Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Razer Barracuda Headset HP-1 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tranneL
Kreisi kasutaja
tranneL

liitunud: 17.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2006 20:54:45 Razer Barracuda Headset HP-1 vasta tsitaadiga



Sain natukene enne teisi selliseid katsuda, ja nüüd tahan endale kaa. Peaksid varsti Eesti poodide letidel laiutama. Võib natukene samastada SpeedLink Medusa 5.1-dega aga tase on järgmine juba ja rohkem mänguritele disainitud, Medusad samas rohkem filmide vaatamise jaoks.

Pakendatud nagu Razer uuema seeria tooted (Krait) kenasse matti musta karpi, mis avaneb krõpsudega. Mustas karbis on omakorda plastikpakend, mida saab kahjuks avada ainult seda lahti lõigates, seega on poes testimise võimalused suht piiratud.

Karbist leiate:
* Klapid
* Mikrofon, mille saab vajadusel "jack" 3,5mm stereootsikuga klapidega ühendada
* Adapter HD-DAI -> 5.1 (8elementi), mikker, USB (vool) võimendi jaoks
* Juhend

Draivereid antud klappide jaoks vaja ei ole, sest üldiselt ühendatakse need 5.1 kaardiga nelja stereootsikuga (3 heli+ mikker) ja USB-st tuleb vaid vool võimendi jaoks. Isegi algul imestasin miks klappidel DVI taoline otsik (nagu digimollidel) aga uurimine selgitas, et nendega ühendatakse klapid spetsiaalse Razeri helikaartiga (Barracuda AC-1). Adapter on õnneks karbis kaasas. Pult on klappidest ca 0,7 meetri kaugusel ja klambriga vööle kinnitamiseks. (Kogu kaabel on 2m pikk)
Puldist saab:
-Sisse/välja lülitada süsteemi ja sama lüliti all on jõle shef valgustus, mis paneb Razeri logo klappidel ja puldil siniselt helendama nigu Copperil.
-Suurest nupust reguleerida üldheli valjusust
-Väikestest nuppudest reguleerida eraldi tagumisi, esimesi, tsenterit ja bassi.
-(Razeri helikaartiga saab tarkvara abil väidetevalt on-the-fly reguleerida kõiki kaheksat kanalit eraldi)

Mina testisin neid Creative SB Live 5.1 kaardiga, sest digikaarti mul veel ei ole
Üldmulje, filmide vaatamiseks ja mängimiseks väga asjalikud. Neile kes muusikat "miskivad" ei ole need väga sobilikud, sest kaheksa pisikest elementi võtavad kiiresti moonutused sisse.
Vaatasin nendega Autobahnraser´i filmi (Saksa versioon kiiretest ja vihastest) ja kinoelamuse sai sellest küll kätte. Sulgedes silmad saab väga hea ettekujutuse, millises neljast nurgast tegevus toimub. Sagedusi tuleb veidi liiga (vastavalt olukorrale, film, mäng, musa) sageli ringi sättida. Sobivad nad kõikidele peadele(isegi minu hiigel vesipeaga), sest klappe ühendab suur metallraam, mille sees on veniv pael, mis sobindub peakujuga. Ma kujutan ette, et need võivad saada meie mängurite seas üsna populaarseks ja kindlasti huvituvad neist ka inimesed, kes tahavad täis filmielamust aga kellel ei lubata seda teha kodukino kõlaritega.
Razeri müügiargumendid:
* 8- elemendiga profimänguri klapid
* Võimendi, mis jagab signaali igale kanalile eraldi
* 99% Hapnikuvaba kaabel (Uus ja popp tehnoloogia icon_smile.gif )
* Eemaldatav mikker
* Razer HD-DAI pistik (parim tulemus ikka Razeri kaardiga irw), adapter teiste kaartide jaoks on kaasas
* Puldist sektsioonide juhtimine (esimesed, tagumised, tsenter ja bass)

Linnapea arvamus antud produktist.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capricorn
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2003




sõnum 10.10.2006 21:05:32 vasta tsitaadiga

mitu nädalat tagasi juba lugesin neid reviewsi nende kohta aga siiamaani pole eestis müügil näinud, ega keegi teine näinud ei ole? ja mis hind?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tranneL
Kreisi kasutaja
tranneL

liitunud: 17.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2006 22:05:05 vasta tsitaadiga

