|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004
|
19.09.2007 11:34:53
|
|
|
| iTengu kirjutas: |
PS3'e HDMI liides on tehtav DVI'ks ja DVI on omakorda tehtav VGA'ks Teine jutt on aga kas taoline lahendus on ka hea? Eriti pole kahjuks. |
see väike vaidluse moodi asi sai ilmselt alguse siit:
| d3t kirjutas: |
miks ei kasuta VGA - DVI üleminekut või DVI - VGA üleminekut, või jumal teab mis muud ühenduskaablit, mida pea igalpool müüakse?  |
... siis kaasvõitleja iTengu, ehk võiksid saladuseloori kergitada, millise "jumal teab mis muu ühenduskaabliga" see digitaalne signaal dvi's vga analoogiks tehakse?
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
19.09.2007 11:37:59
|
|
|
| iTengu kirjutas: |
Ohohh - Ei ole, kuid olen suts Andrico'ga sellest rääkinud. Põhimõtteliselt tuleks petition stiilis asi teha, et kõik kes soovivad Eestit riikide nimekirjas näha - allkiri alla ja asi Sony'le saata. Andrico ka ehk asja sisse kaasata, et oleks mõjukam veidi.
|
Nüüd siis oleks vaja leida keegi, kes asja vedama hakkaks...
| iTengu kirjutas: |
wicked - PS3'e HDMI liides on tehtav DVI'ks ja DVI on omakorda tehtav VGA'ks Teine jutt on aga kas taoline lahendus on ka hea? Eriti pole kahjuks.
Isiklikult, ainuke arvutikuvar millega ma julgeks PS3'e ühendada on Apple'i 30" DVI ühendusega Cinema HD Display (mis on nii kallis, et saaks väga korraliku 32" Sharp'i või Philipsi LCD kätte). |
Ma kaa algul lootsin, et saan VGA monitori külge ps3 panna ja ostsin HDMI->DVI konverteri. Siis selgus, et HDMI saab vist konvertida ainult foormati DVI-D, mis tähendab, et sellel puuduvad analoog pinid. Ehk siis sellest VGA tegemiseks läheb juba vaja eraldi konverterit, millel on ka mingi loogika sees (mitte lihtsalt klots, mis tavalise videokaardiga kaasa tuleb. Kui ma õigesti aru sain, siis video kaardist tuleb välja DVI-I, millel on olemas nii analoog kui digital väljund. Wiki link). Siis ma ikkagi otsustasin osta uue teleka HDMI sisendiga.
Kas keegi teist F@H kaa jooksutab? Ma panin eile õhtul tööle. Nüüd hakkab varsti teine WU valmis saama.
Kui F@H töötab, siis on ventilaatorid pidevalt maksimum tuuride peal... Ega see vist PS3'le hästi ei mõuju, kui koguaeg F@H lahendab?
viimati muutis Ohohh 19.09.2007 11:41:52, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
19.09.2007 11:41:00
|
|
|
Mis see F@H siis eesti keeles on?:S
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
19.09.2007 11:42:16
|
|
|
| jigsaw813 kirjutas: |
| Mis see F@H siis eesti keeles on?:S |
Folding at Home
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
19.09.2007 11:48:48
|
|
|
| jigsaw813 kirjutas: |
| Mis see F@H siis eesti keeles on?:S |
Umbes samasugune asi nagu SETI@home. Aintult selle vahega, et tulnukate otsimise asemel otsitakse vähiravimit (vms).
Kui sa vaatad PS3 "Network" menüü alla, siis seal on "Folding@home"
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ivoshiee
HV veteran
liitunud: 24.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iTengu
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2007
|
19.09.2007 12:11:14
|
|
|
My bad. Tõesti klotsidest ei piisa. On vaja ikka konverterit. Ja selle Cinema HD'ga ka suts liialdasin. Selles suhtes, et ekraan lihtsalt võiks olla 30"+, sest muidu pilt pole nii selge kui PS3 seda võimaldab. Just vaatasin maatriksis pakub Dell 30" tollist kuvarit 20990'ga Aga noh jällegi 15000 eest saab ka Philips'i 32" HD teleka
_________________ (y)aff banaan |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ivoshiee
HV veteran
liitunud: 24.01.2003
|
19.09.2007 12:16:16
|
|
|
Miski aeg tagasi oli siin teemaks PS3 odavamalt saamine (välismaalt, sooov.ee jms). Kas või mis neist saanud on? Kas õnnestus või oli tegemist tüngaga?
