|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
23.08.2007 15:47:09
|
|
|
siLc, kas sa nagu loed ka midagi, enne kui seletad
| tsitaat: |
| Modemite vahetamine on kõigile Lasnamäe klientidele tasuta. |
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
23.08.2007 16:25:34
|
|
|
My bad Eeldasin (ekslikult), et nad võivad lähtuda vanast tingimusest, et väljaostetud modemitega rahvas ei oma õigust tasuta uuele modemile kui mingine force majeure peaks vana rivist välja lööma. Vääramatu jõud oleks old siinkohal siis vana tehnoloogia käibelt ära võtmine...
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
23.08.2007 20:27:52
|
|
|
siLc, miks sa arvad, et kliendid tahavad seadmeid välja osta, kui konkurendid jagavad seadmeid tasuta...sellega nad pigem kaotaksid omajagu kliente, mis ei ole meeltmööda
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
23.08.2007 20:49:54
|
|
|
| darkside kirjutas: |
siLc, miks sa arvad, et kliendid tahavad seadmeid välja osta, kui konkurendid jagavad seadmeid tasuta...sellega nad pigem kaotaksid omajagu kliente, mis ei ole meeltmööda  |
Ma ei ole mitte midagi sellist väitnud Jutt põhineb faktil, et mitte-kolmikpaketid, millistest mul juhuslikult Mini (500/100kbits) on, maksavad sellist asja nagu (*sigh*) modemi rent, mis on 99.-/kuu. Oletame, et kui peaks vana ammusest ajast väljaostetud modemi neile tagastama ja hakkama tähemehele lisaks 99.-/kuu maksma uue vajaliku modemi pealt - see poleks ilmselt eriti tore aga õnneks on nüüd siis teada, et selline stsenaarium ei tule...
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celeron
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.05.2003
|
24.08.2007 11:33:41
|
|
|
Passis just sel hetkel netis, alguses kadus nett ja siis jooksis masin sootuks kokku
Praegu on nett täitsa korras
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
24.08.2007 11:45:23
|
|
|
| Minu modem vajas restarti, muidu on kõik korras.
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
white
HV kasutaja
liitunud: 06.06.2003
|
26.08.2007 08:23:31
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
|
ka 3.5a tagasi jagati juba starmani poolt eurodocsist toetavaid modemeid (DPX100 oli mudeliks, valget värvi) |
DPX100 ei toeta eurodocsist
muuseas DPX120 toetab mis näeb välja täpselt samasugune .
Lasnamäele on jäänud praegu umbes <200 vana modemit.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
26.08.2007 09:14:23
|
|
|
| white kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
|
ka 3.5a tagasi jagati juba starmani poolt eurodocsist toetavaid modemeid (DPX100 oli mudeliks, valget värvi) |
DPX100 ei toeta eurodocsist
muuseas DPX120 toetab mis näeb välja täpselt samasugune .
Lasnamäele on jäänud praegu umbes <200 vana modemit. |
eurodocsis 1.1 on täiesti toetatud DPX100 poolt
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
white
HV kasutaja
liitunud: 06.06.2003
|
26.08.2007 20:52:04
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| eurodocsis 1.1 on täiesti toetatud DPX100 poolt |
ei =)
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
26.08.2007 23:51:13
|
|
|
| white kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
| eurodocsis 1.1 on täiesti toetatud DPX100 poolt |
ei =) |
no krt, manuaalis on kirjas, et toetab
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
white
HV kasutaja
liitunud: 06.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
27.08.2007 22:59:35
|
|
|
olgu
ju siis oli väär minust uurida scientific atlanda kodulehel olevat manuaali, kus on kirjas:
Model DPX100/120 Cable Modems support DOCSIS 1.0 and 1.1 and Euro-DOCSIS 1.0 and 1.1, while Model DPX2100 and Model EPX2100 Cable Modems support Euro-DOCSIS 2.0.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M@x
HV veteran

liitunud: 13.02.2003
|
28.08.2007 23:26:35
|
|
|
Jube, mis Viljandis toimub.
Upload kiirus on vaevalt, et 4.5kb/sek 40kb/sek asemel.
