|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
tranneL
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.04.2006
|
10.10.2006 20:54:45
Razer Barracuda Headset HP-1 |
|
|
Sain natukene enne teisi selliseid katsuda, ja nüüd tahan endale kaa. Peaksid varsti Eesti poodide letidel laiutama. Võib natukene samastada SpeedLink Medusa 5.1-dega aga tase on järgmine juba ja rohkem mänguritele disainitud, Medusad samas rohkem filmide vaatamise jaoks.
Pakendatud nagu Razer uuema seeria tooted (Krait) kenasse matti musta karpi, mis avaneb krõpsudega. Mustas karbis on omakorda plastikpakend, mida saab kahjuks avada ainult seda lahti lõigates, seega on poes testimise võimalused suht piiratud.
Karbist leiate:
* Klapid
* Mikrofon, mille saab vajadusel "jack" 3,5mm stereootsikuga klapidega ühendada
* Adapter HD-DAI -> 5.1 (8elementi), mikker, USB (vool) võimendi jaoks
* Juhend
Draivereid antud klappide jaoks vaja ei ole, sest üldiselt ühendatakse need 5.1 kaardiga nelja stereootsikuga (3 heli+ mikker) ja USB-st tuleb vaid vool võimendi jaoks. Isegi algul imestasin miks klappidel DVI taoline otsik (nagu digimollidel) aga uurimine selgitas, et nendega ühendatakse klapid spetsiaalse Razeri helikaartiga (Barracuda AC-1). Adapter on õnneks karbis kaasas. Pult on klappidest ca 0,7 meetri kaugusel ja klambriga vööle kinnitamiseks. (Kogu kaabel on 2m pikk)
Puldist saab:
-Sisse/välja lülitada süsteemi ja sama lüliti all on jõle shef valgustus, mis paneb Razeri logo klappidel ja puldil siniselt helendama nigu Copperil.
-Suurest nupust reguleerida üldheli valjusust
-Väikestest nuppudest reguleerida eraldi tagumisi, esimesi, tsenterit ja bassi.
-(Razeri helikaartiga saab tarkvara abil väidetevalt on-the-fly reguleerida kõiki kaheksat kanalit eraldi)
Mina testisin neid Creative SB Live 5.1 kaardiga, sest digikaarti mul veel ei ole
Üldmulje, filmide vaatamiseks ja mängimiseks väga asjalikud. Neile kes muusikat "miskivad" ei ole need väga sobilikud, sest kaheksa pisikest elementi võtavad kiiresti moonutused sisse.
Vaatasin nendega Autobahnraser´i filmi (Saksa versioon kiiretest ja vihastest) ja kinoelamuse sai sellest küll kätte. Sulgedes silmad saab väga hea ettekujutuse, millises neljast nurgast tegevus toimub. Sagedusi tuleb veidi liiga (vastavalt olukorrale, film, mäng, musa) sageli ringi sättida. Sobivad nad kõikidele peadele(isegi minu hiigel vesipeaga), sest klappe ühendab suur metallraam, mille sees on veniv pael, mis sobindub peakujuga. Ma kujutan ette, et need võivad saada meie mängurite seas üsna populaarseks ja kindlasti huvituvad neist ka inimesed, kes tahavad täis filmielamust aga kellel ei lubata seda teha kodukino kõlaritega.
Razeri müügiargumendid:
* 8- elemendiga profimänguri klapid
* Võimendi, mis jagab signaali igale kanalile eraldi
* 99% Hapnikuvaba kaabel (Uus ja popp tehnoloogia )
* Eemaldatav mikker
* Razer HD-DAI pistik (parim tulemus ikka Razeri kaardiga irw), adapter teiste kaartide jaoks on kaasas
* Puldist sektsioonide juhtimine (esimesed, tagumised, tsenter ja bass)
Linnapea arvamus antud produktist.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
capricorn
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.01.2003
|
10.10.2006 21:05:32
|
|
|
| mitu nädalat tagasi juba lugesin neid reviewsi nende kohta aga siiamaani pole eestis müügil näinud, ega keegi teine näinud ei ole? ja mis hind?
