|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Number1
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2005
|
26.01.2007 16:43:53
|
|
|
| striker13 kirjutas: |
| Number1 kirjutas: |
| vähemalt 2G mälu |
Nii palju? sellist vist praegu ainult nokia oma N seeria mingil telefonil pakub! kas mälukaardiga poleks hea? |
jep, Mälukaarti mõtsingi selle mälu all.
| KillerXP kirjutas: |
Siiski, igalühel on oma telefoni kasutuse vajadused, 90% inimestest ei vaja lihtsalt neid lisavigureid mida uued telefonid pakuvad. Mina olen aga üks neist keda kutsutakse maakeeli telefonip*deks ning mul peavad need olema  |
Ma kuulun ka vist nende telefonip*dede hulka !
|
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
27.01.2007 11:02:11
|
|
|
kui sellele telefonile saaks praegu panna kuidagi symbiani peale ja vähemalt 2mp kaamera, ei vahetaks ma teda küll ühegi teise vastu
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spikhoff
HV veteran
liitunud: 26.01.2005
|
28.01.2007 13:18:30
|
|
|
| striker13 kirjutas: |
kui sellele telefonile saaks praegu panna kuidagi symbiani peale ja vähemalt 2mp kaamera, ei vahetaks ma teda küll ühegi teise vastu  |
ma pakun kui ka saaks sellele sym. osi peale siis sa vahetaksid selle telefoni väga kiirelt välja, sest arvatavasti need menüüd jääksidki venima seal selle telefoni puhul
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
28.01.2007 22:04:26
|
|
|
| tyyp88 kirjutas: |
| striker13 kirjutas: |
kui sellele telefonile saaks praegu panna kuidagi symbiani peale ja vähemalt 2mp kaamera, ei vahetaks ma teda küll ühegi teise vastu  |
ma pakun kui ka saaks sellele sym. osi peale siis sa vahetaksid selle telefoni väga kiirelt välja, sest arvatavasti need menüüd jääksidki venima seal selle telefoni puhul  |
pole hullu! ei koti eriti, kui kiire ta on.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
28.01.2007 22:48:34
|
|
|
| Mõni nädal olen olnud sunnitud seda telefoni kasutama. Ei meeldi, no ei meeldi. W810i-ga ei anna võrreldagi. Ainus tore asi, mis võib teatud oludes kasulikuks osutuda, on kiire valuuta-arvutus (mingit numbrit toksides võib helistamise või salvestamise asemel hoopis vajutada "valikud" ning sealt konverteerida). Kiire ja mugav. Aga väikeseid miinuseid on nii palju, et mingit erilist sümpaatiat telefoni vastu tekkinud pole.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
28.01.2007 22:54:56
|
|
|
| sevenhugs kirjutas: |
| Mõni nädal olen olnud sunnitud seda telefoni kasutama. Ei meeldi, no ei meeldi. W810i-ga ei anna võrreldagi. Ainus tore asi, mis võib teatud oludes kasulikuks osutuda, on kiire valuuta-arvutus (mingit numbrit toksides võib helistamise või salvestamise asemel hoopis vajutada "valikud" ning sealt konverteerida). Kiire ja mugav. Aga väikeseid miinuseid on nii palju, et mingit erilist sümpaatiat telefoni vastu tekkinud pole. |
no eks w810i ju uuem mudel ja uuemat staffi sisse topitud.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
28.01.2007 23:20:12
|
|
|
| striker13 kirjutas: |
| sevenhugs kirjutas: |
| Mõni nädal olen olnud sunnitud seda telefoni kasutama. Ei meeldi, no ei meeldi. W810i-ga ei anna võrreldagi. Ainus tore asi, mis võib teatud oludes kasulikuks osutuda, on kiire valuuta-arvutus (mingit numbrit toksides võib helistamise või salvestamise asemel hoopis vajutada "valikud" ning sealt konverteerida). Kiire ja mugav. Aga väikeseid miinuseid on nii palju, et mingit erilist sümpaatiat telefoni vastu tekkinud pole. |
no eks w810i ju uuem mudel ja uuemat staffi sisse topitud. |
Ei usu, et sevenhugs seda mõtles, kuigi mine tea. Olles kasutanud nii seda 6230i kui ka W810i ütleks, et põhiline vahe on kasutusmugavus, mis tuleneb menüüsüsteemi ülesehitusest. SonyEricssoni UI loetakse mitteSymbian aparaatide omadest parimaks.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
29.01.2007 01:37:20
|
|
|
Kasutusmugavus neh. Väga palju vigu sel Nokial.
