu on nagu UT ikka - full of hardcore action 8)

mängi tf2-te siis saad alles aktsiooni endale.. minu arvates on ut liiga omas "mullis" kinni.. midagi uuenduslikku naq ei olegi.. lihtsalt just for fun vahel plõksida

TF2 ja UT on olemuselt liialt erinevad, et neid võrrelda. UT põhi on alati olnud puhtalt DM/TDM ja CTF.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 15.10.2007 16:28:18 vasta tsitaadiga

Fantastiline pela
'nuff said

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lepp
Kreisi kasutaja
Lepp

liitunud: 20.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2007 16:58:18 vasta tsitaadiga

eks esal saab näha mis see lanis endast kujutab
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marek114
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006




sõnum 15.10.2007 17:20:13 vasta tsitaadiga

Lepp kirjutas:
eks esal saab näha mis see lanis endast kujutab

Hehe, siis peab endal ka peal hoidma, lööks teiega kampa seal.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2007 18:58:25 vasta tsitaadiga

Hamachis keegi võiks teha mängu ja proovida kui see üldse beta demol serveri tegemise võimalust on icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2007 19:09:27 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Hamachis keegi võiks teha mängu ja proovida kui see üldse beta demol serveri tegemise võimalust on icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif

pole hamachit vaja.. yle neti töötab ka ilusti icon_razz1.gif

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2007 21:44:49 vasta tsitaadiga

Medium graafikaga töötab demo suhtkoht mängitavalt... saaks prosele korralikuma jahutuse peale, siis saaks rahulikult mängida (mul jahutus praak, ja seega teeb resasid pidevalt.. läheb liiga kuumaks.. praegugi 68c)... Aga mäng on ise kah mõnus tapmine... ka relvad on head... eriti mõnus on snaipriga lasta...

Tundub, et arvuti ei jäägi sel aastal ilma mängudeta icon_razz.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lepp
Kreisi kasutaja
Lepp

liitunud: 20.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2007 21:50:38 vasta tsitaadiga

mängudeta ei jää arvuti kohe kindlasti mitte.. ei jõua kõike valve mänge korralikult mängidagi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2007 22:39:44 vasta tsitaadiga

Mis siin veel Valve mängudest rääkida.Ma pole jõudnud veel isegi GRAW2 ega COD4 proovida kuna nii palju teist on mida mängida icon_lol.gif thumbs_up.gif .
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lepp
Kreisi kasutaja
Lepp

liitunud: 20.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2007 23:04:39 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Mis siin veel Valve mängudest rääkida.Ma pole jõudnud veel isegi GRAW2 ega COD4 proovida kuna nii palju teist on mida mängida icon_lol.gif thumbs_up.gif .

räägin valve mängudest kuna tf2 ja cs:s on kaks enam mängitavat mängu minu jaoks.. nüüd vist lisandub sinna ka CoD4
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2007 12:57:24 vasta tsitaadiga

Kurat ei suuda otsustada, kas osta ut või mitte .P kõik varasemad osad olemas ja ribadeks mängitud, kuid uut ei vea masin välja. Eks millalgi tuleb uuem masin ka, aga.. no.. fafa.. ei jää nagu töö kõrvalt nii palju vaba aega mängimiseks, kui tahaks .)
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MONX33
HV vaatleja

liitunud: 06.10.2007




sõnum 16.10.2007 15:57:03 vasta tsitaadiga

Tegu päris hea mänguga mida soovitan mängida mina oma Pentium D 2.8 GHz 2gb ram ja geforce 7900gs saan mängida tätsa lõdvalt max graafikaga huvitav kas fulli ja demo (beta) on ka mingi graafiline vahe?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2007 15:59:35 vasta tsitaadiga

MONX33 kirjutas:
Tegu päris hea mänguga mida soovitan mängida mina oma Pentium D 2.8 GHz 2gb ram ja geforce 7900gs saan mängida tätsa lõdvalt max graafikaga huvitav kas fulli ja demo (beta) on ka mingi graafiline vahe?


pane oma GSile 1600*1050 reso taha ja vaata siis kui lõdvalt jookseb icon_wink.gif icon_lol.gif
Vaevalt et ta 1024* resogagi lõdvalt veaks kui aa AF peale panna.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2007 16:53:17 vasta tsitaadiga

Kristoferr, reso ei ole kõigile tähtis icon_wink.gif
1280X1024 vms peaks see video hakkama saama küll (kohe proovin)

_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2007 16:58:20 vasta tsitaadiga

jt234 kirjutas:
Kristoferr, reso ei ole kõigile tähtis icon_wink.gif
1280X1024 vms peaks see video hakkama saama küll (kohe proovin)

HD2600PRO 1050.-
e6300@2GHz


1280x1024
Max Detail
Võimalikult action pack pildid, et fps madal oleks.






