|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
eskim0
HV vaatleja
liitunud: 27.12.2004
|
30.09.2007 21:56:41
|
|
|
Mul kukkus PSP mingi voodist maha , mälukaart ei tööta .Ei tea kas mälukaardilugeja või mälukaart ise katki . Kahtlustan ,et mälukaart .
Et tuleb uus osta . Keegi oskab soovitada ?4GB tahaks .
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pspman
HV kasutaja

liitunud: 30.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
30.09.2007 22:08:29
|
|
|
| Ravos liikusid fake kaardid ringi.. sellepärast ongi nii soodsad.. sealt ei soovita küll osta
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomv
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
30.09.2007 22:11:07
|
|
|
| tsitaat: |
Aga kas keegi oskab öelda milline on fw viimane versioon millel on custom fw ??
|
Viimane versioon, mida daungreidida ilma pandorata saab, on minu teada 3.50, kuid see nõuab originaal luminese UMD-d. Nüüd vb juba uuemad.
Siit loen välja et mingid uuemad downgraderid ka väljas. Võid neid proovida ja uurida ning readmesid lugeda.
http://www.digizone.ee/ pakub suht odavaid kaarte.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pspman
HV kasutaja

liitunud: 30.09.2007
|
30.09.2007 22:17:10
|
|
|
| amddude kirjutas: |
| Ravos liikusid fake kaardid ringi.. sellepärast ongi nii soodsad.. sealt ei soovita küll osta |
mu sõber sattus siis jäerlikult õnneliku kaarti osa sest tal kõik korras
aga mida arvad www.digizone.ee -st??
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomv
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eskim0
HV vaatleja
liitunud: 27.12.2004
|
01.10.2007 16:34:10
|
|
|
Mälukaardilugeja siiski katki , keegi oskab soovitada midagi ?
Või garantiisse?
Ega nad mu 3.40 oe-a'd üle ei lase ?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pspman
HV kasutaja

liitunud: 30.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomv
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
02.10.2007 22:25:30
|
|
|
Igat cfw saab kergelt downgradeda.
Pandora batteryt ei saa minu teada niisama kasutada, kuid saad selle vist tagasi muuta.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pspman
HV kasutaja

liitunud: 30.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004
|
03.10.2007 09:19:44
|
|
|
| seda 3.60m33 pole vist eriti kuskile downgradeda. installimise õpetuse leiad oma toodud lingilt nime alt "install guide" - kliki sinna ja loe.
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
03.10.2007 09:46:20
|
|
|
aga 3.52 m33 saab downradeda ? pandoraga ei või downgradeda ?
_________________ Project Wooden Case |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomv
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
03.10.2007 14:42:01
|
|
|
Saab igat pidi
_________________ jah |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pspman
HV kasutaja

liitunud: 30.09.2007
|
03.10.2007 15:30:47
|
|
|
| Aga kas kellelgil on myya pandorat kui on siis andku kiiirelt palum teada maksan normilt
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomv
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
03.10.2007 15:40:07
|
|
|
Mul tekib vahest (enam-vähem) ekraani keskele triip. Natukese aja pärast see triip kaob. Kas displei võib lahti olla, või milles viga võib olla? Suht pinda käib see vahest.
_________________ jah |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HawK
HV kasutaja
liitunud: 20.03.2006
|
03.10.2007 19:13:31
|
|
|
kus kohast saada seda pandora_slim ja pandora_slim% file ?
muud asjad saaks tehtud aga neid asju ei leia kusagilt
õpetus siin
E: Sain teada....
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Godhand
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.06.2005
|
03.10.2007 22:08:02
|
|
|
Wii! Mu üks aasta oodatuimaid mänge on minu käes Final Fantasy Tactics: The War of the Lions! *kallistab karbikest* Lõpuks ometi saan seda originaalina omada ja läbi teha!
Rock Nagu Tanel-Padar-änd-the-Sun-rock!