Omadused on omaette teema.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Number1
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2005
|
29.01.2007 02:52:50
|
|
|
ärge kasutage enam lolle telefone , tarkadel(sym. os) saad ise kõik kujundada menüü ja palju muid asju
|
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
29.01.2007 16:20:52
|
|
|
võiks olla mõni iseõppiv telefon iga hommik lähed koos kooli ja siis õpite:D (lõpp on nali pigem)
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Number1
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2005
|
30.01.2007 18:50:38
|
|
|
| striker13 kirjutas: |
võiks olla mõni iseõppiv telefon iga hommik lähed koos kooli ja siis õpite:D (lõpp on nali pigem)  |
arvan see tehnoloogia eriti kaugel ei ole
|
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
30.01.2007 20:57:18
|
|
|
| Number1 kirjutas: |
| striker13 kirjutas: |
võiks olla mõni iseõppiv telefon iga hommik lähed koos kooli ja siis õpite:D (lõpp on nali pigem)  |
arvan see tehnoloogia eriti kaugel ei ole  |
noooh.... telefonis veel kindlasti on kaugel! muidugi oleneb, kui palju on kellelegi kaugel! näiteks ma ei usu eriti, et 10 aasta jooksul midagi sellist tuleb, aga 10 aastat on VÄGA KAUGE tulevik minu jaox
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
30.01.2007 21:23:10
|
|
|
| ot lõpp nüüd.
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
06.02.2007 16:55:15
|
|
|
aga kas seda striimingut saab ainult emt's w? kui tele2 ka siis keegi aitaks?
ja strriming tähendab nagu seda, et saab neid videosid netis ilma alla tõmbamata vaadata?
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Number1
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2005
|
06.02.2007 18:40:45
|
|
|
| striker13 kirjutas: |
aga kas seda striimingut saab ainult emt's w? kui tele2 ka siis keegi aitaks?
ja strriming tähendab nagu seda, et saab neid videosid netis ilma alla tõmbamata vaadata? |
tele2 ei paku vist sellist teenust, vähemalt endale pole ettejäänud. Strriming tähendab seda et saad üle neti neid videosid vaadata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mäger
HV kasutaja
liitunud: 27.12.2006
|
22.02.2007 14:43:42
|
|
|
selline on siis probleem, et ei hakka kohe kuidagi mini opera tööle. peale on pandud uus soft(eile), aga ikkagi ei tööta, tee mis tahad, aga ei tööta. olen proovinud mitu korda, tõmbab asja ilusti telefoni ära, aga kui hakkab midagi testima vms, siis teeb kõik ilusti ära, jõuab seal all riba 100% peale ja siis tuleb kiri ette, et ei saa internetiga vms ühendust. vb on asi selles et konfig. seadete, konto all on mitu kontot: elisa internet, elisa wap ja elisa wap csd. mis vahe neil kolmel on muidu?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
22.02.2007 15:20:22
|
|
|
| Mäger kirjutas: |
selline on siis probleem, et ei hakka kohe kuidagi mini opera tööle. peale on pandud uus soft(eile), aga ikkagi ei tööta, tee mis tahad, aga ei tööta. olen proovinud mitu korda, tõmbab asja ilusti telefoni ära, aga kui hakkab midagi testima vms, siis teeb kõik ilusti ära, jõuab seal all riba 100% peale ja siis tuleb kiri ette, et ei saa internetiga vms ühendust. vb on asi selles et konfig. seadete, konto all on mitu kontot: elisa internet, elisa wap ja elisa wap csd. mis vahe neil kolmel on muidu?  |
kindalsti peavad olema küpsised(cookied) lubatud.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mäger
HV kasutaja
liitunud: 27.12.2006
|
22.02.2007 16:13:13
|
|
|
| mul on nende nimeks präänikud ja need on ka lubatud.. milles võib siis asi olla?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
22.02.2007 16:16:27
|
|
|
| Mäger kirjutas: |
| mul on nende nimeks präänikud ja need on ka lubatud.. milles võib siis asi olla? |
kui kuskilt saad, proovi opera mini vanemat versiooni! uus vist selle telefoniga ei tööta.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ffw
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
22.02.2007 16:19:01
|
|
|
| striker13 kirjutas: |
kui kuskilt saad, proovi opera mini vanemat versiooni! uus vist selle telefoniga ei tööta. |
mul 8800-ga töötab, miks ta siis 6230i-ga toimima ei peaks? s40 v2 mõlemad.
