Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 463, 464, 465  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2007 18:10:22 vasta tsitaadiga

lnxab kirjutas:
uploadi piirati veelgi thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif

?

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 27.09.2007 18:33:42 vasta tsitaadiga

Spott, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=3869939#3869939 - ta ju juba vastas..........
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2007 20:46:13 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi võeti uploadi kiirust alla või mis jutt see on?
_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 27.09.2007 21:48:51 vasta tsitaadiga

eeldan siis et jutt sellest paketist: http://www.starman.ee/?nodeid=56&lang=et
seal endiselt kirjas 500/100

samuti pole nende lehel miskit uudist kiiruse alandamise kohta
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prints
Kreisi kasutaja


liitunud: 11.09.2004




sõnum 29.09.2007 01:13:33 vasta tsitaadiga

hetkel ei sa kurta starmani üle ,
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZaHooR
HV vaatleja

liitunud: 06.02.2006




sõnum 29.09.2007 18:49:20 vasta tsitaadiga

Kasutan seda Kodu paketti ja umbes nädal aega on nett üsna aeglane olnud. Mängudes on ping ~400. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 29.09.2007 19:00:10 vasta tsitaadiga

tee command linelt käsk ping www.neti.ee
ja ütle mis tulemus on
endal on keskmiselt 8ms
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZaHooR
HV vaatleja

liitunud: 06.02.2006




sõnum 29.09.2007 19:29:00 vasta tsitaadiga

endal keskmine 333ms
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2007 19:51:16 vasta tsitaadiga

ZaHooR, helista Starmani ja las kontrollivad, endal oli ka nii aga peale helistamist tehti korda.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
white
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2003




sõnum 30.09.2007 07:56:40 vasta tsitaadiga

hetkel õismäe/mustamäe kandis pingiga probleeme .. mitte katkendlik vaid lihtsalt aeglane.

Vahest aitab kui helistad ja ütled, et tahad initsialiseerimist modemile.

Probleemiga tegeletakse.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZaHooR
HV vaatleja

liitunud: 06.02.2006




sõnum 30.09.2007 14:51:48 vasta tsitaadiga

Eile helistada enam ei viitsinud. Praegu paistab kõik korras olevat, keskmine ping 8ms

Kuni kella kaheni oli kõik hea, aga siis muutus jälle aeglaseks. icon_confused.gif Helistasin ja sealt öeldi, et paljud helistavad selle pärast ning, et see on mingisugune üleüldine probleem ja nad üritavad seda parandada vms. Juba peaaegu nädal aega... icon_confused.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lnxab
HV kasutaja
lnxab

liitunud: 26.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2007 19:04:37 vasta tsitaadiga

täna hakkas siin ka jama pihta, saksamaa serveris 150-170 ping, mitu timeouti rootsi, täiesti võimatu on mängida

eesti servudesse pingides on aeglane võrreldes varasemaga
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celeron
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003




sõnum 02.10.2007 21:45:54 vasta tsitaadiga

Täna sattus siia ka sama jama: ping välismaale kõrge, palju timeoute. Perse küll, StarCrafti ei saa mängida icon_razz.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2007 21:52:01 vasta tsitaadiga

Sama jama, Eestisiseselt ping korras aga näiteks Soome CS:S serveris on packetloss 12-18 ja ping 100 icon_eek.gif Tehke korda... icon_lol.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2007 22:23:22 vasta tsitaadiga

mustamäe teel olen ja sama asi, välisühendus on NIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII aeglane icon_mad.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 02.10.2007 22:27:38 vasta tsitaadiga

Kristiines ka asi parem pole icon_evil.gif
tõsiselt peab kaaluma elioniga liitumist, kuna (imo) suht tihti on sellised jamad icon_sad.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2007 22:28:13 vasta tsitaadiga

Uus omanik keeras kraanid kinni. Kui olukord ei muutu siis tuleb teenusepakkujat vahetada icon_sad.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 02.10.2007 23:15:50 vasta tsitaadiga

kas mitte starmanil ei puudu üldse välisühendus omal? ostab ju teenust elionist icon_wink.gif raha maksmata icon_lol.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2007 00:01:06 vasta tsitaadiga

nopla... tulin reisult koju ja selline kep* lahti icon_biggrin.gif
mis teema on???

