Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2006 skoorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 117, 118, 119  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2007 11:17:49 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, oled ees ainult tänu prose skoorile.
Hea võrdlus muidu GTX ja ULTRA vahel nende kahe testi järgi...

8800GTX @ 730/2300 = 8800Ultra @ 684/2160

Ultra peaks võrdsetel kelladel palju kiirem siis olema... icon_rolleyes.gif

Tegelikkuses annab ilmselt Ultra kõrgem shader klokk siin kõva buusti GTX üle icon_smile.gif

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Minttunator
HV kasutaja
Minttunator

liitunud: 13.04.2007




sõnum 05.10.2007 11:45:34 vasta tsitaadiga

Kõrgem shader annab punkte juurde küll, kui ta tõesti kõrgem on - mis GTXi shader klokk on selle 730 peal, kui teda ekstra (näiteks uuema RivaTuneriga) mudinud pole?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2007 18:22:09 vasta tsitaadiga

põhitöö teevad ikka uuemad draiverid.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 05.10.2007 20:17:43 vasta tsitaadiga

E6600 @3150 MHz
XFX 8800GTS 320MB 670/1000MHz
P35C-DS3R
2x1GB A-Data



9654
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2007 20:54:15 vasta tsitaadiga

"veidi" liiga vähe pole nii kõrgete klokkide kohta?
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 05.10.2007 20:58:55 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
"veidi" liiga vähe pole nii kõrgete klokkide kohta?

Ei tea 650/980MHz lastes oli ainult 5punni vähem eks tuleks uus win peale panna siis peaks rohkem saama aga prose ploki ikka ja seega ei viitsi jebida
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 05.10.2007 21:56:59 vasta tsitaadiga

kõik default (pole näppinud biosi ega midagi muud teinud, et ergutada score haldjat icon_razz1.gif )
E6850@3000MHz
2x1GB@800MHZ
MSI GF8800ultra

3dmark '06@1280x1024
score: 11981

_________________
on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2007 22:54:52 vasta tsitaadiga

Q6600 @ 3400Mhz
8800gts 320mb @ 610/929
Commando
2*512mb Corsair

11139 icon_rolleyes.gif

Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar111
HV kasutaja
ivar111

liitunud: 05.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2007 00:13:10 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:

Hahaaa, jäin ikka ette veel icon_lol.gif icon_redface.gif
http://service.futuremark.com/compare?3dm06=1864612


pwned

14386
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 06.10.2007 00:48:21 vasta tsitaadiga

Creat_1, kuidas cpu skoor nii sitt on??? icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 06.10.2007 08:20:00 vasta tsitaadiga

ivar111 kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:

Hahaaa, jäin ikka ette veel icon_lol.gif icon_redface.gif
http://service.futuremark.com/compare?3dm06=1864612


pwned

14386




Päris julm thumbs_up.gif thumbs_up.gif icon_razz1.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 06.10.2007 10:34:41 vasta tsitaadiga

Proovisin samadel kelladel mic Creat_1 ja scoor paranes 10448
E6600 @3006 MHz
XFX 8800GTS 320MB 610/930MH
P35C-DS3R
2x1GB A-Data
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2007 10:50:14 vasta tsitaadiga

mcaff, sul kaart throttleb vms. tundub, et kannatab suuri klokke aga tegelikult ei kannata ja kalab
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 06.10.2007 12:16:10 vasta tsitaadiga

Rohkem ma täna ei viitsi lasta icon_lol.gif
E6600
XFX 8800GTS 320MB
P35C-DS3R
2x1GB A-Data


11585
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TonisU
HV vaatleja

liitunud: 16.04.2005




sõnum 06.10.2007 13:57:22 vasta tsitaadiga

10342 3dmarks
sm2.0 score 4060
hdr/sm3.0 score 3959
CPU Score 5040


arvuti.
Arvutikeskus Xtreme N1 Intel Quad Core Q6600, 8mb @ 3200mhz, Gigabyte P35 DS3 (Bearlake), Mälud: A-data 2gb DDRII 800+ @ 1100mhz Over Clock Extreme Edition, Videokaart: nVidia 8800GTS 640mb (Core 500mhz, Memory 1600mhz, 320bit, 96 shaders) HDD: 320gb, 16mb, SATA II, Jahutus: AeroCool HT-102, Korpus: Aerocool ExtremeEngine 3T (kõikide lisadega),Ventilaatorid:1x 250mm, 1x 140mm (sinine LED),1x 120mm, PSU: Fortron Blue Storm II 500W, DVD-/ +RW SATA Lightscribe, Lisajahutus


pole clockitud..
äkki keegi oskab öelda normi clocki?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 06.10.2007 14:04:17 vasta tsitaadiga

TonisU kirjutas:
pole clockitud..
äkki keegi oskab öelda normi clocki?