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
03.10.2007 22:26:04
|
|
|
See pidi hullult kehv olema, lag pidi olema .. tõlge pidi mööda olema, graafika fuzzy..igatahes foorumid on täis pettunud fänne.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Godhand
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.06.2005
|
03.10.2007 22:58:17
|
|
|
Foorumitäied pettunud fänne võivad muna juua Lagi elab üle, lihtsalt keskendumisvõime puudulikkuse all kannatavad inimesed ei pea sellele vastu, kui millegi tegemine võtab kauem kui sekundi. Küllap on see hetke shooterite ülekülluse vili. Tõlge on super, seda ootasin ma tegelikult kõige rohkem, kuna tegelikult oli algne PSXi versiooni tõlge mööda. Fännid jõudsid lihtsalt vanaga ära harjuda.
Ja graafika fuzzy? *naeruturtsatus* Graafikahoorad for the loss.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtream99
HV kasutaja
liitunud: 17.03.2004
|
04.10.2007 01:31:51
|
|
|
| Ma eile ostsin endale uue iPod Nano 4GB Video vaatamise võimalusega. Aga siis kodus olles hakkasin ma mõtlema, et kumb on parem kas iPod või PSP. Mul on varem teisigi iPod'e olnud aga PSP pole varem omanud. Mõni inimene, kes mõlemat omab/on omanud võiks soovitada, et kumb parem oleks. iPodi on mul võimalus 90 päeva poodi tagasi viia ja raha tagasi saada, niiet kiiret pole.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wad
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.03.2004
|
04.10.2007 13:11:44
|
|
|
| xtream99 kirjutas: |
| Ma eile ostsin endale uue iPod Nano 4GB Video vaatamise võimalusega. Aga siis kodus olles hakkasin ma mõtlema, et kumb on parem kas iPod või PSP. Mul on varem teisigi iPod'e olnud aga PSP pole varem omanud. Mõni inimene, kes mõlemat omab/on omanud võiks soovitada, et kumb parem oleks. iPodi on mul võimalus 90 päeva poodi tagasi viia ja raha tagasi saada, niiet kiiret pole. |
psp ei ole nii mugav mp3-me juures... aga sellega saab mangida ja filme vaadata....
ipod on mõeldud siis rohkem muusika kuulamiseks, playlistide koostamiseks jne
_________________ Kaevurite ehitamis, seadistamis, j2lgimisteenused... Linuxi administreerimisteenused... kysi lisa... |
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vello.
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2006
|
04.10.2007 18:09:07
|
|
|
iDemon, Saad anda nõu kuidas maksimum kvaliteediga videosi vaadata? Tahaks teada äkki on mingi koht kust saab psp filme tõmmata?
Mis programm oleks parim millega saab kõige parema kvaliteedi?
Enda firmwire on 3.71M33
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
04.10.2007 18:26:42
|
|
|
Kui ma ei eksi, siis Dark_Alexi poolt custom firmwaresidega on võimalik kogu aeg neid vaadata, et see 'piiratud' maht pidi juba eemaldatud olema 3.03 OE-C'st.
Lihtsalt tiri mingi terava pildiga video, ja proovi seda vaadata PSP'l.
EDIT: Filmide lingi jaoks saada sõnum, ma ei hakka seda lehte siin reklaamima.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZeroC
HV vaatleja
liitunud: 05.10.2007
|
05.10.2007 23:19:22
|
|
|
Tere
Olen uus selles teemas.
Saan endale varsti psp Slimi.(ootan seda väga)
Palun tehke keegi eesti keelne step-by-step õpetus kuidas on mul võimalik selle peal "nn" homebrewi jooksutada.
Ning kas selleks on vaja ka ps "fat-i"??
_________________ Triip pole deep  |
|
| tagasi üles |
|
 |
HawK
HV kasutaja
liitunud: 20.03.2006
|
06.10.2007 00:19:35
|
|
|
| ZeroC kirjutas: |
Tere
Olen uus selles teemas.
Saan endale varsti psp Slimi.(ootan seda väga)
Palun tehke keegi eesti keelne step-by-step õpetus kuidas on mul võimalik selle peal "nn" homebrewi jooksutada.
