|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mmz
HV veteran
liitunud: 07.12.2003
|
26.08.2007 22:25:45
|
|
|
Tundub, et kunagi suure hurraaga alustatud nö. firmat lihtsalt ei viitsita enam korralikult hallata. Võibolla kõrvale tekkinud ka mingid muud projektid. Kunagi oli eKodu eeskujuks kõigile teistele, nüüd on aga kindlasti üks viimaseid mille teenuseid tarbida. Ken oleks võinud selle juba ammu maha müüa, oleks teeninud müügist ehk ka väikese kasumi ja eKodu maine oleks endiselt hea.
Ken võiks lihtsalt rääkida, et mis siis ikkagi toimub ja miks on eKodu selline nagu ta praegu on. Mingit vabandavat teksti ja lubadusi, et kohe-kohe läheb kõik palju paremaks enam keegi kuulda ei taha.
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
contra
HV vaatleja
liitunud: 21.11.2004
|
26.08.2007 22:33:55
|
|
|
kahjuks hetkel probleem ühe kõvakettaga, mistõttu lehed on pool päeva maas olnud (lehed ühes serveris, mitte kõik) Probleemiga tegelen ja loodetavasti saab täna selle korda.
Klienditoe kiirus hetkel kahjuks tõesti on halb kuna abistavat klienditeenindajat hetkel enam pole - seega tegelen ise klienditoega. eKodus hetkel peale minu veel üks inimene ja on olnud 2 klienditeenindajat.
Siiski kui teenusega rahul pole, siis saab raha tagasi - mingit pettust pole. Kui pole vastust saanud raha tagastamise teemal, või muudel teemadel, siis palun saata uuesti - abi@ekodu.info
Vabandan ebameeldivuste pärast!
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
29.08.2007 11:01:16
|
|
|
No kui seda posti enne mind lugeda, siis nüüd võiks allkirja: "Kvaliteetsed virtuaalserverid" küll ära muuta!
Olin ka pool aastat klient ning enam seda viga korrata ei taha. Soovitus nendele, kes tahavad midagi tõsisemat teha ning leida oma kodulehe ka aasta pärast samasugusena nagu ta loomise hetkel oli, siis see pole kindlasti õige teenusepakkuja.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
baltazor
HV vaatleja
liitunud: 29.08.2007
|
29.08.2007 15:17:00
|
|
|
Olen eKodu klient 2 aastat vist juba. Rendin neilt kaht virtuaalserverit ning selle 2 aasta jooksul ikka päris palju asju ette tulnud. Näiteks ette saab heita klienditoe aeglust või mitteolematust, kusjuures viimase kuu jooksul on see asi vist paranenud, kuna kirjad on tulnud mõnekümne minutiga. Olen vahest roppu moodi vihastanud ja kohe uusi pakette teistelt pakkujatelt vaadanud. Seni asi jäänud nii nagu ta on.
Kasutan teenuseid, kuna eKodus on soovitud parameetritega odavaim hind ning cPanel lubab teha igasuguseid vajalikke asju, mida näiteks zone.ee-s juurde peab maksma. Siiski pooldan ainukesena Eesti "hostingupakkujatest" zone.ee-d, elkdata.com-i (veebimajutus.ee) ja elion.ee-d. Zone-s on koduleht mul olnud maas 1 kord, 3e aasta jooksul ja siis teatati ette, et on plaaniline katkestus seoses tarkvarauuendusega. Kasutan selleks puhuks www.siteuptime.com teenust. Zone klienditugi saadab vastuseid kiirelt ja põhjalikult vastates, olgugi et vahest saadan kirjad kusagilt x-aadressilt. Elkdatas annab soovida vahest ainult klienditoe vastamine. Vastused küll tulevad kiirelt, kuid on väga napisõnalised ja jäetakse paljudele küsimustele vastamata (täpselt nagu trenet.ee-s). Siiski ei ole saanud seni ei elkdata ega zone teenuste üle nuriseda. Zone-s meeldib ka administratsioonpaneel.
Siiski nagu Ryanair-i puhul, kehtib vist ka eKodus termin "You pay nothing, you get nothing!" ehk pean silmas serverite stabiilsust ja saadaval oleku aega. On kuigi ka ette tulnud (näiteks juuli kuus) kus ei olnud server kordagi maas. Kuid viimane kord ületas "downtime" üle ühe päeva järjest. Vahest tuletab eKodu meelde netpoint.ee teenuseid. Siiski pole enam "uue" netpointiga eriti kursis, sai kasutatud teenuseid kui see oli veel serverimaailm.ee.
Peab ka ütlema, et üks renditavatest aadressitest asub teises serveris (ekodu.com) ja see pidevalt maas. See, mis asub eKodu enesega ühes serveris on pidevalt üleval.
Siiski soovitaksin eKodul natukene tõsisemalt panna rõhku oma teenuste kvaliteetsusele ja lepingusse panna "uptime" garantii. Muid nurinaid nagu polegi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Maario21
HV vaatleja
liitunud: 20.05.2007
|
06.09.2007 16:36:26
|
|
|
| registreerisin ka kuskil 3 päeva tagasi. Olen saatnud juba ligi 10 meili, aga tagasisidet pole saanud. Ei kurda küll hetkel veel millegi üle, aga contra, kui seda kirja loed, siis palun vasta, et millest võib tuleneda selline suur viivitus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
note1
Lõuapoolik


