Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 434, 435, 436  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2007 11:34:53 vasta tsitaadiga

iTengu kirjutas:
PS3'e HDMI liides on tehtav DVI'ks ja DVI on omakorda tehtav VGA'ks icon_wink.gif Teine jutt on aga kas taoline lahendus on ka hea? Eriti pole kahjuks.


see väike vaidluse moodi asi sai ilmselt alguse siit:
d3t kirjutas:
miks ei kasuta VGA - DVI üleminekut või DVI - VGA üleminekut, või jumal teab mis muud ühenduskaablit, mida pea igalpool müüakse? icon_confused.gif

... siis kaasvõitleja iTengu, ehk võiksid saladuseloori kergitada, millise "jumal teab mis muu ühenduskaabliga" see digitaalne signaal dvi's vga analoogiks tehakse?
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 19.09.2007 11:37:59 vasta tsitaadiga

iTengu kirjutas:
Ohohh - Ei ole, kuid olen suts Andrico'ga sellest rääkinud. Põhimõtteliselt tuleks petition stiilis asi teha, et kõik kes soovivad Eestit riikide nimekirjas näha - allkiri alla ja asi Sony'le saata. Andrico ka ehk asja sisse kaasata, et oleks mõjukam veidi.

Nüüd siis oleks vaja leida keegi, kes asja vedama hakkaks...
iTengu kirjutas:

wicked - PS3'e HDMI liides on tehtav DVI'ks ja DVI on omakorda tehtav VGA'ks icon_wink.gif Teine jutt on aga kas taoline lahendus on ka hea? Eriti pole kahjuks.
Isiklikult, ainuke arvutikuvar millega ma julgeks PS3'e ühendada on Apple'i 30" DVI ühendusega Cinema HD Display (mis on nii kallis, et saaks väga korraliku 32" Sharp'i või Philipsi LCD kätte).

Ma kaa algul lootsin, et saan VGA monitori külge ps3 panna ja ostsin HDMI->DVI konverteri. Siis selgus, et HDMI saab vist konvertida ainult foormati DVI-D, mis tähendab, et sellel puuduvad analoog pinid. Ehk siis sellest VGA tegemiseks läheb juba vaja eraldi konverterit, millel on ka mingi loogika sees (mitte lihtsalt klots, mis tavalise videokaardiga kaasa tuleb. Kui ma õigesti aru sain, siis video kaardist tuleb välja DVI-I, millel on olemas nii analoog kui digital väljund. Wiki link). Siis ma ikkagi otsustasin osta uue teleka HDMI sisendiga.


Kas keegi teist F@H kaa jooksutab? Ma panin eile õhtul tööle. Nüüd hakkab varsti teine WU valmis saama.
Kui F@H töötab, siis on ventilaatorid pidevalt maksimum tuuride peal... Ega see vist PS3'le hästi ei mõuju, kui koguaeg F@H lahendab?


viimati muutis Ohohh 19.09.2007 11:41:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 19.09.2007 11:41:00 vasta tsitaadiga

Mis see F@H siis eesti keeles on?:S
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2007 11:42:16 vasta tsitaadiga

jigsaw813 kirjutas:
Mis see F@H siis eesti keeles on?:S


Folding at Home icon_rolleyes.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 19.09.2007 11:48:48 vasta tsitaadiga

jigsaw813 kirjutas:
Mis see F@H siis eesti keeles on?:S

Umbes samasugune asi nagu SETI@home. Aintult selle vahega, et tulnukate otsimise asemel otsitakse vähiravimit (vms).

Kui sa vaatad PS3 "Network" menüü alla, siis seal on "Folding@home"
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ivoshiee
HV veteran

liitunud: 24.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2007 12:05:42 vasta tsitaadiga

Ohohh kirjutas:
Kas keegi teist F@H kaa jooksutab? Ma panin eile õhtul tööle. Nüüd hakkab varsti teine WU valmis saama.
Kui F@H töötab, siis on ventilaatorid pidevalt maksimum tuuride peal... Ega see vist PS3'le hästi ei mõuju, kui koguaeg F@H lahendab?

Sony asjapulgad pajatavad, et F@H jooksutamine 24X7 ei mõjuta PS3 tervist.