_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2007 17:20:05 vasta tsitaadiga

MONX33 kirjutas:
Tegu päris hea mänguga mida soovitan mängida mina oma Pentium D 2.8 GHz 2gb ram ja geforce 7900gs saan mängida tätsa lõdvalt max graafikaga huvitav kas fulli ja demo (beta) on ka mingi graafiline vahe?

Fullis on detailsemad tekstuurid.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MONX33
HV vaatleja

liitunud: 06.10.2007




sõnum 16.10.2007 17:24:03 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
MONX33 kirjutas:
Tegu päris hea mänguga mida soovitan mängida mina oma Pentium D 2.8 GHz 2gb ram ja geforce 7900gs saan mängida tätsa lõdvalt max graafikaga huvitav kas fulli ja demo (beta) on ka mingi graafiline vahe?


pane oma GSile 1600*1050 reso taha ja vaata siis kui lõdvalt jookseb icon_wink.gif icon_lol.gif
Vaevalt et ta 1024* resogagi lõdvalt veaks kui aa AF peale panna.


Prooviks aga ei saa kuna monitor rohkem välja ei luba (max 1280x1024) icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2007 17:49:14 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Võimalikult action pack pildid, et fps madal oleks.

oleks vähemalt 4-5 vastast korraga ekraanil Link gun'ide või RL'dega siis võiks nii öelda.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2007 19:37:21 vasta tsitaadiga

Keera blur kinni ja vaata siis, mida su 7900GS tegema hakkab.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2007 20:23:26 vasta tsitaadiga

motion blur on alati performancet maha võtnud miks ta UT's peaks vastupidi olema?

teeks võrdleva benchi ka motionblur= false/true aga >demoplay "failinimi" ei taha töötada icon_confused.gif

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2007 20:43:38 vasta tsitaadiga

Demode playback ei pidanud demoversioonis töötamagi, vähemalt selles beta demos mitte.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2007 20:47:19 vasta tsitaadiga

Nu, on ka nii ? Kui mul blur oli false pandud, siis ikkam ängu alguses mõnda aega tsipa hakkis, kuna ilmselt RAm sõi isuga endale asju sisse. Blur true korral aga ei toimunud mingeid jõkse ka alguses.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2007 21:06:06 vasta tsitaadiga

motionbluri puhul peab ju gpu rohkem arvutusi tegema.
kui ekraanil oleks üks pöörlev kuubik lihtsalt siis kaadrid kuvatakse üksteise järel aga sellesama kuubiku liikumise blurrituna näitamiseks peab
samplima ja kuvama ka ajutisi vahepositsioone vms.


ei väida, et see on 100% korrektne jutt aga umbes nii saan mina sellest aru.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2007 21:07:52 vasta tsitaadiga

üldiselt kehtib jah reegel et igasugune blurr jms efekt koormab rohkem arvutit... aga ehk on selles betas veel mingid "vead" sees? Ei kujuta ette mis aga igatahes see demo on totaale beta... asi on suht ligadi logadi kohati.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2007 21:16:18 vasta tsitaadiga

Ok, no kui see blur on arvutile ainult kooremiks, siis on küll see veel lollim asi kui Ageia füüsika. Ei tea siis, miks bluri lugu mul nii on, nagu eespool selgitasin icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2007 21:27:57 vasta tsitaadiga

ot:
miks ta loll asi on? sobivalt rakendatuna lisab see mängule ainult effekti juurde.
kas blur UT's ka kasuks tuleb see on juba iseasi.
lihtne võrdlus kah, "kumb liikumine on naturaalsem"?
http://www.crysis-online.com/file_downloader.php?dir=/video/SD/(Crysis-Online)%20Motion%20Blur%20Example.wmv

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2007 21:42:08 vasta tsitaadiga

Enamus juba vist teab, et ma olen Motion Bluri fetišist icon_smile.gif
Aga jah... selle mängu ostan vist pigem 360le... Epic rääkis, et ikkagi tuleb 360le kah ja siis on kindel, et jookseb hästi, graafika on hea ja kõike veel.. pluss ma oman stickidega icon_razz.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2007 21:43:52 vasta tsitaadiga

Nu, no aga kõik on ju nii vastikult udune, blue team tegeöased on kaugel teisel pool silda nagu mingid krdi udukogud, snaipriga eriti tore küll pead sihtida udukogu vastu.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2007 22:09:49 vasta tsitaadiga

Kusjuures mulle täiega meeldib sinna ctf mapi torni otsa hüpata ja siis sealt headshote teha.. jube kergelt tulevad need
Hoverboard on kah vinge lisa thumbs_up.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2007 22:23:36 vasta tsitaadiga