pöörduspunkt on internet?
_________________
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
22.02.2007 16:20:27
|
|
|
6230i on ju s40 v3... igatahes mul uuem ei töötanud ja tõmbasin vanema ja töötab siiamani ilma probleemideta!
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ffw
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mäger
HV kasutaja
liitunud: 27.12.2006
|
22.02.2007 16:44:13
|
|
|
| striker13, kust sa selle vanema versiooni said? püüdsin küll otsida, kuid ei leidnud? mis versioon see vanem on muidu?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
22.02.2007 16:49:00
|
|
|
| Mäger kirjutas: |
| striker13, kust sa selle vanema versiooni said? püüdsin küll otsida, kuid ei leidnud? mis versioon see vanem on muidu? |
ma ei usu et enam saab! ma kunagi pool aastat tagasi tõmbasin!
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mäger
HV kasutaja
liitunud: 27.12.2006
|
22.02.2007 17:36:29
|
|
|
| aga oskab keegi ütelda, kuidas saan ma uue opera tööle oma telefonil??
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ffw
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
22.02.2007 17:39:30
|
|
|
| Mäger kirjutas: |
| aga oskab keegi ütelda, kuidas saan ma uue opera tööle oma telefonil?? |
kas sa minu eelmist posti lugesid? ei aidanud?
_________________
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mäger
HV kasutaja
liitunud: 27.12.2006
|
22.02.2007 17:53:45
|
|
|
ma ei saa täpselt aru kuidas see oleks pidanud aitama, äkki valgustad?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ffw
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
22.02.2007 20:48:18
|
|
|
| Mäger kirjutas: |
ma ei saa täpselt aru kuidas see oleks pidanud aitama, äkki valgustad?  |
tegelikult mõtlesin eelmist ja yleeelmist. pööduspunkt muuda internetiks. ning link opera mini teemasse, kust omakorda link opera foorumisse.
_________________
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mäger
HV kasutaja
liitunud: 27.12.2006
|
22.02.2007 20:52:44
|
|
|
| aga kust ma selle pööduspunkti võiksin muuta internetiks?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ffw
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
22.02.2007 20:55:23
|
|
|
| Mäger kirjutas: |
| aga kust ma selle pööduspunkti võiksin muuta internetiks? |
seaded>ühenduvus>pakettandmeside>pakettandmeside seaded> muuda aktiivset päärduspunkti....
_________________
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mäger
HV kasutaja
liitunud: 27.12.2006
|
22.02.2007 21:50:05
|
|
|
proovisin sealt midagi, aga ikkagi ei saanud korda.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
25.02.2007 22:28:06
|
|
|
Proovi Opera mini seadetest protokolli (HTTP või Socket) muuta.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mäger
HV kasutaja
liitunud: 27.12.2006
|
26.02.2007 17:03:41
|
|
|
| tsitaat: |
Proovi Opera mini seadetest protokolli (HTTP või Socket) muuta.
|
jama on selles, et ei ole sellist kohta menüüd nagu "seaded" ja arvan, et enne ei teki ka kui saab selle esimese asja tehtud. (kus otsib netti ja % jooksevad)
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
13.07.2007 01:29:35
|
|
|
Sain ka selle telefoni. Selline küsimus, et kas telefoni sees nagu polegi võimalik java asju installida. Nt et paned mälukaardile ja siis installid ära? Et saab ainult datakaabliga või netist tõmmates? Ja kui kellelgi on infi, mis on hetkel kõige uuem firmware versioon, siis oleks huvitatud sellest. (Ja siis ka sellest, et kas V3.40 on väga jama võrreldes uuega?)
