Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  ekodu.net märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2007 22:25:45 vasta tsitaadiga

Tundub, et kunagi suure hurraaga alustatud nö. firmat lihtsalt ei viitsita enam korralikult hallata. Võibolla kõrvale tekkinud ka mingid muud projektid. Kunagi oli eKodu eeskujuks kõigile teistele, nüüd on aga kindlasti üks viimaseid mille teenuseid tarbida. Ken oleks võinud selle juba ammu maha müüa, oleks teeninud müügist ehk ka väikese kasumi ja eKodu maine oleks endiselt hea.
Ken võiks lihtsalt rääkida, et mis siis ikkagi toimub ja miks on eKodu selline nagu ta praegu on. Mingit vabandavat teksti ja lubadusi, et kohe-kohe läheb kõik palju paremaks enam keegi kuulda ei taha.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
contra
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2004




sõnum 26.08.2007 22:33:55 vasta tsitaadiga

icon_sad.gif kahjuks hetkel probleem ühe kõvakettaga, mistõttu lehed on pool päeva maas olnud (lehed ühes serveris, mitte kõik) Probleemiga tegelen ja loodetavasti saab täna selle korda.

Klienditoe kiirus hetkel kahjuks tõesti on halb kuna abistavat klienditeenindajat hetkel enam pole - seega tegelen ise klienditoega. eKodus hetkel peale minu veel üks inimene ja on olnud 2 klienditeenindajat.

Siiski kui teenusega rahul pole, siis saab raha tagasi - mingit pettust pole. Kui pole vastust saanud raha tagastamise teemal, või muudel teemadel, siis palun saata uuesti - abi@ekodu.info

Vabandan ebameeldivuste pärast!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2007 11:01:16 vasta tsitaadiga

No kui seda posti enne mind lugeda, siis nüüd võiks allkirja: "Kvaliteetsed virtuaalserverid" küll ära muuta!
Olin ka pool aastat klient ning enam seda viga korrata ei taha. Soovitus nendele, kes tahavad midagi tõsisemat teha ning leida oma kodulehe ka aasta pärast samasugusena nagu ta loomise hetkel oli, siis see pole kindlasti õige teenusepakkuja.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
baltazor
HV vaatleja

liitunud: 29.08.2007




sõnum 29.08.2007 15:17:00 vasta tsitaadiga

Olen eKodu klient 2 aastat vist juba. Rendin neilt kaht virtuaalserverit ning selle 2 aasta jooksul ikka päris palju asju ette tulnud. Näiteks ette saab heita klienditoe aeglust või mitteolematust, kusjuures viimase kuu jooksul on see asi vist paranenud, kuna kirjad on tulnud mõnekümne minutiga. Olen vahest roppu moodi vihastanud ja kohe uusi pakette teistelt pakkujatelt vaadanud. Seni asi jäänud nii nagu ta on.

Kasutan teenuseid, kuna eKodus on soovitud parameetritega odavaim hind ning cPanel lubab teha igasuguseid vajalikke asju, mida näiteks zone.ee-s juurde peab maksma. Siiski pooldan ainukesena Eesti "hostingupakkujatest" zone.ee-d, elkdata.com-i (veebimajutus.ee) ja elion.ee-d. Zone-s on koduleht mul olnud maas 1 kord, 3e aasta jooksul ja siis teatati ette, et on plaaniline katkestus seoses tarkvarauuendusega. Kasutan selleks puhuks www.siteuptime.com teenust. Zone klienditugi saadab vastuseid kiirelt ja põhjalikult vastates, olgugi et vahest saadan kirjad kusagilt x-aadressilt. Elkdatas annab soovida vahest ainult klienditoe vastamine. Vastused küll tulevad kiirelt, kuid on väga napisõnalised ja jäetakse paljudele küsimustele vastamata (täpselt nagu trenet.ee-s). Siiski ei ole saanud seni ei elkdata ega zone teenuste üle nuriseda. Zone-s meeldib ka administratsioonpaneel.

