|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
18.09.2007 15:19:21
|
|
|
| Kuidas konsooli ärifoorumiga edeneb? 8)
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
26.09.2007 21:58:27
|
|
|
| Kes näevad küsitlusele vastajate kasutajanimesid? Adminnid?
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
27.09.2007 09:20:41
|
|
|
| Ardo kirjutas: |
| Kes näevad küsitlusele vastajate kasutajanimesid? Adminnid? |
Kui nevermindil on mingi logi kust vaadata siis on...........
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matu21
HV Guru

liitunud: 24.11.2003
|
29.09.2007 13:23:33
|
|
|
Kas oleks teostatav selline asi, et teemale vastamise teavitus tuleb e-mailile juhul kui vastas teema algataja?
Ehk kui näiteks teen pakkumise kellegi ostuteemasse, siis saan mailiga teavituse vaid juhul kui vastas ostja - mitte teised pakkujad?
_________________ Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43 |
|
| Kommentaarid: 1393 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1057 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
30.09.2007 15:22:16
|
|
|
| töömaht selle soovi täitmiseks on küllalt suur + tõenäoliselt täisautomaatika jääb liiga koormavaks serverile ja tehtaks poolikum lahendus, kus pead pidevalt käsitsi hoidma korras nimekirja isikutest kellelt lubad endale teavitusi saata.........
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
01.10.2007 18:30:52
|
|
|
kunagi oli mingi jutt, et vaba mikrofoni teemas tehtud poste ei võeta arvesse kasutajate järkude määramisel. kas see on praegu ka nii? kuidagi üleöö on foorum täis veterane ja gurusid. on küll olnud pikka aega foorumi kasutajad, kuid vähe juttu rääkinud (millest tarka ja asjalikku juttu veelgi vähem) on saanud aukartust äratavad järgud omale külge.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
01.10.2007 18:34:13
|
|
|
Paistab et siiski võetakse arvesse. A noh, ennast ei sega eriti kuna nagunii määran oma arvamuse kasutajast tema käitumise mitte selle järgi et seal on kirjas "guru" "veteran". Samas...ei tundu need staatused eriti toredad..kasutud... Tähendab, mida nad märkima peaks? Ikkagi postide arvu, mitte seda et guru = tarkur, nagu minult ps kaudu küsitakse mis iganes ruuterite sobitamise kohta abi...
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ak.90
HV veteran
liitunud: 01.06.2007
|
01.10.2007 19:26:37
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| aga nüüd küsimus, kas kuidagi on võimalik postituse sees olevat pilti ( [img], [/img] ) kuidagi kuidagi määratleda, et kui suur ta oleks? |
Foorumisiseselt minuteada mitte, aga tegelt ju hea idee, et saaks panna kui suur see on
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
01.10.2007 19:40:57
|
|
|
loe see teema korralikult läbi, selles teemas on probleem hoopis pildi suur maht, mitte mõõtmed.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
01.10.2007 19:45:39
|
|
|
mõlemaid saab vähendada
Või kui sealsest jutust tõesti väheks jääb, siis soovitan XnView nimelist vabavara programmi, pilte väiksemaks teha sellega on imelihtne.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
01.10.2007 19:55:37
|
|
|
mu uitmõte oligi just sedapsi, et foorumi siseselt. et kui netis kuskil lehel on pilt pool ekraani suur, siis postidates seda kuhugi teemasse, saaks määrata, kui suurena ta postituses näha on, ilma et peaks originaalselt netis olevat pilti hakkama arvutis edima ja siis uuesti kuhugi uploadima.
tõsi, statistiliselt tuleksid pisikesed pildid teemas sees vist mahu kohapealt üpris kopsakad (pildi suurus vs baitide hulk), koormaks ka foorumit vedavaid masinaid
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
01.10.2007 19:57:02
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
mu uitmõte oligi just sedapsi, et foorumi siseselt. et kui netis kuskil lehel on pilt pool ekraani suur, siis postidates seda kuhugi teemasse, saaks määrata, kui suurena ta postituses näha on, ilma et peaks originaalselt netis olevat pilti hakkama arvutis edima ja siis uuesti kuhugi uploadima.
tõsi, statistiliselt tuleksid pisikesed pildid teemas sees vist mahu kohapealt üpris kopsakad (pildi suurus vs baitide hulk), koormaks ka foorumit vedavaid masinaid |
ja see viimane just ongi tähtis
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siim86
HV kasutaja
liitunud: 27.04.2003
|
02.10.2007 11:34:01
|
|
|
Süvenesin täna pihuarvutitesse ja pihuarvutite jaoks võiks olla omaette koht, kus nii softi, kui raua poole pealt abi küsida.
hetkel on asjad laiali.