Xboxi miinus on see, et AA-d pole, arvutil saab aga ise juurde panna....
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 16.10.2007 22:39:15 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
jt234 kirjutas:
Kristoferr, reso ei ole kõigile tähtis icon_wink.gif
1280X1024 vms peaks see video hakkama saama küll (kohe proovin)

HD2600PRO 1050.-
e6300@2GHz

1280x1024
Max Detail
Võimalikult action pack pildid, et fps madal oleks.

klaviatuuril nupp ü teeb konsooli lahti
ja
stat fps
prindib ilusti fpsi kah piltide peale

natukene kenam, naturaalsem pela suhtes

eniveis, mina pelan seda ca 65fpsiga macbook pro peal (c2d2.16ghz 2gb ja x1600 128mb)
ainult renderdama on pandud ainult 50%
ehk siis 1440*900 reso asemel 720*450
eriti pole jõudnud näppida settinguid, et kus hakkaks fps kukkuma
idee on aga selles et isegi kui ma ei saa full detailis või isegi miinimumis

pela lihtsalt nii nii nii lahe ja kiire ja ilus, isegi koledana

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 17.10.2007 13:32:27 vasta tsitaadiga

Juttu kuidas UT3 oskab ära kasutada proset.
http://www.anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=3127&p=1

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 17.10.2007 15:12:20 vasta tsitaadiga

Stabby kirjutas:
Xboxi miinus on see, et AA-d pole, arvutil saab aga ise juurde panna....


Vale, PC peal ei saa ka AA-d panna. Driverist (nVidia Control Panel) pandud settingud lihtsalt ei mõika. Proovitud.

Teisalt pole lootustki, et XBOX360 toetaks sama detailsuse astet ja reso mida PC-versioon. Hiirest rääkimata. PC ftw. icon_wink.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2007 15:13:53 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Vale, PC peal ei saa ka AA-d panna. Driverist (nVidia Control Panel) pandud settingud lihtsalt ei mõika. Proovitud.

Teisalt pole lootustki, et XBOX360 toetaks sama detailsuse astet ja reso mida PC-versioon. Hiirest rääkimata. PC ftw. :wink:

Ah et kohe nii jah? Full juba väljas? Sul olemas? Kuidas? Mitmel arvutil testitud? Tootja seda infot kinnitanud on?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marek114
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006




sõnum 17.10.2007 15:27:08 vasta tsitaadiga

Stabby kirjutas:
Xboxi miinus on see, et AA-d pole, arvutil saab aga ise juurde panna....

Ja AA on see mis loeb.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 17.10.2007 17:34:56 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
erick kirjutas:
Vale, PC peal ei saa ka AA-d panna. Driverist (nVidia Control Panel) pandud settingud lihtsalt ei mõika. Proovitud.

Teisalt pole lootustki, et XBOX360 toetaks sama detailsuse astet ja reso mida PC-versioon. Hiirest rääkimata. PC ftw. icon_wink.gif

Ah et kohe nii jah? Full juba väljas? Sul olemas? Kuidas? Mitmel arvutil testitud? Tootja seda infot kinnitanud on?


Kas sul mingeidki baasteadmisi riistvarast on olemas või mitte? Või ehk tead midagi UT3 mängumootorist mida mina, kes ma olen selle arengut läbi publitseeritud artiklite ja intervjuude juba 3 aastat jälginud, ei tea?

Ning jah, Mark Rein ütles ühes hiljutises intervjuus Gears of War'i PC versiooni kohta, et nVidia 8800-seeria videokaardid veavad seda 1920x1200 resol "at super high frame rates", ja mainis sedagi, et PC versioonil saavad olema high-res tekstuurid, mida XBOX360 versioonil pole. Sama mootorit kasutatakse ka UT3-s, niiet selle limitatsioonid XBOX360 peal on samad mis GoW puhul.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2007 18:29:58 vasta tsitaadiga

Marek114 kirjutas:
Stabby kirjutas:
Xboxi miinus on see, et AA-d pole, arvutil saab aga ise juurde panna....

Ja AA on see mis loeb.


Suht raske on jah mingit mängu mängida ilma AA-ta, sest nüüd kui mängin kõike mänge Anti-aliasinguga ning äkki tuleb ilma AA-ta mäng, hakkab päris palju ikka silmale. Aga see ei tähenda, et mäng kohe pooleli jääks, lihtsalt kui AA pole, niuke väike miinus minu silmis.
Õnneks siiski on väga vähe neid mänge millele AA-d peale panna ei saaks (ise kasutan nHancerit, super programm ning lihtne thumbs_up.gif )
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2007 18:30:42 vasta tsitaadiga

kui kord silm AA ga ära harjub siis pärast ilma selleta mängimine = ruutude vaatamine. ainult siis kui suur reso kannatab ka mängida ilma AA'ta + mõndades mängudes nagu oleksi juba AA peal ja ei märka mingit sakilist jura.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Unreal Tournament 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 18, 19, 20  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.