Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 463, 464, 465  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 23.08.2007 15:47:09 vasta tsitaadiga

siLc, kas sa nagu loed ka midagi, enne kui seletad icon_question.gif

tsitaat:
Modemite vahetamine on kõigile Lasnamäe klientidele tasuta.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2007 16:25:34 vasta tsitaadiga

My bad icon_smile.gif Eeldasin (ekslikult), et nad võivad lähtuda vanast tingimusest, et väljaostetud modemitega rahvas ei oma õigust tasuta uuele modemile kui mingine force majeure peaks vana rivist välja lööma. Vääramatu jõud oleks old siinkohal siis vana tehnoloogia käibelt ära võtmine...
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 23.08.2007 20:27:52 vasta tsitaadiga

siLc, miks sa arvad, et kliendid tahavad seadmeid välja osta, kui konkurendid jagavad seadmeid tasuta...sellega nad pigem kaotaksid omajagu kliente, mis ei ole meeltmööda icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2007 20:49:54 vasta tsitaadiga

darkside kirjutas:
siLc, miks sa arvad, et kliendid tahavad seadmeid välja osta, kui konkurendid jagavad seadmeid tasuta...sellega nad pigem kaotaksid omajagu kliente, mis ei ole meeltmööda icon_rolleyes.gif

Ma ei ole mitte midagi sellist väitnud icon_rolleyes.gif Jutt põhineb faktil, et mitte-kolmikpaketid, millistest mul juhuslikult Mini (500/100kbits) on, maksavad sellist asja nagu (*sigh*) modemi rent, mis on 99.-/kuu. Oletame, et kui peaks vana ammusest ajast väljaostetud modemi neile tagastama ja hakkama tähemehele lisaks 99.-/kuu maksma uue vajaliku modemi pealt - see poleks ilmselt eriti tore aga õnneks on nüüd siis teada, et selline stsenaarium ei tule...
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 24.08.2007 10:50:09 vasta tsitaadiga

Öine äike tegi pahandust.
_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celeron
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003




sõnum 24.08.2007 11:33:41 vasta tsitaadiga

Lemmy kirjutas:
Öine äike tegi pahandust.


Passis just sel hetkel netis, alguses kadus nett ja siis jooksis masin sootuks kokku icon_eek.gif
Praegu on nett täitsa korras icon_wink.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2007 11:45:23 vasta tsitaadiga

Minu modem vajas restarti, muidu on kõik korras.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
white
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2003




sõnum 26.08.2007 08:23:31 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
ndk kirjutas:
Modemitest veel Lasnamäe elanikele niipalju:
http://www.epl.ee/artikkel/396910
ka 3.5a tagasi jagati juba starmani poolt eurodocsist toetavaid modemeid (DPX100 oli mudeliks, valget värvi)


DPX100 ei toeta eurodocsist icon_razz.gif

muuseas DPX120 toetab mis näeb välja täpselt samasugune .

Lasnamäele on jäänud praegu umbes <200 vana modemit.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 26.08.2007 09:14:23 vasta tsitaadiga

white kirjutas:
mikk36 kirjutas:
ndk kirjutas:
Modemitest veel Lasnamäe elanikele niipalju:
http://www.epl.ee/artikkel/396910
ka 3.5a tagasi jagati juba starmani poolt eurodocsist toetavaid modemeid (DPX100 oli mudeliks, valget värvi)


DPX100 ei toeta eurodocsist icon_razz.gif

muuseas DPX120 toetab mis näeb välja täpselt samasugune .

Lasnamäele on jäänud praegu umbes <200 vana modemit.
eurodocsis 1.1 on täiesti toetatud DPX100 poolt
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
white
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2003




sõnum 26.08.2007 20:52:04 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
eurodocsis 1.1 on täiesti toetatud DPX100 poolt


ei =)
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 26.08.2007 23:51:13 vasta tsitaadiga

white kirjutas:
mikk36 kirjutas:
eurodocsis 1.1 on täiesti toetatud DPX100 poolt


ei =)
no krt, manuaalis on kirjas, et toetab
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
white
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2003




sõnum 27.08.2007 21:59:52 vasta tsitaadiga

hmm manuaalis? Ma tean et DPX100 on tavadocsise modem kogemusest aga ma siis uurisin natuke manuaale ka.


http://www.telpol.net.pl/modemy/dokumentacje/DPX100_User_Guide.pdf

DPX100 manual.

