Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Parem HV »  HV foorumi mured/ettepanekud/lahendused V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.09.2007 00:26:06 vasta tsitaadiga

zorten22, aga sa loe selle kohta -> http://www.google.com/analytics/
Selle abiga saame koguda andmeid HV kasutajate arvutite kohta ja kasutada neid külastusstatistika võrdlemisel teiste keskkondadega -> http://www.metrix.ee/
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2007 15:19:21 vasta tsitaadiga

Kuidas konsooli ärifoorumiga edeneb? 8)
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2007 21:58:27 vasta tsitaadiga

Kes näevad küsitlusele vastajate kasutajanimesid? Adminnid?
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 27.09.2007 09:20:41 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
Kes näevad küsitlusele vastajate kasutajanimesid? Adminnid?
Kui nevermindil on mingi logi kust vaadata siis on...........
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2007 13:23:33 vasta tsitaadiga

Kas oleks teostatav selline asi, et teemale vastamise teavitus tuleb e-mailile juhul kui vastas teema algataja?

Ehk kui näiteks teen pakkumise kellegi ostuteemasse, siis saan mailiga teavituse vaid juhul kui vastas ostja - mitte teised pakkujad?

_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 30.09.2007 15:22:16 vasta tsitaadiga

töömaht selle soovi täitmiseks on küllalt suur + tõenäoliselt täisautomaatika jääb liiga koormavaks serverile ja tehtaks poolikum lahendus, kus pead pidevalt käsitsi hoidma korras nimekirja isikutest kellelt lubad endale teavitusi saata.........
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2007 18:30:52 vasta tsitaadiga

kunagi oli mingi jutt, et vaba mikrofoni teemas tehtud poste ei võeta arvesse kasutajate järkude määramisel. kas see on praegu ka nii? kuidagi üleöö on foorum täis veterane ja gurusid. on küll olnud pikka aega foorumi kasutajad, kuid vähe juttu rääkinud (millest tarka ja asjalikku juttu veelgi vähem) on saanud aukartust äratavad järgud omale külge.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2007 18:34:13 vasta tsitaadiga

Paistab et siiski võetakse arvesse. A noh, ennast ei sega eriti kuna nagunii määran oma arvamuse kasutajast tema käitumise mitte selle järgi et seal on kirjas "guru" "veteran". Samas...ei tundu need staatused eriti toredad..kasutud... Tähendab, mida nad märkima peaks? Ikkagi postide arvu, mitte seda et guru = tarkur, nagu minult ps kaudu küsitakse mis iganes ruuterite sobitamise kohta abi... thumbs_down.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2007 19:13:09 vasta tsitaadiga

aga nüüd küsimus, kas kuidagi on võimalik postituse sees olevat pilti ( [img], [/img] ) kuidagi kuidagi määratleda, et kui suur ta oleks?
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2007 19:26:37 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
aga nüüd küsimus, kas kuidagi on võimalik postituse sees olevat pilti ( [img], [/img] ) kuidagi kuidagi määratleda, et kui suur ta oleks?

Foorumisiseselt minuteada mitte, aga tegelt ju hea idee, et saaks panna kui suur see on thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 01.10.2007 19:39:04 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
aga nüüd küsimus, kas kuidagi on võimalik postituse sees olevat pilti ( [img], [/img] ) kuidagi kuidagi määratleda, et kui suur ta oleks?
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=330639
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2007 19:40:57 vasta tsitaadiga

XYZ kirjutas:
Dijital kirjutas:
aga nüüd küsimus, kas kuidagi on võimalik postituse sees olevat pilti ( [img], [/img] ) kuidagi kuidagi määratleda, et kui suur ta oleks?
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=330639

loe see teema korralikult läbi, selles teemas on probleem hoopis pildi suur maht, mitte mõõtmed.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 01.10.2007 19:45:39 vasta tsitaadiga

mõlemaid saab vähendada
Või kui sealsest jutust tõesti väheks jääb, siis soovitan XnView nimelist vabavara programmi, pilte väiksemaks teha sellega on imelihtne.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2007 19:55:37 vasta tsitaadiga

mu uitmõte oligi just sedapsi, et foorumi siseselt. et kui netis kuskil lehel on pilt pool ekraani suur, siis postidates seda kuhugi teemasse, saaks määrata, kui suurena ta postituses näha on, ilma et peaks originaalselt netis olevat pilti hakkama arvutis edima ja siis uuesti kuhugi uploadima.
tõsi, statistiliselt tuleksid pisikesed pildid teemas sees vist mahu kohapealt üpris kopsakad (pildi suurus vs baitide hulk), koormaks ka foorumit vedavaid masinaid

