Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  OX.ee märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 63, 64, 65  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jakov
HV vaatleja

liitunud: 14.08.2006




sõnum 28.09.2007 13:57:11 vasta tsitaadiga

Ma ei hakka vaidlema Teiega, põhjuseid on mitu. Üks nendest on see et klient on kuningas, teine on see et kui rahvus on nii oluline Teie jaoks siis ma ei saa muud pakkuda kui ainult ostukoha vahetada. Kui Teil on probleemid meiega siis äkki saame need personaalselt lahendada, selle jaoks on ju päris palju erinevaid võimalusi : post, telefon, jne.
_________________
www.ox.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 28.09.2007 14:49:49 vasta tsitaadiga

jakov kirjutas:
Ma ei hakka vaidlema Teiega, põhjuseid on mitu. Üks nendest on see et klient on kuningas, teine on see et kui rahvus on nii oluline Teie jaoks siis ma ei saa muud pakkuda kui ainult ostukoha vahetada. Kui Teil on probleemid meiega siis äkki saame need personaalselt lahendada, selle jaoks on ju päris palju erinevaid võimalusi : post, telefon, jne.


Ma ei tahtnud vaielda, ma lihtsalt tahtsin vastust saada - EV seaduse järgi ma saan asja nädala jooksul tagastada kui Internetist soetatud ja enamus online poode ka seda lahkelt kinnitab oma kodulehel.
Tal EI PEA OLEMA DEFEKTI JA KLIENT ÜLDSE EI PEA PÕHJENDAMA MIKS TA SEDA TAGASTAB:
ainuke loomulik nõue on et oleks tagastatud terve komplekt ja pakendatud nii nagu peab olema.

Teil on aga kirjas täiesti teine asi:
"6. Toote tagastamine
Ostetud tooteid saab tagastada vaid juhul, kui saadetud on vale või defektne toode."

Mis riigi seadusandlusega vastavuses tegutseb OX online pood?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inzman
HV vaatleja
Inzman

liitunud: 12.02.2007




sõnum 28.09.2007 15:37:01 vasta tsitaadiga

jakov kirjutas:



Kõigepealt ütlen aga et Teie emaplaat üldse ei läinud garantii alla, kuna seal oli füüsiliselt katkine vga pesa. Meie poolt oli tehtud päris suur läbirääkimis töö ja lõpuks tarnija vahetas emaplaadi. Muuseas, klient ise toob asjad remonti ja ise tuleb järgi.


Täpsustan: "füüsiliselt katkine VGA pesa" tähendab seda väikest kinnitustkõrvakest, mille ots murdus ära videokaardi installeerimisel. Ei teinud seda toimingut esimest korda ja oli endalegi üllatus, et see niivõrd kergelt otsast kukkus. Ostes poest lüliti ootan ju, et sellega saab ka lampi sisse ja välja lülitada, mitte et see esimese lülituse peale seinalt alla kukub icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jakov
HV vaatleja

liitunud: 14.08.2006




sõnum 28.09.2007 17:35:27 vasta tsitaadiga

Lugupeetud hr. Inzman ja hr. globostrat

Iga klient on meie jaoks nagu kuld ning ma ei soovi öelda kategooriliselt "EI" Teile. Meie firmapoliitika koosneb sellest et kui kliendil on midagi juhtunud siis ta saab ise kohale tulla ning peale remonti tulla järgi. Kui kliendil ei ole võimalust järgi tulla siis saadame kauba ELS kulleriga. Ning klient maksab selle teenuse eest ise.

Ma olen aga väga tänulik et mõlemad tõusid seda teema ülesse. Kuna tagasiside on väga oluline meie jaoks siis alates tänasest muudame oma poliitikat ning maksame hr. Inzmani ELS arve kinni. Mõlemad saate ka soodustust meie portaalis. Soodustus tuleb aga sel juhul kui olete registreerinud ning sisse loginud.

Vastuseks küsimusele tagastamise kohta on mul aga vastus et saab seda teha 7 tööpäeva jooksul.