Tooks esile sealt Bandwith 6Mhz (eurol on 8mhz)

ja all kirjutatud for DOCSIS 1.0 and 1.1

Samas toon välja ka DPX120 manuali

http://www.satlan.pl/pliki/pdfy/dpx120.pdf
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 27.08.2007 22:59:35 vasta tsitaadiga

white kirjutas:
hmm manuaalis? Ma tean et DPX100 on tavadocsise modem kogemusest aga ma siis uurisin natuke manuaale ka.


http://www.telpol.net.pl/modemy/dokumentacje/DPX100_User_Guide.pdf

DPX100 manual.

Tooks esile sealt Bandwith 6Mhz (eurol on 8mhz)

ja all kirjutatud for DOCSIS 1.0 and 1.1

Samas toon välja ka DPX120 manuali

http://www.satlan.pl/pliki/pdfy/dpx120.pdf
olgu
ju siis oli väär minust uurida scientific atlanda kodulehel olevat manuaali, kus on kirjas:
Model DPX100/120 Cable Modems support DOCSIS 1.0 and 1.1 and Euro-DOCSIS 1.0 and 1.1, while Model DPX2100 and Model EPX2100 Cable Modems support Euro-DOCSIS 2.0.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2007 23:26:35 vasta tsitaadiga

Jube, mis Viljandis toimub.
Upload kiirus on vaevalt, et 4.5kb/sek 40kb/sek asemel.
Kaob pidevalt ära ning on aeglase välisühendusega. Google.com pingides saan resultaadi 150ms.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lnxab
HV kasutaja
lnxab

liitunud: 26.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2007 19:15:16 vasta tsitaadiga

Heh, pärnus upload üle 6kB/s ei lähe (2x suurem peaks olema)
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2007 21:17:03 vasta tsitaadiga

lnxab kirjutas:
Heh, pärnus upload üle 6kB/s ei lähe (2x suurem peaks olema)

Oli sama asi, võtsin ruuteri veel järeltki ära, panin kaabelmodemi järgi. See ei töötanud. Helistasin neile, räägiti et modem ei saa ühendust jne. tehti midagi seal ning nüüd korras.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lnxab
HV kasutaja
lnxab

liitunud: 26.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2007 21:15:51 vasta tsitaadiga

k, proovin ka
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
codemaster
HV kasutaja
codemaster

liitunud: 15.01.2005




sõnum 05.09.2007 13:54:42 vasta tsitaadiga

hiljuti lõpetasime Starmaniga interneti lepingu ja selgus, et pakett millega vanemad mitu mitu aastat tagasi liitusid oli aegunud ja me maksime üle 400.- kuus 2MB/s neti eest. Grrr aga keegi ei öelnud seda meile siis kui veel kliendiks olime seega ei taha kunagi enam starmaniga tegemist teha. Lisaks on klienditeenindus väga kehv. icon_evil.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Skatch
HV kasutaja
Skatch

liitunud: 05.12.2004




sõnum 05.09.2007 14:50:49 vasta tsitaadiga

Siis kui toimus mingi kanalite vahetus jms. Natuke aega tagasi.

Mul keeras digiboxis kõik kanalid segamini ja osasid kanaleid topelt ja ei tuvasta enam nõnda nimesi ära. Kas on võimalik kudagi manuaalselt uuesti seadistada ? kas kellelgi on sama probleem olnud ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spacefly
Kreisi kasutaja
Spacefly

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2007 16:40:41 vasta tsitaadiga

Skatch kirjutas:
Siis kui toimus mingi kanalite vahetus jms. Natuke aega tagasi.

Mul keeras digiboxis kõik kanalid segamini ja osasid kanaleid topelt ja ei tuvasta enam nõnda nimesi ära. Kas on võimalik kudagi manuaalselt uuesti seadistada ? kas kellelgi on sama probleem olnud ? icon_rolleyes.gif

Mul aitas tehase seadete taastamine.

Eelnevalt proovisin ka lihtsalt kanaleid uuesti leida, kuid kasutult.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2007 17:30:47 vasta tsitaadiga

Mul sama probleem, eks proovin koju jõudes tehaseseadeid.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skatch
HV kasutaja
Skatch

liitunud: 05.12.2004




sõnum 05.09.2007 18:12:39 vasta tsitaadiga

Otsisin sellist võimalust, aga pole leidnud. Ei seadme pealt ega menüüst
Tegemist sellise seadmega

Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 05.09.2007 20:30:51 vasta tsitaadiga

Menüüs on see olemas ilusti. Otsi veel. PIN koodi küsis kah, see default 0000.
Pärast teed kanalite häälestuse uuesti ja kõik ok.
Praegu peast ei oska walktrough'd öelda, kuna digibox on teises kodus.

