Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 6230i märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 35, 36, 37  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ffw
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2007 17:39:30 vasta tsitaadiga

Mäger kirjutas:
aga oskab keegi ütelda, kuidas saan ma uue opera tööle oma telefonil??
kas sa minu eelmist posti lugesid? ei aidanud?
_________________
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mäger
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2006




sõnum 22.02.2007 17:53:45 vasta tsitaadiga

ma ei saa täpselt aru kuidas see oleks pidanud aitama, äkki valgustad? icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ffw
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2007 20:48:18 vasta tsitaadiga

Mäger kirjutas:
ma ei saa täpselt aru kuidas see oleks pidanud aitama, äkki valgustad? icon_smile.gif
tegelikult mõtlesin eelmist ja yleeelmist. pööduspunkt muuda internetiks. ning link opera mini teemasse, kust omakorda link opera foorumisse.
_________________
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mäger
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2006




sõnum 22.02.2007 20:52:44 vasta tsitaadiga

aga kust ma selle pööduspunkti võiksin muuta internetiks?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ffw
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2007 20:55:23 vasta tsitaadiga

Mäger kirjutas:
aga kust ma selle pööduspunkti võiksin muuta internetiks?
seaded>ühenduvus>pakettandmeside>pakettandmeside seaded> muuda aktiivset päärduspunkti....
_________________
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mäger
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2006




sõnum 22.02.2007 21:50:05 vasta tsitaadiga

proovisin sealt midagi, aga ikkagi ei saanud korda. icon_confused.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2007 22:28:06 vasta tsitaadiga

Proovi Opera mini seadetest protokolli (HTTP või Socket) muuta.
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mäger
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2006




sõnum 26.02.2007 17:03:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Proovi Opera mini seadetest protokolli (HTTP või Socket) muuta.

jama on selles, et ei ole sellist kohta menüüd nagu "seaded" ja arvan, et enne ei teki ka kui saab selle esimese asja tehtud. (kus otsib netti ja % jooksevad)
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.07.2007 01:29:35 vasta tsitaadiga

Sain ka selle telefoni. Selline küsimus, et kas telefoni sees nagu polegi võimalik java asju installida. Nt et paned mälukaardile ja siis installid ära? Et saab ainult datakaabliga või netist tõmmates? Ja kui kellelgi on infi, mis on hetkel kõige uuem firmware versioon, siis oleks huvitatud sellest. (Ja siis ka sellest, et kas V3.40 on väga jama võrreldes uuega?)

Tänan!

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.07.2007 09:06:04 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
Sain ka selle telefoni. Selline küsimus, et kas telefoni sees nagu polegi võimalik java asju installida. Nt et paned mälukaardile ja siis installid ära? Et saab ainult datakaabliga või netist tõmmates? Ja kui kellelgi on infi, mis on hetkel kõige uuem firmware versioon, siis oleks huvitatud sellest. (Ja siis ka sellest, et kas V3.40 on väga jama võrreldes uuega?)

Tänan!



Java "asjad" töötavad jah ainult telefoni enda mälus. Ja kahjuks on rakenduste folder kuradima pisike, et sinna ei mahu palju installida. Java rakendusi tuleb installida läbi Nokia PC Suiti.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.07.2007 11:08:20 vasta tsitaadiga

Seega ei anna kuidagi java asju installida telefoni seest? (et umbes tõstad java jar faili mingisse kindlasse kataloogi või teed selle kataloogi või mis iganes?) Selline küsimus veel, et kui keegi bluetooth'iga mulle java rakenduse saadab, kas ma seda saan koheselt installida?

Kas äkki on olemas mõni java proge, mille lased peale ja siis läbi selle proge võimalik installida ka teisi java asju telefoni siseselt?

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005




sõnum 13.07.2007 17:13:33 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
Seega ei anna kuidagi java asju installida telefoni seest? (et umbes tõstad java jar faili mingisse kindlasse kataloogi või teed selle kataloogi või mis iganes?) Selline küsimus veel, et kui keegi bluetooth'iga mulle java rakenduse saadab, kas ma seda saan koheselt installida?

Kas äkki on olemas mõni java proge, mille lased peale ja siis läbi selle proge võimalik installida ka teisi java asju telefoni siseselt?


kõigile kolemele asjale ei icon_lol.gif

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.07.2007 14:27:28 vasta tsitaadiga

GPRSi autentimine ebaõnnestus :S Krt mingi 2 tundi jamanud ja gprsi tööle ei saa. Pop kõńekaart on, olen mitu korda uued seaded tellinud, aga ei midagi :S

EDIT: Proovisin teist kaarti, mis on emts liitunud ja tõmbasin teised seaded ja töötas ilusti. Mis popil see pöördumispunkt peab olema ?
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.07.2007 17:36:58 vasta tsitaadiga