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Minttunator
HV kasutaja
Minttunator

liitunud: 13.04.2007




sõnum 03.10.2007 00:29:56 vasta tsitaadiga

Vaatasin just isegi silmaringi laiendamise mõttes noid Starmani pakkumisi - kohe üldse ei kutsu selline piirang asjaga liituma. connect küsimusele vastuseks - eks see, kas selle täis tõmbab, oleneb sellest, milleks netti kasutada, minul liigub see 40 giga mõne päevaga läbi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 03.10.2007 00:33:01 vasta tsitaadiga

Peaks jah tasakesi teiste ISPde pakkumisi uurima. Viimane nädal on starmanis jube olnud - firma poolt mingit vabandust ega seletust ka kuulnud pole, paistab uus normaalreziim olevat.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2007 00:45:09 vasta tsitaadiga

Subu kirjutas:
Peaks jah tasakesi teiste ISPde pakkumisi uurima. Viimane nädal on starmanis jube olnud - firma poolt mingit vabandust ega seletust ka kuulnud pole, paistab uus normaalreziim olevat.


ma ei tahaks uskuda, et starman sellist asja teeks... never..
aga kui teeks, siis kelle juurde liituda? et näiteks pordid lahti oleks?

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2007 02:21:57 vasta tsitaadiga

minulgi siin on starman olnud terve päeva ja õhtu sigaaeglane. samas mul oli postkastis kiri, et 2. oktoobril toimub "arendustööde etapp" ja võib esineda "kuni 15 minutilisi häireid Starmani teenuste töös". huvitav, kas siin võib mingi seos olla, et pärast arendust läks kiirus ludinal alla
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2007 02:22:20 vasta tsitaadiga

Goddam. Midagi toimub jah. Sky.fm stream katkeb tihti isegi "24 k modems" reziimil ja väljamaa servudesse riputatud muusikat on jube sitt tirida (kiirus alla 10 kB/sec, varem oli umbes 100kond kB/sec)...
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2007 02:23:44 vasta tsitaadiga

krt, nüüd on iga õhtu selline jama... icon_mad.gif tuleb jah teenuspakkujat vahetada, tuttavatel sama asi tähepoisiga. Teenindajad ajavad ka igasugu umbluud. thumbs_down.gif Siiani olin rahul klient, aga nüüd kui uued omanikud majas on jama lahti. Eks see aktsia varsti potsatab nagu küpse ploom icon_lol.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2007 08:37:27 vasta tsitaadiga

ZaHooR kirjutas:
endal keskmine 333ms

sama siin. Starman Mustamäel siis. Eile päeval oli OK, õhtulkukkus taas järsku 300 ping neti.ee või siis isegi stramani enda serverisse. Hommikul oli taas OK. Nädalavahetusel olid taas jamad - roomasin nagu loll mööda juhtmeid, sest arvasin, et poiss kuskil midagi sikutanud ja ühendus vilets. Vahetasin isegi splitteri ära, mille peale sain kohenormaalse ühenduse tagasi. Kuid kuni eilse õhtuni ....

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 03.10.2007 09:07:45 vasta tsitaadiga

backup liini peal toimub asi kogu eesti jaoks, pole mõtet igal ühel siin eraldi halada
kui korda saadakse, siis küll kiireks muutub uuesti
alates kella 10'st õhtul kadus ka packetloss ära ning siiamaani on veel 50 kandis latentsus (kuni kaheksani õhtul oli 130 kandis, kümneni 100 juures)
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lnxab
HV kasutaja
lnxab

liitunud: 26.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2007 09:32:18 vasta tsitaadiga

siin kõik korras jälle, vähemalt praegu thumbs_up.gif
õhtul läheb vist jälle õuduseks
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zato
HV vaatleja
zato

liitunud: 08.01.2006




sõnum 03.10.2007 12:44:54 vasta tsitaadiga

eile õhtul oli allalaadimise kiirus mustakal 39 kbit/s!?! krt, Airborne-demo oleks tilkunud 10-12h icon_eek.gif Ok, proovin täna õhtul siis uuesti.