Mul oli pisikene mure, kuidas ma saan pocketist pildi endale arvutisse. Ei mäleta enam mis proge see oli, mõtlesin, et HV aitab aga njah peale 30 min surfimist siin ei tolku midagi. Aga õnneks tööjuures IT mees aitab siis.
Lihtsalt soovitus, kuna pihuarvutite kasutamine ka tõuseb.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ak.90
HV veteran
liitunud: 01.06.2007
|
03.10.2007 13:27:47
|
|
|
Süle- ja pihuarvutite müügi/vahetuse foorumis võks minuarust selle Sülearvutid 15" - 20,1" ekraan'ga asendada 2 valikuga kuna suuruste vahe ju suur võiks olla 15"-17" ekraaniga ja 17.1" - 20.1"
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
03.10.2007 21:27:06
|
|
|
| amddude kirjutas: |
| Kuidas konsooli ärifoorumiga edeneb? |
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
05.10.2007 11:04:40
|
|
|
liitunud: 06.09.2007
postitusi: 457
[0.03% kõigist / 15.76 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja xxxxxxx sõnumeid
kasutaja ränk juba HV kasutaja
äkki peaks selle ränkide andmise siduma postide ja liitumise ajaga.
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
05.10.2007 11:24:51
|
|
|
ongi seotud ju
Rank Ajapiir Postitusi
HV Guru üle 3 aasta vähemalt 4000
HV veteran üle 2 aasta vähemalt 2000
HV aktivist alla 2 aasta vähemalt 3000
Kreisi kasutaja üle 1 aasta vähemalt 1000
HV postitaja alla 1 aasta vähemalt 1000
HV kasutaja - 200 kuni 999
HV vaatleja üle 1 aasta kuni 199
Uus kasutaja alla 1 aasta kuni 199
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
05.10.2007 11:30:48
|
|
|
HV kasutaja - 200 kuni 999, sellel ei paistagi olevat ajapiiri
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
05.10.2007 12:23:23
|
|
|
| ega olegi
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
05.10.2007 13:59:14
|
|
|
no vot, sellise tempoga saab 12 päeva tagasi liitunu endale HV kasutaja ranki.
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
05.10.2007 14:02:40
|
|
|
| ranel kirjutas: |
| no vot, sellise tempoga saab 12 päeva tagasi liitunu endale HV kasutaja ranki. |
Aga who cares? Üldse paras need ära kaotada
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
05.10.2007 14:39:04
|
|
|
| ranel kirjutas: |
| no vot, sellise tempoga saab 12 päeva tagasi liitunu endale HV kasutaja ranki. |
see on nüüd küll väga õudne ju ?
postitajaks ei saa ta sellegipoolest enne aastat
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
05.10.2007 14:51:05
|
|
|
Alguses oli rank ehk selle tagamõttega, kuid nüüd saavad inimesed juba valesti aru. Guru ei võrdu hetkel sellega et minult nõutakse kuidas panna töötama 2 ruuterit korraga, "sa ju guru"....ehk kunagi.
Rankid tuleks ära kaotada...Nad ei oma mingit muud väärtust peale uhke sõna ja postituste arvu.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
05.10.2007 15:09:06
|
|
|
| Rankid ja nende andmise aluseks olevad kriteeriumid on veidi ajale jalgu jäänud, samas keegi pole suutnud ka välja pakkuda paremaid kriteeriume. Ja nii see kestab praegu edasi........
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
05.10.2007 15:09:26
|
|
|
| MarioA. kirjutas: |
Rankid tuleks ära kaotada...Nad ei oma mingit muud väärtust peale uhke sõna ja postituste arvu. |
Vääriks ehk isegi eraldi teemat?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
05.10.2007 15:42:23
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| MarioA. kirjutas: |
Rankid tuleks ära kaotada...Nad ei oma mingit muud väärtust peale uhke sõna ja postituste arvu. |
Vääriks ehk isegi eraldi teemat? |
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
05.10.2007 16:09:26
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| MarioA. kirjutas: |
Rankid tuleks ära kaotada...Nad ei oma mingit muud väärtust peale uhke sõna ja postituste arvu. |
Vääriks ehk isegi eraldi teemat? |
Eraldi teema on kuskil sügavustes siin isegi olemas tõenäoliselt, ei usu, et seda oleks kustutatud, seda arutelu on ju varemgi peetud........