Popil on üldse gprs tugi? Pöörduspunkt emt go kõnekaardi seadel mu telefonis on muidu wap2.emt.ee
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.07.2007 09:42:34 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:
Popil on üldse gprs tugi? Pöörduspunkt emt go kõnekaardi seadel mu telefonis on muidu wap2.emt.ee
https://www.pop.ee/popmain?screenId=pi.content.pi&componentId=MenuComponent&actionId=menuSelect&actionParam=6371&language=EST

nagu näha siis hinnakirjas täitsa sees.
GPRS-WAP 50.00 kr/MB
GPRS-Internet 50.00 kr/MB
Mobiil-Internet 1.55 kr/min
GSM-Data 1.55 kr/min

Kuidas POP! Go! teenust kasutada?
Veendu, et Sinu mobiiltelefon on WAP-teenuse toega. Kiirema ja soodsama ühenduse jaoks on hea kasutada GPRS-toega telefoni.
Veendu, et Sinu mobiiltelefon on POP! Go! kasutamiseks seadistatud. Paljudel uutel telefonidel on see juba tehtud.
Uute POP! Go! seadete saamiseks telli need SMS-iga (märgusõna SEADED lühinumbrile 1711) ja salvesta kõik saabunud seaded.
Leia telefonist WAP-sirvija ja käivita see.
POP! Go! kodulehe aadress on http://go.pop.ee/

NB!
Nii vastuvõetud kui saadetud infot maksustatakse.
Internetiühenduse algatamiseks peab olema ettemaksujääk vähemalt 20 krooni.
WAP-i kasutamiseks on vajalik ettemaksujääk vähemalt 2 krooni.

E: mingusuguseid alustustasisi ma ei näe, nii et peaks nagu kõik toimima.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 09.08.2007 03:15:08 vasta tsitaadiga

mul tuttaval on sama telefon ja ta palus minu abi e-posti seadistamisel(tahab kasutada Nokia 6230i sisseehitatud mailiklienti). Sain täna korra telefoni vaadata, kuid ma ei leidnud kuskilt kohta sissetulevate ja valjaminevate mailiserverite aadressite panekuks icon_neutral.gif Lappasin endaarust koik loogilised kohad labi, kuid ei õnnestunud leida. Uurisin ka manuali, kuid sealgi ei olnud sellest juttu. Samas ilma nendeta ka ei saa..nii POP3 kui ka väljaminev mailiserver(EMT korral gprsmail.emt.ee) peavad olema määratud. EMT'st on teenus tellitud(ning menüüvalikud peaksid olema ka ilma teenust tellimata olemas).
Kustkohast leiab telefonil Nokia 6230i menüüvaliku määramaks ära sisse- ning väljamineva mailiserveri aadressi? icon_rolleyes.gif

//lisainfoks veel seda, et kui valisin telefonis Inbox'i sünkroniseerimise serveri Inbox'iga, siis selle peale küsiti mult mingit pöörduspunkti kasutajat ja pöörduspukti parooli. Muidugi ühendust ei tekkinud, sest mul on määramata POP3 serveri domeeniaadress, sest ma ei leia kohta, kus seda seada saaks
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.08.2007 14:32:23 vasta tsitaadiga

mightythor kirjutas:
mul tuttaval on sama telefon ja ta palus minu abi e-posti seadistamisel(tahab kasutada Nokia 6230i sisseehitatud mailiklienti). Sain täna korra telefoni vaadata, kuid ma ei leidnud kuskilt kohta sissetulevate ja valjaminevate mailiserverite aadressite panekuks icon_neutral.gif Lappasin endaarust koik loogilised kohad labi, kuid ei õnnestunud leida. Uurisin ka manuali, kuid sealgi ei olnud sellest juttu. Samas ilma nendeta ka ei saa..nii POP3 kui ka väljaminev mailiserver(EMT korral gprsmail.emt.ee) peavad olema määratud. EMT'st on teenus tellitud(ning menüüvalikud peaksid olema ka ilma teenust tellimata olemas).
Kustkohast leiab telefonil Nokia 6230i menüüvaliku määramaks ära sisse- ning väljamineva mailiserveri aadressi? icon_rolleyes.gif

//lisainfoks veel seda, et kui valisin telefonis Inbox'i sünkroniseerimise serveri Inbox'iga, siis selle peale küsiti mult mingit pöörduspunkti kasutajat ja pöörduspukti parooli. Muidugi ühendust ei tekkinud, sest mul on määramata POP3 serveri domeeniaadress, sest ma ei leia kohta, kus seda seada saaks


pole küll telefoni käepärast, kuid minu mäletamistmööda pidid minema seadetesse ja sealt konfiguratsioonidesse, ning looma enda isikliku konfiguratsiooni. seal oli juba võimalik maili valida vms, kust said kõik seaded panna. pärast seda näed juba oma maile sõnumite alt kusagilt kus see pop3 klient oli
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.08.2007 21:11:20 vasta tsitaadiga

Sixten kirjutas:
GPRSi autentimine ebaõnnestus :S Krt mingi 2 tundi jamanud ja gprsi tööle ei saa. Pop kõńekaart on, olen mitu korda uued seaded tellinud, aga ei midagi :S

EDIT: Proovisin teist kaarti, mis on emts liitunud ja tõmbasin teised seaded ja töötas ilusti. Mis popil see pöördumispunkt peab olema ?