Kaob pidevalt ära ning on aeglase välisühendusega. Google.com pingides saan resultaadi 150ms.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
127 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lnxab
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2006
|
30.08.2007 19:15:16
|
|
|
| Heh, pärnus upload üle 6kB/s ei lähe (2x suurem peaks olema)
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M@x
HV veteran

liitunud: 13.02.2003
|
30.08.2007 21:17:03
|
|
|
| lnxab kirjutas: |
| Heh, pärnus upload üle 6kB/s ei lähe (2x suurem peaks olema) |
Oli sama asi, võtsin ruuteri veel järeltki ära, panin kaabelmodemi järgi. See ei töötanud. Helistasin neile, räägiti et modem ei saa ühendust jne. tehti midagi seal ning nüüd korras.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
127 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lnxab
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2006
|
31.08.2007 21:15:51
|
|
|
| k, proovin ka
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
codemaster
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2005
|
05.09.2007 13:54:42
|
|
|
hiljuti lõpetasime Starmaniga interneti lepingu ja selgus, et pakett millega vanemad mitu mitu aastat tagasi liitusid oli aegunud ja me maksime üle 400.- kuus 2MB/s neti eest. Grrr aga keegi ei öelnud seda meile siis kui veel kliendiks olime seega ei taha kunagi enam starmaniga tegemist teha. Lisaks on klienditeenindus väga kehv.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Skatch
HV kasutaja

liitunud: 05.12.2004
|
05.09.2007 14:50:49
|
|
|
Siis kui toimus mingi kanalite vahetus jms. Natuke aega tagasi.
Mul keeras digiboxis kõik kanalid segamini ja osasid kanaleid topelt ja ei tuvasta enam nõnda nimesi ära. Kas on võimalik kudagi manuaalselt uuesti seadistada ? kas kellelgi on sama probleem olnud ?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spacefly
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
05.09.2007 16:40:41
|
|
|
| Skatch kirjutas: |
Siis kui toimus mingi kanalite vahetus jms. Natuke aega tagasi.
Mul keeras digiboxis kõik kanalid segamini ja osasid kanaleid topelt ja ei tuvasta enam nõnda nimesi ära. Kas on võimalik kudagi manuaalselt uuesti seadistada ? kas kellelgi on sama probleem olnud ?  |
Mul aitas tehase seadete taastamine.
Eelnevalt proovisin ka lihtsalt kanaleid uuesti leida, kuid kasutult.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
05.09.2007 17:30:47
|
|
|
| Mul sama probleem, eks proovin koju jõudes tehaseseadeid.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Skatch
HV kasutaja

liitunud: 05.12.2004
|
05.09.2007 18:12:39
|
|
|
Otsisin sellist võimalust, aga pole leidnud. Ei seadme pealt ega menüüst
Tegemist sellise seadmega
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
05.09.2007 20:30:51
|
|
|
Menüüs on see olemas ilusti. Otsi veel. PIN koodi küsis kah, see default 0000.
Pärast teed kanalite häälestuse uuesti ja kõik ok.
Praegu peast ei oska walktrough'd öelda, kuna digibox on teises kodus.
Teine küss. Kuna väidetavalt pidi Starman kaablis analoogina näitama analoogina püütud Soome kanaleid ning digis Soome digikanaleid, siis mis saab peale Soome analoogi kadumist?
Hakatakse analoogkaablisse ka digina vastu võetud pilti laskma? Miks see siis varem polnud võimalik? Kummaline süsteem..
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Skatch
HV kasutaja

liitunud: 05.12.2004
|
05.09.2007 20:39:28
|
|
|
| Lemmy kirjutas: |
Menüüs on see olemas ilusti. Otsi veel. PIN koodi küsis kah, see default 0000.
Pärast teed kanalite häälestuse uuesti ja kõik ok.
Praegu peast ei oska walktrough'd öelda, kuna digibox on teises kodus. |
Tänud, kõik jäigi selle taha, et ei teadnud PIN koodi. Nüüd asi korras
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jonnipunn
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001
|
05.09.2007 21:23:28
|
|
|
| Lemmy kirjutas: |
| Teine küss. Kuna väidetavalt pidi Starman kaablis analoogina näitama analoogina püütud Soome kanaleid ning digis Soome digikanaleid, siis mis saab peale Soome analoogi kadumist? |
Kalender on sul kusagil ? Vaata seda ja mõtle millal see üleminek toimuma pidi.