liitunud: 02.09.2007
|
07.09.2007 21:48:17
|
|
|
ekodu.net- mul on seal emedium - aega suht võttis, kuid tänaseks asi töötab..
Peaks kirjutama, et kas sa ei taha ekodu ära müüa ning mis hinnaga- äkki on huvitatud?!
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eeroj
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2002
|
08.09.2007 08:07:57
|
|
|
Mul samas jälle vaikus juba mõni päev. Kahju et ei suudeta vastata pakilisele probleemile.
viimati muutis eeroj 15.09.2007 00:08:27, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
note1
Lõuapoolik


liitunud: 02.09.2007
|
08.09.2007 10:22:28
|
|
|
Ma kasutan thunderbird'i.
Eks sa pead ikka ootama, millal jõuab abi sinuni- samas võid ju alati mingi muu virtuaalserveri teenuseid võtta: zone.ee oleks kõige parem lahendus.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
12.09.2007 22:55:33
|
|
|
| Jälle maas asi? pingile vastab, kuid lehte küll ei taha avada.. (ofc, et ekodu.net avab, kuna see istub teise serveri peal)
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ants
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2002
|
13.09.2007 12:52:52
|
|
|
millegipärast sureb ekodu php tugi aegajalt ära
html toimib kenasti ...
peab tegema lehe puhtas html-is või tuleb hostingu pakkujat vahetada
ise kaalun viimast varianti
_________________ Läbirääkimised viivad sageli kokkulepeteni ... |
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mmz
HV veteran
liitunud: 07.12.2003
|
14.09.2007 12:29:05
|
|
|
| contra kirjutas: |
kahjuks hetkel probleem ühe kõvakettaga, mistõttu lehed on pool päeva maas olnud (lehed ühes serveris, mitte kõik) Probleemiga tegelen ja loodetavasti saab täna selle korda.
Klienditoe kiirus hetkel kahjuks tõesti on halb kuna abistavat klienditeenindajat hetkel enam pole - seega tegelen ise klienditoega. eKodus hetkel peale minu veel üks inimene ja on olnud 2 klienditeenindajat.
Siiski kui teenusega rahul pole, siis saab raha tagasi - mingit pettust pole. Kui pole vastust saanud raha tagastamise teemal, või muudel teemadel, siis palun saata uuesti - abi@ekodu.info
Vabandan ebameeldivuste pärast! |
Saatsin peale seda postitust uue kirja, aga ei midagi. Minu meelest olen juba ammu ka raha üle kandud aga domeeni pole ikka kätte saanud. Väitsite, et kolimisel takistust ei tee, kuid selline venitamine on juba piisav takistus.
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
14.09.2007 14:21:22
|
|
|
| mis ikka teha kui.Kaeba tabrikaitsesse.
|
|
| Kommentaarid: 223 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tooming
HV vaatleja