Siiski nagu Ryanair-i puhul, kehtib vist ka eKodus termin "You pay nothing, you get nothing!" ehk pean silmas serverite stabiilsust ja saadaval oleku aega. On kuigi ka ette tulnud (näiteks juuli kuus) kus ei olnud server kordagi maas. Kuid viimane kord ületas "downtime" üle ühe päeva järjest. Vahest tuletab eKodu meelde netpoint.ee teenuseid. Siiski pole enam "uue" netpointiga eriti kursis, sai kasutatud teenuseid kui see oli veel serverimaailm.ee.

Peab ka ütlema, et üks renditavatest aadressitest asub teises serveris (ekodu.com) ja see pidevalt maas. See, mis asub eKodu enesega ühes serveris on pidevalt üleval.

Siiski soovitaksin eKodul natukene tõsisemalt panna rõhku oma teenuste kvaliteetsusele ja lepingusse panna "uptime" garantii. Muid nurinaid nagu polegi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Maario21
HV vaatleja

liitunud: 20.05.2007




sõnum 06.09.2007 16:36:26 vasta tsitaadiga

registreerisin ka kuskil 3 päeva tagasi. Olen saatnud juba ligi 10 meili, aga tagasisidet pole saanud. Ei kurda küll hetkel veel millegi üle, aga contra, kui seda kirja loed, siis palun vasta, et millest võib tuleneda selline suur viivitus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
note1
Lõuapoolik
Lõuapoolik
note1

liitunud: 02.09.2007




sõnum 07.09.2007 21:48:17 vasta tsitaadiga

ekodu.net- mul on seal emedium - aega suht võttis, kuid tänaseks asi töötab..
Peaks kirjutama, et kas sa ei taha ekodu ära müüa ning mis hinnaga- äkki on huvitatud?!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eeroj
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2002




sõnum 08.09.2007 08:07:57 vasta tsitaadiga

Mul samas jälle vaikus juba mõni päev. Kahju et ei suudeta vastata pakilisele probleemile.

viimati muutis eeroj 15.09.2007 00:08:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
note1
Lõuapoolik
Lõuapoolik
note1

liitunud: 02.09.2007




sõnum 08.09.2007 10:22:28 vasta tsitaadiga

Ma kasutan thunderbird'i.

Eks sa pead ikka ootama, millal jõuab abi sinuni- samas võid ju alati mingi muu virtuaalserveri teenuseid võtta: zone.ee oleks kõige parem lahendus.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2007 22:55:33 vasta tsitaadiga

Jälle maas asi? pingile vastab, kuid lehte küll ei taha avada.. (ofc, et ekodu.net avab, kuna see istub teise serveri peal)
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ants
HV kasutaja
ants

liitunud: 06.10.2002




sõnum 13.09.2007 12:52:52 vasta tsitaadiga

millegipärast sureb ekodu php tugi aegajalt ära icon_sad.gif
html toimib kenasti ...
peab tegema lehe puhtas html-is või tuleb hostingu pakkujat vahetada
ise kaalun viimast varianti icon_confused.gif

_________________
Läbirääkimised viivad sageli kokkulepeteni ...
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2007 12:29:05 vasta tsitaadiga

contra kirjutas:
icon_sad.gif kahjuks hetkel probleem ühe kõvakettaga, mistõttu lehed on pool päeva maas olnud (lehed ühes serveris, mitte kõik) Probleemiga tegelen ja loodetavasti saab täna selle korda.

Klienditoe kiirus hetkel kahjuks tõesti on halb kuna abistavat klienditeenindajat hetkel enam pole - seega tegelen ise klienditoega. eKodus hetkel peale minu veel üks inimene ja on olnud 2 klienditeenindajat.

Siiski kui teenusega rahul pole, siis saab raha tagasi - mingit pettust pole. Kui pole vastust saanud raha tagastamise teemal, või muudel teemadel, siis palun saata uuesti - abi@ekodu.info

Vabandan ebameeldivuste pärast!