Teine küss. Kuna väidetavalt pidi Starman kaablis analoogina näitama analoogina püütud Soome kanaleid ning digis Soome digikanaleid, siis mis saab peale Soome analoogi kadumist?
Hakatakse analoogkaablisse ka digina vastu võetud pilti laskma? Miks see siis varem polnud võimalik? Kummaline süsteem..

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skatch
HV kasutaja
Skatch

liitunud: 05.12.2004




sõnum 05.09.2007 20:39:28 vasta tsitaadiga

Lemmy kirjutas:
Menüüs on see olemas ilusti. Otsi veel. PIN koodi küsis kah, see default 0000.
Pärast teed kanalite häälestuse uuesti ja kõik ok.
Praegu peast ei oska walktrough'd öelda, kuna digibox on teises kodus.


Tänud, kõik jäigi selle taha, et ei teadnud PIN koodi. Nüüd asi korras icon_smile.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jonnipunn
HV kasutaja
jonnipunn

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2007 21:23:28 vasta tsitaadiga

Lemmy kirjutas:
Teine küss. Kuna väidetavalt pidi Starman kaablis analoogina näitama analoogina püütud Soome kanaleid ning digis Soome digikanaleid, siis mis saab peale Soome analoogi kadumist?

Kalender on sul kusagil ? Vaata seda ja mõtle millal see üleminek toimuma pidi.
Võtavad ilmselt digina vastu ja ajavad analogina edasi. Täpsemalt räägib see, kes täpselt teab.
Isiklik tähelepanek, Soome kanalite pildikvaliteet on oluliselt paranenud peale üleminekut, enne oli näit. YLE2 ja Nelonen tihti igatsugu triipe ja stuffi täis, nüüd pilt nagu peab.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2007 22:14:18 vasta tsitaadiga

Olen Starman'i klient olnud paar aastat ja nüüd avastasin, et Elion on ahvatleva pakkumisega välja tulnud - korrusmaja lahendus, mis sisaldab siis allalaadimiskiirus on 10 ja üles 4 ja seda ainult 395.- eest ...praegu ripun starmani DL 4 ja üles ei teagi, kuid väga vähe ja maksan 399.- ....arvata on, et asi muutub lähipäevadel ja kolin elioni yle... beer_yum.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 05.09.2007 23:43:46 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Olen Starman'i klient olnud paar aastat ja nüüd avastasin, et Elion on ahvatleva pakkumisega välja tulnud - korrusmaja lahendus, mis sisaldab siis allalaadimiskiirus on 10 ja üles 4 ja seda ainult 395.- eest ...praegu ripun starmani DL 4 ja üles ei teagi, kuid väga vähe ja maksan 399.- ....arvata on, et asi muutub lähipäevadel ja kolin elioni yle... beer_yum.gif
Sul mingi vana starmani pakett? Telekat ka starmanilt ostad?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 06.09.2007 12:24:42 vasta tsitaadiga

jonnipunn kirjutas:
Lemmy kirjutas:
Teine küss. Kuna väidetavalt pidi Starman kaablis analoogina näitama analoogina püütud Soome kanaleid ning digis Soome digikanaleid, siis mis saab peale Soome analoogi kadumist?

Kalender on sul kusagil ? Vaata seda ja mõtle millal see üleminek toimuma pidi.
Võtavad ilmselt digina vastu ja ajavad analogina edasi. Täpsemalt räägib see, kes täpselt teab.
Isiklik tähelepanek, Soome kanalite pildikvaliteet on oluliselt paranenud peale üleminekut, enne oli näit. YLE2 ja Nelonen tihti igatsugu triipe ja stuffi täis, nüüd pilt nagu peab.

Ok. Nats valesti sõnastatud jah. Meeles nagu mõlkus, et Soome analoog juba kinni, aga ei viitsinud üle kontrollida..
Point oli siiski selles, et mis takistas varem Soome digipilti analoogina kaablisse laskmast? Hea oleks kui keegi teadjam valgustaks.

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2007 15:26:16 vasta tsitaadiga

Subu kirjutas:
miga kirjutas:
Olen Starman'i klient olnud paar aastat ja nüüd avastasin, et Elion on ahvatleva pakkumisega välja tulnud - korrusmaja lahendus, mis sisaldab siis allalaadimiskiirus on 10 ja üles 4 ja seda ainult 395.- eest ...praegu ripun starmani DL 4 ja üles ei teagi, kuid väga vähe ja maksan 399.- ....arvata on, et asi muutub lähipäevadel ja kolin elioni yle... beer_yum.gif
Sul mingi vana starmani pakett? Telekat ka starmanilt ostad?