2 krooni peab olema ettemaksu, et üldse gprssi minna, mul ei olnud icon_redface.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 10.08.2007 14:40:37 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:
mightythor kirjutas:
mul tuttaval on sama telefon ja ta palus minu abi e-posti seadistamisel(tahab kasutada Nokia 6230i sisseehitatud mailiklienti). Sain täna korra telefoni vaadata, kuid ma ei leidnud kuskilt kohta sissetulevate ja valjaminevate mailiserverite aadressite panekuks icon_neutral.gif Lappasin endaarust koik loogilised kohad labi, kuid ei õnnestunud leida. Uurisin ka manuali, kuid sealgi ei olnud sellest juttu. Samas ilma nendeta ka ei saa..nii POP3 kui ka väljaminev mailiserver(EMT korral gprsmail.emt.ee) peavad olema määratud. EMT'st on teenus tellitud(ning menüüvalikud peaksid olema ka ilma teenust tellimata olemas).
Kustkohast leiab telefonil Nokia 6230i menüüvaliku määramaks ära sisse- ning väljamineva mailiserveri aadressi? icon_rolleyes.gif

//lisainfoks veel seda, et kui valisin telefonis Inbox'i sünkroniseerimise serveri Inbox'iga, siis selle peale küsiti mult mingit pöörduspunkti kasutajat ja pöörduspukti parooli. Muidugi ühendust ei tekkinud, sest mul on määramata POP3 serveri domeeniaadress, sest ma ei leia kohta, kus seda seada saaks


pole küll telefoni käepärast, kuid minu mäletamistmööda pidid minema seadetesse ja sealt konfiguratsioonidesse, ning looma enda isikliku konfiguratsiooni. seal oli juba võimalik maili valida vms, kust said kõik seaded panna. pärast seda näed juba oma maile sõnumite alt kusagilt kus see pop3 klient oli

jep, sealt alt see oligi. Aitäh! Teadmiseks veel seda, et seadistused tuleb ka aktiveerida(lihtsalt salvestamisest ei piisa).
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fredu
HV veteran
Fredu

liitunud: 06.04.2003




sõnum 16.09.2007 14:45:26 vasta tsitaadiga

Tere.
Mul uppus eile antud telefon lompi ära. Vedelas seal ta miski 20sekundit, enne kui jaole sain. Ööga enamus taastus, kuid kõlar nüüd kõriseb ainult. Palju selle vahetamine võiks mulle raha maksma minna või äkki on miskit muud alternatiivi?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dr4cula
HV vaatleja

liitunud: 25.04.2006




sõnum 19.09.2007 21:32:42 vasta tsitaadiga

Tere,

Ei saa kuidagi Opera Mini beta 4 installitud. Tellisin siit endale Internet teenuse ja sain ka selle sõnumi. Sealt installisin ära ja panin, et see oleks aktiivne vms. Seejärel käivitasin Opera Mini ja see küsis, kas võimaldab võrguühenduse, vastasin jah ja siis ütleb, et mine operamini.com/help ja, et ühendust ei saadud. Milles probleem võib olla?

Tänud,
dr4cula
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fredu
HV veteran
Fredu

liitunud: 06.04.2003




sõnum 03.10.2007 18:47:13 vasta tsitaadiga

Fredu kirjutas:
Tere.
Mul uppus eile antud telefon lompi ära. Vedelas seal ta miski 20sekundit, enne kui jaole sain. Ööga enamus taastus, kuid kõlar nüüd kõriseb ainult. Palju selle vahetamine võiks mulle raha maksma minna või äkki on miskit muud alternatiivi?

Abi palun, pole ikka kaugemale jõudnud ja Emt küsis mingi eriti rämedat summat.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jann1975
HV vaatleja

liitunud: 17.06.2003




sõnum 03.10.2007 20:47:23 6230i mms vasta tsitaadiga

v 03.70 ei leia mina kuidagi sellist kohta nagu õpetuses kirjas-menüü-sõnumid--sõnumi seaded-multimeedia sõnumid ( ja siis peaks olema saateraport ja slaidide ajastuse vahel "Vähenda pilti", et määrata multimeediumsõnumisse sisestatava pildi mõõtmed. No minul pole sellist menüüd seal, kuda Teil on?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juku626
HV veteran

liitunud: 09.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.10.2008 15:58:51 vasta tsitaadiga

Kus sellel telefonil infrapuna asub? icon_confused.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005




sõnum 15.10.2008 16:03:57 vasta tsitaadiga

juku626 kirjutas:
Kus sellel telefonil infrapuna asub? icon_confused.gif


kas seal küljel mitte pole, kus see must laik tagant kaamera juurest tuleb?

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 6230i mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 35, 36, 37  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.