Lühike Folding@home tutvustus:
http://www.youtube.com/watch?v=PUPLimoTtiY
Muid F@H seonduvaid lühiklippe:
http://www.youtube.com/profile_videos?user=PandeScience

_________________
Folding@home
FAH foorum
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iTengu
HV kasutaja
iTengu

liitunud: 31.07.2007




sõnum 19.09.2007 12:11:14 vasta tsitaadiga

My bad. Tõesti klotsidest ei piisa. On vaja ikka konverterit. Ja selle Cinema HD'ga ka suts liialdasin. Selles suhtes, et ekraan lihtsalt võiks olla 30"+, sest muidu pilt pole nii selge kui PS3 seda võimaldab. Just vaatasin maatriksis pakub Dell 30" tollist kuvarit 20990'ga icon_wink.gif Aga noh jällegi 15000 eest saab ka Philips'i 32" HD teleka icon_razz.gif
_________________
(y)aff banaan
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ivoshiee
HV veteran

liitunud: 24.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2007 12:16:16 vasta tsitaadiga

Miski aeg tagasi oli siin teemaks PS3 odavamalt saamine (välismaalt, sooov.ee jms). Kas või mis neist saanud on? Kas õnnestus või oli tegemist tüngaga?
_________________
Folding@home
FAH foorum
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2007 20:09:47 vasta tsitaadiga

Ivoshiee kirjutas:
Miski aeg tagasi oli siin teemaks PS3 odavamalt saamine (välismaalt, sooov.ee jms). Kas või mis neist saanud on? Kas õnnestus või oli tegemist tüngaga?


hea küsimus ennastki tõsiselt huvitax:P
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 20.09.2007 09:12:25 vasta tsitaadiga

Millal see Home tuleb?
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 20.09.2007 10:01:13 vasta tsitaadiga

jigsaw813 kirjutas:
Millal see Home tuleb?

Lubati sügisel, aga nagu ikka ei saanud valmis. Praegune tähtaeg on kevad 2008.

_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2007 14:20:43 vasta tsitaadiga

Ei tea kui palju Home ruumi võtaks?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2007 14:25:04 vasta tsitaadiga

thaarv, pakun et paar giga. Aga PS3 nagunii suur kõvaketas kaasas, seega vahet pole...
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 20.09.2007 22:21:35 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2007 23:13:17 vasta tsitaadiga

terry, mmmm!!! Väga kena lahkamine thumbs_up.gif icon_smile.gif Kus asub sellest originaal(suurem?!)pilt ? Pildil näha , et CELLil ja RSXil on plekid maha kakutud !
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kribster
HV vaatleja
Kribster

liitunud: 23.05.2007




sõnum 21.09.2007 09:06:39 vasta tsitaadiga

kes siin tegelevad modimisega?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2007 10:08:30 vasta tsitaadiga

Lugesin just IGNist Metal Gear Solid 3-e proovimise lugu (kuna MGS3 on vist ainuke mäng, mida ma hetkel PS3le kannatamatult ootan) ning silma jäi järgmine lõik:

tsitaat:
Finally, there will be a stress meter, which will govern how hectic a given situation happens to be. If Snake's stress level spikes, he can enter a combat high state, where he'll feel less pain and he'll shoot much more accurately. Again, this is a state that's based around studies from real battle data. However, there's a definite trade off to this adrenaline rush state - once the combat high wears off, he'll crash, with his Psyche gauge bottoming out to almost nothing. To raise his psyche once it's exhausted, Snake can read a magazine, checking out the pictures of scantily clad women. However, he can't keep looking at the same page for too long; Snake will need to flip pages to gain additional visual stimulation from new images in the book


Ehk siis... et kui Snake on ennast rihmaks tulistanud, siis peab ta "meesteajakirjaga" kuhugi nurka meeli üles kütma minema? Ei ole võimalik -.-;;;
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 21.09.2007 10:19:24 vasta tsitaadiga

Metal Gear Solid'is on alati huumor üsna kummaline olnud, ning mulle on jäänud mulje, et iga uue iteratsiooniga keeratakse vinti juurde, integreerides kummalisusi otse mängu mehaanikasse.

MGS3 oli näiteks selline mäng.

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 21.09.2007 12:38:12 vasta tsitaadiga

Muide nägin kuskilt miskit klippi ,et tuleb selline asi PS3 peale nagu Africa... ei saanudki aru kas see on mäng või siis niisama käid ja uurid ringi vms. Oskab keegi miskit kosta?
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iTengu
HV kasutaja
iTengu

liitunud: 31.07.2007




sõnum 21.09.2007 13:04:38 vasta tsitaadiga

jigsaw813 kirjutas:
Muide nägin kuskilt miskit klippi ,et tuleb selline asi PS3 peale nagu Africa... ei saanudki aru kas see on mäng või siis niisama käid ja uurid ringi vms. Oskab keegi miskit kosta?