Võtavad ilmselt digina vastu ja ajavad analogina edasi. Täpsemalt räägib see, kes täpselt teab.
Isiklik tähelepanek, Soome kanalite pildikvaliteet on oluliselt paranenud peale üleminekut, enne oli näit. YLE2 ja Nelonen tihti igatsugu triipe ja stuffi täis, nüüd pilt nagu peab.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
05.09.2007 22:14:18
|
|
|
Olen Starman'i klient olnud paar aastat ja nüüd avastasin, et Elion on ahvatleva pakkumisega välja tulnud - korrusmaja lahendus, mis sisaldab siis allalaadimiskiirus on 10 ja üles 4 ja seda ainult 395.- eest ...praegu ripun starmani DL 4 ja üles ei teagi, kuid väga vähe ja maksan 399.- ....arvata on, et asi muutub lähipäevadel ja kolin elioni yle...
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
05.09.2007 23:43:46
|
|
|
| miga kirjutas: |
Olen Starman'i klient olnud paar aastat ja nüüd avastasin, et Elion on ahvatleva pakkumisega välja tulnud - korrusmaja lahendus, mis sisaldab siis allalaadimiskiirus on 10 ja üles 4 ja seda ainult 395.- eest ...praegu ripun starmani DL 4 ja üles ei teagi, kuid väga vähe ja maksan 399.- ....arvata on, et asi muutub lähipäevadel ja kolin elioni yle...  |
Sul mingi vana starmani pakett? Telekat ka starmanilt ostad?
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
06.09.2007 12:24:42
|
|
|
| jonnipunn kirjutas: |
| Lemmy kirjutas: |
| Teine küss. Kuna väidetavalt pidi Starman kaablis analoogina näitama analoogina püütud Soome kanaleid ning digis Soome digikanaleid, siis mis saab peale Soome analoogi kadumist? |
Kalender on sul kusagil ? Vaata seda ja mõtle millal see üleminek toimuma pidi.
Võtavad ilmselt digina vastu ja ajavad analogina edasi. Täpsemalt räägib see, kes täpselt teab.
Isiklik tähelepanek, Soome kanalite pildikvaliteet on oluliselt paranenud peale üleminekut, enne oli näit. YLE2 ja Nelonen tihti igatsugu triipe ja stuffi täis, nüüd pilt nagu peab. |
Ok. Nats valesti sõnastatud jah. Meeles nagu mõlkus, et Soome analoog juba kinni, aga ei viitsinud üle kontrollida..
Point oli siiski selles, et mis takistas varem Soome digipilti analoogina kaablisse laskmast? Hea oleks kui keegi teadjam valgustaks.
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
06.09.2007 15:26:16
|
|
|
| Subu kirjutas: |
| miga kirjutas: |
Olen Starman'i klient olnud paar aastat ja nüüd avastasin, et Elion on ahvatleva pakkumisega välja tulnud - korrusmaja lahendus, mis sisaldab siis allalaadimiskiirus on 10 ja üles 4 ja seda ainult 395.- eest ...praegu ripun starmani DL 4 ja üles ei teagi, kuid väga vähe ja maksan 399.- ....arvata on, et asi muutub lähipäevadel ja kolin elioni yle...  |
Sul mingi vana starmani pakett? Telekat ka starmanilt ostad? |
Kolmikpakett peaks olema telekas tuleb ka starmanilt jah
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
06.09.2007 16:21:01
|
|
|
| miga kirjutas: |
| Subu kirjutas: |
| miga kirjutas: |
Olen Starman'i klient olnud paar aastat ja nüüd avastasin, et Elion on ahvatleva pakkumisega välja tulnud - korrusmaja lahendus, mis sisaldab siis allalaadimiskiirus on 10 ja üles 4 ja seda ainult 395.- eest ...praegu ripun starmani DL 4 ja üles ei teagi, kuid väga vähe ja maksan 399.- ....arvata on, et asi muutub lähipäevadel ja kolin elioni yle...  |
Sul mingi vana starmani pakett? Telekat ka starmanilt ostad? |
Kolmikpakett peaks olema telekas tuleb ka starmanilt jah |
Pmt kui nüüd paketi vahetad siis telekat pead neilt eraldi ostma või siis ka elioni digi tvle üle kolima. Nende kolmikpakettide konks ongi selles et vahetamise juhul pead kõik kolm korraga muutma ( eraldipaketid kas maksavad rohkem või üldse puuduvad). Enamik ei viitsi nii palju korraga ümber sebida ja kannatavad kvaliteedikõikumised ära
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
12.09.2007 12:05:29
|
|
|
zuumil on nüüd mõnda aega ka paar HD-kanalit. Valgjärvelt tuleb Luxe (nähtav ka vaatajakaardita) ning Voom (sama, mida Elion oma DVB-C võrgus pakub. Eraldi tellima ei pea, piisab tavalisest paketist e. kaardi olemasolust). Pilt on kena ja nägus küll.