Sul pole vaja klokkida kuna nähtavasti Arvutikeskus tegi seda sinu eest. Intel Core 2 Quad 6600 def takt on 2,4ghz, sinul on see 3,2ghz peal, eks nad annavad garantii ka sellele siis. Mis puudutab videot siis võid proovida Atitooli, Rivatunerit. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2007 14:04:35 vasta tsitaadiga

See arvuti on juba päris korralikult klokitud,videokaardi kohta ei tea...
ja kas tõesti lähevad need 800+ oc editionid 1100 mhz peale icon_eek.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 06.10.2007 14:18:47 vasta tsitaadiga

ivar111
mis 8800 sul siis on?
esimeses testis ultra teises gtx profiilis gts?
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar111
HV kasutaja
ivar111

liitunud: 05.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2007 14:52:57 vasta tsitaadiga

excalibur kirjutas:
ivar111
mis 8800 sul siis on?
esimeses testis ultra teises gtx profiilis gts?


Mul on ASUS 8800GTS ja MSI 8800GTX , Ultra on kasutajal ivar43.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.10.2007 18:58:04 vasta tsitaadiga

2.7Ghz E4300
2gb adata mälujunnid @ def 800mhz
xfx 8800GTS 320mb def

9000 punni

see vist enamvähem või peaks rohkem olema ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Minttunator
HV kasutaja
Minttunator

liitunud: 13.04.2007




sõnum 07.10.2007 06:14:12 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, see on täitsa enamvähem nende klokkide kohta. Maksimum, mis endal on õnnestunud sarnastest juppidest välja pigistada, on tiba üle 11K. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 08.10.2007 23:27:03 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:

Hahaaa, jäin ikka ette veel icon_lol.gif icon_redface.gif
http://service.futuremark.com/compare?3dm06=1864612


pwned



Core 2 Quad 6600 2,4GHz @ 3,6GHz 1,47V
Gigabyte P35-DQ6
2x1gb Corsair PC8500 5-5-5-12 500MHz
Gigabyte 8800GTX 640/2000MHz

14342 3dmarksi

EDIT:
ivar111 kirjutas:


pwned

14386


pwned

Core 2 Quad 6600 2,4GHz @ 4,0GHz
Gigabyte P35-DQ6
2x1gb Corsair PC8500 5-5-5-9 556MHz
Gigabyte 8800GTX 640/2000MHz

14622 3dmarksi


Kaks OC-i guru on omatud. icon_biggrin.gif icon_lol.gif

_________________
Ära siia kliki


viimati muutis G80 09.10.2007 16:03:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lukksepp
HV veteran
Lukksepp

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2007 23:31:08 vasta tsitaadiga

athlon64 3700+ ax850 pro def kelladel 2031 punni
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2007 08:42:26 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:

Hahaaa, jäin ikka ette veel icon_lol.gif icon_redface.gif
http://service.futuremark.com/compare?3dm06=1864612


pwned



Core 2 Quad 6600 2,4GHz @ 3,6GHz 1,47V
Gigabyte P35-DQ6
2x1gb Corsair PC8500 5-5-5-12 500MHz
Gigabyte 8800GTX 640/2000MHz

14342 3dmarksi

EDIT:
ivar111 kirjutas:


pwned

14386


pwned

Core 2 Quad 6600 2,4GHz @ 4,1GHz
Gigabyte P35-DQ6
2x1gb Corsair PC8500 5-5-5-9 556MHz
Gigabyte 8800GTX 640/2000MHz