liitunud: 19.03.2007
|
23.09.2007 22:35:45
|
|
|
Hetkel server maas. Kas server lülitatakse siis iga õhtu välja nagu tavaline lauaarvuti? Äkki ma tahan väheke koodida ja mõnda asja proovida, aga ennäe.. Ei saa. Või kui ongi tõesti niimoodi mõeldud, et pühapäeva õhtul võetakse server maha, siis võiks seda ju ka öelda ning ette hoiatada?
Üks loll jõuab rohkem küsida, kui Ken vastata.
| ot: |
| andestage teema üleskaevamise pärast, aga seda pidi tegema lihtsalt |
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ander
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2007
|
24.09.2007 00:41:15
|
|
|
| Ja tundub, et sama nali jätkub ja veel vingemalt. Jumalt olgu tänatud, et ma uppuvalt laevalt õigel ajal minema sain.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
24.09.2007 08:43:01
|
|
|
| täpselt sama siin;) kiire rott olen:D
|
|
| Kommentaarid: 223 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
note1
Lõuapoolik


liitunud: 02.09.2007
|
26.09.2007 20:42:39
|
|
|
| Ei ole veel hetkel maas. Asi töötab. Kindlasti on hind minu jaoks soolane, et ekodu ära osta..
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
26.09.2007 21:16:41
|
|
|
Praegu on olukord järgmine, et juba teist aastat järjest on eKodul suuremad probleemid. Teist aastat järjest käiakse siin halamas. Kord poole aasta jooksul postitab eKodu omanik siia lootust andva sisuga teksti. Probleemid ja hala jätkub.
Oleks ehk aeg teenusepakkujat vahetada?
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
26.09.2007 21:19:20
|
|
|
| mina vahetasin;) ta raha kandis tagasi kuid kahjutasuks lubas aastaks domeeni .kuid nagu näha kuidas tal läheb.ei rahulda see mind
|
|
| Kommentaarid: 223 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
note1
Lõuapoolik


liitunud: 02.09.2007
|
28.09.2007 00:13:05
|
|
|
Hetkel on ekodu.info täiesti maas.. Peab jälgima hakkama- kuid ekodu.net töötab- minu virtuaal samuti.. Tuleb kiri saata, äkki on abi vaja.
Ei mingit virisemist. Lihtsalt aitaks kui saaks..
http://autoreit.org/phpsysinfo/index.php (ekodu)
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanq
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2002
|
28.09.2007 00:32:56
|
|
|
Suht korralik masin ju
Kuigi jah, eks oleneb ju serveri tootjast ka + serverikeskus + kui palju kliente masina kohta on. Kõvaketta mahtu on tegelikult ikka suht väga näruselt vähe tegelt (overselling).
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
note1
Lõuapoolik