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tranneL
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.04.2006
|
10.10.2006 22:05:05
|
|
|
| Mina sain Photopointist näidiskomplekti (see saadetakse tavaliselt natuke enne esimest kaubalaadungit vaatamiseks) Kohe kui tulevad annan siin teada. Hinnaga sama!
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
10.10.2006 23:36:30
|
|
|
seda et... hapnikuvaba kaabel on juba ammu hi-fi's ja paremas tehnikas kasutusel... ei ole uus
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eXceed
HV veteran

liitunud: 28.11.2005
|
10.10.2006 23:40:39
|
|
|
kellelgi jah võimalus hinda uurida või teab midagi, siis sooviks ka teada saada.
Suht vaimustusest neist...filmi vaatamiseks ja ka mängimiseks oleks päris head.Ma arvan.
Sest väga suur gamer ise pole aga midagi ikka....
|
|
| Kommentaarid: 190 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
153 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tranneL
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.04.2006
|
11.10.2006 09:15:20
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
seda et... hapnikuvaba kaabel on juba ammu hi-fi's ja paremas tehnikas kasutusel... ei ole uus  |
See oligi iroonia!
[EDIT] 2175.- saab olema hinnaks.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
11.10.2006 17:28:59
|
|
|
| tsitaat: |
| [EDIT] 2175.- saab olema hinnaks. |
Samas hinnaklassis kui Sennheiser HD555 ja Beyerdynamic DT440, ning pea kaks korda kallim kui DTX900.
Ma mõistan ,et need pole küll päris otsesed võistlejad aga ... Mind võtab see hind nõutuks. Selles hinnaklassis on ees juba väga head klapid. Tahaks lausa neid imeloomi kuulata.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tranneL
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.04.2006
|
11.10.2006 18:39:30
|
|
|
| Proovikomplekt läheb ajakirjade tiirule aga peale seda peaks olema võimalus proovida PP poodides kaa.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mati_p
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.09.2002
|
12.10.2006 14:12:42
|
|
|
| pacho kirjutas: |
| tsitaat: |
| [EDIT] 2175.- saab olema hinnaks. |
Mind võtab see hind nõutuks. |
eks razeri nimi ja helendavad logod on need, mis hinda kruvivad.
geimingriistvara on alati ropplolli hinnaga, olgu tegu siis klappide või hiiremattidega : )
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vidget
HV Guru

liitunud: 21.02.2002
|
12.10.2006 17:23:33
|
|
|
| Creat_1 kirjutas: |
| tsitaat: |
wow nüüd ka razeri kõrvaklapid ja klaver kah |
kas need on juhtmevabad  |
Ja ja, tsitaat: 99% Hapnikuvaba kaabel
Niikui klapid tööle paned on toast õhk kadunud ja selline vaakum, et anna olla.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004
|
14.10.2006 16:41:28
|
|
|
| 99% hapnikuvaba kaabel... huvitav kas see miski "razer" või ikka see, mille kohta muu maailm kasutab nime OFC (oxygen free copper). kahtlustaks viimast...
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tranneL
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.04.2006
|
14.10.2006 18:02:33
|
|
|
Pigem viimane aga tehnoloogiaid nimetab igaüks oma äranägemise järgi,
võtame autonduses
stabiilsuskontrolli: ESC,ESP,ASC jnejnejne
nelivedu: AWD, Quattro, Allride, 4WD, Syncro, 4X4
Nimi ei määra asja.