Mina sain Photopointist näidiskomplekti (see saadetakse tavaliselt natuke enne esimest kaubalaadungit vaatamiseks) Kohe kui tulevad annan siin teada. Hinnaga sama!
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2006 23:36:30 vasta tsitaadiga

seda et... hapnikuvaba kaabel on juba ammu hi-fi's ja paremas tehnikas kasutusel... ei ole uus icon_smile.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXceed
HV veteran
eXceed

liitunud: 28.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2006 23:40:39 vasta tsitaadiga

kellelgi jah võimalus hinda uurida või teab midagi, siis sooviks ka teada saada.
Suht vaimustusest neist...filmi vaatamiseks ja ka mängimiseks oleks päris head.Ma arvan.
Sest väga suur gamer ise pole aga midagi ikka....
Kommentaarid: 190 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tranneL
Kreisi kasutaja
tranneL

liitunud: 17.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2006 09:15:20 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
seda et... hapnikuvaba kaabel on juba ammu hi-fi's ja paremas tehnikas kasutusel... ei ole uus icon_smile.gif


See oligi iroonia!

[EDIT] 2175.- saab olema hinnaks.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 11.10.2006 17:28:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:
[EDIT] 2175.- saab olema hinnaks.
icon_eek.gif
Samas hinnaklassis kui Sennheiser HD555 ja Beyerdynamic DT440, ning pea kaks korda kallim kui DTX900.
Ma mõistan ,et need pole küll päris otsesed võistlejad aga ... Mind võtab see hind nõutuks. Selles hinnaklassis on ees juba väga head klapid. Tahaks lausa neid imeloomi kuulata.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tranneL
Kreisi kasutaja
tranneL

liitunud: 17.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2006 18:39:30 vasta tsitaadiga

Proovikomplekt läheb ajakirjade tiirule aga peale seda peaks olema võimalus proovida PP poodides kaa.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati_p
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2006 14:12:42 vasta tsitaadiga

pacho kirjutas:
tsitaat:
[EDIT] 2175.- saab olema hinnaks.
Mind võtab see hind nõutuks.
eks razeri nimi ja helendavad logod on need, mis hinda kruvivad.
geimingriistvara on alati ropplolli hinnaga, olgu tegu siis klappide või hiiremattidega : )
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 12.10.2006 17:23:33 vasta tsitaadiga

Creat_1 kirjutas:
tsitaat:
wow icon_eek.gif nüüd ka razeri kõrvaklapid ja klaver kah


kas need on juhtmevabad icon_question.gif

Ja ja, tsitaat: 99% Hapnikuvaba kaabel
Niikui klapid tööle paned on toast õhk kadunud ja selline vaakum, et anna olla.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2006 16:41:28 vasta tsitaadiga

99% hapnikuvaba kaabel... huvitav kas see miski "razer™" või ikka see, mille kohta muu maailm kasutab nime OFC (oxygen free copper). kahtlustaks viimast...
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tranneL
Kreisi kasutaja
tranneL

liitunud: 17.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2006 18:02:33 vasta tsitaadiga

Pigem viimane aga tehnoloogiaid nimetab igaüks oma äranägemise järgi,
võtame autonduses
stabiilsuskontrolli: ESC,ESP,ASC jnejnejne
nelivedu: AWD, Quattro, Allride, 4WD, Syncro, 4X4
Nimi ei määra asja.

8)
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2006 20:13:28 vasta tsitaadiga

pangu siis kohe miski "100% plutonium free cable" jms. kõlab igatahes ülbelt... ja vaevalt et valetataks icon_smile.gif

mul tekkis selle 99% hapnikuvabaduse juures küsimus, et miks see sedasi ära on märgitud? huvitav kas oli neil valida ka variant teha see kaabel... ma eitea... miski 25% hapnikuvaba vms? või siis täiesti "oxygen - cable is full of it"? icon_smile.gif
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fredd
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2006 02:59:24 vasta tsitaadiga

kurat, neid tahaks ikka haigelt. on eestis kusagil? ehk keegi teab veel klappe, millel on eemaldatav mikker, see oleks nagu väga tore. saab mp3 kuulata väljaspool kodu, ilma, et mingi tolgus välja näeks ning ka mängida headsetiga icon_arrow.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tranneL
Kreisi kasutaja
tranneL

liitunud: 17.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2006 18:00:52 vasta tsitaadiga

