Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PSP] SONY PlayStation Portable arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 65, 66, 67  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
eskim0
HV vaatleja

liitunud: 27.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2007 21:56:41 vasta tsitaadiga

Mul kukkus PSP mingi voodist maha , mälukaart ei tööta .Ei tea kas mälukaardilugeja või mälukaart ise katki . Kahtlustan ,et mälukaart .
Et tuleb uus osta . Keegi oskab soovitada ?4GB tahaks .
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pspman
HV kasutaja
Pspman

liitunud: 30.09.2007




sõnum 30.09.2007 21:59:00 vasta tsitaadiga

soovitan osta ravolingist seal Praegu väga soodsad mälukad


nt 4 gb on selline http://www.ravolink.ee/est/catalog/?cat_id=226
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2007 22:08:29 vasta tsitaadiga

Ravos liikusid fake kaardid ringi.. sellepärast ongi nii soodsad.. sealt ei soovita küll osta
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2007 22:11:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Aga kas keegi oskab öelda milline on fw viimane versioon millel on custom fw ??
Viimane versioon, mida daungreidida ilma pandorata saab, on minu teada 3.50, kuid see nõuab originaal luminese UMD-d. Nüüd vb juba uuemad.
Siit loen välja et mingid uuemad downgraderid ka väljas. Võid neid proovida ja uurida ning readmesid lugeda.


http://www.digizone.ee/ pakub suht odavaid kaarte.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pspman
HV kasutaja
Pspman

liitunud: 30.09.2007




sõnum 30.09.2007 22:17:10 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Ravos liikusid fake kaardid ringi.. sellepärast ongi nii soodsad.. sealt ei soovita küll osta


mu sõber sattus siis jäerlikult õnneliku kaarti osa sest tal kõik korras
aga mida arvad www.digizone.ee -st??
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2007 22:24:42 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/comments/firms/125
http://www.fotograafid.ee/foorum/read.php?10,428,431
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=103199
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eskim0
HV vaatleja

liitunud: 27.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2007 16:34:10 vasta tsitaadiga

Mälukaardilugeja siiski katki , keegi oskab soovitada midagi ?
Või garantiisse?
Ega nad mu 3.40 oe-a'd üle ei lase ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pspman
HV kasutaja
Pspman

liitunud: 30.09.2007




sõnum 02.10.2007 18:56:43 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab öelda kas seda custom fw saab lihtsalt downgradede

http://exophase.com/psp/custom-firmware-360-m33-released-1924.htm


Kas seda pandora batterit saab ka pärast kasutada psp taga või ei??
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2007 22:25:30 vasta tsitaadiga

Pspman kirjutas:
Kas keegi oskab öelda kas seda custom fw saab lihtsalt downgradede

http://exophase.com/psp/custom-firmware-360-m33-released-1924.htm


Kas seda pandora batterit saab ka pärast kasutada psp taga või ei??
Igat cfw saab kergelt downgradeda.
Pandora batteryt ei saa minu teada niisama kasutada, kuid saad selle vist tagasi muuta.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pspman
HV kasutaja
Pspman

liitunud: 30.09.2007




sõnum 02.10.2007 22:36:11 vasta tsitaadiga

aga kas selleks on vaja pandorat et seda custom fw
http://exophase.com/psp/custom-firmware-360-m33-released-1924.htm
downgradede või mitte ??
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.10.2007 09:19:44 vasta tsitaadiga

seda 3.60m33 pole vist eriti kuskile downgradeda. installimise õpetuse leiad oma toodud lingilt nime alt "install guide" - kliki sinna ja loe.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 03.10.2007 09:46:20 vasta tsitaadiga

aga 3.52 m33 saab downradeda ? pandoraga ei või downgradeda ?
_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2007 14:42:01 vasta tsitaadiga

Saab igat pidi
_________________
jah
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pspman
HV kasutaja
Pspman

liitunud: 30.09.2007




sõnum 03.10.2007 15:30:47 vasta tsitaadiga

Aga kas kellelgil on myya pandorat kui on siis andku kiiirelt palum teada maksan normilt
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2007 15:40:07 vasta tsitaadiga

Mul tekib vahest (enam-vähem) ekraani keskele triip. Natukese aja pärast see triip kaob. Kas displei võib lahti olla, või milles viga võib olla? Suht pinda käib see vahest.
_________________
jah
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HawK
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2007 19:13:31 vasta tsitaadiga

kus kohast saada seda pandora_slim ja pandora_slim% file ?

muud asjad saaks tehtud aga neid asju ei leia kusagilt

õpetus siin

E: Sain teada....
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2007 22:08:02 vasta tsitaadiga

Wii! Mu üks aasta oodatuimaid mänge on minu käes icon_smile.gif Final Fantasy Tactics: The War of the Lions! *kallistab karbikest* Lõpuks ometi saan seda originaalina omada ja läbi teha!