14622 3dmarksi


Kaks OC-i guru on omatud. icon_biggrin.gif icon_lol.gif
Palju volte oli? Kas buutis külmstardist kohe windowsi või kasutasid clockgeni peale seda, kui win oli ülesse laetud? Mis su prose tempid full loadi ajal olid?
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2007 10:34:53 vasta tsitaadiga

Jajah, ilge guru oled nüüd icon_razz1.gif Oleks mul Quad olnud oleks skoorid väga teised icon_wink.gif Aja küsimus oli aint, kes teeb enne mu skoori üle quadiga, dual corega mind ei ohusta siiski keegi 8)
Muidu valus ju, sul 4GHz Quad ja mul 4GHz dual core icon_smile.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.10.2007 12:35:00 vasta tsitaadiga

loll on see kes vabandust ei leia
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2007 12:37:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Oleks mul Quad olnud oleks skoorid väga teised

Oleks tädi tagurpidi oleks hoiukassa icon_razz.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 09.10.2007 13:56:12 vasta tsitaadiga

Viilutaja, 1,75V andsin talle,buutisin külm stardist,tempe ei vaadand aga eks nad kõrged olid. icon_wink.gif
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TonisU
HV vaatleja

liitunud: 16.04.2005




sõnum 09.10.2007 16:00:44 vasta tsitaadiga

denis28 kirjutas:
See arvuti on juba päris korralikult klokitud,videokaardi kohta ei tea...
ja kas tõesti lähevad need 800+ oc editionid 1100 MHz peale icon_eek.gif


graaafikat pole keegi minuteada näppinud.
kui prose on näpitud siis täitsa tore thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2007 21:59:47 vasta tsitaadiga

Üle pika aja jälle 3DMark thumbs_up.gif

3DMark Score 6822 3DMarks
SM 2.0 Score 2680 Marks
SM 3.0 Score 2702 Marks
CPU Score 2965 Marks


Kellad seadsin 700/800 aga raportist näitab 720 icon_confused.gif
Ma vaatan, et see skoor kisub päris suureks minema 8)

http://service.futuremark.com/compare?3dm06=3348659
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Degwees
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2007 14:08:48 vasta tsitaadiga

RReinu aparaadiga sai proovitud.

Gigabyte GA-P35-S3L
A-data extreme pc6400 @ 976mhz
E6750 @ 3904mhz
Sparkle 8800GTS 320mb @ 605/980

3DMark06 - 11346

http://www.rate.ee/albums/-DW-/p703903
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2007 17:33:06 vasta tsitaadiga

K-Pax kirjutas:
Kellad seadsin 700/800 aga raportist näitab 720

rivatuneriga kui vaatad siis vertex shader käib 20mhz kiiremini kui pixel shader.
seega 3dm võtab G71'l core clocki esimese järgi.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gljukats
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2003




sõnum 13.10.2007 09:53:30 vasta tsitaadiga

Intel Core 2 Quad Q6600 2.4 @ 3.6 GHz (9x400)
2x1Gb DDR2-800 @ 1000 Corsair CL5-4-4-12 2.2V
Abit IP35 BIOS V1.2
Gigabyte GeForce 8800GTX 768 mb 650/2175
Win XP, FW 163.71

Score: 14599
SM2.0: 5863
SM3.0: 5844
CPU: 5659

_________________
LEGO, LEGO, LEGO ...
Kommentaarid: 147 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 13.10.2007 12:52:04 vasta tsitaadiga

Gljukats kirjutas:
Intel Core 2 Quad Q6600 2.4 @ 3.6 GHz (9x400)
2x1Gb DDR2-800 @ 1000 Corsair CL5-4-4-12 2.2V
Abit IP35 BIOS V1.2
Gigabyte GeForce 8800GTX 768 mb 650/2175
Win XP, FW 163.71

Score: 14599
SM2.0: 5863
SM3.0: 5844
CPU: 5659


Päris julm thumbs_up.gif
Palju sul see QX6850 Kentsfield-G0 cpu scooriks saab 3dm06es? icon_razz1.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2007 13:00:36 vasta tsitaadiga