Tlna mastist peaks ka levima.
Nii et kel on korralik telekas, siis on hea mõte tuttavate küllatulekul Voomi või Luxe peale lükata, saab külalistele näidata teleka potentsiaali.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
12.09.2007 12:24:13
|
|
|
Ise vist võtan ka ikka viasati, Ei ole kindel et Zoom mulle levibki
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LauriTed
HV Guru
liitunud: 06.04.2005
|
12.09.2007 12:52:46
|
|
|
Ise plaanin võta sellise paketti: http://www.starman.ee/?nodeid=248&lang=et sest kahtlen, et DigiTV signaal Järvamaal nii hea on. Mis arvate sellest paketist ning kas selle jaoks peab veel eraldi boxi juurte ostma? Ah jaa nüüd kui novembrist käivitub eestimaine spordikanal Kalev Sport, siis kas seda selle Starmani kodupakketi pealt ka nägema hakkab?, vast ikka
|
|
| Kommentaarid: 254 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a1
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.07.2002
|
12.09.2007 13:14:21
|
|
|
| LauriTed kirjutas: |
Ise plaanin võta sellise paketti: http://www.starman.ee/?nodeid=248&lang=et sest kahtlen, et DigiTV signaal Järvamaal nii hea on. Mis arvate sellest paketist ning kas selle jaoks peab veel eraldi boxi juurte ostma? Ah jaa nüüd kui novembrist käivitub eestimaine spordikanal Kalev Sport, siis kas seda selle Starmani kodupakketi pealt ka nägema hakkab?, vast ikka  |
Seda kodupaketti Starman Järvamaal minuteada ei müü. Koeru mast peaks signaaliga üle Järvamaa lajatama (ilmselt kaugemalegi).
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
connect
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2006
|
15.09.2007 10:59:26
|
|
|
..
viimati muutis connect 12.06.2013 18:49:15, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
16.09.2007 16:49:56
|
|
|
| connect kirjutas: |
| küsiks kolmikpaketi kohta siis, et kas kellelgi VIP pakket on? Ma lugesin, et sellel 40gb piirang 18.00-24.00 per kuu... ? |
Loen sellisest piirangust esimest korda... Et siis mujal riikides levinud download`i piirang ka lõpuks siia jõudnud. Saigi koguaeg imestatud selle puudumise üle Eestis...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wiinanina
HV kasutaja
liitunud: 27.02.2003
|
16.09.2007 19:56:36
|
|
|
| ewur kirjutas: |
| connect kirjutas: |
| küsiks kolmikpaketi kohta siis, et kas kellelgi VIP pakket on? Ma lugesin, et sellel 40gb piirang 18.00-24.00 per kuu... ? |
Loen sellisest piirangust esimest korda... Et siis mujal riikides levinud download`i piirang ka lõpuks siia jõudnud. Saigi koguaeg imestatud selle puudumise üle Eestis... |
See VIP paketil kogu aeg olnud. Ja piirang on mitte downloadile vaid liiklusele (UP + DOWN).
Muidu poleks mul eelmise aasta suvel limiit mõne gigaga lõhki läinud.