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
05.10.2007 16:11:10
|
|
|
| XYZ kirjutas: |
| Rankid ja nende andmise aluseks olevad kriteeriumid on veidi ajale jalgu jäänud, samas keegi pole suutnud ka välja pakkuda paremaid kriteeriume. Ja nii see kestab praegu edasi........ |
tuleb siiski tõdeda.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
05.10.2007 16:15:28
|
|
|
| Mind isiklikult nad ei häiri aga ega ma neile erilist tähelepanu ei pööra kah. Üksvahe oli ohtramalt n.ö. naljaranke käigus need siis veidi lõbustasid..........
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
05.10.2007 16:20:08
|
|
|
| XYZ kirjutas: |
| Mind isiklikult nad ei häiri aga ega ma neile erilist tähelepanu ei pööra kah. Üksvahe oli ohtramalt n.ö. naljaranke käigus need siis veidi lõbustasid.......... |
need on head
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
05.10.2007 18:48:03
|
|
|
| MarioA. kirjutas: |
Alguses oli rank ehk selle tagamõttega, kuid nüüd saavad inimesed juba valesti aru. Guru ei võrdu hetkel sellega et minult nõutakse kuidas panna töötama 2 ruuterit korraga, "sa ju guru"....ehk kunagi.
Rankid tuleks ära kaotada...Nad ei oma mingit muud väärtust peale uhke sõna ja postituste arvu. |
palju siis neid gurusid siin on, kes seda tegelikult ei vääri ?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
06.10.2007 00:02:43
|
|
|
| IMO võiks rank'e uuendada kuna varsti on veerand kasutajatest gurud või veteranid.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
06.10.2007 00:46:50
|
|
|
| Kui nad olemas on, siis ehk leida neile uued nimetused ja ka parem otstarve ja vastavalt lisarankid, kes milles hea on kasvõi... Kel ideid?
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
06.10.2007 04:19:37
|
|
|
| mõttetu on teha veel mingeid lisaranke juurde ja asja veel keerulisemaks ajada, ega meil siin sõjavägi pole. nagu näha, siis isegi praeguste väheste rankide juures on nii mõnelgi neis orienteerumisega suuri raskusi. kui neid veel juurde peaks tulema, siis läheb asi ainult segasemaks. need mis praegu on, sobivad minu meelest täiesti normaalselt. kui üldse, siis võib-olla tõsta ajalisi piiranguid, näiteks guru kolmelt aastalt viiele aastale vmt. samas see oleks ebaõiglane veidi nende suhtes, kes kohe-kohe hakkaks guru-staatusesse jõudma, ja siis selgub, et veel 2 aastat peab ootama. minu meelest on asjad üsna okei nii nagu praegu on.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
excalibur
HV Guru
liitunud: 24.01.2003
|
06.10.2007 11:30:53
|
|
|
| ei mahu arvuti kirjeldus profiili ära, tähti jääb väheks. Mingi lisa 100 tähte parandaks olukorda.
|
|
| Kommentaarid: 316 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
06.10.2007 16:23:56
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
| mõttetu on teha veel mingeid lisaranke juurde ja asja veel keerulisemaks ajada, ega meil siin sõjavägi pole. nagu näha, siis isegi praeguste väheste rankide juures on nii mõnelgi neis orienteerumisega suuri raskusi. kui neid veel juurde peaks tulema, siis läheb asi ainult segasemaks. need mis praegu on, sobivad minu meelest täiesti normaalselt. kui üldse, siis võib-olla tõsta ajalisi piiranguid, näiteks guru kolmelt aastalt viiele aastale vmt. samas see oleks ebaõiglane veidi nende suhtes, kes kohe-kohe hakkaks guru-staatusesse jõudma, ja siis selgub, et veel 2 aastat peab ootama. minu meelest on asjad üsna okei nii nagu praegu on. |
Noh...ebaõiglane...? Pigem annab see neile motivatsiooni postitada ja siis hakatakse ranki nimel tobedaid ja sisutühje poste tegema. Kui rank on, peaks tal ka peale uhke tähenduse mingi muu põhjus olema peale postide ja aastate.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
06.10.2007 16:32:39
|
|
|
siis peaks hakkama sisse viima mingit postituste kvalitatiivse külje hindamise süsteemi... nagu "postimehe" kommentaarides - igal postil on ja ja siis lugejad hindavad, kui mõistlik post on. kes ikka palju kogub oma jurajutuga, ei saa kunagi veteraniks ega guruks. kuigi jah, siis oleks hea võimalus ära panema hakata mõnele, kes lihtsalt ei meeldi
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
06.10.2007 17:10:56
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
siis peaks hakkama sisse viima mingit postituste kvalitatiivse külje hindamise süsteemi... nagu "postimehe" kommentaarides - igal postil on ja ja siis lugejad hindavad, kui mõistlik post on. kes ikka palju kogub oma jurajutuga, ei saa kunagi veteraniks ega guruks. kuigi jah, siis oleks hea võimalus ära panema hakata mõnele, kes lihtsalt ei meeldi |
Ma päris seda ei mõelnud kuid midagi sarnast küll. Pigem inimese poolset hindamist, kuid jällegi, siit võivad kerkida isiklikud probleemid ja lihtsalt oskamatus objektiivselt näha. See oli kõigest minu arvamus ja mõte, ise teate, kas arendate mingit poolt sellel või võtate sealt aluse vähe sisukamale rankide süsteemile tulevikus. Kui saaks, eemaldaks enda staatuse lihtsalt to blank - ma ei taha et inimesed eeldusi teeks.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
06.10.2007 17:14:05
|
|
|
| tsitaat: |
Kui saaks, eemaldaks enda staatuse lihtsalt to blank - ma ei taha et inimesed eeldusi teeks.