Saatsin peale seda postitust uue kirja, aga ei midagi. Minu meelest olen juba ammu ka raha üle kandud aga domeeni pole ikka kätte saanud. Väitsite, et kolimisel takistust ei tee, kuid selline venitamine on juba piisav takistus.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2007 14:21:22 vasta tsitaadiga

mis ikka teha kui.Kaeba tabrikaitsesse.
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tooming
HV vaatleja
tooming

liitunud: 19.03.2007




sõnum 23.09.2007 22:35:45 vasta tsitaadiga

Hetkel server maas. Kas server lülitatakse siis iga õhtu välja nagu tavaline lauaarvuti? icon_biggrin.gif Äkki ma tahan väheke koodida ja mõnda asja proovida, aga ennäe.. Ei saa. Või kui ongi tõesti niimoodi mõeldud, et pühapäeva õhtul võetakse server maha, siis võiks seda ju ka öelda ning ette hoiatada?
Üks loll jõuab rohkem küsida, kui Ken vastata.

ot:
andestage teema üleskaevamise pärast, aga seda pidi tegema lihtsalt
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ander
HV kasutaja
ander

liitunud: 01.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2007 00:41:15 vasta tsitaadiga

Ja tundub, et sama nali jätkub ja veel vingemalt. Jumalt olgu tänatud, et ma uppuvalt laevalt õigel ajal minema sain.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2007 08:43:01 vasta tsitaadiga

täpselt sama siin;) kiire rott olen:D
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
note1
Lõuapoolik
Lõuapoolik
note1

liitunud: 02.09.2007




sõnum 26.09.2007 20:42:39 vasta tsitaadiga

Ei ole veel hetkel maas. Asi töötab. Kindlasti on hind minu jaoks soolane, et ekodu ära osta..
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 26.09.2007 21:16:41 vasta tsitaadiga

Praegu on olukord järgmine, et juba teist aastat järjest on eKodul suuremad probleemid. Teist aastat järjest käiakse siin halamas. Kord poole aasta jooksul postitab eKodu omanik siia lootust andva sisuga teksti. Probleemid ja hala jätkub.

Oleks ehk aeg teenusepakkujat vahetada?

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2007 21:19:20 vasta tsitaadiga

mina vahetasin;) ta raha kandis tagasi kuid kahjutasuks lubas aastaks domeeni .kuid nagu näha kuidas tal läheb.ei rahulda see mind
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
note1
Lõuapoolik
Lõuapoolik
note1

liitunud: 02.09.2007




sõnum 28.09.2007 00:13:05 vasta tsitaadiga

Hetkel on ekodu.info täiesti maas.. Peab jälgima hakkama- kuid ekodu.net töötab- minu virtuaal samuti.. Tuleb kiri saata, äkki on abi vaja.
Ei mingit virisemist. Lihtsalt aitaks kui saaks.. thumbs_up.gif
http://autoreit.org/phpsysinfo/index.php (ekodu)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanq
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2002




sõnum 28.09.2007 00:32:56 vasta tsitaadiga

Suht korralik masin ju icon_smile.gif

Kuigi jah, eks oleneb ju serveri tootjast ka + serverikeskus + kui palju kliente masina kohta on. Kõvaketta mahtu on tegelikult ikka suht väga näruselt vähe tegelt (overselling).
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
note1
Lõuapoolik
Lõuapoolik
note1

liitunud: 02.09.2007




sõnum 28.09.2007 09:29:21 vasta tsitaadiga

36giga on vaba ruumi- küll ju
backup ju teisel kettal

mälu on suht punane, kuid see eest 8 giga swapi.-

eesti keelne cpanel ja veebi e-post samuti.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2007 10:57:11 vasta tsitaadiga

note1 kirjutas:
Hetkel on ekodu.info täiesti maas.. Peab jälgima hakkama- kuid ekodu.net töötab- minu virtuaal samuti.. Tuleb kiri saata, äkki on abi vaja.
Ei mingit virisemist. Lihtsalt aitaks kui saaks.. thumbs_up.gif
http://autoreit.org/phpsysinfo/index.php (ekodu)

Kuid mälus suuremas osas asju vahemälus. Ehk mälu jägub ilusti. Linux nimelt jätab iga programmi, mis korra töös on olnud veel mälusse, sest äkki läheb seda veel vaja. Kuid samas, kohe kui mõni uus rakendus mälu vajab, siis mälu ka vabastatakse. Seoses sellega näitabki Linux enamuse ajast, et 100% mälust hõivatud. Sest vaba mälu on ressursi raiskamine. Kui kernel+rakendused osa oleks seal kõvasti üle poole, siis tuleks hakata muretsema. Praegu täiesti OK