8)
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004
|
14.10.2006 20:13:28
|
|
|
pangu siis kohe miski "100% plutonium free cable" jms. kõlab igatahes ülbelt... ja vaevalt et valetataks
mul tekkis selle 99% hapnikuvabaduse juures küsimus, et miks see sedasi ära on märgitud? huvitav kas oli neil valida ka variant teha see kaabel... ma eitea... miski 25% hapnikuvaba vms? või siis täiesti "oxygen - cable is full of it"?
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fredd
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.12.2003
|
28.10.2006 02:59:24
|
|
|
kurat, neid tahaks ikka haigelt. on eestis kusagil? ehk keegi teab veel klappe, millel on eemaldatav mikker, see oleks nagu väga tore. saab mp3 kuulata väljaspool kodu, ilma, et mingi tolgus välja näeks ning ka mängida headsetiga
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tranneL
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.04.2006
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
01.02.2007 02:58:38
|
|
|
| endal klapid ostetud ning teema algataja väitel, et kiirelt muusikat heli moonutavad elemendid tahaks küll ümber lükata, väga hästi mängivad ka muusikat´, moonutused tulevad ehk siis sisse kui helitugevus selline et kõrvadel valus, omal Audigy2.
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
01.02.2007 23:40:29
|
|
|
sai ka kunagi proovitud ja enda stereo audio-technica'dega ei anna soundstage võrrelda mitte üldse.
eks ma lendan ka budget hinnaklassist varsti välja ja lähen sinna $400-500 klappide maailma
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
24.04.2007 21:07:43
|
|
|
sai kah need omale soetatud kuna medusad andsid alla peale poolt aastat.
siiani pole kurta midagi
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
24.04.2007 21:37:00
|
|
|
Kuidas bass ka on nendel? Sellesuhtes mängib ikka hästi välja - küsimus rohkem suunatud nendele kellel on korralik helikaart ja võimaldab bassi juurde keerata.
_________________ Sõim ja räuskamine läheb SIIA |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marx112
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2006
|
17.05.2007 17:06:02
|
|
|
| Aga kuidas neil asjadel see mikker töötab olen kuulnud et see mikker pidi olema lootusetu, et sinna pidi isegi karjuma vahel et keegi sind kuuleks aga jah. Sooviks siis teada täpselt!!
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
17.05.2007 23:59:22
|
|
|
| Marx112, omal ka teised kurdavad et mikker liiga vaikne...
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
05.08.2007 09:36:39
|
|
|
| Marx112 kirjutas: |
| olen kuulnud et see mikker pidi olema lootusetu, et sinna pidi isegi karjuma vahel et keegi sind kuuleks |
See pidi esinema siis kui pole razer'i helikaarti 8) endale võtan need küll lähiajal ära
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
05.08.2007 15:17:18
|
|
|
| Helikaart polevat küll Razeril just suurem asi.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aavo
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2007
|
07.08.2007 00:37:38
|
|
|
Selle kõrvaklapi kasutajatelt küsin:Kas selle kõrvaklapi sisse mahuvad kõrvad ikka normaalselt sisse(mitte nagu mu praegusel kõrvaklapil on)? Et nagu mingi sein ette ei jääks kui kõrva hakkad poole pealt sisse panema. Natuke naljakalt tuli see küsimus
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko
HV Guru

liitunud: 06.02.2003
|
07.08.2007 20:04:09
|
|
|
oleneb kui suured sul kõrvad on, minu omad mahuvad ilusti sisse ja saab veel liigutada ka.
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
23.09.2007 13:45:22
Ülevaade: Razer Barracuda HP-1 Gaming 5.1 kõrvaklapid |
|
|
Sain päevaks proovida neid klappe ja mõtlesin, et teeks väikse ülevaate ka siis. Kuna endal olemas juba Razeri Deathadderi hiir, siis olin ma üsna kindel, et tegemist on väga kvaliteetse tootega. Karp oli eeskujulik, avanes krõpsudega , sees oli jah mitteavatav plastpakend, millel pidin ääre ära lõikama, kuid see annab garantii, et keegi enne sind ei saa seda kasutada. Ehmatasin, kui nägin, et kõrvaklapid on nii peene konstruktsiooni küljes. No need murduvad küll ära varsti, mõtlesin, kuid lähemal uurimisel sain aru, et tegemist on metalliga.