_________________ Folding@home
FAH foorum |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
19.09.2007 20:09:47
|
|
|
| Ivoshiee kirjutas: |
| Miski aeg tagasi oli siin teemaks PS3 odavamalt saamine (välismaalt, sooov.ee jms). Kas või mis neist saanud on? Kas õnnestus või oli tegemist tüngaga? |
hea küsimus ennastki tõsiselt huvitax:P
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
20.09.2007 09:12:25
|
|
|
Millal see Home tuleb?
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pronto
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
20.09.2007 10:01:13
|
|
|
| jigsaw813 kirjutas: |
| Millal see Home tuleb? |
Lubati sügisel, aga nagu ikka ei saanud valmis. Praegune tähtaeg on kevad 2008.
_________________ Magento arendused |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thaarv
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2007
|
20.09.2007 14:20:43
|
|
|
| Ei tea kui palju Home ruumi võtaks?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
20.09.2007 14:25:04
|
|
|
thaarv, pakun et paar giga. Aga PS3 nagunii suur kõvaketas kaasas, seega vahet pole...
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eric80
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007
|
20.09.2007 23:13:17
|
|
|
terry, mmmm!!! Väga kena lahkamine Kus asub sellest originaal(suurem?!)pilt ? Pildil näha , et CELLil ja RSXil on plekid maha kakutud !
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kribster
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2007
|
21.09.2007 09:06:39
|
|
|
| kes siin tegelevad modimisega?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Godhand
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.06.2005
|
21.09.2007 10:08:30
|
|
|
Lugesin just IGNist Metal Gear Solid 3-e proovimise lugu (kuna MGS3 on vist ainuke mäng, mida ma hetkel PS3le kannatamatult ootan) ning silma jäi järgmine lõik:
| tsitaat: |
Finally, there will be a stress meter, which will govern how hectic a given situation happens to be. If Snake's stress level spikes, he can enter a combat high state, where he'll feel less pain and he'll shoot much more accurately. Again, this is a state that's based around studies from real battle data. However, there's a definite trade off to this adrenaline rush state - once the combat high wears off, he'll crash, with his Psyche gauge bottoming out to almost nothing. To raise his psyche once it's exhausted, Snake can read a magazine, checking out the pictures of scantily clad women. However, he can't keep looking at the same page for too long; Snake will need to flip pages to gain additional visual stimulation from new images in the book
|
Ehk siis... et kui Snake on ennast rihmaks tulistanud, siis peab ta "meesteajakirjaga" kuhugi nurka meeli üles kütma minema? Ei ole võimalik -.-;;;
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
21.09.2007 12:38:12
|
|
|
Muide nägin kuskilt miskit klippi ,et tuleb selline asi PS3 peale nagu Africa... ei saanudki aru kas see on mäng või siis niisama käid ja uurid ringi vms. Oskab keegi miskit kosta?
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iTengu
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2007
|
21.09.2007 13:04:38
|
|
|
| jigsaw813 kirjutas: |
| Muide nägin kuskilt miskit klippi ,et tuleb selline asi PS3 peale nagu Africa... ei saanudki aru kas see on mäng või siis niisama käid ja uurid ringi vms. Oskab keegi miskit kosta? |
Saad vaadata kuidas sebrad pasandavad - a real close to life mäng tuleb
_________________ (y)aff banaan |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thaarv
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2007
|
21.09.2007 14:17:40
|
|
|
| Kribster kirjutas: |
| kes siin tegelevad modimisega? |
Mina mitte aga huvitav jah see mod värk.Nägin ka ükskord netis ps3 motorstormi torrentit 14gb.
igatahes oleks sul vaja siis blu ray kirjutajat.
...
Keegi ps3 mänge tahaks vahetada?
tahaks resistance fall of mani vahetada millegi vastu.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SaIm85
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2007
|
22.09.2007 13:24:59
|
|
|
| Godhand kirjutas: |
Lugesin just IGNist Metal Gear Solid 3-e proovimise lugu (kuna MGS3 on vist ainuke mäng, mida ma hetkel PS3le kannatamatult ootan) ning silma jäi järgmine lõik:
| tsitaat: |
Finally, there will be a stress meter, which will govern how hectic a given situation happens to be. If Snake's stress level spikes, he can enter a combat high state, where he'll feel less pain and he'll shoot much more accurately. Again, this is a state that's based around studies from real battle data. However, there's a definite trade off to this adrenaline rush state - once the combat high wears off, he'll crash, with his Psyche gauge bottoming out to almost nothing. To raise his psyche once it's exhausted, Snake can read a magazine, checking out the pictures of scantily clad women. However, he can't keep looking at the same page for too long; Snake will need to flip pages to gain additional visual stimulation from new images in the book
|
Ehk siis... et kui Snake on ennast rihmaks tulistanud, siis peab ta "meesteajakirjaga" kuhugi nurka meeli üles kütma minema? Ei ole võimalik -.-;;; |
Tegelt lugesid sa MGS4 kohta ja kui kedagi huvitab siis siit saab palju infi selle kohta kuidas mäng mängib ja üldse kuidas toimib http://www.1up.com/do/previewPage?cId=3162991 tundub,et järgmise aasta märtsis tuleb välja üks ajaloo kõige paremaid mänge ja motorstorma 2 tuleb ka järgmine aasta,sony ostis Evolution Studiose ära http://www.gamesindustry.biz/content_page.php?aid=28820
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
22.09.2007 19:30:18
|
|
|
Juba Motorstorm 2? See küll väga arenenud ei saa olla
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voltc
HV kasutaja
liitunud: 02.01.2005
|
22.09.2007 20:47:25
|
|
|
Mis seal siis ikka nii väga teha, nfs mänge tuleb samuti iga aasta, ikka kiidetakse ja ülistatakse.