Ahaa, 12:40 potsatas selline tähemehe teade: /10. oktoobri öösel, ajavahemikul 01.00 kuni 07.00 teostamegi arendustöösid, mille käigus võib ette tulla kuni kahetunniseid katkestusi interneti- ja telefoniteenuse edastamises ning lühiajalisi (kuni 5 min) häireid televisiooniteenuses. Peale tööde lõppu võivad meie internetiklientide modemind ning arvutid vajada alglaadimist./

_________________
It's better than safe. It's death proof.


viimati muutis zato 03.10.2007 14:56:17, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2007 12:47:05 vasta tsitaadiga

marko kirjutas:
Siiani olin rahul klient, aga nüüd kui uued omanikud majas on jama lahti. Eks see aktsia varsti potsatab nagu küpse ploom icon_lol.gif

Koomik. Arvad, et pärast müüki hakkab välismaa omanik kliente päevapealt koinima sellega, et keerab kõigil neti aeglasemaks? icon_lol.gif
Pakun, et selle arendustöö käigus läks midagi veidi viltu. Lasnamäel oli Starman samuti aeglane eile, aga vaevalt, et see kauaks nii jääb - tegijal juhtub. Loodetavasti õhtuks on korras.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merku
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2007 13:01:33 vasta tsitaadiga

Tartus Annelinnas oli ka starmani välisühendus väga aeglane. Täna tundub, et näitab paranemise märke. Youtube'st saab igatahes jälle normaalselt videot vaadata icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 03.10.2007 13:41:07 vasta tsitaadiga

Starmani Zuum TV digitaaltelevisioon


Kas nood viimased kirjed ikka sobivad siia Zuum TV teemasse icon_question.gif icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2007 13:44:37 vasta tsitaadiga

Kuradi kurat, mul hakkab üle viskama vaikselt. Viimasel ajal suht jama majas, mitmeks tunniks kaob nett ära. Eile öösel oli peaaegu olematu nett, hommikul polnud üldse netti. Kerge kõne Starmani, et mis keiss on ja vastasid, et jah, majas on nett maas ja brigaadi on teavitatud. Vaikselt hakkan mõtlema Elioni peale...praegu maksan 400.- kuus 4 megase ühenduse eest ja saan ka poolikut kvaliteeti. Tähemees on mind truult teeninud, kuid kiiruse/hinna kvaliteet hakkab jalgu jääma
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 03.10.2007 13:48:24 vasta tsitaadiga

no see, et sinu majas nett maas on, on erijuht
nagu ka eelnevalt mainisin, siis pole mõtet mainida et "oi, minul tartus on ka nett aeglane" jne
üle eesti igalpool on aeglane, starmanil on 1 välistoru maailma
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2007 16:29:09 vasta tsitaadiga

vahel ikka juhtub, et ühendusega on mingisugune kala aga seda on nii harva, et isiklikult ei ole mõtteski elioni vastu välja vahetada...
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
white
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2003




sõnum 04.10.2007 15:56:20 vasta tsitaadiga

Kannatust palun kaaskannatajad .

Mustamäe,õismäe, kakumäe ja sealpoolne ümbrus probleemne .. just kiiruse pärast ja õhtuti tihedamalt ... samas ei ole see kõigil vaid viga rändab erinevate klientide vahel ... IT osakond ja võrguadminnid hetkel suht "tagajalgadele" aetud selle probleemi pärast ja ja tegelevad probleemi lahendusega .. muud ma kahjuks öelda ei saa. Ja omanike vahetusega ei seostu see probleem kindlasti.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 04.10.2007 17:21:42 vasta tsitaadiga

Kas peale vigade parandust võiks oodata ka paremat uploadi millalgi? Praegune 350kb/s ei kõlba ju kuskile..
_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2007 18:16:10 vasta tsitaadiga

Kuna Starman DigiTV Tartusse toob?
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
white
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2003




sõnum 04.10.2007 21:46:50 vasta tsitaadiga

Lemmy kirjutas:
Kas peale vigade parandust võiks oodata ka paremat uploadi millalgi? Praegune 350kb/s ei kõlba ju kuskile..