Rahunesin. Juhtmel on muide HD-DAI ots, mis siis peaks minema otse Razeri helikaardi külge, kuid kaasas on ka loomulikult jupp, mis ühildub iga tavalise (5.1) helikaardiga ning see käib nagu LCD videokaardi külge - emane ja isane kokku ja asi vask. Hoiatus on kaasas, et ei tohi ühendada videokaardi külge, ehk sellepärast ka selle otsa nimetus HD-DAI, tegelikult on see täpselt nagu DVI otsik. Kaasas oli ka jupp mikrit. Jupp sellepärast, et see ulatus mulle installeeritult poole lõua peale. . Pakendist leidsin veel kvaliteedi sertifikaadi ja väikse manuali ning jah, pakend oli igati oma hinda väärt.
Kõrvaklapid pähe ja kuulama 8) ...Testin kõike oma arvutiga profiilis. Võrdlusmoment Sennheiser HD555 ja Logitech Z-5500-ga.
Kõigepealt musa. Nii winampi visualization hüppab aga heli ei tule? Lahendus oli puldis, mis ripub umbes tasku kõrgusel juhtmel, kui kõrvaklapid peas on. Powerlüliti puldil oli jäänud kahe silma vahele. Sellel on kolm asendit: sees koos led valgustusega, sees ilma valgustuseta ja väljas. Siis on seal peal keeratavad heliregulaatorid, iga kõlari(paari) jaoks üks: Front, Rear, Center, Bass. Ja otsas üks mobiili antenni meenutav julla, mis siis on helitugevuse jaoks. Seda peaks ka natuke kohe keerama, muidu pole heli Pult on väga hea, veel leidsin talt tagumiselt küljelt aasa, nagu pastakal, millega saab panna puldi kas taskuääre taha või kus vaja, et oleks lihtne kätte saada. Nii disco mütsub aga midagi on valesti. Jälle vähese manuali lugemise viga. Kihk on suur kohe ju proovida. Selgub, et juhtmed valesti ühendatud. Tavapäraselt oma Logitech Z-5500 juhtmetele on kaks Razori juhtmevärvi erinevad.
Razoril siis:
Roheline, nagu tavaliselt, =Front kõllid.
Must läheb hoopis =Rear kõllidele ja
Kollane = Center/Subwoofer.
Teiste juhtmete kõrval on USB ots, mille peab ära ühendama, lisatoide siis.
Ometi saab kuulama hakata. Musa natuke võõras. Natuke puldilt sättimist, canterit maha ja bass põhja, nüüd isegi kannatab kuulata. Winampis peab ka bassi juurde keerama. Bass tundub nõrk. Samas kui ikka voluumi juurde keerata siis hakkavad kõrvaklapid peas lausa hüppama Bass siiski kuidagi tuhm. Aga ei plärtsu. Hea. Jätkame. Kõrgeid peab ka natuke juurde keerama. Üldiselt musa kuulamiseks annaks 6/10-st.
Mängima. Battlefield 2. Juba parem. Siin on jah 5.1 klappide eelis stereo ees. Lahing on reaalsem, nauditavam. Sutsu tuhm heli. 3 tundi EBC lahingut seljataga, midagi siiski jäi jälle kahe silma vahele. Mikker. Ehk ei kuulnud keegi mind, kuna ma poetasin, vaid mõnedkümned Yessid, Watchyour6 ja Rogerid mikrisse. Test. Mikker on nõrk, peab tunnistama. Ehk sellepärast, et ta nii lühike on. Peab ikka üsna kõvasti rääkima, et testis see salvestusriba liikuma hakkaks.