Tänapäeval ju täiesti normaalne, et teine osa on sama mootori peal, esimest Motorstormi vaadates
võiks öelda, et sellises mastaabis mängu lisaosa treiks isegi kiiremini välja, 8 uut rada, mõned autod
rohkem blurri peale ja läheb jälle uuele ringile.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SaIm85
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2007
|
22.09.2007 21:10:07
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Juba Motorstorm 2? See küll väga arenenud ei saa olla  |
Siin huvitav jutt http://www.beyond3d.com/content/interviews/38/1
Nii et Evolution Studios väidab et et nad kasutasid ära PS3 võimsusest 15-20% ja kuna Sony just alles ostis ära selle sama firma(ja ma usun et ega nad piimakeste peale aega ja raha ei raiskaks) siis MS peaks olema väga ARENEND eks aeg näitab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
22.09.2007 21:39:59
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Juba Motorstorm 2? See küll väga arenenud ei saa olla  |
Kui neil juba toimivad mängu- ja graafikamootorid olemas on siis kahe aastaga jõuab neid piisavalt edasi arendada ja uue mänguga tegeleda. Ega nad siis kõike nullist tegema ei hakanud. Ja teise osa valmimine kinnitati juba aasta alguses.
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
23.09.2007 20:01:11
|
|
|
Leidsin mingi uudise, et GT5 proloog on nüüd juba ostetav ja allalaaditav?
On ka tõsijutt?
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SaIm85
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2007
|
23.09.2007 23:41:55
|
|
|
| XR kirjutas: |
Leidsin mingi uudise, et GT5 proloog on nüüd juba ostetav ja allalaaditav?
On ka tõsijutt? |
Ei ole
|
|
| tagasi üles |
|
 |
carisma
HV vaatleja

liitunud: 23.02.2007
|
24.09.2007 00:46:40
|
|
|
GT Prologue demo Jaapani Psn-is 26 oktoober ja täismäng alla laetav 13 detsember. Loodetavasti Euroopas pea sama.
_________________ PSN: Karmodos |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
24.09.2007 13:11:31
|
|
|
Leidsin netist programmi TVersity. See suudab käigu pealt divx filmid mpegiks konvertida ja siis üle võrgu PS3'le serveerida.
Probleem on aga selles, et see töötab ainult Windowsis. Ma ei viitsi eirit windowsi bootida. Kas keegi on leidnud mingi analoogse programmi Linuxile?
Leidsin sellise programmi nagu mediatomb, mis suudab küll asju PS3'le saata, aga ei konverdi divx filme kägult ümber PS3'le söödavale kujule...
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
24.09.2007 13:26:26
|
|
|
| Kui ma õigesti aru sain, siis on vaja mingit DLNA streming serverit, mida VLC ei oska teha...
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thaarv
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2007
|
24.09.2007 14:22:14
|
|
|
Mul tuli idee.
Nimelt ps3 ju toetab välist kõvaketast. Oot enne küsin kas siin foorumis piraatlus keelatud?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vabarna
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2004
|
24.09.2007 15:19:05
|
|
|
Mängukonsoolide foorumi reeglite teema viimane postitus kõlab:
| DigeBeni kirjutas: |
| ... foorumi korra osas ehk mis lubatud või keelatud, kehtivad Mängufoorumi reeglid, kui käesolevas teemas ei määrata teisiti ... |
Ja teemas ei määrata teisiti.