_________________
www.ox.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 28.09.2007 19:35:43 vasta tsitaadiga

globostrat kirjutas:
Ma ei tahtnud vaielda, ma lihtsalt tahtsin vastust saada - EV seaduse järgi ma saan asja nädala jooksul tagastada kui Internetist soetatud ja enamus online poode ka seda lahkelt kinnitab oma kodulehel.
tegelikult on see aeg isegi 14 päeva icon_wink.gif
Võlaõigusseadus § 56. Õigus lepingust taganeda (1) Tarbija võib sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Asja puhul algab tähtaeg päevast, mil asi, samaliigiliste asjade kättetoimetamise korral aga esimene osa asjadest, on jõudnud tarbijani ning on täidetud käesoleva seaduse §-s 55 sätestatud kohustused. Teenuse puhul algab tähtaeg lepingu sõlmimise päevast, kui on täidetud käesoleva seaduse §-s 55 sätestatud kohustused.

ehk siis 14 päeva hakkab jooksma sellest hetkest, kui klient tuleb kaubale järgi või kui ELS, DPD või muu transpordifirma annab kauba üle kliendile
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 28.09.2007 20:10:45 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
globostrat kirjutas:
Ma ei tahtnud vaielda, ma lihtsalt tahtsin vastust saada - EV seaduse järgi ma saan asja nädala jooksul tagastada kui Internetist soetatud ja enamus online poode ka seda lahkelt kinnitab oma kodulehel.
tegelikult on see aeg isegi 14 päeva icon_wink.gif
Võlaõigusseadus § 56. Õigus lepingust taganeda (1) Tarbija võib sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Asja puhul algab tähtaeg päevast, mil asi, samaliigiliste asjade kättetoimetamise korral aga esimene osa asjadest, on jõudnud tarbijani ning on täidetud käesoleva seaduse §-s 55 sätestatud kohustused. Teenuse puhul algab tähtaeg lepingu sõlmimise päevast, kui on täidetud käesoleva seaduse §-s 55 sätestatud kohustused.

ehk siis 14 päeva hakkab jooksma sellest hetkest, kui klient tuleb kaubale järgi või kui ELS, DPD või muu transpordifirma annab kauba üle kliendile


Ah isegi nii, igatahes mulle piisab ka nädalast.
Ja tore et OX firma esindaja ikka meie seaduseid tahab austada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inzman
HV vaatleja
Inzman

liitunud: 12.02.2007




sõnum 29.09.2007 21:58:48 vasta tsitaadiga

globostrat kirjutas:
Ja tore et OX firma esindaja ikka meie seaduseid tahab austada thumbs_up.gif


Jah, see on lisapunkti väärt tõesti thumbs_up.gif Tubli
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lammas
HV veteran
lammas

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.10.2007 10:55:20 vasta tsitaadiga

Sai ilusti kõik aetud. Esmaspäeva õhtul tellisin mälud ja videokaarti....Laupäeva hommikul ilusti käes.
Mailid liikusid kah kenaste thumbs_up.gif
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LuXTeR
HV vaatleja

liitunud: 26.03.2007




sõnum 23.10.2007 04:54:36 vasta tsitaadiga

Et siis mul on selline lyhike kogemus selle firmaga...
1) Tellisin suvel Zalmani VGA jahutus, tuli 3paevaga kohale. Helistati ja kysiti kas ma kodus olen? kuna vastus oli ei, viidi nad Zalmani postkontorisse (ja kysiti minu kaest, on see mugav minu jaoks. Vastasin jah, kuna elan sada meetrit kaugusel sellest postkontorist). Et siis tellimus OK thumbs_up.gif

2) Samuti paar nadalat tagasi tellisin LCD monitori. Kell oli mingi pool 2 ja kuna tahtsin kauba jargmisel paeval katte saada, helistasin ma firmasse ja ytlesin et tahan monitori, aga vormistan tellimust parast kahte sest teel olen. Oeldi, et nad siis votavad tellimust vastu ja... homme oli monitor ilusti k2es (kas tahendab see et vormistati tellimust ilma raha saamist voi saab neil kuidagi parast 14.00 maksta kah kui tahad telliitud kauba jargmisel paeval katte saada?). Et siis on jalle thumbs_up.gif

3) On kah yks tellimus mis on protsessis nagu icon_smile.gif - tellisin 15.oktoobril Zalman ventilaatori. Tarneaeg on 1-10 paeva. Loodan, et jouab 6igel ajal icon_smile.gif

4)Eile ehk siis 22.10 on tellitud kah Corsairi malud, vaatame kaua nendega siis laheb. Selles et kaup kohale tuleb olen miskiparast kindel icon_smile.gif

Jah veel yks asi - OXlased vastavad mailidele vaga kiiresti, koige hiljem aeg mis mul oli mingi 45 min. 99% suhtumist nendega oli siiski maili teel. Ja veel siis - kui oled paar asja ostnud, siis kandavad nad sind oma klientide nimekirja sisse ja sa automaatselt (kui login sise) saad allahindlust (seda ma markasin parast monitori sooritamist, ja hiljem kirjas OX'ist mulle oeldi sama). Naiteks maksab prosse 2650, aga p2rast sisse logimist on see juba 2525. Ei oska oelda, mis % see allahindlus on, aga hea et ta on icon_smile.gif