liitunud: 02.09.2007
|
28.09.2007 09:29:21
|
|
|
36giga on vaba ruumi- küll ju
backup ju teisel kettal
mälu on suht punane, kuid see eest 8 giga swapi.-
eesti keelne cpanel ja veebi e-post samuti.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
28.09.2007 10:57:11
|
|
|
| note1 kirjutas: |
Hetkel on ekodu.info täiesti maas.. Peab jälgima hakkama- kuid ekodu.net töötab- minu virtuaal samuti.. Tuleb kiri saata, äkki on abi vaja.
Ei mingit virisemist. Lihtsalt aitaks kui saaks..
http://autoreit.org/phpsysinfo/index.php (ekodu) |
Kuid mälus suuremas osas asju vahemälus. Ehk mälu jägub ilusti. Linux nimelt jätab iga programmi, mis korra töös on olnud veel mälusse, sest äkki läheb seda veel vaja. Kuid samas, kohe kui mõni uus rakendus mälu vajab, siis mälu ka vabastatakse. Seoses sellega näitabki Linux enamuse ajast, et 100% mälust hõivatud. Sest vaba mälu on ressursi raiskamine. Kui kernel+rakendused osa oleks seal kõvasti üle poole, siis tuleks hakata muretsema. Praegu täiesti OK
Isiklikult aga vaatan, et serveri keskmine koormus on liiga suur. Hüppab tihti üle 2 ja seda hetkel hommikul kella 11.00 ajal. Tipptundidel võib see veelgi suurem olla. Rusikareegel, korraliku kiire serveri jaoks - 1 prosega masin keskmine load 1 kanti, 2 prosaga masinal võib see 2 kanti olla.
http://whreviews.com/server-load.htm
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
note1
Lõuapoolik


liitunud: 02.09.2007
|
30.09.2007 15:04:53
|
|
|
| Räägitakse et AMD Opteron pidavat xeonist võimsam olema
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
01.10.2007 16:45:58
|
|
|
Hetke olukord:
Koormuse keskmised 7.31 5.22 4.14
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
02.10.2007 00:05:12
|
|
|
| Spott kirjutas: |
Isiklikult aga vaatan, et serveri keskmine koormus on liiga suur. Hüppab tihti üle 2 ja seda hetkel hommikul kella 11.00 ajal. Tipptundidel võib see veelgi suurem olla. Rusikareegel, korraliku kiire serveri jaoks - 1 prosega masin keskmine load 1 kanti, 2 prosaga masinal võib see 2 kanti olla.
http://whreviews.com/server-load.htm |
aga 8 corega ?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ander
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2007
|
05.10.2007 19:46:58
|
|
|
| Mida räägivad viimased uudised? Muutuseta?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
05.10.2007 22:46:04
|
|
|
ma saadan neile aegajalt maili et pange mu hosting kinni et ma ei taha seda enam ja ma ei maksa aga nad ei taha kohe kuidagi reageerida, kirjad igaksjuhuks jätan endale ka tõestuseks alles, aga seni on tõesti maru soodne hosting nagu nad kunagi lubasid... puhta tasuta nagu
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mmz
HV veteran
liitunud: 07.12.2003
|
05.10.2007 22:51:03
|
|
|
| kaspar00, umbes sama siin. domeeni pole siiamaani enda kätte saanud aga vähemalt hoiavad seda veel üleval. Maksnud enam sentigi ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enigma
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.05.2004
|
07.10.2007 21:36:06
|
|
|
Täna näiteks on ekodu.net maas juba terve päev.Võimalik et on üldse tegevuse lõpetanud.E-kirjadele ei vastata.Tulevad ainult automaat teated et kirja kätte saanud jne.
Olen olnud ekodu.net klient ligemale aasta ja keskmiselt iga nädal u 12 tundi server lihtsalt ei tööta.Eriti pühapäeviti.
Täiesti lootusetu firma.
Kõik IT foorumid on negatiivseid kommentaare täis. mõttekas oleks jääda ausaks ja tegevuse ametlikult lõpetada.
Kas Ken Kallas on masohist et talle meeldib selliseid kommentaare lugeda?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pokk
HV Guru
liitunud: 31.08.2003
|
08.10.2007 16:07:03
|
|
|
Kuidas saaks ekoduga ühendust? Domeen nende hallata, aga ise netpointis ja tahaks domeeni üle kolida, aeg juba üle
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tooming
HV vaatleja