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 01.10.2007 19:57:02 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
mu uitmõte oligi just sedapsi, et foorumi siseselt. et kui netis kuskil lehel on pilt pool ekraani suur, siis postidates seda kuhugi teemasse, saaks määrata, kui suurena ta postituses näha on, ilma et peaks originaalselt netis olevat pilti hakkama arvutis edima ja siis uuesti kuhugi uploadima.
tõsi, statistiliselt tuleksid pisikesed pildid teemas sees vist mahu kohapealt üpris kopsakad (pildi suurus vs baitide hulk), koormaks ka foorumit vedavaid masinaid
ja see viimane just ongi tähtis icon_wink.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim86
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2007 11:34:01 vasta tsitaadiga

Süvenesin täna pihuarvutitesse ja pihuarvutite jaoks võiks olla omaette koht, kus nii softi, kui raua poole pealt abi küsida.

hetkel on asjad laiali.

Mul oli pisikene mure, kuidas ma saan pocketist pildi endale arvutisse. Ei mäleta enam mis proge see oli, mõtlesin, et HV aitab aga njah peale 30 min surfimist siin ei tolku midagi. Aga õnneks tööjuures IT mees aitab siis.

Lihtsalt soovitus, kuna pihuarvutite kasutamine ka tõuseb.


icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2007 11:54:20 vasta tsitaadiga

siim86, ma ei näe põhjust, miks ei võiks pihuarvutite probleemid siin olla: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=71 icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2007 13:27:47 vasta tsitaadiga

Süle- ja pihuarvutite müügi/vahetuse foorumis võks minuarust selle Sülearvutid 15" - 20,1" ekraan'ga asendada 2 valikuga kuna suuruste vahe ju suur võiks olla 15"-17" ekraaniga ja 17.1" - 20.1" thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.10.2007 16:34:38 vasta tsitaadiga

Alo.Ko, teen oktoobri teises pooles selle ära thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2007 21:27:06 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Kuidas konsooli ärifoorumiga edeneb?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.10.2007 21:31:29 vasta tsitaadiga

mõtleb selle peale veel, aga alles oktoobri teises pooles
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2007 11:04:40 vasta tsitaadiga

liitunud: 06.09.2007
postitusi: 457
[0.03% kõigist / 15.76 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja xxxxxxx sõnumeid

kasutaja ränk juba HV kasutaja
äkki peaks selle ränkide andmise siduma postide ja liitumise ajaga.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2007 11:24:51 vasta tsitaadiga

ongi seotud ju
Rank Ajapiir Postitusi
HV Guru üle 3 aasta vähemalt 4000
HV veteran üle 2 aasta vähemalt 2000
HV aktivist alla 2 aasta vähemalt 3000
Kreisi kasutaja üle 1 aasta vähemalt 1000
HV postitaja alla 1 aasta vähemalt 1000
HV kasutaja - 200 kuni 999
HV vaatleja üle 1 aasta kuni 199
Uus kasutaja alla 1 aasta kuni 199
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2007 11:30:48 vasta tsitaadiga

HV kasutaja - 200 kuni 999, sellel ei paistagi olevat ajapiiri
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 05.10.2007 12:23:23 vasta tsitaadiga

ega olegi
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2007 13:59:14 vasta tsitaadiga

no vot, sellise tempoga saab 12 päeva tagasi liitunu endale HV kasutaja ranki.
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2007 14:02:40 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
no vot, sellise tempoga saab 12 päeva tagasi liitunu endale HV kasutaja ranki.


Aga who cares? Üldse paras need ära kaotada
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 05.10.2007 14:39:04 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
no vot, sellise tempoga saab 12 päeva tagasi liitunu endale HV kasutaja ranki.
see on nüüd küll väga õudne ju ?
postitajaks ei saa ta sellegipoolest enne aastat
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2007 14:51:05 vasta tsitaadiga

Alguses oli rank ehk selle tagamõttega, kuid nüüd saavad inimesed juba valesti aru. Guru ei võrdu hetkel sellega et minult nõutakse kuidas panna töötama 2 ruuterit korraga, "sa ju guru"....ehk kunagi.
Rankid tuleks ära kaotada...Nad ei oma mingit muud väärtust peale uhke sõna ja postituste arvu.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 05.10.2007 15:09:06 vasta tsitaadiga

Rankid ja nende andmise aluseks olevad kriteeriumid on veidi ajale jalgu jäänud, samas keegi pole suutnud ka välja pakkuda paremaid kriteeriume. Ja nii see kestab praegu edasi........
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2007 15:09:26 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:

Rankid tuleks ära kaotada...Nad ei oma mingit muud väärtust peale uhke sõna ja postituste arvu.


thumbs_up.gif

Vääriks ehk isegi eraldi teemat?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2007 15:42:23 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
MarioA. kirjutas:

Rankid tuleks ära kaotada...Nad ei oma mingit muud väärtust peale uhke sõna ja postituste arvu.


thumbs_up.gif

Vääriks ehk isegi eraldi teemat?