Rock icon_smile.gif Nagu Tanel-Padar-änd-the-Sun-rock!
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 03.10.2007 22:26:04 vasta tsitaadiga

See pidi hullult kehv olema, lag pidi olema .. tõlge pidi mööda olema, graafika fuzzy..igatahes foorumid on täis pettunud fänne. icon_razz.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2007 22:58:17 vasta tsitaadiga

Foorumitäied pettunud fänne võivad muna juua icon_smile.gif Lagi elab üle, lihtsalt keskendumisvõime puudulikkuse all kannatavad inimesed ei pea sellele vastu, kui millegi tegemine võtab kauem kui sekundi. Küllap on see hetke shooterite ülekülluse vili. Tõlge on super, seda ootasin ma tegelikult kõige rohkem, kuna tegelikult oli algne PSXi versiooni tõlge mööda. Fännid jõudsid lihtsalt vanaga ära harjuda.

Ja graafika fuzzy? *naeruturtsatus* Graafikahoorad for the loss.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtream99
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2004




sõnum 04.10.2007 01:31:51 vasta tsitaadiga

Ma eile ostsin endale uue iPod Nano 4GB Video vaatamise võimalusega. Aga siis kodus olles hakkasin ma mõtlema, et kumb on parem kas iPod või PSP. Mul on varem teisigi iPod'e olnud aga PSP pole varem omanud. Mõni inimene, kes mõlemat omab/on omanud võiks soovitada, et kumb parem oleks. iPodi on mul võimalus 90 päeva poodi tagasi viia ja raha tagasi saada, niiet kiiret pole.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 04.10.2007 08:03:38 vasta tsitaadiga

PSP' on võimalik ka üliterava pildiga videosid vaadata.

http://www.pspfanboy.com/2007/09/28/psp-video-limitations-continue-to-be-removed/
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wad
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 04.10.2007 13:11:44 vasta tsitaadiga

xtream99 kirjutas:
Ma eile ostsin endale uue iPod Nano 4GB Video vaatamise võimalusega. Aga siis kodus olles hakkasin ma mõtlema, et kumb on parem kas iPod või PSP. Mul on varem teisigi iPod'e olnud aga PSP pole varem omanud. Mõni inimene, kes mõlemat omab/on omanud võiks soovitada, et kumb parem oleks. iPodi on mul võimalus 90 päeva poodi tagasi viia ja raha tagasi saada, niiet kiiret pole.



psp ei ole nii mugav mp3-me juures... aga sellega saab mangida ja filme vaadata....
ipod on mõeldud siis rohkem muusika kuulamiseks, playlistide koostamiseks jne

_________________
Kaevurite ehitamis, seadistamis, j2lgimisteenused... Linuxi administreerimisteenused... kysi lisa...
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vello.
HV kasutaja
Vello.

liitunud: 13.03.2006




sõnum 04.10.2007 18:09:07 vasta tsitaadiga

iDemon, Saad anda nõu kuidas maksimum kvaliteediga videosi vaadata? Tahaks teada äkki on mingi koht kust saab psp filme tõmmata?
Mis programm oleks parim millega saab kõige parema kvaliteedi?

Enda firmwire on 3.71M33
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 04.10.2007 18:26:42 vasta tsitaadiga

Kui ma ei eksi, siis Dark_Alexi poolt custom firmwaresidega on võimalik kogu aeg neid vaadata, et see 'piiratud' maht pidi juba eemaldatud olema 3.03 OE-C'st.
Lihtsalt tiri mingi terava pildiga video, ja proovi seda vaadata PSP'l.


EDIT: Filmide lingi jaoks saada sõnum, ma ei hakka seda lehte siin reklaamima.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZeroC
HV vaatleja

liitunud: 05.10.2007




sõnum 05.10.2007 23:19:22 vasta tsitaadiga

Tere
Olen uus selles teemas.
Saan endale varsti psp Slimi.(ootan seda väga)
Palun tehke keegi eesti keelne step-by-step õpetus kuidas on mul võimalik selle peal "nn" homebrewi jooksutada.
Ning kas selleks on vaja ka ps "fat-i"??

_________________
Triip pole deep icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HawK
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2007 00:19:35 vasta tsitaadiga

ZeroC kirjutas:
Tere
Olen uus selles teemas.
Saan endale varsti psp Slimi.(ootan seda väga)
Palun tehke keegi eesti keelne step-by-step õpetus kuidas on mul võimalik selle peal "nn" homebrewi jooksutada.
Ning kas selleks on vaja ka ps "fat-i"??