Ning Mängufoorumi reeglid ütlevad nii:
| DigeBeni kirjutas: |
| Hinnavaatlus ei poolda piraatlust, seega on Mängufoorumis keelatud igasugune arutlus, mis kasvõi kaudselt piraatlust soosib või sellega seotud on. |
Seega on piraatlus ja sellest rääkimine siin foorumis ikka päris keelatud ning kui keegi sellega tegeleb, siis rikub ta reegleid. Iseasi on see, et erinevalt animeeritud avataride ja muude jõledate inimsusevastaste kuritegude üle peetavast nõiajahist ei valva selle lihtsa reegli järgimist siin keegi.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eric80
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Surxa
HV vaatleja

liitunud: 11.02.2003
|
26.09.2007 15:42:01
|
|
|
| thaarv kirjutas: |
Mul tuli idee.
Nimelt ps3 ju toetab välist kõvaketast. Oot enne küsin kas siin foorumis piraatlus keelatud? |
Ma arvan et piisab kui sa lähtud kõigepealt Eesti Vabariigi seadustest siis ei pea igas foorumis eraldi küsima.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SaIm85
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2007
|
26.09.2007 20:51:30
|
|
|
Kas keegi pole endale Heavenly Swordi muretsend,sest mäng on räigelt lahe pisut lühike aga VINGE pole 100% kindel aga usun et tegu on ka kõige ilusama mänguga mis praega saadaval 1kõik mis platformile ja milline acktion ja kui palju tegelasi ekraanil,ma ei aja paska seal on vahepeal viiesaja ringis tegelasi ekraanil,soovitan kõigile.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
26.09.2007 21:09:11
|
|
|
EI tea miks peaks keegi nii odavalt ps3 me müüma?
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eric80
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007
|
26.09.2007 22:28:40
|
|
|
Peab ikka niiiii suur rahahäda olema !
Või siis vääääga pettunud !
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ny21k
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2007
|
26.09.2007 22:37:26
|
|
|
| neoman kirjutas: |
EI tea miks peaks keegi nii odavalt ps3 me müüma? |
See ei ole veel odav. Kui sony hakkab 400$ eest PS3 müüma, vot siis on odav. Lihtsalt inimene püüab veel kui on võimalus, Kallimalt maha müüa ja õieti teeb.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
27.09.2007 07:20:01
|
|
|
| ny21k kirjutas: |
| neoman kirjutas: |
EI tea miks peaks keegi nii odavalt ps3 me müüma? |
See ei ole veel odav. Kui sony hakkab 400$ eest PS3 müüma, vot siis on odav. Lihtsalt inimene püüab veel kui on võimalus, Kallimalt maha müüa ja õieti teeb. |
vaevalt eestis sul väga hinda langetama hakkab siin lähiajal :P eestis elamise maksud on peal asjal veel mõni aeg :)
ja kui muidu usast ps3 tellida nii, et tollimaksust suudad mööda hiilida, siis on 6500 eeku suht tavaline hind asjale.
aga mul oli muidu heavenly sword preorderitud ja mingi 12 sept pandi asi posti aga kätte pole veel saand, natuke muretsen juba, tavaliselt ammu kohal selleks ajaks...
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iTengu
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2007
|
27.09.2007 09:54:08
|
|
|
Heavenly Sword eriti ei meeldinud kuna asi oli nagu Xena ja Herakles mis telekast tulid kunagi. Segati kõik kultuurid kokku... Vaenlased kannavad peas pärsia kiivrit, seljas keskaja ristirüütli rüü ja jalas jaapani monpe'sid tribalitega umbes... Eriti meeldiv visuaalne experience polnud
Ninja Gaiden oli suts rohkem seeditav kuigi sealgi pandi ikka korralikult nende europiid-välimusega karakterite, "more ufo-like" vastaste ja mootorratturitega
_________________ (y)aff banaan |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
27.09.2007 12:29:45
|
|
|
| Ohohh kirjutas: |
Leidsin netist programmi TVersity. See suudab käigu pealt divx filmid mpegiks konvertida ja siis üle võrgu PS3'le serveerida.
Probleem on aga selles, et see töötab ainult Windowsis. Ma ei viitsi eirit windowsi bootida. Kas keegi on leidnud mingi analoogse programmi Linuxile?
Leidsin sellise programmi nagu mediatomb, mis suudab küll asju PS3'le saata, aga ei konverdi divx filme kägult ümber PS3'le söödavale kujule... |
On keegi proovinud seda käima joosta?
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
27.09.2007 13:15:47
|
|
|
| Labukana kirjutas: |
aga mul oli muidu heavenly sword preorderitud ja mingi 12 sept pandi asi posti aga kätte pole veel saand, natuke muretsen juba, tavaliselt ammu kohal selleks ajaks... |
njah varem oleks pidand HinnaVaatlusesse vinguma tulema, heavenly sword oli postkastis täna, postiljon loeb vist neid foorumeid siin...
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thaarv
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2007
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thaarv
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2007
|
27.09.2007 14:27:47
|
|
|
| Ehk siis ma võin südamerahus need endale soetada?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|