Yldiselt voiksin oelda et nagu OK mehed seal, vahetasin ATF'i ja kartulit nende peale beer_yum.gif

_________________
Lõpuks ometi jälle HV'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxEvil
HV kasutaja
MaxEvil

liitunud: 07.10.2007




sõnum 23.10.2007 12:01:27 vasta tsitaadiga

Nii palju kui kasutanud olen võin tõesti öelda et norm koht. Asjad on kõik kohale ilusti jõudnud mõistliku ajaga ning mailidele vastavad tõesti kiiresti.

Ainult viimane tellimus on praegu venima läinud sai 7. okt tellitud mõned asjad, siis eile sai saadetud mail küsimusega kuhu asjad jäävad? Vastati, et neil olevat DHLi kaubauto kuskil Saksamaa ja nende lao vahel kaduma läinud icon_smile.gif Eks siis näis millal need saabuvad...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 24.10.2007 22:01:46 vasta tsitaadiga

Mina selles firmas küll midagi head ei näe.

Sai ka tellitud kõvaketas sealt. 10. novembril sai tellitud ja tarneaeg pidi olema 1-3 tööpäeva. Kahjuks aga pole siiani ei kipu ega kõppu.

Kui helistad firmasse, siis telefonile keegi EI vasta. Kui helistad mobiilile, siis on see VÄLJA lülitatud. Kui oled päev otsa proovinud kedagi kätte saada ja lõpuks isegi saad, siis küsitakse tellimuse numbrit ja lubatakse tagasi helistada, mida muidugi EI tehta.

See pidev VASSIMINE ja lubadustest MITTE kinnipidamine viskab mingil hetkel üle.

Oleks siis saadetud kasvõi mingi meil, et näe ei jõua õigeks ajaks jne... aga EI.

Nad paksid sellega arvestama, et kliendi jaoks on TEADMATUS kõige hullem. Kohati on küll tunne, et mulle tehaks TÜNG.

Igatahes loodan asjale positiivset lahendust... aga hetkel on küll kuidagi TÜHI tunne sees...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 24.10.2007 23:02:46 vasta tsitaadiga

murdoch kirjutas:
Sai ka tellitud kõvaketas sealt. 10. novembril sai...


Oled sai ikka päris kindel? Aasta oli siis 2006 icon_question.gif
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 25.10.2007 12:09:40 vasta tsitaadiga

Sry... oktoober ikka.

Kuna täna on 25. oktoober, siis olen oodanud juba 15 päeva. icon_razz1.gif

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

LÕPUKS ometi!

Sain kella 12:00 ajal ketta kätte. Kui nüüd töötaks ka, siis oleks täitsa OK.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
plus
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2004




sõnum 31.10.2007 22:57:59 vasta tsitaadiga

Tellisin oktoobri 2007 alguses LCD-le seinakinnituse ja kaks tavalist võrgukaablit. Sai just sellepärast tellitud, et tarneajaks näidati kenasti 1-3 tööpäeva, ei hakkanudki sellepärast kuskile poodi kinnituse pärast kammima minema. Peale mitmeid maile ja sh. vastuseta jäänud maile, sain kinnituse kätte ca. 30 päeva hiljem ning võrgukaablid ei tulnudki selleks ajaks kohale. Kirjutasin neile, et kaablite eest tahan raha tagasi - siiani pole seda saand.
Esimest ja viimast korda tellin sealt.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MaxEvil
HV kasutaja
MaxEvil

liitunud: 07.10.2007




sõnum 01.11.2007 21:03:03 vasta tsitaadiga

Sain enda asjad üle nädala lubatust hiljem kätte.. õnneks olid kõik olemas ja korras... sellele võib õnneliku lõpu panna...
icon_smile.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.11.2007 22:08:16 vasta tsitaadiga

sai jälle stuffi tellitud ja kõigil asjadel oli tarneaeg 1-10 päeva. tänaseks on möödunud 11 päeva, aga kaupa veel pole. Veebilehelt võib lugeda, et 3 asja "tuli lattu" ja üks asi on "ootame lattu" seisuga. Et nagu, mida see tarneaeg seal siis tähendab? :S

Edit: Oh sa pagan... mõni minut peale selle posti tegemist tuli teade, et tellimus on vormistatud ja läeb elsile edasi icon_biggrin.gifthumbs_up.gif