Kaup on lõpuks poodides ja mitte üksnes klapid aga ka uus Megaklaver(mitte nõrganärvilistele)

http://www.photopoint.ee/uud.php?uid=661
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2007 02:58:38 vasta tsitaadiga

endal klapid ostetud ning teema algataja väitel, et kiirelt muusikat heli moonutavad elemendid tahaks küll ümber lükata, väga hästi mängivad ka muusikat´, moonutused tulevad ehk siis sisse kui helitugevus selline et kõrvadel valus, omal Audigy2.
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2007 23:40:29 vasta tsitaadiga

sai ka kunagi proovitud ja enda stereo audio-technica'dega ei anna soundstage võrrelda mitte üldse.

eks ma lendan ka budget hinnaklassist varsti välja ja lähen sinna $400-500 klappide maailma
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2007 21:07:43 vasta tsitaadiga

sai kah need omale soetatud kuna medusad andsid alla peale poolt aastat.
siiani pole kurta midagi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2007 21:37:00 vasta tsitaadiga

Kuidas bass ka on nendel? Sellesuhtes mängib ikka hästi välja - küsimus rohkem suunatud nendele kellel on korralik helikaart ja võimaldab bassi juurde keerata.
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 17.05.2007 17:06:02 vasta tsitaadiga

Aga kuidas neil asjadel see mikker töötab olen kuulnud et see mikker pidi olema lootusetu, et sinna pidi isegi karjuma vahel et keegi sind kuuleks aga jah. Sooviks siis teada täpselt!!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2007 23:59:22 vasta tsitaadiga

Marx112, omal ka teised kurdavad et mikker liiga vaikne...
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 05.08.2007 09:36:39 vasta tsitaadiga

Marx112 kirjutas:
olen kuulnud et see mikker pidi olema lootusetu, et sinna pidi isegi karjuma vahel et keegi sind kuuleks

See pidi esinema siis kui pole razer'i helikaarti 8) endale võtan need küll lähiajal ära icon_razz1.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.08.2007 15:17:18 vasta tsitaadiga

Helikaart polevat küll Razeril just suurem asi.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aavo
HV kasutaja
Aavo

liitunud: 12.06.2007




sõnum 07.08.2007 00:37:38 vasta tsitaadiga

Selle kõrvaklapi kasutajatelt küsin:Kas selle kõrvaklapi sisse mahuvad kõrvad ikka normaalselt sisse(mitte nagu mu praegusel kõrvaklapil on)? Et nagu mingi sein ette ei jääks kui kõrva hakkad poole pealt sisse panema. Natuke naljakalt tuli see küsimus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2007 20:04:09 vasta tsitaadiga

oleneb kui suured sul kõrvad on, minu omad mahuvad ilusti sisse ja saab veel liigutada ka. icon_smile.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 23.09.2007 13:45:22 Ülevaade: Razer Barracuda HP-1 Gaming 5.1 kõrvaklapid vasta tsitaadiga


Sain päevaks proovida neid klappe ja mõtlesin, et teeks väikse ülevaate ka siis. Kuna endal olemas juba Razeri Deathadderi hiir, siis olin ma üsna kindel, et tegemist on väga kvaliteetse tootega. Karp oli eeskujulik, avanes krõpsudega icon_eek.gif , sees oli jah mitteavatav plastpakend, millel pidin ääre ära lõikama, kuid see annab garantii, et keegi enne sind ei saa seda kasutada. Ehmatasin, kui nägin, et kõrvaklapid on nii peene konstruktsiooni küljes. No need murduvad küll ära varsti, mõtlesin, kuid lähemal uurimisel sain aru, et tegemist on metalliga.