Phati akut on vaja, et downgradeda...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 06.10.2007 08:53:08 vasta tsitaadiga

võin abistada kui väga vaja addi mind msni
_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2007 14:04:34 vasta tsitaadiga

Tomv kirjutas:
Mul tekib vahest (enam-vähem) ekraani keskele triip. Natukese aja pärast see triip kaob. Kas displei võib lahti olla, või milles viga võib olla? Suht pinda käib see vahest.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kavalpea
HV vaatleja

liitunud: 09.07.2007




sõnum 07.10.2007 21:54:11 vasta tsitaadiga

Tere,

Probleem järgmine, UMD mäng Ratcet and Clank size matters ei lähe käima(hangub keelevaliku juures)

FW:3.40 OE-A

Oskab äkki keegi öelda mis viga ja mis tegema peaks.Teised UMD mängud töötavad probleemideta.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 07.10.2007 22:07:25 vasta tsitaadiga

igaksjuhuks puhasta plaat ära. vb must tiba
_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tamiil
HV vaatleja

liitunud: 05.02.2007




sõnum 08.10.2007 10:59:26 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Kui ma ei eksi, siis Dark_Alexi poolt custom firmwaresidega on võimalik kogu aeg neid vaadata, et see 'piiratud' maht pidi juba eemaldatud olema 3.03 OE-C'st.
Lihtsalt tiri mingi terava pildiga video, ja proovi seda vaadata PSP'l.


EDIT: Filmide lingi jaoks saada sõnum, ma ei hakka seda lehte siin reklaamima.


Mismoodi sa neid terava pildiga videosid ilma konvertimata vaatad? On selleks mingi proge olemas või?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kavalpea
HV vaatleja

liitunud: 09.07.2007




sõnum 08.10.2007 11:15:10 vasta tsitaadiga

Sain juba korda, lihtsalt CPU kiirus tuli panna 266 peale icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R4sm8s
HV kasutaja
R4sm8s

liitunud: 29.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2007 22:57:21 vasta tsitaadiga

oki.. Mul siis 3.40 OE'A Versioon. Aga paljusid mänge ei taha mängida. Milles probleem? Tuleb could not open file vms.. ja siis miski numbrid. UMD (demo plaat) on sees loomulikult. Osad mängud töötavad küll ideaalselt. Kas võib viga olla uutes mängudes? Kuidas ma saaksin nt. mängida siis alles välja tulnud mänge? Viimati proovisin NBA 08, seda ei taha läbi võtta icon_sad.gif Ja kohe, kohe saan ka JackAss mängu, mida proovin. Et kas vaja kuskilt uuem firmware muretseda, et uuemaid mänge mängida? Või on viga milleski muus?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henry111
HV veteran

liitunud: 10.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2007 23:01:54 vasta tsitaadiga

Proovi uuemat fw icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2007 23:04:06 vasta tsitaadiga

Kui palju maksab uus displei PSPle? Mul keset ekraani jookseb läbi üks triip. Filmide ajal pole hästi näha, aga kui mingi ühevärviline taust on, tuleb see väga hästi välja. nt. on sinisel taustal oranž joon. Kas need on surnud pikslid, või piisaks lahtikruvimisest ning surumisest ekraanile vms?
_________________
jah
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 08.10.2007 23:22:17 vasta tsitaadiga

R4sm8s kirjutas:
oki.. Mul siis 3.40 OE'A Versioon. Aga paljusid mänge ei taha mängida. Milles probleem? Tuleb could not open file vms.. ja siis miski numbrid. UMD (demo plaat) on sees loomulikult. Osad mängud töötavad küll ideaalselt. Kas võib viga olla uutes mängudes? Kuidas ma saaksin nt. mängida siis alles välja tulnud mänge? Viimati proovisin NBA 08, seda ei taha läbi võtta icon_sad.gif Ja kohe, kohe saan ka JackAss mängu, mida proovin. Et kas vaja kuskilt uuem firmware muretseda, et uuemaid mänge mängida? Või on viga milleski muus?