liitunud: 19.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Demineerija
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2005
|
09.10.2007 23:57:41
|
|
|
| Ma üritan ka oma domeeni kätte saada aga no mida ei saa seda ei saa. Uuelt teenusepakkujalt üle 10 maili saanud juba selle ajaga... Vähe nõme sedasi..
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pokk
HV Guru
liitunud: 31.08.2003
|
10.10.2007 00:09:15
|
|
|
| Demineerija kirjutas: |
| Ma üritan ka oma domeeni kätte saada aga no mida ei saa seda ei saa. Uuelt teenusepakkujalt üle 10 maili saanud juba selle ajaga... Vähe nõme sedasi.. |
Sama jama, godaddy pani juba domeeni ajutiselt kinni. Ei tea, kas peaks mingite muude instantside poole pöörduma, kuna niipalju, kui ma aru saan, on ta kohustatud seda tegema? Seda järeldasin mingist Godaddy tekstist.
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Surra
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2003
|
10.10.2007 11:32:22
|
|
|
kas tantum on muidu mõistlikum/stabiilsema hooldusega teenusepakkuja?
hinnaklass on muidu sama, ekodul on kliendi jaoks mugav lahendus cPanel-i näol haldamiseks (kuidas tantumil haldus lahendatud?)
samuti on eKodul vist mitme domeeni haldaja (alates viiest) jaoks sooduspakett - kas mõnel teisel pakkujal säänset pakkumist on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Demineerija
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2005
|
11.10.2007 11:25:26
|
|
|
| Surra kirjutas: |
kas tantum on muidu mõistlikum/stabiilsema hooldusega teenusepakkuja?
hinnaklass on muidu sama, ekodul on kliendi jaoks mugav lahendus cPanel-i näol haldamiseks (kuidas tantumil haldus lahendatud?)
samuti on eKodul vist mitme domeeni haldaja (alates viiest) jaoks sooduspakett - kas mõnel teisel pakkujal säänset pakkumist on? |
Ise kasutan www.veebimajutus.ee teenuseid. Adminni pool on küll mannetu, kuid kopp on ees juba ekodu.net jamast. Küsi neilt personaalset pakkumist. Need default paketid on suht nonsene.
Ning idee järgi peaks ta andma jah... Aga pole juba 2 nädalt tüüpi kätte saanud...
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pokk
HV Guru
liitunud: 31.08.2003
|
11.10.2007 16:49:26
|
|
|
Muide ekodu.net pikendas mul tasuta domeeni ära Netpointi nimeserveritele
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enigma
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.05.2004
|
11.10.2007 18:53:42
|
|
|
Muideks nende serveritega on selline asi et ainuke kvaliteet pakkuja on www.zone.ee
Uurisin huvipärast Netpoint.ee kvaliteeti tuttava IT spetsi käest ja selgus et täpselt sama ekodu.net´ga.Kuus ikka keskmiselt paar päeva on kööga.Pluss muud jamad.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
11.10.2007 23:18:29
|
|
|
| enigma kirjutas: |
Muideks nende serveritega on selline asi et ainuke kvaliteet pakkuja on www.zone.ee
Uurisin huvipärast Netpoint.ee kvaliteeti tuttava IT spetsi käest ja selgus et täpselt sama ekodu.net´ga.Kuus ikka keskmiselt paar päeva on kööga.Pluss muud jamad. |
ei ole küll märganud sellist olukorda
paar päeva on ikka väga pikk aeg
seetõttu sättisin isegi monitori üles, mis kontrollib iga poole tunni tagant
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enigma
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.05.2004
|
13.10.2007 17:31:04
|
|
|
EKodu.net on jälle maas.Tra küll.
Kas www.netpoint.ee on parem?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tooming
HV vaatleja

liitunud: 19.03.2007
|
13.10.2007 17:57:09
|
|
|
No ei ole midagi teha.. Keegi võiks seletust anda.. Miks see server nii tihti maas on?
Kas keegi mingit kaebust ei taha Tarbijakaitsele esitada? Ma annaks ka allkirja.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
13.10.2007 19:42:50
|
|
|
| enigma, minu seniste kogemuste põhjal on netpointist täiesti korralik webhost saanud
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Martüür
HV vaatleja