Saad vaadata kuidas sebrad pasandavad - a real close to life mäng tuleb

_________________
(y)aff banaan
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 21.09.2007 13:19:16 vasta tsitaadiga

Antud mängule sarnanev AQUA (HD) on mu PS3'e most wanted nimekirjas üsna tipus hetkel, sest antud mängu puhul tundub tegemist olevat Artdink'i kaheosalise PS1 seeria Aquanaut's Holiday vaimse järeltulijaga.
_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2007 14:17:40 vasta tsitaadiga

Kribster kirjutas:
kes siin tegelevad modimisega?

Mina mitte aga huvitav jah see mod värk.Nägin ka ükskord netis ps3 motorstormi torrentit 14gb.
igatahes oleks sul vaja siis blu ray kirjutajat.
...
Keegi ps3 mänge tahaks vahetada?
tahaks resistance fall of mani vahetada millegi vastu.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SaIm85
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2007




sõnum 22.09.2007 13:24:59 vasta tsitaadiga

Godhand kirjutas:
Lugesin just IGNist Metal Gear Solid 3-e proovimise lugu (kuna MGS3 on vist ainuke mäng, mida ma hetkel PS3le kannatamatult ootan) ning silma jäi järgmine lõik:

tsitaat:
Finally, there will be a stress meter, which will govern how hectic a given situation happens to be. If Snake's stress level spikes, he can enter a combat high state, where he'll feel less pain and he'll shoot much more accurately. Again, this is a state that's based around studies from real battle data. However, there's a definite trade off to this adrenaline rush state - once the combat high wears off, he'll crash, with his Psyche gauge bottoming out to almost nothing. To raise his psyche once it's exhausted, Snake can read a magazine, checking out the pictures of scantily clad women. However, he can't keep looking at the same page for too long; Snake will need to flip pages to gain additional visual stimulation from new images in the book


Ehk siis... et kui Snake on ennast rihmaks tulistanud, siis peab ta "meesteajakirjaga" kuhugi nurka meeli üles kütma minema? Ei ole võimalik -.-;;;

Tegelt lugesid sa MGS4 kohta icon_wink.gif ja kui kedagi huvitab siis siit saab palju infi selle kohta kuidas mäng mängib ja üldse kuidas toimib http://www.1up.com/do/previewPage?cId=3162991 tundub,et järgmise aasta märtsis tuleb välja üks ajaloo kõige paremaid mänge ja motorstorma 2 tuleb ka järgmine aasta,sony ostis Evolution Studiose ära http://www.gamesindustry.biz/content_page.php?aid=28820
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2007 19:30:18 vasta tsitaadiga

Juba Motorstorm 2? See küll väga arenenud ei saa olla icon_lol.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 22.09.2007 20:32:46 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Juba Motorstorm 2? See küll väga arenenud ei saa olla icon_lol.gif

Üldiselt oleks hea kui sa siia teemasse ei postitaks.

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voltc
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2005




sõnum 22.09.2007 20:47:25 vasta tsitaadiga

Mis seal siis ikka nii väga teha, nfs mänge tuleb samuti iga aasta, ikka kiidetakse ja ülistatakse.
Tänapäeval ju täiesti normaalne, et teine osa on sama mootori peal, esimest Motorstormi vaadates
võiks öelda, et sellises mastaabis mängu lisaosa treiks isegi kiiremini välja, 8 uut rada, mõned autod
rohkem blurri peale ja läheb jälle uuele ringile. beer_yum.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SaIm85
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2007




sõnum 22.09.2007 21:10:07 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Juba Motorstorm 2? See küll väga arenenud ei saa olla icon_lol.gif

Siin huvitav jutt http://www.beyond3d.com/content/interviews/38/1
Nii et Evolution Studios väidab et et nad kasutasid ära PS3 võimsusest 15-20% ja kuna Sony just alles ostis ära selle sama firma(ja ma usun et ega nad piimakeste peale aega ja raha ei raiskaks) siis MS peaks olema väga ARENEND eusa_think.gif eks aeg näitab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 22.09.2007 21:39:59 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Juba Motorstorm 2? See küll väga arenenud ei saa olla icon_lol.gif

Kui neil juba toimivad mängu- ja graafikamootorid olemas on siis kahe aastaga jõuab neid piisavalt edasi arendada ja uue mänguga tegeleda. Ega nad siis kõike nullist tegema ei hakanud. Ja teise osa valmimine kinnitati juba aasta alguses.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.09.2007 20:01:11 vasta tsitaadiga

Leidsin mingi uudise, et GT5 proloog on nüüd juba ostetav ja allalaaditav?
On ka tõsijutt?

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SaIm85
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2007




sõnum 23.09.2007 23:41:55 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
Leidsin mingi uudise, et GT5 proloog on nüüd juba ostetav ja allalaaditav?
On ka tõsijutt?