Viga on millesgi muus .. ma saan kõiki mänge mängida, ka uuemaid selle sam FW.
Proovi korra 1.50 tagasi lasta - ja siis uuesti 3.40 OE-A .. ehk aitab.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZeroC
HV vaatleja

liitunud: 05.10.2007




sõnum 09.10.2007 13:03:25 vasta tsitaadiga

Olen ka nüüd psp slim&lite omanik! icon_biggrin.gif
_________________
Triip pole deep icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2007 21:13:56 vasta tsitaadiga

Omab keegi mängu NBA08? Ma ei saa aru, kuidas saab palli vastu monitori visata? Vastu shotclocki viskab kui hoiad L+R peal ja teed toss'i.
_________________
jah
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 10.10.2007 06:55:26 vasta tsitaadiga

tõmbasin tony hawk project 8 ja mäng mingis hispaania või prantsuse keeles, ning ei ole lahe sedasi pelada seda icon_biggrin.gif kas keelt saab vahetada mängul ? või peab uue tõmbama
_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
R4sm8s
HV kasutaja
R4sm8s

liitunud: 29.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2007 11:42:43 vasta tsitaadiga

Tomv kirjutas:
Omab keegi mängu NBA08? Ma ei saa aru, kuidas saab palli vastu monitori visata? Vastu shotclocki viskab kui hoiad L+R peal ja teed toss'i.

Mis FW peal NBA08't jooksutad?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2007 15:23:44 vasta tsitaadiga

3.52 M33-4
tsitaat:

Mis FW peal NBA08't jooksutad?

_________________
jah
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
R4sm8s
HV kasutaja
R4sm8s

liitunud: 29.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2007 17:45:54 vasta tsitaadiga

oki.. sain ka 3.52 M33 peale lastud icon_smile.gif nüüd kohe nba 08 ka funksib thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sharky
HV vaatleja

liitunud: 22.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2007 23:53:00 vasta tsitaadiga

Kas psp slimmiga käib downgradimine sama mis tavalis psp?

viimati muutis Sharky 04.01.2015 20:32:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vello.
HV kasutaja
Vello.

liitunud: 13.03.2006




sõnum 11.10.2007 00:41:35 vasta tsitaadiga

Sharky kirjutas:
Kas psp slimmiga käib downgradimine sama mis tavalis psp? selleks sobib Gta: Liberty City Stories PS2
http://www.andrico.ee/pood/product_info.php/products_id/2283 ?


Playstation 2 mängudega küll ei saa psp'd downgradeda.

http://www.psp-hacks.com/forums/about110289.html

http://www.psp-hacks.com/forums/about58272.html
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 11.10.2007 09:36:20 vasta tsitaadiga

Sharky kirjutas:
Kas psp slimmiga käib downgradimine sama mis tavalis psp? selleks sobib Gta: Liberty City Stories PS2
http://www.andrico.ee/pood/product_info.php/products_id/2283 ?


mis asja sa ajad ? downgrade käib ikke pandoraga, tavaline pandora battery+ pandora mälu millele on lisatud mned filed = psp slim downgrade

_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Defeee
HV kasutaja
Defeee

liitunud: 10.09.2006




sõnum 12.10.2007 08:46:20 vasta tsitaadiga

R4sm8s kirjutas:
oki.. sain ka 3.52 M33 peale lastud icon_smile.gif nüüd kohe nba 08 ka funksib thumbs_up.gif

mul hakkasid ka kõik mängud funkama, kui selle FW-ni jõudsin icon_biggrin.gif
Worms on suhteliselt kõva(Y) icon_biggrin.gif vahest mõnes igavas tunnis koolis on suht põnev teisi usse killid icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 12.10.2007 13:15:58 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
See pidi hullult kehv olema, lag pidi olema .. tõlge pidi mööda olema, graafika fuzzy..igatahes foorumid on täis pettunud fänne. icon_razz.gif

Nali? Võib-olla mingisuguste puristide arust on uus tõlge tõesti "mööda" oma kirjanduslikuma tooniga, aga nii publikatsioonide ja veebilehte kui ka minu poolt külastavate foorumite kasutajate meelest on tegemist ühe parima pordiga üldse.

Küsimus ka: mis hinnaga PSP Slim siinmail praegu saadaval on?

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 12.10.2007 14:52:10 vasta tsitaadiga

GameFaqs'i boardidel oli see häda lahti, kõik küsisid kas see mäng on tõesti nii kehv etc.
Lag on seal küll, seda olen ma ise ka testinud .. tõlke kohta ei oska öelda, sest psx versiooni pole mänginud.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 12.10.2007 15:46:56 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
GameFaqs'i boardidel

eusa_wall.gif

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 12.10.2007 16:47:29 vasta tsitaadiga

Mis on? icon_smile.gif
Üks humoorikamaid ja lahedamaid gamerite boarde, lisaks üks suurimaid.
Vähemalt MHF2 boardidel ja veidrate nimedega mängudel on küll palju koomikuid.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PSP] SONY PlayStation Portable arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 65, 66, 67  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.