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 05.10.2007 16:09:26 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
MarioA. kirjutas:

Rankid tuleks ära kaotada...Nad ei oma mingit muud väärtust peale uhke sõna ja postituste arvu.


thumbs_up.gif

Vääriks ehk isegi eraldi teemat?
Eraldi teema on kuskil sügavustes siin isegi olemas tõenäoliselt, ei usu, et seda oleks kustutatud, seda arutelu on ju varemgi peetud........
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2007 16:11:10 vasta tsitaadiga

XYZ kirjutas:
Rankid ja nende andmise aluseks olevad kriteeriumid on veidi ajale jalgu jäänud, samas keegi pole suutnud ka välja pakkuda paremaid kriteeriume. Ja nii see kestab praegu edasi........
tuleb siiski tõdeda.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 05.10.2007 16:15:28 vasta tsitaadiga

Mind isiklikult nad ei häiri aga ega ma neile erilist tähelepanu ei pööra kah. Üksvahe oli ohtramalt n.ö. naljaranke käigus need siis veidi lõbustasid..........
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2007 16:20:08 vasta tsitaadiga

XYZ kirjutas:
Mind isiklikult nad ei häiri aga ega ma neile erilist tähelepanu ei pööra kah. Üksvahe oli ohtramalt n.ö. naljaranke käigus need siis veidi lõbustasid..........

need on head thumbs_up.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 05.10.2007 18:48:03 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
Alguses oli rank ehk selle tagamõttega, kuid nüüd saavad inimesed juba valesti aru. Guru ei võrdu hetkel sellega et minult nõutakse kuidas panna töötama 2 ruuterit korraga, "sa ju guru"....ehk kunagi.
Rankid tuleks ära kaotada...Nad ei oma mingit muud väärtust peale uhke sõna ja postituste arvu.
palju siis neid gurusid siin on, kes seda tegelikult ei vääri ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2007 00:02:43 vasta tsitaadiga

IMO võiks rank'e uuendada kuna varsti on veerand kasutajatest gurud või veteranid.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2007 00:46:50 vasta tsitaadiga

Kui nad olemas on, siis ehk leida neile uued nimetused ja ka parem otstarve ja vastavalt lisarankid, kes milles hea on kasvõi... Kel ideid?
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2007 04:19:37 vasta tsitaadiga

mõttetu on teha veel mingeid lisaranke juurde ja asja veel keerulisemaks ajada, ega meil siin sõjavägi pole. nagu näha, siis isegi praeguste väheste rankide juures on nii mõnelgi neis orienteerumisega suuri raskusi. kui neid veel juurde peaks tulema, siis läheb asi ainult segasemaks. need mis praegu on, sobivad minu meelest täiesti normaalselt. kui üldse, siis võib-olla tõsta ajalisi piiranguid, näiteks guru kolmelt aastalt viiele aastale vmt. samas see oleks ebaõiglane veidi nende suhtes, kes kohe-kohe hakkaks guru-staatusesse jõudma, ja siis selgub, et veel 2 aastat peab ootama. minu meelest on asjad üsna okei nii nagu praegu on.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 06.10.2007 11:30:53 vasta tsitaadiga

ei mahu arvuti kirjeldus profiili ära, tähti jääb väheks. Mingi lisa 100 tähte parandaks olukorda.
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2007 16:23:56 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
mõttetu on teha veel mingeid lisaranke juurde ja asja veel keerulisemaks ajada, ega meil siin sõjavägi pole. nagu näha, siis isegi praeguste väheste rankide juures on nii mõnelgi neis orienteerumisega suuri raskusi. kui neid veel juurde peaks tulema, siis läheb asi ainult segasemaks. need mis praegu on, sobivad minu meelest täiesti normaalselt. kui üldse, siis võib-olla tõsta ajalisi piiranguid, näiteks guru kolmelt aastalt viiele aastale vmt. samas see oleks ebaõiglane veidi nende suhtes, kes kohe-kohe hakkaks guru-staatusesse jõudma, ja siis selgub, et veel 2 aastat peab ootama. minu meelest on asjad üsna okei nii nagu praegu on.