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.11.2007 22:36:05 vasta tsitaadiga

Ise sealt kaks tellimust teinud, mis on jäänud ka kirjas olnud tarneaegade piiresse- 1-3 ja 1-10 päeva. Esmaspäeval vormistasin kolmanda tellimuse, samas läks sisse üks võimalik oma näpukas. Nimelt olin ~kuu aega tagasi ostukorvi lisanud ühe prose jahuti ning lisasin sellele võrgukaardi. Peale maksmist märkasin, et too jahuti on ,,ootame lattu,, seisus, samas praegu näitab jälle laoseisuks üle 20.
Eks näib mis saab, enda jutu järgi tarneaeg neil kuni kümme päeva ning enne tülitma ei hakka ka. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trv
HV veteran
trv

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2007 00:50:59 vasta tsitaadiga

ok kes teeb üle?
sai tellitud peaaegu terve kasti jagu juppe 24. oktoobril nüüd siis juba 18 päeva möödas ja ikka kõigil toodetel staatus "ootame lattu". ka e-mailile ei vastatud kipu ega kõppu. viimane aeg toru haarata

aitäh, OX, selle ebameeldiva kogemuse eest icon_evil.gif

_________________
I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sügisraju
HV vaatleja

liitunud: 02.10.2007




sõnum 12.11.2007 01:37:17 vasta tsitaadiga

icon_evil.gif icon_mad.gif ma tegin ka selle saatusliku vea et sealt midagi tellisin tänu siinse teema viimastele pos postidele, kuigi kaalusin enne pikalt. reeglina ma sellistest ühe mehe veebipoodidest tellida ei riski, kaasnev aja- ja närvikulu ei tasu ära. ootan juba mitmendat nädalat sealt raha tagasi. telefonile see mölakas ka enam ei vasta. Ox pole targem GRANTI sugusest litsimajast, mille teemat ma olen lugenud. kui jutule õnnestub saada siis aetakse mingit seosetut paska või lubatakse tagasi helistada st valetatakse sest tagasi enam ei helistata
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007




sõnum 12.11.2007 22:55:48 vasta tsitaadiga

mehed, kas tõesti jama OX`iga? icon_rolleyes.gif
krt, tuttav tellis reedel emme ja prose sealt. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 405 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 302
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
trv
HV veteran
trv

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2007 23:01:51 vasta tsitaadiga

täna just tuli kiri, et stuff olevat teele pandud. eks näis
_________________
I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2007 23:49:43 vasta tsitaadiga

njh, sama küsimus, et mis lahti on? sai tellitud natuke kraami, väikse hilinemisega saadeti kõik, peale tindi, kui pärisin, et mis värk on, öeldi, et pole ja kannavad tagasi raha, mingi päev siis helistati, et äkki ikka saadavad tindi, kuna neile tuleb nädala lõpus see. (eelmine nädal) täna on juba esmaspäev ja ikka ei tea tindipotist midagi...

muidugi tellisin omaarust optilise hiire ka kataloogi järgi, kuid ikka oli palliga hiir, ehk hinnakiri ka longap.

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007




sõnum 16.11.2007 10:55:08 vasta tsitaadiga

Eile sõber sai tellitud kauba kätte. See oli tema esimene telimus sealt ja kõik on thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 405 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 302
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007




sõnum 16.11.2007 12:07:47 vasta tsitaadiga

§ 222. Lepingu täitmise nõue õiguskaitsevahendina.
*Müüja kannab asja parandamisega või asja asendamisega seotud kulud, eelkõige veo-, posti-, töö-, reisi- ja materjalikulud.
- sinna hulka ei kuulu toote toomine müüjale, jutt käib siiski asja parandamise või asendamisega seotud kulutustest, kui sa saadad mulle põhja-ameerikast garantiisse paki, ei ole ma kohustatud selle eest maksma.

-Kui veebilehel on toodud välja punktid mis sätestavad kauba müügi korra, siis kaupa ostes olete sõlminud lepingu nõustudes nende tingimustega, seadus on kasutusel juhul kui pole toodud välja tingimusi.
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otomar
HV vaatleja

liitunud: 22.12.2005




sõnum 16.11.2007 13:16:56 vasta tsitaadiga

Sai ka tellitud kaks välist kõvaketast eelmine teisipäev ja tänaseks pole igatahes midagi kohale toimetatud. Häirib see, et telefonile ei vastata ja e-mailile ka mitte aga noh lootus sureb viimasena ja järsku ikka toimetatakse kaup kunagi kohale.

Indrek
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  OX.ee mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 63, 64, 65  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.