Ja kuna nad ei suutnud mulle oma arvutusmetoodikat ära seletada, siis leidsin, et internetipakkujaid on teisigi.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
25.09.2007 09:13:56
|
|
|
| mind hakkas huvitama selline asi, et kuidas on digi tv kolmikpaketi teleripildi kvaliteet ja heli võrreldes tavalise kodu kolmikpaketiga? ja mis selle digi eelised võiksid olla?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
white
HV kasutaja
liitunud: 06.06.2003
|
25.09.2007 12:21:44
|
|
|
| Renq kirjutas: |
| mind hakkas huvitama selline asi, et kuidas on digi tv kolmikpaketi teleripildi kvaliteet ja heli võrreldes tavalise kodu kolmikpaketiga? ja mis selle digi eelised võiksid olla? |
Digi tv-l on pilt reeglina parem. Ja kui pilt ei ole hea pilt digiboxiga siis soovitan osta kvaliteetse scart-juhtme .. see mis karbis kaasas kriitikat ei kannata.
Humax box pakub lisavõimalusi nagu erikeelne audio ja subtiitrid .. digitaalne saatetutvustus kava, meelespea ... lemmiklistid.
VOD-boxi ei soovita kuna see teenus arengujärgus ja tava digitv Humax-i box on tuduvalt kiirem ja mugavam.
ahjaa heli kohta niipalju et boxil reegline ka digitaalne heliväljund.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
25.09.2007 14:29:59
|
|
|
nii et kui tellida, siis tuleks kohe öelda, et sooviks koos humax boxiga, sest muidu võivad nad ka mingi muu sokutada?
või ongi neil ainult see Humax CX-FOX C II ja nagu ma aru saan, see digibox ei toeda hdtv'd samas pole selleks ka vajadust kuna starman nagunii HD kanaleid ei edasta või läbi mingi valemi näeb?, või oleks tulevikule mõeldes kasulikum otsida hdtv'd toetav digibox? (või ajan ma praegu lihtsalt seosetut soga) aga lihtsalt kuna on plaanis osta kvaliteet telekas, siis ei tahaks muus osas kompromisse teha kvaliteedi poolest.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
25.09.2007 21:47:39
|
|
|
HD tuleb kunagi igal juhul. iseasi on millal. Starman hetkel HD boxe ei paku, kunagi küll räägiti et uus VOD box valitakse HD toega, kuid siiani pole midagi selles suunas arenenud.
Iseenesest loogika ütleb et Elioni poolt pakutav HD toega box peaks ka Starmani võrgus toimima: Link
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
25.09.2007 21:51:43
|
|
|
Starman myydi uutele v2lismaistele omanikele! Huvitav, kas pilt ka nüüd paremaks l2heb?
Postitatud mobiililt
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
25.09.2007 22:30:20
|
|
|
| kas pilt on sitt siis hetkel ?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
white
HV kasutaja
liitunud: 06.06.2003
|
25.09.2007 23:08:39
|
|
|
boxiga on hetkel seal nii et välja ei pea seda ostma ... mingi 29eek rent kuus
siis võib olla ka see ilma HD toeta
ostma ma boxi küll veel niipea ei hakkaks
ja kui ikkagi osta siis konsulteerida enne tehnilise toega kas box toetab krüpteeringut mida starman kasutab.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
26.09.2007 09:44:10
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
| Starman myydi uutele v2lismaistele omanikele!<br/>Huvitav, kas pilt ka nüüd paremaks l2heb? <br/><br/><i>Postitatud mobiililt</i> |
pilt kui niisugune saab sellest ainult kehvemaks minna, pole enam kohapeal kedagi kurjalt tagant torkimas tehnikuloodreid
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
26.09.2007 20:24:09
|
|
|
| white kirjutas: |
| ja kui ikkagi osta siis konsulteerida enne tehnilise toega kas box toetab krüpteeringut mida starman kasutab. |
Conax'it peaks kasutama Starman, nagu ka ülejäänud Eestis pilti pakkuvad firmad.
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lnxab
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2006
|
26.09.2007 20:57:44
|
|
|
uploadi piirati veelgi
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
26.09.2007 21:07:52
|
|
|
| lnxab kirjutas: |
uploadi piirati veelgi  |
mismis ? räägi, anna linki
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lnxab
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2006
|
27.09.2007 16:06:56
|
|
|
no enne oli lubatud 100kb, nüüd 50kb, enam ei saagi vinguda, et poole väiksem on
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
27.09.2007 16:27:46
|
|
|
Väga hea meetod ju vingujate suu sulgemiseks
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|