Mikrile 4/10
Heli mängus 9/10
Film. Sõda. 300 spartalast nottimas miljoneid pärslasi, mu lemmikfilm. Heli lausa paitab mu kõrvu. Naukene on vaja sättida puldist centerit vaiksemaks. Väga hea. Filmiks on väga head kõrvaklapid. Päris kümmet punkti ei saa siiski, sest olen kvaliteetsemat heli kuulnud. 9/10-st.
Pärast 4,5 tundi kuulamist hakkasid mul kõrvad valutama. Ei, muidu peas mugavad, kvaliteetne materjal vastu pead ja puha aga natuke liiga tugevasti suruvad vastu kõrvu, kõrvadel natuke vähe ruumi klapis. Tõesti, mul ei ole kõge väiksemad kõrvad maailmas aga mitte ka suured, tundub igaljuhul, et testitud on neid Hiinas või kellegagi, kel väiksed kõrvad. Üle 4 tunni järjest kuulamist on kõrvadele liig. Oma Sennheisereid võin kuulata päeva ja ei midagi. Tekkis idee: kuna konstruktsioon on metallist siis väike klappide laiemaks painutamine ei tee paha aga ise ei hakanud loomulikult seda järgi proovima. Võibolla ajapikku muudab klappide peashoidmine seda haaret nõrgemaks. Natuke peaks kritiseerima ka klappide raskust, järske liigutusi ei saa väga teha. Klappide pealaele toetuv riba on väga mugav. 5/10-st mugavusele
Kokkuvõtteks:
Punkte 7/10-st
Plussid:
*Kvaliteetne materjal ja meeldiv välimus
*Heli mängudes
*Heli filmis
*Juhtme pikkus 2m(natuke võiks pikem veel olla)
*Pult
*Kullatud otsikud
Miinused:
*Mugavus jätab soovida
*Hind
*Vähe tundlik mikrofon
*Heli muusikas
Pildid annaks lingina ühest teisest ülevaatest: http://www.virtual-hideout.net/reviews/Razer_HP1/index.shtml
viimati muutis MarekSäde 23.09.2007 15:52:12, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cromaclear
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2007
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
23.09.2007 15:11:45
|
|
|
| Ma ei oska väga kommenteerida seda vahet tavaklappidega. Vahe on sees ehk on aru saada küll, kui heli tuleb eestpoolt või vastupidi. Tekib mingilmääral ruumiline efekt, mitte küll nii hea kui päris 5.1 kõllidega aga siiski parem on, kui tavaliste stereodega.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cromaclear
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2007
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
23.09.2007 15:28:24
|
|
|
| Ma kasutan tavaliselt mikrit siis mängudes, muud ma ei teinud ,kui panin razeri juhtme sisse ja oma mikker muidugi välja. Ehk annab ka natuke paremaks teha aga minu mikriga võrreldes on ikka kehvema tundlikkusega. Mul siis tavaline 150 kroonine lauamikker.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cromaclear
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2007
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
24.09.2007 00:11:42
|
|
|
Kõige algus on nagu helikaart ikka ju
Millega testisid?
Kui helikaart on sitt siis ei saa mitte mingi valemiga mitte ühedki kõrvaklapid head heli teha
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
24.09.2007 00:23:36
|
|
|
Profiili järgi peaks tal olema Audigy 2 zs
Olen lugenud ka välismaa reviewsid selle headseti kohta ning ka seal tihti öeldud, et mikker annab kõvasti soovida.
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
24.09.2007 08:33:43
|
|
|
BF2 on 100% stereo mäng! Keera "keskmistest" kõllidest musa maha ja BF2 on vait kui sukk, kuigi kaks äärmist kõlli on sees. Näiteks Bioshock, mis toetab 5.1 oli mingit "summutatud" heli kuulda (tüüpiline "ääre" kõlarite saund) kuid BF2 mitte. Meduusa 5.1 vs. stereo klapid (500.- kr Techinic'sid) on hi-fi's enamvähem võrdsed, siiski paneks plussi stereoklappidele. Kui jutt läheb 5.1 filmidele ja mängudele siis on eelis stereoklappide ees olemas. Olgu sul peas kui kallis stereo, 5.1 ei asenda.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
24.09.2007 11:13:36
|
|
|
Mikri puhul aitab üldjuhul "Microphone Boost" nii win seadetes kui helikaardi seadetes.