Tänan!
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sixkiller
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2005
|
13.07.2007 09:06:04
|
|
|
| jnt kirjutas: |
Sain ka selle telefoni. Selline küsimus, et kas telefoni sees nagu polegi võimalik java asju installida. Nt et paned mälukaardile ja siis installid ära? Et saab ainult datakaabliga või netist tõmmates? Ja kui kellelgi on infi, mis on hetkel kõige uuem firmware versioon, siis oleks huvitatud sellest. (Ja siis ka sellest, et kas V3.40 on väga jama võrreldes uuega?)
Tänan! |
Java "asjad" töötavad jah ainult telefoni enda mälus. Ja kahjuks on rakenduste folder kuradima pisike, et sinna ei mahu palju installida. Java rakendusi tuleb installida läbi Nokia PC Suiti.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
13.07.2007 11:08:20
|
|
|
Seega ei anna kuidagi java asju installida telefoni seest? (et umbes tõstad java jar faili mingisse kindlasse kataloogi või teed selle kataloogi või mis iganes?) Selline küsimus veel, et kui keegi bluetooth'iga mulle java rakenduse saadab, kas ma seda saan koheselt installida?
Kas äkki on olemas mõni java proge, mille lased peale ja siis läbi selle proge võimalik installida ka teisi java asju telefoni siseselt?
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
13.07.2007 17:13:33
|
|
|
| jnt kirjutas: |
Seega ei anna kuidagi java asju installida telefoni seest? (et umbes tõstad java jar faili mingisse kindlasse kataloogi või teed selle kataloogi või mis iganes?) Selline küsimus veel, et kui keegi bluetooth'iga mulle java rakenduse saadab, kas ma seda saan koheselt installida?
Kas äkki on olemas mõni java proge, mille lased peale ja siis läbi selle proge võimalik installida ka teisi java asju telefoni siseselt? |
kõigile kolemele asjale ei
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
28.07.2007 14:27:28
|
|
|
GPRSi autentimine ebaõnnestus :S Krt mingi 2 tundi jamanud ja gprsi tööle ei saa. Pop kõńekaart on, olen mitu korda uued seaded tellinud, aga ei midagi :S
EDIT: Proovisin teist kaarti, mis on emts liitunud ja tõmbasin teised seaded ja töötas ilusti. Mis popil see pöördumispunkt peab olema ?
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
28.07.2007 17:36:58
|
|
|
| Popil on üldse gprs tugi? Pöörduspunkt emt go kõnekaardi seadel mu telefonis on muidu wap2.emt.ee
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
29.07.2007 09:42:34
|
|
|
| MiXeR kirjutas: |
| Popil on üldse gprs tugi? Pöörduspunkt emt go kõnekaardi seadel mu telefonis on muidu wap2.emt.ee |
https://www.pop.ee/popmain?screenId=pi.content.pi&componentId=MenuComponent&actionId=menuSelect&actionParam=6371&language=EST
nagu näha siis hinnakirjas täitsa sees.
GPRS-WAP 50.00 kr/MB
GPRS-Internet 50.00 kr/MB
Mobiil-Internet 1.55 kr/min
GSM-Data 1.55 kr/min
Kuidas POP! Go! teenust kasutada?
Veendu, et Sinu mobiiltelefon on WAP-teenuse toega. Kiirema ja soodsama ühenduse jaoks on hea kasutada GPRS-toega telefoni.
Veendu, et Sinu mobiiltelefon on POP! Go! kasutamiseks seadistatud. Paljudel uutel telefonidel on see juba tehtud.
Uute POP! Go! seadete saamiseks telli need SMS-iga (märgusõna SEADED lühinumbrile 1711) ja salvesta kõik saabunud seaded.
Leia telefonist WAP-sirvija ja käivita see.
POP! Go! kodulehe aadress on http://go.pop.ee/
NB!
Nii vastuvõetud kui saadetud infot maksustatakse.
Internetiühenduse algatamiseks peab olema ettemaksujääk vähemalt 20 krooni.
WAP-i kasutamiseks on vajalik ettemaksujääk vähemalt 2 krooni.