Ning kas selleks on vaja ka ps "fat-i"?? |
Phati akut on vaja, et downgradeda...
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
06.10.2007 08:53:08
|
|
|
võin abistada kui väga vaja addi mind msni
_________________ Project Wooden Case |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomv
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
06.10.2007 14:04:34
|
|
|
| Tomv kirjutas: |
| Mul tekib vahest (enam-vähem) ekraani keskele triip. Natukese aja pärast see triip kaob. Kas displei võib lahti olla, või milles viga võib olla? Suht pinda käib see vahest. |
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kavalpea
HV vaatleja
liitunud: 09.07.2007
|
07.10.2007 21:54:11
|
|
|
Tere,
Probleem järgmine, UMD mäng Ratcet and Clank size matters ei lähe käima(hangub keelevaliku juures)
FW:3.40 OE-A
Oskab äkki keegi öelda mis viga ja mis tegema peaks.Teised UMD mängud töötavad probleemideta.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
07.10.2007 22:07:25
|
|
|
igaksjuhuks puhasta plaat ära. vb must tiba
_________________ Project Wooden Case |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tamiil
HV vaatleja
liitunud: 05.02.2007
|
08.10.2007 10:59:26
|
|
|
| iDemon kirjutas: |
Kui ma ei eksi, siis Dark_Alexi poolt custom firmwaresidega on võimalik kogu aeg neid vaadata, et see 'piiratud' maht pidi juba eemaldatud olema 3.03 OE-C'st.
Lihtsalt tiri mingi terava pildiga video, ja proovi seda vaadata PSP'l.
EDIT: Filmide lingi jaoks saada sõnum, ma ei hakka seda lehte siin reklaamima. |
Mismoodi sa neid terava pildiga videosid ilma konvertimata vaatad? On selleks mingi proge olemas või?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kavalpea
HV vaatleja
liitunud: 09.07.2007
|
08.10.2007 11:15:10
|
|
|
Sain juba korda, lihtsalt CPU kiirus tuli panna 266 peale
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R4sm8s
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2006
|
08.10.2007 22:57:21
|
|
|
oki.. Mul siis 3.40 OE'A Versioon. Aga paljusid mänge ei taha mängida. Milles probleem? Tuleb could not open file vms.. ja siis miski numbrid. UMD (demo plaat) on sees loomulikult. Osad mängud töötavad küll ideaalselt. Kas võib viga olla uutes mängudes? Kuidas ma saaksin nt. mängida siis alles välja tulnud mänge? Viimati proovisin NBA 08, seda ei taha läbi võtta Ja kohe, kohe saan ka JackAss mängu, mida proovin. Et kas vaja kuskilt uuem firmware muretseda, et uuemaid mänge mängida? Või on viga milleski muus?
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henry111
HV veteran
liitunud: 10.01.2004
|
08.10.2007 23:01:54
|
|
|
Proovi uuemat fw
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomv
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
08.10.2007 23:04:06
|
|
|
Kui palju maksab uus displei PSPle? Mul keset ekraani jookseb läbi üks triip. Filmide ajal pole hästi näha, aga kui mingi ühevärviline taust on, tuleb see väga hästi välja. nt. on sinisel taustal oran joon. Kas need on surnud pikslid, või piisaks lahtikruvimisest ning surumisest ekraanile vms?
_________________ jah |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
08.10.2007 23:22:17
|
|
|
| R4sm8s kirjutas: |
oki.. Mul siis 3.40 OE'A Versioon. Aga paljusid mänge ei taha mängida. Milles probleem? Tuleb could not open file vms.. ja siis miski numbrid. UMD (demo plaat) on sees loomulikult. Osad mängud töötavad küll ideaalselt. Kas võib viga olla uutes mängudes? Kuidas ma saaksin nt. mängida siis alles välja tulnud mänge? Viimati proovisin NBA 08, seda ei taha läbi võtta Ja kohe, kohe saan ka JackAss mängu, mida proovin. Et kas vaja kuskilt uuem firmware muretseda, et uuemaid mänge mängida? Või on viga milleski muus? |
Viga on millesgi muus .. ma saan kõiki mänge mängida, ka uuemaid selle sam FW.