Samas BF2 on teada tuntud oma viletsa Voice süsteemi poolest. Väga kehvasti on kuulda 90% kasutajaid. Ei aita mitte mingi seadete sättimine.
Näiteks Source mängudel on asi hoopis teine, heli vali ja puhas.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
24.09.2007 19:19:54
|
|
|
| Le Inc kirjutas: |
| BF2 on 100% stereo mäng! Keera "keskmistest" kõllidest musa maha ja BF2 on vait kui sukk, kuigi kaks äärmist kõlli on sees. |
Minu bläkk. Ei proovinud eraldi kõlle, igatahes tundus hea olema. Eks proovin mingeid teisi mänge ka, kui klappe uuesti proovin...
| Pihv kirjutas: |
Samas BF2 on teada tuntud oma viletsa Voice süsteemi poolest. Väga kehvasti on kuulda 90% kasutajaid. Ei aita mitte mingi seadete sättimine.
|
Kasutan TeamSpeaki nimelist proge, sellega kuuleb ikka väga hästi:!:
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
24.09.2007 21:56:26
|
|
|
Oh muidugi Teamspeak on super Kasutan ise ka seda. Arvasin et mõtlesid In Game Voice süsteemi.
Minu viga.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
01.10.2007 18:19:56
|
|
|
oman neid kõlareid ja peab ütlema et mulgi hakkab valutama üks kõrv tugevalt peale paari tunnist mängimist, kuna kõrv läheb vastu kõlari plasti klapis. Nimelt mul hakkas jamama üks klapp, ning vahest vaja liigutada juhet, et parem klapp taas toimima hakkaks. Heli on mängudes muidu vähea hea, tihti kuulen CS:S-s ära enne kui keegi teine tiimikaaslane kust tuleb vastane. Mikrofon jätab tõesti soovida oma tundlikuse kohta kuna näiteks ventrilos polnud piisavalt kuulda ka outboundi põhja seades, kasutan teist mikrofoni. Lugesin review tegija juttu ning painutasin oma metall konstruktiooni mis peakohal (tegin nii et panin keha ümber selle , hetkel suruvad palju vähem.
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
01.10.2007 20:49:22
|
|
|
| vaata nende kõrvakatega ongi vist jama lahti, ppg, ma viisin poodi täpselt selle jama pärast tagasi, nagu sul, vahel lakkab üks klapp toimimast. Sellise hinnaga klapid peaks ikka toimima perfektselt, siin on ikka mingi tootmisviga päris. Kui tagasi tulevad garantiist ja ikka jamavad, siis nõuan raha tagasi. Karm.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
01.10.2007 20:54:29
|
|
|
Linnapea, karm on see, et mul tekk kadund, siis maksid nad veel 2.3k
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vello.
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
18.10.2007 17:57:04
|
|
|
Olen ise ka nüüd HP-1 omanik. Paar võrdlust Speedlink Medusa 5.1 klappidega:
Esimese asjana märkasin, et peas on natukene mugavamad. Veerand tunni järel ütleks, et Medusad on pikemaks kandmiseks mugavamad.
Juhe on jupi maad lühem.. Kelle jaoks positiivne, kellele negatiivne.. Mulle pigem negatiivne.
Heli reguleerimise jubin on kolosaalne ja üsna raske (võrreldes Medusa imepisikesega. Klapivõim siiski eraldi Medusal)
Konstruktsioon tundub palju tugevam (Näiteks jupp, mis mu Medusadel katki läks on metallist. )
Helikvaliteet on üsna samasse auku (Pigem natukene parem.) 5.1 kvaliteet tundub samuti natukene parem, aga hiljem testin.