Isiklikult aga vaatan, et serveri keskmine koormus on liiga suur. Hüppab tihti üle 2 ja seda hetkel hommikul kella 11.00 ajal. Tipptundidel võib see veelgi suurem olla. Rusikareegel, korraliku kiire serveri jaoks - 1 prosega masin keskmine load 1 kanti, 2 prosaga masinal võib see 2 kanti olla.
http://whreviews.com/server-load.htm

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
note1
Lõuapoolik
Lõuapoolik
note1

liitunud: 02.09.2007




sõnum 30.09.2007 15:04:53 vasta tsitaadiga

Räägitakse et AMD Opteron pidavat xeonist võimsam olema
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2007 16:45:58 vasta tsitaadiga

Hetke olukord:
Koormuse keskmised 7.31 5.22 4.14

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 02.10.2007 00:05:12 vasta tsitaadiga

Spott kirjutas:
Isiklikult aga vaatan, et serveri keskmine koormus on liiga suur. Hüppab tihti üle 2 ja seda hetkel hommikul kella 11.00 ajal. Tipptundidel võib see veelgi suurem olla. Rusikareegel, korraliku kiire serveri jaoks - 1 prosega masin keskmine load 1 kanti, 2 prosaga masinal võib see 2 kanti olla.
http://whreviews.com/server-load.htm
aga 8 corega ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ander
HV kasutaja
ander

liitunud: 01.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2007 19:46:58 vasta tsitaadiga

Mida räägivad viimased uudised? Muutuseta?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 05.10.2007 22:46:04 vasta tsitaadiga

ma saadan neile aegajalt maili et pange mu hosting kinni et ma ei taha seda enam ja ma ei maksa aga nad ei taha kohe kuidagi reageerida, kirjad igaksjuhuks jätan endale ka tõestuseks alles, aga seni on tõesti maru soodne hosting nagu nad kunagi lubasid... puhta tasuta nagu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2007 22:51:03 vasta tsitaadiga

kaspar00, umbes sama siin. domeeni pole siiamaani enda kätte saanud aga vähemalt hoiavad seda veel üleval. Maksnud enam sentigi ei ole.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2007 21:36:06 vasta tsitaadiga

Täna näiteks on ekodu.net maas juba terve päev.Võimalik et on üldse tegevuse lõpetanud.E-kirjadele ei vastata.Tulevad ainult automaat teated et kirja kätte saanud jne.
Olen olnud ekodu.net klient ligemale aasta ja keskmiselt iga nädal u 12 tundi server lihtsalt ei tööta.Eriti pühapäeviti.
Täiesti lootusetu firma. icon_sad.gif
Kõik IT foorumid on negatiivseid kommentaare täis. mõttekas oleks jääda ausaks ja tegevuse ametlikult lõpetada.
Kas Ken Kallas on masohist et talle meeldib selliseid kommentaare lugeda?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pokk
HV Guru

liitunud: 31.08.2003




sõnum 08.10.2007 16:07:03 vasta tsitaadiga

Kuidas saaks ekoduga ühendust? Domeen nende hallata, aga ise netpointis ja tahaks domeeni üle kolida, aeg juba üle icon_evil.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tooming
HV vaatleja
tooming

liitunud: 19.03.2007




sõnum 09.10.2007 17:47:36 vasta tsitaadiga

Server lülitatakse vist lihtsalt ööseks välja jah:)
Tegin siis endale väikse cron-i töö, mis iga tund seisu kontrollib ning sellised on siis tulemused:
http://proov.matu.pri.ee/cron/history.php
host-tracker kontrollib: http://host-tracker.com/site-uptime-statistics/534953/ff/
ning siteuptime kontrollib: http://www.siteuptime.com/statistics.php?Id=58792&&UserId=74229
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Demineerija
Kreisi kasutaja
Demineerija

liitunud: 02.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2007 23:57:41 vasta tsitaadiga