|
Saad sinna peaaegu kõike panna. Pead lihtsalt natuke maksma
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
06.10.2007 17:16:24
|
|
|
Jah seda ma tean, kuid siiski peaks tasuta olema vabadus loobuda rankist ja kui tahad mingit eriranki "hüpik", siis maksa . Korrutan siis eelmise posti viimast poolt ja ei soovi teravatt sõnavõttu.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virks
HV Guru
liitunud: 19.03.2004
|
06.10.2007 17:26:05
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
siis peaks hakkama sisse viima mingit postituste kvalitatiivse külje hindamise süsteemi... nagu "postimehe" kommentaarides - igal postil on ja ja siis lugejad hindavad, kui mõistlik post on. kes ikka palju kogub oma jurajutuga, ei saa kunagi veteraniks ega guruks. kuigi jah, siis oleks hea võimalus ära panema hakata mõnele, kes lihtsalt ei meeldi |
Midagi sellist võiks olla küll, aga mitte päris nii.
|
|
| Kommentaarid: 526 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
420 |
|
| tagasi üles |
|
 |
8
HV Guru
liitunud: 27.04.2005
|
06.10.2007 19:25:23
|
|
|
| MarioA. kirjutas: |
| Jah seda ma tean, kuid siiski peaks tasuta olema vabadus loobuda rankist ja kui tahad mingit eriranki "hüpik", siis maksa :P |
Olen ka nõus mõttega, et rank'i näitamise keelamise (tasuta) võimalus võiks omanikul endal olla, profiili sätetest näiteks (enda vabal soovil siis). Kuid seda võimalust võiks ehk anda vaid praeguses süsteemis kõrgemate rank'ide omanikele. Või siis lihtsalt üle-1-aasta vanustele liitunutele. Alla-aasta olijate puhul võiks rank siiski kohustuslikult näha olla...
* Tegelikult, mõtet edasi hoopis lihtsamaks arendades, võiks vabalt ollagi ainult kaks rank'i:
1) "uus kasutaja" (kuvatakse kohustuslikult 1 aasta jooksul liitumisest)
2) ei kuvata midagi (kõik ülejäänud)
Postituste arv on niikuinii mittemidagi ütlev. Nt. ärifoorumis hinnakauplemistega ja vaba mikri foorumis jututoa pidamisega kogutud postitustel pole niikuinii mingit mõttekat väärtust...
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
06.10.2007 19:39:15
|
|
|
| excalibur kirjutas: |
| ei mahu arvuti kirjeldus profiili ära, tähti jääb väheks. Mingi lisa 100 tähte parandaks olukorda. |
(eriti jube neil, kel 2 raali, siis peab julmalt kokku võtma ja osa asju ära jätma.)
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
8
HV Guru
liitunud: 27.04.2005
|
06.10.2007 19:42:08
|
|
|
| maatriks kirjutas: |
| excalibur kirjutas: |
| ei mahu arvuti kirjeldus profiili ära, tähti jääb väheks. Mingi lisa 100 tähte parandaks olukorda. |
(y) (eriti jube neil, kel 2 raali, siis peab julmalt kokku võtma ja osa asju ära jätma.) |
Oleneb ju kuidas seda kirjeldad! Arvestades siinse foorumi seltskonda, pole vaja iga jupi kohta kõiki parameetreid üles lugeda - piisaks iga jupi mudelikoodist ainult...
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|