Noh...ebaõiglane...? Pigem annab see neile motivatsiooni postitada ja siis hakatakse ranki nimel tobedaid ja sisutühje poste tegema. Kui rank on, peaks tal ka peale uhke tähenduse mingi muu põhjus olema peale postide ja aastate.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2007 16:32:39 vasta tsitaadiga

siis peaks hakkama sisse viima mingit postituste kvalitatiivse külje hindamise süsteemi... nagu "postimehe" kommentaarides - igal postil on thumbs_down.gif ja thumbs_up.gif ja siis lugejad hindavad, kui mõistlik post on. kes ikka palju thumbs_down.gif kogub oma jurajutuga, ei saa kunagi veteraniks ega guruks. kuigi jah, siis oleks hea võimalus ära panema hakata mõnele, kes lihtsalt ei meeldi
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2007 17:10:56 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
siis peaks hakkama sisse viima mingit postituste kvalitatiivse külje hindamise süsteemi... nagu "postimehe" kommentaarides - igal postil on thumbs_down.gif ja thumbs_up.gif ja siis lugejad hindavad, kui mõistlik post on. kes ikka palju thumbs_down.gif kogub oma jurajutuga, ei saa kunagi veteraniks ega guruks. kuigi jah, siis oleks hea võimalus ära panema hakata mõnele, kes lihtsalt ei meeldi
Ma päris seda ei mõelnud kuid midagi sarnast küll. Pigem inimese poolset hindamist, kuid jällegi, siit võivad kerkida isiklikud probleemid ja lihtsalt oskamatus objektiivselt näha. See oli kõigest minu arvamus ja mõte, ise teate, kas arendate mingit poolt sellel või võtate sealt aluse vähe sisukamale rankide süsteemile tulevikus. Kui saaks, eemaldaks enda staatuse lihtsalt to blank - ma ei taha et inimesed eeldusi teeks.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2007 17:14:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui saaks, eemaldaks enda staatuse lihtsalt to blank - ma ei taha et inimesed eeldusi teeks.


Saad sinna peaaegu kõike panna. Pead lihtsalt natuke maksma
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2007 17:16:24 vasta tsitaadiga

Jah seda ma tean, kuid siiski peaks tasuta olema vabadus loobuda rankist ja kui tahad mingit eriranki "hüpik", siis maksa icon_razz.gif . Korrutan siis eelmise posti viimast poolt ja ei soovi teravatt sõnavõttu.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virks
HV Guru

liitunud: 19.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2007 17:26:05 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
siis peaks hakkama sisse viima mingit postituste kvalitatiivse külje hindamise süsteemi... nagu "postimehe" kommentaarides - igal postil on thumbs_down.gif ja thumbs_up.gif ja siis lugejad hindavad, kui mõistlik post on. kes ikka palju thumbs_down.gif kogub oma jurajutuga, ei saa kunagi veteraniks ega guruks. kuigi jah, siis oleks hea võimalus ära panema hakata mõnele, kes lihtsalt ei meeldi
Midagi sellist võiks olla küll, aga mitte päris nii.
Kommentaarid: 526 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 420
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
8
HV Guru

liitunud: 27.04.2005




sõnum 06.10.2007 19:25:23 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
Jah seda ma tean, kuid siiski peaks tasuta olema vabadus loobuda rankist ja kui tahad mingit eriranki "hüpik", siis maksa :P

Olen ka nõus mõttega, et rank'i näitamise keelamise (tasuta) võimalus võiks omanikul endal olla, profiili sätetest näiteks (enda vabal soovil siis). Kuid seda võimalust võiks ehk anda vaid praeguses süsteemis kõrgemate rank'ide omanikele. Või siis lihtsalt üle-1-aasta vanustele liitunutele. Alla-aasta olijate puhul võiks rank siiski kohustuslikult näha olla...

* Tegelikult, mõtet edasi hoopis lihtsamaks arendades, võiks vabalt ollagi ainult kaks rank'i:
1) "uus kasutaja" (kuvatakse kohustuslikult 1 aasta jooksul liitumisest)
2) ei kuvata midagi (kõik ülejäänud)

Postituste arv on niikuinii mittemidagi ütlev. Nt. ärifoorumis hinnakauplemistega ja vaba mikri foorumis jututoa pidamisega kogutud postitustel pole niikuinii mingit mõttekat väärtust...
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2007 19:39:15 vasta tsitaadiga

excalibur kirjutas:
ei mahu arvuti kirjeldus profiili ära, tähti jääb väheks. Mingi lisa 100 tähte parandaks olukorda.

thumbs_up.gif (eriti jube neil, kel 2 raali, siis peab julmalt kokku võtma ja osa asju ära jätma.)

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
8
HV Guru

liitunud: 27.04.2005




sõnum 06.10.2007 19:42:08 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
excalibur kirjutas:
ei mahu arvuti kirjeldus profiili ära, tähti jääb väheks. Mingi lisa 100 tähte parandaks olukorda.

(y) (eriti jube neil, kel 2 raali, siis peab julmalt kokku võtma ja osa asju ära jätma.)

Oleneb ju kuidas seda kirjeldad! Arvestades siinse foorumi seltskonda, pole vaja iga jupi kohta kõiki parameetreid üles lugeda - piisaks iga jupi mudelikoodist ainult...
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Parem HV »  HV foorumi mured/ettepanekud/lahendused V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.