liitunud: 01.08.2007
|
13.10.2007 20:51:48
|
|
|
Hakkab ka endal see jama natukene üle viskama. Kevadel sai Zerveris üle tuldud, kuid see samm oli siiski vist vale. Ei hakka parem rääkimagi, mis vahepeal juhtunud on, kuid probleemid on pigem hetkel. Saatsin mõningad päevad tagasi kirja, milles tahtsin teada ühe muudatuse võimalikusest ning selle võimaluse korral see asi korda saata. Pole siiamaani vastust saanud. Saadan Ken-ile varsti uuesti kirja ning vastust ei saa, siis nõuan ettemaksu tagasi ning kolin tagasi oma vana hosti juurde.
Üldjuhul soovitus kõigile. Registreerige oma domeen ise, siis pole teil hiljem väga suuri jamasi oma domeeni liigutamisega. Muidugi on tunduvalt kallim, kui lasta hostingufirmal regada (nemad saavad üldjuhul odavalt või isegi tasuta, kuna omavad suurt hulka domeene), kuid hiljem puuduvad jamad. Endal õnneks domeeniga jamasi ei ole, kuna see usaldusväärse inimese hallata (varsti saan domeeni haldamise enda kätte).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
13.10.2007 22:25:43
|
|
|
contra, krt.. kaua see kamm jätkub? jälle on server maas.. vähemalt ei saa mina oma lehele ligi + ftp... VINGE!
Ma isegi enam ei viitsi neid kirju saata, kuna selge siililegi, et sealt ei tule mingit tagasisidet.. masendav!
Palun võta siin teemas nüüd sõna.. räägi ausalt, mitte ära mõtle peita end mingite lollide vabanduste taha...
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Martüür
HV vaatleja

liitunud: 01.08.2007
|
14.10.2007 02:33:16
|
|
|
| Nüüd teine server taaskord töökorras, kuid hetkel on see kuradima aaaaeeeeglaneeee.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
meie
HV kasutaja
liitunud: 06.06.2004
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enigma
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.05.2004
|
15.10.2007 16:47:41
|
|
|
Ekodu.net on nüüd maas juba ülepäeviti.
Igatahes tuleb sealt nüüd kindlalt lahkuda.JA KEN raha nõuan sult tagasi ! Kui ei maksa pöördun Tarbijakaitsesse!
Kas www.elkdata.com on normaalne pakkuja?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
15.10.2007 18:27:56
|
|
|
| iser kasutan move.ee
|
|
| Kommentaarid: 223 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
15.10.2007 20:01:05
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| enigma kirjutas: |
Muideks nende serveritega on selline asi et ainuke kvaliteet pakkuja on www.zone.ee
Uurisin huvipärast Netpoint.ee kvaliteeti tuttava IT spetsi käest ja selgus et täpselt sama ekodu.net´ga.Kuus ikka keskmiselt paar päeva on kööga.Pluss muud jamad. |
ei ole küll märganud sellist olukorda
paar päeva on ikka väga pikk aeg
seetõttu sättisin isegi monitori üles, mis kontrollib iga poole tunni tagant |
siiamaani on 0 negatiivset vastust minu domeenil nende serveris, seda veel vanas kui nad juba üle pole ise viinud
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enigma
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.05.2004
|
17.10.2007 23:39:57
|
|
|
| Kas Ken Kallasel telefoni numbrit ka on? Juba nädal aega minu kirjadele ei vastata.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Demineerija
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2005
|
18.10.2007 01:01:53
|
|
|
| enigma kirjutas: |
| Kas Ken Kallasel telefoni numbrit ka on? Juba nädal aega minu kirjadele ei vastata. |
Ole õnnelik.. Sul nädal.. :D Mul vist kuu varsti :P
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|