Proovi korra 1.50 tagasi lasta - ja siis uuesti 3.40 OE-A .. ehk aitab.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZeroC
HV vaatleja
liitunud: 05.10.2007
|
09.10.2007 13:03:25
|
|
|
Olen ka nüüd psp slim&lite omanik!
_________________ Triip pole deep  |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomv
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
09.10.2007 21:13:56
|
|
|
Omab keegi mängu NBA08? Ma ei saa aru, kuidas saab palli vastu monitori visata? Vastu shotclocki viskab kui hoiad L+R peal ja teed toss'i.
_________________ jah |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
10.10.2007 06:55:26
|
|
|
tõmbasin tony hawk project 8 ja mäng mingis hispaania või prantsuse keeles, ning ei ole lahe sedasi pelada seda kas keelt saab vahetada mängul ? või peab uue tõmbama
_________________ Project Wooden Case |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R4sm8s
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2006
|
10.10.2007 11:42:43
|
|
|
| Tomv kirjutas: |
| Omab keegi mängu NBA08? Ma ei saa aru, kuidas saab palli vastu monitori visata? Vastu shotclocki viskab kui hoiad L+R peal ja teed toss'i. |
Mis FW peal NBA08't jooksutad?
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomv
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
10.10.2007 15:23:44
|
|
|
3.52 M33-4
| tsitaat: |
Mis FW peal NBA08't jooksutad?
|
_________________ jah |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R4sm8s
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2006
|
10.10.2007 17:45:54
|
|
|
oki.. sain ka 3.52 M33 peale lastud nüüd kohe nba 08 ka funksib
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sharky
HV vaatleja
liitunud: 22.06.2006
|
10.10.2007 23:53:00
|
|
|
Kas psp slimmiga käib downgradimine sama mis tavalis psp?
viimati muutis Sharky 04.01.2015 20:32:14, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vello.
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
11.10.2007 09:36:20
|
|
|
mis asja sa ajad ? downgrade käib ikke pandoraga, tavaline pandora battery+ pandora mälu millele on lisatud mned filed = psp slim downgrade
_________________ Project Wooden Case |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Defeee
HV kasutaja

liitunud: 10.09.2006
|
12.10.2007 08:46:20
|
|
|
| R4sm8s kirjutas: |
oki.. sain ka 3.52 M33 peale lastud nüüd kohe nba 08 ka funksib  |
mul hakkasid ka kõik mängud funkama, kui selle FW-ni jõudsin
Worms on suhteliselt kõva(Y) vahest mõnes igavas tunnis koolis on suht põnev teisi usse killid  
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
12.10.2007 13:15:58
|
|
|
| iDemon kirjutas: |
See pidi hullult kehv olema, lag pidi olema .. tõlge pidi mööda olema, graafika fuzzy..igatahes foorumid on täis pettunud fänne.  |
Nali? Võib-olla mingisuguste puristide arust on uus tõlge tõesti "mööda" oma kirjanduslikuma tooniga, aga nii publikatsioonide ja veebilehte kui ka minu poolt külastavate foorumite kasutajate meelest on tegemist ühe parima pordiga üldse.
Küsimus ka: mis hinnaga PSP Slim siinmail praegu saadaval on?
_________________ It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
12.10.2007 14:52:10
|
|
|
GameFaqs'i boardidel oli see häda lahti, kõik küsisid kas see mäng on tõesti nii kehv etc.
Lag on seal küll, seda olen ma ise ka testinud .. tõlke kohta ei oska öelda, sest psx versiooni pole mänginud.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
12.10.2007 16:47:29
|
|
|
Mis on?
Üks humoorikamaid ja lahedamaid gamerite boarde, lisaks üks suurimaid.
Vähemalt MHF2 boardidel ja veidrate nimedega mängudel on küll palju koomikuid.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|