E: mingusuguseid alustustasisi ma ei näe, nii et peaks nagu kõik toimima.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mightythor
HV veteran

liitunud: 02.12.2004
|
09.08.2007 03:15:08
|
|
|
mul tuttaval on sama telefon ja ta palus minu abi e-posti seadistamisel(tahab kasutada Nokia 6230i sisseehitatud mailiklienti). Sain täna korra telefoni vaadata, kuid ma ei leidnud kuskilt kohta sissetulevate ja valjaminevate mailiserverite aadressite panekuks Lappasin endaarust koik loogilised kohad labi, kuid ei õnnestunud leida. Uurisin ka manuali, kuid sealgi ei olnud sellest juttu. Samas ilma nendeta ka ei saa..nii POP3 kui ka väljaminev mailiserver(EMT korral gprsmail.emt.ee) peavad olema määratud. EMT'st on teenus tellitud(ning menüüvalikud peaksid olema ka ilma teenust tellimata olemas).
Kustkohast leiab telefonil Nokia 6230i menüüvaliku määramaks ära sisse- ning väljamineva mailiserveri aadressi?
//lisainfoks veel seda, et kui valisin telefonis Inbox'i sünkroniseerimise serveri Inbox'iga, siis selle peale küsiti mult mingit pöörduspunkti kasutajat ja pöörduspukti parooli. Muidugi ühendust ei tekkinud, sest mul on määramata POP3 serveri domeeniaadress, sest ma ei leia kohta, kus seda seada saaks
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
09.08.2007 14:32:23
|
|
|
| mightythor kirjutas: |
mul tuttaval on sama telefon ja ta palus minu abi e-posti seadistamisel(tahab kasutada Nokia 6230i sisseehitatud mailiklienti). Sain täna korra telefoni vaadata, kuid ma ei leidnud kuskilt kohta sissetulevate ja valjaminevate mailiserverite aadressite panekuks Lappasin endaarust koik loogilised kohad labi, kuid ei õnnestunud leida. Uurisin ka manuali, kuid sealgi ei olnud sellest juttu. Samas ilma nendeta ka ei saa..nii POP3 kui ka väljaminev mailiserver(EMT korral gprsmail.emt.ee) peavad olema määratud. EMT'st on teenus tellitud(ning menüüvalikud peaksid olema ka ilma teenust tellimata olemas).
Kustkohast leiab telefonil Nokia 6230i menüüvaliku määramaks ära sisse- ning väljamineva mailiserveri aadressi?
//lisainfoks veel seda, et kui valisin telefonis Inbox'i sünkroniseerimise serveri Inbox'iga, siis selle peale küsiti mult mingit pöörduspunkti kasutajat ja pöörduspukti parooli. Muidugi ühendust ei tekkinud, sest mul on määramata POP3 serveri domeeniaadress, sest ma ei leia kohta, kus seda seada saaks |
pole küll telefoni käepärast, kuid minu mäletamistmööda pidid minema seadetesse ja sealt konfiguratsioonidesse, ning looma enda isikliku konfiguratsiooni. seal oli juba võimalik maili valida vms, kust said kõik seaded panna. pärast seda näed juba oma maile sõnumite alt kusagilt kus see pop3 klient oli
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
09.08.2007 21:11:20
|
|
|
| Sixten kirjutas: |
GPRSi autentimine ebaõnnestus :S Krt mingi 2 tundi jamanud ja gprsi tööle ei saa. Pop kõńekaart on, olen mitu korda uued seaded tellinud, aga ei midagi :S
EDIT: Proovisin teist kaarti, mis on emts liitunud ja tõmbasin teised seaded ja töötas ilusti. Mis popil see pöördumispunkt peab olema ? |
2 krooni peab olema ettemaksu, et üldse gprssi minna, mul ei olnud
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mightythor
HV veteran

liitunud: 02.12.2004
|
10.08.2007 14:40:37
|
|
|
| KillerXP kirjutas: |
| mightythor kirjutas: |
mul tuttaval on sama telefon ja ta palus minu abi e-posti seadistamisel(tahab kasutada Nokia 6230i sisseehitatud mailiklienti). Sain täna korra telefoni vaadata, kuid ma ei leidnud kuskilt kohta sissetulevate ja valjaminevate mailiserverite aadressite panekuks Lappasin endaarust koik loogilised kohad labi, kuid ei õnnestunud leida. Uurisin ka manuali, kuid sealgi ei olnud sellest juttu. Samas ilma nendeta ka ei saa..nii POP3 kui ka väljaminev mailiserver(EMT korral gprsmail.emt.ee) peavad olema määratud. EMT'st on teenus tellitud(ning menüüvalikud peaksid olema ka ilma teenust tellimata olemas).