Ma üritan ka oma domeeni kätte saada aga no mida ei saa seda ei saa. Uuelt teenusepakkujalt üle 10 maili saanud juba selle ajaga... Vähe nõme sedasi..
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pokk
HV Guru

liitunud: 31.08.2003




sõnum 10.10.2007 00:09:15 vasta tsitaadiga

Demineerija kirjutas:
Ma üritan ka oma domeeni kätte saada aga no mida ei saa seda ei saa. Uuelt teenusepakkujalt üle 10 maili saanud juba selle ajaga... Vähe nõme sedasi..
Sama jama, godaddy pani juba domeeni ajutiselt kinni. Ei tea, kas peaks mingite muude instantside poole pöörduma, kuna niipalju, kui ma aru saan, on ta kohustatud seda tegema? Seda järeldasin mingist Godaddy tekstist.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Surra
HV vaatleja
Surra

liitunud: 09.08.2003




sõnum 10.10.2007 11:32:22 vasta tsitaadiga

kas tantum on muidu mõistlikum/stabiilsema hooldusega teenusepakkuja?

hinnaklass on muidu sama, ekodul on kliendi jaoks mugav lahendus cPanel-i näol haldamiseks (kuidas tantumil haldus lahendatud?)
samuti on eKodul vist mitme domeeni haldaja (alates viiest) jaoks sooduspakett - kas mõnel teisel pakkujal säänset pakkumist on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Demineerija
Kreisi kasutaja
Demineerija

liitunud: 02.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2007 11:25:26 vasta tsitaadiga

Surra kirjutas:
kas tantum on muidu mõistlikum/stabiilsema hooldusega teenusepakkuja?

hinnaklass on muidu sama, ekodul on kliendi jaoks mugav lahendus cPanel-i näol haldamiseks (kuidas tantumil haldus lahendatud?)
samuti on eKodul vist mitme domeeni haldaja (alates viiest) jaoks sooduspakett - kas mõnel teisel pakkujal säänset pakkumist on?


Ise kasutan www.veebimajutus.ee teenuseid. Adminni pool on küll mannetu, kuid kopp on ees juba ekodu.net jamast. Küsi neilt personaalset pakkumist. Need default paketid on suht nonsene.

Ning idee järgi peaks ta andma jah... Aga pole juba 2 nädalt tüüpi kätte saanud...
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pokk
HV Guru

liitunud: 31.08.2003




sõnum 11.10.2007 16:49:26 vasta tsitaadiga

Muide ekodu.net pikendas mul tasuta domeeni ära Netpointi nimeserveritele icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2007 18:53:42 vasta tsitaadiga

Muideks nende serveritega on selline asi et ainuke kvaliteet pakkuja on www.zone.ee
Uurisin huvipärast Netpoint.ee kvaliteeti tuttava IT spetsi käest ja selgus et täpselt sama ekodu.net´ga.Kuus ikka keskmiselt paar päeva on kööga.Pluss muud jamad.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 11.10.2007 23:18:29 vasta tsitaadiga

enigma kirjutas:
Muideks nende serveritega on selline asi et ainuke kvaliteet pakkuja on www.zone.ee
Uurisin huvipärast Netpoint.ee kvaliteeti tuttava IT spetsi käest ja selgus et täpselt sama ekodu.net´ga.Kuus ikka keskmiselt paar päeva on kööga.Pluss muud jamad.
ei ole küll märganud sellist olukorda
paar päeva on ikka väga pikk aeg
seetõttu sättisin isegi monitori üles, mis kontrollib iga poole tunni tagant
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2007 17:31:04 vasta tsitaadiga