Rahunesin. Juhtmel on muide HD-DAI ots, mis siis peaks minema otse Razeri helikaardi külge, kuid kaasas on ka loomulikult jupp, mis ühildub iga tavalise (5.1) helikaardiga ning see käib nagu LCD videokaardi külge - emane ja isane kokku ja asi vask. Hoiatus on kaasas, et ei tohi ühendada videokaardi külge, ehk sellepärast ka selle otsa nimetus HD-DAI, tegelikult on see täpselt nagu DVI otsik. Kaasas oli ka jupp mikrit. Jupp sellepärast, et see ulatus mulle installeeritult poole lõua peale. icon_smile.gif. Pakendist leidsin veel kvaliteedi sertifikaadi ja väikse manuali ning jah, pakend oli igati oma hinda väärt.
Kõrvaklapid pähe ja kuulama 8) ...Testin kõike oma arvutiga profiilis. Võrdlusmoment Sennheiser HD555 ja Logitech Z-5500-ga.

Kõigepealt musa. Nii winampi visualization hüppab aga heli ei tule? Lahendus oli puldis, mis ripub umbes tasku kõrgusel juhtmel, kui kõrvaklapid peas on. Powerlüliti puldil oli jäänud kahe silma vahele. Sellel on kolm asendit: sees koos led valgustusega, sees ilma valgustuseta ja väljas. Siis on seal peal keeratavad heliregulaatorid, iga kõlari(paari) jaoks üks: Front, Rear, Center, Bass. Ja otsas üks mobiili antenni meenutav julla, mis siis on helitugevuse jaoks. Seda peaks ka natuke kohe keerama, muidu pole heli icon_wink.gif Pult on väga hea, veel leidsin talt tagumiselt küljelt aasa, nagu pastakal, millega saab panna puldi kas taskuääre taha või kus vaja, et oleks lihtne kätte saada. Nii disco mütsub aga midagi on valesti. Jälle vähese manuali lugemise viga. Kihk on suur kohe ju proovida. Selgub, et juhtmed valesti ühendatud. Tavapäraselt oma Logitech Z-5500 juhtmetele on kaks Razori juhtmevärvi erinevad.
Razoril siis:
Roheline, nagu tavaliselt, =Front kõllid.
Must läheb hoopis =Rear kõllidele ja
Kollane = Center/Subwoofer.
Teiste juhtmete kõrval on USB ots, mille peab ära ühendama, lisatoide siis.

Ometi saab kuulama hakata. Musa natuke võõras. Natuke puldilt sättimist, canterit maha ja bass põhja, nüüd isegi kannatab kuulata. Winampis peab ka bassi juurde keerama. Bass tundub nõrk. Samas kui ikka voluumi juurde keerata siis hakkavad kõrvaklapid peas lausa hüppama icon_biggrin.gif icon_eek.gif Bass siiski kuidagi tuhm. Aga ei plärtsu. Hea. Jätkame. Kõrgeid peab ka natuke juurde keerama. Üldiselt musa kuulamiseks annaks 6/10-st.

Mängima. Battlefield 2. Juba parem. Siin on jah 5.1 klappide eelis stereo ees. Lahing on reaalsem, nauditavam. Sutsu tuhm heli. 3 tundi EBC lahingut seljataga, midagi siiski jäi jälle kahe silma vahele. Mikker. Ehk ei kuulnud keegi mind, kuna ma poetasin, vaid mõnedkümned Yessid, Watchyour6 ja Rogerid mikrisse. Test. Mikker on nõrk, peab tunnistama. Ehk sellepärast, et ta nii lühike on. Peab ikka üsna kõvasti rääkima, et testis see salvestusriba liikuma hakkaks.
Mikrile 4/10
Heli mängus 9/10

Film. Sõda. 300 spartalast nottimas miljoneid pärslasi, mu lemmikfilm. Heli lausa paitab mu kõrvu. Naukene on vaja sättida puldist centerit vaiksemaks. Väga hea. Filmiks on väga head kõrvaklapid. Päris kümmet punkti ei saa siiski, sest olen kvaliteetsemat heli kuulnud. 9/10-st.