VIP-l ju 1MB/s icon_razz.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2007 08:58:07 vasta tsitaadiga

viimane aeg oleks jah seda uploadi tõsta...samas ega ma selle üle ka ei nuriseks, kui downloadi suuremaks kruvitaks, kui praegune 4mb/S
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zato
HV vaatleja
zato

liitunud: 08.01.2006




sõnum 05.10.2007 12:32:39 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
viimane aeg oleks jah seda uploadi tõsta...samas ega ma selle üle ka ei nuriseks, kui downloadi suuremaks kruvitaks, kui praegune 4mb/S


Jah, on kuhu areneda, sest nt L.-Koreas Seoulis on lairibaühendus neljas kodus viiest ning ühendus kiirusega kuni 100 mb/s ja maksab alla 400 Eesti krooni kuus. Seda muidugi tänu fiiberoptilistele kaablitele. thumbs_up.gif

_________________
It's better than safe. It's death proof.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2007 14:30:58 vasta tsitaadiga

täna pandi digitv sisse, pilt on selgem küll ja eriti tv1000 ja fashion tv ja veel paar tükki, neid häiris õudsalt neti modemiga ühe toru otsas olek, kuna teises toas seda müra ei olnud kanalitel.

aga üks küsimus tekkis, mida kohe ei märganud. enne jooksis telekast heli ka kodukinno mida sai kasutatud filmide vaatamisel. aga kuidas ma selle asja digiboxiga käima saaksin.

ok, selle küsimuse sain ka korda vist.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 05.10.2007 15:24:57 vasta tsitaadiga

white kirjutas:
Lemmy kirjutas:
Kas peale vigade parandust võiks oodata ka paremat uploadi millalgi? Praegune 350kb/s ei kõlba ju kuskile..


VIP-l ju 1MB/s icon_razz.gif

Olen seda varianti juba kaalunud. Paraku need mahupiirangud ei innusta väga ning selle hinna eest pigem võtaks enne Elioni lahenduse..

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raull
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2002




sõnum 12.10.2007 20:58:52 vasta tsitaadiga

Väga tore oleks kui Starman selle kohta mingi ametliku statemendi teeks, mitte me ei kuuleks seda siin foorumis kelleltki.

Alati on kasulik aus olla ning probleemidest rääkida, kui need on praktiliselt kõigile märgata.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lnxab
HV kasutaja
lnxab

liitunud: 26.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2007 16:11:24 vasta tsitaadiga

hakkab jälle pihta, itaaliasse ping 200, soome 175 thumbs_down.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2007 16:20:09 vasta tsitaadiga

Bläääd...mul ka ping nii kõrgeks tõusnud, et CS'i vabsee pelada ei saa icon_neutral.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
codemaster
HV kasutaja
codemaster

liitunud: 15.01.2005




sõnum 18.10.2007 16:30:27 vasta tsitaadiga

Delfi kirjutab Starmanist - http://www.delfi.ee/news/paevauudised/arvamus/article.php?id=17167367

Starman vastab - http://www.delfi.ee/news/paevauudised/arvamus/article.php?id=17174681

Lihtsalt lugemiseks...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2007 18:39:28 vasta tsitaadiga

Aga täiesti haige vastus ju, oleks nagu ülbuse ja ignorantsuse vahepeal. icon_confused.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2007 19:28:17 vasta tsitaadiga

Suht fcked up on netiühendus juba paar tundi icon_evil.gif ...lähi ajal juba mitmes kord, kui selline peedistamine toimub...peab ikka Elioni üle minema
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lnxab
HV kasutaja
lnxab

liitunud: 26.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2007 19:44:00 vasta tsitaadiga

no siin kolkas vaid starman ja stv :/
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 463, 464, 465  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.