Kustkohast leiab telefonil Nokia 6230i menüüvaliku määramaks ära sisse- ning väljamineva mailiserveri aadressi?
//lisainfoks veel seda, et kui valisin telefonis Inbox'i sünkroniseerimise serveri Inbox'iga, siis selle peale küsiti mult mingit pöörduspunkti kasutajat ja pöörduspukti parooli. Muidugi ühendust ei tekkinud, sest mul on määramata POP3 serveri domeeniaadress, sest ma ei leia kohta, kus seda seada saaks |
pole küll telefoni käepärast, kuid minu mäletamistmööda pidid minema seadetesse ja sealt konfiguratsioonidesse, ning looma enda isikliku konfiguratsiooni. seal oli juba võimalik maili valida vms, kust said kõik seaded panna. pärast seda näed juba oma maile sõnumite alt kusagilt kus see pop3 klient oli |
jep, sealt alt see oligi. Aitäh! Teadmiseks veel seda, et seadistused tuleb ka aktiveerida(lihtsalt salvestamisest ei piisa).
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fredu
HV veteran

liitunud: 06.04.2003
|
16.09.2007 14:45:26
|
|
|
Tere.
Mul uppus eile antud telefon lompi ära. Vedelas seal ta miski 20sekundit, enne kui jaole sain. Ööga enamus taastus, kuid kõlar nüüd kõriseb ainult. Palju selle vahetamine võiks mulle raha maksma minna või äkki on miskit muud alternatiivi?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dr4cula
HV vaatleja
liitunud: 25.04.2006
|
19.09.2007 21:32:42
|
|
|
Tere,
Ei saa kuidagi Opera Mini beta 4 installitud. Tellisin siit endale Internet teenuse ja sain ka selle sõnumi. Sealt installisin ära ja panin, et see oleks aktiivne vms. Seejärel käivitasin Opera Mini ja see küsis, kas võimaldab võrguühenduse, vastasin jah ja siis ütleb, et mine operamini.com/help ja, et ühendust ei saadud. Milles probleem võib olla?
Tänud,
dr4cula
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Fredu
HV veteran

liitunud: 06.04.2003
|
03.10.2007 18:47:13
|
|
|
| Fredu kirjutas: |
Tere.
Mul uppus eile antud telefon lompi ära. Vedelas seal ta miski 20sekundit, enne kui jaole sain. Ööga enamus taastus, kuid kõlar nüüd kõriseb ainult. Palju selle vahetamine võiks mulle raha maksma minna või äkki on miskit muud alternatiivi? |
Abi palun, pole ikka kaugemale jõudnud ja Emt küsis mingi eriti rämedat summat.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jann1975
HV vaatleja
liitunud: 17.06.2003
|
03.10.2007 20:47:23
6230i mms |
|
|
| v 03.70 ei leia mina kuidagi sellist kohta nagu õpetuses kirjas-menüü-sõnumid--sõnumi seaded-multimeedia sõnumid ( ja siis peaks olema saateraport ja slaidide ajastuse vahel "Vähenda pilti", et määrata multimeediumsõnumisse sisestatava pildi mõõtmed. No minul pole sellist menüüd seal, kuda Teil on?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juku626
HV veteran
liitunud: 09.02.2006
|
15.10.2008 15:58:51
|
|
|
Kus sellel telefonil infrapuna asub?
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
15.10.2008 16:03:57
|
|
|
| juku626 kirjutas: |
Kus sellel telefonil infrapuna asub?  |
kas seal küljel mitte pole, kus see must laik tagant kaamera juurest tuleb?
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|