Pärast 4,5 tundi kuulamist hakkasid mul kõrvad valutama. Ei, muidu peas mugavad, kvaliteetne materjal vastu pead ja puha aga natuke liiga tugevasti suruvad vastu kõrvu, kõrvadel natuke vähe ruumi klapis. Tõesti, mul ei ole kõge väiksemad kõrvad maailmas aga mitte ka suured, tundub igaljuhul, et testitud on neid Hiinas või kellegagi, kel väiksed kõrvad. Üle 4 tunni järjest kuulamist on kõrvadele liig. Oma Sennheisereid võin kuulata päeva ja ei midagi. Tekkis idee: kuna konstruktsioon on metallist siis väike klappide laiemaks painutamine ei tee paha aga ise ei hakanud loomulikult seda järgi proovima. Võibolla ajapikku muudab klappide peashoidmine seda haaret nõrgemaks. Natuke peaks kritiseerima ka klappide raskust, järske liigutusi ei saa väga teha. Klappide pealaele toetuv riba on väga mugav. 5/10-st mugavusele

Kokkuvõtteks:

Punkte 7/10-st
Plussid:
*Kvaliteetne materjal ja meeldiv välimus
*Heli mängudes
*Heli filmis
*Juhtme pikkus 2m(natuke võiks pikem veel olla)
*Pult
*Kullatud otsikud

Miinused:
*Mugavus jätab soovida
*Hind
*Vähe tundlik mikrofon
*Heli muusikas

Pildid annaks lingina ühest teisest ülevaatest: http://www.virtual-hideout.net/reviews/Razer_HP1/index.shtml


viimati muutis MarekSäde 23.09.2007 15:52:12, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cromaclear
HV kasutaja
Cromaclear

liitunud: 02.04.2007




sõnum 23.09.2007 15:05:07 vasta tsitaadiga

Mängudes on siis paremini aru ka saada kust heli tuleb, on vahe tõesti nii suur?
_________________
BF3 platoon : http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655240976803519/
BF3 nick : KrisRhazta
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 23.09.2007 15:11:45 vasta tsitaadiga

Ma ei oska väga kommenteerida seda vahet tavaklappidega. Vahe on sees ehk on aru saada küll, kui heli tuleb eestpoolt või vastupidi. Tekib mingilmääral ruumiline efekt, mitte küll nii hea kui päris 5.1 kõllidega aga siiski parem on, kui tavaliste stereodega.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cromaclear
HV kasutaja
Cromaclear

liitunud: 02.04.2007




sõnum 23.09.2007 15:13:20 vasta tsitaadiga

Mikrofoni kohta seda ka, et oli sound paneelis põhja pandud?
_________________
BF3 platoon : http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655240976803519/
BF3 nick : KrisRhazta
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 23.09.2007 15:28:24 vasta tsitaadiga

Ma kasutan tavaliselt mikrit siis mängudes, muud ma ei teinud ,kui panin razeri juhtme sisse ja oma mikker muidugi välja. Ehk annab ka natuke paremaks teha aga minu mikriga võrreldes on ikka kehvema tundlikkusega. Mul siis tavaline 150 kroonine lauamikker.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cromaclear
HV kasutaja
Cromaclear

liitunud: 02.04.2007




sõnum 23.09.2007 17:42:54 vasta tsitaadiga

http://www.photopoint.ee/toode.php?id=11746 -1750
_________________
BF3 platoon : http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655240976803519/
BF3 nick : KrisRhazta
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2007 00:11:42 vasta tsitaadiga

Kõige algus on nagu helikaart ikka ju icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Millega testisid?
Kui helikaart on sitt siis ei saa mitte mingi valemiga mitte ühedki kõrvaklapid head heli teha icon_exclaim.gif

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2007 00:23:36 vasta tsitaadiga

Profiili järgi peaks tal olema Audigy 2 zs

Olen lugenud ka välismaa reviewsid selle headseti kohta ning ka seal tihti öeldud, et mikker annab kõvasti soovida.

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2007 08:33:43 vasta tsitaadiga

BF2 on 100% stereo mäng! Keera "keskmistest" kõllidest musa maha ja BF2 on vait kui sukk, kuigi kaks äärmist kõlli on sees. Näiteks Bioshock, mis toetab 5.1 oli mingit "summutatud" heli kuulda (tüüpiline "ääre" kõlarite saund) kuid BF2 mitte. Meduusa 5.1 vs. stereo klapid (500.- kr Techinic'sid) on hi-fi's enamvähem võrdsed, siiski paneks plussi stereoklappidele. Kui jutt läheb 5.1 filmidele ja mängudele siis on eelis stereoklappide ees olemas. Olgu sul peas kui kallis stereo, 5.1 ei asenda. icon_smile.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 24.09.2007 11:13:36 vasta tsitaadiga