Medusadel häiris sahin, mis tekkis kui klappide heli oli valjuks keeratud, aga muusika käis vaikselt või ei käinud üldse. Razer'il ei kuule midagi.
Razer'i logo näeb sex välja külje peal.
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
27.11.2007 20:39:49
|
|
|
Endal ka nüüd ja väga rahul heli ja mugavus super 8)
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
realgamer
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2006
|
01.01.2008 03:08:39
|
|
|
No mina kohe mitte ei võlu nendest klappidest+kaart õiget heli välja.Olen näppinud ühtepidi ja teistpidi jA tünnipõhja hääl on .Battlefield 2 on nii vale heli ,et hakka või nutma.Mitmeid kordi on vaenlane mulle seljataha jooksnud ja nuga andnud(kuulen teda viimasel hetkel kui nuga välgub juba)
Kui keegi on sättinud ideaalse settingu ,siis jaga seda minuga.Võimaluste erinevaid kombinatsioone on seal väga väga palju.
Razer Barracuda AC-1 + Razer Barracuda HP-1
Milline on gaming mode seadistus ?
Milline on music mode seadistus ?
Ausalt 400 kroonised philipsi klapid teevad naturaalsemat ja mahedamat heli.
_________________ .............................................................................................................................................................. |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko
HV Guru

liitunud: 06.02.2003
|
01.01.2008 12:48:16
|
|
|
| mnjah... lugedes ac1 revüüsid siis pidavat olema paras keemia see seadistamine, sest valikuid on palju. Oled sa proovinud mingi muu kaardiga või onboard audioga vms?
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
realgamer
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2006
|
02.01.2008 00:54:13
|
|
|
Omaarust peaks GAMING MODE nii olema-headphones3D 720``+dolby prologic 8´+room size medium++ presents rock+bass control 250hz+hearin range maximum+digital audio 192khz-(environment padded cell välja lükata)+teistest peenematest settingutest(viivitus jne..) ma ei räägigi ,läheb keeruliseks.
Üks - suur miinus on see et kui salvestan erinevaid settinguid (game mode 1,game mode 2,music mode 1,jne..).siis pärast mängu lükkan music peale,siis ei toimi täielikult , kõiki savetud settinguid paika ta ei pane ,vaid tuleb hakata manuaalselt veel midagi näppima.
Näide; kui game modes on reeglina klapid ,siis music modes on mul savetud 7,1 ja seda tuleb klõpsata manuaalselt +veel equaliser jne..Tekib küsimus miks need save pesad tal on ,kui pool sellest tuleb manuaalselt tagasi klõpsida?
Paljudest settingudest pole siiamaani aru saanud,nõuab hullult katsetamist ja palju kuulamist.Võimalusi on väga palju ja see peaks meeldiv olema ,kuid ajab ka segadusse.
Olen teisi kaarte proovinud,creativi omad on ka head ,kuid 720 kraadi gaming modes, tundub et annab razer ainukesena välja ja muusika , filmide jaoks võtke küll teised kaardid ja klapid.(nõrk bass ja tünni põhja heli)
Minu lemmikud klapid on PHILIPS SBC HP800 odavad ainult 400kr ,kõrvad mahuvad täielikult sisse ,super rafineeritud heli muusikas,( vaid raam on nõrk ja ühelt poolt katki ,teipisin ära) ja razeri klappidele teeb kindlasti pähe,paljudele veel . need PHILIPS SBC HP800 klapid on aastaid mul lemmikud ja nii meeldivat heli olen vähestel kohanud.
Kuid mängimiseks on ikkagi ainult razerid head oma 720 kraadi gaming modes ja mussi kuulan teiste klappidega.
_________________ .............................................................................................................................................................. |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|