Kolmikpakett peaks olema icon_rolleyes.gif telekas tuleb ka starmanilt jah
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 06.09.2007 16:21:01 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Subu kirjutas:
miga kirjutas:
Olen Starman'i klient olnud paar aastat ja nüüd avastasin, et Elion on ahvatleva pakkumisega välja tulnud - korrusmaja lahendus, mis sisaldab siis allalaadimiskiirus on 10 ja üles 4 ja seda ainult 395.- eest ...praegu ripun starmani DL 4 ja üles ei teagi, kuid väga vähe ja maksan 399.- ....arvata on, et asi muutub lähipäevadel ja kolin elioni yle... beer_yum.gif
Sul mingi vana starmani pakett? Telekat ka starmanilt ostad?


Kolmikpakett peaks olema icon_rolleyes.gif telekas tuleb ka starmanilt jah

Pmt kui nüüd paketi vahetad siis telekat pead neilt eraldi ostma või siis ka elioni digi tvle üle kolima. Nende kolmikpakettide konks ongi selles et vahetamise juhul pead kõik kolm korraga muutma ( eraldipaketid kas maksavad rohkem või üldse puuduvad). Enamik ei viitsi nii palju korraga ümber sebida ja kannatavad kvaliteedikõikumised ära icon_razz.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2007 12:05:29 vasta tsitaadiga

zuumil on nüüd mõnda aega ka paar HD-kanalit. Valgjärvelt tuleb Luxe (nähtav ka vaatajakaardita) ning Voom (sama, mida Elion oma DVB-C võrgus pakub. Eraldi tellima ei pea, piisab tavalisest paketist e. kaardi olemasolust). Pilt on kena ja nägus küll.
Tlna mastist peaks ka levima.

Nii et kel on korralik telekas, siis on hea mõte tuttavate küllatulekul Voomi või Luxe peale lükata, saab külalistele näidata teleka potentsiaali.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2007 12:24:13 vasta tsitaadiga

Ise vist võtan ka ikka viasati, Ei ole kindel et Zoom mulle levibki icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2007 12:52:46 vasta tsitaadiga

Ise plaanin võta sellise paketti: http://www.starman.ee/?nodeid=248&lang=et sest kahtlen, et DigiTV signaal Järvamaal nii hea on. Mis arvate sellest paketist ning kas selle jaoks peab veel eraldi boxi juurte ostma? Ah jaa nüüd kui novembrist käivitub eestimaine spordikanal Kalev Sport, siis kas seda selle Starmani kodupakketi pealt ka nägema hakkab?, vast ikka icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a1
Kreisi kasutaja
a1

liitunud: 26.07.2002




sõnum 12.09.2007 13:14:21 vasta tsitaadiga

LauriTed kirjutas:
Ise plaanin võta sellise paketti: http://www.starman.ee/?nodeid=248&lang=et sest kahtlen, et DigiTV signaal Järvamaal nii hea on. Mis arvate sellest paketist ning kas selle jaoks peab veel eraldi boxi juurte ostma? Ah jaa nüüd kui novembrist käivitub eestimaine spordikanal Kalev Sport, siis kas seda selle Starmani kodupakketi pealt ka nägema hakkab?, vast ikka icon_rolleyes.gif


Seda kodupaketti Starman Järvamaal minuteada ei müü. Koeru mast peaks signaaliga üle Järvamaa lajatama (ilmselt kaugemalegi).
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connect
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2006




sõnum 15.09.2007 10:59:26 vasta tsitaadiga

..

viimati muutis connect 12.06.2013 18:49:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2007 16:49:56 vasta tsitaadiga

connect kirjutas:
küsiks kolmikpaketi kohta siis, et kas kellelgi VIP pakket on? Ma lugesin, et sellel 40gb piirang 18.00-24.00 per kuu... ?


Loen sellisest piirangust esimest korda... Et siis mujal riikides levinud download`i piirang ka lõpuks siia jõudnud. Saigi koguaeg imestatud selle puudumise üle Eestis...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 16.09.2007 19:56:36 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
connect kirjutas:
küsiks kolmikpaketi kohta siis, et kas kellelgi VIP pakket on? Ma lugesin, et sellel 40gb piirang 18.00-24.00 per kuu... ?


Loen sellisest piirangust esimest korda... Et siis mujal riikides levinud download`i piirang ka lõpuks siia jõudnud. Saigi koguaeg imestatud selle puudumise üle Eestis...