Mikri puhul aitab üldjuhul "Microphone Boost" nii win seadetes kui helikaardi seadetes.
Samas BF2 on teada tuntud oma viletsa Voice süsteemi poolest. Väga kehvasti on kuulda 90% kasutajaid. Ei aita mitte mingi seadete sättimine.
Näiteks Source mängudel on asi hoopis teine, heli vali ja puhas.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 24.09.2007 19:19:54 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
BF2 on 100% stereo mäng! Keera "keskmistest" kõllidest musa maha ja BF2 on vait kui sukk, kuigi kaks äärmist kõlli on sees.

Minu bläkk. Ei proovinud eraldi kõlle, igatahes tundus hea olema. Eks proovin mingeid teisi mänge ka, kui klappe uuesti proovin...

Pihv kirjutas:
Samas BF2 on teada tuntud oma viletsa Voice süsteemi poolest. Väga kehvasti on kuulda 90% kasutajaid. Ei aita mitte mingi seadete sättimine.

Kasutan TeamSpeaki nimelist proge, sellega kuuleb ikka väga hästi:!:
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 24.09.2007 21:56:26 vasta tsitaadiga

Oh muidugi Teamspeak on super icon_smile.gif Kasutan ise ka seda. Arvasin et mõtlesid In Game Voice süsteemi.
Minu viga.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2007 18:19:56 vasta tsitaadiga

oman neid kõlareid ja peab ütlema et mulgi hakkab valutama üks kõrv tugevalt peale paari tunnist mängimist, kuna kõrv läheb vastu kõlari plasti klapis. Nimelt mul hakkas jamama üks klapp, ning vahest vaja liigutada juhet, et parem klapp taas toimima hakkaks. Heli on mängudes muidu vähea hea, tihti kuulen CS:S-s ära enne kui keegi teine tiimikaaslane kust tuleb vastane. Mikrofon jätab tõesti soovida oma tundlikuse kohta kuna näiteks ventrilos polnud piisavalt kuulda ka outboundi põhja seades, kasutan teist mikrofoni. Lugesin review tegija juttu ning painutasin oma metall konstruktiooni mis peakohal (tegin nii et panin keha ümber selle icon_biggrin.gif , hetkel suruvad palju vähem.
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 01.10.2007 20:49:22 vasta tsitaadiga

vaata nende kõrvakatega ongi vist jama lahti, ppg, ma viisin poodi täpselt selle jama pärast tagasi, nagu sul, vahel lakkab üks klapp toimimast. Sellise hinnaga klapid peaks ikka toimima perfektselt, siin on ikka mingi tootmisviga päris. Kui tagasi tulevad garantiist ja ikka jamavad, siis nõuan raha tagasi. Karm.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2007 20:54:29 vasta tsitaadiga

Linnapea, karm on see, et mul tšekk kadund, siis maksid nad veel 2.3k icon_neutral.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vello.
HV kasutaja
Vello.

liitunud: 13.03.2006




sõnum 07.10.2007 16:48:48 vasta tsitaadiga

Razer on midagi uut jälle välja lasknud:

http://www.razerzone.com/index.php?main_page=product_info&cPath=2_16&products_id=77
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2007 17:08:23 vasta tsitaadiga

Kas mulle ainult tundub või on uute razeri klappide välimus sennheiseritelt maha lastud?

http://www.com-tra.de/img/p/06661_o.jpg
http://www.razerzone.com/index.php?main_page=popup_image_additional&pID=77&pic=1&products_image_large_additional=images/pirana-02.jpg

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 18.10.2007 17:57:04 vasta tsitaadiga