EKodu.net on jälle maas.Tra küll. icon_evil.gif
Kas www.netpoint.ee on parem?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tooming
HV vaatleja
tooming

liitunud: 19.03.2007




sõnum 13.10.2007 17:57:09 vasta tsitaadiga

No ei ole midagi teha.. Keegi võiks seletust anda.. Miks see server nii tihti maas on?
Kas keegi mingit kaebust ei taha Tarbijakaitsele esitada? icon_biggrin.gif Ma annaks ka allkirja.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 13.10.2007 19:42:50 vasta tsitaadiga

enigma, minu seniste kogemuste põhjal on netpointist täiesti korralik webhost saanud
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Martüür
HV vaatleja
Martüür

liitunud: 01.08.2007




sõnum 13.10.2007 20:51:48 vasta tsitaadiga

Hakkab ka endal see jama natukene üle viskama. Kevadel sai Zerveris üle tuldud, kuid see samm oli siiski vist vale. Ei hakka parem rääkimagi, mis vahepeal juhtunud on, kuid probleemid on pigem hetkel. Saatsin mõningad päevad tagasi kirja, milles tahtsin teada ühe muudatuse võimalikusest ning selle võimaluse korral see asi korda saata. Pole siiamaani vastust saanud. Saadan Ken-ile varsti uuesti kirja ning vastust ei saa, siis nõuan ettemaksu tagasi ning kolin tagasi oma vana hosti juurde.

Üldjuhul soovitus kõigile. Registreerige oma domeen ise, siis pole teil hiljem väga suuri jamasi oma domeeni liigutamisega. Muidugi on tunduvalt kallim, kui lasta hostingufirmal regada (nemad saavad üldjuhul odavalt või isegi tasuta, kuna omavad suurt hulka domeene), kuid hiljem puuduvad jamad. Endal õnneks domeeniga jamasi ei ole, kuna see usaldusväärse inimese hallata (varsti saan domeeni haldamise enda kätte).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2007 22:25:43 vasta tsitaadiga

contra, krt.. kaua see kamm jätkub? jälle on server maas.. vähemalt ei saa mina oma lehele ligi + ftp... VINGE!
Ma isegi enam ei viitsi neid kirju saata, kuna selge siililegi, et sealt ei tule mingit tagasisidet.. masendav!
Palun võta siin teemas nüüd sõna.. räägi ausalt, mitte ära mõtle peita end mingite lollide vabanduste taha... icon_exclaim.gif icon_neutral.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Martüür
HV vaatleja
Martüür

liitunud: 01.08.2007




sõnum 14.10.2007 02:33:16 vasta tsitaadiga

Nüüd teine server taaskord töökorras, kuid hetkel on see kuradima aaaaeeeeglaneeee.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meie
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2007 09:33:10 vasta tsitaadiga

server 2 ülevalolekuks annab 5 päeva???
http://www.ekodu.info/client/serverstatus.php
kuigi oli nagu maas, või mis?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2007 16:47:41 vasta tsitaadiga

Ekodu.net on nüüd maas juba ülepäeviti. icon_eek.gif
Igatahes tuleb sealt nüüd kindlalt lahkuda.JA KEN raha nõuan sult tagasi ! Kui ei maksa pöördun Tarbijakaitsesse!
Kas www.elkdata.com on normaalne pakkuja?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2007 18:27:56 vasta tsitaadiga

iser kasutan move.ee
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 15.10.2007 20:01:05 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
enigma kirjutas:
Muideks nende serveritega on selline asi et ainuke kvaliteet pakkuja on www.zone.ee
Uurisin huvipärast Netpoint.ee kvaliteeti tuttava IT spetsi käest ja selgus et täpselt sama ekodu.net´ga.Kuus ikka keskmiselt paar päeva on kööga.Pluss muud jamad.
ei ole küll märganud sellist olukorda
paar päeva on ikka väga pikk aeg
seetõttu sättisin isegi monitori üles, mis kontrollib iga poole tunni tagant
siiamaani on 0 negatiivset vastust minu domeenil nende serveris, seda veel vanas kui nad juba üle pole ise viinud
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2007 23:39:57 vasta tsitaadiga

Kas Ken Kallasel telefoni numbrit ka on? Juba nädal aega minu kirjadele ei vastata.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Demineerija
Kreisi kasutaja
Demineerija

liitunud: 02.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2007 01:01:53 vasta tsitaadiga

enigma kirjutas:
Kas Ken Kallasel telefoni numbrit ka on? Juba nädal aega minu kirjadele ei vastata.


Ole õnnelik.. Sul nädal.. :D Mul vist kuu varsti :P
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  ekodu.net mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.