See VIP paketil kogu aeg olnud. Ja piirang on mitte downloadile vaid liiklusele (UP + DOWN).
Muidu poleks mul eelmise aasta suvel limiit mõne gigaga lõhki läinud.
Ja kuna nad ei suutnud mulle oma arvutusmetoodikat ära seletada, siis leidsin, et internetipakkujaid on teisigi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2007 09:13:56 vasta tsitaadiga

mind hakkas huvitama selline asi, et kuidas on digi tv kolmikpaketi teleripildi kvaliteet ja heli võrreldes tavalise kodu kolmikpaketiga? ja mis selle digi eelised võiksid olla?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
white
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2003




sõnum 25.09.2007 12:21:44 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
mind hakkas huvitama selline asi, et kuidas on digi tv kolmikpaketi teleripildi kvaliteet ja heli võrreldes tavalise kodu kolmikpaketiga? ja mis selle digi eelised võiksid olla?


Digi tv-l on pilt reeglina parem. Ja kui pilt ei ole hea pilt digiboxiga siis soovitan osta kvaliteetse scart-juhtme .. see mis karbis kaasas kriitikat ei kannata.

Humax box pakub lisavõimalusi nagu erikeelne audio ja subtiitrid .. digitaalne saatetutvustus kava, meelespea ... lemmiklistid.

VOD-boxi ei soovita kuna see teenus arengujärgus ja tava digitv Humax-i box on tuduvalt kiirem ja mugavam.


ahjaa heli kohta niipalju et boxil reegline ka digitaalne heliväljund.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2007 14:29:59 vasta tsitaadiga

nii et kui tellida, siis tuleks kohe öelda, et sooviks koos humax boxiga, sest muidu võivad nad ka mingi muu sokutada?

või ongi neil ainult see Humax CX-FOX C II ja nagu ma aru saan, see digibox ei toeda hdtv'd samas pole selleks ka vajadust kuna starman nagunii HD kanaleid ei edasta või läbi mingi valemi näeb?, või oleks tulevikule mõeldes kasulikum otsida hdtv'd toetav digibox? (või ajan ma praegu lihtsalt seosetut soga) aga lihtsalt kuna on plaanis osta kvaliteet telekas, siis ei tahaks muus osas kompromisse teha kvaliteedi poolest.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2007 21:47:39 vasta tsitaadiga

HD tuleb kunagi igal juhul. iseasi on millal. Starman hetkel HD boxe ei paku, kunagi küll räägiti et uus VOD box valitakse HD toega, kuid siiani pole midagi selles suunas arenenud.
Iseenesest loogika ütleb et Elioni poolt pakutav HD toega box peaks ka Starmani võrgus toimima: Link
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 25.09.2007 21:51:43 vasta tsitaadiga

Starman myydi uutele v2lismaistele omanikele!
Huvitav, kas pilt ka nüüd paremaks l2heb?

Postitatud mobiililt
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 25.09.2007 22:30:20 vasta tsitaadiga

kas pilt on sitt siis hetkel ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
white
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2003




sõnum 25.09.2007 23:08:39 vasta tsitaadiga

boxiga on hetkel seal nii et välja ei pea seda ostma ... mingi 29eek rent kuus

siis võib olla ka see ilma HD toeta icon_razz.gif


ostma ma boxi küll veel niipea ei hakkaks

ja kui ikkagi osta siis konsulteerida enne tehnilise toega kas box toetab krüpteeringut mida starman kasutab.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 26.09.2007 09:44:10 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Starman myydi uutele v2lismaistele omanikele!<br/>Huvitav, kas pilt ka nüüd paremaks l2heb? <br/><br/><i>Postitatud mobiililt</i>
pilt kui niisugune saab sellest ainult kehvemaks minna, pole enam kohapeal kedagi kurjalt tagant torkimas tehnikuloodreid icon_wink.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 26.09.2007 20:24:09 vasta tsitaadiga

white kirjutas:
ja kui ikkagi osta siis konsulteerida enne tehnilise toega kas box toetab krüpteeringut mida starman kasutab.

Conax'it peaks kasutama Starman, nagu ka ülejäänud Eestis pilti pakkuvad firmad.

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lnxab
HV kasutaja
lnxab

liitunud: 26.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2007 20:57:44 vasta tsitaadiga

uploadi piirati veelgi thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 26.09.2007 21:07:52 vasta tsitaadiga

lnxab kirjutas:
uploadi piirati veelgi thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif
mismis ? räägi, anna linki
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lnxab
HV kasutaja
lnxab

liitunud: 26.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2007 16:06:56 vasta tsitaadiga

no enne oli lubatud 100kb, nüüd 50kb, enam ei saagi vinguda, et poole väiksem on icon_sad.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 27.09.2007 16:27:46 vasta tsitaadiga

Väga hea meetod ju vingujate suu sulgemiseks icon_wink.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 463, 464, 465  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.