Ei ole icon_cry.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carisma
HV vaatleja
carisma

liitunud: 23.02.2007




sõnum 24.09.2007 00:46:40 vasta tsitaadiga

GT Prologue demo Jaapani Psn-is 26 oktoober ja täismäng alla laetav 13 detsember. Loodetavasti Euroopas pea sama.
_________________
PSN: Karmodos
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 24.09.2007 13:11:31 vasta tsitaadiga

Leidsin netist programmi TVersity. See suudab käigu pealt divx filmid mpegiks konvertida ja siis üle võrgu PS3'le serveerida.

Probleem on aga selles, et see töötab ainult Windowsis. Ma ei viitsi eirit windowsi bootida. Kas keegi on leidnud mingi analoogse programmi Linuxile?

Leidsin sellise programmi nagu mediatomb, mis suudab küll asju PS3'le saata, aga ei konverdi divx filme kägult ümber PS3'le söödavale kujule...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 24.09.2007 13:22:09 vasta tsitaadiga

VLC ei oska seda teha?
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 24.09.2007 13:26:26 vasta tsitaadiga

Kui ma õigesti aru sain, siis on vaja mingit DLNA streming serverit, mida VLC ei oska teha...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2007 14:22:14 vasta tsitaadiga

Mul tuli idee.
Nimelt ps3 ju toetab välist kõvaketast. Oot enne küsin kas siin foorumis piraatlus keelatud?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2007 15:19:05 vasta tsitaadiga

Mängukonsoolide foorumi reeglite teema viimane postitus kõlab:
DigeBeni kirjutas:
... foorumi korra osas ehk mis lubatud või keelatud, kehtivad Mängufoorumi reeglid, kui käesolevas teemas ei määrata teisiti ...

Ja teemas ei määrata teisiti.

Ning Mängufoorumi reeglid ütlevad nii:
DigeBeni kirjutas:
Hinnavaatlus ei poolda piraatlust, seega on Mängufoorumis keelatud igasugune arutlus, mis kasvõi kaudselt piraatlust soosib või sellega seotud on.

Seega on piraatlus ja sellest rääkimine siin foorumis ikka päris keelatud ning kui keegi sellega tegeleb, siis rikub ta reegleid. Iseasi on see, et erinevalt animeeritud avataride ja muude jõledate inimsusevastaste kuritegude üle peetavast nõiajahist ei valva selle lihtsa reegli järgimist siin keegi.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2007 12:30:02 vasta tsitaadiga

thaarv kirjutas:
Mul tuli idee.
Nimelt ps3 ju toetab välist kõvaketast. Oot enne küsin kas siin foorumis piraatlus keelatud?


Oleneb ikka mida sa selle välise kettaga tegema tahad hakata icon_rolleyes.gif

Leidsin börsist norm pakkumise.Kes kohalikest endale konsooli osta tahaks ? icon_razz1.gif
http://www.kuldnebors.ee/kuulutused/kuulutused.mec?pob_post_id=5617130&pob_action=show_post&pob_cat_id=10841
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Surxa
HV vaatleja


liitunud: 11.02.2003




sõnum 26.09.2007 15:42:01 vasta tsitaadiga

thaarv kirjutas:
Mul tuli idee.
Nimelt ps3 ju toetab välist kõvaketast. Oot enne küsin kas siin foorumis piraatlus keelatud?


Ma arvan et piisab kui sa lähtud kõigepealt Eesti Vabariigi seadustest siis ei pea igas foorumis eraldi küsima.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SaIm85
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2007




sõnum 26.09.2007 20:51:30 vasta tsitaadiga

Kas keegi pole endale Heavenly Swordi muretsend,sest mäng on räigelt lahe pisut lühike aga VINGE pole 100% kindel aga usun et tegu on ka kõige ilusama mänguga mis praega saadaval 1kõik mis platformile ja milline acktion ja kui palju tegelasi ekraanil,ma ei aja paska seal on vahepeal viiesaja ringis tegelasi ekraanil,soovitan kõigile. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2007 21:09:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Leidsin börsist norm pakkumise.Kes kohalikest endale konsooli osta tahaks ? icon_razz1.gif
http://www.kuldnebors.ee/kuulutused/kuulutused.mec?pob_post_id=5617130&pob_action=show_post&pob_cat_id=10841


EI tea miks peaks keegi nii odavalt ps3 me müüma?