Jah, õhu kohta on julm. Ma oma qx6700 nii kõrgelt õhuga jooksutada ei kannatagi icon_sad.gif
Läheb käes põlema teine...
Veega saan spi 1M 3,9-4G kah, aga 3DM06 saan samamoodi vaid 3600-3700mhz maksimum.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 13.10.2007 16:29:58 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:


pwned

14622 3dmarksi


Kaks OC-i guru on omatud. icon_biggrin.gif icon_lol.gif


Päris hea aga pushi edasi. thumbs_up.gif
Tegin selle tulemuse üle. icon_wink.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 13.10.2007 17:12:54 vasta tsitaadiga

Evil, eks tõesta seda,sinu jutt ei maksa midagi. icon_lol.gif

edit.tahaks skreeni näha,usun,et võisid üle teha aga tahaks näha. icon_wink.gif

_________________
Ära siia kliki


viimati muutis G80 13.10.2007 17:54:13, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 13.10.2007 17:15:04 vasta tsitaadiga

üsan lähedale võib nr tulla kui tal e6700 13,5 tegi
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2007 17:43:58 vasta tsitaadiga

Arvestades, et Evil'i prose 150MHz madalamal jooksis, sai tulemus kenasti ületatud 8) thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2007 18:48:08 vasta tsitaadiga

kõik kõvad ownijad said ownitud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 13.10.2007 18:58:01 vasta tsitaadiga

nii ta kipub minema
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 14.10.2007 10:40:47 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Evil, eks tõesta seda,sinu jutt ei maksa midagi. icon_lol.gif

edit.tahaks skreeni näha,usun,et võisid üle teha aga tahaks näha. icon_wink.gif


Minu jutt peaks just maksma midagi. icon_lol.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 14.10.2007 10:45:38 vasta tsitaadiga

hea evil
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2007 19:02:22 vasta tsitaadiga

Hotfix for 3DMark 06/05/03 and PCMark05
tsitaat:
The hotfix updates the following:

Updated GPU core/memory clock detection library for enhanced compatibility and support for new hardware

New files are:
Direcpll.dll (4.10.1.93)
Entech.sys (5.0.1.1)
Entech64.sys (5.0.1.1)

This hotfix applies for the following Futuremark benchmarks:
3DMark06 Build 1.1.0
3DMark05 Build 1.3.0
3DMark03 Build 3.6.0
PCMark05 Build 1.2.0

Note: This hotfix only improves GPU core/memory clock detection library for enhanced compatibility and support for new hardware, and does not affect any results. A new full install for 3DMark06 Build 1.1.0 with the hotfix included will soon be available.



http://downloads.guru3d.com/downloadget.php?id=1761&file=5&evp=d99aee3710d9e6d2eea600eb5b2e442b

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2007 19:35:41 vasta tsitaadiga

Nu nii proovige kas on vahet ka,järsku suureneb skoor 2x icon_lol.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 14.10.2007 19:37:04 vasta tsitaadiga

denis28,
tsitaat:
Note: This hotfix only improves GPU core/memory clock detection library for enhanced compatibility and support for new hardware, and does not affect any results.

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2007 20:00:01 vasta tsitaadiga

Paraku VMEM hulga paneb ikka valesti icon_rolleyes.gif .Me siis 2x320MB GTS @ 2x292MB GTS icon_lol.gif .
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2007 21:04:29 vasta tsitaadiga

Lasen ka varsti 3Dmark06 peale,millagil peaks saama paar rammi pulka juurde ja siis tuleb uus tulemus ka veel juurde.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.10.2007 01:03:34 vasta tsitaadiga

E4300 @ 3.2Ghz
xfx 320mb 8800gts def 513/1600
2gb adata 800mhz def

9400 punni

video @ 580/2000

10 500 punni
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2007 18:18:05 vasta tsitaadiga

Nu kõvad OC gurud. Nüüd peaks jälle olema motivatsiooni rohkem pingutada. icon_biggrin.gif
QX6700 @ 3654mhz
8800GTX @ 680/2200/1594
2gb D9GMH @ 406mhz 3-3-3-7
Vesijahutatud

14900p ForceWare 162.18 ja rämpsu täis XP peal.



Tundub, et pole üldse paha 8800GTX mul. Ei tea kas müüngi maha icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif
Järgmise RUNiga võtan 15K ära thumbs_up.gif beer_yum.gif

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2006 skoorid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 117, 118, 119  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.