Olen ise ka nüüd HP-1 omanik. Paar võrdlust Speedlink Medusa 5.1 klappidega:
Esimese asjana märkasin, et peas on natukene mugavamad. Veerand tunni järel ütleks, et Medusad on pikemaks kandmiseks mugavamad.
Juhe on jupi maad lühem.. Kelle jaoks positiivne, kellele negatiivne.. Mulle pigem negatiivne.
Heli reguleerimise jubin on kolosaalne ja üsna raske (võrreldes Medusa imepisikesega. Klapivõim siiski eraldi Medusal)
Konstruktsioon tundub palju tugevam (Näiteks jupp, mis mu Medusadel katki läks on metallist. icon_smile.gif)
Helikvaliteet on üsna samasse auku (Pigem natukene parem.) 5.1 kvaliteet tundub samuti natukene parem, aga hiljem testin.
Medusadel häiris sahin, mis tekkis kui klappide heli oli valjuks keeratud, aga muusika käis vaikselt või ei käinud üldse. Razer'il ei kuule midagi.
Razer'i logo näeb sex välja külje peal. thumbs_up.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 27.11.2007 20:39:49 vasta tsitaadiga

Endal ka nüüd ja väga rahul thumbs_up.gif heli ja mugavus super thumbs_up.gif 8) beer_yum.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
realgamer
HV kasutaja
realgamer

liitunud: 09.07.2006




sõnum 01.01.2008 03:08:39 vasta tsitaadiga

No mina kohe mitte ei võlu nendest klappidest+kaart õiget heli välja.Olen näppinud ühtepidi ja teistpidi jA tünnipõhja hääl on .Battlefield 2 on nii vale heli ,et hakka või nutma.Mitmeid kordi on vaenlane mulle seljataha jooksnud ja nuga andnud(kuulen teda viimasel hetkel kui nuga välgub juba)

Kui keegi on sättinud ideaalse settingu ,siis jaga seda minuga.Võimaluste erinevaid kombinatsioone on seal väga väga palju.
Razer Barracuda AC-1 + Razer Barracuda HP-1


Milline on gaming mode seadistus ?


Milline on music mode seadistus ?

Ausalt 400 kroonised philipsi klapid teevad naturaalsemat ja mahedamat heli. icon_confused.gif

_________________
..............................................................................................................................................................
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2008 12:48:16 vasta tsitaadiga

mnjah... lugedes ac1 revüüsid siis pidavat olema paras keemia see seadistamine, sest valikuid on palju. Oled sa proovinud mingi muu kaardiga või onboard audioga vms?
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
realgamer
HV kasutaja
realgamer

liitunud: 09.07.2006




sõnum 02.01.2008 00:54:13 vasta tsitaadiga

Omaarust peaks GAMING MODE nii olema-headphones3D 720``+dolby prologic 8´+room size medium++ presents rock+bass control 250hz+hearin range maximum+digital audio 192khz-(environment padded cell välja lükata)+teistest peenematest settingutest(viivitus jne..) ma ei räägigi ,läheb keeruliseks.

Üks - suur miinus on see et kui salvestan erinevaid settinguid (game mode 1,game mode 2,music mode 1,jne..).siis pärast mängu lükkan music peale,siis ei toimi täielikult , kõiki savetud settinguid paika ta ei pane ,vaid tuleb hakata manuaalselt veel midagi näppima.
Näide; kui game modes on reeglina klapid ,siis music modes on mul savetud 7,1 ja seda tuleb klõpsata manuaalselt +veel equaliser jne..Tekib küsimus miks need save pesad tal on ,kui pool sellest tuleb manuaalselt tagasi klõpsida?

Paljudest settingudest pole siiamaani aru saanud,nõuab hullult katsetamist ja palju kuulamist.Võimalusi on väga palju ja see peaks meeldiv olema ,kuid ajab ka segadusse.

Olen teisi kaarte proovinud,creativi omad on ka head ,kuid 720 kraadi gaming modes, tundub et annab razer ainukesena välja ja muusika , filmide jaoks võtke küll teised kaardid ja klapid.(nõrk bass ja tünni põhja heli)
Minu lemmikud klapid on PHILIPS SBC HP800 odavad ainult 400kr ,kõrvad mahuvad täielikult sisse ,super rafineeritud heli muusikas,( vaid raam on nõrk ja ühelt poolt katki ,teipisin ära) ja razeri klappidele teeb kindlasti pähe,paljudele veel . need PHILIPS SBC HP800 klapid on aastaid mul lemmikud ja nii meeldivat heli olen vähestel kohanud.

Kuid mängimiseks on ikkagi ainult razerid head oma 720 kraadi gaming modes ja mussi kuulan teiste klappidega.

_________________
..............................................................................................................................................................
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Razer Barracuda Headset HP-1
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.