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2007 22:28:40 vasta tsitaadiga

Peab ikka niiiii suur rahahäda olema ! icon_lol.gif
Või siis vääääga pettunud ! icon_cry.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ny21k
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2007




sõnum 26.09.2007 22:37:26 vasta tsitaadiga

neoman kirjutas:
tsitaat:
Leidsin börsist norm pakkumise.Kes kohalikest endale konsooli osta tahaks ? icon_razz1.gif
http://www.kuldnebors.ee/kuulutused/kuulutused.mec?pob_post_id=5617130&pob_action=show_post&pob_cat_id=10841


EI tea miks peaks keegi nii odavalt ps3 me müüma?


See ei ole veel odav. Kui sony hakkab 400$ eest PS3 müüma, vot siis on odav. Lihtsalt inimene püüab veel kui on võimalus, Kallimalt maha müüa ja õieti teeb.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 27.09.2007 07:20:01 vasta tsitaadiga

ny21k kirjutas:
neoman kirjutas:
tsitaat:
Leidsin börsist norm pakkumise.Kes kohalikest endale konsooli osta tahaks ? :-P
http://www.kuldnebors.ee/kuulutused/kuulutused.mec?pob_post_id=5617130&pob_action=show_post&pob_cat_id=10841


EI tea miks peaks keegi nii odavalt ps3 me müüma?


See ei ole veel odav. Kui sony hakkab 400$ eest PS3 müüma, vot siis on odav. Lihtsalt inimene püüab veel kui on võimalus, Kallimalt maha müüa ja õieti teeb.

vaevalt eestis sul väga hinda langetama hakkab siin lähiajal :P eestis elamise maksud on peal asjal veel mõni aeg :)
ja kui muidu usast ps3 tellida nii, et tollimaksust suudad mööda hiilida, siis on 6500 eeku suht tavaline hind asjale.
aga mul oli muidu heavenly sword preorderitud ja mingi 12 sept pandi asi posti aga kätte pole veel saand, natuke muretsen juba, tavaliselt ammu kohal selleks ajaks...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iTengu
HV kasutaja
iTengu

liitunud: 31.07.2007




sõnum 27.09.2007 09:54:08 vasta tsitaadiga

Heavenly Sword eriti ei meeldinud kuna asi oli nagu Xena ja Herakles mis telekast tulid kunagi. Segati kõik kultuurid kokku... Vaenlased kannavad peas pärsia kiivrit, seljas keskaja ristirüütli rüü ja jalas jaapani monpe'sid tribalitega umbes... Eriti meeldiv visuaalne experience polnud icon_biggrin.gif
Ninja Gaiden oli suts rohkem seeditav kuigi sealgi pandi ikka korralikult nende europiid-välimusega karakterite, "more ufo-like" vastaste ja mootorratturitega icon_biggrin.gif

_________________
(y)aff banaan
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2007 12:29:45 vasta tsitaadiga

Ohohh kirjutas:
Leidsin netist programmi TVersity. See suudab käigu pealt divx filmid mpegiks konvertida ja siis üle võrgu PS3'le serveerida.

Probleem on aga selles, et see töötab ainult Windowsis. Ma ei viitsi eirit windowsi bootida. Kas keegi on leidnud mingi analoogse programmi Linuxile?

Leidsin sellise programmi nagu mediatomb, mis suudab küll asju PS3'le saata, aga ei konverdi divx filme kägult ümber PS3'le söödavale kujule...

On keegi proovinud seda käima joosta?
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 27.09.2007 13:15:47 vasta tsitaadiga

Labukana kirjutas:

aga mul oli muidu heavenly sword preorderitud ja mingi 12 sept pandi asi posti aga kätte pole veel saand, natuke muretsen juba, tavaliselt ammu kohal selleks ajaks...

njah varem oleks pidand HinnaVaatlusesse vinguma tulema, heavenly sword oli postkastis täna, postiljon loeb vist neid foorumeid siin...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2007 14:20:44 vasta tsitaadiga

Kui ma ostaks kuldsest börsist 3 ps3 mängu http://www.kuldnebors.ee/kuulutused/kuulutused.mec?pob_post_id=5623338&pob_action=show_post&pob_cat_id=10841
Siis kust ma teada saan et need ps3-l käima lähevad?
Muidu tahaks osta need.ja kas on vaja osta ka ps2 memory card või salvestab save game kõvakettale?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 27.09.2007 14:24:44 vasta tsitaadiga

Need on PAL regiooni PS2 mängud, mis lähevad käima ainult PAL regiooni jaoks toodetud (elik Euroopia ja Austraalia) PS3'e peal.
_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2007 14:27:47 vasta tsitaadiga

Ehk siis ma võin südamerahus need endale soetada?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 27.09.2007 14:30:59 vasta tsitaadiga

Võib-olla.
_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 434, 435, 436  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.